V Wiązowna Trail

Wiązowna
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamski Piotr - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Aleksandrowicz Łukasz - 10km / M40 POL Warszawa Spartanie Dzieciom

Zapłacone

Apanowicz Angelika - 10km / K40 POL Warszawa Ekobiegi
Bąk Oskar - 10km / M16 POL Otwock Drużyna Szpiku / K(r)opka Team
Baran Tomasz - 10km / M30 POL Puławy Avangarda Puławy

Zapłacone

Barszcz Bartosz - 10km / M30 POL Radom Gamblers Running
Belkiewicz Maja - 500m / K POL Warszawa Kabaty Ultra

Bezpłatne

Belkiewicz Rafał - 10km / M30 POL Warszawa Kabaty Ultra
Belowska Grażyna - 6km / K60 POL Pulawy Mama Biega
Belowski Leszek - 10km / M60 POL Puławy Chemik NOXY Puławy
Uczestnik anonimowy - 10km / M60 POL Puławy Chemik NOXY Puławy
Bertrand Łukasz - 6km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Bianga-Łada Natasza - 10km / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni
Bielecka Aleksandra - 10km / K30 POL Wiązowna

Zapłacone

Bielecka Maja - 500m / K POL Otwock KSW SOKUDO OTWOCK

Bezpłatne

Bielecki Marcin - 10km / M30 POL Otwock Adidas Runners Warsaw
Bielecki Szymon - 500m / M POL Otwock KSW SOKUDO OTWOCK/LKS MAZUR KARCZEW

Bezpłatne

Bocian Marcin - 10km / M30 POL Warszawa PKO Bank Polski SA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10km / K16 POL Białobrzegi

Zapłacone

Boo Kucia - 10km / K30 POL Wesoła Basset Rolling Team
Boratyński Paweł - 10km / M30 POL Józefosław Pluton Alpha

Zapłacone

Budny Aleksandra - 10km / K40 POL Józefin
Budzyński Krzysztof - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Buś Grzegorz - 10km / M60 POL Warszawa
Cendrowski Hubert - 500m / M POL Zakręt

Bezpłatne

Cendrowski Jarosław - 6km / M30 POL Zakręt

Zapłacone

Cichorzewski Marcin - 6km / M40 POL Wiązowna TEAM ZABIEGANE DNI
Czajka Justyna - 10km / K40 POL Parzniew
Czarnecki Karol - 10km / M30 POL Warszawa POWERADE
Czerwiński Dominik - 10km / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

Dąbrowska Klaudia - 10km / K16 POL Karczew Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Dąbrowska Marta - 10km / K30 POL Karczew Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Dąbrowski Sebastian - 10km / M40 POL Karczew Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Deperas Łukasz - 6km / M15 POL Końskie
Dubinski Piotr - 1000m / M POL Sulejówek

Bezpłatne

Duraj Lena - 500m / K POL Ząbki Lenka Biega

Bezpłatne

Dyderska Wioletta - 10km / K40 POL Warszawa WiolaAdi

Zapłacone

Dzideczek Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Dziubak Karolina - 6km / K30 POL Józefów
Frąckiewicz Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Fronczak Marcin - 6km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Frydecka Elżbieta - 10km / K50 POL Zrodla
Frydecki Sławomir - 10km / M50 POL Źródła
Gadomska Małgorzata - 10km / K40 POL Warszawa
Gaudyn Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

Gawlik Arkadiusz - 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Gietka Krzysztof - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Górecki Paweł - 10km / M50 POL Otwock
Górka Monika - 10km / K30 POL Warszawa KrioFaza

Zapłacone

Górka Radosław - 10km / M30 POL Radom KrioFaza

Zapłacone

Goryszewska Karolina - 10km / K30 POL Radzymin

Zapłacone

Gościcka Ewelina - 10km / K30 POL Ustanów MEDIO | Marketing Medyczny

Zapłacone

Gościcki Krzysztof - 500m / M POL Warszawa MEDIO | Marketing Medyczny

Bezpłatne

Gościcki Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa MEDIO | Marketing Medyczny

Zapłacone

Gościcki Piotr - 1000m / M POL Pruszków MEDIO | Marketing Medyczny

Bezpłatne

Grzegrzółka Sławomir - 6km / M30 POL Sulejówek
Grzejszczyk Miłosz - 10km / M30 POL Jaworzno MKSN MAZOWSZE WARSZAWA
Grzeszczyk Remigiusz - 10km / M60 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

Hałabuz Wojciech - 10km / M30 POL Warszawa Świńskie Cyce

Zapłacone

Herszfeld Karol - 10km / M30 POL Warszawa Świńskie Cyce

Zapłacone

Imek Adamek - 10km / M40 POL Warszawa BiegBosych.pl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 6km / K60 POL Warszawa Warszawa
Jaguszewski Piotr - 6km / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

Jambor Michał - 10km / M40 POL Warszawa Bractwo Biegowe Bgk

Zapłacone

Jańczak Anna - 10km / K16 POL Warszawa Powerade
Janiszewski Andrzej - 10km / M30 POL Warszawa Cwałujące Żółwie

Zapłacone

Jankowska Marta - 6km / K30 POL Radzymin Powerade

Zapłacone

Jankowski Sebastian - 10km / M30 POL Radzymin POWERADE

Zapłacone

Jarosiński Łukasz - 10km / M40 POL Krzewina

Zapłacone

Jarosz Grzegorz - 10km / M30 POL Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy
Jaworska Joanna - 6km / K30 POL Warszawa Nessi Team
Jazłocki Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa TWDW
Jezierska Karina - 10km / K40 POL Warszawa Ochota rulezzz

Zapłacone

Kabat Alicja - 6km / K15 POL Otwock
Kabat Katarzyna - 6km / K40 POL Otwock
Kaczmarek Katarzyna - 10km / K30 POL Augustów RozpędzOna

Zapłacone

Kapczynski Marcel - 1000m / M POL Pruszków

Bezpłatne

Kapczynski Paweł - 10km / M30 POL Warszawa
Karłowicz Anna - 10km / K60 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

Karpińska Ania - 6km / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
Kashivska Oksana - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

Kashivskyy Oleh - 10km / M40 POL Warszawa Duklanowski Team

Zapłacone

Kędziora Konrad - 10km / M30 POL Sokołów Podlaski
Uczestnik anonimowy - 6km / K30 POL Warszawa Kamyk Biega

Zapłacone

Kiszczyc Artur - 10km / M40 POL Otwock

Zapłacone

Kłopot Grażyna - 10km / K40 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

Kochan Piotr - 10km / M30 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin
Koczorowska Anna - 10km / K30 POL Radiówek Team ZabieganeDni

Zapłacone

Koczorowski Dominik - 1000m / M POL Radiówek Team ZabieganeDni

Bezpłatne

Koczorowski Marcin - 10km / M40 POL Radiówek Team ZabieganeDni

Zapłacone

Koczorowski Natan - 500m / M POL Radiówek Team ZabieganeDni

Bezpłatne

Konopacki Marek - 6km / M60 POL Otwock
Kossakowski Damian - 10km / M16 POL Radzymin Powerade

Zapłacone

Koszczuk Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa Nationale-Nederlanden

Zapłacone

Kowal Igor - 1000m / M POL Ząbki

Bezpłatne

Kowal Iwona - 6km / K40 POL Ząbki
Kowal Kinga - 500m / K POL Ząbki

Bezpłatne

Kowalczyk Bogdan - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalski Paweł - 10km / M40 POL Warszawa
Kozłowski Andrzej - 10km / M40 POL Warszawa Pro Plan

Zapłacone

Kryński Piotr - 10km / M30 POL Ząbki SBRT WARSZAWA

Zapłacone

Krzywiec Przemysław - 10km / M30 POL Falenty

Zapłacone

Ksieniewicz-Kowalska Izabela - 10km / K50 POL Warszawa
Kubańska Marlena - 6km / K30 POL Mińsk Mazowiecki Tarchośfiry
Kubańska Oliwia - 500m / K POL Chochół Tarchośfiry

Bezpłatne

Kubasiewicz Artur - 10km / M50 POL Warszawa
Kukielska Karolina - 6km / K30 POL Warszawa
Kulesza Damian - 10km / M30 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

Kunka Piotr - 10km / M30 POL Jakubów Team Zabieganedni

Zapłacone

Kurkiewicz Sylwia - 6km / K40 POL Otwock
Kwiatkowski Maciej - 6km / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

Kwiatkowski Michał - 10km / M30 POL Warszawa Świńskie cyce

Zapłacone

Kwinta Aleksandra - 1000m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Bezpłatne

Kwinta Andrzej - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kwinta Sylwia - 6km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Laskus Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Lasocki Marcin - 10km / M40 POL Warszawa PIG-PIB
Lęgas Ilona - 6km / K15 POL Mingosy .

Zapłacone

Leonarcik Agnieszka - 10km / K50 POL Puławy Multimedia Runners Puławy
Leonarcik Darek - 10km / M50 POL Puławy Multimedia Runners Puławy
Lityńska Małgorzata - 10km / K30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Ludwiczak Jacek - 10km / M40 POL Warszawa MPK WYBIEGANIE
Majewski Marek - 6km / M50 POL Warszawa Wilanów-Zawady

Zapłacone

Maksymik Krzysztof - 6km / M40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana / Team ZabieganeDni
Maksymowicz Katarzyna - 6km / K30 POL Góraszka Team ZabieganeDni

Zapłacone

Maksymowicz Magdalena - 500m / K POL Góraszka

Bezpłatne

Maksymowicz Marcin - 6km / M40 POL Góraszka Team ZabieganeDni

Zapłacone

Malinowski Artur - 10km / M40 POL Warszawa
Malinowski Wojciech - 500m / M POL Warszawa

Bezpłatne

Miazek Joanna - 10km / K30 POL Rokiciny

Zapłacone

Michalowski Maksymilian - 1000m / M POL Warszawa

Bezpłatne

Mierzejewska Małgorzata - 10km / K30 POL Ostroleka Morsy Ostrołęka
Migas Monika - 10km / K16 POL Warszawa PKO BANK POLSKI

Zapłacone

Mikrut Artur - 10km / M40 POL Sulejówek Wkurw team

Zapłacone

Mirecki Jan - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Mirska Ewa - 10km / K30 POL Łomianki

Zapłacone

Mirski Maciej - 10km / M40 POL Łomianki

Zapłacone

Musiał Paweł - 10km / M40 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Mystkowski Mieczysław - 10km / M50 POL Warszawa Mystek Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa Im-Possible Team

Zapłacone

Nartowski Jan - 10km / M60 POL Warszawa Mort!

Zapłacone

Niepsuj Aleksandra - 10km / K40 POL Warszawa
Niepsuj Maciej - 10km / M40 POL Warszawa
Niewiadomska Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Niewiadomski Piotr - 10km / M40 POL Warszawa
Nosowski Konrad - 10km / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Slow Squad
Nowak Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Nurzyński Marcin - 10km / M40 POL Warszawa Team ZabieganeDni
Obłudka Adam - 10km / M40 POL Ząbki O.R.P.P KIEŁ
Ogloza Artur - 10km / M30 POL Warszaw

Zapłacone

Ogrocka Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
Olczak Janusz - 10km / M50 POL Warszawa Bieganie 50+

Zapłacone

Olechowski Andrzej - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Olechowski Stanisław - 500m / M POL Warszawa

Bezpłatne

Ornat Michał - 500m / M POL Marki

Bezpłatne

Ornat Paweł - 6km / M30 POL Marki

Zapłacone

Ostrowicki Marcin - 6km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Ostrowska-Pluta Kinga - 10km / K30 POL Radzymin

Zapłacone

Parda Anna - 500m / K POL Józefów KSW BUSHI

Bezpłatne

Parda Radosław - 10km / M40 POL Józefów KSW BUSHI

Zapłacone

Parda Zofia - 500m / K POL Józefów

Bezpłatne

Paszkowska Weronika - 1000m / K POL Warszawa

Bezpłatne

Paszkowski Cezary - 10km / M40 POL Warszawa
Piłat Renata - 10km / K50 POL Warszawa Team Zabiegane Dni

Zapłacone

Pluszka Adam - 10km / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

Pluta Eryk - 500m / M POL Radzymin

Bezpłatne

Pluta Nadia - 500m / K POL Radzymin

Bezpłatne

Płotecka Edyta - 6km / K40 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Podgórski Dominik - 10km / M40 POL Józefów ProRunning Promotion
Powała Anna - 10km / K30 POL Warszawa Powerade

Zapłacone

Rąbalski Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
Radowicki Stanislaw - 10km / M30 POL Warszawa RASC Masters
Ramotowski Marcin - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Ratyński Pawel - 10km / M30 POL Glowczyn

Zapłacone

Redek Sylwia - 10km / K40 POL Wiązowna Team ZabieganeDni
Róg Katarzyna - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Rogolski Artur - 10km / M40 POL Warszawa PZU SPORT TEAM
Romanowski Kamil - 6km / M30 POL Marki Wysportowani Racing Team
Romanowski Mateusz - 1000m / M POL Marki Wysportowani Racing Team

Bezpłatne

Różak-Rukuszewicz Magdalena - 10km / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
Różańska Magdalena - 6km / K40 POL Warszswa

Zapłacone

Różańska Zofia - 6km / K15 POL Mysiadło

Zapłacone

Rupik Piotr - 10km / M40 POL Warszawa
Rutkowska Milena - 10km / K30 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

Sabbo Stanisław - 1000m / M POL Warszawa

Bezpłatne

Sadowska Justyna - 10km / K40 POL Sulejówek
Sędek Sylwia - 10km / K30 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 500m / K POL Kazimierów

Bezpłatne

Siembab Jakub - 1000m / M POL Kazimierów

Bezpłatne

Siembab Joanna - 10km / K30 POL Halinów

Zapłacone

Siemiński Sławomir - 10km / M40 POL Sieradz

Zapłacone

Sikorska Wioleta - 10km / K30 POL Aleksandrów
Sikorski Radosław - 10km / M40 POL Ząbki
Sitnik Bartłomiej - 10km / M40 POL Warszawa
Siwek Anna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Skiba Emilia - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Skołozdrzy Michał - 10km / M30 POL Głogów

Zapłacone

Skomorowska Monika - 10km / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Skrodzki Piotr - 10km / M30 POL Warszawa Pędzące Leniwce
Śliwiński Bartłomiej - 6km / M50 POL Warszawa
Śmietanka Piotr - 10km / M40 POL Kobyłka

Zapłacone

Sobieraj Mirek - 10km / M40 POL Malcanów Team Zabiegane Dni

Zapłacone

Sobieszek Cezary - 10km / M40 POL Otwock Hardcorowewyhylylybymy

Zapłacone

Socha Dominika - 10km / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Bestie OCR Legionowo
Stasiak Marcin - 10km / M40 POL Błaszki
Stobiecki Andrzej - 10km / M30 POL Warszawa Świńskie Cyce
Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Strzelecka Natalia - 1000m / K POL Warszawa

Bezpłatne

Strzelecki Piotr - 10km / M40 POL Warszawa Markowi Biegacze

Zapłacone

Szachna Piotr - 10km / M40 POL Warszawa Ekobiegi

Zapłacone

Szajkowska Maja - 500m / K POL Warszawa

Bezpłatne

Szczepańska Magdalena - 6km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Szczepański Marcin - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Szczęsny Michał - 10km / M40 POL Warszawa
Szenajch Ola - 10km / K30 POL Zakręt Team ZabiganeDni

Zapłacone

Szerszeń Małgorzata - 10km / K40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

Szerszeń Mikołaj - 1000m / M POL Piaseczno Piaseczno Running

Bezpłatne

Sztylko Michał - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Szwaj Maciej - 10km / M16 POL Warszawa Pędzące Leniwce
Szymbrska Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Aga Team

Zapłacone

Tarnawski Adam - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Tomiczak Krzysztof - 6km / M40 POL Warszawa Adidas Runners

Zapłacone

Tomiczak Marta - 6km / K30 POL Warszawa Adidas Runners

Zapłacone

Tryniszewska Anna - 10km / K30 POL Warszawa Dream Team Runners

Zapłacone

Trzaskowska Małgorzata - 10km / K40 POL Karczew MPK Wybieganie
Tulej Bożena - 6km / K50 POL Mińsk Mazowiecki
Urban Sylwia - 10km / K30 POL Ostrów Wlkp. Night Runners

Zapłacone

Wąs Grzegorz - 10km / M40 POL Opatów Runners Club Warszawa
Wasilewska Anna - 6km / K30 POL Ząbki
Wasilewska Gabriela - 500m / K POL Ząbki

Bezpłatne

Waszczuk Marcel - 500m / M POL Sochaczew heros2000

Bezpłatne

Waszczuk Sławek - 10km / M40 POL Piastów heros2000
Wiącek Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wielogórska Natalia - 10km / K30 POL Warszawa Dream Run
Wierzbicki Jacek - 6km / M30 POL Mrozy Mkb DREPTAK

Zapłacone

Więsek Ewelina - 10km / K40 POL Warszawa PKO BANK POLSKI

Zapłacone

Winiarczyk Adrian - 10km / M30 POL Warszawa WiolaAdi

Zapłacone

Winkowska-Struzik Magdalena - 6km / K30 POL Warszawa Duklanowski Team

Zapłacone

Włodarz Joanna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Włodarz Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wojciechowska Klaudia - 10km / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Wójcik Ewa - 10km / K30 POL Otwock
Wójcik Mateusz - 500m / M POL Otwock

Bezpłatne

Wróbel Tomasz - 10km / M40 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Wywrot Grzegorz - 6km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Za Joanna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Zakrzewska Gosia - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Zawiślański Jarosław - 10km / M40 POL Warszawa ADHD WAWA TEAM

Zapłacone

Zimowicz Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa DUKLANOWSKI TEAM

Zapłacone

Żurawski Marcin - 10km / M40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
Żurawski Robert - 10km / M40 POL Otwock

Zapłacone

Zygmunt Natalia - 10km / K16 POL Pruszkow

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU