V Noworoczny Bieg Tura

Bielsk Podlaski, Polska
01.01.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aleksiejuk Adam - 5 km / M POL Dobrowoda 14 blp Hajnówka

Zapłacone

2. Andrejczuk Józek - Bieg 10 KM / M POL Porosły Biegam bo Lubię Białystok

Zapłacone

3. Androsiuk Tomasz - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

4. Artemiuk Eugenia - Bieg 10 KM / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

5. Artemiuk Eugeniusz - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

6. Bartoszewicz Dorota - Bieg 10 KM / K POL Mochnate

Zapłacone

7. Bednarzak Tadeusz - Bieg 10 KM / M POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Niezapłacone

8. Bielawski Marek - Bieg 10 KM / M POL Białowieża Hajnówka Biega

Zapłacone

9. Bochenko Daniel - 5 km / M POL Brzozowa Białostockie Morsy

Zapłacone

10. Bogus Adrian - Bieg 10 KM / M POL Białystok

Niezapłacone

11. Bogusz Tomasz - 5 km / M POL Brańsk

Zapłacone

12. Cereniewicz Jakub - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

13. Chirko Stefan - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka Hajnówka biega

Zapłacone

14. Chmielewski Józef - 5 km / M POL Ciechanowiec Ciechanowiec Biega

Zapłacone

15. Chomko Mariusz - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

16. Czajkowski Krzysztof - Bieg 10 KM / M POL Jasionówka

Zapłacone

17. Demianiuk Mariusz - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski AGR Podlasie

Zapłacone

18. Drężek Patryk - Bieg 10 KM / M POL Giby 3T Białystok

Zapłacone

19. Drozdowska Emilia - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

20. Drozdowski Marcin - Bieg 10 KM / M POL Siemiatycze

Zapłacone

21. Drużba Grzegorz - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka 3T Białystok

Zapłacone

22. Dudzicz Joanna - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Niezapłacone

23. Dziedzia Arkadiusz - Bieg 10 KM / M POL Siemiatycze PGR Siemiatycze

Niezapłacone

24. Dziedzik Patrycja - 5 km / K POL Siemianówka

Zapłacone

25. Dzienisik Michał - 5 km / M POL Grabówka 3T Total Training

Zapłacone

26. Falkowski Emil - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski Team WORD Białystok

Zapłacone

27. Fionik Maksym - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski Białorusy

Niezapłacone

28. Frankowska Ula - Bieg 10km/B / K POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

29. Gaiński Tomasz - 5 km / M POL Białystok 3T Białystok

Zapłacone

30. Gajko Dawid - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

31. Giermaniuk Anna - 5 km / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

32. Godlewski Adam - 5 km / M POL Ciechanowiec Ciechanowiec biega

Zapłacone

33. Godlewski Andrzej - Bieg 10 KM / M POL Borawskie Biegamy dla Zdrowia

Zapłacone

34. Gorbacz Sylwia - Bieg 10 KM / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

35. Gryciuk Walenty - Bieg 10 KM / M POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

36. Grygoruk Krzysiek - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski Sportowy Bielsk

Zapłacone

37. Grygoruk Marek - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski Vege Runners

Zapłacone

38. Gryguć Anna - Bieg 10 KM / K POL Białystok BBT

Zapłacone

39. Hrynko Jacek - 5 km / M POL Dąbrowa Białostocka 3T Białystok

Zapłacone

40. Ignatiuk Leszek - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

41. Iwaniuk Jarosław - 5 km / M POL Bielsk Podlaski Białystok Biega Team

Zapłacone

42. Jakimiuk Marek - Bieg 10 KM / M POL Malesze Natural EPO Multisport

Niezapłacone

43. Janiuk Jarek - Bieg 10 KM / M POL Białystok Biegam Bo Lubię

Zapłacone

44. Jelski Dariusz - Bieg 10 KM / M POL Białystok 3T Białystok

Zapłacone

45. Jurczuk Nektariusz - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski Białorusy

Zapłacone

46. Kaczoruk-Wieremczuk Magdalena - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski Team WORD Białystok

Zapłacone

47. Kalinowski Tomasz - 5 km / M POL Siedlce

Zapłacone

48. Karanos Tadeusz - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka RKB Hajnówka

Zapłacone

49. Karczewski Jan - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

50. Kasjaniuk Joanna - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski Rozbiegany Bielsk Podlaski

Niezapłacone

51. Kasjaniuk Julita - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski Rozbiegany Bielsk Podlaski

Zapłacone

52. Kierzkowski Marcin - Bieg 10 KM / M POL Białystok Białostocka Sekta Biegaczy

Zapłacone

53. Klimowski Grzegorz - Bieg 10 KM / M POL Białystok

Zapłacone

54. Kolada Marcin - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

55. Koziejko Stanisław - Bieg 10 KM / M POL Białystok Biegam dla Justysi

Zapłacone

56. Kozłow Włodzimierz - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

57. Kozłowski Piotr - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

58. Kudrewicz Adam - Bieg 10 KM / M NLD Helmond Polacy biegają w nl

Zapłacone

59. Kupa Bartosz - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka Klub Biegaczy JYSK

Niezapłacone

60. Lenczewski Krzysztof - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

61. Leoniuk Paweł - Bieg 10 KM / M POL Białystok Nadaktywni

Niezapłacone

62. Lipiński Eugeniusz - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

63. Łapińska Paulina - Bieg 10 KM / K POL Łapy 3T Białystok

Zapłacone

64. Łapiński Grzegorz - Bieg 10km/B / M POL Niewino Stare Niewino Stare

Niezapłacone

65. Łukasiak Arkadiusz - Bieg 10 KM / M POL Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa

Niezapłacone

66. Martyniuk Piotr - Bieg 10 KM / M POL Wojszki

Zapłacone

67. Masalska Karolina - Bieg 10 KM / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

68. Masiuk-Plona Małgorzata - 5 km / K POL Łomża

Zapłacone

69. Momotko Lidia - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

70. Monachowicz Jarek - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski Sportowy Bielsk

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy - Bieg 10km/B / M POL Biłystok timmałego

Zapłacone

72. Niewiarowska Anna - 5 km / K POL Ciechanowiec

Zapłacone

73. Niewiarowska Anna - Bieg 10 KM / K POL Ciechanowiec CIECHANOWIEC BIEGA

Niezapłacone

74. Niewiński Piotr - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

75. Ostrowierch Tarasij - 5 km / M POL Hajnowka hajnowka biega

Zapłacone

76. Ostrowski Marian - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

77. Oświecińska Marzena - Bieg 10km/B / K POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

78. Pakieła Krzysztof - 5 km / M POL Białystok

Niezapłacone

79. Pawluczuk Barbara - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski SEBA TEAM

Zapłacone

80. Pogorzelski Kamil - Bieg 10 KM / M POL Białystok

Zapłacone

81. Polewaczyk Tomasz - 5 km / M POL Łyse

Niezapłacone

82. Połowianiuk Jan - Bieg 10 KM / M POL Olsztyn Dzikie Życie Run Team

Zapłacone

83. Prystupa Sławomir - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

84. Przestrzelski Sławomir - Bieg 10 KM / M POL Jedwabne

Zapłacone

85. Raciborski Krzysztof - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka

Zapłacone

86. Rajewska Julita - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

87. Rajewska Natalia - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

88. Rajewski Michał - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

89. Redliński Mariusz - Bieg 10 KM / M POL Turośń Kościelna

Niezapłacone

90. Rojczyk Dariusz - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Niezapłacone

91. Rybaczuk Radosław - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

92. Sacharewicz Alina - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

93. Sieliwoniuk Rafał - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

94. Siemieniuk Jarosław - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski biegam BO lubię

Zapłacone

95. Sieśkiewicz Krzysztof - Bieg 10 KM / M POL Białystok AnarchoRunners

Niezapłacone

96. Simoniuk Jerzy - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

97. Śliwka Ewa - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

98. Sobczak Monika - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

99. Stiepaniuk Magdalena - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski Rozbiegany Bielsk Podlaski

Zapłacone

100. Stiepaniuk Małgorzata - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski Rozbiegany Bielsk Podlaski

Zapłacone

101. Supiński Adam - 5 km / M POL Białystok Pędziwiatr Białystok

Niezapłacone

102. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 KM / M POL Białystok Pędziwiatr Białystok

Niezapłacone

103. Świętochowski Jacek - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

104. Syska Krystian - Bieg 10 KM / M POL Brańsk Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team

Zapłacone

105. Sysuła Janusz - Bieg 10 KM / M POL Białystok Pędziwiatr

Zapłacone

106. Szerszunowicz Kasia - 5 km / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

107. Szeszko Marzena - Bieg 5 KM/B / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

108. Szostko Bartek - Bieg 10 KM / M POL Bialystok

Zapłacone

109. Tarasiuk Monika - 5 km / K POL Rzepniki

Zapłacone

110. Tellos Justyna - 5 km / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

111. Terebun Edward - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

112. Terebun Monika - Bieg 10km/B / K POL Bielsk Podlaski Sportus

Zapłacone

113. Terebun Monika - Bieg 10km/B / K POL Bielsk Podlaski Sportus

Niezapłacone

114. Terebun Szymon - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski Sportus

Zapłacone

115. Tracikowska Dorota - Bieg 10 KM / K POL Łapy Fundacja Dar Strychalskiego Zwycięzca

Zapłacone

116. Tracikowski Dariusz - Bieg 10 KM / M POL Łapy Fundacja Dar Strychalskiego Zwycięzca

Zapłacone

117. Trypuć-Kupa Ewa - Bieg 10 KM / K POL Hajnówka Klub Biegaczy JYSK

Zapłacone

118. Tymińska Justyna - 5 km / K POL Łuniewo Małe

Niezapłacone

119. Wiesiełowski Jarosław - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski PRONAR

Niezapłacone

120. Wilkaniec Krzysztof - Bieg 10 KM / M POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

121. Wowtoniuk Mariusz - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski TiM Małego

Zapłacone

122. Wysocki Kamil - Bieg 10 KM / M POL Siemiatycze Sprinter Siemiatycze

Zapłacone

123. Wysocki Mariusz - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski Biegam Bo Chcę

Zapłacone

124. Uczestnik anonimowy - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

125. Zawadzka Elżbieta - Bieg 10km/B / K POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

126. Zawadzki Robert - Bieg 10km/B / M POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

127. Zbieć Angelika - Bieg 10 KM / K POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

128. Zbieć Dariusz - Bieg 10 KM / M POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

129. Zdanowicz Andrzej - Bieg 5 KM/B / M POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU