V Bieg Wadowicki

plac Jana Pawła II, Wadowice, Polska
19.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Janusz - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Adamczyk Marek - D10 / M30 POL Czyżówka

Zapłacone

Adamus Justyna - D10 / K40 POL Katowice LKS Imielin

Zapłacone

Antoniak Jan - D10 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Balon Bartłomiej - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Balonek Damian - D10 / M20 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

Balura Edyta - D10 / K16 POL Lędziny Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Banaś Adrian - D10 / M20 POL Wadowice Adam Czerwiński Team

Zapłacone

Bańdo Marcin - D10 / M30 POL Wadowice
Bandoła Rafał - D10 / M20 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Bańka Jan - D10 / M60 POL Częstochowa niezrzeszony
Baran Anna - D10 / K50 POL Tomice

Zapłacone

Baran Damian - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Baran Jan - D10 / M50 POL Wadowice
Baran Lucjan - D10 / M50 POL Wola Dębińska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

Baran Stefan - D10 / M40 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
Baranek Wojciech - D10 / M30 POL Przeginia

Zapłacone

Basiński Jerzy - D10 / M40 POL Dęblin

Zapłacone

Batorski Emil - D10 / M30 POL Katowice

Zapłacone

Bebak Bartłomiej - D10 / M20 POL Zembrzyce ZEMBRZYCE TEAM

Zapłacone

Bebak Konrad - D10 / M30 POL Zembrzyce ZEMBRZYCE TEAM

Zapłacone

Bebak Roman - D10 / M50 POL Zembrzyce ZEMBRZYCE TEAM

Zapłacone

Biegun Dariusz - D10 / M40 POL Sułkowice Andrychów Running

Zapłacone

Biel Karolina - D10 / K30 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Bielatowicz Amadeusz - D10 / M20 POL Dębica

Zapłacone

Bigaj Karolina - D10 / K30 POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

Bilnik Łukasz - D10 / M40 POL Zembrzyce Beskid Run Team

Zapłacone

Birecki Maciej - D10 / M20 POL Nysa
Bisaga Bogdan - D10 / M30 POL Maków Podhalański

Zapłacone

Bizoń Tomasz - D10 / M40 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

Błasiak Henryk - D10 / M40 POL Porąbka
Bocheńska Agnieszka - D10 / K40 POL Gliwice

Zapłacone

Bocheński Grzegorz - D10 / M40 POL Gliwice Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

Bogusławski Rafał - D10 / M40 POL Nowy Sącz Byle do Przodu

Zapłacone

Borawski Krzysztof - D10 / M20 POL Zembrzyce

Zapłacone

Boryczka Szymon - D10 / M30 POL Miedzyrzecze

Zapłacone

Brożbar Tomasz - D10 / M40 POL Kraków
Brózda Rafał - D10 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Bryjok Iwona - D10 / K40 POL Lędziny

Zapłacone

Bryś Sebastian - D10 / M40 POL Bielsko-Biała
Brzezińska Anna-Joanna - D10 / K30 POL Kraków AJ

Zapłacone

Brzozowska Patrycja - D10 / K20 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team

Zapłacone

Bucka Aneta - D10 / K40 POL Alwernia

Zapłacone

Budny Piotr - D10 / M20 POL Katowice Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

Bugański Damian - D10 / M30 POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team
Burliga Iwona - D10 / K30 POL Budzów

Zapłacone

Całus Jolanta - D10 / K40 POL Bielsko-Biała Nutrend Team
Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Gliwice Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Chanek Robert - D10 / M30 POL Dobczyce #AdamCzerwińskiTeam

Zapłacone

Chmiel Dominika - D10 / K20 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Chowaniec Józef - D10 / M60 POL Las

Zapłacone

Chuchro Michał - D10 / M40 POL Oświęcim Rebellion Off Free Runners

Zapłacone

Chudy Dawid - D10 / M30 POL Przeciszów
Cichoń Rafał - D10 / M20 POL Skawina

Zapłacone

Cichuta Paweł - D10 / M20 POL Radomsko Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Ciepły Ewa - D10 / K30 POL Miejsce

Zapłacone

Cierpiałek Jakub - D10 / M30 POL Wadowice UNLIMITED Sport Lifestyle

Zapłacone

Ciuruś Kamil - D10 / M20 POL Bucze

Zapłacone

Curzydło Jakub - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Curzydło Klaudiusz - D10 / M16 POL Andrychów

Zapłacone

Curzydło Łukasz - D10 / M20 POL Wadowice

Zapłacone

Ćwiertnia Monika - D10 / K20 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Czajor Adrian - D10 / M20 POL Kraków

Zapłacone

Czyż Robert - D10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Dalak-Ozog Grażyna - D10 / K50 POL Laskowice TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Daniec Wiola - D10 / K30 POL Wadowice CałaNaprzód

Zapłacone

Diashko Arseni - D10 / M30 BLR Minsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Drewniak Pawel - D10 / M30 POL Kobylany

Zapłacone

Drewnicki Jacek - D10 / M40 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

Dubiela Halina - D10 / K50 POL Tczew Tkkf Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Duda Grzegorz - D10 / M30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Duda Łukasz - D10 / M30 POL Chorzów Śląsk Runners
Duda Wojciech - D10 / M40 POL Mogilany Skawina Biega

Zapłacone

Dukat Justyna - D10 / K40 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dukat Marcelina - D10 / K20 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dukat Marek - D10 / M40 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dukat Wiktoria - D10 / K16 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Dworniczak Iwona - D10 / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Dyduch Dominika - D10 / K20 POL Chocznia

Zapłacone

Dyrcz Joanna - D10 / K20 POL Radocza

Zapłacone

Dyrga Sebastian - D10 / M40 POL Kraków MUAY RUNINNG TEAM/AZS Awf Masters Kraków

Zapłacone

Dziąbor Andrzej - D10 / M40 POL Będzin #byledomety
Dziedzic Julia - D10 / K50 POL Stary Sącz JulkaTeam Stary Sącz

Zapłacone

Ekiert Krzysztof - D10 / M40 POL Andrychów

Zapłacone

Famulski Bartłomiej - D10 / M20 POL Kraków

Zapłacone

Fiałkowska Bożena - D10 / K50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
Filipek Dariusz - D10 / M30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Florek Michał - D10 / M30 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Florkiewicz Sławomir - D10 / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Frąchowicz Agnieszka - D10 / K30 POL Brzeziny

Zapłacone

Galos Marcin - D10 / M30 POL Czernichów

Zapłacone

Galos Zbigniew - D10 / M40 POL Rozkochow WATAHA

Zapłacone

Gancarczyk Wiesław - D10 / M50 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Garbacz Łukasz - D10 / M30 POL Będzin WAŻKA TEAM
Garstecka Joanna - D10 / K40 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Garzeł Grzegorz - D10 / M40 POL Kraków Itmbw Kraków
Gaś Piotr - D10 / M30 POL Skoczów KRT

Zapłacone

Gąsienica-Roj Anna - D10 / K40 POL Zakopane TG Sokół Zakopane

Zapłacone

Gąsienica-Roj Tomasz - D10 / M40 POL Zakopane Klimatyzacja Zakopane

Zapłacone

Gaweł Bogdan - D10 / M60 POL Oświęcim-Zaborze Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój

Zapłacone

Gawełda Paweł - D10 / M40 POL Ryczów

Zapłacone

Ginalski Aleksander - D10 / M20 POL Gliwice
Goraj Tomasz - D10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Górniak Adam - D10 / M50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
Gorzalka Mateusz - D10 / M30 POL Częstochowa NGB Kłobuck

Zapłacone

Gorzałka Kamil - D10 / M20 POL Częstochowa

Zapłacone

Gos Mateusz - D10 / M16 POL Warka WARKA

Zapłacone

Grabiec Mariusz - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Grabiec Marta - D10 / K30 POL Wadowice

Zapłacone

Grajcar Łukasz - D10 / M30 POL Konopiska Coś Budowlani Czestochowa
Grenz Piotr - D10 / M60 POL Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz

Zapłacone

Grochal Rafał - D10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Grodecka Katarzyna - D10 / K30 POL Wadowice
Gromek Michał - D10 / M20 POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG1
Gros Anna - D10 / K40 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Grygny Sławomir - D10 / M30 POL Andrychów

Zapłacone

Grzęba Marek - D10 / M40 POL Wadowice galicjanka

Zapłacone

Grzonka Andrzej - D10 / M40 POL Jastrzębie-Zdrój GB GALOPUJACE Slimaki

Zapłacone

Grzyb Jacek - D10 / M40 POL Kraków AJ

Zapłacone

Grzyb Magdalena - D10 / K16 POL Brzesko
Gurdek Marcin - D10 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Gutmajer Grzegorz - D10 / M40 POL Kraków Go APTIV!

Zapłacone

Habrzyk Paweł - D10 / M20 POL Tomice SWD Formma Gym

Zapłacone

Handzlik Magdalena - D10 / K20 POL Wadowice

Zapłacone

Harańczyk Dagmara - D10 / K30 POL Kuków
Haranek Piotr - D10 / M16 POL Stronie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Klecza Dolna
Herma Piotr - D10 / M40 POL Wieprz

Zapłacone

Herman Mateusz - D10 / M20 POL Chorzów Lecymy Durś

Zapłacone

Hrapkowicz Marek - D10 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Huber Justyna - D10 / K20 POL Wadowice SWD Formma gym

Zapłacone

Igieliński Bartłomiej - D10 / M40 POL Chrzanów

Zapłacone

Jabłoński Marek - D10 / M40 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Jakubowski Adam - D10 / M30 POL Zawadka

Zapłacone

Jałocha Zofia - D10 / K50 POL Jordanów
Jamka Wiesław - D10 / M50 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Jamróz Agnieszka - D10 / K30 POL Wadowice CałaNaprzód

Zapłacone

Jamróz Dawid - D10 / M30 POL Wadowice Cała Naprzód

Zapłacone

Jamroz Katarzyna - D10 / K30 POL Wola Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Janasz Rafał - D10 / M40 POL Warszawa Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Janicz Krzysztof - D10 / M40 POL Chocznia
Janik Bogdan - D10 / M50 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

Janko Kamil - D10 / M30 POL Międzyrzecze Dolne
Janus Artur - D10 / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Jasiński Krzysztof - D10 / M30 POL Bojszowy Nowe

Zapłacone

Jędrzejak Piotr - D10 / M40 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Jerzycka Ewa - D10 / K40 POL Wadowice

Zapłacone

Job Katarzyna - D10 / K20 POL Tychy

Zapłacone

Kaczmarek Michał - D10 / M30 POL Kraków Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Zapłacone

Kajdas Beata - D10 / K40 POL Mogilany

Zapłacone

Kałamacka Justyna - D10 / K30 POL Brodła

Zapłacone

Kałuża Magdalena - D10 / K30 POL Libiąż

Zapłacone

Kamiński Andrzej - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Kamiński Jakub - D10 / M20 POL Chocznia Błysk

Zapłacone

Kanik Sylwia - D10 / K20 POL Łodygowice
Karas Bartłomiej - D10 / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Kasperek Janusz - D10 / M40 POL Pisarzowice 1971
Kasperkiewicz Krzysztof - D10 / M30 POL Andrychów

Zapłacone

Kasperkiewicz Łukasz - D10 / M20 POL Rzyki

Zapłacone

Kasprzyk Jolanta - D10 / K40 POL Bachowice

Zapłacone

Kawa Joanna - D10 / K40 POL Mysłowice #Wawrzynteam
Kawulak Iwona - D10 / K40 POL Bojszowy Nowe Świerczyniecki Running
Kęder Włodzimierz - D10 / M50 POL Kraków ITMBW

Zapłacone

Kępa Kamil - D10 / M30 POL Dąbrowa Górnicza Wataha Dąbrowa Górnicza
Kindryk Tomasz - D10 / M30 POL Chrzanów

Zapłacone

Kiwior Izabela - D10 / K30 POL Kraków Nauka Biega

Zapłacone

Kiznar Tomek - D10 / M20 POL Rzyki Andrychów Running
Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Poręba Wielka 8 baza lotnictwa transportowego

Zapłacone

Klimek-Karas Sylwia - D10 / K40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Klimowski Bartłomiej - D10 / M16 POL Leśnica PKS Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

Kłaput Klaudia - D10 / K20 POL Wadowice Bociek Wadowice

Zapłacone

Knapczyk-Kania Gabriela - D10 / K40 POL Budzów Bieńkòwka

Zapłacone

Kobyłecki Mateusz - D10 / M20 POL Skarżysko-Kamienna Dokąd nocą tupta jeż?

Zapłacone

Kochman Krzysiek - D10 / M50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Kołek Maciej - D10 / M30 POL Wadowice Wadowice biegają

Zapłacone

Kołek Renata - D10 / K30 POL Sucha Beskidzka Wadowice biegają

Zapłacone

Kołek Wiesław - D10 / M50 POL Jastew

Zapłacone

Kołodziejczyk Włodzimierz - D10 / M40 POL Inwałd

Zapłacone

Kołosiński Włodzimierz - D10 / M50 POL Zwardoń Zwardoń

Zapłacone

Kons Katarzyna - D10 / K20 POL Łączany
Konsek Paweł - D10 / M20 POL Żory Niezrzeszony

Zapłacone

Kopeć Andrzej - D10 / M50 POL Czechowice-Dziedzice
Kosmala Przemek - D10 / M30 POL Krakow
Kosowski Adam - D10 / M50 POL Podolsze Adamex

Zapłacone

Kosowski Krzysztof - D10 / M20 POL Podolsze ADAMEXPODOLSZE.PL
Kost Wojciech - D10 / M30 POL Tychy

Zapłacone

Kostrzewa Paweł - D10 / M40 POL Kraków ITMBW Kraków
Kotarba Małgorzata - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Kotowicz Bernadetta - D10 / K40 POL Kędzierzyn Koźle Mamy-Biegamy Gliwice
Kotowicz Tadeusz - D10 / M60 POL Otwock
Kowalczyk Paweł - D10 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Kowalczyk Rafał - D10 / M20 POL Klecza Dolna Saint Gobain-Squad

Zapłacone

Kowalski Mikołaj - D10 / M30 POL Ornontowice

Zapłacone

Kozak Monika - D10 / K30 POL Giżycko Wioska Biegaczy Wydminy

Zapłacone

Kozioł Artur - D10 / M40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Kozioł Ewa - D10 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Kożuch Sławomir - D10 / M40 POL Bielsko Biała RODZINKA.PL

Zapłacone

Kruczek Katarzyna - D10 / K40 POL Kraków
Książek Ewa - D10 / K30 POL Rabka-Zdrój

Zapłacone

Kubaszek Rafał - D10 / M40 POL Roczyny

Zapłacone

Kubieniec Iza - D10 / K30 POL Zawoja

Zapłacone

Kubisztal Andrzej - D10 / M50 POL Tarnów

Zapłacone

Kudzia Anna - D10 / K40 POL Katowice

Zapłacone

Kukuła Sławomir - D10 / M20 POL Witanowice Andrychów Running

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M40 POL Wadowice MMAK
Kulisa Dagmara - D10 / K16 POL Przemęczany Dukatki.pl
Kułynycz Dariusz - D10 / M40 POL Niepołomice QŁYNYCZ TEAM

Zapłacone

Kuna Bartłomiej - D10 / M30 POL Warka KUNA TRIKLUB
Kuraś Tomek - D10 / M20 POL Kraków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M20 POL Koziniec
Kurek Katarzyna - D10 / K30 POL Wadowice

Zapłacone

Kurek Łukasz - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Kurysia Piotr - D10 / M40 POL Bujakow
Kutyła Adam - D10 / M40 POL Wadowice Ponar Wadowice
Kwak Łukasz - D10 / M30 POL Stryszawa

Zapłacone

Kwiatkowski Jakub - D10 / M30 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Kwiecień Dawid - D10 / M30 POL Kielce
Lachendro Konrad - D10 / M20 POL Kalwaria Zebrzydowska
Lagiera Mateusz - D10 / M40 POL Skawina Skawina Biega

Zapłacone

Lasek Weronika - D10 / K40 POL Wadowice cała naprzód

Zapłacone

Latocha Monika - D10 / K20 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

Leszczyński Michał - D10 / M30 POL Kraków Zakrzowiec Team Challenge
Lewiński Andrzej - D10 / M30 POL Wadowice Ultras
Litewka-Kozak Dorota - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Litewka-Kozak Dorota - D10 / K30 POL Kraków
Litwińska Bożena - D10 / K30 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

Litwiński Sławomir - D10 / M30 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

Lizak Dariusz - D10 / M50 POL Żywiec Lizaki

Zapłacone

Lizak Paulina - D10 / K16 POL Żywiec Lizaki

Zapłacone

Lubera Łukasz - D10 / M30 POL Kraków Lacho Team

Zapłacone

Lulko Magdalena - D10 / K30 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

Łabędź Artur - D10 / M20 POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

Łaski Mateusz - D10 / M20 POL Lanckorona

Zapłacone

Ławczys Natalia - D10 / K20 POL Gorzów
Łazorko Maria - D10 / K40 POL Zakrzów

Zapłacone

Łazorko Piotr - D10 / M40 POL Zakrzów

Zapłacone

Łazorko Zuzanna - D10 / K16 POL Zakrzów

Zapłacone

Łęcki Andrzej - D10 / M30 POL Kęty KoperTeam
Łężniak Jaroslaw - D10 / M30 POL Chocznia

Zapłacone

Ługowska Marzena - D10 / K30 POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

Łukasik Grzegorz - D10 / M50 POL Jaszczurowa
Łukasik Rafał - D10 / M30 POL Kobylec

Zapłacone

Łukaszczuk Mariusz - D10 / M30 POL Knurów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M20 POL Tychy

Zapłacone

Madejewska Ewa - D10 / K20 POL Kraków

Zapłacone

Madyda Piotr - D10 / M40 POL Wadowice DAĆ SZANSĘ

Zapłacone

Magda Kazimierz - D10 / M50 POL Kraków KKB Dystans Kraków
Maj Anna - D10 / K40 POL Piotrkowice Małe Dukatki.pl

Zapłacone

Maj Kinga - D10 / K30 POL Wieliczka Km

Zapłacone

Majcherek Bartosz - D10 / M20 POL Krzętów Press Glass Biegamy i Wspieramy
Majcherek Marcin - D10 / M20 POL Krzętów Press-Glass Biegamy i Wspieramy
Majka Tomasz - D10 / M30 POL Kraków Eskadra Kraków
Makowiec Robert - D10 / M40 POL Tuchów LKS BURZYN

Zapłacone

Malarczyk Jerzy - D10 / M40 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
Manda Aleksandra - D10 / K40 POL Andrychów

Zapłacone

Manda Bogdan - D10 / M50 POL Andrychów

Zapłacone

Marek Paweł - D10 / M30 POL Wadowice Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Markowski Artur - D10 / M40 POL Roczyny

Zapłacone

Marszałek Mariusz - D10 / M20 POL Kraków
Mastalski Jakub - D10 / M30 POL Kobiernice 8 baza lotnictwa transportowego

Zapłacone

Matlak Michał - D10 / M20 POL Wadowice Jak dobrze byłoby skończyć
Matysik Marta - D10 / K30 POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

Mazur Robert - D10 / M30 POL Mucharz Auuuuu
Merino Sebastina - D10 / M20 POL Szczecin
Merino Sebastina - D10 / M20 POL Szczecin
Miarka Łukasz - D10 / M20 POL Wadowice

Zapłacone

Michalik Zygmunt - D10 / M50 POL Podłęże

Zapłacone

Michalska Jolanta - D10 / K50 POL Bystrzyca Kłodzka Aktywna Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

Michulec Tadeusz - D10 / M60 POL Bieruń Chwalisz czy nie chalisz-lotej z nami

Zapłacone

Mielec Andrzej - D10 / M50 POL Mała Wieś Niepołomice biegają
Mikołajczyk Dawid - D10 / M20 POL Kaczyna

Zapłacone

Mikołajek Adam - D10 / M30 POL Roczyny
Mikołajek Barbara - D10 / K20 POL Andrychów

Zapłacone

Milewski Michał - D10 / M30 POL Częstochowa Życie Częstochowy Team

Zapłacone

Minorczyk-Buziak Joanna - D10 / K30 POL Kraków
Miśkiewicz Bartosz - D10 / M40 POL Wieliczka Triwise

Zapłacone

Miszczak Kornel - D10 / M20 POL Klecza Dolna

Zapłacone

Mlak Lucyna - D10 / K30 POL Wadowice

Zapłacone

Młodzik Dariusz - D10 / M30 POL Łączany SWD ForMMA Gym

Zapłacone

Młynarski Bartosz - D10 / M50 POL Kraków SportWise

Zapłacone

Moskała Kamil - D10 / M20 POL Wadowice

Zapłacone

Moskała Sławomir - D10 / M40 POL Stanisław Górny

Zapłacone

Mozgała Krzysztof - D10 / M40 POL Osiek

Zapłacone

Mrugacz Sławomir - D10 / M30 POL Wadowice MRUGACZ AUTO SERWIS

Zapłacone

Mucha Karol - D10 / M30 POL Tymbark

Zapłacone

Mżyk Katarzyna - D10 / K40 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Napierala Malgorzata - D10 / K30 POL Gliwice
Natkaniec Jakub - D10 / M16 POL Budziejowice Dukatki.pl

Zapłacone

Nieciąg Sabina - D10 / K30 POL Śleszowice Mocni Pomocni

Zapłacone

Noga Łukasz - D10 / M30 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Nogala Kamil - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Nowak Janusz - D10 / M50 POL Wadowice

Zapłacone

Nowak Łukasz - D10 / M20 POL Radomsko HSV Team
Nowak Łukasz - D10 / M30 POL Pszczyna Kp Psp Pszczyna

Zapłacone

Noworyta Grzegorz - D10 / M20 POL Rudze

Zapłacone

Ochman Łukasz - D10 / M30 POL Barwałd Górny

Zapłacone

Ochman Stanislaw - D10 / M40 POL Zembrzyce Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / K20 POL Wadowice

Zapłacone

Olesiak Grzegorz - D10 / M40 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

Opryszek Bogusław - D10 / M50 POL Kraków ITMBW Kraków
Oramus Paweł - D10 / M30 POL Gołuchowice Skawina Biega

Zapłacone

Orawiec Ewelina - D10 / K30 POL Stanisław Górny
Orkisz Agata - D10 / K20 POL Barwałd Górny

Zapłacone

Orlanka Waldemar - D10 / M30 POL Polanka Wielka

Zapłacone

Orlińska Joanna - D10 / K40 POL Gaj Skawina Biega

Zapłacone

Osetek Maciej - D10 / M20 POL Kraków Brak klubu

Zapłacone

Ostroszczyk Rafał - D10 / M40 POL Gliwice bez klubu

Zapłacone

Pabich Wojciech - D10 / M20 POL Wadowice GoActive

Zapłacone

Paleczny Kuba - D10 / M30 POL Kraków Ragnarok

Zapłacone

Palka Tomasz - D10 / M30 POL Mszana Dolna solid-bhp

Zapłacone

Pałosz Anna - D10 / K40 POL Wieprz

Zapłacone

Pamuła Wojciech - D10 / M40 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

Pamuła-Mlak Anna - D10 / K30 POL Wadowice GoActive

Zapłacone

Pancerz Joanna - D10 / K30 POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

Pancerz Mariusz - D10 / M40 POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

Parkitna Gabriela - D10 / K20 POL Konieczki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / K40 POL Miedzyrzecze

Zapłacone

Pasiowiec Marcin - D10 / M30 POL Olkusz Olkusz Sakwas Team

Zapłacone

Pasternak Justyna - D10 / K40 POL Łomianki Z BIEGANIEM MI DO TWARZY

Zapłacone

Pęgiel Marcin - D10 / M30 POL Olkusz

Zapłacone

Pęgiel Monika - D10 / K30 POL Olkusz

Zapłacone

Pepek Bożena - D10 / K30 POL Żory

Zapłacone

Pernal Matylda - D10 / K40 POL Kraków

Zapłacone

Piątek Elżbieta - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Piechaczek Jacek - D10 / M40 POL Jastrzębie-Zdrój Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

Piecuch Grzegorz - D10 / M30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Pieczarka Szymon - D10 / M20 POL Wieprz
Piekiełko Tomasz - D10 / M40 POL Brzezinka

Zapłacone

Pikuła Jacek - D10 / M30 POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Pirzański Tomasz - D10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Pisarski Robert - D10 / M40 POL Tychy CRIK FCA POLAND

Zapłacone

Plata Piotr - D10 / M30 POL Stary Sącz JulkaTeam Stary Sącz

Zapłacone

Płonka Małgorzata - D10 / K50 POL Poręba Wielka lecebochce
Płonka Paweł - D10 / M50 POL Nowa Wieś Stajnia Komarów

Zapłacone

Podraza Marek - D10 / M50 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / K20 POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Tychy

Zapłacone

Pompa Dariusz - D10 / M40 POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

Ponikiewski Karol - D10 / M20 POL Stryszawa AZS Politechnika Krakowska

Zapłacone

Porębska Wioletta - D10 / K40 POL Marcówka SalaTeam

Zapłacone

Porębski Jarosław - D10 / M20 POL Marcówka

Zapłacone

Pośnik Karolina - D10 / K30 POL Baranówka

Zapłacone

Pradel Grzegorz - D10 / M50 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Przyłudzki Janusz - D10 / M60 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Babica

Zapłacone

Pyka Piotr - D10 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

Rogalewski Łukasz - D10 / M20 POL Wadowice

Zapłacone

Rogóż Monika - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Rogóż Stanisław - D10 / M50 POL Wola Kalinowska

Zapłacone

Rojek Maciej - D10 / M30 POL Kraków AT

Zapłacone

Romański Bartłomiej - D10 / M30 POL Jawiszowice

Zapłacone

Rozmus-Orczyk Anna - D10 / K50 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą !

Zapłacone

Ruła Tomasz - D10 / M20 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

Ryłko Konrad - D10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Ryś Wacław - D10 / M60 POL Myślenice

Zapłacone

Ryszkowska Dorota - D10 / K30 POL Cieszyn Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać
Sabatowski Maciej - D10 / M30 POL Sucha Beskidzka Mocni pomocni

Zapłacone

Saferna Artur - D10 / M20 POL Nidek Andrychów Running

Zapłacone

Sala Adam - D10 / M40 POL Jaroszowice

Zapłacone

Sala-Tlałka Magdalena - D10 / K30 POL Marcówka SalaTeam

Zapłacone

Sałata Marcin - D10 / M30 POL Hecznarowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Sendek Sylwia - D10 / K30 POL Koszyce pSycho
Sitko Adam - D10 / M20 POL Bojszowy Brothers Team-Jak Daleko Nogi Poniosą

Zapłacone

Siwinska Gosia - D10 / K40 POL Tychy

Zapłacone

Skalska Anna - D10 / K30 POL Bytom Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój
Śliwa Anna - D10 / K40 POL Jurczyce Skawina Biega

Zapłacone

Śliwa Henryk - D10 / M40 POL Jurczyce Skawina Biega

Zapłacone

Ślusarczyk Ewa - D10 / K30 POL Wadowice

Zapłacone

Słomka Kevin - D10 / M20 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

Sobczyk Sławomir - D10 / M50 POL Tychy nie dotyczy

Zapłacone

Sobieraj Michał - D10 / M30 POL Kraków BIEGNĘ DLA MAJECZKI I FILIPKA SOBIERAJ

Zapłacone

Sokołowski Sławomir - D10 / M40 POL Kęty

Zapłacone

Srebrzyńska Katarzyna - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Stachowski Damian - D10 / M30 POL Stryszawa MOCNI POMOCNI

Zapłacone

Stafin Justyna - D10 / K20 POL Bielsko-Biała
Stanek Angelika - D10 / K30 POL Kraków Centrum Zdrowia Biegacza Kraków

Zapłacone

Stanek Katarzyna - D10 / K20 POL Wadowice SWD Formma gym

Zapłacone

Stankiewicz Ania - D10 / K20 POL Radziechowy

Zapłacone

Stankiewicz Robert - D10 / M20 POL Radziechowy

Zapłacone

Starzyński Dariusz - D10 / M40 POL Sędziszów

Zapłacone

Stasik Beata - D10 / K40 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

Staszczak-Gawełda Izabela - D10 / K30 POL Ryczów

Zapłacone

Steczek Łukasz - D10 / M30 POL Sucha Beskidzka
Steczek Magdalena - D10 / K20 POL Sucha Beskidzka
Stępień Grzegorz - D10 / M30 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Stolecki Grzegorz - D10 / M30 POL Chełm Śląski TRUCHTACZ MYSŁOWICE

Zapłacone

Stopa Stanisław - D10 / M30 POL Klecza Górna ForMMA Gym
Strzeboński Janusz - D10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

Studniarz Rafał - D10 / M30 POL Czeladź Sekcja-Piaski

Zapłacone

Stuglik Iwona - D10 / K20 POL Inwałd

Zapłacone

Suchan Andrzej - D10 / M30 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

Suleja Joanna - D10 / K50 POL Stargard Szwla stargard

Zapłacone

Sułkowski Rafał - D10 / M20 POL Limanowa
Surma Bożena - D10 / K30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Surzyn Aleksandra - D10 / K20 POL Stryszawa Mocni Pomocni

Zapłacone

Suski Daniel - D10 / M30 POL Wadowice LuxTorpeda Małopolska

Zapłacone

Suslik Magdalena - D10 / K40 POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

Świąder Adam - D10 / M30 POL Przecieszyn

Zapłacone

Świtalski Adam - D10 / M30 POL Chorzów SKPB Katowice

Zapłacone

Sz Marcin - D10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Szafraniec Sylwester - D10 / M30 POL Zawoja

Zapłacone

Szałaś Anna - D10 / K30 POL Wielkie Drogi

Zapłacone

Szałaś Maciej - D10 / M30 POL Wielkie Drogi

Zapłacone

Szastak Dominik - D10 / M40 POL Proszowice

Zapłacone

Szastak Renata - D10 / K30 POL Proszowice

Zapłacone

Szczelina Paweł - D10 / M40 POL Gorzów Chrzanowski PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
Szczepaniak Aleksander - D10 / M40 POL Stary Sącz JulkaTeam Stary Sącz

Zapłacone

Szczepaniak Sławomir - D10 / M40 POL Stary Sącz JulkaTeam Stary Sącz

Zapłacone

Szczepański Marcin - D10 / M40 POL Rybna Zasada

Zapłacone

Szczur Arkadiusz - D10 / M20 POL Wadowice

Zapłacone

Szelest Barbara - D10 / K40 POL Mysłowice Zapiekato Team

Zapłacone

Szklana Anita - D10 / K20 POL Wieprzec

Zapłacone

Szkudlarek Artur - D10 / M30 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

Szojda Paulina - D10 / K30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Szopa Beniamin - D10 / M40 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Szpak Gabriela - D10 / K16 POL Sidzina

Zapłacone

Szpila Marek - D10 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

Szydłowska Agnieszka - D10 / K30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Szydłowski Waldemar - D10 / M40 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Szymańska Dominika - D10 / K20 POL Katowice
Szymański Filip - D10 / M20 POL Tychy
Szypuła Ewa - D10 / K30 POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

Talaga Jacek - D10 / M30 POL Wadowice Galeria Cafe

Zapłacone

Talar Anna - D10 / K20 POL Wadowice
Targosz Elwira - D10 / K20 POL Tarnawa Górna

Zapłacone

Tarnowski Maciej - D10 / M40 POL Kraków MM Power / Koliber Team
Tatarek-Konik Agnieszka - D10 / K20 POL Czeladź #Grodziecrun

Zapłacone

Tomasiczek Dawid - D10 / M20 POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci
Tomczyk Lesław - D10 / M50 POL Cieszyn Olza Cieszyn
Torba Agata - D10 / K20 POL Kraków

Zapłacone

Trojanowski Tomasz - D10 / M30 POL Ornontowice

Zapłacone

Tumidajewicz Beata - D10 / K40 POL Zabrze Miraz Race Team
Turek Adam - D10 / M50 POL Wadowice Turbo Tata

Zapłacone

Twardosz Paweł - D10 / M20 POL Lanckorona
Tylek Agata - D10 / K30 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

Tylutki Olga - D10 / K30 POL Chocznia

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M30 POL Katowice Zapiekato Team

Zapłacone

Tyszkiewicz Krzysztof - D10 / M40 DEU Schwedt

Zapłacone

Ucieklak Waldemar - D10 / M50 POL Częstochowa Pszczółkowski Team

Zapłacone

Urbaniec Andrzej - D10 / M60 POL Sucha Beskidzka Niezrzeszony

Zapłacone

Urbanowicz Michał - D10 / M30 POL Kraków MTM

Zapłacone

Wajdzik Adam - D10 / M20 POL Krzeszów

Zapłacone

Wajdzik Mariusz - D10 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

Walesz Joanna - D10 / K40 POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

Wasilewski Piotr - D10 / M40 POL Gorlice

Zapłacone

Waśko Marek - D10 / M50 POL Rabka-Zdrój

Zapłacone

Waszkiewicz Piotr - D10 / M20 POL Kraków #WASZEKSAMTEAM
Wata Rafał - D10 / M30 POL Łódź

Zapłacone

Wawrzynkiewicz Kamila - D10 / K20 POL Zabrze

Zapłacone

Wcisło Sławomir - D10 / M30 POL Inwałd

Zapłacone

Widlarz Sebastian - D10 / M40 POL Wadowice Niezrzeszony

Zapłacone

Więcław Artur - D10 / M40 POL Cisownica

Zapłacone

Wierzchowski Maciej - D10 / M50 POL Radlin

Zapłacone

Wiktor Katarzyna - D10 / K40 POL Wadowice DAĆ SZANSĘ

Zapłacone

Wilczyńska Aneta - D10 / K40 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

Wilkosz Wojciech - D10 / M40 POL Skawina skawina biega

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / K30 POL Bierun Irons Tychy
Wita Krzysztof - D10 / M30 POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wnuczek Marek - D10 / M30 POL Czestochowa geriavit running team

Zapłacone

Wojcenko Paweł - D10 / M50 POL Bęczyn

Zapłacone

Wójcik Adam - D10 / M20 POL Chocznia Andrychów Running

Zapłacone

Wójcik Jerzy - D10 / M50 POL Rudze Galeria Cafe

Zapłacone

Wójcik Marcin - D10 / M30 POL Bielsko-Biała Gang Wołowina

Zapłacone

Wojnarowski Piotr - D10 / M40 POL Łącko
Wojton Malgorzata - D10 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

Woś Marta - D10 / K30 POL Jaszczurowa

Zapłacone

Woźniak Michał - D10 / M30 POL Podolsze

Zapłacone

Woźniak-Cieślar Joanna - D10 / K40 POL Wieprz
Wrońska Marta - D10 / K30 POL Kraków

Zapłacone

Wszołek Agnieszka - D10 / K20 POL Kraków

Zapłacone

Wtorek Ilona - D10 / K20 POL Będzin Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Wypiór Darek - D10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Zachciał Dagmara - D10 / K30 POL Wojkowice

Zapłacone

Zadora Dorota - D10 / K40 POL Tomice Endorfiny

Zapłacone

Zadora Izabela - D10 / K20 POL Chocznia Blokersi

Zapłacone

Zając Marcin - D10 / M20 POL Piotrowice

Zapłacone

Zajda Łukasz - D10 / M20 POL Rudnik

Zapłacone

Zajkowski Piotr - D10 / M30 POL Kraków
Zak Slawek - D10 / M40 POL Wysoka

Zapłacone

Zapalski Dawid - D10 / M16 POL Stronie

Zapłacone

Zaręba Karolina - D10 / K30 POL Tychy
Zaremba Maria - D10 / K30 POL Wieprz

Zapłacone

Zaremba Rafał - D10 / M40 POL Wieprz

Zapłacone

Zborowski Józef - D10 / M50 POL Staszów STARiS
Zborowski Radek - D10 / M30 POL Kraków

Zapłacone

Żelasko Michał - D10 / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Zięba Artur - D10 / M40 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

Zięba Dariusz - D10 / M30 POL Kraków Woodward Runners

Zapłacone

Zięba Jacek - D10 / M50 POL Wadowice GoActive

Zapłacone

Zięba Kamila - D10 / K20 POL Wadowice GoActive

Zapłacone

Zubiel Jarosław - D10 / M40 POL Mielec

Zapłacone

Żuchowicz Elżbieta - D10 / K60 POL Dąbrowa Górnicza Medicover Run
Żur Marek - D10 / M40 POL Łąka Johnnie Runner Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU