V Bieg Pamięci Żołnierzy Kampinos Armii Krajowej

Gościniec Julinek - Internat SOSW Leszno, Leszno, Polska
12.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamkiewicz Mirosław 109 10 km / M41 POL Sochaczew Kmaktywnisochaczew

Zapłacone

Baj Jacek 145 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Bąk Filip 303 10 km / M41 D
L
W
POL Zambrów Filipides/bielik

Zapłacone

Baranowska Małgorzata 165 10 km / K31 L
POL Feliksów -

Zapłacone

Baranowski Jacek 167 10 km / M41 L
POL Feliksów -

Zapłacone

Bargieł Mariusz 257 10 km / M31 W
POL Wolskie

Zapłacone

Bartel Robert 90 10 km / M31 W
POL Lipków

Zapłacone

Bażyńska Marta 64 10 km / K31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Bednarski Paweł 224 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Biegaj Danuta 333 NW10km / K POL Pruszków

Zapłacone

Bienias Grzesiek 105 10 km / M31 POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

Bieńkowski Paweł 152 10 km / M41 L
W
POL Zaborów Dziki Zaborów

Zapłacone

Bieroza Anna 180 10 km / K31 W
POL Warszawa

Zapłacone

Binkiewicz Grzegorz 95 10 km / M31 D
POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Błaszczyk Mateusz 25 10 km / M21 D
POL Kamion Zryte Czosnki

Zapłacone

Błażejewska Anna 346 NW10km / K POL Mariew

Zapłacone

Błażejewski Paweł 347 NW10km / M POL Mariew

Zapłacone

Bodył Marek 144 10 km / M41 W
POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

Bogucka Beata 150 10 km / K21 D
W
POL Myszczyn Dystans Leszno

Zapłacone

Bojanowski Miroslaw 139 10 km / M51 W
POL Sochaczew

Zapłacone

Boratyński Paweł 122 10 km / M31 D
W
POL Ustanów Pluton Alpha

Zapłacone

Boyarintseva Elena 137 10 km / K31 POL Warszawa

Zapłacone

Brogowiczstępniewska Agnieszka 114 10 km / K41 POL Grójec

Zapłacone

Brozyna Renata 186 10 km / K41 GBR London

Zapłacone

Bruszewski Arkadiusz 93 10 km / M41 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Bugnar Anna 89 10 km / K31 W
POL Kwirynów

Zapłacone

Bujak Karol 216 10 km / M41 K
POL Grodzisk Maz Car-Pol

Zapłacone

Bujalski Paweł 178 10 km / M21 W
POL Zielonki Wieś

Zapłacone

Cęcelewski Jarosław 59 10 km / M41 W
POL Cisie Figlarze

Zapłacone

Cender Magdalena 140 10 km / K31 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Chełmicki Grzegorz 242 10 km / M41 POL Warszawa

Zapłacone

Chełmicki Michał 241 10 km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Chmielewska Izabela 176 10 km / K31 POL Warszawa

Zapłacone

Chmielewski Mariusz 179 10 km / M31 D
W
POL Warszawa Wat

Zapłacone

Ciepieńko Kamil 63 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Ciurzyńska Anna 336 NW10km / K POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Ciurzyńska Magdalena 337 NW10km / K POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Ciurzyński Aleksander 156 10 km / M16 D
POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Cotelnic Michał 262 10 km / M21 POL Sochaczew

Zapłacone

Czaja Daniel 44 10 km / M41 POL Warszawa

Zapłacone

Czajka Joanna 360 NW10km / K POL Borzęcin Duzy Rysie Razwm

Zapłacone

Czapla Sławomir 48 10 km / M41 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Czechowski Konrad 230 10 km / M31 L
W
POL Leszno Filipides/bielik

Zapłacone

Dąbrowski Andrzej 92 10 km / M51 W
POL Józefów 1957

Zapłacone

Dąbrowski Paweł 100 10 km / M31 W
POL Józefów

Zapłacone

Dąbrowski Piotr 21 10 km / M31 W
POL Józefów

Zapłacone

Dmoch Roksana 364 NW10km / K POL Błonie

Zapłacone

Dobrzyńska Agnieszka 248 10 km / K31 POL Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Dobrzyński Paweł 79 10 km / M41 W
POL Borzęcin Duży

Zapłacone

Domański Jacek 205 10 km / M71 POL Warszawa Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

Domińczak Marta 123 10 km / K21 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Domińczak Patryk 124 10 km / M31 POL Łowicz

Zapłacone

Drewnowski Mirosław 359 NW10km / M POL Latchorzew

Zapłacone

Dróżny Krzysztof 368 NW10km / M POL Warszawa Dystans Leszno

Zapłacone

Dudkiewicz Piotr 330 NW10km / M POL Pruszków Grupa Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Dudzińska Sabina 35 10 km / K31 POL Kozerki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Dymek Marta 58 10 km / K21 L
W
POL Zaborówek

Zapłacone

Dymel Andrzej 94 10 km / M61 W
POL Warszawa Markowi Biegacze

Zapłacone

Dziepak Piotr 252 10 km / M31 POL Wola Mrokowska 1Bltr

Zapłacone

Dzwonkowski Ryszard 338 NW10km / M POL Wyględy Grupa Wilki

Zapłacone

Echler Paweł 9 10 km / M31 POL Warszawa Legia Run Club / Trenerbiegania.pl

Zapłacone

Fiedoruk Piotr 4 10 km / M51 POL Warszawa Azs Wat

Zapłacone

Filipiak Fabian 204 10 km / M61 W
POL Sochaczew

Zapłacone

Firsiuk Jola 332 NW10km / K POL Pruszków

Zapłacone

Florek Michał 70 10 km / M31 POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

Fraszczyk Tomasz 82 10 km / M41 POL Zaborówek

Zapłacone

Frenkel Marek 117 10 km / M41 W
POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

From Konrad 221 10 km / M41 POL Warszawa

Zapłacone

Gabinecki Jarosław 166 10 km / M31 POL Leoncin

Zapłacone

Gabinecki Jerzy 168 10 km / M16 W
POL Leoncin

Zapłacone

Gadomska Małgorzata 357 NW10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Gadomski Krzysztof 358 NW10km / M POL Warszawa

Zapłacone

Gajda Sylwana 191 10 km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Gajewski Jacek 43 10 km / M41 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Gajewski Wojciech 130 10 km / M31 POL Łódź

Zapłacone

Gawarski Piotr 161 10 km / M31 D
W
POL Błonie Lks Olymp Błonie

Zapłacone

Gawron Monika 351 NW10km / K POL Ożarów Mazowiecki Grupa Wilki

Zapłacone

Golec Artur 78 10 km / M21 POL Warszawa

Zapłacone

Gołofit Artur 173 10 km / M41 W
POL Pasikonie

Zapłacone

Gomółka Emilia 112 10 km / K21 POL Warszawa

Zapłacone

Goncerzewicz Anna 258 10 km / K31 D
W
POL Kwirynów Stare Babice Biegaja

Zapłacone

Goralski Roman 153 10 km / M41 D
W
POL Stare Babice Stare Babice Biegaja

Zapłacone

Górecki Rafał 97 10 km / M31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Grabarczyk Ilona 251 10 km / K31 D
L
W
POL Leszno Filipides/bielik

Zapłacone

Grabowski Leszek 77 10 km / M51 D
W
POL Latchorzew Stare Babice Biegają

Zapłacone

Grabowski Tadeusz 203 10 km / M61 POL Sochaczew 1951

Zapłacone

Grudzien Dariusz 215 10 km / M31 D
POL Grodzisk Mazowiecki Filipides/bielik

Zapłacone

Grzejszczyk Artur 225 10 km / M21 POL Warszawa

Zapłacone

Hagen Marta 234 10 km / K21 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Inglot-Klosinska Anna 67 10 km / K21 D
L
K
W
POL Feliksów Lilkateam

Zapłacone

Jachowicz Olga 31 10 km / K21 POL Warszawa

Zapłacone

Jakubiak Anna 343 NW10km / K POL Wojcieszyn Rysie Razem

Zapłacone

Jakubiak Marcin 244 10 km / M31 POLSKA

Zapłacone

Jakubik Filip 76 10 km / M16 L
W
POL Leszno Mazowieckie

Zapłacone

Jakubik Michał 104 10 km / M31 L
W
POL Leszno

Zapłacone

Jankowski Mariusz 246 10 km / M41 POL Warszawa Elipsoida

Zapłacone

Janus Artur 86 10 km / M31 POL Warszawa Z Bieganie Mi Do Twarzy

Zapłacone

Jaworski Arkadiusz 19 10 km / M31 W
POL Izabelin

Zapłacone

Jedynak Stanislaw 371 NW10km / M POL Raszyn Pasja Nordic Walking

Zapłacone

Jezierska Danuta 324 NW10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jezierski Jan 300 10 km / M61 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

Jonik Justyna 5 10 km / K21 POL Warszawa Azs Wat

Zapłacone

Kącka Olga 254 10 km / K31 POL Warszawa Acco-Fin

Zapłacone

Kącki Karol 255 10 km / M31 POL Warszawa Sekcja Biegowa Gus

Zapłacone

Kalinowski Arkadiusz 159 10 km / M41 POL Słupsk

Zapłacone

Kamiński Jakub 154 10 km / M31 POL Sochaczew

Zapłacone

Karaś Jarek 71 10 km / M31 POL Paprotnia

Zapłacone

Karczmarek Marcin 353 NW10km / M POL Warszawa

Zapłacone

Karliński Maciej 81 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Karłowicz Anna 202 10 km / K61 POL Warszawa Wolna Wola Warszawa

Zapłacone

Karłowicz Artur 126 10 km / M41 POL Warszawa

Zapłacone

Karwize Arkadiusz 72 10 km / M31 W
POL Żukówka

Zapłacone

Kawecki Damian 14 10 km / M31 D
L
W
POL Marianów Dystans Leszno

Zapłacone

Kędzierski Mieczysław 34 10 km / M51 POL Milanówek Milanówek

Zapłacone

Kępczyński Janusz 250 10 km / M61 D
W
POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

Klicka Łucja 362 NW10km / K POL Wyględy Rysie Razem

Zapłacone

Klosinski Adam 66 10 km / M21 D
L
K
W
POL Feliksów Lilkateam

Zapłacone

Kłudkiewicz Tomasz 61 10 km / M31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Kociubowski Krzysztof 7 10 km / M31 L
W
POL Kępiaste Filipides/bielik

Zapłacone

Kocowska Marta 349 NW10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kołtan Krzysztof 84 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Konca Beata 259 10 km / K41 D
W
POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

Konca Mariusz 260 10 km / M41 D
W
POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

Kopytko Małgorzata 110 10 km / K31 POL Kłodzko

Zapłacone

Korkosz Andrzej 1 10 km / M31 W
POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

Koronkiewicz Joanna 226 10 km / K21 POL Piastów

Zapłacone

Koronkiewicz Karol 116 10 km / M51 POL Piastów

Zapłacone

Koronkiewicz Małgorzata 115 10 km / K51 POL Piastów

Zapłacone

Kos Artur 134 10 km / M31 POL Szczecin

Zapłacone

Kowalczyk Adam 187 10 km / M31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Kowalczyk Robert 6 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalska Agata 32 10 km / K21 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalska Joanna 356 NW10km / K POL Feliksów Rysie Razem

Zapłacone

Koźlicki Artur 68 10 km / M31 W
POL Błonie

Zapłacone

Kozłowski Witold 160 10 km / M31 POL Warszawa Warszawa-Bemowo

Zapłacone

Krajciewicz Aleksandra 13 10 km / K21 W
POL Warszawa Masovia

Zapłacone

Krasowski Bartosz 101 10 km / M21 POL Sochaczew

Zapłacone

Król Grzegorz 108 10 km / M41 L
POL Zaborów

Zapłacone

Królak Konrad 322 NW10km / M POL Warszawa

Zapłacone

Krysik Krzysztof 107 10 km / M41 D
POL Sieradz Inspektorat Uzbrojenia

Zapłacone

Krzemińska Monika 88 10 km / K41 L
W
POL Leszno

Zapłacone

Kulbicka Elwira 111 10 km / K61 POL Warszawa

Zapłacone

Kuldanek Marcin 98 10 km / M31 D
POL Stanisławów Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kulesza Krzysztof 38 10 km / M31 D
POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kumur Artur 8 10 km / M31 POL Warszawa Combat Diving

Zapłacone

Kurkus Aleksander 40 10 km / M41 D
POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kuźnicki Wojciech 174 10 km / M31 POL Zielonki Parcela

Zapłacone

Kwiatkowska Renata 57 10 km / K41 D
W
POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

Latos Joanna 74 10 km / K41 POL Zielona Góra

Zapłacone

Liszkiewicz Konrad 113 10 km / M31 L
W
POL Zaborówek

Zapłacone

Łataś Artur 184 10 km / M31 POL Małogoszcz

Zapłacone

Łazowski Marcin 54 10 km / M31 POL Błonie Plutonalpha

Zapłacone

Łopat Tomasz 235 10 km / M21 POL Warszawa

Zapłacone

Łuczak Ania 169 10 km / K31 L
W
POL Marianów

Zapłacone

Łuczak Michał 170 10 km / M31 L
W
POL Marianów

Zapłacone

Macander Jakub 210 10 km / M21 POL Skierniewice

Zapłacone

Maciejewski Filip 182 10 km / M21 POL Warszawa Biegający Morświn

Zapłacone

Makuła Ewelina 188 10 km / K31 L
POL Leszno

Zapłacone

Malczak Piotr 15 10 km / M31 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Malczewska Małgorzata 335 NW10km / K POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Maleńczuk Anna 325 NW10km / K POL Warszawa Grupa Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Maletka Joanna 239 10 km / K31 POL Warszawa

Zapłacone

Malinowski Konrad 172 10 km / M31 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Małecka Beata 366 NW10km / K POL Stare Kozłowice

Zapłacone

Mandes Agnieszka 348 NW10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Marczak Krzysztof 99 10 km / M21 D
W
POL Stare Babice Stare Babice Biegaja

Zapłacone

Marczyk Jerzy 321 NW10km / M POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Markiewicz Mirosław 209 10 km / M31 D
L
W
POL Łubiec

Zapłacone

Markowski Mirosław 214 10 km / M61 W
POLSKA Izabelin Kpn

Zapłacone

Marszałek Jerzy 201 10 km / M51 POL Warszawa

Zapłacone

Merchelski Piotr 127 10 km / M31 POL Warszawa Polsat Sport

Zapłacone

Michalak Justyna 42 10 km / K41 D
L
W
POL Marianów Dystans Leszno

Zapłacone

Michalak Tomasz 41 10 km / M41 D
L
POL Marianów Dystans Leszno

Zapłacone

Michalski Artur 10 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Michalski Krzysztof 199 10 km / M51 L
W
POL Leszno Lepsza Gmina

Zapłacone

Michalski Robert 236 10 km / M31 POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

Michałowski Daniel 256 10 km / M21 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Mielcarz Michał 37 10 km / M31 D
W
POL Błonie Krejzi Tim Błonie

Zapłacone

Mierzwiński Łukasz 27 10 km / M31 K
POL Kampinos Lap-Kom Serwis

Zapłacone

Mieszkowski Maciej 218 10 km / M41 W
POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

Mikulski Tomasz 229 10 km / M21 D
W
POL Kampinos Filipides/bielik

Zapłacone

Miller Kacper 149 10 km / M16 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Misiak Agata 327 NW10km / K POL Pruszków Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Młynarkiewicz Maria 328 NW10km / K POL Pruszków Grupa Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Mosakowski Piotr 85 10 km / M21 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

Mucharska Agnieszka 341 NW10km / K POL Zaborówek Rysie Razem

Zapłacone

Napurka Grzegorz 96 10 km / M41 POL Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają

Zapłacone

Naumiuk Mariusz 17 10 km / M21 POL Siedlce

Zapłacone

Niegowska Kinga 213 10 km / K31 D
W
POL Koczargi Stare Stare Babice Biegają

Zapłacone

Niewiadomska Monika 350 NW10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nowak Sebastian 219 10 km / M21 POL Solec Kujawski Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

Zapłacone

Nowakowski Czeslaw 128 10 km / M61 POL Warszawa Klub Biegacza Goch

Zapłacone

Nowocień Jacek 233 10 km / M51 POL Podkowa Leśna Szkoła Podstawowa W Ruścu

Zapłacone

Noworyta Jacek 264 10 km / M71 POL Warszawa Asateam Biegiem Po Zdrowie

Zapłacone

Oleksiak Tadeusz 198 10 km / M61 D
W
POL Radzików Ihar Radzików

Zapłacone

Paduch Martyna 265 10 km / K41 POL Wiejca Danffos

Zapłacone

Pakulska Katarzyna 370 NW10km / K POL Pruszków Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Paradowski Krzysztof 175 10 km / M31 W
POL Pruszków

Zapłacone

Parysz Anna 12 10 km / K51 W
POL Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają

Zapłacone

Pasek Mirosław 157 10 km / M41 POL Czachówek

Zapłacone

Pasek Monika 158 10 km / K31 POL Czachówek

Zapłacone

Pawelec Kamil 53 10 km / M21 D
POL Sochaczew Pzu Sport Team

Zapłacone

Pawlikowski Robert 183 10 km / M41 POL Lipków

Zapłacone

Perlan Robert 23 10 km / M41 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Perzyna Rafał 185 10 km / M31 POL Warszawa-Ursus

Zapłacone

Petrajtis Aneta 83 10 km / K41 W
POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

Piasecka Monika 222 10 km / K31 D
W
POL Stare Babice Stare Babice Biegają

Zapłacone

Piasecki Maciej 249 10 km / M16 D
W
POL Stare Babice Stare Babice Biegają

Zapłacone

Piasecki Paweł 91 10 km / M31 W
POL Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają

Zapłacone

Piekut Andrzej 49 10 km / M51 POL Nowy Dwór Mazowiecki Kb Jogger

Zapłacone

Pielachowska Beata 190 10 km / K51 POL Warszawa Boso Ale W Ostrogach

Zapłacone

Pielachowski Piotr 232 10 km / M51 POL Warszawa Boso Ale W Ostrogach

Zapłacone

Pietras Jola 121 10 km / K41 POL Piastów

Zapłacone

Pietrusiak Konrad 51 10 km / M31 POL Pruszków Drużyna Z Tartaku

Zapłacone

Piguła Krzysztof 119 NW10km / M POL Łódź

Zapłacone

Piniaź Grzegorz 141 10 km / M41 POL Tarczyn

Zapłacone

Piwko Beata 50 10 km / K41 POL Stare Babice Biegają Stare Babice Biegaja

Zapłacone

Płóciennik Jarosław 231 10 km / M41 W
POL Stare Babice Biegają Stare Babice Biegają

Zapłacone

Płoska Sylwia 24 10 km / K21 W
POL Józefów

Zapłacone

Polak Michał 143 10 km / M31 W
POL Warszawa

Zapłacone

Politaj Adrian 162 10 km / M31 W
POL Swietochlowice

Zapłacone

Połeć Andrzej 211 10 km / M51 POL Sochaczew

Zapłacone

Połeć Łukasz 212 10 km / M31 POL Sochaczew

Zapłacone

Połeć Monika 220 10 km / K31 D
L
W
POL Leszno Filipides/bielik

Zapłacone

Pruszek Stanisław 245 10 km / M21 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Pucek-Mioduszewska Ola 237 10 km / K31 D
POL Warszawa Kingrunner

Zapłacone

Radzikowski Andrzej 247 10 km / M31 POL Kiścinne Lks Olymp Błonie

Zapłacone

Rafał Radosław 65 10 km / M41 POL Otwock

Zapłacone

Rajkowska Magdalena 339 NW10km / K POL Warszawa Grupa Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Rawa Krzysztof 56 10 km / M31 L
W
POL Zaborówek

Zapłacone

Regulska Sylwia 147 10 km / K31 L
W
POL Zaborów

Zapłacone

Regulski Marcin 146 10 km / M31 L
W
POL Zaborów

Zapłacone

Replińska Edyta 33 10 km / K41 D
POL Milanówek Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Roszkowski Tomasz 3 10 km / M31 POL Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów

Zapłacone

Rudnicki Pawel 20 10 km / M31 POL Zakroczym

Zapłacone

Rutkowski Janusz 136 10 km / M51 L
W
POL Leszno

Zapłacone

Rybak Łukasz 18 10 km / M31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Ryguła Wojciech 208 10 km / M41 POL Tartak Brzózki

Zapłacone

Safiański Sebastian 164 10 km / M21 W
POL Warszawa

Zapłacone

Seremak Piotr 217 10 km / M21 W
POL Wierzbin

Zapłacone

Sikora Łukasz 22 10 km / M31 W
POL Józefów

Zapłacone

Sikorski Radosław 87 10 km / M31 POL Ząbki

Zapłacone

Skolik Andrzej 326 NW10km / M POL Cybulice Małe Fundacja Wojskowości Polskiej

Zapłacone

Skorupa Kamil 301 10 km / M16 D
POL Teresin Filipides/bielik

Zapłacone

Skowyra Jacek 2 10 km / M41 L
W
POL Marianów

Zapłacone

Skrzos Tomasz 131 10 km / M41 POL Warszawa Stg Warszawa

Zapłacone

Skrzypczak Hubert 69 10 km / M31 POL Pruszków 1979

Zapłacone

Słowik Paweł 55 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Sokołowska Monika 189 10 km / K41 POL Cybulice Duże

Zapłacone

Sokołowski Darek 46 10 km / M41 POL Warszawa Azs Warszawa

Zapłacone

Soliwoda Miroslaw 135 10 km / M41 POL Piastów 1973

Zapłacone

Sowińska Jadwiga 365 NW10km / K POL Błonie

Zapłacone

Stańczyk Adam 369 NW10km / M POL Pruszków

Zapłacone

Stanicka Agnieszka 340 NW10km / K POL Feliksów Rysie Razem

Zapłacone

Starzec Konrad 102 10 km / M21 POL Sochaczew

Zapłacone

Stasiak Aleksandra 323 NW10km / K POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Stasiak Jakub 132 10 km / M21 D
POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Stasiak Katarzyna 334 NW10km / K POL Żdżarów Zryte Czosnki

Zapłacone

Stelmach Lukasz 238 10 km / M31 POL Zakroczym

Zapłacone

Stępień Adam 106 10 km / M31 POL Warszawa Ananasy

Zapłacone

Stępniak Piotr 240 10 km / M21 POL Sochaczew Piotr Stępniak

Zapłacone

Strzeszewski Michał 133 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Stychlerz Ewelina 206 10 km / K16 W
POL Błonie

Zapłacone

Stychlerz Urszula 200 10 km / K41 W
POL Błonie

Zapłacone

Szafrańska Aleksandra 62 10 km / K21 POL Piastów Wataha

Zapłacone

Szczepkowski Paweł 223 10 km / M61 POL Warszawa Artequipment

Zapłacone

Szewczyk Agnieszka 355 NW10km / K POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Szewczyk Marek 354 NW10km / M POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Szuszczewicz Dariusz 138 10 km / M41 L
POL Wyględy Wilki Wyględy

Zapłacone

Szwarc Justyna 352 NW10km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szydlik Arkadiusz 39 10 km / M31 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Szymala Cezary 155 10 km / M41 POL Teresin

Zapłacone

Szymala Katarzyna 148 10 km / K21 POL Paprotnia

Zapłacone

Szymaniak Lidia 331 NW10km / K POL Pruszków Nordic Walking Pruszków

Zapłacone

Szymański Artur 129 10 km / M41 W
POL Sochaczew Fundacja Wojskowości Polskiej

Zapłacone

Szymański Dominik 197 10 km / M21 POL Kamion Osp Kamion

Zapłacone

Szymański Tomasz 261 10 km / M31 POL Izdebno Kościelne Danfoss Poland

Zapłacone

Tetzlaff Juliusz 45 10 km / M31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Timofiejuk Paweł 52 10 km / M31 D
POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

Tokarzewski Stanisław 263 10 km / M71 POL Komorów Komorów

Zapłacone

Tomaszewska Mariola 345 NW10km / K POL Warszawa Fnwt

Zapłacone

Topolewska Katarzyna 30 10 km / K31 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Trzepalka Joanna 367 NW10km / K POL Wojcieszyn

Zapłacone

Ułasiuk Małgorzata 177 10 km / K21 POL Warszawa

Zapłacone

Walczak Karol 181 10 km / M21 POL Warszawa

Zapłacone

Walczak-Wojtkowska Iwona 228 10 km / K51 POL Warszawa

Zapłacone

Walkowski Konrad 196 10 km / M21 W
POL Płochocin

Zapłacone

Wancisiewicz Kamil 28 10 km / M31 D
POL Sochaczew Zryte Czosnki

Zapłacone

Wasilewski Mariusz 125 10 km / M21 D
POL Sochaczew Biuro Projektowe Grafos

Zapłacone

Wasilewski Sławomir 363 NW10km / M POL Warszawa Pasja Nordic Walking

Zapłacone

Wicik Agata 60 10 km / K31 D
L
W
POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

Wierzba Lilla 361 NW10km / K POL Klaudyn Pasja Nordic Walking

Zapłacone

Wierzbicki Zbigniew 47 10 km / M41 D
POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Wiesiołek Grzegorz 75 10 km / M41 POL Warszawa

Zapłacone

Wiśniewski Tadeusz 193 10 km / M61 W
POL Stare Babice Biegają Stare Babice Biegaja

Zapłacone

Wojnach Julita 329 NW10km / K POL Pruszków N.w. Pruszków

Zapłacone

Wojtaluk Arkadiusz 11 10 km / M31 W
POL Warszawa Masovia

Zapłacone

Wojtaluk Janina 344 NW10km / K POL Chełm Masovia

Zapłacone

Wojtasik Justyna 171 10 km / K31 POL Błonie Krejzi Tim

Zapłacone

Wojtkowski Ireneusz 227 10 km / M51 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

Wojtowicz Jerzy 195 10 km / M61 POL Warszawa

Zapłacone

Wolski Michał 80 10 km / M31 POL Warszawa

Zapłacone

Wróbel Marek 194 10 km / M61 POL Łask Niezrzeszony-Łask

Zapłacone

Wrzesiński Konrad 16 10 km / M31 L
POL Warszawa Kępiaste

Zapłacone

Wrzesiński Stanisław 192 10 km / M61 L
POL Grądy Niezrzeszony

Zapłacone

Wyzgał Magdalena 73 10 km / K31 POL Żukowka

Zapłacone

Ząbczyński Adam 302 10 km / M21 D
POL Sochaczew Filipides/bielik

Zapłacone

Żach Robert 243 10 km / M31 POL Pruszków

Zapłacone

Zając Jacek 26 10 km / M41 D
W
POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

Zakrzewski Krzysztof 120 10 km / M21 D
POL Sochaczew Km Aktywni Sochaczew

Zapłacone

Zalewska Monika 342 NW10km / K POL Stare Babice

Zapłacone

Zaremba Tomasz 207 10 km / M21 POL Warszawa

Zapłacone

Zatorski Marcin 103 10 km / M41 D
W
POL Błonie Krejzi Tim Błonie

Zapłacone

Zawadka Agnieszka 118 10 km / K41 W
POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

Żebrowski Krzysztof 29 10 km / M41 POL Zaborówek

Zapłacone

Zgoda Mateusz 36 10 km / M21 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

Zieliński Adam 163 10 km / M21 POL Sochaczew Sochaczew Biega | Zielinski Team

Zapłacone

Zieliński Radosław 151 10 km / M31 D
W
POL Latchorzew Stare Babice Biegają

Zapłacone

Zubrzycki Janusz 253 10 km / M31 W
POL Laski Olskull

Zapłacone

Zydlewski Michał 142 10 km / M31 POL Brochów

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU