V Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2018 / Letnie Mistrzostwa Fizjoterapeutów

Dąbki, Polska
29.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abelkibet Rop - D10 / M30 KEN Eldoret Benedek Team
Adamczak Monika 139 D10 / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Andrzejczak Sławomir 333 D10 / M40 POL Ustka GRZESŁAW USTKA

Zapłacone

Antosiewicz Konrad 415 D10 / M50 POL Łódź

Zapłacone

Antosik Grażyna 313 D10 / K30 KPS
POL Sławsko KS Olszewski i Synowie

Zapłacone

Antosik Grzegorz 312 D10 / M40 MPS
POL Masłowice KB Bryza Postomino, JW 1223

Zapłacone

Anzel Jerzy 396 D10 / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Art Kamila 394 D10 / K30 KPS
POL Niemica

Zapłacone

Bagieński Mateusz - D10 / M20 POL Stargard stc stargard
Bajtek Przemysław - D10 / M30 POL Sławno Bank Spółdzielczy Sławno
Bąk Zbigniew 86 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Runnerswalde Darłowo

Zapłacone

Bakalarz Adam 233 D10 / M30 MF
MPS
POL Darłowo Reha Omt

Zapłacone

Balcerzak Bogdan - D10 / M50 POL Darłowo Darłowskie Charty
Baliński Michał 390 D10 / M20 POL Golub-Dobrzyń Pbdi

Zapłacone

Banaczyk Wioletta - D10 / K40 POL Złotów Lill-Sport
Bednarz Katarzyna 99 D10 / K40 POL Kołobrzeg

Zapłacone

Bełej Konrad 334 D10 / M30 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Bereska Artur 40 D10 / M30 POL Piotrków Trybunalski Ja Sam

Zapłacone

Bereszyński Sebastian 178 D10 / M30 MF
POL Grodzisk Wielkopolski Danflor Team

Zapłacone

Białas Krzysztof 125 D10 / M50 POL Opoczno LKS Feniks Opoczno

Zapłacone

Biedrzycki Krzysztof 363 D10 / M40 POL Kołobrzeg CW Fanza

Zapłacone

Bielacha Maciej 346 D10 / M20 POL Miedziana Góra Mechanik I Przyjaciele

Zapłacone

Biernacki Sebastian 274 D10 / M30 POL Gdańsk JASNET

Zapłacone

Biernat Marta 235 D10 / K30 POL Koszalin

Zapłacone

Błach Piotr 382 D10 / M30 POL Sławoborze Sławoborze

Zapłacone

Błasiak Henryk 242 D10 / M40 POL Porąbka

Zapłacone

Bochra Paweł 214 D10 / M30 POL Okszów Okszów Biega

Zapłacone

Boczek Krzysztof 308 D10 / M50 POL Mysłaków 1966

Zapłacone

Bojaryn Marcin - D10 / M30 MPS
POL Sławno BIEGNE DLA WIKTORKA
Bonisławski Jarosław 73 D10 / M30 MPS
POL Sławno Mam Świra

Zapłacone

Borsuk Dorota 409 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Borzęcki Norbert - D10 / M30 POL Koszalin Koszalin
Breszka Monika 378 D10 / K30 KPS
POL Darłowo DARŁOWSKIE CHARTY

Zapłacone

Breszka Paweł 147 D10 / M40 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Breszka Tomek 379 D10 / M30 MPS
POL Darłowo DARŁOWSKIE CHARTY

Zapłacone

Brugier Anna 91 D10 / K40 KGD
KF
SGD
KPS
POL Kowalewice

Zapłacone

Bryś Sebastian 122 D10 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Brzezicki Łukasz 29 D10 / M30 POL Kępice

Zapłacone

Brzostowska Ewa - D10 / K30 KPS
POL Pieńkowo KB Bryza Postomino
Brzozowski Łukasz 238 D10 / M30 POL Rogoźno

Zapłacone

Budzyńska Elżbieta 250 D10 / K50 POL Słupsk

Zapłacone

Bukowski Bartosz 248 D10 / M30 MPS
POL Sławno

Zapłacone

Bukowski Przemysław 197 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Stocznia Darłowo

Zapłacone

Butowicz Adam 335 D10 / M50 POL Szczecinek

Zapłacone

Buze Małgorzata 150 D10 / K40 KPS
POL Sławno Sławno SŁAWNO

Zapłacone

Cebo Marta 21 D10 / K30 POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije

Zapłacone

Chmiel Marcin 356 D10 / M30 POL Wrząsowice

Zapłacone

Chojnacka Bożena 44 D10 / K50 POL Wrocław Piko-Sport Errea&patrick

Zapłacone

Chojnacki Artur 57 D10 / M30 POL Wrocław Tomasz Szymański Team

Zapłacone

Chorąży Karolina 171 D10 / K20 POL Koszalin LEO-TEAM

Zapłacone

Chudy Henryk 341 D10 / M60 MPS
POL Sławsko K S Olszewski I Synowie

Zapłacone

Cichomski Edmund 162 D10 / M70 MF
POL Łubna Jakusy Fizjoterapeuta PZSS

Zapłacone

Cyrok Marek 146 D10 / M40 POL Dąbrowa MMC Taem Dąbrowa

Zapłacone

Czajczyńska Klaudia 145 D10 / K20 POL Szczecin

Zapłacone

Czech Roman 226 D10 / M60 POL Słupsk GOCH BYTÓW

Zapłacone

Czepiel Łukasz 186 D10 / M40 POL Kępice KORZYBSKIE REKINY

Zapłacone

Czerchawski Janusz 264 D10 / M40 POL Siemianice

Zapłacone

Czerniak Elżbieta 300 D10 / K60 POL Borzykowo KB Kosynier Września

Zapłacone

Czerniak Henryk 207 D10 / M70 POL Borzykowo KB Kosynier Września

Zapłacone

Czerwiński Szczęsny 277 D10 / M40 POL Białogard

Zapłacone

Czubaszewska Natalia 283 D10 / K20 POL Koło

Zapłacone

Czyżnielewska Aleksandra 2 D10 / K30 POL Łódź Sportera

Zapłacone

Czyżnielewski Arkadiusz 5 D10 / M30 POL Łódź Sportera

Zapłacone

Danielak Radosław 85 D10 / M40 POL Nieszawa Hotel "amazonka" Team

Zapłacone

Depta-Żelazek Urszula 367 D10 / K30 POL Warszawa Żyj Z Energią

Zapłacone

Dereń Grzegorz 8 D10 / M40 POL Świdwin K.b.sprint Świdwin

Zapłacone

Dobak Stefan 414 D10 / M70 POL Szamotuły KB Szamotuły

Zapłacone

Domitrz Kasia 45 D10 / K30 KF
KPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Dreger Roman 137 D10 / M60 POL Wiatrowo Lzs Wiatrowo

Zapłacone

Dresler Marzena 357 D10 / K40 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Dudziak Piotr 109 D10 / M40 POL Koszalin For-Rest-Run Koszalin

Zapłacone

Dyjas Marta 403 D10 / K40 POL Słupsk SP8 Słupsk

Zapłacone

Dyśko Wojciech 66 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Dzideczek Marcin - D10 / M30 POL Warszawa Team ZabieganeDni
Dzietczyk Kamil 141 D10 / M30 POL Szczecin AKTYWNE CHOSZCZNO

Zapłacone

Edwincheruiyot Melly - D10 / M30 KEN Eldoret Benedek Team
Fabiańska Natalia 114 D10 / K20 KF
KPS
POL Darłowo

Zapłacone

Fabich Adrian - D10 / M20 POL Ustka USB USTKA
Fajgier Tomasz 410 D10 / M40 POL Manowo

Zapłacone

Fierka Tomasz 7 D10 / M30 POL Lębork Run Tomasz Run ;)

Zapłacone

Filipczyk Basia 296 D10 / K30 POL Będzin

Zapłacone

Foszcz-Reda Monika - D10 / K20 POL Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN
Gabryś Albert 161 D10 / M70 POL Cieszyn

Zapłacone

Gajda Ilona - D10 / K30 POL Złotów Lill-Sport
Gajek Artur 78 D10 / M40 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Galicki Robert 177 D10 / M40 POL Bobolice

Zapłacone

Gałecki Jacek 324 D10 / M40 POL Karlino Karlino biegaj

Zapłacone

Gałkowska Patrycja - D10 / K16 KPS
POL Sławsko Bryza Postomino
Garncarek Paweł 256 D10 / M30 POL Świeszyno Wilki Koszalin

Zapłacone

Gaweł Andrzej 154 D10 / M50 POL Słupsk ROLGAW

Zapłacone

Gaweł Stanisław 222 D10 / M50 POL Trzebiszyn ROLGAW

Zapłacone

Gaweł Zbigniew 135 D10 / M60 POL Słupsk Miasto Słupsk

Zapłacone

Gawiecka Mariola 127 D10 / K40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Gawiecki Piotr 126 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Gawron Piotr 102 D10 / M20 POL Borowy Młyn ULKS TALEX BORZYTUCHOM

Zapłacone

Gliszczyński Łukasz - D10 / M16 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina
Głębicki Artur 84 D10 / M40 POL Józefów Kazoku

Zapłacone

Głowacki Włodzimierz 118 D10 / M70 POL Koszalin

Zapłacone

Godlewska Diana 199 D10 / K30 POL Łomża

Zapłacone

Goldwasser Zbigniew 339 D10 / M50 POL Sobótka Kb Sobótka

Zapłacone

Gołkowska Marlena 397 D10 / K40 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Gontarz Wojciech 273 D10 / M20 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Góra Łukasz 278 D10 / M30 MGD
SGD
MPS
POL Sulimice

Zapłacone

Góra Roman 124 D10 / M50 POL Koszalin

Zapłacone

Gostomczyk Krzysztof 76 D10 / M30 MPS
POL Sławno

Zapłacone

Grabowicz Jerzy 203 D10 / M70 POL Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Grabowska-Lesisz Aneta - D10 / K40 POL Koszalin
Grzelak Karina - D10 / K40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin
Gutowski Sebastian 213 D10 / M40 POL Świdwin K. B. SPRINT Świdwin

Zapłacone

Gwiazdowicz Mirosław 87 D10 / M40 POL Otwock Kazoku

Zapłacone

Harbutiak Monika 191 D10 / K20 KGD
SGD
KPS
POL Cisowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Hejza Leszek - D10 / M20 POL Kępice
Heller Zdzisław 108 D10 / M60 POL Koszalin Niezrzeszony

Zapłacone

Hibner Waldemar - D10 / M40 POL Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN
Hilarykiptum Kimaijo - D10 / M30 KEN Kenya Bededek Team
Hryciów Paweł 374 D10 / M30 POL Białogard JW1223

Zapłacone

Ilecka Joanna 304 D10 / K40 POL Włocławek

Zapłacone

Iwaniec Dariusz 119 D10 / M40 POL Sierakowo Tkkf Koszalin

Zapłacone

Jabłonka Kacper 31 D10 / M16 POL Szczejkowice

Zapłacone

Jabłonka Zbigniew 30 D10 / M40 POL Szczejkowice

Zapłacone

Jabłoński Tomasz 217 D10 / M30 MPS
POL Sławno SPOKO MKS Święc Sławno

Zapłacone

Jadczak Magdalena - D10 / K20 KF
KPS
POL Sulechowo
Jadczak Tomasz - D10 / M30 MPS
POL Sulechowo
Jakubowski Andrzej 237 D10 / M50 POL Słupsk

Zapłacone

Jakubowski Kamil 281 D10 / M20 POL Słupsk

Zapłacone

Jakuszczonek Zbigniew - D10 / M40 MPS
POL Radosław
Jamioł Anna 388 D10 / K30 POL Kielce Mechanik I Przyjaciele

Zapłacone

Jamioł Michał 342 D10 / M30 POL Kielce Mechanik I Przyjaciele

Zapłacone

Janakiewicz Ewa 289 D10 / K30 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Janasiak Agnieszka 111 D10 / K30 KF
POL Poznań Agarun.pl

Zapłacone

Janczewski Jacek 93 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Janicka Emilia 255 D10 / K30 POL Szczecin

Zapłacone

Jankowska Justyna 81 D10 / K30 POL Słupsk Mróweczki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 299 D10 / M40 POL Bytów Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Jankowski Jarosław 13 D10 / M50 MPS
POL Sławno Niezrzeszony

Zapłacone

Janowicz Paulina 224 D10 / K30 POL Leszno

Zapłacone

Janowski Andrzej - D10 / M60 MF
POL Kruszwica
Jarantowicz Adam 182 D10 / M30 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

Jarantowicz Małgorzata 181 D10 / K30 POL Świecie The Runners Świecie

Zapłacone

Jaros Adam 316 D10 / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Jasieniecka Beata 260 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

Jasieniecki Piotr 267 D10 / M40 POL Koszalin Zefir Wyszewo

Zapłacone

Jaworski Grzegorz 253 D10 / M40 POL Tychy gj

Zapłacone

Jaworski Robert - D10 / M40 MPS
POL Pieszcz KB BRYZA POSTOMINO
Uczestnik anonimowy 321 D10 / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

Jermakowicz Anna 361 D10 / K30 POL Piaseczno Runcoholics

Zapłacone

Jermakowicz Bartłomiej 362 D10 / M30 POL Piaseczno Runcoholics

Zapłacone

Jóskowska Beata - D10 / K30 POL Hel REKOWO BIEGA
Jóskowski Bogdan - D10 / M40 POL Hel REKOWO BIEGA
Juszczak Krzysztof 196 D10 / M60 POL Koszalin

Zapłacone

Kabaciński Bronisław 204 D10 / M70 POL Ustka TUPOT USTKA

Zapłacone

Kachlicki Kamil 252 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Kaczmarek Agata 227 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Kaczmarek Marta 332 D10 / K30 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Kaczmarek Mikołaj 340 D10 / M20 POL Poznań

Zapłacone

Kaczmarski Jacek 198 D10 / M30 POL Bytom

Zapłacone

Kaleta Adam 261 D10 / M20 MGD
SGD
MPS
POL Kowalewice

Zapłacone

Kaleta Sebastian 370 D10 / M40 POL Koszalin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin

Zapłacone

Kałuża-Pawłowska Joanna 383 D10 / K40 KF
POL Bełchatów 1974

Zapłacone

Kańduła Mariusz 90 D10 / M40 POL Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk

Zapłacone

Kaniowski Jacek 55 D10 / M40 MPS
POL Sławno W.p.k.słon Team Ustka

Zapłacone

Kapczyńska-Gontarz Agata 271 D10 / K20 KF
KPS
POL Darłowo

Zapłacone

Kaśnicka Tamara - D10 / K30 POL Nieckowo
Kasperski Dariusz 268 D10 / M40 POL Bydlino

Zapłacone

Kasprzyk Bogdan 173 D10 / M40 POL Mścice JRG 2 Koszalin

Zapłacone

Kasprzyk Łukasz 295 D10 / M30 POL Będzin

Zapłacone

Kastelik Dariusz 113 D10 / M40 POL Pietrzykowice Sprintex Team

Zapłacone

Kazimierczak Leszek 157 D10 / M30 POL Niekłonice Wilki Koszalin

Zapłacone

Kazimierowicz Radoslaw 96 D10 / M30 POL Koszalin Vtt Koszalon

Zapłacone

Kaźmierczak Monika 42 D10 / K30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Kaźmierczak Robert 364 D10 / M40 POL Kołobrzeg Niekanin KB Wygan

Zapłacone

Kaźmierczak-Molik Anna 190 D10 / K30 POL Sieraków MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD

Zapłacone

Kazusek Jan - D10 / M60 MPS
POL Sławno Bryza Postomino
Kędziora Marek 240 D10 / M60 POL Wrocław Danceland Wrocław

Zapłacone

Kępka Adrian 306 D10 / M20 MGD
SGD
MPS
POL Wiekowo

Zapłacone

Kęsik Agnieszka 319 D10 / K30 POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina

Zapłacone

Kilar Tomasz 284 D10 / M40 POL Koszalin Koszalin

Zapłacone

Kirschenstein Piotr 375 D10 / M20 MPS
POL Darłowo Jw1223

Zapłacone

Klimczak Karolina 25 D10 / K20 POL Gliwice

Zapłacone

Kluczewska Emila 360 D10 / K30 POL Bytów Runtastyczni Team Bytów

Zapłacone

Kociołek Robert 318 D10 / M50 POL Słupsk

Zapłacone

Komar Agnieszka 282 D10 / K30 KPS
POL Sławno SPOKO Sławno

Zapłacone

Konkel Joanna 411 D10 / K50 KPS
POL Sławno MKS Święc Sławno

Zapłacone

Kopczyński Michał 376 D10 / M30 POL Koszalin JW1223

Zapłacone

Kopczyński Michał - D10 / M40 POL Koszalin JW1223
Korab Szymon 259 D10 / M30 POL Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Koralewski Janusz 41 D10 / M40 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Kordylas Michał 355 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Kościelniak Bartosz 33 D10 / M20 POL Czerniejewo

Zapłacone

Kosecki Konrad 351 D10 / M40 POL Aleksandrow Łodzki kb geotermia uniejow

Zapłacone

Kosicka Iwona 275 D10 / K30 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kosicki Tomasz 276 D10 / M30 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kośla Justyna 384 D10 / K30 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Kotas Marcin 218 D10 / M20 MF
MPS
POL Darłowo Pokemony

Zapłacone

Kowalczyk Karolina 270 D10 / K40 POL Koszalin Matner Running Team

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof 352 D10 / M50 MPS
POL Sławno OSiR Sławno

Zapłacone

Kowalczyk Piotr 320 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Kowalski Krzysztof 413 D10 / M60 POL Słupsk Stopa-Słupsk

Zapłacone

Kowalski Miroslaw - D10 / M50 POL Szczecinek team biegowy szczecinek
Kowalski Tomasz 183 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Stocznia Darłowo M&W

Zapłacone

Kozłowiecka Małgorzata 280 D10 / K50 POL Koszalin

Zapłacone

Kozłowiecki Waldemar 279 D10 / M60 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Krakowiak Paweł 49 D10 / M50 MPS
POL Darłowo Laboratorium Vita

Zapłacone

Krasiński Witold 64 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Krasuski Hubert 243 D10 / M20 MGD
SGD
MPS
POL Barzowice Fight Club Koszalin

Zapłacone

Krawczuk Dariusz 354 D10 / M30 MGD
SGD
MPS
POL Gleźnowo JUDO SAMURAJ KOSZALIN

Zapłacone

Krawczuk Szymon 23 D10 / M30 MGD
SGD
MPS
POL Gleźnowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Krawczuk-Kiełb Anna 325 D10 / K40 KGD
SGD
KPS
POL Wiekowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Krupiński Krzysztof 303 D10 / M50 POL Koszalin E-UROLOG.EU

Zapłacone

Kruszewska Renata 59 D10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Kruszyński Stanisław 75 D10 / M50 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Krygowski Maciej 32 D10 / M40 POL Zalasewo

Zapłacone

Krysińska Monika 272 D10 / K20 KPS
POL Darłowo

Zapłacone

Krzak Krzysztof - D10 / M30 POL Legnica Kb Lew Legnica
Krzyżak Damian - D10 / M30 POL Rybnik
Kubala Ilona 188 D10 / K50 POL Katowice

Zapłacone

Kubala Marek 189 D10 / M50 POL Katowice

Zapłacone

Kubka Adam - D10 / M60 MF
POL Łódź FUNDACJA UDARUMÓZGU
Kuich Piotr - D10 / M50 POL Złotów Lill-Sport
Kujawa Grzegorz 206 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Kukieła Tomasz 380 D10 / M30 POL Koszalin Fan Club Karolinki i Matyldki K.

Zapłacone

Kulawiński Marek - D10 / M40 POL Kołobrzeg
Kulczyk Gabriela 153 D10 / K40 POL Chrzanów

Zapłacone

Kulczyk Katarzyna - D10 / K30 KPS
POL Sławsko Bryza Postomino
Kulczyk Paweł 151 D10 / M40 POL Chrzanów

Zapłacone

Kurcz Barbara 20 D10 / K40 POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Kurek Aneta 34 D10 / K40 POL Manowo

Zapłacone

Kurek Krzysztof 288 D10 / M40 POL Miłkowice JKB Miłkowice

Zapłacone

Kurenda Andrzej 62 D10 / M30 POL Radom 42 Baza Lotnictwa Szkolnegona

Zapłacone

Kurnakowski Michał 14 D10 / M30 POL Chorzów Biegacze Mogą Dłużej

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 290 D10 / K30 POL Łowicz

Zapłacone

Kwietniewski Daniel 309 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Laska Agnieszka 149 D10 / K40 KPS
POL Sławno Sławno Sławno

Zapłacone

Lerian Mariusz 381 D10 / M30 POL Lubań TEAM LUBAŃ

Zapłacone

Lewandowski Adam 249 D10 / M30 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Lewandowski Adam 72 D10 / M30 POL Ustka W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Lewandowski Piotr 337 D10 / M30 POL Szczecin

Zapłacone

Lewandowski Remigiusz 228 D10 / M50 POL Złotów TSK Orzeł Osiek

Zapłacone

Lewińska Paulina 36 D10 / K40 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę

Zapłacone

Lewiński Krzysztof 37 D10 / M50 POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę

Zapłacone

Lewocha Rafał 123 D10 / M30 POL Jastrząb Wożniak RUNNING TEAM

Zapłacone

Litwin Barbara 155 D10 / K30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Litwinczuk Aneta 344 D10 / K30 POL Klucze OLKUSZBIEGA,PL

Zapłacone

Litwinczuk Gabriel 343 D10 / M30 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

Lubawiński Jerzy - D10 / M60 POL Świdwin Face Nordic Walking Team
Lupke Marcin 105 D10 / M20 MGD
SGD
MPS
POL Rusko Darłowskie Charty

Zapłacone

Lutowski Piotr 144 D10 / M30 POL Zielona Gora Zielona Góra

Zapłacone

Łagutko Kamila 28 D10 / K40 KPS
POL Darłowo Żyj Z Energią

Zapłacone

Łubkowska Magdalena - D10 / K40 POL Słupsk
Łuczka Maciej 329 D10 / M20 POL Borkowice Żyj z Energią

Zapłacone

Łukasiewicz Sebastian 353 D10 / M30 POL Miedziana Góra Mechanik I Przyjaciele

Zapłacone

Machłaj Sonia 194 D10 / K30 KF
KPS
POL Sławno

Zapłacone

Maćkowski Paweł 245 D10 / M40 POL Poznań

Zapłacone

Madej Krzysztof 82 D10 / M30 POL Kuleszewo Mróweczki

Zapłacone

Maechtig Lars 187 D10 / M30 DEU Zeitz SG Chemie Zeitz e.V.

Zapłacone

Majchrzak Łukasz 377 D10 / M20 POL Ustka Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka

Zapłacone

Majłowska Irena 159 D10 / K60 POL Gorzów Wielkopolski Ks.team.baryła Gorzów Wlkp.

Zapłacone

Majłowski Aleksander 179 D10 / M60 POL Gorzów Wlkp K.S.Team.Baryła Gorzów wlkp

Zapłacone

Makarski Michał 215 D10 / M30 POL Zajezierze

Zapłacone

Makowiecki Marcin 254 D10 / M30 POL Płoty

Zapłacone

Malaczewski Łukasz 176 D10 / M30 MF
POL Wrocław FizjoTRIterapia

Zapłacone

Malinowski Adam 405 D10 / M60 MPS
POL Pomiłowo Mks Swiec Sławno

Zapłacone

Maniura Adam 365 D10 / M40 POL Bytom Szombierki Runners

Zapłacone

Maniura Iwona 366 D10 / K40 POL Bytom Szombierki Runners

Zapłacone

Marciniak Michał - D10 / M20 POL Polanów
Marcinkiewicz Mariusz 110 D10 / M40 POL Łódź Sportera

Zapłacone

Marczak Małgorzata 298 D10 / K50 POL Żelkowo -

Zapłacone

Marschałkowska Dorota 257 D10 / K50 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Matecka Barbara 387 D10 / K40 POL Koziegłowy Czerwonak biega

Zapłacone

Matusiak Mirosław 143 D10 / M30 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

Matuszewski Karol 263 D10 / M30 POL Koszalin Wilki Koszalin

Zapłacone

Mazur Emiliusz 132 D10 / M40 MGD
SGD
MPS
POL Domasławice Żyj Z Energią

Zapłacone

Mazur Marcin 200 D10 / M30 POL Cisie Pocomito

Zapłacone

Mazurek Barbara 50 D10 / K30 KF
POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Megger Agata 46 D10 / K40 POL Siemianice Żyj Z Energią

Zapłacone

Meissner Bogusław 92 D10 / M50 POL Świdwin K.b. Sprint Świdwin

Zapłacone

Mejgier Paweł 347 D10 / M40 POL Sypniewo TKKF Wodnik Więcbork

Zapłacone

Metera Piotr 292 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Micerski Tomasz - D10 / M40 POL Koszalin Tkkf Koszalin
Michalski Jakub 359 D10 / M40 POL Koszalin TKKF TRIATHLON KOSZALIIN

Zapłacone

Mieczkowska Małgorzata 116 D10 / K30 KPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Mierzwa Witold 38 D10 / M40 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Mikinka Magdalena 148 D10 / K30 KPS
POL Sławno SŁAWNO SŁAWNO

Zapłacone

Milczarek Rafał 180 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Miszczyszyn Bartosz 371 D10 / M30 POL Świdwin

Zapłacone

Mordacz Tomasz - D10 / M30 MGD
SGD
MPS
POL Darłowo 1987
Motowidło-Zawadzka Izabella 107 D10 / K40 POL Słupsk

Zapłacone

Motykowska Ksenia 348 D10 / K30 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Mucha Krzysztof 241 D10 / M30 POL Koszalin Koszalin

Zapłacone

Musiał Adam - D10 / M50 POL Drawsko ?
Nakonieczna Katarzyna 392 D10 / K30 POL Koszalin TKKF Koszalin / GIPO Team

Zapłacone

Nakonieczny Rafał 391 D10 / M30 POL Koszalin TKKF Koszalin

Zapłacone

Nieckarz Krzysztof 19 D10 / M30 MPS
POL Sławno

Zapłacone

Nieckarz Monika 18 D10 / K30 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Niedziela Dorota - D10 / K50 POL Złotów Lill-Sport
Niewolin Tomasz 412 D10 / M20 POL Lębork

Zapłacone

Niwiński Grzegorz 184 D10 / M60 POL Ustka KB TUPOT USTKA

Zapłacone

Norek Ryszard 291 D10 / M60 MPS
POL Sławno

Zapłacone

Nowacki Mariusz 385 D10 / M20 MPS
POL Sławsko

Zapłacone

Nowaczyk Christian 221 D10 / M20 MGD
SGD
MPS
POL Bobolin

Zapłacone

Nowak Adrian 266 D10 / M40 POL Golina KB Wartko

Zapłacone

Nowak Dariusz - D10 / M40 MPS
POL Darłowo Żyj z Energią
Nowak Katarzyna 265 D10 / K30 POL Golina KB Wartko

Zapłacone

Nowak Marcin 251 D10 / M30 POL Kołobrzeg

Zapłacone

Noworolnik Paweł 301 D10 / M30 POL Gliwice Pędzące Misie

Zapłacone

Obara Żaneta 65 D10 / K40 POL Nekla Active Nekla

Zapłacone

Okołotowicz Sebastian 406 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Oleszek Jerzy 129 D10 / M40 POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Zapłacone

Olszar Grzegorz 229 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Mswia

Zapłacone

Ordak Iwona 71 D10 / K30 KGD
SGD
KPS
POL Stary Jarosław Samasobie

Zapłacone

Ordak Sławomir 70 D10 / M40 MGD
SGD
MPS
POL Stary Jarosław Samasobie

Zapłacone

Orlikowski Tadeusz 408 D10 / M60 POL Gdynia Parkrun Gdynia

Zapłacone

Orłowska Katarzyna - D10 / K20 POL Gdańsk
Orłowski Maciej - D10 / M30 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty
Osobniak Ryszard 133 D10 / M60 POL Koszalin Koszalin

Zapłacone

Otto Michał 27 D10 / M30 POL Bonin

Zapłacone

Palczykowska Natalia 216 D10 / K30 POL Grudna Kępska

Zapłacone

Paprocka Ewelina 349 D10 / K30 POL Obliwice obliwice

Zapłacone

Paprocki Krzysztof 350 D10 / M30 POL Nowa Wieś Lęborska obliwice

Zapłacone

Parwanicki Wiktor 163 D10 / M70 POL Wlynkowko "Tupot" Ustka

Zapłacone

Pękała Piotr 11 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Pełka Iwona 168 D10 / K40 POL Koszalin

Zapłacone

Piechota Robert 97 D10 / M40 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Pieńkowski Wojciech 174 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Pietrzak Mariola 211 D10 / K50 POL Koszalin Babeczki Koszalin

Zapłacone

Pietrzyk Mateusz 209 D10 / M20 POL Sianów

Zapłacone

Pietrzyk Paulina 208 D10 / K20 POL Sianów

Zapłacone

Pikulik Mariusz 52 D10 / M40 MGD
SGD
MPS
POL Bukowo Morskie

Zapłacone

Piwko Bartosz 372 D10 / M20 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Płaza Ryszard 88 D10 / M40 MPS
POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Płoski Krzysztof 16 D10 / M40 MGD
SGD
MPS
POL Bobolin Darłowskie Charty

Zapłacone

Polechońska Emilia 120 D10 / K20 KPS
POL Noskowo

Zapłacone

Polkowska Olga 24 D10 / K30 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Porzyc Piotr 262 D10 / M20 MF
POL Zawichost

Zapłacone

Prędki Grzegorz - D10 / M30 MF
MPS
POL Darłowo KB Bryza Postomino
Protasewicz Andrzej 202 D10 / M40 MPS
POL Sławno Sławno

Zapłacone

Prusakiewicz Marzena 15 D10 / K40 POL Września

Zapłacone

Pryzwan Karolina 246 D10 / K20 KGD
SGD
KPS
POL Rusko

Zapłacone

Pudło Paweł - D10 / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk
Puścian Krzysztof 22 D10 / M40 POL Manowo Szkoła Podstawowa W Manowie

Zapłacone

Radke Karolina 247 D10 / K30 POL Połczyn Zdrój

Zapłacone

Radomski Michał 307 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Radwan Anna 175 D10 / K30 POL Wrocław FizjoTRIterapia

Zapłacone

Rakowska Katarzyna 345 D10 / K30 POL Słupsk W.p.k Słoń Team Ustka

Zapłacone

Ratajczyk Anna 389 D10 / K30 POL Zalasewo Drużyna Szpiku

Zapłacone

Ratajczyk Robert - D10 / M20 POL Piła
Reterski Przemysław 231 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Rogaczewska Natalia - D10 / K40 KF
POL Zielona Góra
Rogoża Ireneusz 48 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Rogozinski Henryk 128 D10 / M40 POL Buk Bukowski Klub Biegacza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D10 / M40 MGD
POL Słupsk
Romejko Dariusz 10 D10 / M40 POL Komorowo Ostrów Biega

Zapłacone

Roszkowski Tomasz 170 D10 / M40 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Różalska Ewa 26 D10 / K40 POL Poznań

Zapłacone

Rudnik Janina Ewa 401 D10 / K40 POL Krępa Słupska SP8 Słupsk

Zapłacone

Rudnik Jerzy - D10 / M60 POL Chojnice Florian Chojnice
Rudnik Krzysztof 402 D10 / M30 POL Krępa Słupska Night Runners Słupsk

Zapłacone

Rudnikowski Maciej 1 D10 / M40 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Ruszczyński Łukasz 223 D10 / M30 POL Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk

Zapłacone

Rutkowska Anna 35 D10 / K40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Rybarczyk Jan 54 D10 / M50 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Rybarz Artur 395 D10 / M50 POL Brzeszcze Zadyszka Oswiecim

Zapłacone

Rydlewski Marek 3 D10 / M40 POL Ciele Run Bydgoszcz

Zapłacone

Rżysko Wiktoria 195 D10 / K16 POL Otwock

Zapłacone

Sajko Bartosz 185 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Sarnowski Janusz - D10 / M40 POL Złotów Lill-Sport
Sawa Mariusz 131 D10 / M30 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Sawicki Piotr 134 D10 / M40 MPS
POL Darłowo Samsobie

Zapłacone

Schmidt Małgorzata - D10 / K20 POL Bydgoszcz
Scigocki Waldemar 152 D10 / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Sędzik Aleksander 74 D10 / M40 POL Bytom

Zapłacone

Siadak Arkadiusz 225 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Siemiątkowski Robert 117 D10 / M40 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Siger Adam - D10 / M40 MF
POL Łódź Fundacja Udaru Mózgu
Skałecki Robert 239 D10 / M40 POL Świdwin

Zapłacone

Skierka Grzegorz 305 D10 / M30 MPS
POL Kwasowo MKS Święc Sławno

Zapłacone

Skolimowski Piotr 4 D10 / M30 POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Skoneczny Kacper 310 D10 / M20 MPS
POL Darłowo Kontra Darłowo

Zapłacone

Skrobek Agata 232 D10 / K20 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Slavenski Ilya - D10 / M30 BLR Gomel Achilles Leszno
Śledź Andrzej 287 D10 / M40 POL Słupsk Słupski Węzełek

Zapłacone

Ślefarski Andrzej 407 D10 / M40 POL Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Smagowski Wojtek 121 D10 / M30 POL Rąbino KB Sprint Świdwin

Zapłacone

Smolińska Edyta 418 D10 / K30 POL Głobino Smolińscy TEAM

Zapłacone

Sobajtis Krzysztof 258 D10 / M20 POL Koszalin

Zapłacone

Solnica Marcin 61 D10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Sołtys Rafał 373 D10 / M30 POL Koszalin JW 1223

Zapłacone

Sominka Andrzej 83 D10 / M50 MPS
POL Darłowo Ssb(Sobiesambiegam)

Zapłacone

Srokosz Sebastian 417 D10 / M30 POL Chmielnik RUN TEAM CHMIELNIK

Zapłacone

Stacholiński Hubert 100 D10 / M30 POL Gdynia PBDI S.A.

Zapłacone

Stachowiak Agnieszka 322 D10 / K30 POL Lipno

Zapłacone

Stachowiak Paweł 323 D10 / M30 POL Lipno

Zapłacone

Stańczyk Sławomir 95 D10 / M20 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Staniaszek Bogusław 201 D10 / M60 POL Głobino tupot ustka

Zapłacone

Staszyńska Marianna 230 D10 / K60 POL Bialogard BTC,,ORZEŁ,BIAŁOGARD

Zapłacone

Straszak Kamil 326 D10 / M20 POL Słupsk Łosoś T.E.A.M

Zapłacone

Straszak Łukasz 311 D10 / M30 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Strojnowski Sławomir 336 D10 / M50 MF
POL Gdańsk

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew 77 D10 / M60 POL Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Styczyński Rafał 331 D10 / M40 POL Kołobrzeg stytax.pl

Zapłacone

Świetlicka Aleksandra 234 D10 / K20 POL Sławków

Zapłacone

Śwital Leszek 142 D10 / M40 POL Margonin 1974

Zapłacone

Syrewicz Iga - D10 / K20 POL Pabianice PTF
Syrewicz Katarzyna - D10 / K40 KF
POL Pabianice Polskie Towarzystwo Fizjoterapii
Szabla Ewelina - D10 / K30 POL Koszalin Tkkf koszalin
Szczepaniak Jacek 193 D10 / M50 POL Kępice korzybskie rekiny

Zapłacone

Szeszuła Michał 9 D10 / M40 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

Szkatulska Karolina 103 D10 / K20 KPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Szkatulski Tomasz 104 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Darłowskie Charty

Zapłacone

Szkudlarek Roman - D10 / M50 POL Drawsko Pomorskie Drużyna Szpiku
Szmigiero Sebastian - D10 / M40 POL Słupsk W.P.K SŁOÑ TEAM/SŁUPSK
Szopiński Tomasz 6 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Kb Bryza Postomino

Zapłacone

Szpiter Tomasz 169 D10 / M40 POL Złotoryja Olaws Złotoryja

Zapłacone

Szrywer Daniel 393 D10 / M20 POL Bytów Bytów

Zapłacone

Szulc Tomasz 58 D10 / M20 POL Szczecin Intive Running Club

Zapłacone

Szutenberg Daniel 416 D10 / M30 POL Słupsk

Zapłacone

Szymankiewicz Ewa 51 D10 / K30 POL Miejska Górka

Zapłacone

Szymański Piotr 39 D10 / M40 POL Rosnowo Szymkirun

Zapłacone

Szyszkowski Tomasz 98 D10 / M30 POL Koszalin Rozbiegany Koszalin

Zapłacone

Telatyńska Sylwia 140 D10 / K40 POL Choszczno Stowarzyszenie Klub Sportowy Aktywne Choszczno

Zapłacone

Telesiewicz Henryk 79 D10 / M70 MPS
POL Sławno Olszewski I Synowie

Zapłacone

Terlecki Wojciech 205 D10 / M30 POL Koszalin Żyj z Energią

Zapłacone

Tokarski Iwona - D10 / K40 POL Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania
Tokarski Joachim - D10 / M40 POL Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania
Tomczak Dominik 63 D10 / M40 POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Tomczak Mikołaj 172 D10 / M30 POL Kępno

Zapłacone

Tomczak Sebastian - D10 / M40 POL Ustka Ustka
Tomczyk Mateusz 219 D10 / M20 MPS
POL Sławno

Zapłacone

Travkina Irina - D10 / K30 KPS
POL Darłowo
Trejder Maria 398 D10 / K40 POL Koszalin Bajaderki Koszalin

Zapłacone

Turczyn Tomasz 244 D10 / M40 MPS
POL Sławno Dziennik Sławieński

Zapłacone

Urbaniak Jacek 315 D10 / M40 POL Otwock KAZOKU

Zapłacone

Urbaniak Szymon 236 D10 / M20 MPS
POL Sławno CSSP Koszalin

Zapłacone

Urbański Tomasz 156 D10 / M40 POL Białogard karlino Biegaj

Zapłacone

Urbaś Grzegorz - D10 / M30 POL Racibórz
Uruski Jan - D10 / M60 POL Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
Wachholz Beata 167 D10 / K40 KPS
POL Sławno KB Bryza Postomino

Zapłacone

Walasek Justyna 330 D10 / K20 POL Śmiechów

Zapłacone

Walczak Rafał 212 D10 / M40 POL Koszalin

Zapłacone

Walkowiak Krzysztof 285 D10 / M20 POL Charzewo Charzewo

Zapłacone

Waluch Konrad - D10 / M20 POL Szczecin
Wanat Wacław 210 D10 / M70 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Waniowska Emilia 112 D10 / K20 POL Krapkowice

Zapłacone

Waniowski Jan Jakub 53 D10 / M30 POL Krapkowice

Zapłacone

Waniowski Jerzy 60 D10 / M50 POL Krapkowice

Zapłacone

Wasyłyk Łukasz 358 D10 / M30 POL Czarnków

Zapłacone

Wcześny Rafał 136 D10 / M40 POL Białystok

Zapłacone

Wejnerowski Artur - D10 / M30 MPS
POL Darłowo lubiędarłowo
Wende Robert 369 D10 / M40 POL Pyskowice NIGHT RUNNERS PYSKOWICE

Zapłacone

Wiatrzyk Krzysztof 386 D10 / M40 MPS
POL Darłowo DARŁOWO

Zapłacone

Wieczorek Daniel 138 D10 / M40 POL Szczecinek Team Biegowy Szczecinek

Zapłacone

Wieczorek Jacek 56 D10 / M30 MPS
POL Sławno Jacek-Slawno

Zapłacone

Wielgat Łukasz - D10 / M30 MPS
POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Wiernicka Natalia 293 D10 / K20 KF
KPS
POL Darłowo

Zapłacone

Wiernicki Łukasz 294 D10 / M30 MPS
POL Darłowo

Zapłacone

Wiernicki Remigiusz 101 D10 / M30 MPS
POL Darłowo Darłowo

Zapłacone

Wierzbicki Sylwester 286 D10 / M30 MGD
SGD
MPS
POL Domasławice Darłowskie Charty

Zapłacone

Wilczewski Krzysztof 327 D10 / M30 MPS
POL Tychowo

Zapłacone

Wilczewski Mariusz 317 D10 / M30 MPS
POL Sławsko Mks Świec Sławno

Zapłacone

Wiliński Marek 47 D10 / M50 POL Świdwin K.b Świdwin

Zapłacone

Wilkowski Krzysztof 80 D10 / M30 POL Koszalin

Zapłacone

Wilusz Krzysztof 399 D10 / M30 POL Słupsk STOPA Słupsk

Zapłacone

Wiśniewski Mieczysław 164 D10 / M60 POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Zapłacone

Wiśniewski Robert 115 D10 / M40 POL Mała Wieś TKKF PŁOCK

Zapłacone

Wolański Mariusz 160 D10 / M50 POL Kołobrzeg

Zapłacone

Woźniak Dariusz 165 D10 / M40 MPS
POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Woźniak Honorata 166 D10 / K40 KPS
POL Sławno Www.limo300C.com

Zapłacone

Woźniak Monika 130 D10 / K30 POL Siemianice

Zapłacone

Wrona Józef 43 D10 / M70 POL Wieleń

Zapłacone

Wycliffekipkorir Biwot - D10 / M30 KEN Eldoret Benedek Team
Wyganowski Andrzej 400 D10 / M70 POL Kołobrzeg K.B."Wygan"

Zapłacone

Wyszomirski Marek 404 D10 / M30 POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Zacłona Krzysiek 69 D10 / M30 POL Klucze Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Zadrożny Szymon 12 D10 / M40 POL Wałcz Wataha Wałcz

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 297 D10 / M60 POL Toruń Biegam dla zdrowia

Zapłacone

Zarzycka Izabela 68 D10 / K30 POL Ustka Ustka

Zapłacone

Zarzycki Dariusz 67 D10 / M30 POL Ustka Ustka

Zapłacone

Zborowski Robert 158 D10 / M40 POL Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów

Zapłacone

Zdunek Katarzyna 314 D10 / K50 KPS
POL Sławno

Zapłacone

Zebrowski Mariusz 269 D10 / M40 POL Brzeźno KarlinoBiegaj.

Zapłacone

Żelazek Zbigniew 368 D10 / M30 POL Warszawa Żyj Z Energią

Zapłacone

Zieliński Jacek 338 D10 / M40 MF
POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

Zienowicz Michał 94 D10 / M20 POL Koszalin

Zapłacone

Ziental Grzegorz 106 D10 / M40 POL Sosnowiec Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

Ziobro Tomasz 89 D10 / M30 POL Krosno Krosno Miasto Szkła

Zapłacone

Żukowski Cezary 17 D10 / M30 POL Koszalin Migawkowe.pl

Zapłacone

Żurawik Marcin 302 D10 / M30 POL Koło Saint Gobain SQUAD

Zapłacone

Żurawik Piotr 220 D10 / M40 POL Kępice

Zapłacone

Zwoliński Jan 192 D10 / M50 POL Wierciszewo TKKF Koszalin

Zapłacone

Żylis Katarzyna 328 D10 / K20 KPS
POL Sławno MKS Święc Sławno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU