V Bieg Niepodległości „Nowosarzyńska Jedenastka”

Nowa Sarzyna, Polska
09.11.2019

Wyniki

Dystans Główny 11km 11 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BANAŚ Mateusz
KPP Jarosław IPA Przemyśl
46 POL Wierzbna 3:59 15.07 00:43:39.58
2
MŁYNARSKI Krzysztof
Ciech Sarzyna z SKB
81 POL Tarnogóra 3:60 15.07 00:43:56.34
3
MIERZWA Mariusz
123 POL Jarocin 4:04 14.86 00:44:34.75
4
ŁUCZAK Stanisław
Ciech Sarzyna z SKB
28 POL Nowa Sarzyna 4:10 14.47 00:45:40.62
5
KARNAT Dariusz
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
47 POL Nowa Dęba 4:10 14.47 00:45:43.99
6
DELEKTA Jan
10 POL Łowisko 4:11 14.29 00:45:57.47
7
ZAWADZKI Łukasz
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 1
31 POL Nowa Sarzyna 4:12 14.29 00:46:11.37
8
JĘDREK Grzegorz
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 1
131 POL Łętownia 4:18 13.92 00:47:17.16
9
SIEMBIDA Małgorzata
Ciech Sarzyna z SKB
21 POL Ulanów 4:20 13.92 00:47:29.66
10
DELEKTA Dariusz
8 POL Łowisko 4:22 13.75 00:47:55.20
11
DRYPS Ryszard
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 1
101 POL Nowa Sarzyna 4:22 13.75 00:48:01.51
12
PACZOCHA Dariusz
Ciech Sarzyna z SKB
100 POL Jelna 4:23 13.75 00:48:02.71
13
MARKOWICZ Dariusz
44 POL Markowicze 4:24 13.58 00:48:22.00
14
SUŁKOWSKI Maciej
Triathlon Jarosław
132 POL Jarosław 4:26 13.58 00:48:40.89
15
KOPACZ Piotr
Liceum Nowa Sarzyna
115 POL Jelna 4:27 13.58 00:48:46.22
16
URBAŃSKI Zbigniew
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
126 POL Nowa Dęba 4:27 13.58 00:48:46.66
17
HULBÓJ Jan
SP13
104 POL Rzeszow 4:28 13.41 00:48:57.75
18
KIDA Rafał
Sokołów Team
32 POL Sokołów Małopolski 4:29 13.41 00:49:10.61
19
JAKUBAS Pawel
63 POL Warszawa 4:32 13.25 00:49:51.77
20
ĆWIĄKAŁA Michał
Biegowe Widzi-Mi-Się
79 POL Zarszyn 4:35 13.10 00:50:20.72
21
ROGOWSKI Kuba
ActiveTeam Brzóza Królewska/Resovia Rzeszów
129 POL Brzóza Królewska 4:36 13.10 00:50:27.44
22
ADAMSKI Łukasz
Somsiady
59 POL Rzeszów 4:36 13.10 00:50:31.53
23
STRZAŁKA Agnieszka
Stalowowolski Klub Biegacza
20 POL Mostki 4:39 12.94 00:51:02.68
24
DEC Dominik
Tego Typu Bęc
29 POL Sokołów Małopolski 4:40 12.94 00:51:17.60
25
JUDA Tomasz
67 POL Nisko 4:42 12.79 00:51:31.42
26
PAUL Dominik
PAUL Team
33 POL Sarzyna 4:42 12.79 00:51:33.40
27
SZCZEPANIK Antoni
Active Team Brzóza Królewska
64 POL Brzóza Królewska 4:42 12.79 00:51:33.61
28
PĄCZKA Przemysław
Active Team Brzóza Królewska
128 POL Brzóza Królewska 4:44 12.64 00:51:58.88
29
TRZONEK Andrzej
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
77 POL Jarosław 4:47 12.64 00:52:26.98
30
JANUS Justyna
Gohardorgohome
25 POL Rzeszów 4:48 12.50 00:52:37.86
31
BRUDNIAK Karol
Pizza Team
73 POL Biedaczów 4:50 12.50 00:53:03.96
32
BARĆ Piotr
Planeta Nisko
23 POL Wolina 4:51 12.36 00:53:11.62
33
KOKOSZKA Katarzyna
Przeworska Grupa Biegowa
109 POL Przeworsk 4:51 12.36 00:53:17.90
34
MŁYNARSKI Stanisław
Stalowowolski Klub Biegacza
19 POL Zarzecze 4:51 12.36 00:53:19.76
35
DĄBEK Jerzy
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 2
125 POL Hucisko 4:52 12.36 00:53:30.41
36
SOJKA Anna
Stalowowolski Klub Biegacza
110 POL Zarzecze /nisko 4:53 12.36 00:53:37.43
37
KUSIAK Stanisław
I Liceum Nowa Sarzyna
94 POL Majdan Łętowski 4:53 12.22 00:53:42.75
38
KIEDROWSKI Rafał
70 POL Rzeszów 4:56 12.22 00:54:11.65
39
MILO Zbigniew
LO Lubaczów
51 POL Lubaczów 5:01 11.96 00:55:01.94
40
PIZIAK Krzysztof
120 POL Nowa Sarzyna 5:01 11.96 00:55:02.79
41
BRZUSZEK Jerzy
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
87 POL Nowa Dęba 5:03 11.83 00:55:30.61
42
SZKODA Robert
Biłgoraj Ultra Trail
84 POL Biłgoraj 5:04 11.83 00:55:35.75
43
KUBICKI Łukasz
24 POL Iwonicz Zdrój 5:04 11.83 00:55:37.89
44
WÓJCIK Marek
Zmitek Team
60 POL Nowa Dęba 5:04 11.83 00:55:38.31
45
ZAJĄC Barbara
Stalowowolski Klub Biegacza
111 POL Zarzecze 5:06 11.83 00:55:56.86
46
INDYK Kamil
Prywatny Rycerz Monci
112 POL Rzeszów 5:06 11.83 00:56:01.39
47
NOWAK Rafał
Pizza Team
71 POL Brzóza Królewska 5:07 11.70 00:56:16.04
48
HOŁUB Wacław
Jarosławski Biegacz
62 POL Jarosław 5:08 11.70 00:56:19.46
49
SĄDEJ Ignacy
Liceum Nowa Sarzyna
138 POL Nowa Sarzyna 5:09 11.70 00:56:37.88
50
FERENC Beata
Biegomania Lubaczów
97 POL Rzeszów 5:09 11.70 00:56:38.30
51
BERESTKA Marcin
Brak
11 POL Leżajsk 5:09 11.70 00:56:38.49
52
CZWAKIEL Wacław
3 POL Leżajsk 5:10 11.70 00:56:41.23
53
KOJDER Sławomir
124 POL Wierzawice 5:10 11.58 00:56:45.11
54
PUCIA Zbigniew
90 POL Tryńcza 5:10 11.58 00:56:45.32
55
MOSKOT Arkadiusz
127 POL Wólka 5:11 11.58 00:56:53.53
56
ZYGMUNT Marcin
CPdMZ Kielce
137 POL Kielce 5:12 11.58 00:57:01.97
57
PUDŁO Marjan
Samotny biegacz
49 POL Zańie 5:12 11.58 00:57:05.93
58
MŁODZIŃSKA Małgorzata
Biegomania Lubaczów/PKO BP
65 POL Lubaczów 5:13 11.58 00:57:13.86
59
OLEKSAK Tomasz
Aktywne Nisko
83 POL Nisko 5:14 11.46 00:57:29.79
60
MIREK Tomasz
CSWiS Leżajsk
57 POL Leżajsk 5:14 11.46 00:57:31.93
61
PARTYKA Sebastian
DzikiTim
135 POL Sokołów Małopolski 5:15 11.46 00:57:41.08
62
JEDLIŃSKI Bartosz
Maratończyk Dębica
42 POL Brzeźnica 5:17 11.34 00:58:00.61
63
SOPEL Wiesław
Akademia Sportu Lubaczów
117 POL Lubaczów 5:17 11.34 00:58:00.83
64
DĘBIEC Przemysław
91 POL Rzeszów 5:17 11.34 00:58:02.33
65
PICUR Monika
Biegomania Lubaczów
16 POL Lubaczów 5:18 11.34 00:58:08.85
66
GRYGIEL Jacek
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
48 POL Nowa Dęba 5:18 11.34 00:58:15.38
67
ROPEL Rafał
3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 32blp
34 POL Kolbuszowa 5:20 11.22 00:58:31.06
68
ŁUCZAK-POKÓJ Barbara
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 1
1 POL Sarzyna 5:20 11.22 00:58:32.72
69
BANAŚ Krzysztof
Biegomania Lubaczów
130 POL Narol 5:23 11.22 00:59:02.79
70
DOMARADZKA Małgorzata
BT WAGABUNDA
96 POL Rzeszów 5:23 11.22 00:59:04.69
71
SKIBA Witold
Biegomania Lubaczów
52 POL Lubaczów 5:25 11.11 00:59:29.73
72
LISOWSKI Albert
17 POL Stalowa Wola 5:26 11.11 00:59:40.00
73
LIPIŃSKA Katarzyna
Active Team Brzóza Królewska
99 POL Brzóza Królewska 5:30 10.89 01:00:19.88
74
MARKOWICZ Wojciech
3 KRR
119 POL Nisko 5:33 10.78 01:00:58.41
75
HASZTO Zdzisław
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 2
66 POL Leżajsk 5:34 10.78 01:01:05.66
76
ZIELIŃSKI Piotr
103 POL Nowa Sarzyna 5:34 10.78 01:01:10.76
77
POCHWAT Błażej
BP2019
75 POL Kraków 5:36 10.68 01:01:30.85
78
BRÓDKA Antoni
69 POL Stalowa Wola 5:37 10.68 01:01:43.45
79
JAKIELA Mateusz
134 POL Rzeszów 5:37 10.68 01:01:43.66
80
MARKOWICZ Grzegorz
45 POL Biszcza 5:38 10.68 01:01:54.74
81
CZECH Jacek
89 POL Leżajsk 5:39 10.68 01:02:04.59
82
WOJTAŚ Janusz
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 2
53 POL Nowa Sarzyna 5:39 10.68 01:02:05.87
83
MARTINEZ Cesar
72 POL Leżajsk 5:40 10.58 01:02:10.65
84
KARGOL Jaromir
XRay Team
98 POL Kraczkowa 5:40 10.58 01:02:15.29
85
PIECHOWSKI Wiesław
UMiG Nowa Sarzyna
108 POL Brzóza Królewska 5:40 10.58 01:02:19.26
86
MROCZEK Karolina
74 POL Nowa Sarzyna 5:41 10.58 01:02:24.65
87
GALIŃSKA Katarzyna
Stalowowolski Klub Biegacza
106 POL Stalowa Wola 5:42 10.58 01:02:35.78
88
NALEPA Tomasz
GUKS Modliborzyce
80 POL Janów Lubelski 5:44 10.48 01:02:53.10
89
STACH Marcin
Planeta Nisko
41 POL Zarzecze 5:44 10.48 01:02:53.32
90
CIEŚLA Łukasz
Żołynia Biega
68 POL Żołynia 5:46 10.38 01:03:24.70
91
WAL Sebastian
118 POL Smolarzyny 5:46 10.38 01:03:25.34
92
RUMANEK Piotr
136 POL Maziarnia 5:47 10.38 01:03:26.63
93
DRĄG Piotr
Stalowowolski Klub Biegacza
95 POL Krzaki 5:47 10.38 01:03:27.07
94
CZWAKIEL Danuta
2 POL Leżajsk 5:49 10.28 01:03:56.60
95
BOCHENEK Sylwia
Biegnę po medal :D
116 POL Rudnik Nad Sanem 5:55 10.19 01:04:56.98
96
DEC Karol
121 POL Sarzyna 5:56 10.09 01:05:13.25
97
CHOJNACKI Mariusz
4 POL Nisko 5:57 10.09 01:05:25.72
98
SAJ Przemysław
7 POL Nowa Sarzyna 5:58 10.09 01:05:29.98
99
KUSIAK Andrzej
Liceum Nowa Sarzyna
92 POL Nowa Sarzyna 5:58 10.09 01:05:34.51
100
RAWSKA-ŚMIECIUCH Anna
Biegomania Lubaczów
12 POL Lubaczów 5:60 10.00 01:05:49.50
101
ZIĘBA Krzysztof
113 POL Kraków 5:60 10.00 01:05:52.93
102
ŚNIEŻEK Krzysztof
Planeta Nisko
6 POL Nisko 5:60 10.00 01:05:59.69
103
PASEK Paweł
22 POL Jadachy 6:02 10.00 01:06:13.04
104
WILK Anna
43 POL Jasionka 6:03 9.91 01:06:30.94
105
TRYNIECKA Honorata
Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie
38 POL Żołynia 6:06 9.82 01:07:04.43
106
TRYNIECKI Tomasz
Grodziska grupa biegowa Szalone Żółwie
39 POL Żołynia 6:06 9.82 01:07:04.85
107
ŁUKOWSKI Marek
122 POL Pysznica 6:10 9.73 01:07:44.87
108
KĘDRA Agnieszka
30 POL Rzeszów 6:12 9.65 01:08:09.87
109
STANISZEWSKI Janusz
86 POL Krowica-Lasowa 6:12 9.65 01:08:10.29
110
HOŁUB Agata
Jarosławski Biegacz
61 POL Jarosław 6:13 9.65 01:08:16.02
111
MOSKWIAK Dariusz
Jarosławski Klub JJ Iwarashii
85 POL Jarosław 6:16 9.57 01:08:54.81
112
DMITROWSKA Iwona
Liceum Nowa Sarzyna
82 POL Leżajsk 6:17 9.57 01:09:02.21
113
JUŚKO Natalia
114 POL Brzóza Królewska 6:19 9.48 01:09:19.06
114
JAGŁA Irek
54 POL Podolszynka Plebanska 6:19 9.48 01:09:21.16
115
WAWRZASZEK Ewelina
102 POL Brzóza Królewska 6:20 9.48 01:09:31.49
116
PWĘSKA Wiola
Stalowowolski Klub Biegacza
133 POL Stalowa Wola 6:20 9.48 01:09:39.80
117
MIREK Monika
CSWiS Leżajsk
56 POL Leżajsk 6:21 9.48 01:09:42.68
118
MUL Mariusz
Active Team Brzóza Królewska
50 POL Brzóza Królewska-Rogi 6:26 9.32 01:10:35.72
119
ROIK Tomasz
biegam dla basi
76 POL Szczucin 6:27 9.32 01:10:55.89
120
KAWALEC Jacek
Team IWO
5 POL Trzciana 6:28 9.24 01:11:06.09
121
BIGAS Kamil
14 POL Sarzyna 6:30 9.24 01:11:19.97
122
WILGOSZ Maria
Stalowowolski Klub Biegacza
105 POL Stalowa Wola 6:34 9.17 01:12:11.23
123
SZCZEPANIK Martyna
Pizza Team
55 POL Brzóza Królewska 6:38 9.09 01:12:53.24
124
KORUC Monika
15 POL Polany 6:51 8.80 01:15:17.46
125
KIPER Elżbieta
Jarosławski Biegacz
78 POL Jarosław 7:03 8.53 01:17:26.32
126
JAROSIEWICZ Grzegorz
37 PCN Nowa Sarzyna 7:03 8.53 01:17:26.54
127
KUSIAK Paulina
93 POL Nowa Sarzyna 7:12 8.33 01:19:08.25
128
CZECH Aleksandra
88 POL Leżajsk 7:15 8.27 01:19:44.46
129
HAŁUCHA Tomasz
Biegomania Lubaczów
27 POL Huta Złomy 7:24 8.15 01:21:17.32
130
HAŁUCHA Przemek
Biegomania Lubaczów
36 POL Lubaczów 7:25 8.09 01:21:34.34
131
SZCZYGIEŁ Anna
Biegomania Lubaczów
35 POL Lubaczów 7:31 7.97 01:22:30.50
132
GLIWA Marek
MG
58 POL Strzyżów 7:49 7.69 01:25:48.01
133
GAP Beata
NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 2
18 POL Nowa Sarzyna 10:35 5.67 01:56:17.40

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU