VI OLESZYCE PÓŁMARATON i V OLESZYCE NORDIC WALKING

Zabiała, Stare Oleszyce, Polska
10.02.2019

Wyniki

Dystans Półmaraton 21.097 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
DZIUBA Bogdan
40 POL Jastkowice 3:36 16.74 01:15:44.00
2
DUDEK Paweł
38 POL Wola Żyrakowska 3:42 16.23 01:18:01.00
3
HARTLEB Dawid
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
74 POL Sieniawa 3:45 16.10 01:18:51.00
4
JAWORSKI Krzysiek
Visegrad Maraton Rytro
80 POL Stary Sącz 3:45 16.10 01:18:52.00
5
RAWSKI Mateusz
Lubaczów
209 POL Lubaczów 3:45 15.98 01:18:58.00
6
HASIAK Maciej
Stalowowolski Klub Biegacza
75 POL Hucisko 3:46 15.98 01:19:23.00
7
KIPER Maciej
JAROSLAWSKI BIEGACZA
91 POL Jarosław 3:49 15.74 01:20:23.00
8
JANICKI Arkadiusz
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
77 POL Jarosław 3:50 15.63 01:20:42.00
9
BANAŚ Mateusz
KPP Jarosław IPA Przemyśl
4 POL Wierzbna 3:51 15.63 01:21:07.00
10
MICHALEC Marcin
KKB MOSIR KROSNO
144 POL Krosno 3:52 15.51 01:21:19.00
11
WÓJCIK Sebastian
ł
289 POL Przeworsk 3:57 15.18 01:23:06.00
12
BIERNACKI Paweł
Tornado Pawlichy
11 POL Biłgoraj 3:59 15.07 01:23:45.00
13
MOTYKA Kamil
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
155 POL Jarosław 4:03 14.86 01:25:06.00
14
KARNAT Dariusz
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
87 POL Nisko 4:03 14.86 01:25:26.00
15
GUT Jacek
67 POL Hucisko 4:03 14.86 01:25:26.00
16
PABIAN Paweł
174 POL Krasne 4:06 14.65 01:26:23.00
17
SURMACZ Slawek
246 POL Przemysl 4:07 14.65 01:26:41.00
18
ŁEPTUCH Tomasz
Stalowowolski Klub Biegacza
127 POL Komorów 4:08 14.55 01:26:56.00
19
PREISNER Robert
Przemyski Klub Biegacza
201 POL Przrmyśl 4:08 14.55 01:27:05.00
20
ZMITROWICZ Bogdan
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
303 POL Nowa Dęba 4:08 14.55 01:27:10.00
21
PLIŚ Mateusz
Stajnia Balona
189 POL Rzeszów 4:10 14.45 01:27:40.00
22
ROHAN Łukasz
Przemyski Klub Biegacza
211 POL Przemyśl 4:10 14.45 01:27:48.00
23
KOHUT Dariusz
Przemyski Klub Biegacza
102 POL Przemyśl 4:11 14.35 01:28:15.00
24
KLÓSKA Bogdan
96 POL Horyniec-Zdrój 4:12 14.35 01:28:22.00
25
ŁAKOMY Tomasz
Pędzące Żółwie Oleszyce
124 POL Oleszyce 4:12 14.35 01:28:25.00
26
PSIUK Andrzej
Biłgoraj Biega
204 POL Biłgoraj 4:14 14.16 01:29:11.00
27
GOŁĄBEK Paweł
ZMITEK TEAM Nowa Dęba
56 POL Krzątka 4:15 14.16 01:29:19.00
28
MAZUR Sławomir
Cyklopedia.cc
143 POL Rzeszów 4:15 14.16 01:29:39.00
29
MAJEWSKI Grzegorz
Cieszanów Runners
133 POL Cieszanów 4:18 13.97 01:30:22.00
30
TAJCHMAN Jarosław
265 POL Czudec 4:18 13.97 01:30:27.00
31
ZAJACZKOWSKI Jerzy
Przemyski klub biegacza
300 POL Przemysl 4:18 13.97 01:30:40.00
32
PISZCZEK Stanisław
188 POL Przemyśl 4:19 13.88 01:30:56.00
33
URBAŃSKI Zbyszek
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
274 POL Alfredówka 4:22 13.79 01:31:53.00
34
WNUK Norbert
Przemyski Klub Biegacza
287 POL Przemyśl 4:22 13.79 01:31:59.00
35
Uczestnik anonimowy
BUT Biłgoraj Ultra Trail
106 POL Biłgoraj 4:22 13.79 01:32:04.00
36
SĘK Wiesław
Jarosławski Biegacz
219 POL Pruchnik 4:23 13.70 01:32:11.00
37
BŁĄDEK Piotr
PROSWIM
13 POL Kamień 4:23 13.70 01:32:19.00
38
DĄBROWSKI Łukasz
Biłgoraj Biega
31 POL Biłgoraj 4:23 13.70 01:32:24.00
39
MAKARSKI Krzysztof
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
134 POL Jarosław 4:23 13.70 01:32:27.00
40
TOMASIAK Marek
Visegrad Maraton Rytr6
267 POL Barcice 4:24 13.61 01:32:48.00
41
MUCHA Grzegorz
Akademia Triathlonu Jarosławskiego
158 POL Jarosław 4:27 13.52 01:33:42.00
42
CAŁKA Maciej
Ultra X Ray
21 POL Rzeszów 4:27 13.52 01:33:42.00
43
SZYMANIK Adam
264 POL Tarnogród 4:28 13.44 01:33:55.00
44
KORNAGA Janusz
Akademia Sportu Lubaczów
108 POL Horyniec-Zdrój 4:28 13.44 01:33:58.00
45
KMIEĆ Katarzyna
Klub Biegowy Perla
99 POL Perla 4:28 13.44 01:34:00.00
46
TRZONEK Andrzej
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
270 POL Jarosław 4:29 13.44 01:34:19.00
47
MAŁEK Andrzej
139 POL Przemysl 4:30 13.35 01:34:39.00
48
ĆWIĄKAŁA Michał
Wybiegamy w Przyszłość
26 POL Zarszyn 4:30 13.35 01:34:43.00
49
Uczestnik anonimowy
175 POL Dachnów 4:31 13.27 01:35:15.00
50
PĄCZKA Przemysław
Active Team Brzóza Królewska/Zimowa Poniewierka
176 POL Brzóza Królewska 4:31 13.27 01:35:16.00
51
MORAWSKI Konrad
RUN RUN Oleszyce
153 POL Oleszyce 4:32 13.27 01:35:25.00
52
FORMA Lukasz
PROSWIM
45 POL Sokolow Mlp 4:32 13.27 01:35:26.00
53
SZPYT Ryszard
BUT Biłgoraj Ultra Trail
260 POL Biłgoraj 4:32 13.27 01:35:29.00
54
WALAT Adrian
31 BLP OT
275 POL Rzeszów 4:34 13.19 01:36:15.00
55
KARUŚ Waldemar
88 POL Jarosław 4:34 13.10 01:36:19.00
56
KALTENBERG Janusz
84 POL Jarosław 4:34 13.10 01:36:19.00
57
KUBISZYN Sebastian
116 POL Lubaczów 4:35 13.10 01:36:21.00
58
NYKIEL Tomasz
Przemyski Klub Biegacza
164 POL Przemyśl 4:35 13.10 01:36:27.00
59
CHMIELOWIEC Zosia
Brak
24 POL Rzeszów 4:35 13.10 01:36:37.00
60
WĘGRZYN Krzysztof
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
279 POL Krasne 4:36 13.10 01:36:51.00
61
PAZOWSKI Wiesław
181 POL Wielkie Oczy 4:36 13.02 01:36:58.00
62
SZKODA Robert
Bilgoraj Ultra Trail
255 POL Biłgoraj 4:36 13.02 01:36:59.00
63
JAROŃ Tomasz
Akademia Triathlonu Jarosław
79 POL Widna Góra 4:37 13.02 01:37:06.00
64
GÓRECKI Artur
Przemyski Klub Biegacza
58 POL Radymno 4:37 13.02 01:37:11.00
65
POTOCZNY Piotr
Triathlon Jarosław
198 POL Jarosław 4:37 13.02 01:37:14.00
66
TUTKA Dominik
Biłgoraj Biega
272 POL Biłgoraj 4:37 13.02 01:37:18.00
67
OBROŚLAK Grzegorz
Traper-Biegomania Lubaczów
165 POL Lubaczów 4:38 12.94 01:37:36.00
68
MARUCHA Tomasz
Drużyna Ż
141 POL Krasnystaw 4:38 12.94 01:37:37.00
69
SŁOWIK Jan
Wybiegamy w przyszłość
225 POL Hermanowa 4:39 12.94 01:37:53.00
70
KŁOS Radosław
21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej w Jarosł...
98 POL Lubaczów 4:40 12.86 01:38:13.00
71
TOMCZYK Konrad
EiC Team
268 POL Przeworsk 4:40 12.86 01:38:22.00
72
SOBKÓW Adam
MOSZCZANICA
230 POL Stary Dzików 4:42 12.79 01:38:54.00
73
JAREMKO Władysław
78 POL Oleszyce 4:43 12.79 01:39:16.00
74
MISIĄGIEWICZ Paweł
148 POL Tarnogród 4:43 12.71 01:39:21.00
75
SZKULSKI Krystian
256 POL Krówniki 4:43 12.71 01:39:30.00
76
DRYNIAK Daniel
Przemyski Klub Biegacza
35 POL Przemyśl 4:44 12.71 01:39:40.00
77
GRABOWSKI Damian
KM PSP Przemyśl
59 POL Orły 4:44 12.71 01:39:41.00
78
KANIECKI Paweł
Miejsce BlokB
85 POL Przemyśl 4:44 12.71 01:39:43.00
79
GOLEŚ Grzegorz
55 POL Giedlarowa 4:45 12.63 01:40:12.00
80
RYCYK Łukasz
213 POL Sanok 4:46 12.63 01:40:16.00
81
PAŃTAK Sławomir
21daplot Jarosław
177 POL Białobrzegi 4:46 12.63 01:40:24.00
82
POPŁAWSKI Krzysztof
Przemyski Klub Biegacza
197 POL Przemyśl 4:47 12.56 01:40:36.00
83
PAZOWSKI Dawid
180 POL Wielkie Oczy 4:47 12.56 01:40:38.00
84
KIEŁBOŃ Ewelina
Przeworska Grupa Biegowa
89 POL Przeworsk 4:47 12.56 01:40:51.00
85
STASZOWSKI Paweł
240 POL Pruchnik 4:48 12.56 01:40:56.00
86
NIEŚCIOR Waldemar
Tomaszowska Grupa Biegowa
162 POL Tomaszów Lubelski 4:48 12.48 01:41:07.00
87
SAWIŃSKI Henryk
Klub piwosza
217 POL Jarosław 4:49 12.48 01:41:19.00
88
MAJDA Maciej
Biegowo Tu i Tam
132 POL Nowy Sącz 4:49 12.48 01:41:21.00
89
SZKARADEK Mariusz
Visegrad Maraton Rytro
254 POL Nowy Sacz 4:49 12.48 01:41:21.00
90
MUSIALIK Magdalena
RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY
160 POL Rzeszów 4:49 12.48 01:41:23.00
91
AUGUSTYN Pawel
3 POL Kurylowka 4:49 12.48 01:41:24.00
92
KAJDER Janusz
Visegrad Maraton Rytro
83 POL Nowy Sącz 4:50 12.41 01:41:44.00
93
KUBAS Robert
Jarosławski Biegacz
115 POL Pruchnik 4:50 12.41 01:41:50.00
94
RADYK Jakub
Przemyski Klub Biegacza
206 POL Przemyśl 4:50 12.41 01:41:51.00
95
CZEKIRDA Paweł
Pawcius Team
28 POL Leżajsk 4:50 12.41 01:41:57.00
96
SZYK Artur
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
263 POL Jaroslaw 4:50 12.41 01:41:58.00
97
MILO Zbigniew
Dziś 45 urodziny
147 POL Lubaczów 4:52 12.34 01:42:26.00
98
KOWALCZYK Krzysztof
No limits
110 POL Lublin 4:52 12.34 01:42:38.00
99
WELTER Konrad
Pawcius Team
282 POL Leżajsk 4:52 12.34 01:42:40.00
100
KLINGER Weronika
Przemyski Klub Biegacza
95 POL Przemyśl 4:53 12.34 01:42:49.00
101
NISZTUK Aureliusz
163 POL Narol 4:53 12.27 01:42:56.00
102
PIĄTEK Robert
182 POL Ostrów 4:53 12.27 01:43:00.00
103
GROCH Jacek
Przeworska Grupa Biegowa
62 POL Kańczuga 4:54 12.27 01:43:14.00
104
POLAŃSKI Tomasz
Przemyski Klub Biegacza
195 POL Przemyśl 4:54 12.27 01:43:18.00
105
SZWEDKA Piotr
Przemyski Klub Biegacza
262 POL Przemyśl 4:54 12.27 01:43:19.00
106
STEFAŃSKA Maria
Przemyski Klub Biegacza
242 POL Przemyśl 4:54 12.27 01:43:19.00
107
SZABLAN Wioletta
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
248 POL Jarosław 4:54 12.27 01:43:21.00
108
PLUTA Sebastian
191 POL Brzeźnica 4:55 12.19 01:43:39.00
109
STANOWSKI Bartłomiej
Cieszanów Runners
238 POL Cieszanów 4:56 12.19 01:43:51.00
110
ZABORNIAK Paweł
Kresowianie
296 POL Kowalówka 4:56 12.19 01:43:54.00
111
KRUSZYŃSKI Marek
Przemyski Klub Biegacza
114 POL Przemyśl 4:56 12.19 01:44:01.00
112
BERNAŚ Dariusz
BUT Biłgoraj Ultra Trail
8 POL Biłgoraj 4:56 12.19 01:44:01.00
113
SKRZYPCZAK Barbara
Stalowowolski Klub Biegacza
221 POL Stalowa Wola 4:57 12.12 01:44:17.00
114
FLOREK Marcin
Mężczyźni św. Józefa
44 POL Pilzno 4:57 12.12 01:44:24.00
115
WOJNARSKI Ireneusz
291 POL Nedeżów 4:58 12.12 01:44:39.00
116
BRZUSZEK Jerzy
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
17 POL Nowa Dęba 4:59 12.06 01:44:50.00
117
KULIKOWSKI Jacek
119 POL Maleniska 4:59 12.06 01:44:51.00
118
ŚCIBOR Jarosław
5 Batalion Strzelców Podhalańskich/Przemyski Kl...
218 POL Przemyśl 4:59 12.06 01:44:51.00
119
ŚNIEŻEK Piotr
228 POL Przemyśl 4:59 12.06 01:44:54.00
120
DOROSZ Barbara
Przemyski Klub Biegacza
34 POL Przemyśl 4:60 12.06 01:45:09.00
121
GROCHOWICZ Maciej
Przemyski Klub Biegacza
63 POL Przemyśl 4:60 12.06 01:45:09.00
122
FLAK Wojciech
43 POL Werbkowice 5:01 11.99 01:45:30.00
123
BIALOGLOWSKI Pawel
21 daplot Jarosław
9 POL Siennów 5:01 11.99 01:45:34.00
124
KUCHARCZYK Maciej
Przeworska Grupa Biegowa
117 POL Przeworsk 5:02 11.92 01:45:59.00
125
WIGLUSZ Krzysztof
Gać
284 POL Gać 5:02 11.92 01:46:04.00
126
FERENC Beata
Biegomania Lubaczów
41 POL Rzeszów 5:02 11.92 01:46:04.00
127
DUDEK Gabriel
36 POL Opatów 5:02 11.92 01:46:05.00
128
PASIECZNY Jerzy
Tomaszowska Grupa Biegowa
178 POL Tomaszow Lubelski 5:05 11.85 01:47:04.00
129
SOPEL Wiesław
Akademia Sportu Lubaczów
235 POL Lubaczów 5:05 11.79 01:47:09.00
130
GWOZDA Grzegorz
69 POL Tomaszów Lubelski 5:06 11.79 01:47:18.00
131
WOŁOSZYN Czesław
Pizuny Roztocze Wschodnie
295 POL Pizuny 5:06 11.79 01:47:32.00
132
BOŻEK Monika
Stalowowolski Klub Bieczacza
15 POL Stalowa Wola 5:06 11.79 01:47:32.00
133
WILCZYŃSKI Witold
Klub Matiego Jeżowe
286 POL Jeżowe 5:06 11.79 01:47:32.00
134
BARĆ Piotr
Planeta Nisko
5 POL Wolina 5:07 11.72 01:47:50.00
135
ORONOWICZ Marta
JGB Sokól
169 POL Munina 5:07 11.72 01:47:51.00
136
PRĘDKI Jerzy
Wybiegamy w Przyszłość
200 POL Hermanowa 5:08 11.72 01:48:03.00
137
WOJTAS Sławomir
Tomaszowska Grupa Biegowa
292 POL Wieprzów 5:09 11.66 01:48:19.00
138
KOBIELSKI Marcin
100 POL Studzian 5:09 11.66 01:48:24.00
139
PIEŃKOSZ Wojciech
183 POL Rzeszów 5:09 11.66 01:48:34.00
140
FURMANEK Mariusz
46 POL Skołyszyn 5:09 11.66 01:48:34.00
141
GRANDA Paweł
21 Daplot Jarosław
61 POL Zarzecze 5:10 11.66 01:48:41.00
142
SOBEJKO Artur
Przemyski Klub Biegacza
229 POL Bolestraszyce 5:10 11.59 01:48:56.00
143
ŁUKASZ Stanisław
Spartakus
129 POL Narol 5:13 11.53 01:49:50.00
144
PIESZKO Paweł
Jarosławska grupa biegową Sokół
184 POL Jarosław 5:13 11.53 01:50:03.00
145
SARAMAK Grzegorz
216 POL Jarosław 5:14 11.47 01:50:11.00
146
OZGA Anna
172 POL Mogielnica 5:14 11.47 01:50:13.00
147
KIPP Zbigniew
Przemyski Klub Biegacza
92 POL Przemyśl 5:14 11.47 01:50:22.00
148
PIGAN Wiesław
Bbl-Jarosław
187 POL Szówsko 5:14 11.47 01:50:23.00
149
TOPOROWSKI Mariusz
269 POL Lublin 5:15 11.47 01:50:34.00
150
WARCHOŁ Paweł
Planeta Nisko
276 POL Nisko 5:15 11.47 01:50:41.00
151
SZCZYGIEŁ Jan
Biegacza Lubaczów
252 POL Lubaczów 5:15 11.40 01:50:43.00
152
PRZEWROCKI Adam
Zsdgil Jarosław
203 POL Jarosław 5:15 11.40 01:50:44.00
153
KWOKA Roman
121 POL Bobrówka 5:16 11.40 01:50:48.00
154
PROBOLA Hubert
202 POL Stary Dzików 5:16 11.40 01:50:50.00
155
DZIEDZIAK Marek
Gorlicka Grupa Biegowa
39 POL Gorlice 5:17 11.40 01:51:07.00
156
SZAŁAŃSKI Adam
249 POL Lubaczow 5:17 11.40 01:51:12.00
157
BLACHA Jarosław
Biłgoraj Ultra Trail
12 POL Biłgoraj 5:17 11.34 01:51:20.00
158
SKIBA Witold
Biegomania Lubaczów
220 POL Lubaczów 5:18 11.34 01:51:41.00
159
WÓJCIK Piotr
288 POL Lubaczów 5:19 11.34 01:51:52.00
160
CIEPAŁOWICZ Ewa
Przemyski Klub Biegacza
25 POL Przemyśl 5:19 11.28 01:51:54.00
161
WAZNY Jacek
277 POL Ruda Różaniecka 5:19 11.28 01:52:04.00
162
MIKOS Dariusz
146 POL Przemyśl 5:20 11.28 01:52:22.00
163
PUZIO Wiesław
Planeta Nisko
205 POL Nisko 5:20 11.28 01:52:23.00
164
MŁODZIŃSKA Małgorzata
Biegomania Lubaczów
149 POL Lubaczow 5:20 11.22 01:52:30.00
165
KANTOR Darek
lubelskibiegacz.pl TEAM
86 POL 21-003 5:21 11.22 01:52:34.00
166
GRYGIEL Jacek
ZMITEK TEAM NOWA DĘBA
65 POL Nowa Dęba 5:21 11.22 01:52:36.00
167
PRAŻMOWSKI Daniel
Dzikie Mustangi
199 POL Głowaczowa 5:21 11.22 01:52:38.00
168
ROŚĆ Dawid
212 POL Rzeszów 5:21 11.22 01:52:42.00
169
GARBARZ Monika
Jarosławski Biegacz
50 POL Wrocanka 5:21 11.22 01:52:51.00
170
BIERNACKA Justyna
Tornado Pawlichy
10 POL Biłgoraj 5:22 11.22 01:52:54.00
171
WAŻNY Łukasz
278 POL Ruda Różaniecka 5:22 11.22 01:53:02.00
172
KRASOWSKI Łukasz
PROSWIM
112 POL Rzeszów 5:22 11.16 01:53:11.00
173
TUROSZ Zbigniew
271 POL Leżajsk 5:24 11.16 01:53:37.00
174
Uczestnik anonimowy
19 POL Stalowa Wola 5:24 11.16 01:53:38.00
175
KOCZAN Wojciech
101 POL Rzeszów 5:25 11.10 01:53:56.00
176
PASZKO Przemek
Jarosławski Klub Biegowy Sokół
179 POL Tywonia 5:25 11.10 01:54:06.00
177
OLEKSAK Tomasz
166 POL Nisko 5:25 11.10 01:54:11.00
178
MACHOŚ Mariusz
Tomaszowska Grupa Biegowa
130 POL Tomaszów Lubelski 5:26 11.05 01:54:28.00
179
MARZEC Małgorzata
VRC
142 POL Szyperki 5:26 11.05 01:54:30.00
180
BŁONIARZ Bartłomiej
14 POL Rogoźnica 5:26 11.05 01:54:36.00
181
FUS Przemysław
Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
47 POL Żołynia 5:26 11.05 01:54:36.00
182
RYCZEK Dariusz
214 POL Tomaszów Lubelski 5:28 10.99 01:54:59.00
183
CHMIEL Michał
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
23 POL Rzeszów 5:28 10.99 01:55:15.00
184
MAKSYMOWICZ Bogumił
Przemyski Klub Biegacza
135 POL Przemyśl 5:29 10.99 01:55:25.00
185
PIESZKO Roman
185 POL Jarosław 5:31 10.93 01:56:05.00
186
CHLEBEK Tomasz
Resovia
22 POL Rzeszów 5:31 10.87 01:56:16.00
187
PLUTA Marta
Dzikie Mustangi
190 POL Brzeźnica 5:31 10.87 01:56:17.00
188
SOCHA Marcin
Aktywny Dynów
232 POL Dynów 5:32 10.87 01:56:26.00
189
STREIT Beata
Biegomania Lubaczów
243 POL Lubaczów 5:32 10.87 01:56:32.00
190
CZUJ Stanisław
29 POL Zamość 5:32 10.87 01:56:32.00
191
BRZUSZKO Jacek
18 POL Piskorowice 5:33 10.82 01:56:59.00
192
ZAWADZKI Andrzej
302 POL Rzeszów 5:34 10.82 01:57:07.00
193
KORKOSZ Angelika
21Daplot Jarosław
107 POL Jarosław 5:34 10.82 01:57:07.00
194
SZPINDA Marta
BUT Biłgoraj Ultra Trail
257 POL Biłgoraj 5:34 10.82 01:57:08.00
195
KIN Rafał
AZS PWSZ KROSNO
90 POL Odrzykoń 5:34 10.82 01:57:09.00
196
SZPINDA Sebastian
BUT Biłgoraj Ultra Trail
258 POL Biłgoraj 5:34 10.82 01:57:09.00
197
PŁOCICA Marek
Wichura Jarosław
192 POL Jarosław 5:34 10.76 01:57:20.00
198
BUCZKO Grzegorz
Biegomania Lubaczów
20 POL Lubaczów 5:35 10.76 01:57:27.00
199
ŻAK-HORECZY Barbara
Biegajace Hurczanki
301 POL Hurcze 5:35 10.76 01:57:29.00
200
KOPEĆ Krzysztof
105 POL Rzeszów 5:35 10.76 01:57:34.00
201
TARNOWSKI Grzegorz
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
266 POL Jarosław 5:35 10.76 01:57:36.00
202
DUDEK Katarzyna
Przemyski Klub Biegacza
37 POL Przemysl 5:36 10.76 01:57:49.00
203
RĘBISZ Waldemar
Osp Stary Dzików
210 POL Lubaczów 5:37 10.71 01:58:09.00
204
MRYCZKO Robert
Aktywny Dynów
157 POL Dynów 5:37 10.71 01:58:24.00
205
KOPAŁA Sylwia
Stalowowolski Klub Biegacza
103 POL Stalowa Wola 5:38 10.66 01:58:37.00
206
SZCZEPANEK Dawid
250 POL Lubaczów 5:38 10.66 01:58:42.00
207
ŁAŃCUCKI Łukasz
125 POL Żurawica 5:38 10.66 01:58:44.00
208
DĘBIEC Przemysław
32 POL Rzeszów 5:40 10.60 01:59:32.00
209
GROENWALD Dariusz
ISKRA Połczyno
64 POL Starzyno 5:41 10.60 01:59:38.00
210
BARTNIK Agnieszka
Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
7 POL Budy Lancuckie 5:42 10.55 02:00:12.00
211
JOP Paweł
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
81 POL Jarosław 5:43 10.50 02:00:22.00
212
ORŁOWSKA Beata
Stalowowolski Klub Biegacza
168 POL Stalowa Wola 5:44 10.50 02:00:40.00
213
OŻGA Jerzy
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
173 POL Szówsko 5:44 10.50 02:00:41.00
214
ŚNIEŻEK Krzysztof
Planeta Nisko
227 POL Nisko 5:44 10.50 02:00:53.00
215
PIGAN Anna
BBL Jarosław
186 POL Szówsko 5:45 10.44 02:01:00.00
216
FERFECKI Paweł
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
42 POL Ropczyce 5:45 10.44 02:01:14.00
217
KLUZ Łukasz
97 POL Jarosław 5:45 10.44 02:01:17.00
218
GAWOR Artur
STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA
52 POL Stalowa Wola 5:46 10.39 02:01:34.00
219
MICHNO Małgorzata
Jarosławski Biegacz
145 POL Pełkinie 5:48 10.39 02:02:05.00
220
SŁOMA Sławek
bbl
224 POL Rzeszów 5:48 10.39 02:02:05.00
221
RAWSKA-ŚMIECIUCH Anna
Biegomania Lubaczów
208 POL Lubaczów 5:49 10.34 02:02:29.00
222
WEGRZYN Malgorzata
Rzeszowskie Gazele I Gepardy
281 POL Krasne 5:50 10.29 02:02:47.00
223
GRZESIK Jolanta
Tomaszowska grupa biegowa
66 POL Tomaszów Lubelski 5:50 10.29 02:02:52.00
224
WOJTOWICZ Małgorzata
Tomaszowska Grupa Biegowa
293 POL Tomaszów Lubelski 5:50 10.29 02:02:53.00
225
ZAJĄC Anna
298 POL Jarczów 5:51 10.29 02:03:11.00
226
KOPEĆ Krzysztof
Pędzące żółwie Oleszyce
104 POL Oleszyce 5:51 10.29 02:03:13.00
227
SZPYT Justyna
BUT Biłgoraj Ultra Trail
259 POL Biłgoraj 5:51 10.24 02:03:20.00
228
STEC Piotr
241 POL Jarosław 5:52 10.24 02:03:39.00
229
ŁAPINSKA Anjaa
Przemyski Klub Biegacza / Hotn Ride
126 POL Przemyśl 5:53 10.19 02:04:00.00
230
SOWIŃSKA Anna
236 POL Jarosław 5:54 10.19 02:04:25.00
231
ŻURAWSKI Tomasz
Przeworska Grupa Biegowa
305 POL Rozbórz 5:57 10.09 02:05:11.00
232
ŁOPATKIEWICZ Beata
128 POL Krosno 5:58 10.05 02:05:43.00
233
PODOLAK Zbigniew
194 POL Przemyśl 5:59 10.05 02:06:04.00
234
KACZOR Lech
Przemyśl Klub Walki Wręcz
82 POL Przemyśl 5:60 10.05 02:06:14.00
235
ARTYM Magdalena
Przemyski Klub Biegacza
2 POL Przemyśl 5:60 10.00 02:06:29.00
236
KURECKA Joanna
BBL Jarosław
120 POL Jankowice 6:02 9.95 02:07:04.00
237
SYCZ Barbara
Przemyski Klub Biegacza
247 POL Kniażyce 6:03 9.90 02:07:37.00
238
MŁODZIŃSKI Lesław
150 POL Lubaczów 6:06 9.86 02:08:37.00
239
MUSIAŁ Ewa
Stalowowolski Klub Biegacza
161 POL Stalowa Wola 6:07 9.81 02:08:49.00
240
SZCZOTKA Agata
Jarosławski Biegacz
251 POL Jarosław 6:08 9.81 02:09:12.00
241
KLIMASZ Barbara
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
93 POL Hermanowa 6:08 9.81 02:09:16.00
242
KLIMASZ Zbigniew
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
94 POL Hermanowa 6:08 9.81 02:09:17.00
243
MARCINIEC Malgorzata
Planeta Nisko
140 POL Nisko 6:09 9.77 02:09:32.00
244
FUTOMA Leszek
48 POL Studzian 6:09 9.77 02:09:34.00
245
SZEWC Marian
BDBO Biłgoraj Biega
253 POL Biłograj 6:13 9.68 02:11:01.00
246
GRADOWSKA Katarzyna
Przemyski Klub Biegacza
60 POL Przemyśl 6:13 9.63 02:11:06.00
247
HAŁUCHA Przemek
Biegomania Lubaczów
70 POL Lubaczów 6:18 9.55 02:12:38.00
248
SŁOWIK Stefan
Wybiegamy w przyszłość
226 POL Tyczyn 6:19 9.50 02:13:15.00
249
PODOLAK Krzysztof
193 POL Rzeszów 6:20 9.50 02:13:25.00
250
SKRZYPEK Wojciech
Wichura Jarosław
222 POL Jarosław 6:20 9.50 02:13:29.00
251
ŻURAWSKI Mieczysław
Stalowowolski Klub Biegacza
304 POL Stalowa Wola 6:21 9.46 02:13:49.00
252
STARZECKA Joanna
239 POL Jarosław 6:24 9.38 02:14:53.00
253
HATAŚ Agnieszka
Przemyski Klub Biegacza
76 POL Przemyśl 6:25 9.33 02:15:21.00
254
MALIK Aleksandra
Rzeszowski Hasacz
137 POL Rzeszów 6:26 9.33 02:15:23.00
255
GÓRA Tomasz
57 POL Frysztak 6:26 9.33 02:15:42.00
256
MAKUCH Joanna
Biegomania Lubaczów
136 POL Cieszanów 6:27 9.33 02:15:51.00
257
KORZENIOWSKA Małgorzata
Przemyski Klub Biegacza
109 POL Prałkowce 6:28 9.29 02:16:09.00
258
WIKAR Marta
SanSwimmers
285 POL Przemyśl 6:28 9.29 02:16:09.00
259
GAWEŁ Marzena
Przemyski Klub Biegacza
51 POL Przemyśl 6:28 9.29 02:16:10.00
260
SOKALSKA-PIZUN Roksana
3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
233 POL Zamość 6:32 9.21 02:17:40.00
261
MACIĄG Andrzej
Dzikie Mustangi
131 POL Bełżec 6:34 9.17 02:18:14.00
262
MOSKWIAK Dariusz
WGSP
154 POL Jarosław 6:34 9.13 02:18:18.00
263
WIATER Jerzy
Wybiegamy w przyszłość
283 POL Hermanowa 6:35 9.13 02:18:36.00
264
ZAJĄC Ireneusz
Biecz
299 POL Biecz 6:38 9.05 02:19:44.00
265
LECHMAN Agnieszka
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
123 POL Jarosław 6:38 9.05 02:19:50.00
266
GAJDA Justyna
Bbl Jarosław
49 POL Jarosław 6:38 9.05 02:19:53.00
267
Uczestnik anonimowy
294 POL Stalowa Wola 6:40 9.02 02:20:24.00
268
HAMRYSZCZAK Beata
Przemyski Klub Biegacza
72 POL Przemyśl 6:42 8.98 02:21:12.00
269
STRUSIEWICZ Dariusz
34 Blp Jarosław
244 POL Stanisławczyk 6:47 8.86 02:22:57.00
270
SOLSKI Mirosław
34 Blp Jarosław
234 POL Hureczko 6:47 8.86 02:22:58.00
271
HAŁUCHA Tomasz
Biegomania Lubaczów
71 POL Huta Złomy 6:53 8.72 02:25:08.00
272
HAMRYSZCZAK Janusz
Przemyski Klub Biegacza
73 POL Przemyśl 6:60 8.58 02:27:23.00
273
RADYK Joanna
Przemyski Klub Biegacza
207 POL Przemyśl 6:60 8.58 02:27:24.00
274
OSTAFIŃSKI Jerzy
Wichura Jarosław
170 POL Munina 7:34 7.93 02:39:28.00
275
SKRZYPSKA Iwona
223 POL Jarosław 7:34 7.93 02:39:28.00
276
SOCHA Bogusław
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
231 POL Jarosław 7:35 7.93 02:39:42.00
277
MROCZKA Agnieszka
BBL Jarosław
156 POL Jarosław 7:51 7.64 02:45:25.00
278
SĄCZAWA Ewa
BBL Jarosław
215 POL Munina 7:51 7.64 02:45:26.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU