V Sieradzki Cross Towarzyski

Sieradz, Polska
26.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Adrian Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
2. Agaciak Daniel - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Nwpl Garrosa Team
3. Andrysiak Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz TO PAKA TRIATHLON TEAM
4. Angulski Zbigniew - Potwierdzony Udział / M POL Warta
5. Bak Michał - Lista Rezerwowa / M POL Lututów
6. Banasiak Anna - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola
7. Banasiak Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Ozorków KRZAL ADVENTURE TEAM
8. Bartnicki Jędrek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
9. Barton Maria - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz -
10. Bartosik Krystyna - Potwierdzony Udział / K POL Zgierz
11. Bernecka Bożena - Potwierdzony Udział / K POL Łódź
12. Bislimi Anita - Potwierdzony Udział / K POL Zgierz
13. Błasiak Martyna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Rajsport Active
14. Błasiak Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Grupa Sieradz
15. Błaszczyk Rafał - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
16. Bodzak Mateusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Orki z Majorki
17. Bogacka Aleksandra - Potwierdzony Udział / K POL Łask Raisport Active
18. Bogacki Adam - Potwierdzony Udział / M POL Łask Raisport Active
19. Bogus Agnieszka - Potwierdzony Udział / K POL Burzenin
20. Bohatikov Yevhen - Potwierdzony Udział / M UKR Kalisz Raj sport activ
21. Borowiecki Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
22. Borowski Adam - Potwierdzony Udział / M POL Inowrocław
23. Uczestnik anonimowy - Potwierdzony Udział / K POL Braszewice
24. Brzozowski Jarek - Potwierdzony Udział / M POL Kamiensk Passion Life Joy Team
25. Buda Jarek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
26. Chaładaj Sławomir - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
27. Chlebicz Pawel - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
28. Chojecka Weronika - Potwierdzony Udział / K POL Orzeżyn Sieradzbiega.pl
29. Chwiałkowska Anka - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
30. Ciepłucha Artur - Potwierdzony Udział / M POL Tumidaj Sieradzbiega.pl
31. Ciesielski Sebastian - Potwierdzony Udział / M POL Charłupia Mała
32. Ciolek Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz SIERADZ
33. Cłapka Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz RAJSPORT ACTIVE
34. Czekalik Arkadiusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
35. Dawiduk Aneta - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
36. Doliński Marek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Hsv Przebiegli Sieradz
37. Domagalski Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz HSV Przebiegli Sieradz
38. Dudczak Aleksandra - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
39. Dwornicki Aleksander - Lista Rezerwowa / M POL Sieradz
40. Dziedzic Grzegorz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
41. Florczak Wiesław - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
42. Frankowska Aneta - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
43. Frontczak Marek - Potwierdzony Udział / M POL Kalisz
44. Gabrysiak Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Rajsport Active
45. Gacka Sylwia - Potwierdzony Udział / K POL Łask
46. Głodek Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Łask Bieguny Team Zelów
47. Głowiński Damian - Potwierdzony Udział / M POL Zagłówki Bieging Team Zelów
48. Gnysiński Jacek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
49. Uczestnik anonimowy - Potwierdzony Udział / M POL Pleszew
50. Gotkowicz Paulina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz RAJSPORT ACTIVE
51. Grabiasz Radek - Lista Rezerwowa / M POL Zduńska Wola Karton Polska RUNTEAM
52. Graś Damian - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
53. Grzebski Janusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
54. Grzesiak Grzegorz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
55. Grzesiak Łukasz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
56. Gurazda Halina - Potwierdzony Udział / K POL Pabianice
57. Gurazda Kamil - Potwierdzony Udział / M POL Pabianice
58. Hendrykowski Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Bełchatów Warach-Rowery
59. Hesse Zbigniew - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
60. Imiński Cezary - Potwierdzony Udział / M POL Zgierz
61. Janecka Artur - Potwierdzony Udział / M POL Łask Bieging Team Zelów
62. Jankowski Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
63. Jaros Mateusz - Potwierdzony Udział / M POL Ewinów KB Geotermia Uniejów
64. Jasiewicz Tomek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
65. Jędrzejak Ewelina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
66. Jeziorna Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
67. Jeziorny Maciej - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
68. Kaczmarek Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz brak
69. Kaczmarek Robert - Potwierdzony Udział / M POL Łódź
70. Kałuża Radosław - Potwierdzony Udział / M POL Bełchatów Warach-rowery
71. Kamańczyk Michał - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
72. Karbowska Małgorzata - Potwierdzony Udział / K POL Złoczew Złoczew TEAM
73. Karbowski Mariusz - Potwierdzony Udział / M POL Złoczew Złoczew Team
74. Kardacka Anna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
75. Karwasz Paulina - Potwierdzony Udział / K POL Toruń CHMIELARZ TEAM
76. Karwowski Michał - Potwierdzony Udział / M POL Łódź Epoka Nordica Łódź
77. Kempka Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Gliwice
78. Kępińska Anna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
79. Kicińska Sylwia - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
80. Kierniakiewicz Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
81. Kijewska-Raj Karolina - Potwierdzony Udział / K POL Stoczki
82. Kikowski Grzegorz - Potwierdzony Udział / M POL Wróblew
83. Kłos Ewelina - Potwierdzony Udział / K POL Buczek Bieging Team Zelów
84. Kłos Filip - Potwierdzony Udział / M POL Buczek Bieging Team Zelów
85. Kłys Sebastian - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
86. Kociołek Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Piotrków Trybunalski Lubrykant Mafia
87. Kociołek Łukasz - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola Biegiem Po Marzenia Team
88. Kolasińska Katarzyna - Lista Rezerwowa / K POL Łask
89. Korbel Marek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
90. Kordelas Grzegorz - Potwierdzony Udział / M POL Łódź Łódź Running Team
91. Kosecki Arkadiusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz PKS Chłopcy z Ferajny
92. Kowalczyk Władysław - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradz
93. Kowalski Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Bełchatów Passion life joy
94. Krata Adam - Potwierdzony Udział / M POL Zelów Bieging Team Zelów
95. Uczestnik anonimowy - Lista Rezerwowa / M POL Grójec Wielki
96. Krejner Karolina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
97. Kryściak Henryk - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
98. Kubiak Andrzej - Potwierdzony Udział / M POL Warta GB ZWiK Warta
99. Kubicki Adrian - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz SCANFIL
100. Kulig Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Wrocław
101. Kuras-Smolnik Magda - Potwierdzony Udział / K POL Chojne Sieradzbiega.pl
102. Kurzajczyk Mariusz - Potwierdzony Udział / M POL Kościelna Wieś Klub Biegacza Supermaratończyk
103. Kwiatkowski Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Łask Rajsport Active
104. Uczestnik anonimowy - Lista Rezerwowa / K POL Złoczew
105. Laszczak Stanislaw - Potwierdzony Udział / M POL Łask BBL Zduńska Wola
106. Latus Joanna - Potwierdzony Udział / K POL Widawa
107. Latus Kamila - Potwierdzony Udział / K POL Widawa Sieradzbiega.pl
108. Leśniczak Magda - Potwierdzony Udział / K POL Inczew Rajsport Active
109. Lisowska Izabela - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
110. Lisowski Patryk - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
111. Łakomy Dariusz - Potwierdzony Udział / M POL Kolonia Bałucz Nihil Nimis
112. Łaski Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Łódż Biegiem po Piwo
113. Łukasiewicz Adam - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
114. Łukoński Stanisław - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
115. Łuś Jakub - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
116. Majchrzak-Wojdera Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Łódź
117. Majczak Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
118. Malczewska Karina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
119. Marczak Bartłomiej - Potwierdzony Udział / M POL Zgierz Skoczkowie z Łodzi
120. Maślak Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
121. Matusiak Joanna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
122. Matusiak Konrad - Lista Rezerwowa / M POL Sieradz
123. Matusiak Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Brak
124. Miedziński Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
125. Mikołajczyk Maciej - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Husaria Race Team
126. Mikulski Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Aleksandrów Łódzki Crossrunshop Team
127. Milek Arkadiusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz PKS chłopcy z ferajny
128. Modranka Damian - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Rajsport Active
129. Musiała Mariusz - Potwierdzony Udział / M POL Złoczew Złoczew TEAM
130. Nawrocki Daniel - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
131. Nowak Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Kalisz Klub Biegacza Supermaratończyk
132. Obałka Szymon - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz PZLA-TORUN
133. Okoliczna Anna - Potwierdzony Udział / K POL Brąszewice ZłoczewTEAM
134. Uczestnik anonimowy - Potwierdzony Udział / M POL Zgierz
135. Oleksiewicz Maurycy - Potwierdzony Udział / M POL Łódź Szakale Bałut / Trucht.com
136. Olkusz Adam - Potwierdzony Udział / M POL Pabianice RAJSPORT ACTIVE
137. Olszewski Wiktor - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Rajsport Active
138. Osetek Dawid - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
139. Osiewała Paweł - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
140. Ostojska Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Jawor Bieging Team Zelów
141. Pabiniak Adrian - Potwierdzony Udział / M POL Złoczew Złoczew TEAM
142. Pabiniak Andrzej - Potwierdzony Udział / M POL Złoczew Złoczew TEAM
143. Pabiniak Aneta - Potwierdzony Udział / K POL Złoczew Złoczew TEAM
144. Pasikowski Seweryn - Potwierdzony Udział / M POL Łask
145. Paszkowska Patrycja - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
146. Pawlikowska Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola
147. Pazdej Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Pabianice Ultramaraton Leśna Doba Chia Charge Polska
148. Pelian Mariusz - Potwierdzony Udział / M POL Zelów Bieging Team Zelów
149. Perdek Robert - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
150. Perzyna Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Hsv Przebiegli Sieradz
151. Piekielna Marzena - Potwierdzony Udział / K POL Żdżary
152. Pieniążek Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Tomaszów Mazowiecki CHMIELARZ TEAM /#BIEGACZE
153. Pijanka-Kłys Joanna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
154. Pilichowska Katarzyna - Lista Rezerwowa / K POL Warta Grupa Biegowa ZdroWarcianka
155. Piotrowska Paulina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
156. Piotrowski Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
157. Piotrowski Wieńczysław - Potwierdzony Udział / M POL Kalisz Supermaraton Kalisz
158. Pisula Bogusława - Potwierdzony Udział / K POL Sadów
159. Plewa Arkadiusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
160. Pluskota Aleksandra - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
161. Płóciennik Lena - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola
162. Płóciennik Marlena - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola
163. Płuciennik Łukasz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
164. Uczestnik anonimowy - Potwierdzony Udział / M PRT Zdunska Wola
165. Proce Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Brzeźnio
166. Proce Kryściak Małgorzata - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
167. Proszewska Agata - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
168. Proszewski Marek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
169. Puławska Karina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
170. Putyńska Marzena - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
171. Putyński Andrzej - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
172. Rejmonczyk Wojtek - Potwierdzony Udział / M POL Zelów Bieging Team Zelów
173. Rogala Anna - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
174. Rogala Izabela - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz
175. Rogala Maciej - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
176. Romek Andrzej - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
177. Rychlińska Małgorzata - Potwierdzony Udział / K POL Zdunska Wola BBL Zdunska Wola
178. Rychliński Artur - Potwierdzony Udział / M PHL Zdunska Wola BBL Zdunska Wola
179. Sieminski Sławomir - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
180. Sierpiński Michał - Potwierdzony Udział / M POL Pabianice
181. Siess Jarosław - Potwierdzony Udział / M POL Pabianice
182. Skąpski Karol - Potwierdzony Udział / M POL Lasek TomTom Runners
183. Skibińska Kasia - Potwierdzony Udział / K POL Zapolice BBL Zduńska Wola
184. Skibiński Michał - Potwierdzony Udział / M POL Młodawin Górny BBL Zduńska Wola
185. Skibiński Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Zapolice BBL Zduńska Wola
186. Skupińska Ewelina - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
187. Śliwiński Marek - Potwierdzony Udział / M POL Chodzież PCH_RUN
188. Sowała Marek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz 1.dlot
189. Spałek Sławomir - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
190. Staniewski Jakub - Potwierdzony Udział / M POL Chodzież PCH_RUN
191. Stanowska Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Łódź
192. Stanowski Grzegorz - Potwierdzony Udział / M POL Łódź Forever Young
193. Struzik Adam - Potwierdzony Udział / M POL Łask Bieging Team Zelów
194. Struzik Małgorzata - Potwierdzony Udział / K POL Łask Bieging Team Zelów
195. Sulikowska Agnieszka - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Rajsport Active
196. Świątek Dariusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz -
197. Świerczyńska Sylwia - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola Bbl Zduńska Wola
198. Świerczyński Krzysiek - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
199. Świtała Marek - Potwierdzony Udział / M POL Rembów Złoczew TEAM
200. Szadkowski Przemysław - Potwierdzony Udział / M POL Buczek
201. Szaflik Anna - Potwierdzony Udział / K POL Łask
202. Szaflik Mariusz - Potwierdzony Udział / M POL Łask Łódzkie Morsy
203. Szałwińska Ewa - Potwierdzony Udział / K POL Bełchatów KB Spartakus
204. Szczepaniak Kamil - Lista Rezerwowa / M POL Zduńska Wola
205. Szymański Dariusz - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
206. Szymczak Katarzyna - Potwierdzony Udział / K POL Kalisz
207. Szymczak Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Kalisz Pratt Whitney Kalisz
208. Tabaka Zbyszek - Potwierdzony Udział / M POL Goszczanów Sieradzbiega.pl
209. Uczestnik anonimowy - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
210. Tokaj Krzysztof - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
211. Tomaszewski Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola
212. Tyluś Paulina - Potwierdzony Udział / K POL Zelow Bieging team zelow
213. Wągrowski Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
214. Walczak Jacek - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
215. Walczak Sylwia - Potwierdzony Udział / K POL Sieradz Sieradzbiega.pl
216. Walczuk Marcin - Potwierdzony Udział / M POL Brzeźnio Sieradzbiega.pl
217. Wąsicki Artur - Potwierdzony Udział / M POL Dobroń
218. Wąsicki Michał - Potwierdzony Udział / M POL Dobroń
219. Wieła Mario - Potwierdzony Udział / M POL Brzeźnio Sieradzbiega.pl
220. Wierucka Małgorzata - Potwierdzony Udział / K POL Gruszczyce
221. Wierucki Jakub - Potwierdzony Udział / M POL Gruszczyce Rajsport Active
222. Wilk Anna - Lista Rezerwowa / K POL Łódź
223. Wilk Sławomir - Lista Rezerwowa / M POL Łódź
224. Witczak Olek - Lista Rezerwowa / M POL Sieradz
225. Witkowska Beata - Potwierdzony Udział / K POL Łódź Epoka Nordica
226. Witkowski Robert - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz
227. Witman Iwona - Potwierdzony Udział / K POL Łódź RYSIOTEAM
228. Witman Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Łódź RYSIOTEAM
229. Uczestnik anonimowy - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
230. Włodarczyk Tomasz - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
231. Wojdyn Jacek - Potwierdzony Udział / M POL Łódź HSV Przebiegli Sieradz
232. Wróblewski Piotr - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
233. Wrzesińska Monika - Potwierdzony Udział / K POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
234. Złomańczuk Adam - Potwierdzony Udział / M POL Zduńska Wola BBL Zduńska Wola
235. Żórawski Kacper - Potwierdzony Udział / M POL Sieradz Sieradzbiega.pl
236. Казимиров Александр - Potwierdzony Udział / M UKR Kalisz

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU