VI Bieg Wadowicki - bieg z cyklu Beskidzka Trójka

plac Jana Pawła II, Wadowice, Polska
24.05.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arendt Zdzisław - D10 / M50-59 POL Katowice STS BIEGATON Mikołów

Niezapłacone

2. Balon Bartłomiej - D10 / M40-49 POL Wadowice Cała Naprzód

Zapłacone

3. Bandoła Rafał - D10 / M20-29 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

4. Barabasz Radosław - D10 / M30-39 POL Kraków Sekcja biegowa grupy piwnej

Zapłacone

5. Baran Anna - D10 / K50-59 POL Tomice

Zapłacone

6. Bartnik Joanna - D10 / K40-49 POL Jastrzębie-Zdrój Street Spirit

Zapłacone

7. Bartnik Sebastian - D10 / M40-49 POL Jastrzębie-Zdrój Street Spirit-Team Nowak

Zapłacone

8. Bebak Bartłomiej - D10 / M20-29 POL Zembrzyce Zembrzyce TEAM

Zapłacone

9. Bębenek Marek - D10 / M40-49 POL Chrzanów

Zapłacone

10. Biegun Dariusz - D10 / M40-49 POL Sułkowice Andrychów Running

Zapłacone

11. Błasiak Henryk - D10 / M40-49 POL Porąbka

Zapłacone

12. Bogusławski Rafał - D10 / M40-49 POL Nowy Sącz Klecza Team

Zapłacone

13. Boryczka Szymon - D10 / M40-49 POL Międzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

14. Bryndza Łukasz - D10 / M30-39 POL Chocznia SWD ForMMA Gym

Zapłacone

15. Buderawski Andrzej - D10 / M30-39 POL Kraków Stancyjka

Zapłacone

16. Chojna-Rok Donata - D10 / K40-49 POL Kraków

Zapłacone

17. Cholewa Monika - D10 / K40-49 POL Wadowice

Niezapłacone

18. Chowaniec Józef - D10 / M60-99 POL Las -

Zapłacone

19. Chrząszcz Paweł - D10 / M20-29 POL Sucha Beskidzka SWD ForMMA Gym

Zapłacone

20. Chudy Dawid - D10 / M30-39 POL Przeciszów

Niezapłacone

21. Ciepły Ewa - D10 / K30-39 POL Miejsce

Zapłacone

22. Czopkiewicz Sylwia - D10 / K40-49 POL Chrzanow Parkrun Chrzanów

Niezapłacone

23. Czyż Robert - D10 / M40-49 POL Kraków Klecza Team

Zapłacone

24. Dadache Amina - D10 / K20-29 POL Kraków

Zapłacone

25. Dobosz Monika - D10 / K30-39 POL Jaworzno Biegamy Razem

Niezapłacone

26. Dziaduch Sylwester - D10 / M30-39 POL Inwałd Nowatech Team

Zapłacone

27. Fałowska Sonia - D10 / K20-29 POL Andrychów

Niezapłacone

28. Famulski Bartłomiej - D10 / M20-29 POL Kraków

Zapłacone

29. Filipowski Rafał - D10 / M40-49 POL Kraków FilipRUN Team

Niezapłacone

30. Fudala Mateusz - D10 / M30-39 POL Kęty

Zapłacone

31. Gabryś Janusz - D10 / M40-49 POL Podolsze BESTIA

Niezapłacone

32. Gaj Rafał - D10 / M50-59 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

33. Gancarczyk Wiesław - D10 / M50-59 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

34. Góra Grzegorz - D10 / M40-49 POL Wadowice Nowatech Team

Zapłacone

35. Goraj Tomasz - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

36. Górak Grzegorz - D10 / M40-49 POL Kraków Biegam bo lubię

Zapłacone

37. Górny Małgorzata - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

38. Gorzalka Mateusz - D10 / M30-39 POL Częstochowa

Zapłacone

39. Grabowska Iwona - D10 / K40-49 POL Kęty Nessi Team

Zapłacone

40. Grochal Dawid - D10 / M16-19 POL Tomice

Niezapłacone

41. Grygny Sławomir - D10 / M30-39 POL Andrychów

Zapłacone

42. Grzęba Marek - D10 / M40-49 POL Wadowice Galicjanka

Zapłacone

43. Gurdek Marcin - D10 / M40-49 POL Jaroszowice Auuuuu

Zapłacone

44. Habrzyk Paweł - D10 / M30-39 POL Tomice SWD Formma Gym

Zapłacone

45. Hadka Jacek - D10 / M30-39 POL Krzeszów

Zapłacone

46. Haśnik Daria - D10 / K30-39 POL Bieruń Frelki lotajom

Niezapłacone

47. Huber Justyna - D10 / K20-29 POL Wadowice 4F Running Team

Zapłacone

48. Hydzik Marek - D10 / M20-29 POL

Niezapłacone

49. Ignaciuk Małgorzata - D10 / K40-49 POL Libiąż parkrun chrzanów

Zapłacone

50. Iżyk Grzegorz - D10 / M20-29 POL Kraków ZKS Departament

Zapłacone

51. Jamróz Mariusz - D10 / M40-49 POL Wadowice Orson

Zapłacone

52. Janasz Rafał - D10 / M40-49 POL Warszawa Wyjazdowi biegacze

Zapłacone

53. Janik Bogdan - D10 / M50-59 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

54. Jargus Paweł - D10 / M40-49 POL Podolsze Podolsz.pl

Zapłacone

55. Jaroch Agnieszka - D10 / K50-59 POL Katowice

Zapłacone

56. Jeleń Marek - D10 / M40-49 POL Trzebinia Parkran Chrzanów

Zapłacone

57. Jezierski Krzysztof - D10 / M40-49 POL Chrzanów WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Niezapłacone

58. Jończyk-Michalska Ada - D10 / K20-29 POL Kraków

Zapłacone

59. Jura Roksana - D10 / K40-49 POL Bielsko Biała

Niezapłacone

60. Kacprzak Anna - D10 / K40-49 POL Jaworzno

Zapłacone

61. Kąkol Jarosław - D10 / M20-29 POL Stryszawa Suska Grupa Biegowa

Zapłacone

62. Kania Magdalena - D10 / K30-39 POL Kalwaria Zebrzydowska

Niezapłacone

63. Kaputa Piotr - D10 / M30-39 POL Kielce

Zapłacone

64. Kasperek Janusz - D10 / M40-49 POL Pisarzowice

Niezapłacone

65. Kasperkiewicz Krzysztof - D10 / M30-39 POL Andrychów

Zapłacone

66. Kasperkiewicz Łukasz - D10 / M20-29 POL Rzyki

Zapłacone

67. Kasprzak Radosław - D10 / M16-19 POL Sułkowice

Niezapłacone

68. Kędra Monika - D10 / K16-19 POL Jasło

Zapłacone

69. Kiedrowski Karol - D10 / M20-29 POL Bydgoszcz Browar

Niezapłacone

70. Kłaput Klaudia - D10 / K20-29 POL Wadowice Galicjanka Team

Zapłacone

71. Kolasa Justyna - D10 / K20-29 POL Nowy Targ przEMESy

Zapłacone

72. Kołek Wiesław - D10 / M50-59 POL Jastew

Zapłacone

73. Kołodziejczyk Włodzimierz - D10 / M40-49 POL Inwałd

Zapłacone

74. Kosowski Adam - D10 / M50-59 POL Podolsze Adamex

Zapłacone

75. Kostka Sebastian - D10 / M30-39 POL Myslowice 1983

Zapłacone

76. Kowalczyk Rafał - D10 / M30-39 POL Klecza Dolna

Zapłacone

77. Kowalik Dorota - D10 / K40-49 POL Rędziny BBL Częstochowa

Zapłacone

78. Kowalkowski Tomasz - D10 / M40-49 POL Klucze

Niezapłacone

79. Kozak Monika - D10 / K30-39 POL Gizycko

Zapłacone

80. Kruczek Michał - D10 / M20-29 POL Michałowice Sklep Biegacza Running Team

Niezapłacone

81. Krzemińska Kinga - D10 / K30-39 POL Jaworzno

Zapłacone

82. Kubień Krzysztof - D10 / M20-29 POL Andrychów

Zapłacone

83. Kucharz Joanna - D10 / K20-29 POL Kraków STRABAG TEAM

Zapłacone

84. Kumor Renata - D10 / K50-59 POL Libiąż parkrun chrzanów

Zapłacone

85. Kunach Tomasz - D10 / M30-39 POL Kraków ZKS Departament

Zapłacone

86. Kusak Katarzyna - D10 / K30-39 POL Kraków

Zapłacone

87. Kuźma Łukasz - D10 / M30-39 POL Brzezinka Dolna Husaria Race Team

Zapłacone

88. Latocha Monika - D10 / K20-29 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

89. Łabądź Damian - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

90. Łaski Mateusz - D10 / M20-29 POL Lanckorona

Niezapłacone

91. Łata Ewelina - D10 / K30-39 POL Woźniki Endorfiny

Zapłacone

92. Łężniak Ania - D10 / K30-39 POL Kalwaria Zebrzydowska SWD ForMMA Gym

Niezapłacone

93. Machowski Artur - D10 / M50-59 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

94. Makowiec Robert - D10 / M40-49 POL Tuchów LKS BURZYN

Niezapłacone

95. Makusiewicz Mariusz - D10 / M50-59 POL Mętków

Zapłacone

96. Mamcarz Szymon - D10 / M30-39 POL Sucha Beskidzka Suska Grupa Biegowa

Zapłacone

97. Markiewicz Marta - D10 / K20-29 POL Kraków STRABAG TEAM

Zapłacone

98. Masialski Maciej - D10 / M20-29 POL Podolsze

Zapłacone

99. Michalski Janusz - D10 / M20-29 POL Kraków

Zapłacone

100. Michulec Tadeusz - D10 / M60-99 POL Bieruń Chwalisz czy nie chalisz-lotej z nami

Zapłacone

101. Mielec Andrzej - D10 / M50-59 POL Mała Wieś Niepołomice biegają

Niezapłacone

102. Miętka Krzysztof - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

103. Mikołajczyk Dawid - D10 / M20-29 POL Kaczyna Galicjianka Team

Zapłacone

104. Mirocha Grażyna - D10 / K40-49 POL Krzeszów Suska Grupa Biegowa

Niezapłacone

105. Miskiewicz Bartosz - D10 / M40-49 POL Wieliczka TriWise

Zapłacone

106. Młynarczyk Paweł - D10 / M20-29 POL Bydgoszcz Browar

Niezapłacone

107. Młynarczyk Rafał - D10 / M40-49 POL Wadowice Nowatech Team

Zapłacone

108. Morkisz Dawid - D10 / M20-29 POL Ponikiew Nowatech Team

Zapłacone

109. Moskała Kamil - D10 / M20-29 POL Kalwaria Zebrzydowska

Zapłacone

110. Napierala Malgorzata - D10 / K40-49 POL Gliwice

Zapłacone

111. Noga Angelika - D10 / K20-29 POL Kozy Kęckie harpagany

Niezapłacone

112. Nogala Kamil - D10 / M30-39 POL Wadowice Nowatech team

Zapłacone

113. Nowak Dawid - D10 / M20-29 POL Wadowice SWD ForMMA Gym

Zapłacone

114. Nowak Janusz - D10 / M50-59 POL Wadowice Nowatech Team

Zapłacone

115. Nowak Roman - D10 / M50-59 POL Świętochłowice

Zapłacone

116. Oczkowski Wojciech - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

117. Orkisz Agata - D10 / K20-29 POL Barwałd Górny

Zapłacone

118. Pacek Dariusz - D10 / M30-39 POL Jaroszowice

Zapłacone

119. Pacek Tomasz - D10 / M20-29 POL Tarnawa Górna

Niezapłacone

120. Pączek Weronika - D10 / K20-29 POL Sułkowice Łęg WATAHA - Łączy nas bieganie

Zapłacone

121. Paleczny Stanisław - D10 / M30-39 POL Tarnawa Górna

Zapłacone

122. Pałosz Anna - D10 / K40-49 POL Wieprz

Zapłacone

123. Pasternak Justyna - D10 / K40-49 POL Łomianki

Zapłacone

124. Pieniowska Karolina - D10 / K30-39 POL Świętochłowice

Zapłacone

125. Płonka Paweł - D10 / M50-59 POL Nowa Wieś Stajnia Komarów

Niezapłacone

126. Popczyk Piotr - D10 / M40-49 POL Żernica

Zapłacone

127. Porębska Wioletta - D10 / K40-49 POL Marcówka Sala team

Zapłacone

128. Potasiak Daniel - D10 / M30-39 POL Ochaby Wielkie MINDSET

Zapłacone

129. Przyborowski Jakub - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

130. Ptak Paweł - D10 / M30-39 POL Skawce

Zapłacone

131. Ptasznik Przemysław - D10 / M40-49 POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

132. Pułka Jolanta - D10 / K40-49 POL Wadowice wadowice

Zapłacone

133. Rechemtiuk Paweł - D10 / M30-39 POL Modlnica

Niezapłacone

134. Rogalewski Łukasz - D10 / M20-29 POL Wadowice

Zapłacone

135. Rok Tomasz - D10 / M40-49 POL Kraków

Zapłacone

136. Rokowski Kamil - D10 / M20-29 POL Wadowice SWD ForMMA Gym

Niezapłacone

137. Rusek Paweł - D10 / M20-29 POL Czaple Wielkie

Niezapłacone

138. Ryłko Konrad - D10 / M30-39 POL Kraków złapwczasy.pl

Zapłacone

139. Rzadkowska Anna - D10 / K30-39 POL Kielce

Zapłacone

140. Sala-Tlałka Magdalena - D10 / K30-39 POL Marcówka Sala team

Zapłacone

141. Serwin Krzysztof - D10 / M40-49 POL Wadowice Nowatech Team

Zapłacone

142. Skwarczyński Tomasz - D10 / M30-39 POL Miejsce

Zapłacone

143. Słomka Kevin - D10 / M20-29 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

144. Sobczyk Renata - D10 / K40-49 POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

145. Sobczyk Sławomir - D10 / M50-59 POL Tychy 40-latek Tychy

Zapłacone

146. Sobieraj Bartosz - D10 / M30-39 POL Sosnowiec

Niezapłacone

147. Sobieraj Michał - D10 / M30-39 POL Częstochowa Biednę dla Majeczki i Filipka Sobieraj

Zapłacone

148. Sokołowski Sławomir - D10 / M40-49 POL Kęty

Zapłacone

149. Stanaszek Daniel - D10 / M20-29 POL Świnna Poręba SWD ForMMA Gym

Zapłacone

150. Stanaszek Magdalena - D10 / K20-29 POL Świnna Poręba SWD ForMMa Gym

Niezapłacone

151. Stefańska Sławomira - D10 / K40-49 POL Wojkowice

Niezapłacone

152. Stelmaszczyk Bartlomiej - D10 / M40-49 POL Częstochowa Nikodemos Windykacja

Zapłacone

153. Stopa Bartosz - D10 / M20-29 POL Chocznia

Niezapłacone

154. Suchoń Karol - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

155. Suski Daniel - D10 / M30-39 POL Wadowice Galicjanka Team

Zapłacone

156. Szaganiec Dariusz - D10 / M40-49 POL Świerklaniec

Zapłacone

157. Szeląg Maciej - D10 / M40-49 POL Mucharz

Niezapłacone

158. Szewc Sebastian - D10 / M30-39 POL Wadowice Nowatech Team

Zapłacone

159. Szpak Gabriela - D10 / K16-19 POL Sidzina

Niezapłacone

160. Szwed Tomasz - D10 / M30-39 POL Kurow Suski Suska Grupa Biegowa

Niezapłacone

161. Talar Justyna - D10 / K30-39 POL Kozy

Zapłacone

162. Tatarek-Konik Agnieszka - D10 / K20-29 POL Czeladź

Zapłacone

163. Tomiczek Adam - D10 / M20-29 POL Wadowice

Zapłacone

164. Trzaska Agnieszka - D10 / K30-39 POL Inwałd

Zapłacone

165. Turek Adam - D10 / M50-59 POL Wadowice

Zapłacone

166. Tutaj Agnieszka - D10 / K16-19 POL Jasło

Zapłacone

167. Wajdzik Adam - D10 / M30-39 POL Krzeszów Mocni Pomocni

Zapłacone

168. Wanat Marta - D10 / K20-29 POL Frydrychowice SWD ForMMa Gym

Niezapłacone

169. Węgrzyn Bartłomiej - D10 / M30-39 POL Wadowice

Zapłacone

170. Wioska Bogusława - D10 / K30-39 POL Bierun

Niezapłacone

171. Wojciech Jarosław - D10 / M30-39 POL Wola PoWoli do Celu

Niezapłacone

172. Woś Marta - D10 / K30-39 POL Jaszczurowa SWD ForMMa Gym

Zapłacone

173. Woźniak Barbara - D10 / K60-99 POL Zagórze Ks Limanowa Forrest

Niezapłacone

174. Wróbel Magdalena - D10 / K40-49 POL Oświęcim

Zapłacone

175. Wronska Marta - D10 / K30-39 POL Krakow

Zapłacone

176. Wszołek Agnieszka - D10 / K20-29 POL Kraków SKPB Katowice

Niezapłacone

177. Zak Slawek - D10 / M40-49 POL Wysoka Relaks wysoka

Zapłacone

178. Załucka Paulina - D10 / K20-29 POL Gdańsk

Zapłacone

179. Zborowski Radek - D10 / M30-39 POL Kraków

Zapłacone

180. Żelech Grzegorz - D10 / M30-39 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

181. Zymon Barbara - D10 / K50-59 POL Jaworzno Biegamy razem

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU