VI (VIII) Rodzinny Bieg Mikołajkowy

Ostrołęka ul. Piłsudskiego
07.12.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Ambroziak Anna 1 D5 / K POL Ostrołęka
2. Archacka Marcelina 2 D5 / K POL Ostrołęka
3. Archacka Nadia 238 D200 / K POL Ostrołęka
4. Arcichowski Piotr 3 D5 / M POL Ostrołęka
5. Arcichowski Szymon 188 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
6. Bakuła Wiesław 4 D5 / M POL Wach wampir
7. Barca Julian 222 D400 / M POL Ostrołęka
8. Barca Leon 223 D400 / M POL Ostrołęka
9. Barłożek Dorota 5 D5 / K POL Przasnysz Jednorożec robi co może
10. Barłożek Jan 239 D200 / M POL Przasnysz Jednorożec robi co może
11. Barłożek Martyna 224 D400 / K POL Przasnysz Jednorożec robi co może
12. Barłożek Waldemar 117 D2,5 / M POL Przasnysz Jednorożec robi co może
13. Bastek Zuzanna 118 D2,5 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
14. Bednarczyk Jakub 6 D5 / M POL Drwęcz
15. Bednarczyk Roksana 119 D2,5 / K POL Ostrołęka
16. Białobrzeska Wiktoria 120 D2,5 / K POL Susk Nowy SP Drwęcz
17. Białobrzeski Dariusz 121 D2,5 / M POL Susk Nowy SP Drwęcz
18. Białoszewski Maciej 7 D5 / M POL Ostrołęka
19. Bieluch Aleksandra 189 D800 / K POL Ostrołęka
20. Bojarski Bartłomiej 190 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
21. Borkowski Arek 8 D5 / M POL Ostrołęka Następny Krok
22. Bors Noemi 122 D2,5 / K POL Wolkowe Bartnik Myszyniec
23. Bors Wiktor 191 D800 / M POL Wolkowe Bartnik Myszyniec
24. Bożomański Tomasz 123 D2,5 / M POL Ostrołęka
25. Brodacki Michał 9 D5 / M POL Ostrołęka UKS CLAN/Biegam Bo Lubię Otrołęka
26. Brodzik Bartłomiej 10 D5 / M POL Olszewo Borki
27. Brodzik Justyna 11 D5 / K POL Ostrołęka
28. Brodzik Mariusz 225 D400 / M POL Olszewo Borki
29. Brodzik Mariusz 12 D5 / M POL Ostrołęka
30. Broniek Hubert 13 D5 / M POL Ostrołęka
31. Brzozowska Laura 192 D800 / K POL Ostrołęka
32. Brzuzy Aleksandra 124 D2,5 / K POL Ostrołęka SP Nowa Wieś
33. Brzuzy Artur 125 D2,5 / M POL Ostrołęka
34. Brzuzy Blanka 126 D2,5 / K POL Ostrołęka BBL
35. Brzuzy Miłosz 127 D2,5 / M POL Ostrołęka SP Nowa Wieś
36. Brzuzy Paweł 128 D2,5 / M POL Ostrołęka BBL
37. Brzuzy Szymon 193 D800 / M POL Ostrołęka SP Nowa Wieś
38. Brzuzy Urszula 129 D2,5 / K POL Ostrołęka BBL
39. Budna Maja 130 D2,5 / K POL Ostrołęka Sp 6 W Ostrołęce
40. Budziłek Martyna 14 D5 / K POL Kadzidło UKS 7 Ostrołęka
41. Bukowski Michał 15 D5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
42. Bystrek Joanna 16 D5 / K POL Ostrołęka
43. Chalamoński Tomasz 17 D5 / M POL Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne
44. Charewicz Oliwia 131 D2,5 / K POL Ostrołęka SP nr 5 w Ostrołęce
45. Chojnowska Blanka 226 D400 / K POL Tobolice Biegam bo lubię Ostrołęka
46. Chojnowska Natalia 18 D5 / K POL Tobolice Biegam bo Lubię Ostrołęka
47. Chojnowski Gabriel 194 D800 / M POL Tobolice Biegam bo lubię Ostrołęka
48. Chorążewicz Paweł 19 D5 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
49. Deptuła Aleksandra 195 D800 / K POL Dęby
50. Deptuła Zuzanna 196 D800 / K POL Dęby KK24h
51. Długołęcka Małgorzata 132 D2,5 / K POL Zielona Jednorozec robi co może
52. Długołęcka Marzena 21 D5 / K POL Zielona Jednorożec Robi Co Może
53. Długołęcki Mateusz 133 D2,5 / M POL Zielona Jednorozec robi co może
54. Długołecki Piotr 20 D5 / M POL Zielona Jednorozec robi co może
55. Domian Julia 134 D2,5 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
56. Domian Lena 227 D400 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
57. Domian Mateusz 135 D2,5 / M POL Wolkowe Bartnik Myszyniec
58. Drózd Oliwier 197 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
59. Dudziec Maja 228 D400 / K POL Troszyn
60. Dudziec Marta 136 D2,5 / K POL Troszyn
61. Dulewicz Daniel 137 D2,5 / M POL Ostrołęka
62. Eliasz Magdalena 22 D5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
63. Ferenc Amelia 138 D2,5 / K POL Łomża Prefbet Śniadowo Łomża
64. Ferenc Jan 139 D2,5 / M POL Łomża Lekkoatletyka dla Każdego Paweł Grygo Łomża
65. Fidura Rafał 140 D2,5 / M POL Laskowiec SP Laskowiec
66. Figura Olga 23 D5 / K POL Ostrołęka
67. Gąska Grażyna 141 D2,5 / K POL Szafarnia
68. Gawek Michał 24 D5 / M POL Ostrołęka Dąbrowski Team
69. Grabowska Krystyna 142 D2,5 / K POL Ostrołęka PPP
70. Grabowski Aleksander 143 D2,5 / M POL Ostrołęka Sp 1
71. Grabowski Jerzy 25 D5 / M POL Ostrołęka Rada Miasta
72. Grygo Paweł 26 D5 / M POL Łomża Grygo Team
73. Grzyb Jacek 144 D2,5 / M POL Ostrołęka
74. Grzyb Michał 27 D5 / M POL Rzekuń Reebok Run Crew Ostrołęka
75. Gut Patryk 28 D5 / M POL Gleba UKS 7 OSTROŁĘKA
76. Gutowski Krystian 29 D5 / M POL Ostrołęka DĄBROWSKI. TEAM
77. Iwański Andrzej 30 D5 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
78. Januć Klaudia 229 D400 / K POL Łomża Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
79. Jarkowski Tomasz 31 D5 / M POL Ostrołęka KK24h
80. Jaworowska Monika 145 D2,5 / K POL Ostrołęka
81. Jędrzejczyk Franciszek 240 D200 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
82. Jędrzejczyk Jarosław 32 D5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
83. Jędrzejczyk Sławomir 33 D5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
84. Jurczak Paweł 198 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
85. Kaczmarczyk Oliwia 146 D2,5 / K POL Laskowiec SP Laskowiec
86. Kaczyńska Milena 147 D2,5 / K POL Czarnotrzew
87. Kalinowski Daniel 34 D5 / M POL Ostrołęka
88. Kalinowski Jarosław 35 D5 / M POL Ostrołęka
89. Kamińska Natalia 148 D2,5 / K POL Zabiele Piliki
90. Kamińska Patrycja 36 D5 / K POL Zabiele Piliki Biegam bo lubię Ostrołęka
91. Kamiński Andrzej 37 D5 / M POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka
92. Kamiński Szymon 241 D200 / M POL Zabiele Piliki
93. Kamionowski Norbert 38 D5 / M POL Ostrołęka
94. Karczewska Małgorzata 149 D2,5 / K POL Czarnowiec KK24h
95. Karczmarczyk Jakub 39 D5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
96. Klimczak Robert 40 D5 / M POL Przasnysz Jednorożec Robi Co Może
97. Klimkowska Pola 199 D800 / K POL Ostrołęka
98. Klimkowski Mikołaj 230 D400 / M POL Ostrołęka
99. Kłos Sebastian 200 D800 / M POL Drężewo
100. Kłos Sebastian 41 D5 / M POL Drężewo
101. Kobus Miłosz 201 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
102. Korsak Grzegorz 42 D5 / M POL Warszawa UKS Clan Ostrołęka
103. Kossakowska Bogumiła 43 D5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
104. Kotlarz Karol 44 D5 / M POL Ostrołęka
105. Kowalczyk Brajan 202 D800 / M POL Jednorożec Jednorozec robi co może
106. Kowalczyk Kinga 203 D800 / K POL Jednorożec Jednorożec robi co może
107. Kowalczyk Kinga 45 D5 / K POL Jednorożec Jednorożec robi co może
108. Kowalczyk Nikodem 204 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
109. Koźlik Ania 150 D2,5 / K POL Jednorożec Jednorożec robi co może
110. Koźlik Zuzanna 242 D200 / K POL Jednorożec Jednorożec robi co może
111. Krupinski Marek 46 D5 / M POL Ostrołęka DĄBROWSKI TEAM
112. Kuć Hanna 50 D5 / K POL Ostrołęka
113. Kucharski Rafał 47 D5 / M POL Wrocław
114. Kucisz Julian 231 D400 / M POL Ostrołęka Korona Ostrołęka
115. Kucisz Martyna 48 D5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
116. Kucisz Mikołaj 205 D800 / M POL Ostrołęka Korona Ostrołęka
117. Kucisz Piotr 49 D5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
118. Kuklińska Aleksandra 151 D2,5 / K POL Ostrołęka UKS 7 Ostrołęka
119. Kulawik Bartłomiej 51 D5 / M POL Ostrołęka Bbl Ostrołęka
120. Kupis Kamila 52 D5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
121. Kurpiewska Anna 152 D2,5 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
122. Kurpiewska Kasia 206 D800 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
123. Kuzia Hubert 153 D2,5 / M POL Krysiaki
124. Kwapisz-Cichowska Katarzyna 53 D5 / K POL Ostrołęka
125. Kwiatkowski Mateusz 54 D5 / M POL Ostrołęka
126. Lenda Bartosz 154 D2,5 / M POL Kadzidło
127. Lenkowski Artur 55 D5 / M POL Ostrołęka
128. Leszczyńska Teresa 155 D2,5 / K POL Ostrołęka
129. Leszczyński Roman 56 D5 / M POL Ostrołęka so-biebie-gam
130. Lis Antonia 243 D200 / K POL Ostrołęka
131. Lis Dariusz 57 D5 / M POL Ostrołęka
132. Liszewska Anna 58 D5 / K POL Susk Stary biegam bo biegam susk stary
133. Liszewska Urszula 207 D800 / K POL Rzekuń
134. Liszewski Rafał 59 D5 / M POL Susk Stary biegam bo biegam susk stary
135. Liszewski Szymon 208 D800 / M POL Rzekuń
136. Maciak Sylwester 60 D5 / M POL Ostrołęka Ostrołęka
137. Maciejewski Aneta 61 D5 / K POL Ostrołęka
138. Maciejewski Kacper 156 D2,5 / M POL Ostrołęka APN/BBL Ostrołęka
139. Maciejewski Paweł 62 D5 / M POL Ostrołęka BBL Ostrołęka
140. Majk Agnieszka 63 D5 / K POL Ostrołęka Biegam bo lubię Ostrołęka
141. Maliszewska Elena 244 D200 / K POL Ostrołęka
142. Marcińczyk Izabela 157 D2,5 / K POL Laskowiec Siódemka Ostrołęka
143. Markowski Miłosz 158 D2,5 / M POL Ostrołęka 2LO UKS Clan Ostrołęka
144. Mendelewski Kamil 64 D5 / M POL Szczytno
145. Michajłow Adam 232 D400 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
146. Michajłow Aleksandra 159 D2,5 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
147. Michajłow Tomasz 160 D2,5 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
148. Mierzejewska Gabriela 245 D200 / K POL Ostrołęka
149. Mierzejewska Monika 161 D2,5 / K POL Ostrołęka
150. Mierzejewski Andrzej 65 D5 / M POL Ławy
151. Mierzejewski Michał 66 D5 / M POL Ostrołęka
152. Mikołajewska Anna 67 D5 / K POL Lipa Jednorożec robi co może
153. Morawski Piotr 68 D5 / M POL Ostrołęka AGROMASZ
154. Mróz Agnieszka 69 D5 / K POL Ostrołęka
155. Mróz Marcin 70 D5 / M POL Ostrołęka
156. Murach Angelika 162 D2,5 / K POL Zabrodzie UKS Clan
157. Muzyk Edward 71 D5 / M POL Mały Płock Biegam dla Zdrowia
158. Niedźwiedzka Magdalena 163 D2,5 / K POL Ostrołęka
159. Niedźwiedzki Sławek 72 D5 / M POL Troszyn
160. Niegowski Michał 73 D5 / M POL Ludwinowo KK24h
161. Nowaczyk Włodzimierz 74 D5 / M POL Ostrołęka UKS Elektryczniak
162. Ogonowski Sebastian 75 D5 / M POL Ostrołęka OSM Piątnica team
163. Okraska Justyna 164 D2,5 / K POL Szemplino Wielkie TEAM SZEMPLINO
164. Orłowski Marcel 209 D800 / M POL Ostrołęka
165. Owczarska Natalia 76 D5 / K POL Ostrołęka
166. Pajka Izabela 165 D2,5 / K POL Ostrołęka
167. Pajka Jakub 77 D5 / M POL Ostrołęka
168. Pajka Maciej 233 D400 / M POL Ostrołęka
169. Pajka Malgorzata 166 D2,5 / K POL Ostrołęka
170. Patoka Olga 78 D5 / K POL Olszewo-Borki AZS SGH
171. Pazurkiewicz Krzysztof 79 D5 / M POL Ostrołęka
172. Pażych Klaudia 167 D2,5 / K POL Stepna-Michałki UKS 7 OSTROŁĘKA
173. Petrykowska Dorota 168 D2,5 / K POL Ostrołęka BieGam
174. Petrykowski Paweł 234 D400 / M POL Ostrołęka APN Ostrołęka
175. Pietrzak Anna 80 D5 / K POL Jednorożec Jednorożec robi co może
176. Pietrzak Patryk 81 D5 / M POL Jednorożec Jednorożec robi co może
177. Podbielski Jan 210 D800 / M POL Wach Bartnik Myszyniec
178. Pożyczka Aleksandra 246 D200 / K POL Ostrołęka
179. Pożyczka Dorota 82 D5 / K POL Ostrołęka
180. Pożyczka Stanisław 247 D200 / M POL Ostrołęka
181. Prachniak Justyna 169 D2,5 / K POL Siarcza Łąka
182. Prachniak Oliwia 170 D2,5 / K POL Siarcza Łąka
183. Przewodowska Gabrysia 171 D2,5 / K POL Lipa Jednorożec robi co może
184. Redziński Szymon 211 D800 / M POL Ostrołęka
185. Rogoziński Karol 83 D5 / M POL Dzbenin UKS Siódemka Ostrołęka
186. Rolka Jan 235 D400 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
187. Romanik Adrianna 236 D400 / K POL Ostrołęka Brak
188. Romanik Hanna 212 D800 / K POL Ostrołęka Brak
189. Romanik Tomasz 84 D5 / M POL Ostrołęka Brak
190. Ropiak Ryszard 85 D5 / M POL Myszyniec KURPIE Myszyniec
191. Rusiłowicz Kornelia 172 D2,5 / K POL Ostrołęka SP nr 5 w Ostrołęce
192. Rusiłowicz Przemysław 213 D800 / M POL Ostrołęka SP nr 5 w Ostrołęce
193. Saj Joanna 86 D5 / K POL Ostrołęka Reebok Ran Free Ostrołęka
194. Samul Ewelina 87 D5 / K POL Ławy KS ARCO Ławy
195. Samul Jarosław 88 D5 / M POL Ławy KS ARCO Ławy
196. Siemiątkowski Norbert 89 D5 / M POL Rzekuń KS ARCO Ławy
197. Skowroński Michał 90 D5 / M POL Ostrołęka Następny Krok
198. Skowroński Sławek 91 D5 / M POL Tobolice Następny krok
199. Śnietka Julita 174 D2,5 / K POL Ostrołęka Iii Lo W Ostrołęce
200. Śnietka Kamila 175 D2,5 / K POL Ostrołęka Sp 5 W Ostrołęce
201. Stachacz Mirosław 92 D5 / M POL Ostrołęka ZPHU Drewmax
202. Stefański Maciej 214 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
203. Step Renata 93 D5 / K POL Ostrołeka bbl
204. Suchecki Adam 173 D2,5 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
205. Suchecki Hubert 215 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
206. Świerdzewski Damian 97 D5 / M POL Dzbenin Następny Krok
207. Syrek Ewa 94 D5 / K POL Ostrów Mazowiecka
208. Syrek Marta 95 D5 / K POL Ostrów Mazowiecka OSTRÓW BIEGA
209. Szczubełek-Rykowska Ewelina 96 D5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię
210. Szwed Jakub 216 D800 / M POL Troszyn
211. Tomczak Ryszard 98 D5 / M POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka
212. Trzcińska Anna 99 D5 / K POL Jednorożec jednorożec robi co może
213. Tworkowski Mariusz 100 D5 / M POL Ostrołęka Urząd Miasta Ostrołęki
214. Urbaniak Anna 101 D5 / K POL Jednorożec Jednorożec Robi Co Może
215. Urbaniak Igor 217 D800 / M POL Jednorożec Jednorożec robi co może
216. Urbaniak Sylwester 102 D5 / M POL Jednorożec Jednorożec robi co może
217. Wasilewski Dawid 103 D5 / M POL Niwkowo
218. Wasilewski Lucjan 104 D5 / M POL Kaczka
219. Wasilewski Marcin 105 D5 / M POL Warszawa Luźne Gatki
220. Weronika Agata 106 D5 / K POL Szczytno
221. Wierzbowska Małgorzata 176 D2,5 / K POL Ostrołęka UKS 7 Ostrołęka
222. Wiktorska Mariola 107 D5 / K POL Jednorożec Jednorożec robi co może
223. Wiśniewski Adaś 248 D200 / M POL Wydmusy Bartnik Myszyniec
224. Wiśniewski Bartłomiej 177 D2,5 / M POL Wydmusy Bartnik Myszyniec
225. Wiśniewski Dominik 178 D2,5 / M POL Wydmusy Bartnik Myszyniec
226. Wiśniewski Filip 218 D800 / M POL Wydmusy Bartnik Myszyniec
227. Wiśniewski Kamil 219 D800 / M POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
228. Wojciechowska Gabrysia 179 D2,5 / K POL Myszyniec Bartnik Myszyniec
229. Wojdyna Lidia 180 D2,5 / K POL Ostrołęka
230. Zając Natalia 108 D5 / K POL Ostrołęka
231. Zalewski Maciej 249 D200 / M POL Ostrołęka
232. Zarzycki Wojciech 109 D5 / M POL Ostrołęka
233. Żebrowska Beata 111 D5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka
234. Żebrowski Daniel 112 D5 / M POL Ostrołęka
235. Żebrowski Marek 113 D5 / M POL Rzekuń KS ARCO Ławy
236. Zielińska Natalia 181 D2,5 / K POL Czerwin UKS Clan
237. Zwierzchowski Piotr 182 D2,5 / M POL Jednorożec Jednorożec robi co może
238. Zyskowski Artur 110 D5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
239. Zyskowski Mieszko 183 D2,5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka
240. Zyskowski Tyberiusz 184 D2,5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU