VI OLESZYCE PÓŁMARATON i V OLESZYCE NORDIC WALKING

Zabiała, Stare Oleszyce, Polska
10.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Maria - D2 / K50 POL Cewków

Zapłacone

Andrasz Paweł - REZERWA B / M POL Przemyśl SP Słupsk

Bezpłatne

Antosz Bogdan - D1 / M40 POL Sieniawa

Zapłacone

Antosz Monika - D2 / K40 POL Sieniawa

Zapłacone

Artym Magdalena - D1 / K40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Augustyn Pawel - D1 / M30 POL Kurylowka

Zapłacone

Bać Wiesław - D2 / M40 POL Racławówka

Zapłacone

Bączalski Mariusz - D1 / M40 POL Sękowa Maraton Gorlice

Niezapłacone

Balawender Aneta - D2 / K30 POL Zalesie

Zapłacone

Banaś Mateusz - D1 / M30 POL Wierzbna KPP Jarosław IPA Przemyśl

Zapłacone

Bańka Andrzej - D2 / M40 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Baran Stefan - D1 / M40 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

Baran-Hałasa Lucyna - D1 / K30 POL Zamość Rgb Cyku Pyku

Zapłacone

Barć Piotr - D1 / M50 POL Wolina Planeta Nisko

Zapłacone

Barszcz Teresa - REZERWA N / K POL Stary Dzików

Bezpłatne

Bartnik Agnieszka - REZERWA B / K POL Budy Lancuckie Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

Bezpłatne

Bartosik Ryszard - D2 / M50 POL Tarnogród

Zapłacone

Bednarz Lucyna - REZERWA N / K POL Nowa Sarzyna Włóczykije

Bezpłatne

Bereźnicka Anna - D2 / K30 POL Jarosław Jarosławskie Włóczykije

Zapłacone

Bernaś Dariusz - D1 / M40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Bialoglowski Pawel - D1 / M30 POL Siennów 21 daplot Jarosław

Zapłacone

Biały Jola - D2 / K18 POL Stare Sioło

Zapłacone

Biały Józef - D2 / M60 POL Stare Sioło

Zapłacone

Biernacka Justyna - D1 / K40 POL Biłgoraj Tornado Pawlichy

Zapłacone

Biernacki Paweł - D1 / M40 POL Biłgoraj Tornado Pawlichy

Zapłacone

Bilik Wojciech - D2 / M40 POL Krosno Samotni Wędrowcy

Brak miejsc

Bilińska Barbara - D2 / K30 POL Mysłowice

Zapłacone

Blacha Jaroslaw - REZERWA B / M POL Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail

Bezpłatne

Blicharz Jacek - REZERWA B / M POL Biłgoraj

Bezpłatne

Blik Wojciech - D2 / M40 POL Krosno Samotni Wędrowcy

Zapłacone

Błądek Piotr - D1 / M30 POL Kamień PROSWIM

Zapłacone

Błoniarz Bartłomiej - D1 / M18 POL Rogoźnica

Zapłacone

Bobecka Marzena - D2 / K30 POL Oleszyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K50 POL Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / M40 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Borek Tomasz - D2 / M50 POL Tarnogród

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / M POL Lubycza Królewska Quand Roztocze Aktv Team

Bezpłatne

Bożek Monika - D1 / K40 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Bieczacza

Zapłacone

Brożek Łukasz - D1 / M30 POL Gorenice LILA TEAM

Zapłacone

Brudniak Alicja - D2 / K60 POL Oleszyce

Zapłacone

Bryl Janina - D2 / K50 POL Lubaczów

Zapłacone

Brzuszek Jerzy - D1 / M50 POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Brzuszko Jacek - D1 / M50 POL Piskorowice

Zapłacone

Brzuszko Jolanta - D2 / K40 POL Piskorowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M40 POL Stalowa Wola

Zapłacone

Buczko Grzegorz - D1 / M40 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Buczko Maria - D2 / K50 POL Oleszyce

Zapłacone

Całka Maciej - REZERWA B / M POL Rzeszów Ultra X Ray

Bezpłatne

Chlebek Tomasz - D1 / M18 POL Rzeszów Resovia

Zapłacone

Chmiel Michał - D1 / M30 POL Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Chmielecka Barbara - D2 / K40 POL Sieniawa

Zapłacone

Chmielecka-Szuflita Jadwiga - D2 / K40 POL Sieniawa

Zapłacone

Chmielecki Bartłomiej - D2 / M40 POL Sieniawa

Zapłacone

Ciećko Magdalena - D1 / K40 POL Przemyśl Zatkało Kakało

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / M POL Tomaszów Lub Quand Roztocze Aktiv Team

Bezpłatne

Ciepałowicz Ewa - REZERWA B / K POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Bezpłatne

Cierpisz Jacek - D2 / M40 POL Stary Dzików

Zapłacone

Ćwiąkała Michał - REZERWA B / M POL Zarszyn Wybiegamy w Przyszłość

Bezpłatne

Ćwikła Agnieszka - D1 / K40 POL Morawsko Wichura Jarosław

Zapłacone

Cybulski Grzegorz - REZERWA B / M POL Lublin Największa Armia Świata

Bezpłatne

Czaja Wacław - D2 / M40 POL Przemyśl

Zapłacone

Czajkowska Małgorzata - D2 / K50 POL Stary Dzików

Zapłacone

Czarna Kinga - D1 / K18 POL Załuże

Niezapłacone

Czekirda Paweł - D1 / M40 POL Leżajsk Pawcius Team

Zapłacone

Czereba Barbara - D2 / K40 POL Oleszyce RUN RUN OLESZYCE

Zapłacone

Czuj Stanisław - D1 / M40 POL Zamość

Zapłacone

Czura Renata - REZERWA B / K POL Przemysl Przemyski Klub Biegacza

Bezpłatne

Dąbek Jerzy - D1 / M40 POL Hucisko NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA

Niezapłacone

Dąbek Paweł - D1 / M40 POL Rudnik Nad Sanem

Niezapłacone

Dąbrowski Łukasz - D1 / M18 POL Biłgoraj Biłgoraj Biega

Zapłacone

Damasiewicz Ewelina - D1 / K30 POL Składziste

Niezapłacone

Dębiec Przemysław - D1 / M40 POL Rzeszów

Zapłacone

Dec Jan - D1 / M40 POL Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

Dominik Mariusz - D1 / M40 POL Biłgoraj But Biłgoraj

Zapłacone

Dorosz Barbara - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Niezapłacone

Dryniak Daniel - D1 / M40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Dudek Gabriel - REZERWA B / M POL Opatów

Bezpłatne

Dudek Katarzyna - D1 / K30 POL Przemysl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Dudek Paweł - D1 / M40 POL Wola Żyrakowska

Zapłacone

Duszczak Radosław - D1 / M40 POL Przemyśl Gang Kota

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K50 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Dziedziak Marek - D1 / M50 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Dziuba Bogdan - D1 / M40 POL Jastkowice

Zapłacone

Fedio Marek - D1 / M30 POL Ostrów Przemyski Klub Biegacza /5BSP

Niezapłacone

Ferenc Beata - REZERWA B / K POL Rzeszów Biegomania Lubaczów

Bezpłatne

Ferfecki Paweł - D1 / M30 POL Ropczyce Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

Fil Bożena - D2 / K40 POL Munina Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Fil Hubert - D2 / M18 POL Munina Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Flak Wojciech - D1 / M30 POL Werbkowice

Zapłacone

Florek Marcin - D1 / M40 POL Pilzno Mężczyźni św. Józefa

Zapłacone

Folwarska Małgorzata - D2 / K50 POL Lubaczów Sanitex

Zapłacone

Forma Lukasz - D1 / M30 POL Sokolow Mlp PROSWIM

Zapłacone

Furmanek Mariusz - REZERWA B / M POL Skołyszyn

Bezpłatne

Futoma Leszek - REZERWA B / M POL Studzian

Bezpłatne

Gajda Justyna - D1 / K40 POL Jarosław Bbl Jarosław

Zapłacone

Garbarz Monika - D1 / K30 POL Wrocanka Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Gawor Artur - D1 / M40 POL Stalowa Wola STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA

Zapłacone

Gawor Monika - D1 / K40 POL Stalowa Wola STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA

Zapłacone

Gierulska Elżbieta - D2 / K60 POL Rzeszów

Zapłacone

Gil Marzena - D2 / K40 POL Jarosław Jarosławskie Włóczykije

Zapłacone

Golec Łukasz - D1 / M30 POL Rzeszów Husaria Race Team

Zapłacone

Goleś Grzegorz - D1 / M30 POL Giedlarowa

Zapłacone

Gołąbek Paweł - D1 / M30 POL Krzątka ZMITEK TEAM Nowa Dęba

Zapłacone

Górecki Artur - D1 / M30 POL Radymno Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / K POL Zamość Quand Roztocze Aktv Team

Bezpłatne

Grabowski Damian - D1 / M30 POL Orły KM PSP Przemyśl

Zapłacone

Gradowska Katarzyna - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Granda Paweł - D1 / M30 POL Zarzecze 21 Daplot Jarosław

Zapłacone

Grela Rafał - D1 / M40 POL Rzeszów Tour de Podkarpacie

Niezapłacone

Groch Jacek - D1 / M40 POL Kańczuga Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

Grochowicz Maciej - D1 / M30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Groenwald Dariusz - D1 / M40 POL Starzyno ISKRA Połczyno

Zapłacone

Grygiel Jacek - D1 / M50 POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Grzesik Jolanta - D1 / K40 POL Tomaszów Lubelski Tomaszowska grupa biegowa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K40 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA B / M POL Łancut Safran

Bezpłatne

Gwóźdź Andrzej - D2 / M50 POL Munina Wichura Jarosław

Zapłacone

Gwóźdź Urszula - D2 / K50 POL Munina Wichura Jarosław

Zapłacone

Habało-Zaniewicz Jolanta - D2 / K40 POL Zabiała Run Run Oleszyce

Zapłacone

Hałucha Przemek - D1 / M30 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Hałucha Tomasz - D1 / M40 POL Huta Złomy Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Hamryszczak Beata - D1 / K40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Hamryszczak Janusz - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Handziak Tomasz - D1 / M30 POL Lubaczów

Niezapłacone

Hartleb Dawid - D1 / M30 POL Sieniawa Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Hasiak Maciej - REZERWA B / M POL Hucisko Stalowowolski Klub Biegacza

Bezpłatne

Hataś Agnieszka - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / K POL Przemyśl Niezrzeszona

Bezpłatne

Hołub Agata - D2 / K50 POL Jarosław JAROSŁAWSKI BIEGACZ

Zapłacone

Hudycz Rafał - D1 / M40 POL Munina

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K50 POL Przemyśl PKB

Zapłacone

Jabłońska-Dyndał Elzbieta - D2 / K40 POL Oleszyce

Brak miejsc

Janicki Arkadiusz - D1 / M30 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Niezapłacone

Jaremko Władysław - D1 / M40 POL Oleszyce

Zapłacone

Jaroń Tomasz - D1 / M40 POL Widna Góra Akademia Triathlonu Jarosław

Zapłacone

Jarosz Wiktor - REZERWA N / M POL Susiec Quand Roztocze Aktiv Team

Bezpłatne

Jaworski Krzysiek - D1 / M30 POL Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

Jaworski Marek - D1 / M40 POL Stary Sącz Visegrad Maraton Rytro

Niezapłacone

Joniec Lidia - D2 / K40 POL Stary Dzików

Zapłacone

Jop Marta - D1 / K40 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Jucha Renata - D2 / K30 POL Zalesie

Zapłacone

Kaczor Lech - D1 / M30 POL Przemyśl Przemyśl Klub Walki Wręcz

Zapłacone

Kajder Janusz - D1 / M40 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

Kąkol Zbigniew - D1 / M30 POL Gwoźnica Dolna Water team

Niezapłacone

Kalmuk Grazyna - REZERWA N / K POL Oleszyce

Bezpłatne

Kaltenberg Janusz - D1 / M50 POL Jarosław

Zapłacone

Kamiński Arkadiusz - D2 / M40 POL Nowy Dzików

Zapłacone

Kamiński Jarosław - D1 / M30 POL Kraków NIEZNISZCZALNI/RUN/TEAM

Niezapłacone

Kantor Darek - D1 / M50 POL 21-003 lubelskibiegacz.pl TEAM

Zapłacone

Karnat Dariusz - D1 / M40 POL Nisko ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Karp Andrzej - D1 / M50 POL Biecz

Niezapłacone

Karuś Waldemar - D1 / M40 POL Jarosław

Zapłacone

Kata Angelika - D2 / K18 POL Dachnów Kresowianie

Zapłacone

Kielar Daniel - D1 / M40 POL Cieszanów Kresowianie

Niezapłacone

Kiełboń Ewelina - D1 / K30 POL Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

Kiełtyka Zdzisława - D2 / K40 POL Jarosław Wichura Jarosław

Zapłacone

Kin Rafał - D1 / M30 POL Odrzykoń AZS PWSZ KROSNO

Zapłacone

Kiper Elżbieta - D2 / K30 POL Jarosław JAROSLAWSKI BIEGACZA

Zapłacone

Kiper Maciej - D1 / M40 POL Jarosław JAROSLAWSKI BIEGACZA

Zapłacone

Kipp Zbigniew - D1 / M40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Kiszka Beata - D2 / K18 POL Dachnów Kresowianie

Zapłacone

Klimasz Barbara - D1 / K50 POL Hermanowa Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Klimasz Zbigniew - D1 / M50 POL Hermanowa Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Klinger Weronika - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Klóska Bogdan - D1 / M40 POL Horyniec-Zdrój

Zapłacone

Kłos Radosław - D1 / M30 POL Lubaczów 21 Dywizjon Artylerii Przeciwlotniczej w Jarosławiu

Zapłacone

Kobielski Marcin - REZERWA B / M POL Studzian

Bezpłatne

Koczan Wojciech - D1 / M50 POL Rzeszów

Zapłacone

Kohut Dariusz - D1 / M40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Kolis Beata - D2 / K50 POL Kolbuszowa Kknw

Zapłacone

Kolodziej Zofia - REZERWA N / K POL Nowa Sarzyna

Bezpłatne

Kołakowski Przemek - D1 / M40 POL Zamość

Niezapłacone

Konowalczuk Łukasz - REZERWA N / M POL Lubaczów

Bezpłatne

Kopacz Elżbieta - D2 / K40 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / M40 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Kopała Sylwia - REZERWA B / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Bezpłatne

Kopciuch Waldemar - D1 / M40 POL Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów

Niezapłacone

Kopeć Krzysztof - D1 / M40 POL Rzeszów

Zapłacone

Kopeć Krzysztof - D1 / M30 POL Oleszyce Pędzące żółwie Oleszyce

Zapłacone

Kopeć Marzena - D2 / K40 POL Rzeszów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / K18 POL Jarosław

Niezapłacone

Kornaga Janusz - D1 / M50 POL Horyniec-Zdrój Akademia Sportu Lubaczów

Zapłacone

Korzeniowski Władysław - D1 / M40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Niezapłacone

Kowalczyk Ewa - D1 / K30 POL Jarosław Husaria Race Team

Zapłacone

Kowalczyk Krzysztof - D1 / M30 POL Lublin No limits

Zapłacone

Kowalczyk Mateusz - D1 / M18 POL Studzian Minutka / Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

Kozub Tomasz - REZERWA B / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Bezpłatne

Krasowski Łukasz - D1 / M30 POL Rzeszów PROSWIM

Zapłacone

Krawiec Krzysztof - D1 / M50 POL Adamówka

Zapłacone

Kruk Zbigniew - D2 / M40 POL Gać Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

Kruszyński Marek - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Krzanowska Katarzyna - D2 / K40 POL Jarosław Jarosławskie Włóczykije

Zapłacone

Krzanowski Grzegorz - D2 / M30 POL Jarosław Jarosławskie Włóczykije/Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Krzych Małgorzata - D1 / K30 POL Horyniec-Zdrój

Niezapłacone

Kubas Robert - D1 / M30 POL Pruchnik Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Kubiszyn Małgorzata - D2 / K30 POL Lubaczów

Zapłacone

Kubiszyn Mirosław - D2 / M30 POL Lubaczów

Zapłacone

Kubiszyn Sebastian - D1 / M18 POL Lubaczów

Zapłacone

Kubiszyn Tadeusz - D2 / M50 POL Lubaczów

Zapłacone

Kubiszyn Wiesława - D2 / K50 POL Lubaczów

Zapłacone

Kucharczyk Maciej - D1 / M40 POL Przeworsk Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

Kudlicki Andrzej - D2 / M60 POL Tomaszów Lub

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / M POL Tomaszów Lub Quand Roztocze Aktiv Team

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / M POL Tomaszów Lub Quand Roztocze Aktiv Team

Bezpłatne

Kulikowski Jacek - D1 / M50 POL Maleniska

Zapłacone

Kułakowski Wojciech - D2 / M50 POL Lubaczów Klub Biegacza Lubaczów

Zapłacone

Kurczak Zygmunt - REZERWA B / M POL Wólka Biska Albatros Biszcza

Bezpłatne

Kurecka Joanna - D1 / K40 POL Jankowice BBL Jarosław

Niezapłacone

Kuźma Elżbieta - D2 / K60 POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

Kwarciak Stanisława - REZERWA N / K POL Oleszyce

Bezpłatne

Kwoka Roman - D1 / M30 POL Bobrówka

Zapłacone

Lange Beata - D1 / K40 POL Biłgoraj Biłgoraj Biega

Zapłacone

Latuszek Bogdan - D2 / M50 POL Leżajsk Włóczykije Leżajsk

Zapłacone

Latuszek Małgorzata - D2 / K50 POL Leżajsk Włóczykije Leżajsk

Zapłacone

Latuszek Maria - D2 / K60 POL Lubaczów Sanitex

Zapłacone

Lechman Agnieszka - D1 / K40 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Lesiakowski Jacek - D1 / M40 POL Nisko Planeta Nisko

Niezapłacone

Lis Danuta - D2 / K50 POL Cewków

Zapłacone

Lopatkiewicz Beata - D1 / K50 POL Krosno

Zapłacone

Lorenc-Sawczuk Agata - D2 / K50 POL Rzeszów

Zapłacone

Lubera Teresa - D2 / K50 POL Kolbuszowa Kknw

Zapłacone

Łabudzka Anna - REZERWA B / K POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Bezpłatne

Łakomy Tomasz - D1 / M30 POL Oleszyce Pędzące Żółwie Oleszyce

Zapłacone

Łańcucki Łukasz - REZERWA B / M POL Żurawica 5 bsp

Bezpłatne

Łapinska Anjaa - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza / Hotn Ride

Zapłacone

Łeptuch Tomasz - D1 / M30 POL Komorów Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Łopatkiewicz Beata - D1 / K50 POL Krosno Kkb Mosir Krosn0

Zapłacone

Łuczak-Pokój Barbara - D1 / K30 POL Sarzyna NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA

Niezapłacone

Łukaczyk Marcin - REZERWA B / M POL Przemysl BRICOMARCHE

Bezpłatne

Łukasz Stanisław - D1 / M40 POL Narol Spartakus

Zapłacone

Mach Jolanta - D2 / K40 POL Stary Dzików

Zapłacone

Mach Lidia - D2 / K50 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Machoś Mariusz - D1 / M40 POL Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Maciąg Andrzej - D1 / M40 POL Bełżec Dzikie Mustangi

Zapłacone

Maciejko Rafał - D1 / M40 POL Dachnów Kresowianie

Zapłacone

Mackiewicz Dariusz - D2 / M40 POL Kodeń Aktywny Kodeń NW

Zapłacone

Madejski Artur - D1 / M30 POL Tarnawatka-Tartak Tomaszowska Grupa Biegowa

Niezapłacone

Majda Maciej - D1 / M30 POL Nowy Sącz Biegowo Tu i Tam

Zapłacone

Majdan Grzegorz - D2 / M18 POL Nowe Sioło Kresowianie

Brak miejsc

Majewski Grzegorz - D1 / M18 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Zapłacone

Makarski Krzysztof - D1 / M40 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Maksymowicz Bogumił - D1 / M30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Maksymowicz Elżbieta - D2 / K50 POL Oleszyce

Zapłacone

Makuch Joanna - D1 / K40 POL Cieszanów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Malik Aleksandra - REZERWA B / K POL Rzeszów Rzeszowski Hasacz

Bezpłatne

Małek Adam - REZERWA B / M POL Giedlarowa

Bezpłatne

Małodobry Andrzej - D2 / M40 POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic walking

Zapłacone

Małodobry Wioletta - D2 / K40 POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic walking

Zapłacone

Małysa Anna - D2 / K30 POL Cieszanów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / K POL Tomaszów Lub Quand Roztocze Aktv Team

Bezpłatne

Marciniec Malgorzata - D1 / K40 POL Nisko Planeta Nisko

Zapłacone

Markowicz Dariusz - D1 / M40 POL Markowicze

Niezapłacone

Markowicz Grzegorz - D1 / M40 POL Biszcza Biegam bo lubię

Niezapłacone

Marucha Tomasz - REZERWA B / M POL Krasnystaw Drużyna Ż

Bezpłatne

Marzec Małgorzata - D1 / K40 POL Szyperki VRC

Niezapłacone

Mazur Elżbieta - D1 / K40 POL Rzeszów

Niezapłacone

Mazur Piotr - D1 / M40 POL Rzeszów

Niezapłacone

Mazur Sławomir - D1 / M40 POL Rzeszów Cyklopedia.cc

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA B / M POL Stalowa Wola rzeszowskie gazele i gepardy

Bezpłatne

Mazurek Halina - REZERWA N / K POL Rzeszów

Bezpłatne

Mazurek Krzysztof - D1 / M40 POL Zamość

Niezapłacone

Michalec Marcin - D1 / M30 POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

Michno Małgorzata - D1 / K40 POL Pełkinie Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Mickiewicz Jurek - D2 / M50 POL Jarosław BBL Jarosław

Zapłacone

Mikos Dariusz - D1 / M30 POL Przemyśl

Zapłacone

Milan Agnieszka - D2 / K40 POL Stare Oleszyce

Zapłacone

Milo Zbigniew - D1 / M40 POL Lubaczów Dziś 45 urodziny

Zapłacone

Misiągiewicz Paweł - D1 / M40 POL Tarnogród

Zapłacone

Młodowiec Grażyna - D2 / K40 POL Oleszyce Run Run Oleszyce

Zapłacone

Młodowiec Krzysztof - D2 / M40 POL Oleszyce Czarni Oleszyce

Zapłacone

Młodzińska Małgorzata - D1 / K50 POL Lubaczow Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Młodziński Lesław - D1 / M40 POL Lubaczów

Zapłacone

Moczarski Mirosław - D2 / M50 POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Zapłacone

Mokrzycki Janusz - D1 / M40 POL Jarosław Wichura Jarosław

Zapłacone

Molik Irena - D2 / K50 POL Stary Dzików

Zapłacone

Morawska-Piechowiak Sylwia - D1 / K30 POL Oleszyce Klub Biegających Leśników

Zapłacone

Morawski Konrad - D1 / M30 POL Oleszyce RUN RUN Oleszyce

Zapłacone

Moskwiak Dariusz - D1 / M50 POL Jarosław WGSP

Zapłacone

Motyka Kamil - D1 / M30 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Mroczka Agnieszka - D1 / K40 POL Jarosław BBL Jarosław

Zapłacone

Mryczko Robert - D1 / M50 POL Dynów Aktywny Dynów

Zapłacone

Mucha Grzegorz - D1 / M40 POL Jarosław Akademia Triathlonu Jarosławskiego

Zapłacone

Mul Mariusz - D1 / M40 POL Sieniawa Active Team Brzóza Królewska

Zapłacone

Musialik Magdalena - D1 / K30 POL Rzeszów RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY

Zapłacone

Musiał Ewa - D1 / K40 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / M POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Bezpłatne

Nieścior Waldemar - D1 / M40 POL Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Nisztuk Aureliusz - D1 / M50 POL Narol

Zapłacone

Nodzakosieczko Katarzyna - D1 / K40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Nykiel Tomasz - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Obcowski Artur - D2 / M40 POL Stare Sioło Run Run Oleszyce

Zapłacone

Obroślak Grzegorz - D1 / M40 POL Lubaczów Traper-Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / M50 POL Jagiełła Wydry Galicja

Zapłacone

Oleksak Tomasz - D1 / M50 POL Nisko

Zapłacone

Oleś Tomasz - REZERWA B / M POL Borek Wielki

Bezpłatne

Oleś-Ferfecka Edyta - D2 / K18 POL Ropczyce Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

Orłowska Beata - D1 / K40 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Oronowicz Marta - D1 / K50 POL Munina JGB Sokól

Zapłacone

Oronowicz Tomasz - D2 / M40 POL Munina

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M60 POL Sokołów Małopolski Grupa Biegowa NA ZDROWIE

Niezapłacone

Osiowa Cecylia - D2 / K50 POL Zabiała

Zapłacone

Ostafiński Jerzy - D1 / M40 POL Munina Wichura Jarosław

Zapłacone

Ostrowski Paweł - D1 / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

Ostrykiewicz Henryk - D1 / M60 POL Tomaszow Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Niezapłacone

Ożańska Teresa - D2 / K60 POL Oleszyce

Zapłacone

Ozga Anna - D1 / K30 POL Mogielnica

Zapłacone

Ożga Jerzy - D1 / M30 POL Szówsko Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Ozimek Aneta - REZERWA N / K POL Stary Dzików

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - REZERWA B / M POL Dachnów

Bezpłatne

Pączka Przemysław - D1 / M40 POL Brzóza Królewska Active Team Brzóza Królewska/Zimowa Poniewierka

Niezapłacone

Pałuzewicz Ewa - D1 / K50 POL Nowy Sącz Visegrad Maraton Rytro

Niezapłacone

Pańtak Sławomir - D1 / M40 POL Białobrzegi 21daplot Jarosław

Zapłacone

Pasieczny Jerzy - D1 / M60 POL Tomaszow Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Pasierb Marek - D2 / M60 POL Rzeszow Nz

Zapłacone

Paszko Przemek - D1 / M40 POL Tywonia Jarosławski Klub Biegowy Sokół

Zapłacone

Pazowski Dawid - D1 / M30 POL Wielkie Oczy

Zapłacone

Pazowski Wiesław - D1 / M60 POL Wielkie Oczy

Zapłacone

Pelc Anna - D2 / K30 POL Oleszyce Run Run Oleszyce

Brak miejsc

Pempuś Bernard - D1 / M18 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza UKS Tempo 5

Zapłacone

Perez Arnold - REZERWA B / M POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Bezpłatne

Petranik Kamila - D2 / K30 POL Oleszyce Run Run Oleszyce

Brak miejsc

Piątek Robert - D1 / M40 POL Ostrów

Zapłacone

Piela Małgorzata - D1 / K50 POL Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

Zapłacone

Piela Stanisław - D2 / M50 POL Grodzisko Dolne Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie

Zapłacone

Pieńkosz Wojciech - D1 / M40 POL Rzeszów

Zapłacone

Pieszko Paweł - D1 / M40 POL Jarosław Jarosławska grupa biegową Sokół

Zapłacone

Pieszko Roman - D1 / M40 POL Jarosław

Zapłacone

Pietrasiewicz Maciej - D2 / M30 POL Dachnów Kresowianie

Zapłacone

Pigan Anna - D1 / K40 POL Szówsko BBL Jarosław

Niezapłacone

Pigan Wiesław - D1 / M40 POL Szówsko Bbl-Jarosław

Zapłacone

Piszczek Stanisław - D1 / M40 POL Przemyśl

Zapłacone

Piwowarczyk Marek - REZERWA B / M POL Lubaczów

Bezpłatne

Pliś Mateusz - REZERWA B / M POL Rzeszów Stajnia Balona

Bezpłatne

Pluta Marta - D1 / K40 POL Brzeźnica Dzikie Mustangi

Zapłacone

Pluta Sebastian - D1 / M40 POL Brzeźnica

Zapłacone

Płocica Marek - D1 / M40 POL Jarosław Wichura Jarosław

Zapłacone

Podolak Krzysztof - D1 / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

Podolak Zbigniew - REZERWA B / M POL Przemyśl

Bezpłatne

Polański Tomasz - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Polek Bożena - REZERWA B / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Bezpłatne

Popławski Krzysztof - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Potoczna Sylwia - REZERWA B / K POL Jarosław

Bezpłatne

Potoczny Piotr - D1 / M30 POL Jarosław Triathlon Jarosław

Zapłacone

Prażmowski Daniel - REZERWA B / M POL Głowaczowa Dzikie Mustangi

Bezpłatne

Prędki Jerzy - D1 / M40 POL Hermanowa Wybiegamy w Przyszłość

Zapłacone

Preisner Robert - D1 / M50 POL Przrmyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Probola Hubert - REZERWA B / M POL Stary Dzików

Bezpłatne

Przewrocki Adam - D1 / M40 POL Jarosław Zsdgil Jarosław

Zapłacone

Przybylska Barbara - D2 / K40 POL Przemyśl

Zapłacone

Psiuk Andrzej - D1 / M30 POL Biłgoraj Biłgoraj Biega

Zapłacone

Pszonka Stanisław - D1 / M18 POL Jarosław

Niezapłacone

Puzio Wiesław - D1 / M40 POL Nisko Planeta Nisko

Zapłacone

Radawski Artur - D1 / M30 POL Biłgoraj

Niezapłacone

Radyk Jakub - D1 / M30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Radyk Joanna - D1 / K30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Rawska-Śmieciuch Anna - D1 / K50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Rawski Mateusz - D1 / M30 POL Lubaczów Lubaczów

Zapłacone

Rębisz Waldemar - D1 / M30 POL Lubaczów Osp Stary Dzików

Zapłacone

Rogoża Bernadeta - D2 / K30 POL Cewków

Zapłacone

Rohan Łukasz - D1 / M30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Rość Dawid - D1 / M40 POL Rzeszów

Zapłacone

Rycyk Łukasz - REZERWA B / M POL Sanok

Bezpłatne

Ryczek Dariusz - D1 / M40 POL Tomaszów Lubelski

Zapłacone

Ryczko Andrzej - D1 / M30 POL Bilgoraj

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K30 POL Krowica Hołodowska

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / M40 POL Krowica Hołodowska

Zapłacone

Sączawa Ewa - D1 / K40 POL Munina BBL Jarosław

Zapłacone

Sarna Agata - D1 / K30 POL Tyczyn wkurw_team

Niezapłacone

Sawczuk Andrzej - D2 / M50 POL Rzeszów

Zapłacone

Sawiński Henryk - D1 / M30 POL Jarosław Klub piwosza

Zapłacone

Ścibor Jarosław - D1 / M30 POL Przemyśl 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Sęk Wiesław - D1 / M30 POL Pruchnik Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Siembida Gertruda - REZERWA B / K POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Bezpłatne

Sikora Mariusz - D1 / M40 POL Tomaszow Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Niezapłacone

Sitko Małgorzata - D2 / K40 POL Kolbuszowa Kolbuszowski Klub Nordic Walking

Zapłacone

Skiba Witold - D1 / M50 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Skoczylas Renata - D2 / K50 POL Oleszyce

Zapłacone

Skrzypczak Barbara - D1 / K30 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

Skrzypek Wojciech - D1 / M40 POL Jarosław Wichura Jarosław

Zapłacone

Skrzypska Iwona - D1 / K40 POL Jarosław

Zapłacone

Słoma Sławek - REZERWA B / M POL Rzeszów bbl

Bezpłatne

Słowik Jan - D1 / M40 POL Hermanowa Wybiegamy w przyszłość

Zapłacone

Słowik Stefan - D1 / M50 POL Tyczyn Wybiegamy w przyszłość

Zapłacone

Smoliniec Tomasz - D2 / M40 POL Dachnow Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Śnieżek Krzysztof - D1 / M50 POL Nisko Planeta Nisko

Zapłacone

Śnieżek Piotr - REZERWA B / M POL Przemyśl

Bezpłatne

Sobejko Artur - D1 / M50 POL Bolestraszyce Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Sobków Adam - D1 / M30 POL Stary Dzików MOSZCZANICA

Zapłacone

Socha Bogusław - D1 / M50 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Socha Marcin - D1 / M30 POL Dynów Aktywny Dynów

Zapłacone

Sokalska-Pizun Roksana - D1 / K30 POL Zamość 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany

Zapłacone

Sokołowski Marek - D2 / M50 POL Rymanów Zdrój PTG sokół rymanów

Zapłacone

Solińska Magdalena - REZERWA B / K POL Jankowice

Bezpłatne

Solski Rafał - REZERWA B / M POL Jarosław

Bezpłatne

Sopała Jakub - D1 / M40 POL Rudnik Nad Sanem

Zapłacone

Sopel Piotr - REZERWA B / M POL Lubaczów

Bezpłatne

Sopel Wiesław - D1 / M50 POL Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów

Zapłacone

Sowińska Anna - D1 / K40 POL Jarosław

Zapłacone

Spirała Janusz - REZERWA B / M POL Rzeszów

Bezpłatne

Staniszewski Janusz - REZERWA B / M POL Krowica Lasowa Akademia Sportu

Bezpłatne

Stanowski Bartłomiej - D1 / M30 POL Cieszanów Cieszanów Runners

Zapłacone

Starzecka Joanna - D1 / K40 POL Jarosław

Zapłacone

Staszowska Renata - D2 / K40 POL Stalowa Wola

Brak miejsc

Staszowski Paweł - D1 / M40 POL Pruchnik

Zapłacone

Stec Dorota - D1 / K40 POL Jarosław Bbl

Niezapłacone

Stec Piotr - D1 / M30 POL Jarosław

Zapłacone

Stefańska Maria - D1 / K40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Stefański Ireneusz - D1 / M40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Streit Beata - D1 / K30 POL Lubaczów Biegomania Lubaczów

Zapłacone

Stupak Elżbieta - D2 / K40 POL Stare Oleszyce

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D2 / K50 POL Kolbuszowa KKNW

Zapłacone

Sułkowski Maciej - D1 / M40 POL Jarosław Triathlon Jarosław

Zapłacone

Sułkowski Paweł - D1 / M30 POL Limanowa Visegrad Maraton Rytro / SRH 1 PSP AK

Zapłacone

Surmacz Slawek - D1 / M40 POL Przemysl

Zapłacone

Sycz Barbara - REZERWA B / K POL Kniażyce Przemyski Klub Biegacza

Bezpłatne

Szablan Wioletta - D1 / K30 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Szałański Adam - D1 / M60 POL Lubaczow

Zapłacone

Szczepanek Dawid - D1 / M18 POL Lubaczów

Zapłacone

Szczepanek Maria - D2 / K50 POL Nowy Dzików

Zapłacone

Szczotka Agata - D1 / K40 POL Jarosław Jarosławski Biegacz

Zapłacone

Szczudło Dionizy - D1 / M40 POL Dębica Maratończyk Dębica

Niezapłacone

Szczygieł Jan - D1 / M60 POL Lubaczów Biegacza Lubaczów

Zapłacone

Szewc Marian - D1 / M60 POL Biłograj BDBO Biłgoraj Biega

Zapłacone

Szewczyk Magdalena - D2 / K40 POL Jarosław Jarosławskie Włóczykije

Zapłacone

Szkaradek Mariusz - D1 / M18 POL Nowy Sacz Visegrad Maraton Rytro

Zapłacone

Szkoda Robert - D1 / M30 POL Biłgoraj Bilgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Szpinda Marta - D1 / K40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Szpinda Sebastian - D1 / M40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Szpyt Justyna - D1 / K40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Szpyt Ryszard - D1 / M40 POL Biłgoraj BUT Biłgoraj Ultra Trail

Zapłacone

Szwedka Agata - D1 / K40 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Szwedka Piotr - D1 / M50 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Szyk Artur - D1 / M40 POL Jaroslaw Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Szymanik Adam - D1 / M40 POL Tarnogród

Zapłacone

Tabin Edward - D2 / M50 POL Zabiała

Zapłacone

Tabin Maria - D2 / K50 POL Zabiała

Zapłacone

Tajchman Jarosław - D1 / M30 POL Czudec

Zapłacone

Tarnowski Grzegorz - D1 / M30 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Tomas Dariusz - D1 / M50 POL Jarosław

Zapłacone

Tomasiak Marek - D1 / M50 POL Barcice Visegrad Maraton Rytr6

Zapłacone

Tomczyk Ewa - D2 / K30 POL Przeworsk EiC Team

Zapłacone

Tomczyk Konrad - D1 / M30 POL Przeworsk EiC Team

Zapłacone

Tompalski Roman - REZERWA N / M POL Rzeszów

Bezpłatne

Toporowski Mariusz - D1 / M30 POL Lublin

Zapłacone

Trętowicz Aleksandra - D2 / K18 POL Kolbuszowa Kknw

Zapłacone

Trętowicz Beata - D2 / K40 POL Kolbuszowa Kknw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / K POL Leżajsk Klub NW Włóczykije

Bezpłatne

Tryniecki Krzysztof - D1 / M40 POL Lubaczów BIEGAM BO LUBIĘ

Zapłacone

Trzonek Andrzej - D1 / M50 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Turosz Zbigniew - D1 / M60 POL Leżajsk

Zapłacone

Turowski Marcin - D1 / M40 POL Szczecin

Niezapłacone

Turza Mirosław - REZERWA N / M POL Dachnów KRESOWIANIE

Bezpłatne

Tutka Dominik - D1 / M30 POL Biłgoraj Biłgoraj Biega

Niezapłacone

Urbańska Alina - D1 / K50 POL Alfredówka ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Urbański Zbyszek - D1 / M50 POL Alfredówka ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Walat Adrian - D1 / M30 POL Rzeszów 31 BLP OT

Zapłacone

Walczak Jadwiga - D2 / K40 POL Jarosław Jarosławskie Włóczykije

Zapłacone

Warchoł Paweł - D1 / M50 POL Nisko Planeta Nisko

Zapłacone

Wardach Jan - D2 / M60 POL Zamość Quand Roztocze Aktiv

Zapłacone

Wasylów Jacek - D1 / M30 POL Przemyśl Antek Team Lipowica-Przemyśl

Niezapłacone

Waszczuk Lidia - D2 / K30 POL Stary Dzików

Zapłacone

Wawreńczuk Izabela - D2 / K30 POL Oleszyce Run Run Oleszyce

Brak miejsc

Wazny Jacek - D1 / M30 POL Ruda Różaniecka

Zapłacone

Ważny Łukasz - REZERWA B / M POL Ruda Różaniecka

Bezpłatne

Węglarz Elżbieta - REZERWA N / K POL Leżajsk Włóczykije

Bezpłatne

Węgrzyn Krzysztof - D1 / M50 POL Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Wegrzyn Malgorzata - D1 / K50 POL Krasne Rzeszowskie Gazele I Gepardy

Zapłacone

Wegrzyn Malgorzata - D1 / K50 POL Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Welter Konrad - D1 / M30 POL Leżajsk Pawcius Team

Zapłacone

Wetoszka Piotrek - REZERWA N / M POL Biała Podlaska TKKF Krzna

Bezpłatne

Wiater Jerzy - D1 / M40 POL Hermanowa Wybiegamy w przyszłość

Zapłacone

Wierzbicki Janusz - D1 / M30 POL Sieniawa

Zapłacone

Wierzbiński Sebastian - D2 / M40 POL Lublin NoLimits

Zapłacone

Wiglusz Krzysztof - D1 / M30 POL Gać Gać

Zapłacone

Wikar Marta - D1 / K30 POL Przemyśl SanSwimmers

Zapłacone

Wilczyński Witold - REZERWA B / M POL Jeżowe Klub Matiego Jeżowe

Bezpłatne

Winiarz Beata - REZERWA N / K POL Cieszanów

Bezpłatne

Wnuk Norbert - D1 / M30 POL Przemyśl Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

Wojciechowski Paweł - D1 / M30 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Wójcik Piotr - D1 / M40 POL Lubaczów

Zapłacone

Wójcik Tomasz - D1 / M40 POL Gorzyce ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Wojdyła Jola - D2 / K50 POL Ułazów

Zapłacone

Wojnarski Ireneusz - REZERWA B / M POL Nedeżów

Bezpłatne

Wojtas Sławomir - D1 / M40 POL Wieprzów

Zapłacone

Wojtowicz Małgorzata - D1 / K40 POL Tomaszów Lubelski Tomaszowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Wojtowicz Tomasz - D2 / M18 POL Krosno

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / M40 POL Stalowa Wola

Zapłacone

Wołoszyn Czesław - D1 / M50 POL Pizuny Pizuny Roztocze Wschodnie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / K POL Lubaczów

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - REZERWA N / M POL Krasnobród Quand Roztocze Aktiv Team

Bezpłatne

Zaborniak Paweł - D1 / M30 POL Kowalówka Kresowianie

Zapłacone

Zaborniak Tomek - D1 / M30 POL Lubaczów

Zapłacone

Zając Anna - REZERWA B / K POL Jarczów

Bezpłatne

Zając Ireneusz - D1 / M60 POL Biecz Biecz

Zapłacone

Zajaczkowski Jerzy - D1 / M40 POL Przemysl Przemyski klub biegacza

Zapłacone

Żak-Horeczy Barbara - D1 / K30 POL Hurcze Biegajace Hurczanki

Zapłacone

Załuski Piotr - REZERWA N / M POL Załuże Biegomania Lubaczów

Bezpłatne

Zamorski Adam - D1 / M40 POL Cetula Jarosławska Grupa Biegowa

Niezapłacone

Zaorska Justyna - D1 / K40 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

Zawadzki Andrzej - D1 / M50 POL Rzeszów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D1 / K50 POL Rzeszów

Niezapłacone

Zdeb Artur - D1 / M40 POL Rudnik Nad Sanem

Niezapłacone

Żelazny Judyta - REZERWA B / K POL Jarosław Mrówka Jarosław Activ Team

Bezpłatne

Żelisko Małgorzata - D2 / K40 POL Stare Oleszyce

Zapłacone

Zięba Wojciech - D1 / M18 POL Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

Zapłacone

Zima Jacek - REZERWA B / M POL Jarosław

Bezpłatne

Zmitrowicz Bogdan - D1 / M40 POL Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA

Zapłacone

Żurawski Mieczysław - D1 / M60 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU