V Bieg Wadowicki

plac Jana Pawła II, Wadowice, Polska
19.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Janusz - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Adamus Justyna - D10 / K40 POL Katowice LKS Imielin

Zapłacone

Balonek Damian - D10 / M16 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

Banaś Adrian - D10 / M16 POL Wadowice Adam Czerwiński Team

Zapłacone

Bandoła Rafał - D10 / M16 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Baran Przemysław - D10 / M16 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

Batorski Emil - D10 / M30 POL Katowice

Zapłacone

Biegun Dariusz - D10 / M40 POL Sułkowice Andrychów Runing

Zapłacone

Biel Karolina - D10 / K30 POL Wadowice Endorfiny Wadowice
Birecki Maciej - D10 / M16 POL Nysa
Bisaga Bogdan - D10 / M30 POL Maków Podhalański

Zapłacone

Bizoń Tomasz - D10 / M40 POL Andrychów Andrychów Running
Bocheńska Agnieszka - D10 / K40 POL Gliwice
Bocheński Grzegorz - D10 / M40 POL Gliwice Z Bieganiem Mi Do Twarzy
Borawski Krzysztof - D10 / M16 POL Zembrzyce

Zapłacone

Brózda Rafał - D10 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Brzezińska Anna-Joanna - D10 / K30 POL Kraków AJ

Zapłacone

Bucka Aneta - D10 / K40 POL Alwernia
Budny Piotr - D10 / M16 POL Katowice Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

Burliga Iwona - D10 / K30 POL Budzów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Gliwice Z bieganiem mi do twarzy
Chanek Robert - D10 / M30 POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

Chmiel Dominika - D10 / K16 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Cierpiałek Jakub - D10 / M30 POL Wadowice
Ciuruś Kamil - D10 / M16 POL Bucze
Ćwiertnia Monika - D10 / K16 POL Bielsko-Biała
Czajor Adrian - D10 / M16 POL Kraków

Zapłacone

Czyż Robert - D10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Dalak-Ozog Grażyna - D10 / K50 POL Laskowice TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Dubiela Halina - D10 / K50 POL Tczew Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Duda Łukasz - D10 / M30 POL Chorzów Śląsk Runners
Duda Wojciech - D10 / M40 POL Mogilany Skawina Biega

Zapłacone

Dukat Justyna - D10 / K40 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dukat Marcelina - D10 / K16 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dukat Marek - D10 / M40 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dukat Wiktoria - D10 / K16 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dworniczak Iwona - D10 / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Dyduch Dominika - D10 / K16 POL Chocznia
Dyrcz Joanna - D10 / K16 POL Radocza

Zapłacone

Dyrga Sebastian - D10 / M40 POL Kraków MUAY RUNINNG TEAM/AZS Awf Masters Kraków

Zapłacone

Ekiert Krzysztof - D10 / M40 POL Andrychów

Zapłacone

Filipek Dariusz - D10 / M30 POL Tychy Extreme LR Team / Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Florkiewicz Sławomir - D10 / M50 POL Sosnowiec
Frąchowicz Agnieszka - D10 / K30 POL Brzeziny

Zapłacone

Ga Ol - D10 / K30 POL Chocznia

Zapłacone

Garstecka Joanna - D10 / K40 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Gaś Piotr - D10 / M30 POL Skoczów KRT
Gorzalka Mateusz - D10 / M30 POL Częstochowa NGB Kłobuck

Zapłacone

Gorzałka Kamil - D10 / M16 POL Częstochowa

Zapłacone

Grabiec Mariusz - D10 / M40 POL Wadowice
Grabiec Marta - D10 / K30 POL Wadowice
Grenz Piotr - D10 / M60 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Grochal Rafał - D10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Grodecka Katarzyna - D10 / K30 POL Wadowice
Gros Anna - D10 / K40 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Grzonka Andrzej - D10 / M40 POL Jastrzebie-Zdroj GB GALOPUJACE Slimaki

Zapłacone

Grzyb Jacek - D10 / M40 POL Kraków AJ

Zapłacone

Gurdek Marcin - D10 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Habrzyk Paweł - D10 / M16 POL Tomice SWD Formma Gym

Zapłacone

Harańczyk Dagmara - D10 / K30 POL Kuków
Haranek Piotr - D10 / M16 POL Stronie

Zapłacone

Huber Justyna - D10 / K16 POL Wadowice SWD FORMA GYM

Zapłacone

Hydzik Piotr - D10 / M16 POL Wadowice TriWise
Igieliński Bartłomiej - D10 / M40 POL Chrzanów

Zapłacone

Jabłoński Marek - D10 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Jamróz Dawid - D10 / M30 POL Wadowice Cała Naprzód

Zapłacone

Janasz Rafał - D10 / M40 POL Warszawa Wyjazdowi biegacze
Janik Bogdan - D10 / M50 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

Janko Kamil - D10 / M30 POL Międzyrzecze Dolne
Janus Artur - D10 / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Jerzycka Ewa - D10 / K40 POL Wadowice

Zapłacone

Kajdas Beata - D10 / K40 POL Mogilany

Zapłacone

Kałamacka Justyna - D10 / K30 POL Brodła
Kasperkiewicz Krzysztof - D10 / M30 POL Andrychów
Kęder Włodzimierz - D10 / M50 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Poręba Wielka 8 baza lotnictwa transportowego

Zapłacone

Knapczyk-Kania Gabriela - D10 / K40 POL Budzów Bieńkòwka

Zapłacone

Kołek Maciej - D10 / M30 POL Wadowice Wadowice biegają

Zapłacone

Kołek Renata - D10 / K30 POL Sucha Beskidzka Wadowice biegają

Zapłacone

Kołodziejczyk Włodzimierz - D10 / M40 POL Inwałd

Zapłacone

Kołosiński Włodzimierz - D10 / M50 POL Zwardoń Zwardoń

Zapłacone

Kosowski Adam - D10 / M50 POL Podolsze Adamex

Zapłacone

Kotowicz Bernadetta - D10 / K40 POL Kędzierzyn Koźle Mamy-Biegamy Gliwice
Kotowicz Tadeusz - D10 / M60 POL Otwock
Kowalczyk Paweł - D10 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Kowalczyk Rafał - D10 / M16 POL Klecza Dolna Saint Gobain-Squad

Zapłacone

Kowalski Mikołaj - D10 / M30 POL Ornontowice

Zapłacone

Kozak Monika - D10 / K30 POL Giżycko Wioska Biegaczy Wydminy
Kożuch Sławomir - D10 / M40 POL Bielsko Biała RODZINKA.PL

Zapłacone

Kruczek Katarzyna - D10 / K40 POL Kraków
Kudzia Anna - D10 / K40 POL Katowice

Zapłacone

Kulisa Dagmara - D10 / K16 POL Przemęczany Dukatki.pl
Kuna Bartłomiej - D10 / M30 POL Warka KUNA TRIKLUB
Uczestnik anonimowy - D10 / M16 POL Koziniec
Kurek Katarzyna - D10 / K30 POL Wsdowice

Zapłacone

Kurek Łukasz - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Kwiatkowski Jakub - D10 / M30 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Latocha Monika - D10 / K16 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Litwińska Bożena - D10 / K30 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

Litwiński Sławomir - D10 / M30 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

Lubera Łukasz - D10 / M30 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

Lulko Magdalena - D10 / K30 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

Łaski Mateusz - D10 / M16 POL Lanckorona

Zapłacone

Ławczys Natalia - D10 / K16 POL Gorzów
Madyda Piotr - D10 / M40 POL Wadowice DAĆ SZANSĘ

Zapłacone

Maj Kinga - D10 / K30 POL Wieliczka Km
Majka Tomasz - D10 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków
Manda Aleksandra - D10 / K40 POL Andrychów

Zapłacone

Manda Bogdan - D10 / M50 POL Andrychów

Zapłacone

Marek Paweł - D10 / M30 POL Wadowice Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Miarka Łukasz - D10 / M16 POL Wadowice

Zapłacone

Michalik Zygmunt - D10 / M50 POL Podłęże

Zapłacone

Mikołajek Barbara - D10 / K16 POL Andrychów

Zapłacone

Miśkiewicz Bartosz - D10 / M40 POL Wieliczka Triwise
Miszczak Kornel - D10 / M16 POL Klecza Dolna

Zapłacone

Młynarski Bartosz - D10 / M50 POL Kraków SportWise

Zapłacone

Moskała Kamil - D10 / M16 POL Wadowice

Zapłacone

Moskała Sławomir - D10 / M40 POL Stanisław Górny

Zapłacone

Mrugacz Sławomir - D10 / M30 POL Wadowice MRUGACZ AUTO SERWIS

Zapłacone

Mżyk Katarzyna - D10 / K40 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Napierala Malgorzata - D10 / K30 POL Gliwice
Natkaniec Jakub - D10 / M16 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Noga Łukasz - D10 / M30 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Nowak Łukasz - D10 / M30 POL Pszczyna Kp Psp Pszczyna

Zapłacone

Ochman Stanislaw - D10 / M40 POL Zembrzyce Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / K16 POL Wadowice

Zapłacone

Orawiec Ewelina - D10 / K30 POL Stanisław Górny
Orlińska Joanna - D10 / K40 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

Ostroszczyk Rafał - D10 / M40 POL Gliwice bez klubu
Pałosz Anna - D10 / K40 POL Wieprz

Zapłacone

Parkitna Gabriela - D10 / K16 POL Konieczki

Zapłacone

Pęgiel Marcin - D10 / M30 POL Olkusz

Zapłacone

Piątek Elżbieta - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Piecuch Grzegorz - D10 / M30 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Piekiełko Tomasz - D10 / M40 POL Brzezinka

Zapłacone

Pikuła Jacek - D10 / M30 POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Pisarski Robert - D10 / M40 POL Tychy CRIK FCA POLAND

Zapłacone

Podraza Marek - D10 / M50 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Pompa Dariusz - D10 / M40 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

Ponikiewski Karol - D10 / M16 POL Stryszawa AZS Politechnika Krakowska

Zapłacone

Porębska Wioletta - D10 / K40 POL Marcówka SalaTeam

Zapłacone

Porębski Jarosław - D10 / M16 POL Marcówka

Zapłacone

Pośnik Karolina - D10 / K30 POL Baranówka

Zapłacone

Pradel Grzegorz - D10 / M50 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Przyłudzki Janusz - D10 / M60 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Babica

Zapłacone

Rogalewski Łukasz - D10 / M16 POL Wadowice

Zapłacone

Ruła Tomasz - D10 / M16 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

Ryś Wacław - D10 / M60 POL Myślenice

Zapłacone

Saferna Artur - D10 / M16 POL Nidek Andrychów Running

Zapłacone

Sala-Tlałka Magdalena - D10 / K30 POL Marcówka SalaTeam

Zapłacone

Sałata Marcin - D10 / M30 POL Hecznarowice
Sitko Adam - D10 / M16 POL Bojszowy Brothers Team-Jak Daleko Nogi Poniosą

Zapłacone

Siwinska Gosia - D10 / K40 POL Tychy

Zapłacone

Skalska Anna - D10 / K30 POL Bytom Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój
Ślusarczyk Ewa - D10 / K30 POL Wadowice

Zapłacone

Sobieraj Michał - D10 / M30 POL Kraków BIEGNĘ DLA MAJECZKI I FILIPKA SOBIERAJ

Zapłacone

Srebrzyńska Katarzyna - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Stanek Katarzyna - D10 / K16 POL Wadowice SWD Formma gym

Zapłacone

Stankiewicz Ania - D10 / K16 POL Radziechowy

Zapłacone

Stankiewicz Robert - D10 / M16 POL Radziechowy

Zapłacone

Studniarz Rafał - D10 / M30 POL Czeladź Sekcja-Piaski

Zapłacone

Sułkowski Rafał - D10 / M16 POL Limanowa
Suski Daniel - D10 / M30 POL Wadowice LuxTorpeda Małopolska

Zapłacone

Sz Marcin - D10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Szastak Dominik - D10 / M40 POL Proszowice

Zapłacone

Szastak Renata - D10 / K30 POL Proszowice

Zapłacone

Szczepański Marcin - D10 / M40 POL Rybna Zasada

Zapłacone

Szklana Anita - D10 / K16 POL Wieprzec

Zapłacone

Szkudlarek Artur - D10 / M30 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

Szojda Paulina - D10 / K30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Szopa Beniamin - D10 / M40 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Szpak Gabriela - D10 / K16 POL Sidzina
Szydłowska Agnieszka - D10 / K30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec
Szydłowski Waldemar - D10 / M40 POL Tychy MAGNA Formpol running team
Szypuła Ewa - D10 / K30 POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

Talar Anna - D10 / K16 POL Wadowice
Tarnowski Maciej - D10 / M40 POL Kraków MM Power / Koliber Team
Tomasiczek Dawid - D10 / M16 POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci
Trojanowski Tomasz - D10 / M30 POL Ornontowice

Zapłacone

Tylek Agata - D10 / K30 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

Urbanowicz Michał - D10 / M30 POL Kraków MTM

Zapłacone

Wajdzik Adam - D10 / M16 POL Krzeszów

Zapłacone

Wajdzik Mariusz - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Walesz Joanna - D10 / K40 POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

Wasilewski Piotr - D10 / M40 POL Gorlice

Zapłacone

Wawrzynkiewicz Kamila - D10 / K16 POL Zabrze

Zapłacone

Wiktor Katarzyna - D10 / K40 POL Wadowice DAĆ SZANSĘ

Zapłacone

Wilczyńska Aneta - D10 / K40 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

Wilkosz Wojciech - D10 / M40 POL Skawina skawina biega

Zapłacone

Wita Krzysztof - D10 / M30 POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wojcenko Paweł - D10 / M50 POL Bęczyn

Zapłacone

Wójcik Adam - D10 / M16 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

Woźniak-Cieślar Joanna - D10 / K40 POL Wieprz
Wrońska Marta - D10 / K30 POL Krakow

Zapłacone

Wypiór Darek - D10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Zachciał Dagmara - D10 / K30 POL Wojkowice

Zapłacone

Zadora Izabela - D10 / K16 POL Chocznia Blokersi

Zapłacone

Zając Anna - D10 / K30 POL Skawina

Zapłacone

Zajkowski Piotr - D10 / M30 POL Krakow
Zapalski Dawid - D10 / M16 POL Stronie
Zborowski Radek - D10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Żelasko Michał - D10 / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Zięba Artur - D10 / M40 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

Zięba Dariusz - D10 / M30 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

Żuchowicz Elżbieta - D10 / K60 POL Dąbrowa Gornicza Medicover Run
Żur Marek - D10 / M40 POL Łąka Johnnie Runner Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU