VI BIEG WIERCHAMI

Hotel Perła Południa, Rytro, Polska
15.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Grzegorz - 58km / M POL Katowice Travois

Brak miejsc

2. Adamek Paulina - 11km / K POL Wolbrom

Zapłacone

3. Adamiak Marta - 58km / K POL Złoty Stok Aby do Mety

Zapłacone

4. Adamowska Joanna - 30km / K POL Olkusz
5. Archamowicz Krzysztof - 30km / M POL Skawina

Zapłacone

6. Augustyn Krystian - 30km / M POL Kraków ForeverYoung PiwkoSport
7. Banasik Grzegorz - 11km / M POL Kielce
8. Baniak Marcin - 30km / M POL Zerwana G.O.A.T. Team Michałowice
9. Baran Artur - 58km / M POL Dobra

Zapłacone

10. Baran Stefan - 30km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
11. Baran Szczepan - 30km / M POL Młodów

Zapłacone

12. Baran Tymoteusz - R / M POL Młodów

Zapłacone

13. Barczyk Robert - 11km / M POL Rytro Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

14. Bardzyński Paweł - 58km / M POL Pińczów BB SQAD

Zapłacone

15. Barnaś Adrian - 30km / M POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

16. Bartczak Robert - 30km / M POL Warszawa
17. Bartosiewicz Adam - 58km / M POL Gryfino OCR Polska

Zapłacone

18. Bartosz Marek - 30km / M POL Kraków Ultra Trail Małopolska

Zapłacone

19. Bartula Piotr - 58km / M POL Kraków Chcialem se pobiegać

Zapłacone

20. Bartuś Lubomir - 11km / M POL Biecz
21. Bawełkiewicz Bronisław - 58km / M POL Niemodlin

Brak miejsc

22. Bednarczyk Bartosz - 30km / M POL Warszawa

Zapłacone

23. Bednarz Bartłomiej - 58km / M POL Kraśnik LRC

Brak miejsc

24. Bednarz Krzysztof - 30km / M POL Tarnów 4K TEAM TARNÓW

Zapłacone

25. Bergański Michał - 30km / M POL Grybów Brygada Beskidów
26. Bętkowski Wojciech - 58km / M POL Stróże Brygada Beskidów

Zapłacone

27. Biel Kinga - 30km / K POL Stary Sącz

Zapłacone

28. Bień Przemysław - 58km / M POL Bistuszowa KS RYGLICE- SEKCJA BIEGOWA

Zapłacone

29. Bijak Adriana - 30km / K POL Bytom Pogoria Biega

Zapłacone

30. Bińczycki Roman - 58km / M POL Krynica Zdrój Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

31. Błach Beata - 11km / K POL Pińczów BB SQAD

Zapłacone

32. Błach Marcin - 58km / M POL Pińczów BB SQAD

Zapłacone

33. Boba Monika - 30km / K POL Jaworzno Jaworzno Runners
34. Bober Wojciech - R / M POL Rogów
35. Boberek Grzegorz - 30km / M POL Dąbrowa Górnicza POGORIA BIEGA

Zapłacone

36. Bocheńska Katarzyna - 11km / K POL Kraków

Zapłacone

37. Bodzioch Grzegorz - 11km / M POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

38. Boglarka Barany - 30km / K HUN Inarcs
39. Uczestnik anonimowy - 30km / K HUN Inarcs
40. Bognacka Bogusia - 11km / K POL Kraków

Zapłacone

41. Borowiecki Piotr - 58km / M POL Kraków Apiwast Kraków

Zapłacone

42. Uczestnik anonimowy - 11km / M POL Dąbrowa Tarnowska TGR
43. Boś Natalia - 30km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

44. Boś Przemysław - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

45. Botor Mateusz - 58km / M POL Katowice

Zapłacone

46. Botor Szymon - 58km / M POL Mysłowice

Zapłacone

47. Bożek Elżbieta - 11km / K POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

48. Bożek Wojciech - 11km / M POL Brzostek Dębickie Gepardy

Zapłacone

49. Brończyk Angelika - 11km / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

50. Brożbar Tomasz - 11km / M POL Kraków
51. Bruzda Joanna - 30km / K POL Będzin
52. Bruzda Piotr - 30km / M POL Będzin
53. Brysz Michał - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

54. Brzózka Norbert - 30km / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Zapłacone

55. Brzozowska Teresa - 30km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

56. Brzozowski Piotr - 30km / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

57. Bubniak Bogumił - 30km / M POL Lipinki Bezklubie :-)

Zapłacone

58. Buchman Sebastian - 11km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

59. Buczko Marek - 11km / M POL Oleszyce RUN RUN OLESZYCE

Zapłacone

60. Buczyński Adam - 30km / M POL Krakow Non Stop Trail
61. Buda Marek - 30km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
62. Budka Agata - 58km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

63. Budzyń Paweł - 11km / M POL Tarnów Decathlon Tarnów

Zapłacone

64. Bugajska Katarzyna - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

65. Buková Alexandra - 11km / K SVK Stará Ľubovňa AA GYM
66. Bulanda Damian - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

67. Bulanda Magdalena - 11km / K POL Lipnica Wielka

Zapłacone

68. Bylica Agnieszka - 30km / K POL Gorlice
69. Caban Mateusz - 58km / M POL Oświęcim Ogóry

Brak miejsc

70. Cała Maciej - 58km / M POL Kraków CHCIAŁEM SE POBIEGAĆ

Brak miejsc

71. Cała Michał - 58km / M POL Kraków Chciałem Se Pobiegać

Zapłacone

72. Cebula Stranisław - 30km / M POL Czerniec Visegrad Maraton Rytro
73. Chlipała Marcin - 30km / M POL Szczawa

Zapłacone

74. Chmielewska-Kozioł Magdalena - 11km / K POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

75. Chmielewski Robert - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

76. Chmielewski Tomasz - 58km / M POL Żory BWOTR.PL

Zapłacone

77. Chmura Jadwiga - 11km / K POL Dębica Akademia Bosego Wirusa

Zapłacone

78. Chojnacka Monika - 30km / K POL Stronie

Zapłacone

79. Chuchro Michal - 58km / M POL Oswiecim Rebellion of free runners

Zapłacone

80. Ciesielka Sebastian - 58km / M POL Nowy Sącz Visegrad/PTT

Zapłacone

81. Cieśla Maksymilian - 30km / M POL Rzeszów
82. Cieślak-Sawicka Katarzyna - 11km / K POL Kraków BIEGAM GDZIE POPADNIE
83. Ciezak-Rauszer Magdalena - 11km / K POL Jaworzno KB Mckis Jaworzno

Zapłacone

84. Ciupek Daria - 11km / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
85. Ciupek Daria - 11km / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

86. Ciupek Robert - 11km / M POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
87. Ciupek Robert - 30km / M POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy - 30km / M POL Warszawa Biegacze Urozmaicone
89. Czapran Magdalena - 11km / K POL Pyskowice

Zapłacone

90. Czarnecka Eliza - 11km / K POL Kraków
91. Czopek Agnieszka - 30km / K POL Jaworzno KB Mckis Jaworzno

Zapłacone

92. Czyż Grzegorz - 30km / M POL .bogumiłowice 3A Grupa Azoty -Automatyka Tarnów

Zapłacone

93. Uczestnik anonimowy - 11km / K POL Łomianki
94. Damasiewicz Aurelia - R / K POL Składziste

Zapłacone

95. Damasiewicz Emilia - R / K POL Składziste

Zapłacone

96. Damasiewicz Ewelina - 11km / K POL Składziste
97. Deleżuch Wojciech - 58km / M POL Niemce OSP Niemce

Zapłacone

98. Demjanova Katarina - 11km / K SVK Stara Lubovna

Zapłacone

99. Dereń Agata - 58km / K POL Stara Łomnica LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

100. Dereń Beata - 58km / K POL Stara Łomnica LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

101. Długosz Andrzej - 11km / M POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

102. Doliński Paweł - 11km / M POL Lubin KGHM ZG RUN
103. Uczestnik anonimowy - 30km / M HUN Budapest Inárcs SE
104. Drabik Jacek - 30km / M POL Krakow
105. Drozdowski Jerzy - 11km / M POL Tarnów

Zapłacone

106. Dudzik Jacek - 58km / M POL Kłodzko LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

107. Dudzik Łukasz - 30km / M POL Kamienica Góral biega

Zapłacone

108. Dusza Kamil - 30km / M POL Paszyn

Zapłacone

109. Dutkiewicz Dariusz - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

110. Dworzański Marcin - 30km / M POL Rymanów Biegam bo lubię
111. Dybaś Jerzy - 30km / M POL Jasło Naturex Pektyna Jasło
112. Dyniec Tomasz - 58km / M POL Lublin

Brak miejsc

113. Dziedziak Marek - 30km / M POL Gorlice GGB
114. Dziedzic Julia - 30km / K POL Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

115. Dziedzic Paweł - 58km / M POL Kraków PGB SPORTOWA PACZKA

Brak miejsc

116. Fidelus Joanna - 30km / K POL Brzesko BKB Victoria

Zapłacone

117. Filipek Przemysław - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

118. Fiuk Sylwester - 30km / M POL Kije 5 Sów Run Team Pińczów

Zapłacone

119. Flaga Iwonka - 30km / K POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

120. Flakowska Monika - 30km / K POL Sokolow Podlaski

Zapłacone

121. Flakowski Rafał - 30km / M POL Sokołów Podlaski KANCIAPA ON TOUR

Zapłacone

122. Florek Marcin - 30km / M POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

123. Florek Sebastian - 58km / M POL Gaboń Norafsport / Sport HG

Zapłacone

124. Fogel Ewa - 58km / K POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Zapłacone

125. Fogel Janusz - 58km / M POL Tarnów

Zapłacone

126. Furmanek Nariusz - 58km / M POL Skołyszyn

Brak miejsc

127. Gaca Anna - 30km / K POL Tarnów

Zapłacone

128. Gaca Dominik - 30km / M POL Dopiewiec

Zapłacone

129. Gajos Daniel - 30km / M POL Kraków GrupaLuktrans.pl

Zapłacone

130. Gajowski Dariusz - 30km / M POL Muszyna

Zapłacone

131. Gałuszewska Kasia - 30km / K POL Warszawa Błyskawice i Pioruny

Zapłacone

132. Gancarski Marcin - 11km / M POL Lubla Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

133. Garczyńska Ania - 30km / K POL Katowice

Zapłacone

134. Garczyński Darek - 30km / M POL Katowice 1972

Zapłacone

135. Gargas-Marut Małgorzata - 58km / K POL Józefosław PZU Soprt Team

Brak miejsc

136. Uczestnik anonimowy - 30km / M POL Limanowa Brygada Beskidów
137. Gębski Grzegorz - 30km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

138. Gigoń Dariusz - 30km / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

139. Ginalski Aleksander - 11km / M POL Gliwice

Zapłacone

140. Gizowska Monika - 11km / K POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

141. Gliński Jakub - R / M POL Grybów

Zapłacone

142. Głód Tomasz - 58km / M POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

143. Gniadek Mariusz - 11km / M POL Tarnów Decathlon Tarnów Team
144. Gniadkowski Paweł - 58km / M POL Kraków odjechani.com

Zapłacone

145. Godyń Jan - 58km / M POL Katowice Deloiite Adventure Team

Brak miejsc

146. Gołębiowski Grzegorz - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

147. Gołza Seweryn - 30km / M POL Krakow Nokia

Zapłacone

148. Goralewska Hanna - R / K POL Zaborow Dziki

Zapłacone

149. Goralewska Krystyna - R / K POL Zaborow Dziki

Zapłacone

150. Goralewska Maria - R / K POL Zaborow Dzika Mania

Zapłacone

151. Goralewski Mateusz - 58km / M POL Zaborow Dziki Mati

Zapłacone

152. Górka Ela - 58km / K POL Grybów Ambasador Festiwalu biegowego

Zapłacone

153. Górniak Jeremiasz - 58km / M POL Jaworzno KB mckis Jaworzno

Brak miejsc

154. Grabiński Waldemar - 58km / M POL Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza

Zapłacone

155. Grębowski Sebastian - 30km / M POL Lublin

Zapłacone

156. Grobelkiewicz Łukasz - 11km / M POL Łódź Czarne Zastępy

Zapłacone

157. Gronowska Małgorzata - 30km / K POL Horyszów RGB
158. Grzyb Kazimierz - 30km / M POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

159. Gucwa Grzegorz - 11km / M POL Bobowa RUNNING GG

Zapłacone

160. Gulas Lukas - 30km / M SVK Stara Lubovna GEKOTECH

Zapłacone

161. Gut Marzena - 58km / K POL Borek Salt Runners Bochnia

Zapłacone

162. Gut Paweł - 58km / M POL Borek Salt Runners Bochnia

Zapłacone

163. Gwiżdż Marcin - 58km / M POL Jaworzno

Brak miejsc

164. Gwiżdż Michał - 58km / M POL Jaworzno

Brak miejsc

165. Gwóźdź Edyta - 11km / K POL Jaworzno
166. Haba Konrad - 11km / M POL Kraków
167. Habrat Dorota - 30km / K POL Krosno Habrat Teem
168. Uczestnik anonimowy - 58km / M POL Kraków FIZJOTEAM

Zapłacone

169. Hajnalka Szabó - 11km / K HUN Inarcs Inárcsi futóképviselet
170. Hańczak Paweł - 11km / M POL Łęka Opatowska KS Leniwiec
171. Hebda Leszek - 30km / M POL Łęki Górne Dębickie Gepardy

Zapłacone

172. Hebda Małgorzata - 30km / K POL Łęki Dolne Dębickie Gepardy

Zapłacone

173. Hełmecki Artur - 30km / M POL Kraków aktywny.com.pl

Zapłacone

174. Henel Marcin - 30km / M POL Głuszyca NSK RUN
175. Herman Mateusz - 11km / M POL Chorzów Lecymy Durś

Zapłacone

176. Hetman Radosław - 30km / M POL Jaworzno Grupa Nomax

Zapłacone

177. Horawa Jakub - 58km / M POL Żarki oGòry

Brak miejsc

178. Hryń Agata - 30km / K POL Kraków Muay Running Team

Zapłacone

179. Huber Rafał - 11km / M POL Jaworzno EurPol -Technika Filtracji

Zapłacone

180. Iciek Marcin - 58km / M POL Sucha Beskidzka kw krakow

Brak miejsc

181. Uczestnik anonimowy - 11km / M HUN Inarcs Inárcsi futóképviselet
182. Iwański Bogusław - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

183. Izsa Szabolcs - 30km / M HUN Inarcs Wegria Inárcs Team
184. Jabłońska Sylwia - 58km / K POL Kraków

Zapłacone

185. Jaglarz Jarosław - 11km / M POL Wilkowisko
186. Jaglarz Kalina - 11km / K POL Wilkowisko
187. Jaglarz Kalina - 30km / K POL Wilkowisko Save the bees
188. Jagodzińska Paulina - 30km / K POL Mielec Zabiegani Mielec/Wkurw_Team
189. Jakubas Grzegorz - 58km / M POL Bielsko-Biała BB Runners

Brak miejsc

190. Jakubowski Paweł - 58km / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

191. Jamróz Mariola - 58km / K POL Kielce

Zapłacone

192. Jarszak Sebastian - 30km / M POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

193. Jasiński Marcin - 58km / M POL Nowy Sącz AZS PWSZ Nowy Sącz

Zapłacone

194. Jasiurkowski Daniel - 30km / M POL Łącko IGEKA

Zapłacone

195. Jaśkiewicz Marzena - 11km / K POL Rożnów Fitness Center

Zapłacone

196. Jaszczewska Emila - 11km / K POL Świdnik Biegający Świdnik
197. Jaworski Krzysztof - 30km / M POL Łazy Biegonickie Visegrad Maraton Rytro
198. Jędrzejczak Anna - 58km / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

199. Jemioło Mateusz - 30km / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

200. Jewuła Mariusz - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

201. Joniec Jaroslaw - 30km / M GBR Watford

Zapłacone

202. Jozefiak Jakub - 30km / M POL Nowy Sacz Bokononi
203. Jura Maciej - 30km / M POL Nowy Sącz ITMBW Kraków

Zapłacone

204. Jurek Jarosław - 58km / M POL Limanowa KS Florian

Zapłacone

205. Kaczmarek Dagmara - 58km / K POL Katowice

Brak miejsc

206. Kadłubicka Dorota - 58km / K POL Katowice

Zapłacone

207. Kadys Łukasz - 30km / M POL Roztoki LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

208. Kajder Janusz - 58km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Brak miejsc

209. Kaliński Włodzimierz - 30km / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria biega

Zapłacone

210. Kałuziński Bogdan - 30km / M POL Muszyna
211. Kantor Sebastian - 30km / M POL Nowy Sącz Run 4 Fun Team

Zapłacone

212. Kapałka Bożena - 11km / K POL Gromnik

Zapłacone

213. Kapałka Krzysztof - 11km / M POL Gromnik

Zapłacone

214. Kapłon Stanisław - 30km / M POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa
215. Karlak Andrzej - 58km / M POL Warszawa KB Galeria Warszawa

Zapłacone

216. Kąś Iwona - 11km / K POL Kraków
217. Kasprzyk Krzysztof - 30km / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

218. Uczestnik anonimowy - 30km / K HUN Ujhartyan Inárcs Futóképviselet
219. Kępski Rafał - 30km / M POL Myszków

Zapłacone

220. Kiełt Andrzej - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

221. Kiljan Mariusz - 58km / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

222. Kisielewski Paweł - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

223. Kisińska Irena - 58km / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Brak miejsc

224. Kisiński Jarosław - 58km / M POL Nowy Sącz COMP TEAM / NOVITUS

Brak miejsc

225. Klimek Dorota - 58km / K POL Nowy Sącz

Brak miejsc

226. Kłembukowski Piotr - 58km / M POL Kraków Koliber Team

Zapłacone

227. Kmak Sławek - 58km / M POL Grybów PAPIKI

Zapłacone

228. Knap Damian - 58km / M POL Czeladź PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

229. Knapik Piotr - 58km / M POL Wrocław LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

230. Ko Yo - 30km / K POL Warszawa

Zapłacone

231. Kobylarz Anna - 11km / K POL Chorzelów

Zapłacone

232. Kobylarz Robert - 30km / M POL Chorzelów

Zapłacone

233. Koczur Joanna - 30km / K POL Limanowa DB Maraton Team

Zapłacone

234. Koczwara Barbara - 11km / K POL Niedźwiedza

Zapłacone

235. Komorzycki Robert - 30km / M POL Minsk Mazowiecki HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

236. Kondrak Paweł - 30km / M POL Biecz

Zapłacone

237. Konopacki Krzysztof - 58km / M POL Ząbkowice Śląskie Aby do Mety

Zapłacone

238. Kopek Agnieszka - 11km / K POL Gromnik Gromnik Run Team

Zapłacone

239. Kopek Łukasz - 11km / M POL Gromnik Gromnik Run Team

Zapłacone

240. Kopek Paweł - 11km / M POL Gromnik Gromnik Run Team

Zapłacone

241. Korcz Daniel - 30km / M POL Jaworzno KB MCKiS JAworzno

Zapłacone

242. Kordecki Bartłomiej - 11km / M POL Brzesko WCHSZT

Zapłacone

243. Kornaś Daniel - 58km / M POL Oświęcim oGÓRY

Brak miejsc

244. Korycińska Izabela - 11km / K POL Kraków
245. Kosecki Krzysztof - 58km / M POL Łososina Dolna SG

Zapłacone

246. Kosmęda Piotr Michał - 30km / M POL Warszawa
247. Kotula Jakub - 30km / M POL Katowice

Zapłacone

248. Kowalczyk Aleksander - 30km / M POL Skalbmierz

Zapłacone

249. Kowalczyk Maria - 30km / K POL Lipnica Mala

Zapłacone

250. Kowalczyk-Grochla Agata - 30km / K POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

251. Kowalska Gabi - 30km / K POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

252. Kowalski Daniel - 58km / M POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

253. Koziara Gabriela - 11km / K POL Tarnów 2001

Zapłacone

254. Koziara Sławomir - 11km / M POL Tarnów 1970

Zapłacone

255. Kozinski Rafal - 11km / M POL Ropczyce
256. Kozioł Artur - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

257. Kozioł Ewa - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

258. Kozioł Maciej - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

259. Kozioł Paweł - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

260. Kozuskanic Stefan - 58km / M SVK Stara Lubovna

Zapłacone

261. Krauszowska Magdalena - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

262. Kręcisz Krzysztof - 58km / M POL Racibórz

Zapłacone

263. Kręcisz Zbigniew - 58km / M POL Racibórz Amator

Zapłacone

264. Krowicka Agnieszka - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

265. Kruczek Artur - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

266. Kruczek Monika - 30km / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Zapłacone

267. Kruk Aleksandra - 58km / K POL Łódź EVErRUN

Brak miejsc

268. Kruk Jarosław - 58km / M POL Łódź EVErRUN

Brak miejsc

269. Krzemień-Wiejak Joanna - 30km / K POL Bydgoszcz 6. Kilometr

Zapłacone

270. Krzyściak Piotr - 11km / M POL Stróża
271. Książczyk Liliana - R / K POL Tarnów

Zapłacone

272. Książczyk Natalia - R / K POL Tarnów

Zapłacone

273. Książczyk Patryk - 30km / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

274. Uczestnik anonimowy - 58km / K POL Lubliniec WKB Meta Lubliniec

Brak miejsc

275. Uczestnik anonimowy - 58km / M POL Lubliniec WKB Meta Lubliniec

Brak miejsc

276. Kuczminska-Ciągwa Ela - 30km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

277. Kuehn Agnieszka - 11km / K POL Kraków
278. Kulla Milan - 30km / M SVK Zemplinska Teplica LK Metropol Košice

Zapłacone

279. Kunat Tomasz - 30km / M POL Pińczów

Zapłacone

280. Kuper Waldemar - 11km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

281. Kurek Arkadiusz - 30km / M POL Pińczów

Zapłacone

282. Uczestnik anonimowy - R / M POL Pińczów
283. Uczestnik anonimowy - R / M POL Pińczów
284. Kurek Marta - 30km / K POL Poznań

Zapłacone

285. Kuś Gabriela - 58km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

286. Kusion Anna - 30km / K POL Tarnów Aktywna Pleśna

Zapłacone

287. Kuźmiak Marek - 30km / M POL Rytro

Zapłacone

288. Kuźmicz Wojciech - 30km / M POL Łańcut

Zapłacone

289. Kuznicki Witek - 58km / M POL Tarnow

Zapłacone

290. Kwatera Tomasz - 58km / M POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

291. Kwiatkowski Jakub - 30km / M POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

292. Kwiecień Krzysztof - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

293. Laburda Kinga - 30km / K POL Kraków Nowa Huta Eskadra Kraków

Zapłacone

294. Lachor Krzysztof - 58km / M POL Kłodne ARMIA LACHORÓW

Zapłacone

295. Lefelic Monika - 11km / K POL Warszawa Adidas Runners Warsaw
296. Lejko Piotr - 11km / M POL Rzeszów
297. Lenarczyk Jakub - 30km / M POL Warszawa

Zapłacone

298. Lenarczyk Katarzyna - 30km / K POL Warszawa

Zapłacone

299. Leśniak Anna - 58km / K POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

300. Uczestnik anonimowy - 58km / M POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

301. Lipiński Robert - 30km / M POL Tarnów BOPKDMW

Zapłacone

302. Lis Paulina - 30km / K POL Długołęka-Świerkla
303. Liszka Piotrek - 58km / M POL Bytom

Brak miejsc

304. Liszkowski Artur - 58km / M POL Kraków

Brak miejsc

305. Litwin Sławomir - 30km / M POL Sosnowiec Pogoria Biega

Zapłacone

306. Lorantfy Laszlo - 30km / M HUN Dabas
307. Luściński Konrad - 58km / M POL Kielce

Zapłacone

308. Łabęcki Michał - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

309. Łachacz Marta - 11km / K POL Warszawa

Zapłacone

310. Łąk Tomek - 30km / M POL Wrocław

Zapłacone

311. Łęcki Marcin - 58km / M POL Radom

Zapłacone

312. Łękawski Czesław - 30km / M POL Rytro Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

313. Łękawski Tomasz - 11km / M POL Rytro Firemanforever

Zapłacone

314. Łopatowski Michał - 30km / M POL Kraków KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW
315. Łopuch Robert - 30km / M POL Łabowa Koniuchy OCR

Zapłacone

316. Łukasiewicz Marek - 30km / M POL Kraków Heavy Weight Running Team

Zapłacone

317. Łukaszczyk Franciszek - 30km / M POL Murzasichle Termalne Dziki

Zapłacone

318. Łukaszczyk Kacper - 30km / M POL Murzasichle Termalne Dziki

Zapłacone

319. Majirsky Daniel - 58km / M SVK Hniezdne Hniezdne

Zapłacone

320. Majka Tomasz - 11km / M POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

321. Makowiec Robert - 30km / M POL Tuchów LKS BURZYN

Zapłacone

322. Uczestnik anonimowy - 11km / K POL Kra

Zapłacone

323. Uczestnik anonimowy - R / K POL Krakow

Zapłacone

324. Malec Dawid - 58km / M POL Kraków Muay Running Team

Zapłacone

325. Malec Magdalena - 58km / K POL Kraków Canislandia

Zapłacone

326. Malec Zbigniew - 30km / M POL Kraków Canislandia

Zapłacone

327. Malinowski Michał - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

328. Małkiewicz Dariusz - 58km / M POL Katowice PGB Sportowa Paczka

Brak miejsc

329. Mamet Anna - 58km / K POL Czapury

Zapłacone

330. Mamet Dominik - 58km / M POL Czapury

Zapłacone

331. Mańkowska Anna - 11km / K POL Olsztyn Druzyna Wilka

Zapłacone

332. Marcjanek Łukasz - 11km / M POL Szczytna Lks iskra Jaszkowa aszkowa

Zapłacone

333. Marecik Grzegorz - 30km / M POL Lipnica Murowana
334. Uczestnik anonimowy - 30km / M POL Rytro AndrzejTokarz Group

Zapłacone

335. Martowicz Justyna - 11km / K POL Sanok

Zapłacone

336. Matwiejczuk Eliza - 11km / K POL Olsztyn

Zapłacone

337. Maurek Anna - R / K POL Krakow Na sportowo wesoło i zdrowo

Zapłacone

338. Maurek Jan - R / M POL Krakow Na sportowo wesoło i zdrowo

Zapłacone

339. Maurek Kacper - R / M POL Krakow Na sportowo wesoło i zdrowo

Zapłacone

340. Mazur Bartłomiej - R / M POL Stary Sącz

Zapłacone

341. Mazur Ireneusz - 30km / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

342. Mazur Kinga - 30km / K POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

343. Mazur Krzysztof - 30km / M POL Stary Sącz

Zapłacone

344. Mędrala Ireneusz - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

345. Michalski Rafał - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

346. Michniak Robert - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

347. Mierzwa Maciej - 30km / M POL Łąkta Dolna Ściana Trzciana

Zapłacone

348. Migacz Adriana - 11km / K POL Nowy Sącz

Zapłacone

349. Migacz Mateusz - 30km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

350. Mika Marta - 11km / K POL Liszki
351. Mikołajczyk Łukasz - 11km / M POL Nowy Sącz
352. Mikulski Mateusz - 58km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Brak miejsc

353. Misaczek Aleksandra - R / K POL Tarnów MM

Zapłacone

354. Misaczek Igor - R / M POL Tarnów MM

Zapłacone

355. Misaczek Maciek - 30km / M POL Tarnów MM

Zapłacone

356. Misztal Rafał - 30km / M POL Chrzanów Los Pantalones Rojos

Zapłacone

357. Mleczko Marek - 58km / M POL Krynica-Zdrój

Zapłacone

358. Moczek Tomasz - 58km / M POL Głogów Cross Straceńców Team

Brak miejsc

359. Monica Maciej - R / M POL Krynica Zdrój Apartamenty Łemko running team

Zapłacone

360. Monica Tymon - R / M POL Krynica Zdrój Apartamenty Łemko running team

Zapłacone

361. Morawski Dominik - 11km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

362. Mordarski Tomasz - 11km / M POL Rożnów Gorlickielwy
363. Mrozek Krzysztof - 58km / M POL Gorlice

Brak miejsc

364. Muc Tomasz - 30km / M POL Lędziny

Zapłacone

365. Mulka Urszula - 30km / K POL Lędziny Jaworzno Runners

Zapłacone

366. Muszyński Maciej - 30km / M POL Kraków MMPower/Koliber Team

Zapłacone

367. Nadratowski Sławomir - 30km / M POL Nowy Sącz WB Nowy Sącz

Zapłacone

368. Nalepa Maciek - 30km / M POL Nowy Sącz Impala Race Team

Zapłacone

369. Nalepka Grzegorz - 30km / M POL Bobowa

Zapłacone

370. Nalepka Piotr - 58km / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

371. Naruszewicz Olga - 30km / K POL Olsztyn

Zapłacone

372. Nauka Edyta - 30km / K POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

373. Nauka Wiesław - 30km / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

374. Nazimek Maciej - 30km / M POL Bochnia R7

Zapłacone

375. Niemczyk Damian - 58km / M POL Warszawa DREAM RUN

Zapłacone

376. Niemiec Michał - 11km / M POL Tarnów
377. Niespodziana Anna - 58km / K POL Rogoźno Rogoziński Klub Biegacza

Zapłacone

378. Nieznaj Beata - 30km / K POL Mielec Wkurw_team/ Zabiegani Mielec
379. Norek Maciej - 58km / M POL Bochnia

Zapłacone

380. Nowacka-Wołczek Jagoda - 30km / K POL Strzegom Grupa Biegowa beZ GRANIc
381. Nowak Agnieszka - 58km / K POL Sosnowiec Pogoria Biega

Zapłacone

382. Nowak Dawid - 30km / M POL Czerwionka-Leszczyny
383. Nowak Jordan - 58km / M POL Kraków Alior Running Team

Zapłacone

384. Nowak-Kurnyta Aneta - 11km / K POL Jaworzno

Zapłacone

385. Nowicki Michael - 58km / M POL Krakow Norafsport Running Team

Zapłacone

386. Nowik Tomasz - 30km / M POL Warszawa
387. Obierak Kamila - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

388. Ogar Krzysztof - 30km / M POL Pleśna 1980

Zapłacone

389. Okarma Julia - R / K POL Warzyce

Zapłacone

390. Okarma Wojtek - 58km / M POL Warzyce www.virtutimilitari.pl

Zapłacone

391. Olbrych Bartek - 30km / M POL Binarowa nastopy.pl Running Team
392. Olbrych Piotr - 30km / M POL Częstochowa
393. Oleksy Jarosław - 58km / M POL Tymbark KS Forrest Limanowa

Zapłacone

394. Olesiak Barbara - 11km / K POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

395. Olesiak Grzegorz - 11km / M POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

396. Ortyl Katarzyna - 30km / K POL Mielec Zabiegani Mielec
397. Ostrowski Rafał - 11km / M POL Tarnowiec
398. Otfinowska Magdalena - 58km / K POL Tarnów

Zapłacone

399. Uczestnik anonimowy - 30km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

400. Pacia Sebastian - 30km / M POL Łańcut

Zapłacone

401. Palkij Aleksandra - 58km / K POL Dobra KS Forrest Limanowa

Zapłacone

402. Pałuzewicz Ewa - 58km / K POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

403. Paniak Katarzyna - 11km / K POL Nowy Sącz

Zapłacone

404. Papierski Leszek - 58km / M POL Spytkowice PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

405. Papierz Konrad - 58km / M POL Kraków KW Kraków

Zapłacone

406. Uczestnik anonimowy - 11km / M POL Połaniec

Zapłacone

407. Paprocka Marta - 30km / K POL Rabka-Zdrój

Zapłacone

408. Partyka Bożena - 30km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno/Trail Runners Jaworzno

Zapłacone

409. Partyka Jakub - 58km / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno/trail Runners Jaworzno

Zapłacone

410. Partyka Natalia - 58km / K POL Jaworki

Brak miejsc

411. Partyka Natalia - 58km / K POL Jaworki

Brak miejsc

412. Parzniewski Maciej - 58km / M POL Nowy Dwór Mazowiecki Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

413. Pasieka Agnieszka - 11km / K POL Ustrobna
414. Pawlak Daria - 11km / K POL Poznań AKG Halny

Zapłacone

415. Pawlak Gabriel - 30km / M POL Radwanice

Zapłacone

416. Pawlikowski-Bulcyk Michał - 30km / M POL Stasikówka Termalne Dziki

Zapłacone

417. Pawłowska-Jurek Paulina - 30km / K POL Limanowa KS Florian

Zapłacone

418. Pawłowski Czesław - 11km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

419. Pazderska-Kipiel Agnieszka - 58km / K POL Osieczany EVIL TEAM

Zapłacone

420. Pędoła Piotr - 30km / M POL Myszków Wata Team

Zapłacone

421. Piątek Roman - 58km / M POL Kraków PGB SPORTOWA PACZKA

Zapłacone

422. Piątek Waldemar - 58km / M POL Kalisz

Zapłacone

423. Pieczara Błażej - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

424. Pieczonka Tomasz - 11km / M POL Kraków
425. Pierzchała Anna - 58km / K POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno Runners

Zapłacone

426. Pietrzak Ewelina - 30km / K POL Podegrodzie

Zapłacone

427. Pietrzak Marcin - 30km / M POL Podegrodzie

Zapłacone

428. Pietrzyk Zbigniew - 30km / M POL Kępa Borzechowska ISKRY
429. Piskorska Agnieszka - 11km / K POL Warszawa WARSAW RUN CLUB
430. Piwowarczyk Magdalena - 58km / K POL Kraków Szkoła Wspinania Klama

Zapłacone

431. Pjescak Michal - 58km / M POL Stara Lubovna Bezecky klub Stara Lubovna

Zapłacone

432. Pjescakova Lucia - 11km / K SVK Stara Lubovna

Zapłacone

433. Plewa Rafał - 11km / M POL Jadowniki

Zapłacone

434. Plewa Zofia - 11km / K POL Jaworzno

Zapłacone

435. Płatek Paweł - 58km / M POL Kraków PGB SPORTOWA PACZKA

Zapłacone

436. Podsadniuk Mateusz - 58km / M POL Nowy Sącz Harde Dranie

Zapłacone

437. Poręba Robert - 11km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

438. Porębski Rafał - 58km / M POL Zawada Evil Team

Zapłacone

439. Porzycki Tomasz - 30km / M POL Krynica Kraków 42doszczescia.pl

Zapłacone

440. Posłuszny Paweł - 58km / M POL Kraków Dziady zwieraja poślady

Zapłacone

441. Poźniak-Styczyńska Maja - 11km / K POL Puławy DDC
442. Prasak Sabina - 11km / K POL Sosnowiec Pogoria Biega

Zapłacone

443. Prędkopowicz Daniel - 58km / M POL Radonie Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Brak miejsc

444. Prugar Jarosław - 58km / M POL Nadarzyn ALLE JAZDA

Brak miejsc

445. Prymakowska Barbara - 11km / K POL Tarnów 1943

Zapłacone

446. Przebinda Anna - 30km / K POL Kraków
447. Przyłuska-Monica Anna - 11km / K POL Krynica Zdrój Apartamenty Łemko running team

Zapłacone

448. Przystał Mariusz - 11km / M POL Ujanowice Aks Ujanowice

Zapłacone

449. Pukal Anna - 11km / K POL Brzesko WCHSZT

Zapłacone

450. Pustelnik Grzesiek - 58km / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

451. Pustułka Przemysław - 58km / M POL Rytro

Zapłacone

452. Pytel Jarosław - 11km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

453. Pyż Dagmara - 11km / K POL Zaskale Runonline.pl

Zapłacone

454. Pyż Patryk - 11km / M POL Zaskale runonline.pl

Zapłacone

455. Uczestnik anonimowy - R / K POL Nowy Sącz

Zapłacone

456. Pyznar Jakub - 11km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

457. Rachwał Marcin - 58km / M POL Myślenice www.adserwisagrobud.pl

Brak miejsc

458. Radzik Robert - 58km / M POL Biała Niżna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

459. Rajtar Zbigniew - 58km / M POL Kraków Rontil-Compass

Zapłacone

460. Rębisz Paweł - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO

Zapłacone

461. Reinert Aleksandra - 58km / K POL Pszczyna

Brak miejsc

462. Reipold Klaudia - 30km / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

463. Rej Marek - 11km / M POL Bałtów OstroBiec

Zapłacone

464. Rembiasz Marcin - 58km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton

Brak miejsc

465. Repelewicz Natalia - 11km / K POL Nowy Sącz

Zapłacone

466. Rodrigues Adriana - 30km / K POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

467. Rojek Mateusz - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

468. Rożek Gordana - 30km / K POL Zakopane Bałkan hiking
469. Rozynek Jacek - 11km / M POL Warszawa
470. Ruśkiewicz Wojciech - 58km / M POL Szczecin Deloitte Adventure Team

Zapłacone

471. Ruszkiewicz Piotr - 58km / M POL Dąbrowa Górnicza LNB

Zapłacone

472. Ryba Jakub - 58km / M POL Gorzyce

Brak miejsc

473. Rybka Sławomir - 30km / M POL Dębica Pędzące Ślimaki
474. Rybski Ignacy - R / M POL Warszawa
475. Rybski Witold - 58km / M POL Warszawa zdg baza pro

Brak miejsc

476. Rychłowski Tomasz - 30km / M POL Chrzanów

Zapłacone

477. Rzemińska Kinga - 11km / K POL Stróże

Zapłacone

478. Rzemiński Jacek - 30km / M POL Stróże

Zapłacone

479. Sądej Kamil - 11km / M POL Powroźnik

Zapłacone

480. Sadowińska Adriana - 58km / K POL Kraków Nowa Huta Team/Wkurw_team

Zapłacone

481. Sak Daniel - 30km / M SVK Stara Lubovna hk vabec
482. Salamon Arkadiusz - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

483. Sałaboń-Sikora Aneta - 30km / K POL Sosnowiec Stowarzyszenie Pogoria Biega

Zapłacone

484. Samborski Marcin - 58km / M POL Kraków

Brak miejsc

485. Sebo Michal - 58km / M SVK Stara Lubovna BKSL

Zapłacone

486. Serafin Agnieszka - 11km / K POL Kraków

Zapłacone

487. Seredyńska Aldona - 30km / K POL Krakow

Zapłacone

488. Šidlovsky Jaroslav - 58km / M SVK Forbasy Forbasy

Zapłacone

489. Uczestnik anonimowy - 30km / M SVK Stara Lubovna Bezecky klub Stara Lubovna

Zapłacone

490. Siedlaczek Zbigniew - 58km / M POL Lublin Sklep Biegacz Lubin Team

Zapłacone

491. Sielicki Mariusz - 58km / M POL Wrocław HEXAGON IN SHAPE

Zapłacone

492. Sierszyńska Aleksandra - 11km / K POL Łódź Kocham Pączka

Zapłacone

493. Sikora Sławomir - 58km / M POL Tarnów #RaceBrothers

Zapłacone

494. Sikora Tomasz - 58km / M POL Zgłobice #RaceBrothers

Zapłacone

495. Sikora Zbigniew - 58km / M POL Jaworzno Stowarzyszenie Pogoria Biega

Zapłacone

496. Simankowicz Sebastian - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

497. Sitko Krystyna - 30km / K POL Kraków Eskadra Kraków

Zapłacone

498. Siwecka Weronika - 58km / K POL Węgrzce

Zapłacone

499. Skałka Adam - 11km / M POL Nowy Sącz Akademia Bosego Wirusa
500. Skobel Robert - 30km / M POL Radom Szakal Biega

Zapłacone

501. Skrzyniarz Marek - 58km / M POL Kielce CK.Maruderzy

Zapłacone

502. Skrzypek Patrycja - 11km / K POL Łódź

Zapłacone

503. Skwierczyński Adam - 58km / M POL Siedlce IKS Siedlce

Brak miejsc

504. Ślęzak Jarosław - 58km / M POL Pogórska Wola Carabus Nowy Sącz

Zapłacone

505. Ślęzak Marek - 58km / M POL Nowy Sącz CARABUS Nowy Sącz

Zapłacone

506. Śliwa Arkadiusz - 58km / M POL Krynica Zdrój Sportowa Krynica

Zapłacone

507. Słota Anna - 11km / K POL Pinczow

Zapłacone

508. Śmiechowicz Gerard - 58km / M POL Warszawa

Zapłacone

509. Śmieszek Zbigniew - 58km / M POL Limanowa Ultramaraton Limanowa

Zapłacone

510. Sobczak Maciej - 58km / M POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

511. Sobotka Monika - 30km / K POL Warszawa Dzikie Skrzydło
512. Sobulski Karol - 30km / M POL Piaseczno PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

513. Sokołowski Marek - 30km / M POL Mysłowice-Wesoła Alpin Sport Team

Zapłacone

514. Sołtysik Ania - 11km / K POL Nowy Sącz Ambasadorka Festiwalu Biegowego

Zapłacone

515. Sosnowska Justyna - 30km / K POL Izabelin Power Training
516. Sosnowski Michal - 58km / M POL Chorzów PGB Sportowa Paczka

Zapłacone

517. Soszyński Piotr - 30km / M POL Warszawa Gazele Na Starcie

Zapłacone

518. Sowa Grzegorz - 11km / M POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

519. Sowa Natalia - 11km / K POL Nowy Sącz Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Sowa
520. Stach Paweł - 30km / M POL Ropki SIWEJKA

Zapłacone

521. Stachura Magdalena - 58km / K POL Chorzów CSC Adventure Academy Wodzionka

Brak miejsc

522. Stajszczyk Kasia - 58km / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

523. Stanek Jarosław - 58km / M POL Pińczów

Zapłacone

524. Stankiewicz Wojciech - 30km / M POL Zakopane UM Zakopane

Zapłacone

525. Starmach Aneta - R / K POL Tęgoborze
526. Starzyński Adam - 30km / M POL Nieporęt STARZYNSKI.COACH

Zapłacone

527. Staszel Tomasz - 58km / M POL Jadowniki Husaria Race Team

Zapłacone

528. Stempkowicz Jacek - 58km / M POL Gorlice

Zapłacone

529. Stolarczyk Anna - 30km / K POL Sosnowiec Pogoria Biega

Zapłacone

530. Stróżyk Piotr - 30km / M POL Biecz

Zapłacone

531. Strzelecki Jakub - 58km / M POL Łódź Rossbiegani

Zapłacone

532. Sty Grzegorz - 58km / M POL Bytom Pogoria Biega

Zapłacone

533. Suchanek Radosław - 30km / M POL Kłobuck
534. Sułkowski Paweł - 58km / M POL Limanowa VISEGDAD MARATON RYTRO/ SRH 1 PSP AK

Zapłacone

535. Sumiec Krystyna - 11km / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

536. Sumiec Zygmunt - 11km / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

537. Surowiec Karina - 58km / K POL Kraków Kabanoski Running Team

Zapłacone

538. Sutkowski Andrzej - 30km / M POL Myszków

Zapłacone

539. Sutor Piotr - 30km / M POL Spytkowice elemeno.pl

Zapłacone

540. Świostek Alan - R / M POL Radom

Zapłacone

541. Świtalski Adam - 11km / M POL Chorzów SKPB Katowice

Zapłacone

542. Sworski Roman - 30km / M POL Łódź Vegan / Vege Runners / VegeVege.pl
543. Sygnarowicz-Barnaś Agata - 30km / K POL Bochnia Salt Runners Bochnia

Zapłacone

544. Szabó Peter - 30km / M HUN Inarcs Inárcs
545. Szajewski Arkadiusz - 30km / M POL Kraków O tak ło

Zapłacone

546. Szałkowski Dawid - 58km / M POL Warszawa Ekobiegi

Brak miejsc

547. Szarek Rafał - 58km / M POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

548. Szarszoń Elwira - 11km / K POL Kraków ITMBW Kraków

Zapłacone

549. Szczepanek Sylwester - 30km / M POL Siedliska Bobowska Grupa Biegowa

Zapłacone

550. Szczepaniak Aleksander - 30km / M POL Stary Sącz JULKATEAM STARY SĄCZ

Zapłacone

551. Szczepaniak Monika - 30km / K POL Warszawa

Zapłacone

552. Szczepaniak Sławomir - 30km / M POL Stary Sącz JULKATEAM STARY SĄCZ

Zapłacone

553. Szczepankiewicz Andżelika - 11km / K POL Rzeszów
554. Szczubiał Marcin - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

555. Szczurek Dominik - 58km / M POL Myślenice Muay Running Team

Zapłacone

556. Szczygieł Jarosław - 30km / M POL Brzezna Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

557. Szczyra Jan - 30km / M POL Katowice
558. Szeler Joanna - 58km / K POL Warszawa Silesia Marathon Team/Biegająca Z Psami

Zapłacone

559. Szewczyk Rafał - 30km / M POL Nowy Sącz FELEK
560. Szewczyk Tomasz - 30km / M POL Stronie

Zapłacone

561. Uczestnik anonimowy - 11km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro
562. Szklarczyk Dariusz - 30km / M POL Kraków FuRBS

Zapłacone

563. Szlósarczyk Krzysztof - 58km / M POL Myślenice

Zapłacone

564. Szojda Paulina - 30km / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

565. Szotek Bartosz - 58km / M POL Sosnowiec Pogoria Biega

Zapłacone

566. Szozda Teresa - 11km / K POL Jaworzno Kb MCKiS Jaworzno

Zapłacone

567. Szubel Katarzyna - 11km / K POL Kraków
568. Szwedowicz Bartosz - 58km / M POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

569. Szwej Joanna - 11km / K POL Kraków Stowarzyszenie Pogoria Biega

Zapłacone

570. Szymańska Katarzyna - 58km / K POL Szczecin Biegam dla siebie

Brak miejsc

571. Szymkiewicz Krzysztof - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

572. Szynalik Władysław - 58km / M POL Mszana Dolna TISS

Zapłacone

573. Tabor Paulina - 11km / K POL Tarnów
574. Tanjga-Nawrot Konstancja - 30km / K POL Warszawa Deloitte Adventure Team

Zapłacone

575. Tarasek Wojciech - 30km / M POL Stara Wieś elemeno.pl

Zapłacone

576. Targosz Michal - 11km / M POL Krakow ITMBW Kraków
577. Tarnawski Andrzej - 30km / M POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

578. Tarnawski Jakub - 58km / M POL Kraków KKB Dystans

Zapłacone

579. Tarnowski Maciej - 30km / M POL Kraków MM Power / Koliber Team

Zapłacone

580. Uczestnik anonimowy - 11km / K POL Plewiska
581. Test Test - R / K POL Kraszewo
582. Titz-Koza Julita - 58km / K POL Lodz Szakale Bałut Łódź

Zapłacone

583. Uczestnik anonimowy - 30km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

584. Tokarczyk Włodzimierz - 30km / M POL Muszyna

Zapłacone

585. Tomasiak Marek - 58km / M POL Barcice Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

586. Tomasiak Wacław - 58km / M POL Sokołów Małopolski Visegrad / Na Zdrowie

Zapłacone

587. Tomasik Stanisław - 30km / M POL Szymbark Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

588. Tomera Dorota - 11km / K POL Stara Bystrzyca LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

589. Trybus Rafał - 58km / M POL Gorlice

Zapłacone

590. Tuleja Bartosz - R / M POL Kraków

Zapłacone

591. Tuleja Łukasz - 30km / M POL Kraków Koliber Team

Zapłacone

592. Tuora Robert - 30km / M POL Myszków

Zapłacone

593. Tuora Zuzanna - 11km / K POL Myszków Gimnazjum nr 5 w Myszkowie
594. Tusińska Aleksandra - 30km / K POL Kraków Aleksandra Tusińska
595. Tutak Daniel - 58km / M POL Krosno FURIOSI POLANKA

Zapłacone

596. Uczestnik anonimowy - 30km / M SVK Presov Prešovské amatere

Zapłacone

597. Uliasz Jerzy - 58km / M POL Bystrzyca Kłodzka L.K.S.Iskra Jaszkowa

Zapłacone

598. Umana Diego - 30km / M ARG Bariloche Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Sowa
599. Walczak-Wojtkowska Iwona - 30km / K POL Warszawa

Zapłacone

600. Walczyk Anna - 30km / K POL Dębica Dębickie Gepardy

Zapłacone

601. Walendziewska Małgorzata - 58km / K POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

602. Walkowiak Iwona - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

603. Walter Sławomir - 58km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton

Zapłacone

604. Wantuch Marcin - 58km / M POL Chojnik

Zapłacone

605. Wantuch Sławomir - 30km / M POL Chojnik

Zapłacone

606. Wawrzyniuk Marcin - 58km / M POL Krakow

Zapłacone

607. Węgrzyński Paweł - 11km / M POL Kraków
608. Wicherek Maciej - 30km / M POL Kraków

Zapłacone

609. Wiejak Piotr - 11km / M POL Bydgoszcz 6. Kilometr

Zapłacone

610. Wilińska Aleksandra - 11km / K POL Siemianowice Śląskie Wiluś-Team

Zapłacone

611. Wilińska Daria - R / K POL Nowy Sącz Wiluś Team

Zapłacone

612. Wilińska Katarzyna - 11km / K POL Katowice Wiluś Team

Zapłacone

613. Wiliński Adam - 11km / M POL Siemianowice Śląskie Wilus Team

Zapłacone

614. Wiliński Damian - R / M POL Nowy Sącz Wiluś Team

Zapłacone

615. Wiliński Robert - 11km / M POL Nowy Sącz Wiluś Team

Zapłacone

616. Wilk Katarzyna - 30km / K POL Tarnow
617. Uczestnik anonimowy - 11km / K POL Kraków TG Sokół Zakopane

Zapłacone

618. Uczestnik anonimowy - 30km / M POL Rzeszów WSD Rzeszów

Zapłacone

619. Wiśniewski Andrzej - 58km / M POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

620. Wiśniowski Mariusz - 30km / M POL Wielogłowy
621. Włodarczyk Piotr - 58km / M POL Warszawa Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

622. Włodarska Magdalena - 58km / K POL Tarnów Natalia Tomasik Górski Styl

Brak miejsc

623. Wnęk Mariusz - 30km / M POL Chełmiec SG

Zapłacone

624. Wnukowski Sebastian - 58km / M POL Radom

Zapłacone

625. Wodyńska Dagmara - 11km / K POL Nowy Sącz Equido Team
626. Wojciechowski Paweł - 58km / M POL Kraków J U V E R U N

Brak miejsc

627. Wójcik Łukasz - 30km / M POL Krynica Zdrój
628. Wójcik Ziemowit - 30km / M POL Ruda Śląska Canes Venatici
629. Wójcio Hubert - 30km / M POL Szczawnica RUNONLINE.PL

Zapłacone

630. Wojnarowski Piotr - 58km / M POL Łącko

Zapłacone

631. Wojsław Krystyna - 58km / K POL Nowy Sacz SZOSTTEAM

Zapłacone

632. Wojtas Andrzej - 30km / M POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
633. Wojtas Marcin - 30km / M POL Gliwice ista biegAmy
634. Wojteczek Robert - 11km / M POL Gorlice

Zapłacone

635. Wojtkowski Ireneusz - 58km / M POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

636. Wojton Malgorzata - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

637. Wojton Michał - 30km / M POL Starachowice Juventa Kobex Starachowice

Zapłacone

638. Wojtowicz Iwona - 58km / K POL Tarnow Husaria Race Team

Zapłacone

639. Wojtowicz Zdzislaw - 11km / M POL Szczawa niezrzeszony

Zapłacone

640. Wojtyła Paweł - 58km / M POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

641. Wołoszczak Łukasz - 11km / M POL Bydgoszcz 6. Kilometr

Zapłacone

642. Woźniak Agnieszka - 30km / K POL Pabianice OCB

Zapłacone

643. Woźniak Marek - 30km / M POL Wojkowice Pogoria Biega

Zapłacone

644. Wronski-Tusik Mateusz - 11km / M POL Limanowa KS LIMANOWA FORREST
645. Wszołek Agnieszka - 11km / K POL Kraków

Zapłacone

646. Wydro Agata - 30km / K POL Strzyżów Fun Run

Zapłacone

647. Wysłobocki Mateusz - 11km / M POL Radochów LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

648. Wysota Michał - 30km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

649. Wysowski Grzegorz - 30km / M POL Ptaszkowa PKS Jaworze Ptaszkowa

Zapłacone

650. Zabawa Patryk - 11km / M POL Gorlice Ambasadorzy Festiwalu Biegów/Miasto Gorlice
651. Zabrzański Alfred - 30km / M POL Chrzanów
652. Zabrzewski Patryk - 58km / M POL Żory Jastrzębski Klub Wysokogórski

Zapłacone

653. Zadęcki Piotr - 58km / M POL Chełmiec

Brak miejsc

654. Zadora Dorota - 30km / K POL Wadowice
655. Zając Andrzej - 30km / M POL Kraków Nokia

Zapłacone

656. Zając Antosia - R / K POL Kraków

Zapłacone

657. Zając Hanna - R / K POL Kraków

Zapłacone

658. Zając Katarzyna - 58km / K POL Tarnów 4K TEAM TARNÓW

Zapłacone

659. Zając Marysia - R / K POL Kraków

Zapłacone

660. Zając Tomasz - 11km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

661. Zajączkowska-Orłowska Katarzyna - 11km / K POL Kraków WKS Wawel s. LA

Zapłacone

662. Żalińska Teresa - 30km / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

663. Żaliński Zbigniew - 58km / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

664. Zaremba Łukasz - 58km / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

665. Zaremba Łukasz - R / M POL Nowy Sącz

Zapłacone

666. Zarycka Julia - 30km / K POL Kraków

Zapłacone

667. Zatoński Zbigniew - 58km / M POL Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe

Brak miejsc

668. Zawada Magdalena - 11km / K POL Kraków

Zapłacone

669. Zawadzki Rafał - 11km / M POL Gorzanów LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

670. Zbuska Martin - 30km / M SVK Forbasy Forbasy

Zapłacone

671. Zegarmistrz Grzegorz - 58km / M POL Kraków

Zapłacone

672. Żelazny Agnieszka - 11km / K POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

673. Uczestnik anonimowy - 11km / K POL Kraków Luxtorpeda Małopolska
674. Zięba Anna - 58km / K POL Kraków

Zapłacone

675. Zielińska Koleta - R / K POL Łabowiec
676. Zielińska Melania - R / K POL Łabowiec
677. Zielińska Olimpia - R / K POL Łabowiec
678. Ziobrowski Tomasz - 58km / M POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro , Fakro Team

Zapłacone

679. Ziomek Tomasz - 30km / M POL Bielsko-Biała Decathlon Bielsko-Biała
680. Zoladz Jurek - 30km / M POL Krakow Go Aptiv!

Zapłacone

681. Zydroń Anna - R / K POL Kraków
682. Zygmunt Marcin - 11km / M POL Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki
683. Zygmunt Zuzanna - R / K POL Gorlice Gorlicki Klub Sportów Walki
684. Żyłowski Tomasz - 58km / M POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU