VI Bieg Flagi

Cytadela Warszawska
02.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abramczyk Aleksandra 121 10km / K30 POL Warszawa Nessi Team

Zapłacone

Abramowicz-Bednarz Marta 122 10km / K16 POL Kraków

Zapłacone

Adamczyk Adam 1 NW / M60 POL Warszawa Pasja

Zapłacone

Adamus Katarzyna 123 10km / K40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

Anders Irena 2 NW / K50 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Andrzejczak Dariusz 124 10km / M30 MUNDUROWI
POL Piaseczno 1 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

Anowski Adrian 125 10km / M16 POL Drochowo

Zapłacone

Antczak Kinga 126 10km / K16 POL Szczecin

Zapłacone

Antczak Robert 127 10km / M40 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Antoniak Sylwia 128 10km / K40 POL Małkinia Górna Biegowa Małkinia Górna

Zapłacone

Antonowicz Maciej 129 10km / M30 POL Kosewko Deaf Running

Zapłacone

Artyszuk Arkadiusz 130 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Artyszuk Mirosław 131 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Augustynowicz Piotr 132 10km / M40 MUNDUROWI
POL Ciechocinek

Zapłacone

Babula Jarosław 3 NW / M30 POL Pruszków Bank Millennium

Zapłacone

Bajorek Jacek 133 10km / M40 POL Wyszków Izbi Konsulting

Zapłacone

Bąk Jakub 134 10km / M16 POL Poddębice

Zapłacone

Bąk Oskar 135 10km / M16 POL Otwock Drużyna Szpiku

Zapłacone

Bakalarska Mariola 136 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

Bąkiewicz Artur 4 NW / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Bakuła Wiesław 137 10km / M50 POL Wach

Zapłacone

Bala Paweł 138 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Baliński Daniel 139 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Balkiewicz Tomasz 140 10km / M50 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

Bandel Adam 141 10km / M30 POL Łódź

Zapłacone

Baranowski Marek 142 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Baranowski Mariusz 143 10km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

Baranowski Romuald 5 NW / M50 POL Płock Dynamic

Zapłacone

Barańska Renata 144 10km / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Barewski Bogdan 145 10km / M60 POL Warszawa Warszawiaky

Zapłacone

Barnaś Ilona 146 10km / K30 POL Warszawa Prettyfittyteam

Zapłacone

Bartczak Robert 147 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Bartkowski Marek 148 10km / M40 POL Warszawa Endure Team

Zapłacone

Bartosiewicz Tomasz 149 10km / M30 POL Żyrardów Arturkurek.pro

Zapłacone

Bartosik Krystyna 6 NW / K60 POL Zgierz

Zapłacone

Bartosik Tomasz 150 10km / M16 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

Bartyzel Maja 151 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Barwicki Jacek 152 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Barwiński Daniel 153 10km / M16 MUNDUROWI
POL Warszawa Wat-Warszawa

Zapłacone

Basiak Bogdan 154 10km / M50 POL Teresin Kss

Zapłacone

Basiak Krzysztof 155 10km / M50 POL Sochaczew Skb

Zapłacone

Baszczyńska Katarzyna 156 10km / K50 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Baszczyński Tomasz 157 10km / M50 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Baumgart Jakub 158 10km / M16 POL Dziekanów Polski

Zapłacone

Bazylewicz Hubert 159 10km / M30 POL Warszawa Inpharmrunnung

Zapłacone

Bednarzak Tadeusz 160 10km / M60 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Bentkowski Jan 161 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Bialy Wojciech 162 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Białek Zbigniew 163 10km / M40 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Białożyński Marcin 164 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Dowództwo Wot

Zapłacone

Biardzka Marzena 165 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Bielak Kamil 166 10km / M30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Bielak Lech 167 10km / M50 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Bielawska Elwira 7 NW / K30 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

Bielawski Leszek 8 NW / M40 POL Okuniew Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

Bielecki Bartosz 168 10km / M30 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

Bielecki Tadeusz 169 10km / M40 POL Rumia Uks Siódemka Rumia

Zapłacone

Bielewicz Marlena 170 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Bielicki Adam 171 10km / M60 POL Truskaw

Zapłacone

Bienias Grzesiek 172 10km / M30 POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

Biernacki Rafał 173 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Binio Jakub 174 10km / M30 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Binkiewicz Sylwia 175 10km / K30 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Bis Sławomir 176 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Blicharz Mieczysław 177 10km / M50 MUNDUROWI
POL Legionowo

Zapłacone

Błąkała Tomasz 178 10km / M40 POL Brodziszów

Zapłacone

Bocheńska Justyna 179 10km / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Bocheński Krzysztof 180 10km / M40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Boczkowska Aleksandra 181 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Bojanowski Miroslaw 182 10km / M50 POL Sochaczew

Zapłacone

Borek Robert 183 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Borkowski Leszek 9 NW / M50 POL Grabianów Nowi Siedlce

Zapłacone

Borkowski Paweł 184 10km / M30 POL Góra Kalwaria Niezrzeszony

Zapłacone

Borowiecki Maciej 185 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Borządek Aleksandra 186 10km / K16 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

Brodzka Monika 187 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Brodzki Dariusz 188 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Brzozowska Barbara 189 10km / K30 POL Tychowo

Zapłacone

Brzozowski Andrzej 190 10km / M60 POL Zamość

Zapłacone

Bukowski Janusz 191 10km / M60 POL Warszawa Stowarzyszenie Dać Siebie Innym

Zapłacone

Cęcelewski Jarek 192 10km / M40 POL Cisie Figlarze

Zapłacone

Cendrowski Marcin 193 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Chaś Sebastian 194 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Chmiel Anna 195 10km / K16 POL Wołomin

Zapłacone

Chmielnicka Katarzyna 196 10km / K16 MUNDUROWI
POL Biała Podlaska

Zapłacone

Chmielowiec Anna 197 10km / K40 POL Aarszaa Kb Galeria Warszawa

Zapłacone

Chojnacki Daniel 198 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Chrupała Rafał 199 10km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Chrustowski Michael 200 10km / M40 POL Euskirchen

Zapłacone

Chryścienko Piotr 201 10km / M50 POL Piszczac Piszczac Biega

Zapłacone

Chrzanowski Wojciech 202 10km / M30 POL Warszawa Chrzanowscyteam

Zapłacone

Chybowski Mariusz 203 10km / M30 MUNDUROWI
POL Szczecin Arkana Fit

Zapłacone

Ciarka Krystyna 10 NW / K60 POL Chotomów

Zapłacone

Cichowicz Marcin 204 10km / M30 POL Grójec Jw 3411

Zapłacone

Cichowicz Mariusz 205 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Ciosek Marcin 206 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Ciosek Marta 207 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Cupryjak Adrian 208 10km / M30 POL Tarczyn Tarczyński Klub Biegowy

Zapłacone

Ćwik Jarosław 209 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lubaczów Jednostka Wojskowa 2420

Zapłacone

Ćwik Łukasz 210 10km / M30 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie

Zapłacone

Cybulski Adam 211 10km / M50 POL Warszawa Rwkl-L W Warszzawie

Zapłacone

Cybulski Dawid 212 10km / M16 POL Zamość

Zapłacone

Czajka Krzysztof 213 10km / M30 POL Grójec Jw 3411

Zapłacone

Czajkowski Krzysztof 214 10km / M16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

Czapiewska Małgorzata 215 10km / K50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czapiewski Maciej 216 10km / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czapla Marcin 217 10km / M30 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

Czapla Sławomir 218 10km / M40 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Czarnecki Cezary 219 10km / M16 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Czechoska Magdalena 220 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Czechowski Jerzy 221 10km / M70 POL Warszawa Mza-Warszawa

Zapłacone

Czerepak Wojciech 222 10km / M30 POL Sokolniki Jw 2414

Zapłacone

Czonka Agnieszka 11 NW / K30 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

Czubakowski Sławomir 223 10km / M50 POL Warszawa Brak

Zapłacone

Czubany Katarzyna 224 10km / K16 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

Czupta Hirek 225 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Czyż Dominik 226 10km / M30 POL Serock Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

Dąbek Jolanta 12 NW / K50 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

Dąbek Paweł 227 10km / M40 POL Józefosław

Zapłacone

Dąbrowski Emil 228 10km / M16 POL Malbork

Zapłacone

Dąbrowski Krzysztof 229 10km / M60 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

Dąbrowski Tomasz 230 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Danielek Ewa 231 10km / K30 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

Daraż Jarosław 232 10km / M30 MUNDUROWI
38. Dr Op

Zapłacone

Dębowska Weronika 233 10km / K16 MUNDUROWI
2Psap/3Bdm

Zapłacone

Dębska Aneta 234 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Deląg Jakub 13 NW / M16 POL Piotrków Trybunalski Luki Team Siedlce

Zapłacone

Dereszewski Piotr 235 10km / M30 POL Przedecz

Zapłacone

Deska Elżbieta 236 10km / K40 POL Grójec 1, Orel

Zapłacone

Dettlaff Patrycja 237 10km / K30 POL Wilcza Góra Dream Run

Zapłacone

Digiovanni Paolo 238 10km / M50 ITA Somma Vesuviana Asd Podistica Il Laghetto

Zapłacone

Długaszk Paweł 239 10km / M16 POL Pruszków Jw 2414

Zapłacone

Dobrzyńska Agnieszka 240 10km / K30 MUNDUROWI
POL Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Domagała Jarosław 241 10km / M50 POL Warszawa Bbl

Zapłacone

Domagała Mariusz 242 10km / M16 POL Warszawa Rbs Running Team

Zapłacone

Domański Bartłomiej 243 10km / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

Domański Henryk 244 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Domański Jacek Expedyt 245 10km / M70 POL Warszawa Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

Domińczak Marta 246 10km / K16 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Domińczak Patryk 247 10km / M30 MUNDUROWI
POL Łowicz

Zapłacone

Doroszuk Bartosz 248 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Drabczyk Szymon 249 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Drewnowski Mirosław 14 NW / M60 POL Latchorzew

Zapłacone

Drzewoszewski Adam 250 10km / M30 MUNDUROWI
POL Brodnica Coas

Zapłacone

Duda Tomasz 251 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lublin

Zapłacone

Dudek Bartłomiej 252 10km / M30 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

Dujka Kamil 253 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Dybizbański Mariusz 254 10km / M30 POL Warszawa Ks. Wolni

Zapłacone

Dymel Andrzej 255 10km / M60 POL Warszawa Markowi Biegacze

Zapłacone

Dziadosz Mariola 256 10km / K16 POL Zwierzyniec

Zapłacone

Dziakiewicz Iwona 15 NW / K50 POL Żyrardów

Zapłacone

Dziedzic Marlena 257 10km / K40 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

Dziekoński Andrzej 258 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Dziepak Piotr 259 10km / M30 POL Wola Mrokowska 1Bltr

Zapłacone

Dziki Marzenna 16 NW / K60 POL Warszawa Aletempo

Zapłacone

Dziubczyk Paulina 17 NW / K30 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Dżuganowska Agnieszka 260 10km / K40 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Fabjaniak Zbigniew 261 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Fałatowicz Ryszard 262 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

Fedorowicz Tomasz 263 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Feller Arkadiusz 264 10km / M30 POL Błędów

Zapłacone

Ferenc Rafał 265 10km / M30 POL Miastko

Zapłacone

Fiedoruk Piotr 266 10km / M50 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Fijołek-Nowińska Beata 267 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Filc Łukasz 268 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Filipczuk Dariusz 269 10km / M50 POL Zielonka

Zapłacone

Fiołek Katarzyna 270 10km / K16 POL Polska

Zapłacone

Fliszkiewicz Bartłomiej 271 10km / M16 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Florczak Sylwia 272 10km / K40 POL Łódź Kb Heron

Zapłacone

Florek Michał 273 10km / M30 MUNDUROWI
POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

Foryś Agnieszka 274 10km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

Frąckiewicz Adrian 275 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Frąckiewicz Dariusz 276 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Franczak Jacek 277 10km / M40 POL Czeczotki

Zapłacone

Frankiewicz Marta 278 10km / K16 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Frejlich Tomasz 18 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Frenkel Marek 279 10km / M50 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

Fruba Andrzej 280 10km / M60 POL Redzikowo

Zapłacone

Frycz Michał 281 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Frydrych Bożena 282 10km / K60 POL Warszawa ----------

Zapłacone

Furmaniak Joanna 283 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Gabara Izabella 284 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Gadomska Małgorzata 285 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Gadomski Krzysztof 19 NW / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Galińska Magdalena 286 10km / K30 POL Legionowo Warszawski Zaułek

Zapłacone

Gałązka Sławomir 287 10km / M50 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

Gałecki Artur 288 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

Gałecki Jakub 289 10km / M16 POL Sochaczew

Zapłacone

Gardyna Waldemar 290 10km / M50 POL Piastów Alaaka

Zapłacone

Gargol Paweł 291 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Gaudyn Marcin 292 10km / M30 POL Warszawa Sylwia Mi Każe

Zapłacone

Gawlik Arkadiusz 293 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Gawraczyńska Anna 294 10km / K60 POL Warszawa Wtł Stegny Warszawa

Zapłacone

Gawryś Maciej 295 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Gędek Marzena 296 10km / K40 POL Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

Gesing Joanna 297 10km / K30 MUNDUROWI
POL Chełmno 3Bdm

Zapłacone

Giebułtowicz Marek 298 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Gieraga Jerzy 299 10km / M60 POL Łomża

Zapłacone

Gil Wojciech 20 NW / M40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

Gliwka Kamil 300 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Głębocka-Roszczyk Joanna 301 10km / K30 POL Warszawa Razem Dla Bielan

Zapłacone

Głowacka Aleksandra 302 10km / K40 POL Legionowo Bravehearts

Zapłacone

Głowacki Andrzej 303 10km / M40 MUNDUROWI
POL Legionowo Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Głuchowski Marek 304 10km / M40 POL Pruszków

Zapłacone

Głuszczak Szczepan 305 10km / M30 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

Gnatowska Elżbieta 306 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

Gniazdowski Juliusz 307 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Godlewska Marta 308 10km / K30 POL Warszaea Love Life

Zapłacone

Godlewski Krzysztof 309 10km / M30 POL Warszawa Love Life

Zapłacone

Gogolewski Michał 310 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Golec Rafał 311 10km / M40 POL Pruszków Golecmasaze.pl

Zapłacone

Gołębiewski Marcin 312 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Goral Tadeusz 313 10km / M40 POL Warszawa Kkb

Zapłacone

Górka Krzysztof 314 10km / M50 POL Grodzisk Mazowiecki San Escobar

Zapłacone

Górka Marcin 315 10km / M40 MUNDUROWI
Oro

Zapłacone

Górski Marcin 316 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa Coas

Zapłacone

Górski Paweł 317 10km / M30 POL Błędów

Zapłacone

Gorzkowski Konrad 21 NW / M70 POL Warszawa N/z

Zapłacone

Goszczycki Witold 318 10km / M50 POL Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

Goździkowski Ireneusz 319 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Grabowska Karolina 320 10km / K40 POL Warszawa Gazella Team

Zapłacone

Grabowski Andrzej 22 NW / M50 POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

Grabowski Mariusz 321 10km / M50 MUNDUROWI
POL Zielona Góra Dg Rsz

Zapłacone

Grabowski Tomasz 322 10km / M40 POL Warszawa Gazella Team

Zapłacone

Grąbski Rafal 323 10km / M30 MUNDUROWI
POL Łódź

Zapłacone

Graczyk Roman 324 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Gregoruk Małgorzata 325 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Groberek Monika 326 10km / K40 POL Zamość Lewandów Team

Zapłacone

Grochowski Paweł 327 10km / M40 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Gromek Kamil 328 10km / M16 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Grudek Przemysław 329 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Grudzicki Daniel 330 10km / M30 MUNDUROWI
POL Kołoząb Cop-Dkp

Zapłacone

Gruza Marek 331 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

Gruza Marta 332 10km / K30 POL Kazuń Bielany

Zapłacone

Grycko Marta 333 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Grzebska Ewa 334 10km / K50 POL Mława G@g

Zapłacone

Grzebski Jerzy 335 10km / M50 POL Mława G@g

Zapłacone

Grzybowski Mariusz 336 10km / M50 POL Kobyłka

Zapłacone

Gumiński Wiesław 337 10km / M40 POL Nowy Dwó Mazowiecki

Zapłacone

Gutkowski Janusz 338 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Haadryś Grzegorz 339 10km / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Hachaj Paweł 340 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Coas

Zapłacone

Hajduk Hubert 341 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Hawryluk Natalia 342 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Henzler Kamil 343 10km / M16 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Hnidziuk Magdalena 344 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Hukowska Urszula 345 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Humeniuk Antoni 346 10km / M40 POL Zegrze Csłii

Zapłacone

Iracki Mateusz 347 10km / M16 MUNDUROWI
POL Warszawa Entre.pl Team / Km Psp M. St. Warszawy

Zapłacone

Jabłońska Aleksandra 348 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Jabłoński Mariusz 349 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Jabłoński Michał 350 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Jachowicz Łukasz 351 10km / M30 POL Legionowo

Zapłacone

Jagieliński Maciej 352 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Jagielski Tomasz 353 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Jaguścik Janusz 354 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Jakub Ulaszewski 355 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Jakubaszek Grzegorz 356 10km / M30 POL Wola Korycka Górna

Zapłacone

Jakubiuk Sławomir 357 10km / M40 MUNDUROWI
Sr Geo

Zapłacone

Jakubowska-Gawlik Katarzyna 358 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Jakubowski Dariusz 359 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Jakubowski Krzysztof 360 10km / M30 MUNDUROWI
POL Nasielsk

Zapłacone

Jakubowski Leszek 361 10km / M30 MUNDUROWI
POL Chełmno 3Bdm

Zapłacone

Janczarek Arkadiusz 362 10km / M30 POL Boża Wola Wkurw_Team

Zapłacone

Janiak Joanna 363 10km / K16 POL Konin

Zapłacone

Janiszewska Anna 364 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Jankowski Andrzej 23 NW / M40 POL Zegrze

Zapłacone

Janowska Natalia 365 10km / K16 POL Legionowo

Zapłacone

Jarosz Andrzej 366 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Jarosz Grzegorz 367 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy

Zapłacone

Jarzębska Dorota 368 10km / K40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

Jarzębski Mariusz 369 10km / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

Jaskuła Adam 370 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Jaskuła Aleksandra 24 NW / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Jaskuła Aneta 25 NW / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Jaskuła Robert 371 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Jaślan Andżelika 26 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Jastrzębska-Majak Marta 372 10km / K16 POL Warszawa Biegaj Pod Okiem Trenera

Zapłacone

Jaworek Dariusz 27 NW / M40 POL Gliwice Otk Rzeźnik

Zapłacone

Jaworski Arkadiusz 373 10km / M30 POL Izabelin

Zapłacone

Jędruszczak Adam 374 10km / M16 POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

Jędryka Grzegorz 375 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Jędrzejewski Marcin 376 10km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

Józwik Robert 377 10km / M40 POL Warszawa Arsun

Zapłacone

Julke Jarosław 378 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Juś Paulina 379 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Just Krzysztof 380 10km / M40 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Kacprzak Paulina 381 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Kacprzyk Ewa 382 10km / K30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Kacpura Piotr 383 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Kaczmarek Arkadiusz 384 10km / M50 POL Elbląg

Zapłacone

Kaczor Renata 385 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Kaczynski Piotr 386 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kądziela Rafał 387 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Kajdan Emil 388 10km / M30 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Kajdan Emilia 389 10km / K30 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Kalamarz Lesław 390 10km / M50 POL Wrocław Wp

Zapłacone

Kalbarczyk Izabella 28 NW / K30 POL Warszawa Adidas Runners

Zapłacone

Kamień Dorota 391 10km / K40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

Kamiński Andrzej 392 10km / M50 POL Żelechów

Zapłacone

Kamiński Stanisław 393 10km / M60 POL Nadarzyn Gos Nadarzyn

Zapłacone

Kamionowski Mariusz 394 10km / M50 POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

Kańciała Rafał 395 10km / M16 POL Wołomin

Zapłacone

Kaniak Zbigniew 29 NW / M60 POL Płońsk Grupa Nordic Walking Płońsk

Zapłacone

Karasiewicz Katarzyna 396 10km / K40 POL Kuligów

Zapłacone

Karaszewski Grzegorz 397 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

Karaszewski Marek 398 10km / M40 POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

Kargul Marcin 399 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Karłowicz Anna 400 10km / K60 POL Warszawa Wolna Wola Warszawa

Zapłacone

Karolak Rafał 401 10km / M40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Karpinska Katarzyna 402 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Karwecka Iwona 403 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Karwecki Rafał 404 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kasjaniuk Magdalena 405 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Kaska Krzysztof 406 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Kaszluga Katarzyna 30 NW / K30 POL Opatów -

Zapłacone

Kaźmierczak Bartłomiej 407 10km / M40 POL Wiktorów Pko Bank Polski

Zapłacone

Kazubek Maciej 408 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kazubek Michał 31 NW / M30 POL Warszawa Pgb Sportowa Paczka

Zapłacone

Kędzierski Mieczysław 409 10km / M50 POL Milanówek Tg Sokól Brwinów

Zapłacone

Kępińska Kamila 410 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Kępiński Cezary 411 10km / M30 POL Wiązowna Miedzeszyniaky

Zapłacone

Kępka Marcin 412 10km / M16 POL Lublin Lubelskibiegacz Team

Zapłacone

Kępka Michał 413 10km / M16 POL Piastów

Zapłacone

Kidacka Ela 414 10km / K40 POL Rzeszów

Zapłacone

Kiedrowski Mariusz 415 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

Kielak Natalia 416 10km / K30 POL Warszawa Nike+ Run Club

Zapłacone

Kilijanek Piotr 417 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Kilkowska Joanna 418 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Kirkiewicz Kacper 419 10km / M16 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kita Maciej 420 10km / M30 MUNDUROWI
POL Straszęcin 33 Blp Dębica

Zapłacone

Kita Piotr 421 10km / M40 MUNDUROWI
POL Sanok

Zapłacone

Klucinski Leszek 422 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kluczak Marzena 32 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Kluczak Sławomir 33 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Klusek Jolanta 423 10km / K40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kłos Zbyszek 424 10km / M50 POL Piastów Tak Sobie Biegam-Piastów

Zapłacone

Kochańska Monika 425 10km / K30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Kocimski Jan 426 10km / M70 POL Sochaczew Km Aktywni Sochaczew

Zapłacone

Koczorowska Anna 427 10km / K30 POL Radiówek Koczory

Zapłacone

Koczorowski Marcin 428 10km / M30 POL Radiówek Koczory

Zapłacone

Kogut Mariusz 429 10km / M40 POL Warszawa Continental Running Team

Zapłacone

Kolasa Andrzej 430 10km / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

Kolasa Barbara 431 10km / K60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

Kołdej Karol 432 10km / M30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Kołodziejczyk Darek 433 10km / M40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Komorowska Elżbieta 34 NW / K60 POL Warszawa

Zapłacone

Komosa Robert 434 10km / M40 MUNDUROWI
Oro

Zapłacone

Konarski Maciej 435 10km / M30 POL Podkowa Leśna Konar Da Radę

Zapłacone

Kończyk Ewa 436 10km / K16 POL Kraków

Zapłacone

Kondela Paweł 437 10km / M40 MUNDUROWI
POL Choszczno

Zapłacone

Kondraciuk Piotr 438 10km / M40 POL Białystok Białystok Biega Team

Zapłacone

Konkowska-Szymańska Joanna 439 10km / K50 POL Warszawa Dzikie Skrzydło

Zapłacone

Konopka Anna 440 10km / K30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Konopka Robert 441 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Konstańczak Joanna 442 10km / K30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

Koperski Jan 443 10km / M60 POL Sławno

Zapłacone

Kopieniak Agnieszka 444 10km / K30 POL Warszawa Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać

Zapłacone

Kornicka Aneta 35 NW / K40 POL Pruszków

Zapłacone

Kornicki Robert 36 NW / M40 POL Pruszków

Zapłacone

Korsak Marcin 445 10km / M40 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Kościelska Agnieszka 446 10km / K40 POL Chruszczewo Mazovia Proactiv

Zapłacone

Kościelski Mariusz 447 10km / M40 POL Chruszczewo Mazovia Proactiv

Zapłacone

Kościk Jakub 448 10km / M30 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza

Zapłacone

Kosiaty Jarosław 37 NW / M40 POL Warszawa Róbmy Swoje

Zapłacone

Kosiec Maciej 449 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Kosieradzki Eryk 450 10km / M16 POL Warszawa Tofinkowo

Zapłacone

Kosiewski Grzegorz 451 10km / M50 POL Przasnysz

Zapłacone

Kosiewski Paweł 452 10km / M30 MUNDUROWI
POL Marki

Zapłacone

Kosmala Dariusz 453 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Kostrzewa Edward 454 10km / M60 USA Chicago

Zapłacone

Kostyra Krzysztof 455 10km / M50 POL Warszawa Biegusiem.pl

Zapłacone

Koszewski Wojciech 456 10km / M40 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

Kot Michał 457 10km / M40 POL Warszawa Rozbiegamy Nowydwór

Zapłacone

Kowalczyk Bogdan 458 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalczyk Klaudia 459 10km / K30 POL Radom

Zapłacone

Kowalczyk Mirosław 460 10km / M40 POL Jabłonna Pwpw

Zapłacone

Kowalska Magdalena 461 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalski Mateusz 462 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Kowalski Michał 463 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Kozera Marcin 464 10km / M30 POL Książenice

Zapłacone

Kozioł Mariusz 465 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa-Wesoła Rembertów Team

Zapłacone

Kozłowski Adam 466 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Kozłowski Witold 467 10km / M30 POL Warszawa Warszawa-Bemowo

Zapłacone

Kraczkowski Michał 468 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Kraska Katarzyna 469 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Krasnowska Natalia 470 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Krawczak Hubert 471 10km / M30 POL Błędów Sadownik

Zapłacone

Krawczonek Marzena 472 10km / K40 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

Krawczyk Paweł 473 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Krawczyk Wojciech 474 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Krawiecki Wojciech 475 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Krochmalska Agnieszka 476 10km / K40 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

Królak Konrad 38 NW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Królicki Rafał 477 10km / M16 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

Kruk Arkadiusz 478 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Kruk Dariusz 479 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Krupa Tomasz 480 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Krupiniewicz Antoni 481 10km / M40 POL Legionowo Skorpion

Zapłacone

Krypa Jan 482 10km / M60 POL Warszawa Fundacja Lotto

Zapłacone

Kryściak Edward 483 10km / M50 POL Kraków Lozp

Zapłacone

Krysiński Krzysztof 484 10km / M60 POL Komorów Sawina

Zapłacone

Krystian Paweł 485 10km / M30 MUNDUROWI
POL Radom 10Wpsam

Zapłacone

Krzeszowska Ewa 486 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Krzywiec Przemysław 487 10km / M30 POL Falenty

Zapłacone

Krzyżewski Adam 488 10km / M16 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

Ksiądzyna Iwona 489 10km / K40 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

Kucharczyk Michał 490 10km / M16 POL Białobrzegi Eurosoft

Zapłacone

Kuczynski Igor 491 10km / M40 POL Warszawa Aptekarz Warszawski

Zapłacone

Kuflowski Artur 492 10km / M40 MUNDUROWI
POL Grójec 1.orel

Zapłacone

Kujawa Natalia 493 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Kukla Sandra 494 10km / K30 POL Pruszków

Zapłacone

Kukuła Agnieszka 495 10km / K40 POL Koszęcin

Zapłacone

Kula Szymon 496 10km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

Kulesza Mariusz 497 10km / M30 POL Warszawa Jantar

Zapłacone

Kulik Mariusz 498 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Kulma Marcin 499 10km / M30 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

Kundys Karolina 500 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Kupiec Igor 501 10km / M16 POL Wołomin

Zapłacone

Kurcz Mariusz 502 10km / M40 POL Serock

Zapłacone

Kurkowski Jaroslaw 503 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

Kusz Magdalena 504 10km / K30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Kwas August 505 10km / M30 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

Kwiatkowska Renata 506 10km / K50 POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

Kwiatkowski Aleksander 507 10km / M50 POL Łowicz Ipa Katowice Vi

Zapłacone

Kwiatkowski Michał 508 10km / M30 MUNDUROWI
POL Górakalwaria

Zapłacone

Kwiecień Mikołaj 509 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Lach Robert 510 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Le-Hoang Artur 511 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Lech Andrzej 512 10km / M40 POL Lublin

Zapłacone

Lechowski Bartłomiej 513 10km / M30 POL Radom

Zapłacone

Lenard Błażej 514 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

Lengiewicz Jakub 515 10km / M40 POL Warszawa Otk Rzeźnik

Zapłacone

Leonarska Małgorzata 516 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Lesiak Kamil 517 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Lesiak Paweł 518 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Lesiewicz Ania 39 NW / K16 POL Piastów

Zapłacone

Lesiewicz Renata 40 NW / K40 POL Piastów

Zapłacone

Leszczyński Paweł 519 10km / M16 MUNDUROWI
POL Warszawa Wkurw_Team

Zapłacone

Lewandowska Ewa 520 10km / K30 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Lewandowska Karolina 521 10km / K40 POL Gamratka Dream Run

Zapłacone

Lewandowski Łukasz 522 10km / M30 POL Mysiadło

Zapłacone

Libold Maciek 523 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Lipińska Joanna 524 10km / K16 POL Kazuń Polski Łomiankowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Lipko Adam 525 10km / M40 POL Sławatycze Dzik Sławatycze

Zapłacone

Logvina Anastasiia 526 10km / K16 POL Warsaw

Zapłacone

Luba Piotr 527 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Łabęda Stanisław 528 10km / M40 POL Świercze Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

Łączykowski Michał 529 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Łazarski Robert 530 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Łodzinski Bogusław 531 10km / M50 MUNDUROWI
POL Piaseczno

Zapłacone

Łodziński Michał 532 10km / M16 POL Piaseczno

Zapłacone

Łomot Marek 533 10km / M40 MUNDUROWI
POL Legionowo Sgwp

Zapłacone

Łukasiewicz Bartosz 534 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Łukaszewski Roman 535 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Łuniewska Anna 41 NW / K50 POL Warszawa Nw Warszawa Wawer

Zapłacone

Macander Jakub 536 10km / M16 POL Skierniewice

Zapłacone

Machnica Marzena 42 NW / K50 POL Ropczyce Matner Running Team

Zapłacone

Macieja Mirosław 43 NW / M50 POL Piaseczno

Zapłacone

Mądrzak Anna 537 10km / K16 POL Poznań

Zapłacone

Maj Radosław 538 10km / M30 POL Chomentow Socha Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Majeran Iwona 44 NW / K30 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Majeran Marcin 45 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Majsterek Paweł 539 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Makarowski Paweł 540 10km / M40 MUNDUROWI
POL Białystok Runtravelfun

Zapłacone

Makowski Jakub 541 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Makulec Dariusz 542 10km / M40 POL Sochaczew Km Aktywni Sochaczew

Zapłacone

Maldis Marek 543 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Malec Józef 544 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Malec Łukasz 545 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Maler Władysław 546 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

Malinowska Magdalena 547 10km / K30 POL Jabłonna

Zapłacone

Maliszewski Cezary 548 10km / M60 POL Warszawa Denat Warszawa

Zapłacone

Małachowski Sławomir 549 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Małagowski Tomasz 550 10km / M30 POL Marki 1985

Zapłacone

Małecka Karolina 551 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Małysz Michał 552 10km / M30 MUNDUROWI
Oro

Zapłacone

Manowska-Cepak Katarzyna 553 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Marciniak Maria 554 10km / K30 POL Śmigiel

Zapłacone

Marcinkiewicz Katarzyna 555 10km / K40 POL Kobyłka Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

Marcinkowska Renata 46 NW / K60 POL Sochaczew Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Marcinkowski Dariusz 556 10km / M60 POL Sochaczew

Zapłacone

Marczak Grażyna 557 10km / K60 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

Marczak Krzysztof 558 10km / M16 POL Stare Babice Stare Babice Biegaja

Zapłacone

Marczyk Jerzy 47 NW / M60 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Mardeusz Bernadetta 559 10km / K40 POL Dębica Srtg Debica

Zapłacone

Marek Henryk 560 10km / M70 POL Warszawa ---------------

Zapłacone

Marek Roman 561 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Mariańska Katarzyna 562 10km / K16 POL Radzymin

Zapłacone

Maron Agnieszka 563 10km / K40 POL Warszawa Jack Team

Zapłacone

Maron Jacek 564 10km / M50 POL Warszawa Jack Team

Zapłacone

Marosz Adrianna 565 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Marszalec Jarosław 566 10km / M70 POL Sulejówek

Zapłacone

Marszałek Jerzy 567 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Martyniuk Renata 48 NW / K60 POL Warszawa

Zapłacone

Martynuska Wojciech 568 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Maruszyńska Inga 569 10km / K30 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Marzantowicz Katarzyna 570 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Masłowski Jerzy 571 10km / M60 POL Marki Horowa Góra

Zapłacone

Matak Cezary 572 10km / M40 POL Ząbki

Zapłacone

Matak Mariusz 573 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Matczuk Konrad 574 10km / M40 POL Wołomin

Zapłacone

Matuszewska Paulina 575 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Mazur Marek 576 10km / M50 MUNDUROWI
POL Piaseczno Cpi

Zapłacone

Mazurek Michał 49 NW / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Mazurek Paweł 577 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Mędel Cezary 578 10km / M40 MUNDUROWI
POL Koszalin

Zapłacone

Mędel Marta 579 10km / K40 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

Mędrzycki Mirosław 580 10km / M50 POL Warszawa Parkran Warszawa-Bródno

Zapłacone

Melska Karolina 581 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Mężyński Piotr 582 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Miasojedow Bożena 583 10km / K60 POL Warszawa Aks Polonia Warszawa

Zapłacone

Michalczyk Grzegorz 584 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Michalczyk Łukasz 585 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Michalska Weronika 586 10km / K16 POL Gdynia

Zapłacone

Mielczarek Krzysztof 587 10km / M40 POL Warszawa Rozbiegani-Żychlin

Zapłacone

Mierzejewski Jakub 588 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Mierzejewski Mariusz 589 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Mieszkowski Maciej 590 10km / M50 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

Mikielski Daniel 591 10km / M16 POL Olsztynek Team Kopeć

Zapłacone

Mikołajczewski Damian 592 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Mioduszewski Adrian 593 10km / M16 POL Grójec

Zapłacone

Mioduszewski Mariusz 594 10km / M40 MUNDUROWI
POL Ząbki

Zapłacone

Mirecki Jan 595 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Misiura Jarek 596 10km / M40 MUNDUROWI
POL Nowy Dwór Mazowiecki I3To

Zapłacone

Miszewski Michał 597 10km / M40 POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

Miszkiewicz Jolanta 50 NW / K50 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

Mituła Anna 598 10km / K30 POL Wołomin

Zapłacone

Mitura Marek 599 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Młynarz Adam 600 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Modras Agnieszka 601 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Morawski Szymon 602 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Mortoś Jan 603 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Motylewski Kamil 604 10km / M30 MUNDUROWI
37. Dr Op

Zapłacone

Mróz Sebastian 605 10km / M40 POL Komorów

Zapłacone

Mucha Rafał 606 10km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

Munik Krzysztof 607 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Murawska Halina 51 NW / K40 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

Murillo Xavier 608 10km / M40 ESP Barcelona

Zapłacone

Murzyn Maria 609 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Musialik Rafal 610 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lubliniec

Zapłacone

Nagórski Ryszard 611 10km / M60 POL Ciechocinek

Zapłacone

Napiórkowski Michał 612 10km / M30 POL Kobyłka

Zapłacone

Naskręt Mariusz 613 10km / M40 POL Racot

Zapłacone

Naumiuk Mariusz 614 10km / M16 POL Siedlce

Zapłacone

Niecławski Bartosz 615 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Niemczak Basia 616 10km / K16 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Nietrzebka Aleksandra 52 NW / K16 POL Międzyborów

Zapłacone

Nietrzebka Paweł 53 NW / M30 POL Międzyborów

Zapłacone

Niewiadomski Zdzislaw 617 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Nowak Katarzyna 618 10km / K30 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

Nowak Marcelina 619 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Nowak Marcin 620 10km / M40 MUNDUROWI
POL Łódź Kb Heron

Zapłacone

Nowakowski Czeslaw 621 10km / M70 POL Warszawa Klub Biegacza Goch

Zapłacone

Nowakowski Maciej 622 10km / M40 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

Nowicki Kamil 623 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Nowocień Piotr 624 10km / M30 MUNDUROWI
POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

Noworyta Jacek 54 NW / M70 POL Warszawa Asa Team

Zapłacone

Obrębska Elżbieta 55 NW / K50 POL Płońsk N W Człapski Płońsk

Zapłacone

Odziemczyk Sebastian 625 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Okoń Adrian 626 10km / M16 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Okrzesik Ma 627 10km / K50 POL Warszawa Warta

Zapłacone

Olbryś Stanisław 628 10km / M50 POL Nasielsk Kb Legionowo

Zapłacone

Olejniczak Dorota 56 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Olejniczak Piotr 57 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Olesiński Piotr 629 10km / M30 POL Żyrardów Belvedere Żyrardów

Zapłacone

Oljasz Konrad 630 10km / M16 POL Stoczek

Zapłacone

Olszewska Jadwiga 631 10km / K50 POL Warszawa Interrisk

Zapłacone

Olszewski Jacek 632 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Olszewski Tomasz 633 10km / M40 MUNDUROWI
POL Łódź

Zapłacone

Oltarzewski Jarosław 634 10km / M30 POL Sochaczew

Zapłacone

Orlicki Stanisław 635 10km / M50 POL Tychy Orzeł-Rudze

Zapłacone

Orlik Sebastian 636 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Orliński Krzysztof 637 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Orłowska Agnieszka 58 NW / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Ostrowska Magdalena 638 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Ostrowski Sylwester 639 10km / M30 POL Wilków Pierwszy Wilków

Zapłacone

Owczarek Magdalena 59 NW / K50 POL Międzyborów

Zapłacone

Oziemska Marta 640 10km / K30 POL Legionowo

Zapłacone

Paciorek Marek 641 10km / M60 POL Popowo-Letnisko 26 Wog

Zapłacone

Pajdosz Arkadiusz 642 10km / M30 POL Pruszków Wpeunning

Zapłacone

Pajórek Karol 643 10km / M16 POL Gdynia

Zapłacone

Palmer John 644 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Paluch Anna 645 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Paluch Sebastian 646 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Paluszkiewicz Tomasz 647 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Pąprowicz Wojciech 648 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Papuga Joanna 60 NW / K40 POL Łask Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Parzyński Łukasz 649 10km / M30 MUNDUROWI
POL Płock Jw 2189

Zapłacone

Paterczyk Andrzej 650 10km / M50 MUNDUROWI
POL Sieradz

Zapłacone

Pawelec Jakub 651 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Pawlak Bartłomiej 652 10km / M30 POL Warszawa Jantar

Zapłacone

Pawlak Monika 653 10km / K50 POL Grotniki

Zapłacone

Pawłowska Katarzyna 654 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Pesta Marek 61 NW / M50 POL Płock

Zapłacone

Petryka Wojciech 655 10km / M40 POL Raszyn

Zapłacone

Piech Paweł 656 10km / M30 POL Olsztyn

Zapłacone

Piekut Andrzej 657 10km / M50 POL Nowy Dwór Mazowiecki Kb Jogger

Zapłacone

Pietrzyk Natalia 658 10km / K16 POL Lublin

Zapłacone

Piguła Krzysztof 62 NW / M50 POL Łódź

Zapłacone

Piliński Tomasz 659 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Pilzak Janusz 63 NW / M50 Muzeum Wojska Polskiego

Zapłacone

Pinkosz Leszek 660 10km / M60 POL Zielonka Lechici Zielonka

Zapłacone

Piotrak Marcin 64 NW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Piotrowski Arkadiusz 661 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Pisarczyk Natalia 662 10km / K16 POL Zakręt

Zapłacone

Pisowłodzka Dagmara 663 10km / K40 POL Dąbrowa Górnicz 1976

Zapłacone

Piwoński Jacek 664 10km / M16 POL Legnica

Zapłacone

Piwowarczyk Agata 665 10km / K30 POL Legionowo Bravehearts

Zapłacone

Piwowarczyk Marcin 666 10km / M30 MUNDUROWI
POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

Plath-Koperska Krystyna 667 10km / K50 POL Sławno

Zapłacone

Pluszka Adam 668 10km / M40 POL Warszawa Trzy Koty

Zapłacone

Pochylski Łukasz 669 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Podczasi Marcin 670 10km / M16 POL Kozienice Wkz Kozienice

Zapłacone

Poddębniak Sandra 671 10km / K16 POL Opoczno

Zapłacone

Podedworny Artur 672 10km / M40 POL Bechcice-Wieś

Zapłacone

Polak Michał 673 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Polak Sebastian 674 10km / M30 POL Warszawa Zdrofit

Zapłacone

Polański Michał 675 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Polański Piotr 676 10km / M50 POL Warszawa Warszawa-Mokotów

Zapłacone

Pomaski Paweł 677 10km / M50 POL Warszawa Adidas Runner's Warsaw

Zapłacone

Popek Barbara 678 10km / K40 MUNDUROWI
POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Popiel Marcin 679 10km / M16 POL Pruszków

Zapłacone

Popławski Krzysztof 680 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Poprawa Łukasz 681 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Pośpiech Adrianna 682 10km / K16 POL Pruszków

Zapłacone

Poszelężny Dariusz 683 10km / M40 POL Warszawa Jtendo

Zapłacone

Potyraj Dariusz 684 10km / M60 POL Warszawa Lemingi Running

Zapłacone

Pradela Przemysław 685 10km / M16 MUNDUROWI
POL Lubliniec

Zapłacone

Prasałek Jan 686 10km / M30 POL Warszawa Legia Warszawa

Zapłacone

Prus Tomasz 687 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Prusik Tomasz 65 NW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Przedwojewski Wojciech 688 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Przyborowski Michał 689 10km / M30 POL Warszawa Polska Z Buta

Zapłacone

Przywoźny Paweł 690 10km / M16 POL Piastów Rbs Running Team

Zapłacone

Psyk Mikołaj 691 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Ptak Krzysztof 692 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Pyrzak Paweł 693 10km / M30 POL Przemyśl Fort Jaksmanice

Zapłacone

Pytkowska Jolanta 66 NW / K60 POL Warszawa Lechici Zielonka

Zapłacone

Pytkowski Marek 694 10km / M60 POL Zielonka Lechicizielonka

Zapłacone

Raciborska Beata 695 10km / K30 POL Legionowo

Zapłacone

Racinowski Paweł 696 10km / M50 POL Gryfino

Zapłacone

Radecki Michał 697 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Radomski Marcin 67 NW / M40 POL Płock Biegam W Sfetsze

Zapłacone

Radomski Michał 698 10km / M40 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

Raducka Mirella 699 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Rakoczy Paweł 700 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Rasieński Sławomir 701 10km / M30 MUNDUROWI
POL Kielce Osżw Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Raszewska Izabela 68 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Ratyński Marek 702 10km / M40 POL Otwock Otwocki Tuptacz

Zapłacone

Rech Jarek 703 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Reda Sławomir 69 NW / M60 POL Warszawa Pasja Warszawa

Zapłacone

Redzik Mariusz 704 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Rejmentowska Sylwia 70 NW / K40 POL Warszawa-Wesoła

Zapłacone

Resiak Janusz 705 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Reszke Mariusz 706 10km / M40 MUNDUROWI
POL Grudziadz

Zapłacone

Rewekant Małgorzata 707 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Rewera Robert 708 10km / M40 POL Warszawa Pko Bank Polski

Zapłacone

Reyadh Suzan 709 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Robak Wojciech 710 10km / M30 MUNDUROWI
Wcg

Zapłacone

Rochnowska Magdalena 711 10km / K40 MUNDUROWI
POL Chotomów

Zapłacone

Rochnowski Artur 712 10km / M40 MUNDUROWI
POL Chotomów

Zapłacone

Rodak Zbigniew 713 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Romanowicz Michał 71 NW / M40 POL Legionowo

Zapłacone

Romański Kazimierz 714 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Romejko Dariusz 715 10km / M40 MUNDUROWI
POL Komorowo Ostrów Biega

Zapłacone

Różańska Renata 716 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Rożniatowski Tomasz 717 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Rurak Filip 718 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Ruszczyk Grzegorz 719 10km / M40 POL Skaryszew

Zapłacone

Rusztecki Rafał 720 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Ryczkowski Oskar 721 10km / M16 POL Ząbki

Zapłacone

Ryczkowski Robert 722 10km / M40 POL Ząbki Hydraulik.pl

Zapłacone

Ryfiński Grzegorz 723 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Ryszka Bogusław 724 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Rzepkowski Rafał 725 10km / M40 POL Nowa Iwiczna Polish Wings

Zapłacone

Rzymowska Krystyna 726 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Sabat Norbert 727 10km / M30 POL Warszawa -

Zapłacone

Sadkowska Agata 728 10km / K16 POL Katowice

Zapłacone

Sadowska Barbara 729 10km / K30 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

Sadowski Grzegorz 730 10km / M30 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

Sadurski Paweł 731 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Sajewska Karolina 732 10km / K30 POL Warszawa Brak

Zapłacone

Saliszewski Piotr 733 10km / M30 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

Sałaciński Kamil 734 10km / M30 MUNDUROWI
Cre Szpr

Zapłacone

Samcik Michał 735 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Sapała Bartłomiej 736 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Sarba Tomasz 737 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Sas Aldona 738 10km / K50 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Sasin Andrzej 739 10km / M40 POL Wołomin

Zapłacone

Sawka Marek 740 10km / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Schindler Żaneta 741 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Scicińska Karina 742 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Scicińska Olga 743 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Seider Igor 744 10km / M30 POL Warszawa We Run Clan

Zapłacone

Semeniuk Kacper 745 10km / M16 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

Senda Michał 746 10km / M40 POL Kobyłka Gazella Team

Zapłacone

Serafinowicz Dawid 747 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Setnikowski Grzegorz 748 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

Sidwiński Marcin 749 10km / M30 POL Warszawa Anmar

Zapłacone

Siemianowski Dariusz 750 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Siemion Łukasz 751 10km / M30 MUNDUROWI
2Psap/3Bdm

Zapłacone

Sieradzka Justyna 752 10km / K30 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Sierzputowski Robert 753 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

Sierzycki Hubert 754 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Siess Jarosław 755 10km / M50 POL Pabianice

Zapłacone

Sikorski Szymon 756 10km / M16 POL Glinojeck

Zapłacone

Sitnik Bartłomiej 757 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Siwiak Marcin 758 10km / M30 POL Żyrardów

Zapłacone

Skamrot Ireneusz 759 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Skawski Jan 760 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Skorupka Radek 761 10km / M30 MUNDUROWI
POL Bydgoszcz

Zapłacone

Skorzybut Anita 72 NW / K40 POL Jabłonna Ferajna Nordica Jabłonna

Zapłacone

Skowroński Wojciech 762 10km / M50 POL Warszawa Bz Wbk Runners Team

Zapłacone

Skrzypkowski Tomasz 763 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

Skuza Anna 764 10km / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Skuza Tomasz 765 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Ślebzak-Kołtuniak Agnieszka 766 10km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Sławiński Piotr 767 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Słomczyński Tomasz 768 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Słupecki Kamil 769 10km / M16 POL Legionowo Crossfit Genius

Zapłacone

Śmigielski Robert 770 10km / M40 POL Zielonka Lechici Zielonka

Zapłacone

Smoczyk Hubert 771 10km / M30 POL Warszawa Warszawski Zaułek

Zapłacone

Smoczyk Mirosława 772 10km / K40 POL Warszawa 4Endorphins

Zapłacone

Smoter Maryla 773 10km / K30 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

Smuga Łukasz 774 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa Cswląd Poznań

Zapłacone

Smysło Miłosz 775 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Sobiegraj Krzysztof 776 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Sobieraj Maciej 777 10km / M16 POL Warszawa Zwyrole Ze Stolycy

Zapłacone

Socha Paweł 778 10km / M30 POL Ząbki 12Tri.pl

Zapłacone

Sójka Paweł 779 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Sokołowski Dariusz 780 10km / M40 POL Warszawa Azs Warszawa

Zapłacone

Soliwodzki Jarosław 781 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Sowik Grzegorz 782 10km / M16 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Sprawka Joanna 783 10km / K16 POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

Sprawka Katarzyna 784 10km / K40 POL Nowy Dwor Mazowiecki 24.09.1970

Zapłacone

Sprawka Piotr 785 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki Amazons Tri

Zapłacone

Stachelek Izabela 786 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Stańczak Justyna 787 10km / K30 POL Błonie

Zapłacone

Stańczuk Leszek 788 10km / M50 POL Chodów Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Stańczyk Grzegorz 789 10km / M50 POL Zielonka

Zapłacone

Stanek Robert 790 10km / M30 POL Zamość

Zapłacone

Staniewska Anna 791 10km / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Stankiewicz Michał 792 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Starczewski Piotr 793 10km / M50 POL Pruszków

Zapłacone

Starzynski Wojciech 794 10km / M40 POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

Stasica Mieszko 795 10km / M16 MUNDUROWI
2Psap/1Binż

Zapłacone

Stawarz Jakub 796 10km / M30 POL Rzeszów Czip Hunters

Zapłacone

Stawicki Kamil 797 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Stefaniuk Roman 798 10km / M50 POL Siedlce

Zapłacone

Stempel Tomasz 799 10km / M40 POL Warszawa-Marysin Wawerski Marysin Wawerski Biega

Zapłacone

Sternik Daniel 800 10km / M30 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

Stokowiec Marcin 801 10km / M40 POL Warszawa Dream Team

Zapłacone

Stopa Tomasz 802 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Strachocka Anna 803 10km / K60 POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

Strzelec Wiesław 804 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Strzyżewski Krzysztof 805 10km / M16 POL Gliwice

Zapłacone

Studzińska Joanna 806 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Styś Marcin 807 10km / M30 MUNDUROWI
2Psap/1Binż

Zapłacone

Stysiek Radek 808 10km / M30 POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

Sucholewski Damian 809 10km / M40 POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

Sułkowski Tomasz 810 10km / M30 POL Warszawa 10Wpsam

Zapłacone

Surowiecki Marcin 811 10km / M30 POL Wysokin

Zapłacone

Suski Michał 812 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Świć Andrzej 813 10km / M30 POL Legionowo

Zapłacone

Świderska Joanna 814 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Świderska Klaudia 815 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Świesiulski Łukasz 816 10km / M16 MUNDUROWI
POL Garwolin Państwowa Straż Pożarna Garwolin

Zapłacone

Swistak Karolina 817 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Świstak Piotr 73 NW / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Sybicki Daniel 818 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Sykut Adam 819 10km / M40 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

Syrocki Wojciech 820 10km / M40 POL Warszawa Delta Run

Zapłacone

Szafraniec Krzysztof 821 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Szczepanik Daniel 822 10km / M40 POL Warszawa 600956333

Zapłacone

Szczepkowski Paweł 823 10km / M60 POL Warszawa Artequipment

Zapłacone

Szczerbicki Rafał 824 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Szczęsny Michał 825 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Szerszeń Andrzej 826 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Szewczyk Agnieszka 74 NW / K40 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Szewczyk Marek 75 NW / M50 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Szewczykowska Anna 827 10km / K30 POL Parzniew Team360Stopni

Zapłacone

Szklarska Alicja 828 10km / K40 POL Elbląg

Zapłacone

Szklarski Andrzej 829 10km / M40 POL Elbląg

Zapłacone

Szlaga Arkadiusz 76 NW / M40 POL Warszawa Pgbsportowapaczka

Zapłacone

Szlązak Beata 830 10km / K30 MUNDUROWI
POL Mińsk Mazowiecki Osżw Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Szwajkowski Przemyslaw 831 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lodz

Zapłacone

Szymajda Marcin 832 10km / M30 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

Szymanik Paweł 833 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Szymańska Monika 834 10km / K40 POL Krakow

Zapłacone

Szymański Ariel 835 10km / M16 MUNDUROWI
38. Dr Op

Zapłacone

Szymański Grzegorz 836 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Szymura Józef 837 10km / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Szyndlar Jakub 838 10km / M30 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

Talarek Bartłomiej 839 10km / M16 POL Sobolew Azs Wit

Zapłacone

Tarasov Andrey 840 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Tatarek Jarosław 841 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Tchórzewska Anna 842 10km / K40 POL Warszawa Lemingi Running

Zapłacone

Telega Janusz 843 10km / M60 MUNDUROWI
POL Warszawa Wat

Zapłacone

Tenderenda Kamil 844 10km / M30 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

Teodorek Marceli 845 10km / M30 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

Tomczyk Konrad 846 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Topolewski Stanisław 847 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Toporek Jacek 848 10km / M50 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Torzewska Agnieszka 849 10km / K40 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Torzewski Janusz 850 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Wat

Zapłacone

Tramsz Wiesław 851 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Trębicki Błażej 852 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Trepczyński Paweł 853 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Truszkowska Agnieszka 77 NW / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Truszkowski Robert 854 10km / M40 MUNDUROWI
Cwsd Dg Rsz

Zapłacone

Trzaskowska Justyna 855 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Tudruj Andrzej 856 10km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

Tula Renata 857 10km / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

Tulik Przemysław 858 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Turek Wojciech 859 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Tuzinek Paweł 860 10km / M40 MUNDUROWI
POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Tuzinek Piotr 861 10km / M16 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

Twardowska Karolina 862 10km / K30 POL Sochaczew

Zapłacone

Ulatowska Magda 78 NW / K40 POL Warszawa Nw

Zapłacone

Urban Sylwia 863 10km / K30 POL Ostrów Wlkp. Night Runners

Zapłacone

Urbanowicz Jacek 864 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

Vuco Ivo 865 10km / M40 POL Zamość Unesco Marathon Brothers

Zapłacone

Wągrowska Izabela 79 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Wągrowska Kamila 80 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Pabianice

Zapłacone

Wakuła Grzegorz 866 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Walac Jacek 867 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Walczak Daniel 868 10km / M40 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Walczuk Dariusz 869 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Walczyk Kamil 870 10km / M30 POL Maków

Zapłacone

Waleszczak Patryk 871 10km / M16 MUNDUROWI
2Psap/1Binż

Zapłacone

Waluk Tadeusz 872 10km / M40 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza Pap

Zapłacone

Wancisiewicz Kamil 873 10km / M30 MUNDUROWI
37. Dr Op

Zapłacone

Wasilewski Robert 874 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Cop-Dkp

Zapłacone

Waślicki Mariusz 875 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa 1Bltr

Zapłacone

Węcławiak Alina 81 NW / K40 POL Piaseczno Mors

Zapłacone

Weidemann Michał 876 10km / M30 POL Kobyłka 10 Warszawski Pułk Samochodowy

Zapłacone

Welman Jarosław 877 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Wiaderek Piotr 878 10km / M30 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

Wiaderek Sławomir 879 10km / M50 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

Wiciak Mariusz 880 10km / M40 POL Sochaczew

Zapłacone

Wieczorek Andrzej 881 10km / M60 POL Poraj

Zapłacone

Wielgosiński Piotr 882 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wierzbiński Karol 883 10km / M40 POL Piaseczno Karolak Team

Zapłacone

Wierzchołowski Marcin 884 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Wiesiołek Grzegorz 885 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Wijata Piotr 886 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

Wilczyńska Małgorzata 82 NW / K40 POL Warszawa

Zapłacone

Wilk Piotr 887 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wilk Stanisław 888 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

Wilk Tomasz 889 10km / M40 POL Miechów Brak

Zapłacone

Winiarczyk Bartłomiej 890 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

Wiśniewski Arkadiusz 891 10km / M40 POL Otwock

Zapłacone

Wiśniewski Tomasz 892 10km / M40 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Wiśnioch Karolina 893 10km / K16 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

Wiszniewska Anna 894 10km / K16 POL Warszawa Pani

Zapłacone

Wiszniewski Andrzej 895 10km / M50 POL Bartoszyce Wmt

Zapłacone

Wizert Józef 896 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

Włóczyk Anna 83 NW / K60 POL Gliwice Otk Rzeźnik

Zapłacone

Woch Anna 84 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

Wodziński Michał 897 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wodzyński Michał 898 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Wojciechowska Sylwia 899 10km / K30 POL Warszawa Innogy Runners

Zapłacone

Wójcik Robert 900 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Wójcik Sebastian 901 10km / M30 POL Ustka

Zapłacone

Wojnarowski Michał 902 10km / M30 POL Żyrardów Kaczmar Projekt

Zapłacone

Wojnicz Grzegorz 903 10km / M30 POL Pasłęk

Zapłacone

Wojtaszewska Monika 904 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

Wojtoń Łukasz 905 10km / M30 POL Kraków Gtx

Zapłacone

Wolski Adrian 906 10km / M16 POL Myszków

Zapłacone

Wos Anna 907 10km / K30 POL Halinow

Zapłacone

Wozniak Agnieszka 85 NW / K30 POL Siedlce

Zapłacone

Woźniak Krzysztof 908 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Woźniak Michał 909 10km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

Woźniak-Drewnowska Halina 86 NW / K60 POL Latchorzew

Zapłacone

Wróbel Marek 910 10km / M60 POL Łask Niezrzeszony-Łask

Zapłacone

Wróbel Tomasz 911 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Wroński Michał 912 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wroński Wojciech 913 10km / M40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

Wrzesiński Piotr 914 10km / M40 POL Częstochowa Gappag Team

Zapłacone

Wszołek Adam 915 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

Wudarczyk Tomasz 916 10km / M50 POL Władysławowo Kb Tkkf Promyk Ciechanów

Zapłacone

Wyglądała Bartosz 917 10km / M30 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Wypysińska Anna 918 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Wypysiński Rafał 919 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Wysocki Sergiusz 920 10km / M30 MUNDUROWI
POL Wiązowna Kppsp W Otwocku

Zapłacone

Wysokinska Aneta 921 10km / K16 MUNDUROWI
POL Warszawa Osżw Mińsk Mazowiecki /trener24H

Zapłacone

Zabielski Andrzej 922 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Zabłocki Karol 923 10km / M30 POL Warszawa Ks Ursus

Zapłacone

Zadrożny Krzysztof 924 10km / M40 POL Borowie Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

Zagórska Iwona 87 NW / K30 POL Zegrze

Zapłacone

Zagórski Tomasz 925 10km / M30 MUNDUROWI
POL Zegrze Csłii Zegrze

Zapłacone

Zając Aneta 926 10km / K30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

Zakrzewski Artur 927 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

Zaleski-Ejgierd Patryk 928 10km / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Team Ze

Zapłacone

Zalewska Anna 929 10km / K16 POL Łomianki Wkurw_Team

Zapłacone

Zalewski Andrzej 930 10km / M60 POL Warszawa Team Nutrilite

Zapłacone

Zalewski Dominik 931 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Żałoba Paweł 932 10km / M30 MUNDUROWI
POL Skierniewice Wat Warszawa

Zapłacone

Załuski Zbigniew 933 10km / M30 MUNDUROWI
37. Dr Op

Zapłacone

Zanoberg Arkadiusz 934 10km / M30 POL Teresin

Zapłacone

Zanoberg Maciej 935 10km / M16 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

Zapał Anna 936 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Zarowny Filip 937 10km / M30 SWE Sofielund

Zapłacone

Zarzycka Maria 938 10km / K60 POL Warszawa

Zapłacone

Zawadka Agnieszka 939 10km / K40 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

Zawadzki Jakub 940 10km / M16 POL Płock

Zapłacone

Zawadzki Mariusz 941 10km / M16 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

Zawadzki Przemek 942 10km / M30 POL Jabłonna Jkb Nbab Jabłonna

Zapłacone

Zawadzki Tadeusz 943 10km / M50 MUNDUROWI
Sr Geo

Zapłacone

Zdunek Michał 944 10km / M30 POL Warszawa Eurosoft Team

Zapłacone

Zduniak Mariusz 945 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

Zdybel Robert 946 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Żebrowska Anna 947 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

Zemła Krzysztof 948 10km / M50 POL Malinowice

Zapłacone

Zieliński Kazimierz 949 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

Ziemka Łukasz 950 10km / M16 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

Ziółkowski Rafał 951 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

Zubiel Jarosław 952 10km / M40 POL Mielec

Zapłacone

Żurawska Renata 953 10km / K40 POL Warszawa Leniwie Team

Zapłacone

Żurawski Paweł 954 10km / M40 POL Warszawa Leniwce Team

Zapłacone

Żywek Teresa 955 10km / K70 POL Warszawa Tripower

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU