V BIEG Pawła Lorensa oraz I Mistrzostwa Tychów w biegu na 10 km!!!

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy-Paprocany
08.03.2015

Wyniki

Biegi 0km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
NATANEK Michał
Wawel Kraków
289 Grzechinia 00:33:35:25
2
KOSEK Paweł
40 latek Tychy
68 TYCHY 00:33:45:25
3
TALAGA Michał
218 Raba Wyzna 00:34:38:62
4
HARĘŻA Marek
RyTM
237 Czechowice-Dziedzice 00:34:43:45
5
SARNICKI Janusz
Mszana Dolna
288 Maków Podhalański 00:35:06:25
6
WILK Dariusz
126 Bedzin 00:35:33:03
7
WÓJCIK Tomasz
195 Rudze 00:35:36:43
8
GAJDA Marcin
40-latek Tychy SPLA
153 Tychy 00:35:37:75
9
DORIGHI Wojciech
54 Cisownica 00:36:15:32
10
BOBLA Walenty
294 Bieruń 00:36:18:50
11
SOKOŁOWSKI Marek
SKOK WESOŁA
80 Mysłowice-Wesoła 00:36:28:33
12
WÓJCIK Janusz
MOK Mszana Dolna
243 Raba Wyżna 00:36:31:60
13
SZMAJDUCH mariusz
silesia runners club / JCI TEAM
266 mysłowice 00:36:36:65
14
GIBIEC Przemysław
GS Olza Cieszyn
230 Cieszyn 00:36:41:93
15
NAGŁO Piotr
Solvere Team
20 Sosnowiec 00:36:52:22
16
BUCZEK Paweł
192 Tychy 00:36:52:45
17
MACIĄG Daniel
Vege Runners
13 Tychy 00:36:58:82
18
STEFANIAK Mieczysław
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
252 Rybnik 00:36:59:08
19
SCHMIDT Rafał
169 Kobiór 00:37:03:65
20
MICHALEC Mateusz
211 Chełm Śląski 00:37:08:12
21
MALINA ADAM
NIEZRZESZONY
127 Bojszowy 00:37:13:15
22
KUREK Jacek
40-latek Tychy SPLA
225 Tychy 00:37:14:98
23
LUBNAU Marek
HARPAGAN sOSNOWIEC
530 Sosnowiec 00:37:17:12
24
PIERZYNKA Zbigniew
531 Kraków 00:37:22:10
25
BADERA krzysztof
MASTERS BRZESZCZE
248 jawiszowice 00:37:30:13
26
PAWŁOWSKI Piotr
40-latek Tychy SPLA
203 Tychy 00:37:36:13
27
PAJĄK Roch
Harpagan Sosnowiec
99 Mętków 00:37:44:02
28
KONRAD Artur
Bracia Team Zawiercie
57 Zawiercie 00:37:50:45
29
KOSTRZEWSKI Krzysztof
Gomola Trans Airco
160 Siemianowice Śląskie 00:37:54:73
30
KOBIERSKA AGNIESZKA
AZS AWF KATOWICE
280 GLIWICE 00:38:07:35
31
WYSZTYGIEL Tomasz
483 Katowice 00:38:15:75
32
DŁUGOSZ Agata
Biegam z Pasją
274 Tychy 00:38:16:12
33
SOKÓŁ Łukasz
5 Tychy 00:38:44:82
34
SZERSZEŃ Artur
107 Tychy 00:38:45:80
35
KONSEK Paweł
Żory - Kleszczówka
315 Żory 00:38:46:58
36
LASEK Dariusz
Byledobiec Anin
240 Kozy 00:39:04:12
37
KONRAD Marcin
BRACIA TEAM ZAWIERCIE
56 Zawiercie 00:39:15:23
38
RAJEK Sebastian
206 Tychy 00:39:19:32
39
SZPAK Damian
Tyskie Sinice
265 Tychy 00:39:23:15
40
GUZY Andrzej
JW 3940
308 Gliwice 00:39:29:53
41
ZIMNAWODA Piotr
Mocni Zaborze - Południe, Garda Gierałtowice
290 Zabrze 00:39:44:28
42
LUBOWICKI Łukasz
40-latek Tychy SPLA
212 Tychy 00:39:46:85
43
GÓRAK Henryk
40-latek Tychy SPLA
25 Tychy 00:39:49:75
44
CZYSZCZOŃ Andrzej
SportRun.pl & Warsztat Formy
513 Tychy 00:39:53:25
45
WIDERA Paweł
170 Radostowice 00:40:02:05
46
PALKA Dawid
40-latek Tychy SPLA
273 Tychy 00:40:11:00
47
KOZIARZ Przemysław
231 Jankowice 00:40:19:43
48
PAPAŁA Leszek
97 Łaziska Górne 00:40:52:30
49
BRYŚ Piotr
RUNHOGS
18 Świerczyniec 00:41:05:65
50
MZYK GRZEGORZ
40-latek Tychy / JCI TEAM
141 LĘDZINY 00:41:08:43
51
GRABOWSKI Cezary
145 Tychy 00:41:19:23
52
PASTWA Grzegorz
Ultra Beskid Sport
190 Jasienica 00:41:21:62
53
TORZEWSKI andrzej
134 Bielsko-Biała 00:41:27:85
54
CZERNIK Artur
Gomola Trans Airco
85 Bieruń 00:41:41:05
55
RYNIAK Mariusz
40-latek Tychy SPLA
287 Tychy 00:41:42:05
56
GRĘDA GRZEGORZ
SOLVERE TEAM
72 SOSNOWIEC 00:41:43:23
57
SKLORZ Robert
167 Bojszowy 00:41:44:80
58
WÓJCIK Grzegorz
128 Świerczyniec 00:41:51:25
59
SZYMANIAK Adam
JW 3940
58 CZĘSTOCHOWA 00:41:58:13
60
MRÓZ Grzegorz
Warsztat Formy/40-latek Tychy
460 Tychy 00:42:02:53
61
SURWIŁO Armand
TRIASS TYCHY
522 Tychy 00:42:04:05
62
SATŁAWA Adam
60 Tychy 00:42:11:23
63
WDOWIAK Szymon
42k
247 Lędziny 00:42:12:75
64
GERASZEK Paweł
293 Pszczyna 00:42:14:75
65
WOLEK szymon
103 tychy 00:42:17:00
66
GUCMAN BARTŁOMIEJ
BIEG OPOLSKI
301 OPOLE 00:42:20:75
67
DOBRZYNIECKI Tomasz
WF Sportrun
219 Tychy 00:42:25:73
68
ZBĄSKI Bartłomiej
brak
70 Ruda Śląska 00:42:28:38
69
KUZIOR Ewa
Krisbut-net
250 Jaworznik 00:42:30:35
70
TOPOLNICKI Sławomir
40-latekTychy
311 Tychy 00:42:32:88
71
PTAK Zdzisław
40-latek Tychy
323 Tychy 00:42:37:78
72
BUGAJSKI Jerzy
264 Tychy 00:42:42:60
73
SOWA Artur
259 Katowice 00:42:42:90
74
MEDES MARCIN
489 TYCHY 00:42:43:15
75
NITKA JACEK
40-latek Tychy SPLA
122 TYCHY 00:42:46:58
76
SIEDLACZEK Tomasz
133 Tychy 00:42:49:73
77
BOJANOWICZ Dariusz
205 Studzienice 00:42:55:65
78
HRYSZKO Kazimierz
40-latek Tychy
480 Tychy 00:43:08:05
79
KOCOŃ Marcin
256 Tychy 00:43:11:08
80
HEJNA Damian
RADLIN - miasto z sercem
98 Wodzisław Śląski 00:43:12:83
81
KWAŚNIEWSKI Tadeusz
452 Tychy 00:43:15:02
82
SKIBICKI KRZYSZTOF
DAMYRADE
61 OŚWIĘCIM 00:43:21:18
83
PLEWNIAK jerzy
40-latek Tychy SPLA
239 Tychy 00:43:22:93
84
KOCUREK Łukasz
187 Tychy 00:43:34:78
85
TOPORCZYK DANIEL
TREND BIERUŃ
284 TYCHY 00:43:36:35
86
MASNY Grzegorz
96 Gostyń 00:43:42:83
87
SZASTAK Damian
Harpagan Sosnowiec
95 Sosnowiec 00:43:47:25
88
BRZEZIŃSKA Ewa
dąbrowa Górnicza
186 Dąbrowa Górnicza 00:43:48:25
89
MAZUR Jacek
296 Wyry 00:43:50:82
90
HABER Michał
29 Mysłowice 00:43:55:85
91
SKUBIS Grzegorz
Nidec All For Dreams Team
130 Tychy 00:44:03:58
92
STEFANSKI Antoni
303 ledziny 00:44:06:12
93
PYRSCH Zbigniew
40-latek Tychy SPLA
210 Tychy 00:44:07:42
94
TYTKO Bartek
40 LATEK TYCHY / IRONS.PL
272 TYCHY 00:44:11:98
95
KALETA Karol
216 00:44:23:38
96
KOSTRZEWA Wojciech
Brzezinka Team
52 Oświęcim 00:44:23:82
97
KUPCZYK bogdan
490 lędziny 00:44:24:22
98
SAGANOWSKI Marcin
run-log.com
100 Katowice 00:44:26:38
99
BUBAK Dariusz
157 Piasek 00:44:28:42
100
GWÓŹDŹ Andrzej
AKB Maraton - Wola
201 Wola 00:44:30:38
101
ŻUK Marcin
Tychy Falcons
43 Tychy 00:44:33:94
102
POBOŻNIAK Krzysztof
40-latek Tychy
405 Tychy 00:44:41:33
103
CIEŚLAK Bartłomiej
RUNHOGS
267 TYCHY 00:44:46:40
104
PODSIADŁO IWONA
TKKF SATURN CZELADŹ
193 DĄBROWA GÓRNICZA 00:44:49:95
105
KASPROWSKI Michał
15 Łaziska Górne 00:44:51:20
106
DANEL Adam
319 Tychy 00:44:56:93
107
KASTELIK Mariusz
Team Brzezinka
198 Oświęcim-Brzeszcze 00:45:05:82
108
MARKOWSKI Przemysław
Biegam bo lubię
313 Bytom 00:45:12:00
109
BUCHTA Krzysztof
214 tychy 00:45:15:25
110
NORAS Piotr
MOSiR Tychy
221 Tychy 00:45:17:68
111
STROCZYŃSKI Paweł
35 Tychy 00:45:32:50
112
BERESZKO Waldemar
MOSiR Czeladź
213 Sosnowiec 00:45:37:55
113
GÓRECKI Mieczysław
40-latek Tychy
295 Tychy 00:45:39:30
114
PETKIEWICZ Tomasz
83 Mikołów 00:45:42:68
115
BARANEK Marek
OPEL ACTIVE TEAM
24 Bytom 00:45:42:85
116
BUŁAWA Łukasz
261 Mysłowice 00:45:46:33
117
KATOLIK RAFAŁ
147 TYCHY 00:45:48:45
118
KOPCZYŃSKI Marek
235 Łaziska Górne 00:45:50:68
119
POLACZEK TOMASZ
159 Bojszowy 00:45:58:05
120
WOJNIUSZ Beniamin
108 Tychy 00:45:58:42
121
WUZIK Mateusz
422 Gierałtowice 00:46:05:98
122
KASZUBA Bogdan
40-latek Tychy SPLA
196 Tychy 00:46:09:05
123
SZUPLAK Rafał
485 Tychy 00:46:15:23
124
SĘPIOŁ Adam
17 Tychy 00:46:18:22
125
ANCZYKOWSKI Nikodem
223 Tychy 00:46:19:60
126
KUDŁA Jarosław
40-latek Tychy SPLA
257 Poznań 00:46:23:45
127
BROMBOSZCZ Karol
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
129 Katowice 00:46:25:90
128
ROMANOWSKI Krzysztof
326 Tychy 00:46:34:20
129
ZIOMEK Łukasz
110 Ruda Śląska 00:46:36:52
130
WILK Damian
94 Tychy 00:46:51:15
131
KUZIOR Tomasz
Krisbut-net
251 Jaworznik 00:46:58:55
132
SULKA Paweł
3 Katowice 00:46:59:32
133
SURWIŁO SANDRO
TRIASS TYCHY
477 TYCHY 00:47:01:00
134
ZDZIEBKO Jan
241 TYCHY 00:47:01:92
135
WYKRĘT Kamil
180 Porąbka 00:47:11:10
136
SZUSTER Barbara
26 Mikołów 00:47:12:02
137
FUCHS Małgorzata
481 Bojszowy 00:47:12:60
138
ZIĘBA Łukasz
Runhogs
139 Tychy 00:47:14:60
139
KUBERA Ryszard
KubeRun
281 Tychy 00:47:17:02
140
ADAMOWSKI Zbigniew
AMBITNI AMATORZY
42 MYSZKÓW 00:47:20:10
141
HEJNA Artur
RADLIN - miasto z sercem
105 Wodzisław Śląski 00:47:21:03
142
PIETRAS Michał
Garda Gierałtowice
297 Chudów 00:47:21:75
143
GAWLE Renata
317 Sosnowiec 00:47:23:95
144
BŁASZCZYSZYN Łukasz
314 Sosnowiec 00:47:26:35
145
ZDRADA Łukasz
249 Zawiercie 00:47:28:12
146
PAWŁOWSKI Witold
38 Tychy 00:47:41:35
147
KOLNY Łukasz
185 Tychy 00:47:46:80
148
ZIĘBA Arkadiusz
IRONS TYCHY
194 Tychy 00:47:48:52
149
PYKA Michał
74 Tychy 00:47:52:18
150
KRAUSE Sylwia
Radlin - miasto z sercem
76 Radlin 00:47:58:93
151
KRAUSE Dariusz
FORMA Wodzisław Śląski
77 Radlin 00:47:59:73
152
PASZEK Joanna
199 Tychy 00:48:03:05
153
WITEK JACEK
OPEL ACTIVE TEAM
89 GLIWICE 00:48:08:82
154
WÓJCIK Karol
143 Bojszowy 00:48:10:15
155
BIGOS Grzegorz
GRAMMI
21 Jaworzno 00:48:11:45
156
PILARZ Mirosław
czechomorsy
109 Bujaków 00:48:23:72
157
BELOWSKI Dariusz
449 Tychy 00:48:25:18
158
NAWROCKA Agata
232 Tychy 00:48:31:72
159
PAPESZ TOMASZ
OPEL ACTIV TEAM
81 RUDA ŚLĄSKA 00:48:34:55
160
MISZCZAK Damian
SBL-IMIELIN
302 IMIELIN 00:48:35:42
161
SZAŁAŚNY Piotr
TestyOutdoorowe.pl
255 Kobiór 00:48:35:60
162
GOŁĄBEK Agnieszka
BBL Mikołów
285 Tychy 00:48:35:80
163
KACZMARCZYK Oskar
www.yaoskar.pl
292 Jaworzno 00:48:36:83
164
MYSZOR Grzegorz
277 Wyry 00:48:39:55
165
FUCHS Grzegorz
457 Kraków 00:48:45:60
166
BOREK Mariusz
486 Katowice 00:48:45:93
167
FARON Joanna
TKKF HADES MIKOŁÓW
2 Mikołów 00:48:52:82
168
SATERNUS Lucjan
44 Oświęcim 00:48:59:23
169
MILER-WALCZAK Monika
71 Międzyrzecze Dolne 00:49:01:28
170
KOJDER Rafał
Harpagan Run
154 Tychy 00:49:01:63
171
ZAWADZKI Konrad
234 Tychy 00:49:10:55
172
RAWSKI dariusz
32 bytków 00:49:14:22
173
ŚWIĄTEK-BACZKOWSKA Anna
158 Sosnowiec 00:49:20:23
174
KUŚ Łukasz
175 Sosnowiec 00:49:28:35
175
FUCHS JÓZEF
NIEZRZESZONY
117 BOJSZOWY 00:49:30:38
176
NOWOTARSKI Michał
23 Pszczyna 00:49:31:83
177
STARZYCKI PAWEŁ
TYCHY
104 TYCHY 00:49:39:38
178
GAJKO Jarosław
149 Piasek 00:49:46:72
179
ZAJĄC Dawid
50 Katowice 00:49:51:52
180
STASIAK Krzysztof
Irons Tychy
487 Tychy 00:49:53:30
181
APOSTOŁ Artur
120 Rybnik 00:49:55:95
182
WÓJCIK Jerzy
271 Rudze 00:50:00:58
183
HAHN Piotr
19 Paniówki 00:50:03:92
184
NOWAK Stefan
51 Tychy 00:50:07:02
185
AUGUSTYN Wojciech
Polne Krzoki Mysłowice
327 Mysłowice 00:50:09:10
186
KOŁOSIŃSKI Włodzimierz
Zwardoń
155 Zwardoń 00:50:11:73
187
SAMODULSKI Mariusz
93 Tychy 00:50:18:92
188
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
16 Tychy 00:50:19:70
189
DUDKA Ewa
40-latek Tychy SPLA
6 Tychy 00:50:24:50
190
KONIECZKO Tomasz
279 Dobieszowice 00:50:26:60
191
SZCZEPANIAK Sławomir
307 Tychy 00:50:29:02
192
PAWLAK Marek
40-latek Tychy SPLA
66 Tychy 00:50:29:62
193
ZAJĄC Aleksander
165 Orzesze 00:50:35:63
194
WOJCIECHOWSKI Tomasz
260 Gostyń 00:50:47:78
195
DAWID Michał
10 Tychy 00:50:50:53
196
KUBICA Patrycja
-
49 Cieszyn 00:50:55:60
197
PENDOLSKI Franciszek
KB Józefinka Katowice
67 Katowice 00:50:56:85
198
KUBERA Kacper
KubeRun
282 Tychy 00:50:57:70
199
LORENS Piotr
40-latek Tychy SPLA
312 Tychy 00:50:58:85
200
WYDMAŃSKI PIOTR
33 SOSNOWIEC 00:51:00:25
201
BRZOZA Marta
101 Tychy 00:51:01:02
202
SOCHA Dorota
WF Sportrun TEAM
11 Tychy 00:51:01:72
203
OLCZYK Cezary
WF SportRun TEAM
179 Tychy 00:51:02:32
204
ŁUGOWSKA Marzena
Alpebike
321 Tychy 00:51:02:85
205
BIELAS Adam
152 Imielin 00:51:07:92
206
FRELICH Piotr
Czuchów
112 Czerwionka-Leszczyny 00:51:11:12
207
JANISIEWICZ Wojciech
studiopiska.com
84 CZERWIONKA-LESZCZYNY 00:51:11:30
208
RÓŻEWICZ Dariusz
PANCE
37 Tychy 00:51:14:32
209
FIDOR Michał
RUNHOGS Tychy
111 Tychy 00:51:14:63
210
BIENIASZ Krzysztof
118 Tychy 00:51:15:38
211
PONIEWIERSKA Marzena
Sie Doleci
8 TYCHY 00:51:19:20
212
WIATR Krystian
WF SportRun TEAM
215 Tychy 00:51:21:00
213
SIKORSKI Piotr
283 Tychy 00:51:25:33
214
WOJCIECHOWSKA Małgorzata
253 Radomsko 00:51:26:15
215
KYZIOŁ Aleksandra
242 00:51:45:15
216
OKOŃSKI Kazimierz
PTTK TYCHY
22 Tychy 00:51:48:75
217
NAWROCKI Adam
86 Tychy 00:51:49:18
218
DZIAMSKI Ryszard
Facebook.com/pomocdlamirki
30 Chorzów 00:51:54:35
219
ROSKOWSKI Stanisław
40-latek Tychy
329 Tychy 00:51:55:43
220
RAKOCZY Agata
40 latek tychy
467 Tychy 00:51:56:70
221
TRZCIONKA Dawid
258 Tychy 00:52:14:02
222
KMIECIK anna
226 Kobiór 00:52:20:40
223
PASZEK Paulina
227 TYCHY 00:52:22:12
224
DOMURAT Zdzisław
528 Alwernia 00:52:26:63
225
SZENDZIELORZ Bogusław
88 Radlin 00:52:27:10
226
WOJEWODA ARTUR
NN
172 BIELSKO-BIAŁA 00:52:33:03
227
STRZELCZYK Ewa
150 Katowice 00:52:38:22
228
STUKATOR Teresa
40-latek Tychy
330 Tychy 00:52:41:78
229
KOŁODZIEJ TERESA
BIEGAM BO LUBIĘ
62 KATOWICE 00:52:47:53
230
AFFEK Marcin
28 Jedlina 00:52:48:28
231
KUCZERA Łukasz
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
115 Rybnik 00:52:53:25
232
JEZUSEK Edyta
OPEL ACTIVE TEAM
64 Czerwionka-Leszczyny 00:52:56:13
233
JEZUSEK Grzegorz
OPEL ACTIVE TEAM
63 Czerwionka-Leszczyny 00:52:56:45
234
ZIMNICKI Tomasz
4 Tychy 00:52:57:82
235
RYBARZ Artur
Jakoś Leci
228 Brzeszcze 00:53:02:40
236
WICHROWSKI Zbigniew
Klub Zbiegacza "WOLNEWIATRY"
458 Bielsko-Biała 00:53:08:22
237
MROZEK Maciej
488 Łuków Śląski 00:53:14:63
238
BARADZIEJ Bartłomiej
TERMINAL LOGISTYCZNY TYCHY
254 00:53:15:42
239
LENART (ZIMNOL) Sylwia
14 Tychy 00:53:17:33
240
PALA Mariusz
200 Pszczyna 00:53:27:65
241
TYKA Edward
niestowarzyszony
470 Świętochłowice 00:53:33:45
242
ŚLEZIONA PIOTR
CHOP ZE Żelaza Tri Team
140 TYCHY 00:53:38:32
243
BŁACH lech
299 gliwice 00:53:40:75
244
BOŁOZ Monika
90 Bystra 00:53:41:58
245
KOPCIŃSKI Michał
Ave Alex Kokociniec
276 Katowice 00:53:43:55
246
WILK Barbara
125 Tychy 00:53:48:95
247
MAI-MATACZ Sabina
Concordia Runners Team
183 Tychy 00:53:53:55
248
KRAL Piotr
Runhogs
300 Tychy 00:53:53:98
249
PŁOSKONKA Dagmara
40-latek Tychy/KB KP
298 TYCHY 00:54:01:82
250
ŚLIWIOK Paweł
539 Katowice 00:54:04:75
251
ROMANEK Olga
SOLVERE TEAM
131 sosnowiec 00:54:05:88
252
MARCZEWSKI Marcin
69 Sosnowiec 00:54:07:28
253
DZIKOWSKI Jozef
niezrzeszony
87 Tymowa 00:54:09:52
254
FARON Piotr
TKKF HADES MIKOŁÓW
1 Mikołów 00:54:13:63
255
BORGIEŁ Marek
Rozbiegamy To Miasto
269 Czechowice-Dziedzice 00:54:14:82
256
SIEMBAB Anna
Klub Zbiegacza WolneWiatry
471 Bielsko-Biała 00:54:20:85
257
GAJEWSKI Jarosław
Fuchs Oil Team
138 Tychy 00:54:29:93
258
WUWER Andrzej
Fuchs Oil Team
171 Rybnik 00:54:30:13
259
LYSKO Aleksander
148 Katowice 00:54:36:95
260
BIERNACKI Bartłomiej
142 Piekary Śląskie 00:54:39:55
261
KALETA Agnieszka
217 00:54:51:55
262
GRZYBEK Agnieszka
278 Tychy 00:54:54:85
263
BARTAS Dominik
220 Mysłowice 00:55:27:93
264
KUR Mariusz
166 Zawiercie 00:55:33:25
265
PYRSCH Agnieszka
40-latek Tychy SPLA
328 Tychy 00:55:34:10
266
PIEPRZYCA Joanna
238 Tychy 00:55:41:48
267
OLEJNIK Rafał
552 Imielin 00:55:51:13
268
NOWAK Barbara
233 Pszczyna 00:55:52:25
269
GIBAS Sławomir
325 Biała Podlaska 00:56:01:23
270
GAWEŁCZYK Marta
CE PROGRESS
146 Żory 00:56:02:75
271
KAPLYTA Renata
53 Tychy 00:56:03:23
272
STENDERA Magdalena
CE PROGRESS
318 Żory 00:56:03:90
273
RÓŻEWICZ Ewa
PANCE
36 Tychy 00:56:15:90
274
BARTOSIEWICZ Krzysztof
FEBYS RUN TEAM
270 Knurów 00:56:24:00
275
BAŃKOWSKI Kamil
178 Katowice 00:56:34:50
276
RYCHLIK Robert
465 Alwernia 00:56:40:98
277
BARON Adam
320 Suszec 00:57:12:45
278
DROZD Marcin
Bez klubu
291 Tychy 00:57:12:92
279
SZWAJNOCH Ewelina
41 Tychy 00:57:15:25
280
TOMICZEK jerzy
137 bielsko-biała 00:57:31:43
281
SAGAN Marian
40-latek Tychy SPLA
204 Tychy 00:57:45:75
282
RANIK Anna
473 Tychy 00:57:46:53
283
KOWALCZYK Tadeusz
162 Kraków 00:58:19:62
284
NOWAK RADOSŁAW
CZELADŹ
305 CZELADŹ 00:58:23:90
285
BORGIEŁ Krzysztof
Rozbiegamy To Miasto
34 Czechowice-Dziedzice 00:58:28:62
286
WOŹNIAK Adrian
40 Tychy 00:58:31:00
287
ĆWIELĄG Mariola
45 Chełmek 00:58:38:18
288
HOŁDA Marian
119 Tychy 00:58:39:65
289
KRUCZEK Monika
174 tychy 00:58:46:42
290
ŁAKWA michał
309 wola 00:58:48:18
291
MARCINIAK Krzysztof
286 Tychy 00:58:50:45
292
PAWLOWSKA Beata
39 00:59:01:43
293
KASZUBA Grażyna
40-latek Tychy SPLA
197 Tychy 00:59:17:53
294
JEZIORKOWSKA Anna
46 Oświęcim 00:59:18:00
295
KORNACKI Tomasz
GEO-BUD.T.B.M ŻORY
151 Rybnik 00:59:25:65
296
DURNAŚ Tatiana
176 Tychy 00:59:28:32
297
ZIENTEK Gabriela
177 Tychy 00:59:29:33
298
WÓJCIK Anna
82 00:59:48:52
299
TRZOP-ŁAKWA kasia
310 wola 00:59:53:63
300
MASZNIEW Romuald
191 Gliwice 00:59:58:93
301
ŚLAWSKI MARIUSZ
324 lędziny 01:00:14:10
302
PONIEWIERSKI Adam
Sie Doleci
9 Tychy 01:00:26:03
303
DĄBROWSKI Ireneusz
75 Zabrze 01:00:42:50
304
ZIELINSKI Marcin
123 Tychy 01:01:04:42
305
KRZYKAŁA Krystian
40-latek Tychy
306 Tychy 01:01:08:43
306
GRZEBNIEWSKA Judyta
SportRun.pl & Warsztat Formy
263 Tychy 01:01:12:55
307
SĘKOWSKI DAMIAN
WF SPORTRUN TYCHY
275 tychy 01:01:13:05
308
WOLEK Jerzy
189 Tychy 01:01:21:73
309
KOLON Jacek
168 Kobiór 01:01:26:05
310
BANIA Janusz
NIEZRZESZONY
304 Tychy 01:01:32:28
311
TORKA-KUNERT Grażyna
Rybnicka Grupa Biegowa "Pędzimy razem"
236 Rybnik 01:02:01:18
312
PAWEŁCZYK Bogusława
48 Chełmek 01:02:21:65
313
KUCZERA Beata
113 Rybnik 01:02:40:03
314
KASPROWSKI Krzysztof
73 Tychy 01:02:54:68
315
PNIOK Ania
469 Świerczyniec 01:03:13:08
316
SIERAKOWSKA Anna
Fuks Oil Team
322 Gliwice 01:03:25:02
317
DEC Tomek
FUCHS OIL TEAM
173 Gliwice 01:03:25:38
318
KCIUK Barbara
47 Oświęcim 01:04:12:25
319
FICEK Danuta
188 Tychy 01:04:39:98
320
WRÓBEL Arkadiusz
184 Bytom 01:04:40:25
321
WIELOCH Irmina
532 Tychy 01:05:36:18
322
OLESZCZUK RADOSŁAW
CROSS KRAPKOWICE
246 DREZDENKO 01:05:36:63
323
JURECZKO Joanna
Biegam bo lubię
59 Bytom 01:09:31:42
324
MADEJ Józef
Zadyszka Oświęcim
208 Oświęcim 01:09:31:98
325
KURYŁO DOROTA
DRUŻYNA SZPIKU
135 RYBNIK 01:15:11:00
326
KURYŁO ZENON
GEO-BUD-T.B.M. żory
136 RYBNIK 01:15:11:40
327
ŁOPATKA KAZIMIERZ
116 PIEKARY ŚLĄSKIE 01:15:35:40
328
SAGAN Irena
40-latek Tychy SPLA
459 Tychy 01:17:16:92
329
ZOBEK Edward
102 Sosnowiec 01:27:12:61

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU