VI OLESZYCE PÓŁMARATON i V OLESZYCE NORDIC WALKING

Zabiała, Stare Oleszyce, Polska
10.02.2019

Wyniki

Marsz Nordic Walking 9.4km 9.4 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
WOJTOWICZ Tomasz
539 POL Krosno 6:28 9.31 01:00:39.00
2
MACKIEWICZ Dariusz
Aktywny Kodeń NW
478 POL Kodeń 6:28 9.31 01:00:41.00
3
PIETRASIEWICZ Maciej
Kresowianie
509 POL Dachnów 6:46 8.87 01:03:30.00
4
SOKOŁOWSKI Marek
PTG sokół rymanów
518 POL Rymanów Zdrój 6:50 8.79 01:04:11.00
5
KUBISZYN Małgorzata
459 POL Lubaczów 6:53 8.70 01:04:36.00
6
KUŁAKOWSKI Wojciech
Klub Biegacza Lubaczów
465 POL Lubaczów 6:55 8.70 01:04:53.00
7
PASIERB Marek
Nz
501 POL Rzeszow 7:08 8.39 01:07:01.00
8
BLIK Wojciech
Samotni Wędrowcy
412 POL Krosno 7:08 8.39 01:07:02.00
9
KUBISZYN Wiesława
461 POL Lubaczów 7:15 8.32 01:08:02.00
10
KUBISZYN Tadeusz
460 POL Lubaczów 7:17 8.25 01:08:26.00
11
Uczestnik anonimowy
512 POL Krowica Hołodowska 7:26 8.10 01:09:45.00
12
OBCOWSKI Artur
Run Run Oleszyce
492 POL Stare Sioło 7:27 8.03 01:09:57.00
13
SMOLINIEC Tomasz
Biegomania Lubaczów
517 POL Dachnow 7:28 8.03 01:10:04.00
14
KRZANOWSKI Grzegorz
Jarosławskie Włóczykije/Face Nordic Walking Team
458 POL Jarosław 7:32 7.97 01:10:48.00
15
KRUK Zbigniew
Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa
456 POL Gać 7:36 7.90 01:11:24.00
16
TABIN Edward
524 POL Zabiała 7:38 7.83 01:11:43.00
17
BALAWENDER Aneta
404 POL Zalesie 7:40 7.83 01:11:58.00
18
FIL Hubert
Jarosławski Biegacz
430 POL Munina 7:45 7.77 01:12:51.00
19
Uczestnik anonimowy
513 POL Krowica Hołodowska 7:47 7.70 01:13:01.00
20
ROGOŻA Bernadeta
511 POL Cewków 7:48 7.70 01:13:12.00
21
MOCZARSKI Mirosław
Klub NW Włóczykije
489 POL Leżajsk 7:49 7.70 01:13:20.00
22
KUDLICKI Andrzej
462 POL Tomaszów Lub 7:51 7.64 01:13:39.00
23
MŁODOWIEC Grażyna
Run Run Oleszyce
487 POL Oleszyce 7:51 7.64 01:13:40.00
24
Uczestnik anonimowy
KKNW
521 POL Kolbuszowa 7:52 7.64 01:13:53.00
25
MAŁYSA Anna
482 POL Cieszanów 7:53 7.64 01:13:59.00
26
MACIEJKO Rafał
Kresowianie
477 POL Dachnów 7:60 7.52 01:15:09.00
27
MAZUREK Halina
484 POL Rzeszów 8:01 7.52 01:15:17.00
28
FIL Bożena
Jarosławski Biegacz
429 POL Munina 8:01 7.46 01:15:21.00
29
JUCHA Renata
442 POL Zalesie 8:03 7.46 01:15:31.00
30
TOMCZYK Ewa
EiC Team
526 POL Przeworsk 8:03 7.46 01:15:39.00
31
Uczestnik anonimowy
Wydry Galicja
494 POL Jagiełła 8:07 7.40 01:16:14.00
32
KIPER Elżbieta
JAROSLAWSKI BIEGACZA
447 POL Jarosław 8:07 7.40 01:16:17.00
33
SAWCZUK Andrzej
514 POL Rzeszów 8:08 7.40 01:16:19.00
34
GWÓŹDŹ Urszula
Wichura Jarosław
435 POL Munina 8:08 7.40 01:16:23.00
35
KALMUK Grażyna
443 POL Oleszyce 8:11 7.34 01:16:47.00
36
HOŁUB Agata
JAROSŁAWSKI BIEGACZ
436 POL Jarosław 8:12 7.34 01:16:56.00
37
GWÓŹDŹ Andrzej
Wichura Jarosław
434 POL Munina 8:14 7.29 01:17:17.00
38
BEREŹNICKA Anna
Jarosławskie Włóczykije
408 POL Jarosław 8:14 7.29 01:17:21.00
39
OLEŚ-FERFECKA Edyta
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
495 POL Ropczyce 8:16 7.29 01:17:34.00
40
KUŹMA Elżbieta
Klub NW Włóczykije
466 POL Leżajsk 8:17 7.23 01:17:47.00
41
Uczestnik anonimowy
Quand Roztocze Aktiv Team
463 POL Tomaszów Lub 8:18 7.23 01:17:53.00
42
WASZCZUK Lidia
533 POL Stary Dzików 8:18 7.23 01:18:00.00
43
PRZYBYLSKA Barbara
510 POL Przemyśl 8:19 7.23 01:18:02.00
44
WALCZAK Jadwiga
Jarosławskie Włóczykije
531 POL Jarosław 8:19 7.23 01:18:04.00
45
OZIMEK Aneta
499 POL Stary Dzików 8:19 7.23 01:18:08.00
46
KISZKA Beata
Kresowianie
448 POL Dachnów 8:22 7.18 01:18:38.00
47
MAŁODOBRY Wioletta
Kolbuszowski Klub Nordic walking
481 POL Kolbuszowa 8:23 7.18 01:18:42.00
48
Uczestnik anonimowy
KKNW
414 POL Kolbuszowa 8:25 7.12 01:19:07.00
49
MAŁODOBRY Andrzej
Kolbuszowski Klub Nordic walking
480 POL Kolbuszowa 8:26 7.12 01:19:10.00
50
MAKSYMOWICZ Elżbieta
479 POL Oleszyce 8:26 7.12 01:19:15.00
51
KAMIŃSKI Arkadiusz
444 POL Nowy Dzików 8:27 7.12 01:19:17.00
52
SKOCZYLAS Renata
516 POL Oleszyce 8:29 7.07 01:19:36.00
53
KOWALSKI Wojciech
Quand Roztocze Aktiv Team
455 POL 8:30 7.07 01:19:46.00
54
BAĆ Wiesław
402 POL Racławówka 8:31 7.07 01:20:00.00
55
WINIARZ Beata
537 POL Cieszanów 8:31 7.07 01:20:00.00
56
WSZOŁA Justyna
540 POL Lubaczów 8:31 7.07 01:20:00.00
57
SITKO Małgorzata
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
515 POL Kolbuszowa 8:32 7.01 01:20:12.00
58
KOLIS Beata
Kknw
449 POL Kolbuszowa 8:33 7.01 01:20:21.00
59
PIELA Małgorzata
Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
506 POL Grodzisko Dolne 8:34 7.01 01:20:26.00
60
TOMPALSKI Roman
527 POL Rzeszów 8:34 7.01 01:20:28.00
61
WAŃKO Anna
532 POL Jarosław 8:34 7.01 01:20:31.00
62
MACH Jolanta
475 POL Stary Dzików 8:34 7.01 01:20:31.00
63
ŁAKOTA Agnieszka
474 POL Sieniawa 8:35 7.01 01:20:33.00
64
Uczestnik anonimowy
KKNW
451 POL Kolbuszowa 8:36 7.01 01:20:41.00
65
LUBERA Teresa
Kknw
473 POL Kolbuszowa 8:36 6.96 01:20:46.00
66
BRYL Janina
417 POL Lubaczów 8:37 6.96 01:20:52.00
67
BOBECKA Marzena
413 POL Oleszyce 8:38 6.96 01:21:06.00
68
Uczestnik anonimowy
Quand Roztocze Aktiv Team
541 POL Krasnobród 8:38 6.96 01:21:06.00
69
LIS Danuta
471 POL Cewków 8:41 6.91 01:21:29.00
70
CZEREBA Barbara
RUN RUN OLESZYCE
426 POL Oleszyce 8:41 6.91 01:21:32.00
71
MILAN Agnieszka
486 POL Stare Oleszyce 8:41 6.91 01:21:33.00
72
LATUSZEK Maria
Sanitex
470 POL Lubaczów 8:41 6.91 01:21:33.00
73
CZAJKOWSKA Małgorzata
425 POL Stary Dzików 8:42 6.91 01:21:42.00
74
STUPAK Elżbieta
520 POL Stare Oleszyce 8:43 6.91 01:21:49.00
75
ŻELISKO Małgorzata
542 POL Stare Oleszyce 8:43 6.91 01:21:50.00
76
MOTYKA Beata
491 POL Laszki 8:44 6.86 01:22:01.00
77
BAŃKA Andrzej
KKNW
405 POL Kolbuszowa 8:44 6.86 01:22:05.00
78
BIAŁY Józef
410 POL Stare Sioło 8:45 6.86 01:22:10.00
79
SZEWCZYK Magdalena
Jarosławskie Włóczykije
523 POL Jarosław 8:48 6.81 01:22:34.00
80
KRZANOWSKA Katarzyna
Jarosławskie Włóczykije
457 POL Jarosław 8:48 6.81 01:22:34.00
81
KIEŁTYKA Zdzisława
Wichura Jarosław
446 POL Jarosław 8:48 6.81 01:22:38.00
82
MACH Lidia
476 POL Tarnobrzeg 8:50 6.81 01:22:56.00
83
OSIOWA Cecylia
497 POL Zabiała 8:51 6.81 01:23:03.00
84
OŻAŃSKA Teresa
498 POL Oleszyce 8:51 6.76 01:23:07.00
85
KWARCIAK Stanisława
467 POL Oleszyce 8:51 6.76 01:23:09.00
86
TRĘTOWICZ Beata
Kknw
529 POL Kolbuszowa 9:05 6.62 01:25:16.00
87
TRĘTOWICZ Aleksandra
Kknw
528 POL Kolbuszowa 9:05 6.62 01:25:19.00
88
CHMIELECKA Barbara
420 POL Sieniawa 9:06 6.62 01:25:29.00
89
TABIN Maria
525 POL Zabiała 9:07 6.57 01:25:39.00
90
CHMIELECKA-SZUFLITA Jadwiga
421 POL Sieniawa 9:07 6.57 01:25:41.00
91
WAWREŃCZUK Izabela
Run Run Oleszyce
534 POL Oleszyce 9:07 6.57 01:25:41.00
92
PETRANIK Kamila
Run Run Oleszyce
503 POL Oleszyce 9:08 6.57 01:25:42.00
93
BIAŁY Jola
409 POL Stare Sioło 9:11 6.53 01:26:13.00
94
BILIŃSKA Barbara
411 POL Mysłowice 9:11 6.53 01:26:15.00
95
BEDNARZ Lucyna
Włóczykije
407 POL Nowa Sarzyna 9:15 6.48 01:26:57.00
96
MOLIK Irena
490 POL Stary Dzików 9:16 6.48 01:27:01.00
97
WIERZBIŃSKI Sebastian
NoLimits
536 POL Lublin 9:16 6.48 01:27:02.00
98
Uczestnik anonimowy
Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
403 POL Grodzisko Dolne 9:16 6.48 01:27:02.00
99
JONIEC Lidia
441 POL Stary Dzików 9:16 6.48 01:27:03.00
100
OGRYZEK Krystyna
493 POL Gorzyce 9:19 6.44 01:27:32.00
101
Uczestnik anonimowy
Quand Roztocze Aktiv Team
464 POL Tomaszów Lub 9:25 6.39 01:28:28.00
102
JABŁOŃSKA-DYNDAŁ Elżbieta
439 POL Oleszyce 9:25 6.39 01:28:29.00
103
STĘPNIOWSKA Małgorzata
Quand Roztocze Aktiv Team
519 POL 9:27 6.35 01:28:44.00
104
Uczestnik anonimowy
Quand Roztocze Aktv Team
432 POL Zamość 9:27 6.35 01:28:46.00
105
WAWREŃCZUK Krzysztof
RUN RUN OLESZYCE
535 POL Oleszyce 9:32 6.31 01:29:29.00
106
PELC Anna
Run Run Oleszyce
502 POL Oleszyce 9:32 6.31 01:29:29.00
107
PIELA Stanisław
Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie
508 POL Grodzisko Dolne 9:43 6.18 01:31:20.00
108
MŁODOWIEC Krzysztof
Czarni Oleszyce
488 POL Oleszyce 9:45 6.14 01:31:34.00
109
PETRANIK Tomek
RUN RUN OLESZYCE
504 POL Stare Oleszyce 9:45 6.14 01:31:36.00
110
LORENC-SAWCZUK Agata
472 POL Rzeszów 9:46 6.14 01:31:44.00
111
ADAMCZYK Maria
401 POL Cewków 9:49 6.10 01:32:16.00
112
KOPEĆ Marzena
452 POL Rzeszów 9:51 6.10 01:32:27.00
113
SZCZEPANEK Maria
522 POL Nowy Dzików 9:53 6.06 01:32:45.00
114
BUCZKO Maria
418 POL Oleszyce 9:53 6.06 01:32:46.00
115
GIERULSKA Elżbieta
431 POL Rzeszów 9:56 6.06 01:33:14.00
116
IZAROWSKA Monika
Quand Roztocze Aktiv Team
437 POL 10:04 5.95 01:34:32.00
117
PIELA Agnieszka
Quand Roztocze Aktiv Team
505 POL 10:20 5.80 01:37:00.00
118
PIELA Piotr
Quand Roztocze Aktiv Team
507 POL 10:20 5.80 01:37:01.00
119
TURZA Mirosław
KRESOWIANIE
530 POL Dachnów 10:23 5.80 01:37:29.00
120
KATA Angelika
Kresowianie
445 POL Dachnów 10:23 5.77 01:37:30.00
121
DUBANIK Anna
427 POL Munina 10:24 5.77 01:37:44.00
122
Uczestnik anonimowy
Quand Roztocze Aktv Team
483 POL Tomaszów Lub 10:25 5.77 01:37:47.00
123
ORONOWICZ Tomasz
496 POL Munina 10:25 5.77 01:37:55.00
124
KOSZUŁAP Ewa
454 POL Jarosław 10:41 5.63 01:40:23.00
125
CZAJA Wacław
424 POL Przemyśl 10:42 5.60 01:40:33.00
126
MICKIEWICZ Jurek
BBL Jarosław
485 POL Jarosław 10:45 5.60 01:40:54.00
127
JAROSZ Wiktor
Quand Roztocze Aktiv Team
440 POL Susiec 10:52 5.53 01:42:05.00
128
KOPER Natalia
Quand Roztocze Aktiv Team
453 POL 10:52 5.53 01:42:06.00
129
Uczestnik anonimowy
KKNW
428 POL Kolbuszowa 10:53 5.50 01:42:18.00
130
Uczestnik anonimowy
KKNW
433 POL Kolbuszowa 10:54 5.50 01:42:19.00
131
KOPACZ Elżbieta
KKNW
450 POL Kolbuszowa 10:54 5.50 01:42:20.00
132
CIERPISZ Jacek
423 POL Stary Dzików 11:01 5.43 01:43:30.00
133
WOJDYŁA Jola
538 POL Ułazów 11:01 5.43 01:43:31.00
134
Uczestnik anonimowy
Quand Roztocze Aktv Team
416 POL Lubycza Królewska 11:10 5.37 01:44:56.00
135
OZIMEK Jadwiga
500 POL Stary Dzików 11:22 5.28 01:46:47.00
136
BUNIOWSKA Maria
Szalona Babcia
419 POL Stary Dzików 11:23 5.28 01:46:56.00

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU