VI Bieg Flagi

Cytadela Warszawska
02.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramczyk Aleksandra 121 10km / K30 POL Warszawa Nessi Team

Zapłacone

2. Abramowicz-Bednarz Marta 122 10km / K16 POL Kraków

Zapłacone

3. Adamczyk Adam 1 NW / M60 POL Warszawa Pasja

Zapłacone

4. Adamus Katarzyna 123 10km / K40 POL Piaseczno Piaseczno Running

Zapłacone

5. Anders Irena 2 NW / K50 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

6. Andrzejczak Dariusz 124 10km / M30 MUNDUROWI
POL Piaseczno 1 Baza Lotnictwa Transportowego

Zapłacone

7. Anowski Adrian 125 10km / M16 POL Drochowo

Zapłacone

8. Antczak Kinga 126 10km / K16 POL Szczecin

Zapłacone

9. Antczak Robert 127 10km / M40 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

10. Antoniak Sylwia 128 10km / K40 POL Małkinia Górna Biegowa Małkinia Górna

Zapłacone

11. Antonowicz Maciej 129 10km / M30 POL Kosewko Deaf Running

Zapłacone

12. Artyszuk Arkadiusz 130 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

13. Artyszuk Mirosław 131 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

14. Augustynowicz Piotr 132 10km / M40 MUNDUROWI
POL Ciechocinek

Zapłacone

15. Babula Jarosław 3 NW / M30 POL Pruszków Bank Millennium

Zapłacone

16. Bajorek Jacek 133 10km / M40 POL Wyszków Izbi Konsulting

Zapłacone

17. Bąk Jakub 134 10km / M16 POL Poddębice

Zapłacone

18. Bąk Oskar 135 10km / M16 POL Otwock Drużyna Szpiku

Zapłacone

19. Bakalarska Mariola 136 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

20. Bąkiewicz Artur 4 NW / M16 POL Warszawa

Zapłacone

21. Bakuła Wiesław 137 10km / M50 POL Wach

Zapłacone

22. Bala Paweł 138 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

23. Baliński Daniel 139 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

24. Balkiewicz Tomasz 140 10km / M50 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

25. Bandel Adam 141 10km / M30 POL Łódź

Zapłacone

26. Baranowski Marek 142 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

27. Baranowski Mariusz 143 10km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

28. Baranowski Romuald 5 NW / M50 POL Płock Dynamic

Zapłacone

29. Barańska Renata 144 10km / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

30. Barewski Bogdan 145 10km / M60 POL Warszawa Warszawiaky

Zapłacone

31. Barnaś Ilona 146 10km / K30 POL Warszawa Prettyfittyteam

Zapłacone

32. Bartczak Robert 147 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

33. Bartkowski Marek 148 10km / M40 POL Warszawa Endure Team

Zapłacone

34. Bartosiewicz Tomasz 149 10km / M30 POL Żyrardów Arturkurek.pro

Zapłacone

35. Bartosik Krystyna 6 NW / K60 POL Zgierz

Zapłacone

36. Bartosik Tomasz 150 10km / M16 POL Warszawa Legia Run Club

Zapłacone

37. Bartyzel Maja 151 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

38. Barwicki Jacek 152 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

39. Barwiński Daniel 153 10km / M16 MUNDUROWI
POL Warszawa Wat-Warszawa

Zapłacone

40. Basiak Bogdan 154 10km / M50 POL Teresin Kss

Zapłacone

41. Basiak Krzysztof 155 10km / M50 POL Sochaczew Skb

Zapłacone

42. Baszczyńska Katarzyna 156 10km / K50 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

43. Baszczyński Tomasz 157 10km / M50 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

44. Baumgart Jakub 158 10km / M16 POL Dziekanów Polski

Zapłacone

45. Bazylewicz Hubert 159 10km / M30 POL Warszawa Inpharmrunnung

Zapłacone

46. Bednarzak Tadeusz 160 10km / M60 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

47. Bentkowski Jan 161 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

48. Bialy Wojciech 162 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

49. Białek Zbigniew 163 10km / M40 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

50. Białożyński Marcin 164 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Dowództwo Wot

Zapłacone

51. Biardzka Marzena 165 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

52. Bielak Kamil 166 10km / M30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

53. Bielak Lech 167 10km / M50 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

54. Bielawska Elwira 7 NW / K30 POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

55. Bielawski Leszek 8 NW / M40 POL Okuniew Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

56. Bielecki Bartosz 168 10km / M30 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

57. Bielecki Tadeusz 169 10km / M40 POL Rumia Uks Siódemka Rumia

Zapłacone

58. Bielewicz Marlena 170 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

59. Bielicki Adam 171 10km / M60 POL Truskaw

Zapłacone

60. Bienias Grzesiek 172 10km / M30 POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

61. Biernacki Rafał 173 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

62. Binio Jakub 174 10km / M30 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

63. Binkiewicz Sylwia 175 10km / K30 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

64. Bis Sławomir 176 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

65. Blicharz Mieczysław 177 10km / M50 MUNDUROWI
POL Legionowo

Zapłacone

66. Błąkała Tomasz 178 10km / M40 POL Brodziszów

Zapłacone

67. Bocheńska Justyna 179 10km / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

68. Bocheński Krzysztof 180 10km / M40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

69. Boczkowska Aleksandra 181 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

70. Bojanowski Miroslaw 182 10km / M50 POL Sochaczew

Zapłacone

71. Borek Robert 183 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

72. Borkowski Leszek 9 NW / M50 POL Grabianów Nowi Siedlce

Zapłacone

73. Borkowski Paweł 184 10km / M30 POL Góra Kalwaria Niezrzeszony

Zapłacone

74. Borowiecki Maciej 185 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

75. Borządek Aleksandra 186 10km / K16 POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

76. Brodzka Monika 187 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

77. Brodzki Dariusz 188 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

78. Brzozowska Barbara 189 10km / K30 POL Tychowo

Zapłacone

79. Brzozowski Andrzej 190 10km / M60 POL Zamość

Zapłacone

80. Bukowski Janusz 191 10km / M60 POL Warszawa Stowarzyszenie Dać Siebie Innym

Zapłacone

81. Cęcelewski Jarek 192 10km / M40 POL Cisie Figlarze

Zapłacone

82. Cendrowski Marcin 193 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

83. Chaś Sebastian 194 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

84. Chmiel Anna 195 10km / K16 POL Wołomin

Zapłacone

85. Chmielnicka Katarzyna 196 10km / K16 MUNDUROWI
POL Biała Podlaska

Zapłacone

86. Chmielowiec Anna 197 10km / K40 POL Aarszaa Kb Galeria Warszawa

Zapłacone

87. Chojnacki Daniel 198 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

88. Chrupała Rafał 199 10km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

89. Chrustowski Michael 200 10km / M40 POL Euskirchen

Zapłacone

90. Chryścienko Piotr 201 10km / M50 POL Piszczac Piszczac Biega

Zapłacone

91. Chrzanowski Wojciech 202 10km / M30 POL Warszawa Chrzanowscyteam

Zapłacone

92. Chybowski Mariusz 203 10km / M30 MUNDUROWI
POL Szczecin Arkana Fit

Zapłacone

93. Ciarka Krystyna 10 NW / K60 POL Chotomów

Zapłacone

94. Cichowicz Marcin 204 10km / M30 POL Grójec Jw 3411

Zapłacone

95. Cichowicz Mariusz 205 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

96. Ciosek Marcin 206 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

97. Ciosek Marta 207 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

98. Cupryjak Adrian 208 10km / M30 POL Tarczyn Tarczyński Klub Biegowy

Zapłacone

99. Ćwik Jarosław 209 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lubaczów Jednostka Wojskowa 2420

Zapłacone

100. Ćwik Łukasz 210 10km / M30 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie

Zapłacone

101. Cybulski Adam 211 10km / M50 POL Warszawa Rwkl-L W Warszzawie

Zapłacone

102. Cybulski Dawid 212 10km / M16 POL Zamość

Zapłacone

103. Czajka Krzysztof 213 10km / M30 POL Grójec Jw 3411

Zapłacone

104. Czajkowski Krzysztof 214 10km / M16 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

105. Czapiewska Małgorzata 215 10km / K50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

106. Czapiewski Maciej 216 10km / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

107. Czapla Marcin 217 10km / M30 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

108. Czapla Sławomir 218 10km / M40 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

109. Czarnecki Cezary 219 10km / M16 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

110. Czechoska Magdalena 220 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

111. Czechowski Jerzy 221 10km / M70 POL Warszawa Mza-Warszawa

Zapłacone

112. Czerepak Wojciech 222 10km / M30 POL Sokolniki Jw 2414

Zapłacone

113. Czonka Agnieszka 11 NW / K30 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

114. Czubakowski Sławomir 223 10km / M50 POL Warszawa Brak

Zapłacone

115. Czubany Katarzyna 224 10km / K16 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

116. Czupta Hirek 225 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

117. Czyż Dominik 226 10km / M30 POL Serock Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

118. Dąbek Jolanta 12 NW / K50 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

119. Dąbek Paweł 227 10km / M40 POL Józefosław

Zapłacone

120. Dąbrowski Emil 228 10km / M16 POL Malbork

Zapłacone

121. Dąbrowski Krzysztof 229 10km / M60 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

122. Dąbrowski Tomasz 230 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

123. Danielek Ewa 231 10km / K30 POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

124. Daraż Jarosław 232 10km / M30 MUNDUROWI
38. Dr Op

Zapłacone

125. Dębowska Weronika 233 10km / K16 MUNDUROWI
2Psap/3Bdm

Zapłacone

126. Dębska Aneta 234 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

127. Deląg Jakub 13 NW / M16 POL Piotrków Trybunalski Luki Team Siedlce

Zapłacone

128. Dereszewski Piotr 235 10km / M30 POL Przedecz

Zapłacone

129. Deska Elżbieta 236 10km / K40 POL Grójec 1, Orel

Zapłacone

130. Dettlaff Patrycja 237 10km / K30 POL Wilcza Góra Dream Run

Zapłacone

131. Digiovanni Paolo 238 10km / M50 ITA Somma Vesuviana Asd Podistica Il Laghetto

Zapłacone

132. Długaszk Paweł 239 10km / M16 POL Pruszków Jw 2414

Zapłacone

133. Dobrzyńska Agnieszka 240 10km / K30 MUNDUROWI
POL Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

134. Domagała Jarosław 241 10km / M50 POL Warszawa Bbl

Zapłacone

135. Domagała Mariusz 242 10km / M16 POL Warszawa Rbs Running Team

Zapłacone

136. Domański Bartłomiej 243 10km / M40 POL Piaseczno

Zapłacone

137. Domański Henryk 244 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

138. Domański Jacek Expedyt 245 10km / M70 POL Warszawa Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

139. Domińczak Marta 246 10km / K16 POL Bydgoszcz

Zapłacone

140. Domińczak Patryk 247 10km / M30 MUNDUROWI
POL Łowicz

Zapłacone

141. Doroszuk Bartosz 248 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

142. Drabczyk Szymon 249 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

143. Drewnowski Mirosław 14 NW / M60 POL Latchorzew

Zapłacone

144. Drzewoszewski Adam 250 10km / M30 MUNDUROWI
POL Brodnica Coas

Zapłacone

145. Duda Tomasz 251 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lublin

Zapłacone

146. Dudek Bartłomiej 252 10km / M30 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

147. Dujka Kamil 253 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

148. Dybizbański Mariusz 254 10km / M30 POL Warszawa Ks. Wolni

Zapłacone

149. Dymel Andrzej 255 10km / M60 POL Warszawa Markowi Biegacze

Zapłacone

150. Dziadosz Mariola 256 10km / K16 POL Zwierzyniec

Zapłacone

151. Dziakiewicz Iwona 15 NW / K50 POL Żyrardów

Zapłacone

152. Dziedzic Marlena 257 10km / K40 POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

153. Dziekoński Andrzej 258 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

154. Dziepak Piotr 259 10km / M30 POL Wola Mrokowska 1Bltr

Zapłacone

155. Dziki Marzenna 16 NW / K60 POL Warszawa Aletempo

Zapłacone

156. Dziubczyk Paulina 17 NW / K30 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

157. Dżuganowska Agnieszka 260 10km / K40 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

158. Fabjaniak Zbigniew 261 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

159. Fałatowicz Ryszard 262 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

160. Fedorowicz Tomasz 263 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

161. Feller Arkadiusz 264 10km / M30 POL Błędów

Zapłacone

162. Ferenc Rafał 265 10km / M30 POL Miastko

Zapłacone

163. Fiedoruk Piotr 266 10km / M50 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

164. Fijołek-Nowińska Beata 267 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

165. Filc Łukasz 268 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

166. Filipczuk Dariusz 269 10km / M50 POL Zielonka

Zapłacone

167. Fiołek Katarzyna 270 10km / K16 POL Polska

Zapłacone

168. Fliszkiewicz Bartłomiej 271 10km / M16 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

169. Florczak Sylwia 272 10km / K40 POL Łódź Kb Heron

Zapłacone

170. Florek Michał 273 10km / M30 MUNDUROWI
POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

171. Foryś Agnieszka 274 10km / K40 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

172. Frąckiewicz Adrian 275 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

173. Frąckiewicz Dariusz 276 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

174. Franczak Jacek 277 10km / M40 POL Czeczotki

Zapłacone

175. Frankiewicz Marta 278 10km / K16 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

176. Frejlich Tomasz 18 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

177. Frenkel Marek 279 10km / M50 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

178. Fruba Andrzej 280 10km / M60 POL Redzikowo

Zapłacone

179. Frycz Michał 281 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

180. Frydrych Bożena 282 10km / K60 POL Warszawa ----------

Zapłacone

181. Furmaniak Joanna 283 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

182. Gabara Izabella 284 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

183. Gadomska Małgorzata 285 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

184. Gadomski Krzysztof 19 NW / M50 POL Warszawa

Zapłacone

185. Galińska Magdalena 286 10km / K30 POL Legionowo Warszawski Zaułek

Zapłacone

186. Gałązka Sławomir 287 10km / M50 POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

187. Gałecki Artur 288 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

188. Gałecki Jakub 289 10km / M16 POL Sochaczew

Zapłacone

189. Gardyna Waldemar 290 10km / M50 POL Piastów Alaaka

Zapłacone

190. Gargol Paweł 291 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

191. Gaudyn Marcin 292 10km / M30 POL Warszawa Sylwia Mi Każe

Zapłacone

192. Gawlik Arkadiusz 293 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

193. Gawraczyńska Anna 294 10km / K60 POL Warszawa Wtł Stegny Warszawa

Zapłacone

194. Gawryś Maciej 295 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

195. Gędek Marzena 296 10km / K40 POL Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

196. Gesing Joanna 297 10km / K30 MUNDUROWI
POL Chełmno 3Bdm

Zapłacone

197. Giebułtowicz Marek 298 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

198. Gieraga Jerzy 299 10km / M60 POL Łomża

Zapłacone

199. Gil Wojciech 20 NW / M40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

200. Gliwka Kamil 300 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

201. Głębocka-Roszczyk Joanna 301 10km / K30 POL Warszawa Razem Dla Bielan

Zapłacone

202. Głowacka Aleksandra 302 10km / K40 POL Legionowo Bravehearts

Zapłacone

203. Głowacki Andrzej 303 10km / M40 MUNDUROWI
POL Legionowo Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

204. Głuchowski Marek 304 10km / M40 POL Pruszków

Zapłacone

205. Głuszczak Szczepan 305 10km / M30 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

206. Gnatowska Elżbieta 306 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

207. Gniazdowski Juliusz 307 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

208. Godlewska Marta 308 10km / K30 POL Warszaea Love Life

Zapłacone

209. Godlewski Krzysztof 309 10km / M30 POL Warszawa Love Life

Zapłacone

210. Gogolewski Michał 310 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

211. Golec Rafał 311 10km / M40 POL Pruszków Golecmasaze.pl

Zapłacone

212. Gołębiewski Marcin 312 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

213. Goral Tadeusz 313 10km / M40 POL Warszawa Kkb

Zapłacone

214. Górka Krzysztof 314 10km / M50 POL Grodzisk Mazowiecki San Escobar

Zapłacone

215. Górka Marcin 315 10km / M40 MUNDUROWI
Oro

Zapłacone

216. Górski Marcin 316 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa Coas

Zapłacone

217. Górski Paweł 317 10km / M30 POL Błędów

Zapłacone

218. Gorzkowski Konrad 21 NW / M70 POL Warszawa N/z

Zapłacone

219. Goszczycki Witold 318 10km / M50 POL Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

220. Goździkowski Ireneusz 319 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

221. Grabowska Karolina 320 10km / K40 POL Warszawa Gazella Team

Zapłacone

222. Grabowski Andrzej 22 NW / M50 POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

223. Grabowski Mariusz 321 10km / M50 MUNDUROWI
POL Zielona Góra Dg Rsz

Zapłacone

224. Grabowski Tomasz 322 10km / M40 POL Warszawa Gazella Team

Zapłacone

225. Grąbski Rafal 323 10km / M30 MUNDUROWI
POL Łódź

Zapłacone

226. Graczyk Roman 324 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

227. Gregoruk Małgorzata 325 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

228. Groberek Monika 326 10km / K40 POL Zamość Lewandów Team

Zapłacone

229. Grochowski Paweł 327 10km / M40 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

230. Gromek Kamil 328 10km / M16 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

231. Grudek Przemysław 329 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

232. Grudzicki Daniel 330 10km / M30 MUNDUROWI
POL Kołoząb Cop-Dkp

Zapłacone

233. Gruza Marek 331 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

234. Gruza Marta 332 10km / K30 POL Kazuń Bielany

Zapłacone

235. Grycko Marta 333 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

236. Grzebska Ewa 334 10km / K50 POL Mława G@g

Zapłacone

237. Grzebski Jerzy 335 10km / M50 POL Mława G@g

Zapłacone

238. Grzybowski Mariusz 336 10km / M50 POL Kobyłka

Zapłacone

239. Gumiński Wiesław 337 10km / M40 POL Nowy Dwó Mazowiecki

Zapłacone

240. Gutkowski Janusz 338 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

241. Haadryś Grzegorz 339 10km / M30 POL Wrocław

Zapłacone

242. Hachaj Paweł 340 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Coas

Zapłacone

243. Hajduk Hubert 341 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

244. Hawryluk Natalia 342 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

245. Henzler Kamil 343 10km / M16 POL Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

246. Hnidziuk Magdalena 344 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

247. Hukowska Urszula 345 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

248. Humeniuk Antoni 346 10km / M40 POL Zegrze Csłii

Zapłacone

249. Iracki Mateusz 347 10km / M16 MUNDUROWI
POL Warszawa Entre.pl Team / Km Psp M. St. Warszawy

Zapłacone

250. Jabłońska Aleksandra 348 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

251. Jabłoński Mariusz 349 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

252. Jabłoński Michał 350 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

253. Jachowicz Łukasz 351 10km / M30 POL Legionowo

Zapłacone

254. Jagieliński Maciej 352 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

255. Jagielski Tomasz 353 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

256. Jaguścik Janusz 354 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

257. Jakub Ulaszewski 355 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

258. Jakubaszek Grzegorz 356 10km / M30 POL Wola Korycka Górna

Zapłacone

259. Jakubiuk Sławomir 357 10km / M40 MUNDUROWI
Sr Geo

Zapłacone

260. Jakubowska-Gawlik Katarzyna 358 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

261. Jakubowski Dariusz 359 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

262. Jakubowski Krzysztof 360 10km / M30 MUNDUROWI
POL Nasielsk

Zapłacone

263. Jakubowski Leszek 361 10km / M30 MUNDUROWI
POL Chełmno 3Bdm

Zapłacone

264. Janczarek Arkadiusz 362 10km / M30 POL Boża Wola Wkurw_Team

Zapłacone

265. Janiak Joanna 363 10km / K16 POL Konin

Zapłacone

266. Janiszewska Anna 364 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

267. Jankowski Andrzej 23 NW / M40 POL Zegrze

Zapłacone

268. Janowska Natalia 365 10km / K16 POL Legionowo

Zapłacone

269. Jarosz Andrzej 366 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

270. Jarosz Grzegorz 367 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy

Zapłacone

271. Jarzębska Dorota 368 10km / K40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

272. Jarzębski Mariusz 369 10km / M40 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

273. Jaskuła Adam 370 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

274. Jaskuła Aleksandra 24 NW / K16 POL Warszawa

Zapłacone

275. Jaskuła Aneta 25 NW / K40 POL Warszawa

Zapłacone

276. Jaskuła Robert 371 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

277. Jaślan Andżelika 26 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

278. Jastrzębska-Majak Marta 372 10km / K16 POL Warszawa Biegaj Pod Okiem Trenera

Zapłacone

279. Jaworek Dariusz 27 NW / M40 POL Gliwice Otk Rzeźnik

Zapłacone

280. Jaworski Arkadiusz 373 10km / M30 POL Izabelin

Zapłacone

281. Jędruszczak Adam 374 10km / M16 POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

282. Jędryka Grzegorz 375 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

283. Jędrzejewski Marcin 376 10km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

284. Józwik Robert 377 10km / M40 POL Warszawa Arsun

Zapłacone

285. Julke Jarosław 378 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

286. Juś Paulina 379 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

287. Just Krzysztof 380 10km / M40 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

288. Kacprzak Paulina 381 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

289. Kacprzyk Ewa 382 10km / K30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

290. Kacpura Piotr 383 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

291. Kaczmarek Arkadiusz 384 10km / M50 POL Elbląg

Zapłacone

292. Kaczor Renata 385 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

293. Kaczynski Piotr 386 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

294. Kądziela Rafał 387 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

295. Kajdan Emil 388 10km / M30 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

296. Kajdan Emilia 389 10km / K30 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

297. Kalamarz Lesław 390 10km / M50 POL Wrocław Wp

Zapłacone

298. Kalbarczyk Izabella 28 NW / K30 POL Warszawa Adidas Runners

Zapłacone

299. Kamień Dorota 391 10km / K40 POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

300. Kamiński Andrzej 392 10km / M50 POL Żelechów

Zapłacone

301. Kamiński Stanisław 393 10km / M60 POL Nadarzyn Gos Nadarzyn

Zapłacone

302. Kamionowski Mariusz 394 10km / M50 POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

303. Kańciała Rafał 395 10km / M16 POL Wołomin

Zapłacone

304. Kaniak Zbigniew 29 NW / M60 POL Płońsk Grupa Nordic Walking Płońsk

Zapłacone

305. Karasiewicz Katarzyna 396 10km / K40 POL Kuligów

Zapłacone

306. Karaszewski Grzegorz 397 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

307. Karaszewski Marek 398 10km / M40 POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

308. Kargul Marcin 399 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

309. Karłowicz Anna 400 10km / K60 POL Warszawa Wolna Wola Warszawa

Zapłacone

310. Karolak Rafał 401 10km / M40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

311. Karpinska Katarzyna 402 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

312. Karwecka Iwona 403 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

313. Karwecki Rafał 404 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

314. Kasjaniuk Magdalena 405 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

315. Kaska Krzysztof 406 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

316. Kaszluga Katarzyna 30 NW / K30 POL Opatów -

Zapłacone

317. Kaźmierczak Bartłomiej 407 10km / M40 POL Wiktorów Pko Bank Polski

Zapłacone

318. Kazubek Maciej 408 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

319. Kazubek Michał 31 NW / M30 POL Warszawa Pgb Sportowa Paczka

Zapłacone

320. Kędzierski Mieczysław 409 10km / M50 POL Milanówek Tg Sokól Brwinów

Zapłacone

321. Kępińska Kamila 410 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

322. Kępiński Cezary 411 10km / M30 POL Wiązowna Miedzeszyniaky

Zapłacone

323. Kępka Marcin 412 10km / M16 POL Lublin Lubelskibiegacz Team

Zapłacone

324. Kępka Michał 413 10km / M16 POL Piastów

Zapłacone

325. Kidacka Ela 414 10km / K40 POL Rzeszów

Zapłacone

326. Kiedrowski Mariusz 415 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

327. Kielak Natalia 416 10km / K30 POL Warszawa Nike+ Run Club

Zapłacone

328. Kilijanek Piotr 417 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

329. Kilkowska Joanna 418 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

330. Kirkiewicz Kacper 419 10km / M16 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

331. Kita Maciej 420 10km / M30 MUNDUROWI
POL Straszęcin 33 Blp Dębica

Zapłacone

332. Kita Piotr 421 10km / M40 MUNDUROWI
POL Sanok

Zapłacone

333. Klucinski Leszek 422 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

334. Kluczak Marzena 32 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

335. Kluczak Sławomir 33 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

336. Klusek Jolanta 423 10km / K40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

337. Kłos Zbyszek 424 10km / M50 POL Piastów Tak Sobie Biegam-Piastów

Zapłacone

338. Kochańska Monika 425 10km / K30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

339. Kocimski Jan 426 10km / M70 POL Sochaczew Km Aktywni Sochaczew

Zapłacone

340. Koczorowska Anna 427 10km / K30 POL Radiówek Koczory

Zapłacone

341. Koczorowski Marcin 428 10km / M30 POL Radiówek Koczory

Zapłacone

342. Kogut Mariusz 429 10km / M40 POL Warszawa Continental Running Team

Zapłacone

343. Kolasa Andrzej 430 10km / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

344. Kolasa Barbara 431 10km / K60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.słowackiego

Zapłacone

345. Kołdej Karol 432 10km / M30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

346. Kołodziejczyk Darek 433 10km / M40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

347. Komorowska Elżbieta 34 NW / K60 POL Warszawa

Zapłacone

348. Komosa Robert 434 10km / M40 MUNDUROWI
Oro

Zapłacone

349. Konarski Maciej 435 10km / M30 POL Podkowa Leśna Konar Da Radę

Zapłacone

350. Kończyk Ewa 436 10km / K16 POL Kraków

Zapłacone

351. Kondela Paweł 437 10km / M40 MUNDUROWI
POL Choszczno

Zapłacone

352. Kondraciuk Piotr 438 10km / M40 POL Białystok Białystok Biega Team

Zapłacone

353. Konkowska-Szymańska Joanna 439 10km / K50 POL Warszawa Dzikie Skrzydło

Zapłacone

354. Konopka Anna 440 10km / K30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

355. Konopka Robert 441 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

356. Konstańczak Joanna 442 10km / K30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

357. Koperski Jan 443 10km / M60 POL Sławno

Zapłacone

358. Kopieniak Agnieszka 444 10km / K30 POL Warszawa Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać

Zapłacone

359. Kornicka Aneta 35 NW / K40 POL Pruszków

Zapłacone

360. Kornicki Robert 36 NW / M40 POL Pruszków

Zapłacone

361. Korsak Marcin 445 10km / M40 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

362. Kościelska Agnieszka 446 10km / K40 POL Chruszczewo Mazovia Proactiv

Zapłacone

363. Kościelski Mariusz 447 10km / M40 POL Chruszczewo Mazovia Proactiv

Zapłacone

364. Kościk Jakub 448 10km / M30 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza

Zapłacone

365. Kosiaty Jarosław 37 NW / M40 POL Warszawa Róbmy Swoje

Zapłacone

366. Kosiec Maciej 449 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

367. Kosieradzki Eryk 450 10km / M16 POL Warszawa Tofinkowo

Zapłacone

368. Kosiewski Grzegorz 451 10km / M50 POL Przasnysz

Zapłacone

369. Kosiewski Paweł 452 10km / M30 MUNDUROWI
POL Marki

Zapłacone

370. Kosmala Dariusz 453 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

371. Kostrzewa Edward 454 10km / M60 USA Chicago

Zapłacone

372. Kostyra Krzysztof 455 10km / M50 POL Warszawa Biegusiem.pl

Zapłacone

373. Koszewski Wojciech 456 10km / M40 POL Nidzica Nidzica Biega

Zapłacone

374. Kot Michał 457 10km / M40 POL Warszawa Rozbiegamy Nowydwór

Zapłacone

375. Kowalczyk Bogdan 458 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

376. Kowalczyk Klaudia 459 10km / K30 POL Radom

Zapłacone

377. Kowalczyk Mirosław 460 10km / M40 POL Jabłonna Pwpw

Zapłacone

378. Kowalska Magdalena 461 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

379. Kowalski Mateusz 462 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

380. Kowalski Michał 463 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

381. Kozera Marcin 464 10km / M30 POL Książenice

Zapłacone

382. Kozioł Mariusz 465 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa-Wesoła Rembertów Team

Zapłacone

383. Kozłowski Adam 466 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

384. Kozłowski Witold 467 10km / M30 POL Warszawa Warszawa-Bemowo

Zapłacone

385. Kraczkowski Michał 468 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

386. Kraska Katarzyna 469 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

387. Krasnowska Natalia 470 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

388. Krawczak Hubert 471 10km / M30 POL Błędów Sadownik

Zapłacone

389. Krawczonek Marzena 472 10km / K40 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

390. Krawczyk Paweł 473 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

391. Krawczyk Wojciech 474 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

392. Krawiecki Wojciech 475 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

393. Krochmalska Agnieszka 476 10km / K40 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

394. Królak Konrad 38 NW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

395. Królicki Rafał 477 10km / M16 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

396. Kruk Arkadiusz 478 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

397. Kruk Dariusz 479 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

398. Krupa Tomasz 480 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

399. Krupiniewicz Antoni 481 10km / M40 POL Legionowo Skorpion

Zapłacone

400. Krypa Jan 482 10km / M60 POL Warszawa Fundacja Lotto

Zapłacone

401. Kryściak Edward 483 10km / M50 POL Kraków Lozp

Zapłacone

402. Krysiński Krzysztof 484 10km / M60 POL Komorów Sawina

Zapłacone

403. Krystian Paweł 485 10km / M30 MUNDUROWI
POL Radom 10Wpsam

Zapłacone

404. Krzeszowska Ewa 486 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

405. Krzywiec Przemysław 487 10km / M30 POL Falenty

Zapłacone

406. Krzyżewski Adam 488 10km / M16 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

407. Ksiądzyna Iwona 489 10km / K40 POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

408. Kucharczyk Michał 490 10km / M16 POL Białobrzegi Eurosoft

Zapłacone

409. Kuczynski Igor 491 10km / M40 POL Warszawa Aptekarz Warszawski

Zapłacone

410. Kuflowski Artur 492 10km / M40 MUNDUROWI
POL Grójec 1.orel

Zapłacone

411. Kujawa Natalia 493 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

412. Kukla Sandra 494 10km / K30 POL Pruszków

Zapłacone

413. Kukuła Agnieszka 495 10km / K40 POL Koszęcin

Zapłacone

414. Kula Szymon 496 10km / M40 POL Gdynia

Zapłacone

415. Kulesza Mariusz 497 10km / M30 POL Warszawa Jantar

Zapłacone

416. Kulik Mariusz 498 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

417. Kulma Marcin 499 10km / M30 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

418. Kundys Karolina 500 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

419. Kupiec Igor 501 10km / M16 POL Wołomin

Zapłacone

420. Kurcz Mariusz 502 10km / M40 POL Serock

Zapłacone

421. Kurkowski Jaroslaw 503 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

422. Kusz Magdalena 504 10km / K30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

423. Kwas August 505 10km / M30 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

424. Kwiatkowska Renata 506 10km / K50 POL Ożarów Mazowiecki Kb Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

425. Kwiatkowski Aleksander 507 10km / M50 POL Łowicz Ipa Katowice Vi

Zapłacone

426. Kwiatkowski Michał 508 10km / M30 MUNDUROWI
POL Górakalwaria

Zapłacone

427. Kwiecień Mikołaj 509 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

428. Lach Robert 510 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

429. Le-Hoang Artur 511 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

430. Lech Andrzej 512 10km / M40 POL Lublin

Zapłacone

431. Lechowski Bartłomiej 513 10km / M30 POL Radom

Zapłacone

432. Lenard Błażej 514 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

433. Lengiewicz Jakub 515 10km / M40 POL Warszawa Otk Rzeźnik

Zapłacone

434. Leonarska Małgorzata 516 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

435. Lesiak Kamil 517 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

436. Lesiak Paweł 518 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

437. Lesiewicz Ania 39 NW / K16 POL Piastów

Zapłacone

438. Lesiewicz Renata 40 NW / K40 POL Piastów

Zapłacone

439. Leszczyński Paweł 519 10km / M16 MUNDUROWI
POL Warszawa Wkurw_Team

Zapłacone

440. Lewandowska Ewa 520 10km / K30 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

441. Lewandowska Karolina 521 10km / K40 POL Gamratka Dream Run

Zapłacone

442. Lewandowski Łukasz 522 10km / M30 POL Mysiadło

Zapłacone

443. Libold Maciek 523 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

444. Lipińska Joanna 524 10km / K16 POL Kazuń Polski Łomiankowska Grupa Biegowa

Zapłacone

445. Lipko Adam 525 10km / M40 POL Sławatycze Dzik Sławatycze

Zapłacone

446. Logvina Anastasiia 526 10km / K16 POL Warsaw

Zapłacone

447. Luba Piotr 527 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

448. Łabęda Stanisław 528 10km / M40 POL Świercze Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

449. Łączykowski Michał 529 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

450. Łazarski Robert 530 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

451. Łodzinski Bogusław 531 10km / M50 MUNDUROWI
POL Piaseczno

Zapłacone

452. Łodziński Michał 532 10km / M16 POL Piaseczno

Zapłacone

453. Łomot Marek 533 10km / M40 MUNDUROWI
POL Legionowo Sgwp

Zapłacone

454. Łukasiewicz Bartosz 534 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

455. Łukaszewski Roman 535 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

456. Łuniewska Anna 41 NW / K50 POL Warszawa Nw Warszawa Wawer

Zapłacone

457. Macander Jakub 536 10km / M16 POL Skierniewice

Zapłacone

458. Machnica Marzena 42 NW / K50 POL Ropczyce Matner Running Team

Zapłacone

459. Macieja Mirosław 43 NW / M50 POL Piaseczno

Zapłacone

460. Mądrzak Anna 537 10km / K16 POL Poznań

Zapłacone

461. Maj Radosław 538 10km / M30 POL Chomentow Socha Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

462. Majeran Iwona 44 NW / K30 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

463. Majeran Marcin 45 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

464. Majsterek Paweł 539 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

465. Makarowski Paweł 540 10km / M40 MUNDUROWI
POL Białystok Runtravelfun

Zapłacone

466. Makowski Jakub 541 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

467. Makulec Dariusz 542 10km / M40 POL Sochaczew Km Aktywni Sochaczew

Zapłacone

468. Maldis Marek 543 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

469. Malec Józef 544 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

470. Malec Łukasz 545 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

471. Maler Władysław 546 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

472. Malinowska Magdalena 547 10km / K30 POL Jabłonna

Zapłacone

473. Maliszewski Cezary 548 10km / M60 POL Warszawa Denat Warszawa

Zapłacone

474. Małachowski Sławomir 549 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

475. Małagowski Tomasz 550 10km / M30 POL Marki 1985

Zapłacone

476. Małecka Karolina 551 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

477. Małysz Michał 552 10km / M30 MUNDUROWI
Oro

Zapłacone

478. Manowska-Cepak Katarzyna 553 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

479. Marciniak Maria 554 10km / K30 POL Śmigiel

Zapłacone

480. Marcinkiewicz Katarzyna 555 10km / K40 POL Kobyłka Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

481. Marcinkowska Renata 46 NW / K60 POL Sochaczew Face Nordic Walking Team

Zapłacone

482. Marcinkowski Dariusz 556 10km / M60 POL Sochaczew

Zapłacone

483. Marczak Grażyna 557 10km / K60 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

484. Marczak Krzysztof 558 10km / M16 POL Stare Babice Stare Babice Biegaja

Zapłacone

485. Marczyk Jerzy 47 NW / M60 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

486. Mardeusz Bernadetta 559 10km / K40 POL Dębica Srtg Debica

Zapłacone

487. Marek Henryk 560 10km / M70 POL Warszawa ---------------

Zapłacone

488. Marek Roman 561 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

489. Mariańska Katarzyna 562 10km / K16 POL Radzymin

Zapłacone

490. Maron Agnieszka 563 10km / K40 POL Warszawa Jack Team

Zapłacone

491. Maron Jacek 564 10km / M50 POL Warszawa Jack Team

Zapłacone

492. Marosz Adrianna 565 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

493. Marszalec Jarosław 566 10km / M70 POL Sulejówek

Zapłacone

494. Marszałek Jerzy 567 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

495. Martyniuk Renata 48 NW / K60 POL Warszawa

Zapłacone

496. Martynuska Wojciech 568 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

497. Maruszyńska Inga 569 10km / K30 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

498. Marzantowicz Katarzyna 570 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

499. Masłowski Jerzy 571 10km / M60 POL Marki Horowa Góra

Zapłacone

500. Matak Cezary 572 10km / M40 POL Ząbki

Zapłacone

501. Matak Mariusz 573 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

502. Matczuk Konrad 574 10km / M40 POL Wołomin

Zapłacone

503. Matuszewska Paulina 575 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

504. Mazur Marek 576 10km / M50 MUNDUROWI
POL Piaseczno Cpi

Zapłacone

505. Mazurek Michał 49 NW / M30 POL Warszawa

Zapłacone

506. Mazurek Paweł 577 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

507. Mędel Cezary 578 10km / M40 MUNDUROWI
POL Koszalin

Zapłacone

508. Mędel Marta 579 10km / K40 POL Koszalin Tkkf Koszalin

Zapłacone

509. Mędrzycki Mirosław 580 10km / M50 POL Warszawa Parkran Warszawa-Bródno

Zapłacone

510. Melska Karolina 581 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

511. Mężyński Piotr 582 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

512. Miasojedow Bożena 583 10km / K60 POL Warszawa Aks Polonia Warszawa

Zapłacone

513. Michalczyk Grzegorz 584 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

514. Michalczyk Łukasz 585 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

515. Michalska Weronika 586 10km / K16 POL Gdynia

Zapłacone

516. Mielczarek Krzysztof 587 10km / M40 POL Warszawa Rozbiegani-Żychlin

Zapłacone

517. Mierzejewski Jakub 588 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

518. Mierzejewski Mariusz 589 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

519. Mieszkowski Maciej 590 10km / M50 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

520. Mikielski Daniel 591 10km / M16 POL Olsztynek Team Kopeć

Zapłacone

521. Mikołajczewski Damian 592 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

522. Mioduszewski Adrian 593 10km / M16 POL Grójec

Zapłacone

523. Mioduszewski Mariusz 594 10km / M40 MUNDUROWI
POL Ząbki

Zapłacone

524. Mirecki Jan 595 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

525. Misiura Jarek 596 10km / M40 MUNDUROWI
POL Nowy Dwór Mazowiecki I3To

Zapłacone

526. Miszewski Michał 597 10km / M40 POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

527. Miszkiewicz Jolanta 50 NW / K50 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

528. Mituła Anna 598 10km / K30 POL Wołomin

Zapłacone

529. Mitura Marek 599 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

530. Młynarz Adam 600 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

531. Modras Agnieszka 601 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

532. Morawski Szymon 602 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

533. Mortoś Jan 603 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

534. Motylewski Kamil 604 10km / M30 MUNDUROWI
37. Dr Op

Zapłacone

535. Mróz Sebastian 605 10km / M40 POL Komorów

Zapłacone

536. Mucha Rafał 606 10km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

537. Munik Krzysztof 607 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

538. Murawska Halina 51 NW / K40 Muzeum Niepodległości

Zapłacone

539. Murillo Xavier 608 10km / M40 ESP Barcelona

Zapłacone

540. Murzyn Maria 609 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

541. Musialik Rafal 610 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lubliniec

Zapłacone

542. Nagórski Ryszard 611 10km / M60 POL Ciechocinek

Zapłacone

543. Napiórkowski Michał 612 10km / M30 POL Kobyłka

Zapłacone

544. Naskręt Mariusz 613 10km / M40 POL Racot

Zapłacone

545. Naumiuk Mariusz 614 10km / M16 POL Siedlce

Zapłacone

546. Niecławski Bartosz 615 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

547. Niemczak Basia 616 10km / K16 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

548. Nietrzebka Aleksandra 52 NW / K16 POL Międzyborów

Zapłacone

549. Nietrzebka Paweł 53 NW / M30 POL Międzyborów

Zapłacone

550. Niewiadomski Zdzislaw 617 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

551. Nowak Katarzyna 618 10km / K30 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

552. Nowak Marcelina 619 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

553. Nowak Marcin 620 10km / M40 MUNDUROWI
POL Łódź Kb Heron

Zapłacone

554. Nowakowski Czeslaw 621 10km / M70 POL Warszawa Klub Biegacza Goch

Zapłacone

555. Nowakowski Maciej 622 10km / M40 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

556. Nowicki Kamil 623 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

557. Nowocień Piotr 624 10km / M30 MUNDUROWI
POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

558. Noworyta Jacek 54 NW / M70 POL Warszawa Asa Team

Zapłacone

559. Obrębska Elżbieta 55 NW / K50 POL Płońsk N W Człapski Płońsk

Zapłacone

560. Odziemczyk Sebastian 625 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

561. Okoń Adrian 626 10km / M16 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

562. Okrzesik Ma 627 10km / K50 POL Warszawa Warta

Zapłacone

563. Olbryś Stanisław 628 10km / M50 POL Nasielsk Kb Legionowo

Zapłacone

564. Olejniczak Dorota 56 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

565. Olejniczak Piotr 57 NW / M40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

566. Olesiński Piotr 629 10km / M30 POL Żyrardów Belvedere Żyrardów

Zapłacone

567. Oljasz Konrad 630 10km / M16 POL Stoczek

Zapłacone

568. Olszewska Jadwiga 631 10km / K50 POL Warszawa Interrisk

Zapłacone

569. Olszewski Jacek 632 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

570. Olszewski Tomasz 633 10km / M40 MUNDUROWI
POL Łódź

Zapłacone

571. Oltarzewski Jarosław 634 10km / M30 POL Sochaczew

Zapłacone

572. Orlicki Stanisław 635 10km / M50 POL Tychy Orzeł-Rudze

Zapłacone

573. Orlik Sebastian 636 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

574. Orliński Krzysztof 637 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

575. Orłowska Agnieszka 58 NW / K30 POL Warszawa

Zapłacone

576. Ostrowska Magdalena 638 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

577. Ostrowski Sylwester 639 10km / M30 POL Wilków Pierwszy Wilków

Zapłacone

578. Owczarek Magdalena 59 NW / K50 POL Międzyborów

Zapłacone

579. Oziemska Marta 640 10km / K30 POL Legionowo

Zapłacone

580. Paciorek Marek 641 10km / M60 POL Popowo-Letnisko 26 Wog

Zapłacone

581. Pajdosz Arkadiusz 642 10km / M30 POL Pruszków Wpeunning

Zapłacone

582. Pajórek Karol 643 10km / M16 POL Gdynia

Zapłacone

583. Palmer John 644 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

584. Paluch Anna 645 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

585. Paluch Sebastian 646 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

586. Paluszkiewicz Tomasz 647 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

587. Pąprowicz Wojciech 648 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

588. Papuga Joanna 60 NW / K40 POL Łask Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

589. Parzyński Łukasz 649 10km / M30 MUNDUROWI
POL Płock Jw 2189

Zapłacone

590. Paterczyk Andrzej 650 10km / M50 MUNDUROWI
POL Sieradz

Zapłacone

591. Pawelec Jakub 651 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

592. Pawlak Bartłomiej 652 10km / M30 POL Warszawa Jantar

Zapłacone

593. Pawlak Monika 653 10km / K50 POL Grotniki

Zapłacone

594. Pawłowska Katarzyna 654 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

595. Pesta Marek 61 NW / M50 POL Płock

Zapłacone

596. Petryka Wojciech 655 10km / M40 POL Raszyn

Zapłacone

597. Piech Paweł 656 10km / M30 POL Olsztyn

Zapłacone

598. Piekut Andrzej 657 10km / M50 POL Nowy Dwór Mazowiecki Kb Jogger

Zapłacone

599. Pietrzyk Natalia 658 10km / K16 POL Lublin

Zapłacone

600. Piguła Krzysztof 62 NW / M50 POL Łódź

Zapłacone

601. Piliński Tomasz 659 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

602. Pilzak Janusz 63 NW / M50 Muzeum Wojska Polskiego

Zapłacone

603. Pinkosz Leszek 660 10km / M60 POL Zielonka Lechici Zielonka

Zapłacone

604. Piotrak Marcin 64 NW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

605. Piotrowski Arkadiusz 661 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

606. Pisarczyk Natalia 662 10km / K16 POL Zakręt

Zapłacone

607. Pisowłodzka Dagmara 663 10km / K40 POL Dąbrowa Górnicz 1976

Zapłacone

608. Piwoński Jacek 664 10km / M16 POL Legnica

Zapłacone

609. Piwowarczyk Agata 665 10km / K30 POL Legionowo Bravehearts

Zapłacone

610. Piwowarczyk Marcin 666 10km / M30 MUNDUROWI
POL Legionowo Bravehearts Legionowo

Zapłacone

611. Plath-Koperska Krystyna 667 10km / K50 POL Sławno

Zapłacone

612. Pluszka Adam 668 10km / M40 POL Warszawa Trzy Koty

Zapłacone

613. Pochylski Łukasz 669 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

614. Podczasi Marcin 670 10km / M16 POL Kozienice Wkz Kozienice

Zapłacone

615. Poddębniak Sandra 671 10km / K16 POL Opoczno

Zapłacone

616. Podedworny Artur 672 10km / M40 POL Bechcice-Wieś

Zapłacone

617. Polak Michał 673 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

618. Polak Sebastian 674 10km / M30 POL Warszawa Zdrofit

Zapłacone

619. Polański Michał 675 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

620. Polański Piotr 676 10km / M50 POL Warszawa Warszawa-Mokotów

Zapłacone

621. Pomaski Paweł 677 10km / M50 POL Warszawa Adidas Runner's Warsaw

Zapłacone

622. Popek Barbara 678 10km / K40 MUNDUROWI
POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

623. Popiel Marcin 679 10km / M16 POL Pruszków

Zapłacone

624. Popławski Krzysztof 680 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

625. Poprawa Łukasz 681 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

626. Pośpiech Adrianna 682 10km / K16 POL Pruszków

Zapłacone

627. Poszelężny Dariusz 683 10km / M40 POL Warszawa Jtendo

Zapłacone

628. Potyraj Dariusz 684 10km / M60 POL Warszawa Lemingi Running

Zapłacone

629. Pradela Przemysław 685 10km / M16 MUNDUROWI
POL Lubliniec

Zapłacone

630. Prasałek Jan 686 10km / M30 POL Warszawa Legia Warszawa

Zapłacone

631. Prus Tomasz 687 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

632. Prusik Tomasz 65 NW / M40 POL Warszawa

Zapłacone

633. Przedwojewski Wojciech 688 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

634. Przyborowski Michał 689 10km / M30 POL Warszawa Polska Z Buta

Zapłacone

635. Przywoźny Paweł 690 10km / M16 POL Piastów Rbs Running Team

Zapłacone

636. Psyk Mikołaj 691 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

637. Ptak Krzysztof 692 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

638. Pyrzak Paweł 693 10km / M30 POL Przemyśl Fort Jaksmanice

Zapłacone

639. Pytkowska Jolanta 66 NW / K60 POL Warszawa Lechici Zielonka

Zapłacone

640. Pytkowski Marek 694 10km / M60 POL Zielonka Lechicizielonka

Zapłacone

641. Raciborska Beata 695 10km / K30 POL Legionowo

Zapłacone

642. Racinowski Paweł 696 10km / M50 POL Gryfino

Zapłacone

643. Radecki Michał 697 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

644. Radomski Marcin 67 NW / M40 POL Płock Biegam W Sfetsze

Zapłacone

645. Radomski Michał 698 10km / M40 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

646. Raducka Mirella 699 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

647. Rakoczy Paweł 700 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

648. Rasieński Sławomir 701 10km / M30 MUNDUROWI
POL Kielce Osżw Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

649. Raszewska Izabela 68 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

650. Ratyński Marek 702 10km / M40 POL Otwock Otwocki Tuptacz

Zapłacone

651. Rech Jarek 703 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

652. Reda Sławomir 69 NW / M60 POL Warszawa Pasja Warszawa

Zapłacone

653. Redzik Mariusz 704 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

654. Rejmentowska Sylwia 70 NW / K40 POL Warszawa-Wesoła

Zapłacone

655. Resiak Janusz 705 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

656. Reszke Mariusz 706 10km / M40 MUNDUROWI
POL Grudziadz

Zapłacone

657. Rewekant Małgorzata 707 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

658. Rewera Robert 708 10km / M40 POL Warszawa Pko Bank Polski

Zapłacone

659. Reyadh Suzan 709 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

660. Robak Wojciech 710 10km / M30 MUNDUROWI
Wcg

Zapłacone

661. Rochnowska Magdalena 711 10km / K40 MUNDUROWI
POL Chotomów

Zapłacone

662. Rochnowski Artur 712 10km / M40 MUNDUROWI
POL Chotomów

Zapłacone

663. Rodak Zbigniew 713 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

664. Romanowicz Michał 71 NW / M40 POL Legionowo

Zapłacone

665. Romański Kazimierz 714 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

666. Romejko Dariusz 715 10km / M40 MUNDUROWI
POL Komorowo Ostrów Biega

Zapłacone

667. Różańska Renata 716 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

668. Rożniatowski Tomasz 717 10km / M30 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

669. Rurak Filip 718 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

670. Ruszczyk Grzegorz 719 10km / M40 POL Skaryszew

Zapłacone

671. Rusztecki Rafał 720 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

672. Ryczkowski Oskar 721 10km / M16 POL Ząbki

Zapłacone

673. Ryczkowski Robert 722 10km / M40 POL Ząbki Hydraulik.pl

Zapłacone

674. Ryfiński Grzegorz 723 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

675. Ryszka Bogusław 724 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

676. Rzepkowski Rafał 725 10km / M40 POL Nowa Iwiczna Polish Wings

Zapłacone

677. Rzymowska Krystyna 726 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

678. Sabat Norbert 727 10km / M30 POL Warszawa -

Zapłacone

679. Sadkowska Agata 728 10km / K16 POL Katowice

Zapłacone

680. Sadowska Barbara 729 10km / K30 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

681. Sadowski Grzegorz 730 10km / M30 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

682. Sadurski Paweł 731 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

683. Sajewska Karolina 732 10km / K30 POL Warszawa Brak

Zapłacone

684. Saliszewski Piotr 733 10km / M30 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

685. Sałaciński Kamil 734 10km / M30 MUNDUROWI
Cre Szpr

Zapłacone

686. Samcik Michał 735 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

687. Sapała Bartłomiej 736 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

688. Sarba Tomasz 737 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

689. Sas Aldona 738 10km / K50 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

690. Sasin Andrzej 739 10km / M40 POL Wołomin

Zapłacone

691. Sawka Marek 740 10km / M30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

692. Schindler Żaneta 741 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

693. Scicińska Karina 742 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

694. Scicińska Olga 743 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

695. Seider Igor 744 10km / M30 POL Warszawa We Run Clan

Zapłacone

696. Semeniuk Kacper 745 10km / M16 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

697. Senda Michał 746 10km / M40 POL Kobyłka Gazella Team

Zapłacone

698. Serafinowicz Dawid 747 10km / M16 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

699. Setnikowski Grzegorz 748 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

700. Sidwiński Marcin 749 10km / M30 POL Warszawa Anmar

Zapłacone

701. Siemianowski Dariusz 750 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

702. Siemion Łukasz 751 10km / M30 MUNDUROWI
2Psap/3Bdm

Zapłacone

703. Sieradzka Justyna 752 10km / K30 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

704. Sierzputowski Robert 753 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowa Akademia Techniczna

Zapłacone

705. Sierzycki Hubert 754 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

706. Siess Jarosław 755 10km / M50 POL Pabianice

Zapłacone

707. Sikorski Szymon 756 10km / M16 POL Glinojeck

Zapłacone

708. Sitnik Bartłomiej 757 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

709. Siwiak Marcin 758 10km / M30 POL Żyrardów

Zapłacone

710. Skamrot Ireneusz 759 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

711. Skawski Jan 760 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

712. Skorupka Radek 761 10km / M30 MUNDUROWI
POL Bydgoszcz

Zapłacone

713. Skorzybut Anita 72 NW / K40 POL Jabłonna Ferajna Nordica Jabłonna

Zapłacone

714. Skowroński Wojciech 762 10km / M50 POL Warszawa Bz Wbk Runners Team

Zapłacone

715. Skrzypkowski Tomasz 763 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

716. Skuza Anna 764 10km / K30 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

717. Skuza Tomasz 765 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

718. Ślebzak-Kołtuniak Agnieszka 766 10km / K30 POL Siedlce

Zapłacone

719. Sławiński Piotr 767 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

720. Słomczyński Tomasz 768 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

721. Słupecki Kamil 769 10km / M16 POL Legionowo Crossfit Genius

Zapłacone

722. Śmigielski Robert 770 10km / M40 POL Zielonka Lechici Zielonka

Zapłacone

723. Smoczyk Hubert 771 10km / M30 POL Warszawa Warszawski Zaułek

Zapłacone

724. Smoczyk Mirosława 772 10km / K40 POL Warszawa 4Endorphins

Zapłacone

725. Smoter Maryla 773 10km / K30 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

726. Smuga Łukasz 774 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa Cswląd Poznań

Zapłacone

727. Smysło Miłosz 775 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

728. Sobiegraj Krzysztof 776 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

729. Sobieraj Maciej 777 10km / M16 POL Warszawa Zwyrole Ze Stolycy

Zapłacone

730. Socha Paweł 778 10km / M30 POL Ząbki 12Tri.pl

Zapłacone

731. Sójka Paweł 779 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

732. Sokołowski Dariusz 780 10km / M40 POL Warszawa Azs Warszawa

Zapłacone

733. Soliwodzki Jarosław 781 10km / M30 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

734. Sowik Grzegorz 782 10km / M16 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

735. Sprawka Joanna 783 10km / K16 POL Chodzież Pch_Run

Zapłacone

736. Sprawka Katarzyna 784 10km / K40 POL Nowy Dwor Mazowiecki 24.09.1970

Zapłacone

737. Sprawka Piotr 785 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki Amazons Tri

Zapłacone

738. Stachelek Izabela 786 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

739. Stańczak Justyna 787 10km / K30 POL Błonie

Zapłacone

740. Stańczuk Leszek 788 10km / M50 POL Chodów Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

741. Stańczyk Grzegorz 789 10km / M50 POL Zielonka

Zapłacone

742. Stanek Robert 790 10km / M30 POL Zamość

Zapłacone

743. Staniewska Anna 791 10km / K40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

744. Stankiewicz Michał 792 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

745. Starczewski Piotr 793 10km / M50 POL Pruszków

Zapłacone

746. Starzynski Wojciech 794 10km / M40 POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

747. Stasica Mieszko 795 10km / M16 MUNDUROWI
2Psap/1Binż

Zapłacone

748. Stawarz Jakub 796 10km / M30 POL Rzeszów Czip Hunters

Zapłacone

749. Stawicki Kamil 797 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

750. Stefaniuk Roman 798 10km / M50 POL Siedlce

Zapłacone

751. Stempel Tomasz 799 10km / M40 POL Warszawa-Marysin Wawerski Marysin Wawerski Biega

Zapłacone

752. Sternik Daniel 800 10km / M30 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

753. Stokowiec Marcin 801 10km / M40 POL Warszawa Dream Team

Zapłacone

754. Stopa Tomasz 802 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

755. Strachocka Anna 803 10km / K60 POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

756. Strzelec Wiesław 804 10km / M40 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

757. Strzyżewski Krzysztof 805 10km / M16 POL Gliwice

Zapłacone

758. Studzińska Joanna 806 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

759. Styś Marcin 807 10km / M30 MUNDUROWI
2Psap/1Binż

Zapłacone

760. Stysiek Radek 808 10km / M30 POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

761. Sucholewski Damian 809 10km / M40 POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

762. Sułkowski Tomasz 810 10km / M30 POL Warszawa 10Wpsam

Zapłacone

763. Surowiecki Marcin 811 10km / M30 POL Wysokin

Zapłacone

764. Suski Michał 812 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

765. Świć Andrzej 813 10km / M30 POL Legionowo

Zapłacone

766. Świderska Joanna 814 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

767. Świderska Klaudia 815 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

768. Świesiulski Łukasz 816 10km / M16 MUNDUROWI
POL Garwolin Państwowa Straż Pożarna Garwolin

Zapłacone

769. Swistak Karolina 817 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

770. Świstak Piotr 73 NW / M30 POL Warszawa

Zapłacone

771. Sybicki Daniel 818 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

772. Sykut Adam 819 10km / M40 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

773. Syrocki Wojciech 820 10km / M40 POL Warszawa Delta Run

Zapłacone

774. Szafraniec Krzysztof 821 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

775. Szczepanik Daniel 822 10km / M40 POL Warszawa 600956333

Zapłacone

776. Szczepkowski Paweł 823 10km / M60 POL Warszawa Artequipment

Zapłacone

777. Szczerbicki Rafał 824 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

778. Szczęsny Michał 825 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

779. Szerszeń Andrzej 826 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

780. Szewczyk Agnieszka 74 NW / K40 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

781. Szewczyk Marek 75 NW / M50 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

782. Szewczykowska Anna 827 10km / K30 POL Parzniew Team360Stopni

Zapłacone

783. Szklarska Alicja 828 10km / K40 POL Elbląg

Zapłacone

784. Szklarski Andrzej 829 10km / M40 POL Elbląg

Zapłacone

785. Szlaga Arkadiusz 76 NW / M40 POL Warszawa Pgbsportowapaczka

Zapłacone

786. Szlązak Beata 830 10km / K30 MUNDUROWI
POL Mińsk Mazowiecki Osżw Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

787. Szwajkowski Przemyslaw 831 10km / M30 MUNDUROWI
POL Lodz

Zapłacone

788. Szymajda Marcin 832 10km / M30 MUNDUROWI
32. Dr Op

Zapłacone

789. Szymanik Paweł 833 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

790. Szymańska Monika 834 10km / K40 POL Krakow

Zapłacone

791. Szymański Ariel 835 10km / M16 MUNDUROWI
38. Dr Op

Zapłacone

792. Szymański Grzegorz 836 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

793. Szymura Józef 837 10km / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

794. Szyndlar Jakub 838 10km / M30 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

795. Talarek Bartłomiej 839 10km / M16 POL Sobolew Azs Wit

Zapłacone

796. Tarasov Andrey 840 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

797. Tatarek Jarosław 841 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

798. Tchórzewska Anna 842 10km / K40 POL Warszawa Lemingi Running

Zapłacone

799. Telega Janusz 843 10km / M60 MUNDUROWI
POL Warszawa Wat

Zapłacone

800. Tenderenda Kamil 844 10km / M30 MUNDUROWI
1. Baza Lotnictwa Transportowego W Warszawie

Zapłacone

801. Teodorek Marceli 845 10km / M30 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

802. Tomczyk Konrad 846 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

803. Topolewski Stanisław 847 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

804. Toporek Jacek 848 10km / M50 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

805. Torzewska Agnieszka 849 10km / K40 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

806. Torzewski Janusz 850 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Wat

Zapłacone

807. Tramsz Wiesław 851 10km / M50 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

808. Trębicki Błażej 852 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

809. Trepczyński Paweł 853 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

810. Truszkowska Agnieszka 77 NW / K40 POL Warszawa

Zapłacone

811. Truszkowski Robert 854 10km / M40 MUNDUROWI
Cwsd Dg Rsz

Zapłacone

812. Trzaskowska Justyna 855 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

813. Tudruj Andrzej 856 10km / M40 POL Słupsk

Zapłacone

814. Tula Renata 857 10km / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

815. Tulik Przemysław 858 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

816. Turek Wojciech 859 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

817. Tuzinek Paweł 860 10km / M40 MUNDUROWI
POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

818. Tuzinek Piotr 861 10km / M16 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

819. Twardowska Karolina 862 10km / K30 POL Sochaczew

Zapłacone

820. Ulatowska Magda 78 NW / K40 POL Warszawa Nw

Zapłacone

821. Urban Sylwia 863 10km / K30 POL Ostrów Wlkp. Night Runners

Zapłacone

822. Urbanowicz Jacek 864 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

823. Vuco Ivo 865 10km / M40 POL Zamość Unesco Marathon Brothers

Zapłacone

824. Wągrowska Izabela 79 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

825. Wągrowska Kamila 80 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Pabianice

Zapłacone

826. Wakuła Grzegorz 866 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

827. Walac Jacek 867 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

828. Walczak Daniel 868 10km / M40 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

829. Walczuk Dariusz 869 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

830. Walczyk Kamil 870 10km / M30 POL Maków

Zapłacone

831. Waleszczak Patryk 871 10km / M16 MUNDUROWI
2Psap/1Binż

Zapłacone

832. Waluk Tadeusz 872 10km / M40 POL Warszawa Królewski Klub Biegacza Pap

Zapłacone

833. Wancisiewicz Kamil 873 10km / M30 MUNDUROWI
37. Dr Op

Zapłacone

834. Wasilewski Robert 874 10km / M40 MUNDUROWI
POL Warszawa Cop-Dkp

Zapłacone

835. Waślicki Mariusz 875 10km / M30 MUNDUROWI
POL Warszawa 1Bltr

Zapłacone

836. Węcławiak Alina 81 NW / K40 POL Piaseczno Mors

Zapłacone

837. Weidemann Michał 876 10km / M30 POL Kobyłka 10 Warszawski Pułk Samochodowy

Zapłacone

838. Welman Jarosław 877 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

839. Wiaderek Piotr 878 10km / M30 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

840. Wiaderek Sławomir 879 10km / M50 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

841. Wiciak Mariusz 880 10km / M40 POL Sochaczew

Zapłacone

842. Wieczorek Andrzej 881 10km / M60 POL Poraj

Zapłacone

843. Wielgosiński Piotr 882 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

844. Wierzbiński Karol 883 10km / M40 POL Piaseczno Karolak Team

Zapłacone

845. Wierzchołowski Marcin 884 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

846. Wiesiołek Grzegorz 885 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

847. Wijata Piotr 886 10km / M30 MUNDUROWI
4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego W Dęblinie

Zapłacone

848. Wilczyńska Małgorzata 82 NW / K40 POL Warszawa

Zapłacone

849. Wilk Piotr 887 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

850. Wilk Stanisław 888 10km / M16 MUNDUROWI
Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

851. Wilk Tomasz 889 10km / M40 POL Miechów Brak

Zapłacone

852. Winiarczyk Bartłomiej 890 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

853. Wiśniewski Arkadiusz 891 10km / M40 POL Otwock

Zapłacone

854. Wiśniewski Tomasz 892 10km / M40 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

855. Wiśnioch Karolina 893 10km / K16 MUNDUROWI
POL Warszawa

Zapłacone

856. Wiszniewska Anna 894 10km / K16 POL Warszawa Pani

Zapłacone

857. Wiszniewski Andrzej 895 10km / M50 POL Bartoszyce Wmt

Zapłacone

858. Wizert Józef 896 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

859. Włóczyk Anna 83 NW / K60 POL Gliwice Otk Rzeźnik

Zapłacone

860. Woch Anna 84 NW / K40 POL Pabianice Forma Na Piątkę Nordic Walking

Zapłacone

861. Wodziński Michał 897 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

862. Wodzyński Michał 898 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

863. Wojciechowska Sylwia 899 10km / K30 POL Warszawa Innogy Runners

Zapłacone

864. Wójcik Robert 900 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

865. Wójcik Sebastian 901 10km / M30 POL Ustka

Zapłacone

866. Wojnarowski Michał 902 10km / M30 POL Żyrardów Kaczmar Projekt

Zapłacone

867. Wojnicz Grzegorz 903 10km / M30 POL Pasłęk

Zapłacone

868. Wojtaszewska Monika 904 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

869. Wojtoń Łukasz 905 10km / M30 POL Kraków Gtx

Zapłacone

870. Wolski Adrian 906 10km / M16 POL Myszków

Zapłacone

871. Wos Anna 907 10km / K30 POL Halinow

Zapłacone

872. Wozniak Agnieszka 85 NW / K30 POL Siedlce

Zapłacone

873. Woźniak Krzysztof 908 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

874. Woźniak Michał 909 10km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

875. Woźniak-Drewnowska Halina 86 NW / K60 POL Latchorzew

Zapłacone

876. Wróbel Marek 910 10km / M60 POL Łask Niezrzeszony-Łask

Zapłacone

877. Wróbel Tomasz 911 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

878. Wroński Michał 912 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

879. Wroński Wojciech 913 10km / M40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

880. Wrzesiński Piotr 914 10km / M40 POL Częstochowa Gappag Team

Zapłacone

881. Wszołek Adam 915 10km / M40 MUNDUROWI
Csłii Zegrze

Zapłacone

882. Wudarczyk Tomasz 916 10km / M50 POL Władysławowo Kb Tkkf Promyk Ciechanów

Zapłacone

883. Wyglądała Bartosz 917 10km / M30 MUNDUROWI
Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

884. Wypysińska Anna 918 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

885. Wypysiński Rafał 919 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

886. Wysocki Sergiusz 920 10km / M30 MUNDUROWI
POL Wiązowna Kppsp W Otwocku

Zapłacone

887. Wysokinska Aneta 921 10km / K16 MUNDUROWI
POL Warszawa Osżw Mińsk Mazowiecki /trener24H

Zapłacone

888. Zabielski Andrzej 922 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

889. Zabłocki Karol 923 10km / M30 POL Warszawa Ks Ursus

Zapłacone

890. Zadrożny Krzysztof 924 10km / M40 POL Borowie Starzyńskiego Biega Łowicz

Zapłacone

891. Zagórska Iwona 87 NW / K30 POL Zegrze

Zapłacone

892. Zagórski Tomasz 925 10km / M30 MUNDUROWI
POL Zegrze Csłii Zegrze

Zapłacone

893. Zając Aneta 926 10km / K30 MUNDUROWI
1. Bltr

Zapłacone

894. Zakrzewski Artur 927 10km / M40 MUNDUROWI
Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej

Zapłacone

895. Zaleski-Ejgierd Patryk 928 10km / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Team Ze

Zapłacone

896. Zalewska Anna 929 10km / K16 POL Łomianki Wkurw_Team

Zapłacone

897. Zalewski Andrzej 930 10km / M60 POL Warszawa Team Nutrilite

Zapłacone

898. Zalewski Dominik 931 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

899. Żałoba Paweł 932 10km / M30 MUNDUROWI
POL Skierniewice Wat Warszawa

Zapłacone

900. Załuski Zbigniew 933 10km / M30 MUNDUROWI
37. Dr Op

Zapłacone

901. Zanoberg Arkadiusz 934 10km / M30 POL Teresin

Zapłacone

902. Zanoberg Maciej 935 10km / M16 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

903. Zapał Anna 936 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

904. Zarowny Filip 937 10km / M30 SWE Sofielund

Zapłacone

905. Zarzycka Maria 938 10km / K60 POL Warszawa

Zapłacone

906. Zawadka Agnieszka 939 10km / K40 POL Blizne Jasińskiego

Zapłacone

907. Zawadzki Jakub 940 10km / M16 POL Płock

Zapłacone

908. Zawadzki Mariusz 941 10km / M16 MUNDUROWI
Bdow Wl

Zapłacone

909. Zawadzki Przemek 942 10km / M30 POL Jabłonna Jkb Nbab Jabłonna

Zapłacone

910. Zawadzki Tadeusz 943 10km / M50 MUNDUROWI
Sr Geo

Zapłacone

911. Zdunek Michał 944 10km / M30 POL Warszawa Eurosoft Team

Zapłacone

912. Zduniak Mariusz 945 10km / M40 MUNDUROWI
Komenda Rejonowa Policji Warszawa V

Zapłacone

913. Zdybel Robert 946 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

914. Żebrowska Anna 947 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

915. Zemła Krzysztof 948 10km / M50 POL Malinowice

Zapłacone

916. Zieliński Kazimierz 949 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

917. Ziemka Łukasz 950 10km / M16 MUNDUROWI
Dowództwo Garnizonu Warszawa

Zapłacone

918. Ziółkowski Rafał 951 10km / M40 MUNDUROWI
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Zapłacone

919. Zubiel Jarosław 952 10km / M40 POL Mielec

Zapłacone

920. Żurawska Renata 953 10km / K40 POL Warszawa Leniwie Team

Zapłacone

921. Żurawski Paweł 954 10km / M40 POL Warszawa Leniwce Team

Zapłacone

922. Żywek Teresa 955 10km / K70 POL Warszawa Tripower

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU