VII Bieg Flagi

Warszawa, Polska
02.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiak Robert - 10km / M50 POL Ciechanów Team Adamiak Ciechanów

Zapłacone

2. Adamowicz Karolina - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

3. Albert Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa WAT

Zapłacone

4. Ambicki Krystian - 10km / M16 WAT

Zapłacone

5. Andrzejczak Dariusz - 10km / M30 POL Piaseczno, Pow. Piaseczyński 1 Bltr

Zapłacone

6. Anowski Adrian - 10km / M16 POL Drochowo

Zapłacone

7. Antosiewicz Robert - 10km / M40 POL Otwock Lulateam

Zapłacone

8. Antosiewicz Stanisława - 10km / K40 POL Otwock Lulateam

Zapłacone

9. Armatys Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa Fabryka Palet

Zapłacone

10. Artyszuk Arkadiusz - 10km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

11. Artyszuk Mirosław - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

12. Bąbik Mariusz - 10km / M30 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

13. Babula Jarosław - NW / M POL Pruszków Bank Millennium

Zapłacone

14. Bajorek Jacek - 10km / M40 POL Wyszków Izbi Konsulting

Zapłacone

15. Bąk Maciej - 10km / M40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

16. Bakuła Wiesław - 10km / M50 POL Wach wampir

Zapłacone

17. Bala Paweł - 10km / M30 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego (4. SLSz)

Zapłacone

18. Balinski Daniel - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

19. Baliński Rafał - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

20. Banaczyk Beata - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

21. Banasiak Bartosz - 10km / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

22. Bandel Adam - 10km / M30 POL Łódź ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

23. Baran Patryk - 10km / M16 WAT

Zapłacone

24. Baranowski Marek - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

25. Baranowski Mariusz - 10km / M40 POL Stanisławów Drugi Biuro do Spraw Proobronnych

Zapłacone

26. Baranowski Romuald - NW / M POL Płock Dynamic

Zapłacone

27. Bardecka Agnieszka - 10km / K40 POL Łomianki

Zapłacone

28. Barnaś Sebastian - 10km / M30 POL Kraków

Zapłacone

29. Bartczak Robert - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

30. Bartosik Krystyna - NW / K POL Zgierz

Zapłacone

31. Bartoszek Piotr - 10km / M30 POL Warszawa HTJ

Zapłacone

32. Bartyzel Maja - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

33. Barwicki Jacek - 10km / M30 POL Warszawa PWPW S.A.

Zapłacone

34. Basiak Bogdan - 10km / M50 POL Teresin KSS

Zapłacone

35. Basiak Michał - 10km / M16 POL Józefów

Zapłacone

36. Baumgart Jakub - 10km / M16 POL Dziekanów Polski

Zapłacone

37. Bednarska Jolanta - NW / K POL Tarnobrzeg

Zapłacone

38. Bednarzak Tadeusz - 10km / M60 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

39. Bejda Karolina - 10km / K16 POL Ząbki

Zapłacone

40. Bejda Paweł - 10km / M50 POL Ząbki The Brand

Zapłacone

41. Bentkowski Jan - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

42. Białokoz Alfred - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

43. Bielawski Leszek - NW / M POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

44. Bielski Andrzej - 10km / M30 POL Warszawa WCG

Zapłacone

45. Bienias Grzesiek - 10km / M30 POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

46. Bieniek Małgorzata - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

47. Biernacki Rafał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

48. Bińczyk Jacek - NW / M POL Grąbczewo Cisowianka

Zapłacone

49. Binkiewicz Grzegorz - 10km / M30 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

50. Bis Sławomir - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

51. Bliżniak Helena - NW / K Przyjaciele MWP Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki

Zapłacone

52. Błażejczyk Paweł - 10km / M30 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

53. Bodaszewska Lidia - 10km / K50 POL Warszawa Nessi Team

Zapłacone

54. Bogdanski Jacek - 10km / M60 POL Halinow

Zapłacone

55. Borek Patryk - 10km / M16 POL Radom 42 BLSz

Zapłacone

56. Borkowski Paweł - 10km / M40 POL Góra Kalwaria Niezrzeszony

Zapłacone

57. Borowski Jakub - 10km / M30 POL Lodz ReebokRunCrew LDZ

Zapłacone

58. Breszka Michał - 10km / M30 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

59. Bruderek Anna - 10km / K40 POL Jabłonna Runners Team Jabłonna

Zapłacone

60. Brzoska Małgorzata - 10km / K40 POL Kielce Bank Gospodarsta Krajowego

Zapłacone

61. Brzozowska Katarzyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

62. Uczestnik anonimowy - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

63. Buczak Dorota - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

64. Buczek Natalia - 10km / K30 POL Tarczyn OSP KOTORYDZ

Zapłacone

65. Budzik Jacek - 10km / M30 POL Nowe Grochale wkurw_team

Zapłacone

66. Bugajewska Anna - 10km / K50 POL Płońsk KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO

Zapłacone

67. Bugajewski Janusz - 10km / M50 POL Płońsk KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO

Zapłacone

68. Bukowski Janusz - 10km / M60 POL Warszawa Stowarzyszenie Dać Siebie Innym

Zapłacone

69. Buśi Grzegorz - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

70. Buśko Grzegorz - 10km / M40 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

71. Bytner Monika - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

72. Bzura Emilia - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

73. Cendrowski Marcin - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

74. Charlej Ireneusz - 10km / M40 POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

75. Charubin Mariusz - 10km / M40 POL Pisz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ

Zapłacone

76. Chełstowska Małgorzata - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

77. Chmielewski Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa WAT

Zapłacone

78. Chmielnicka Katarzyna - 10km / K16 POL Biała Podlaska

Zapłacone

79. Chodniewicz Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

80. Chodowiec Adam - 10km / M16 POL Warszawa MajCake Runners

Zapłacone

81. Chojnacki Daniel - 10km / M30 POL Sandomierz

Zapłacone

82. Chrupała Rafał - 10km / M30 POL Bydgoszcz

Zapłacone

83. Chruścińska Emilia - 10km / K16 POL Borzęcin Duży

Zapłacone

84. Chrustowski Michał - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

85. Chryścienko Piotr - 10km / M50 POL Piszczac Piszczac Biega

Zapłacone

86. Chrzanowski Marcin - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

87. Chudy Roman - 10km / M60 POL Kłoda R-Team Rydzyna

Zapłacone

88. Chybowski Mariusz - 10km / M40 POL Szczecin ARKANAFIT

Zapłacone

89. Ciarka Krystyna - NW / K POL Chotomów Ferajna Nordica Jabłonna

Zapłacone

90. Cichal Krzysztof - 10km / M50 POL Warszawa KM Aktywni Sochaczew

Zapłacone

91. Cierniak Franciszek - 10km / M16 POL Legionowo Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

92. Cierniak Michał - 10km / M40 POL Legionowo Grupa Biegowa Chtmo

Zapłacone

93. Ciesielski Jakub - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

94. Cimochowska Magdalena - 10km / K40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

95. Clajot Fabian - 10km / M16 POL Warszawa Fc Grabowa

Zapłacone

96. Czapiewska Małgorzata - 10km / K50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

97. Czapiewski Maciej - 10km / M50 POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

98. Czarnecki Jarosław - 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki 1 Bltr

Zapłacone

99. Czarnecki Tomasz - 10km / M30 POL Pruszkow

Zapłacone

100. Czechoska Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

101. Czechowski Jerzy - 10km / M70 POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

102. Czenska Magdalena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

103. Czerepak Marek - 10km / M30 POL Sokolniki Jw2414

Zapłacone

104. Czerepak Wojciech - 10km / M30 POL Sokolniki Jw 2414

Zapłacone

105. Czerwińska Izabela - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

106. Czerwiński Krzysztof - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

107. Czupryn Paweł - 10km / M16 POL Podgórki TEAM ZALESICE

Zapłacone

108. Dąbek Paweł - 10km / M40 POL Józefosław Kondycja

Zapłacone

109. Dąbkowski Arkadiusz - 10km / M50 POL Gdańsk dabkowscy

Zapłacone

110. Dąbrowski Emil - 10km / M16 POL Malbork

Zapłacone

111. Dąbrowski Krzysztof - 10km / M60 POL Radzymin Radzymin Run Team

Zapłacone

112. Dębski Sławomir - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

113. Deląg Jakub - NW / M POL Piotrków Trybunalski KS Polanik

Zapłacone

114. Denert Mariusz - 10km / M30 POL Augustów ATP AUGUSTÓW

Zapłacone

115. Dereszewski Piotr - 10km / M40 POL Przedecz

Zapłacone

116. Deska Elżbieta - 10km / K40 POL Grójec 1. ORel

Zapłacone

117. Długaszk Paweł - 10km / M16 POL Pruszków Jw 2414

Zapłacone

118. Dobrzyńska Agnieszka - 10km / K30 POL Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

119. Doliński Jacek - 10km / M40 POL Chylice Lirene Running Team

Zapłacone

120. Uczestnik anonimowy - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

121. Domański Jacek Expedyt - 10km / M70 POL Warszawa WKB META Lubliniec

Zapłacone

122. Domińczak Marta - 10km / K16 POL Bydgoszcz

Zapłacone

123. Domińczak Patryk - 10km / M30 POL Łowicz

Zapłacone

124. Drabczyk Szymon - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

125. Drejarz-Kaczmarek Anna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

126. Drewnowski Mirosław - NW / M POL Latchorzew

Zapłacone

127. Drzewiecki Damian - 10km / M30 POL Piastów Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

Zapłacone

128. Drzewoszewski Adam - 10km / M30 POL Warszawa Coas

Zapłacone

129. Dudek Bartłomiej - 10km / M30 POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

130. Dudek Patrycja - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

131. Dujka Kamil - 10km / M16 POL Nowy Dwór Mazowiecki 1 Bltr.

Zapłacone

132. Dziadczak Andrzej - 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

133. Dziakiewicz Iwona - NW / K POL Żyrardów

Zapłacone

134. Dziepak Piotr - 10km / M30 POL Wola Mrokowska 1Bltr

Zapłacone

135. Dziubczyk Paulina - NW / K POL Pabianice Forma Na Piątkę NW

Zapłacone

136. Ek Art - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

137. Ensztein Anna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

138. Eswei Kinga - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

139. Ewertowski Piotr - 10km / M50 POL Marki MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

140. Fabisiak Andrzej - 10km / M50 POL Sulejówek Rozbiegany Sulejówek

Zapłacone

141. Fąfara Andrzej - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

142. Fałatowicz Ryszard - 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

143. Feller Arkadiusz - 10km / M30 POL Błędów Błędowska Wataha

Zapłacone

144. Fert Maciej - 10km / M30 POL Kielce

Zapłacone

145. Fiedoruk Piotr - 10km / M50 WAT

Zapłacone

146. Filipczuk Dariusz - 10km / M50 POL Zielonka

Zapłacone

147. Filipiak Lilla - NW / K Muzeum Niepodległości w Warszawie

Zapłacone

148. Filipiak Ryszard - NW / M Muzeum Niepodległości w Warszawie

Zapłacone

149. Filipowicz Natalia - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

150. Firysiuk Tomasz - 10km / M40 POL Ząbki Bagstarbiega

Zapłacone

151. Fligier Bartosz - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

152. Flis Artur - 10km / M30 POL Michałowice

Zapłacone

153. Florek Michał - 10km / M30 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

154. Foryś Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

155. Frąckiewicz Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

156. Frączyk Katarzyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

158. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

159. Frank Michał - 10km / M30 POL Legionowo Wojsko Polskie

Zapłacone

160. Frydrych Bożena - 10km / K60 POL Warszawa ----------------

Zapłacone

161. Furmaniak Joanna - 10km / K30 POL Warszawa RozpędzOna

Zapłacone

162. Gaik-Naczas Paulina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

163. Gaj Bogna - NW / K POL Warszawa NW Człapski Team

Zapłacone

164. Galińska Magdalena - 10km / K30 POL Legionowo Warszawski Zaułek

Zapłacone

165. Gałązka Tomasz - 10km / M40 POL Błonie

Zapłacone

166. Gałecka Agnieszka - NW / K POL Obręb

Zapłacone

167. Gałka Krzysztof - 10km / M16 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

168. Gano Kinga - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

169. Gardyna Waldemar - 10km / M50 POL Piastów ALAAKA

Zapłacone

170. Garska Joanna - 10km / K40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

171. Garski Kryspin - 10km / M40 POL Bytów Świat Płytek u Kryspina

Zapłacone

172. Gaudynek Bogusław - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

173. Gawlik Arkadiusz - 10km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

174. Gawraczyńska Anna - 10km / K60 POL Warszawa Wtł Stegny Warszawa

Zapłacone

175. Gawryś Maciej - 10km / M40 POL Warszawa RUN FOR FUN

Zapłacone

176. Gębski Karol - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

177. Gil Wojciech - NW / M POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

178. Giziewicz Piotr - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

179. Glegocińska Joanna - NW / K POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Zapłacone

180. Głębocka-Roszczyk Joanna - 10km / K30 POL Warszawa SBRT

Zapłacone

181. Głowacki Michał - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

182. Głowniak Mateusz - 10km / M16 POL Busko-Zdrój

Zapłacone

183. Gniuchowska Katarzyna - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

184. Gniuchowski Krzysztof - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

185. Gogolewski Michał - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

186. Golba Kasia - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

187. Gollnik Adam - 10km / M30 JW - 2 Pułk Inżynieryjny

Zapłacone

188. Goławski Robert - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

189. Gołębiewska Anita - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

190. Gołębiewska Łucja - 10km / K16 POL Legionowo

Zapłacone

191. Gołębiewski Marcin - 10km / M30 POL Warszawa #biegamizbieram

Zapłacone

192. Gorczyca Bozena - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

193. Górka Artur - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

194. Górski Michał - 10km / M40 POL Giebułtów Giebułtów ciśnie

Zapłacone

195. Górski Paweł - 10km / M30 POL Błędów BŁĘDOWSKA WATAHA

Zapłacone

196. Górzyńska Anna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

197. Gotowiec Darek - 10km / M40 POL Tłuszcz Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

198. Goździkowski Ireneusz - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

199. Grabowska Karolina - 10km / K40 POL Warszawa GAZELLA TEAM

Zapłacone

200. Grabowski Leszek - 10km / M50 POL Latchorzew Stare Babice Biegają

Zapłacone

201. Grabowski Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa GAZELLA TEAM

Zapłacone

202. Graczyk Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

203. Uczestnik anonimowy - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

204. Grochalski Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

205. Grochowska Joanna - 10km / K50

Zapłacone

206. Grochowski Paweł - 10km / M40 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

207. Grudek Przemysław - 10km / M30 KRP V Warszawa

Zapłacone

208. Gruza Marta - 10km / K40 POL Kazuń Bielany

Zapłacone

209. Grzebsk Ewa - 10km / K50 POL Mława GG

Zapłacone

210. Grzebski Jerzy - 10km / M60 POL Mława GG

Zapłacone

211. Grzegorczykmajcher Edyta - NW / K POL Puławy MATE MOUNTAINS

Zapłacone

212. Gugler Marcin - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

213. Gumiński Gabriel - 10km / M16 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

214. Gumiński Wiesław - 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

215. Gutkowski Janusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

216. Hajduk Maciej - 10km / M40 POL Żyrardów JW 2414 IRVIN- scouts runners

Zapłacone

217. Hajduk Monika - 10km / K16 POL Żyrardów

Zapłacone

218. Hajkowicz Adam - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

219. Hajkowicz Dorota Ewa - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

220. Hinzmann Ernest - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

221. Hłasko Ania - 10km / K16 POL Józefów

Zapłacone

222. Holopiak Ewa - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

223. Hołub Tomasz - 10km / M30 POL Zalesie

Zapłacone

224. Hołubek Karolina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

225. Horała Dominik - 10km / M40 DEKiD

Zapłacone

226. Huza Janusz - 10km / M40 KRP V Warszawa

Zapłacone

227. Jakubik Sławomir - 10km / M40 Szefostwo RG

Zapłacone

228. Jakubowski Krzysztof - 10km / M30 POL Ścinawka Górna ZAO

Zapłacone

229. Jambor Michał - 10km / M40 POL Warszawa Bractwo Biegowe Bgk

Zapłacone

230. Janasz Rafał - 10km / M40 POL Warszawa Wyjazdowi biegacze

Zapłacone

231. Janczarek Arkadiusz - 10km / M40 POL Boża Wola MBC Team

Zapłacone

232. Janiszewska Anna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

233. Jankowski Andrzej - 10km / M40 CSŁiI

Zapłacone

234. Jankowski Remigiusz - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

235. Jarczyk Oskar - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

236. Jaros Honorata - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

237. Jasiul Mariola - 10km / K40 POL Legionowo

Zapłacone

238. Jastrzębska-Majak Marta - NW / K POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

239. Jaszczuk Jagoda - 10km / K30 POL Warszawa WCG

Zapłacone

240. Uczestnik anonimowy - 10km / K30 POL Pułtusk

Zapłacone

241. Jaworski Arkadiusz - 10km / M30 POL Izabelin

Zapłacone

242. Jaworski Krzysztof - 10km / M40 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

243. Jędrocha Rafał - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

244. Jędruszczak Adam - 10km / M16 POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

245. Jędryka Grzegorz - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

246. Jędrzejczak Artur - 10km / M30 POL Łódź Ninka Runing Team

Zapłacone

247. Jędrzejewski Andrzej - 10km / M50 POL Ostrołęka

Zapłacone

248. Jędrzejewski Łukasz - NW / M POL Bielsk HDK Legion Płock

Zapłacone

249. Jędrzejewski Marcin - 10km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

250. Jonczyk-Zieba Ewa - 10km / K50 POL Nadarzyn Mogę Bo Chcę

Zapłacone

251. Jonik Justyna - 10km / K16 WAT

Zapłacone

252. Jóźwik Grzegorz - 10km / M40 POL Warszawa LOreal Running Team

Zapłacone

253. Józwik Robert - 10km / M40 POL Warszawa Arsun

Zapłacone

254. Jurczuk Katarzyna - 10km / K30 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

255. Jurzyk Ireneusz - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

256. Just Krzysztof - 10km / M40 1 BLT

Zapłacone

257. Juszczak Roman - 10km / M50 POL Głowno

Zapłacone

258. Kacperski Kamil - 10km / M30 POL Rybie

Zapłacone

259. Kacpura Piotr - 10km / M40 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego (4. SLSz)

Zapłacone

260. Kaczanowska Monika - 10km / K30 WAT

Zapłacone

261. Kaczor Renata - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

262. Kadłubaj Ela - 10km / K16 POL Błonie

Zapłacone

263. Kądziela Radosław - 10km / M16 POL Marki

Zapłacone

264. Kądziela Rafał - 10km / M40 POL Warszawa Akb Lidzbark Warmiński

Zapłacone

265. Kalaszczyński Łukasz - 10km / M30 POL Płock KM Sport Pro Team

Zapłacone

266. Kamień Dorota - 10km / K40 POL Warszawa AWF Warszawa

Zapłacone

267. Kamiński Stanisław - 10km / M60 POL Nadarzyn GOS Nadarzyn

Zapłacone

268. Kanciała Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

269. Kańciała Rafał - 10km / M16 POL Wołomin

Zapłacone

270. Kaniak Zbigniew - NW / M POL Płońsk NW Płońsk

Zapłacone

271. Karasiewicz Katarzyna - 10km / K40 POL Kuligów

Zapłacone

272. Karczewski Ireneusz - 10km / M40 POL Puławy

Zapłacone

273. Karczewski Wiktor - 10km / M40 POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

274. Karczmarczyk Adam - 10km / M40 POL Sulejowek Biegne po medal

Zapłacone

275. Karłowicz Anna - 10km / K60 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

276. Karolewski Albert - 10km / M16 WAT

Zapłacone

277. Kasowski Robert - 10km / M40 POL Konstancin Jeziorna Lirene Running Team

Zapłacone

278. Kaspryk Jolanta - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

279. Kaszapowa Olga - 10km / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór

Zapłacone

280. Kaszluga Katarzyna - NW / K POL Wraszawa

Zapłacone

281. Kasztankiewicz Kasia - 10km / K16 POL Stara Wieś

Zapłacone

282. Kaszynska Karolina - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

283. Kawa Sławomir - NW / M Przyjaciele MWP Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki

Zapłacone

284. Kawalec Karolina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

285. Kaźmierczak Bartłomiej - 10km / M40 POL Wiktorów PKO Bank Polski

Zapłacone

286. Kędra Karol - 10km / M16 POL Janów Lubelski

Zapłacone

287. Kępińska Kamila - NW / K POL Warszawa Kamyk biega

Zapłacone

288. Kępiński Cezary - 10km / M30 POL Wiązowna Miedzeszyniaky

Zapłacone

289. Kępiński Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

290. Kerner Agnieszka - 10km / K50 POL Milanówek grupa biegowa um w-wa

Zapłacone

291. Kiedrowski Mariusz - 10km / M40 CSŁiI

Zapłacone

292. Kielak Natalia - 10km / K30 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

293. Kilkowska Joanna - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

294. Kłos Zbyszek - 10km / M50 POL Piastow TAK SOBIE BIEGAM -PIASTÓW

Zapłacone

295. Kochanowski Michał - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

296. Kocimski Jan - 10km / M70 POL Sochaczew

Zapłacone

297. Kolasa Andrzej - 10km / M60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

298. Kolasa Barbara - 10km / K60 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

299. Kołacz Ania - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

300. Komarowska Anna - 10km / K40 POL Barnaul Polonia Moskwa

Zapłacone

301. Komorowska Elżbieta - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

302. Komorowski Adam - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

303. Konarski Maciej - 10km / M30 POL Podkowa Leśna Mielony Chrupek

Zapłacone

304. Konieczny Piotr - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

305. Konopka Anna - 10km / K30 41. Baza Lotnictwa Szkolnego (41. BLSz)

Zapłacone

306. Konopka Robert - 10km / M40 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego (4. SLSz)

Zapłacone

307. Koperski Jan - 10km / M60 POL Sławno

Zapłacone

308. Kopytowska Agnieszka - 10km / K30 POL Wysokin

Zapłacone

309. Korga Przemysław - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

310. Kornicka Aneta - NW / K POL Pruszków

Zapłacone

311. Kornicki Robert - NW / M POL Pruszków

Zapłacone

312. Kościelski Mariusz - 10km / M40 POL Chruszczewo Mazovia ProActiv

Zapłacone

313. Kościuczuk Piotr - 10km / M40 POL Legionowo KPP Legionowo

Zapłacone

314. Kościuszko Robert - 10km / M40 POL Bydgoszcz

Zapłacone

315. Kosiaty Jarosław - NW / M POL Warszawa Róbmy Swoje

Zapłacone

316. Kosiewski Grzegorz - 10km / M50 POL Przasnysz

Zapłacone

317. Kosmala Dariusz - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

318. Kostrzewska Justyna - 10km / K30 POL Łomianki Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

319. Kotnis Bogusław - 10km / M40 POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

320. Kowalczyk Bogdan - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

321. Kowalczyk Marcin - 10km / M30 POL Raszyn

Zapłacone

322. Kowalczyk Piotr - 10km / M30 POL Pruszków Cienie wiatru

Zapłacone

323. Kowalewski Rafał - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

324. Kowalska Kasia - 10km / K40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

325. Koziarz Marta - 10km / K30 POL Katowice

Zapłacone

326. Koźlak Tomasz - 10km / M40 POL Wola Zadybska

Zapłacone

327. Kozłowski Witold - 10km / M30 POL Warszawa Warszawa-Bemowo

Zapłacone

328. Kraiński Antoni - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

329. Krasnowska Natalia - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

330. Krawczak Daniel - 10km / M30 POL Hrubieszów JW 1230

Zapłacone

331. Krawczak Hubert - 10km / M30 POL Błędów Błędowska Wataha

Zapłacone

332. Krawczak Małgorzata - 10km / K30 POL Grójec Błędowska Wataha

Zapłacone

333. Krawczyk Paweł - 10km / M40 KP Warszawa Żoliborz

Zapłacone

334. Krochmalska Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

335. Król Ryszard - 10km / M50 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

336. Krupa Maciej - 10km / M16 POL Warszawa Jw1230

Zapłacone

337. Kruszyński Marek - 10km / M30 POL Warszawa Giża Team

Zapłacone

338. Krypa Jan - 10km / M60 POL Warszawa Fundacja LOTTO

Zapłacone

339. Kryściak Edward - 10km / M50 POL Kraków LOZP

Zapłacone

340. Krzak Andrzej - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

341. Krzesińska Renata - 10km / K30 POL Wyśmierzyce Rene Biega

Zapłacone

342. Książyk Marcin - 10km / M30 CSŁiI

Zapłacone

343. Kuciński Mariusz - 10km / M30 POL Głowno

Zapłacone

344. Kuczynski Igor - 10km / M40 POL Warszawa Aptekarz Warszawski

Zapłacone

345. Kuflowski Artur - 10km / M40 POL Grójec 1.ORel

Zapłacone

346. Kulczycki Jan - NW / M POL Gdańsk

Zapłacone

347. Kulik Mariusz - 10km / M40 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego (4. SLSz)

Zapłacone

348. Kuliński Artur - 10km / M40 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

349. Kupiec Igor - 10km / M16 POL Wołomin

Zapłacone

350. Kurek Gustaw - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

351. Kurkus Aleksander - 10km / M40 POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

352. Kurowska Monika - 10km / K40 POL Radzymin RadzyminRunTeam

Zapłacone

353. Kurowski Mateusz - 10km / M16 POL Zielonka

Zapłacone

354. Kurowski Tomasz - 10km / M30 POL Radzymin RadzyminRunTeam

Zapłacone

355. Kuzborski Seweryn - 10km / M30 POL Józefosław 1 Bltr

Zapłacone

356. Kwas August - 10km / M40 CSŁiI

Zapłacone

357. Kwiatkowski Marcin - 10km / M30 POL Nasielsk Nasielscy Patrioci

Zapłacone

358. Kwiatkowski Michał - 10km / M30 POL Górakalwaria

Zapłacone

359. Kwietniewska Katarzyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

360. Kwietniewski Mariusz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

361. Uczestnik anonimowy - 10km / K40 POL Warszawa Slow Jogging

Zapłacone

362. Lachowska Barbara - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

363. Lachowska Oktawia - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

364. Lech Dominika - 10km / K16 POL Reguły

Zapłacone

365. Leśnik Anna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

366. Leśnik Grzegorz - 10km / M30 WAT

Zapłacone

367. Leśnik Kamil - 10km / M16 POL Kobyłka

Zapłacone

368. Leszczyński Roman - 10km / M60 POL Ostrołęka so-biebie-gam

Zapłacone

369. Lewandowska Kinga - 10km / K16 CSŁiI

Zapłacone

370. Lewandowski Andrzej - NW / M POL Jablonna PSST

Zapłacone

371. Libold Maciek - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

372. Lipińska Agata - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

373. Lipińska Joanna - 10km / K16 POL Kazuń Polski RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

374. Lipińska Urszula - NW / K POL Dęblin Face Nordic Walking Team

Zapłacone

375. Lipiński Marcin - 10km / M16 POL Siedlce Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

Zapłacone

376. Lipko Adam - 10km / M40 POL Sławatycze Dzik Sławatycze

Zapłacone

377. Lisowski Michał - 10km / M30 POL Warszawa (Włochy) INVESTA

Zapłacone

378. Lubawska Dorota - NW / K POL Brwinów

Zapłacone

379. Luzny Tomasz - 10km / M40 POL Bartoszyce JW 2039

Zapłacone

380. Łęgocki Marcin - 10km / M30 POL Żakowice Pietrzyk Running Team

Zapłacone

381. Łoch Wiktor - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

382. Łodziński Michał - 10km / M16 POL Piaseczno

Zapłacone

383. Łuczak Małgorzata - 10km / K40 POL Warszawa Runnersi ze Skarbka

Zapłacone

384. Łuczak Piotr - 10km / M40 POL Warszawa PKO Bank Polski

Zapłacone

385. Łukaszewicz Piotr - 10km / M30 POL Płock

Zapłacone

386. Łukaszewska Katarzyna - 10km / K40 POL Łoziska

Zapłacone

387. Łukaszewski Jacek - 10km / M50 POL Łoziska

Zapłacone

388. Uczestnik anonimowy - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

389. Łysiak Krzysztof - 10km / M40 POL Kozienice

Zapłacone

390. Macander Jakub - 10km / M16 POL Skierniewice

Zapłacone

391. Machaczka Mateusz - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

392. Maciołek Dariusz - 10km / M40 POL Sękocin Stary BNP Paribas

Zapłacone

393. Majcher Paweł - 10km / M30 POL Lubartów MATE MOUNTAINS

Zapłacone

394. Majewska Agnieszka - 10km / K16 POL Warszawa MajCake Runners

Zapłacone

395. Makowski Juliusz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

396. Makulec Marcin - 10km / M30 POL Warszawa Santander Runners Team

Zapłacone

397. Maldis Marek - 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

398. Maler Władysław - 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

399. Maliborska Bożena - NW / K POL Otwock

Zapłacone

400. Maliborski Janek - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

401. Maliborski Krzysztof - 10km / M40 POL Otwock

Zapłacone

402. Malinowska Magdalena - 10km / K30 POL Jabłonna

Zapłacone

403. Malinowska Marta - 10km / K30 WAT

Zapłacone

404. Maliszewski Cezary - 10km / M60 POL Warszawa Denat Warszawa

Zapłacone

405. Maniara Adam - 10km / M16 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

406. Marchlewski Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

407. Marcinkiewicz Katarzyna - 10km / K50 POL Kobyłka BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

408. Marcinkowska Renata - NW / K POL Sochaczew Face Nordic Walking Team

Zapłacone

409. Marcinkowski Tomasz - 10km / M40 POL Pruszków

Zapłacone

410. Marczak Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

411. Marczyk Jerzy - NW / M POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

412. Marek Henryk - 10km / M70 POL Warszawa --------------

Zapłacone

413. Marek Roman - 10km / M50 POL Warszawa Ipn

Zapłacone

414. Mariańska Katarzyna - 10km / K16 POL Radzymin

Zapłacone

415. Maron Jacek - 10km / M50 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack Team

Zapłacone

416. Marszalec Jarosław - 10km / M70 POL Sulejówek

Zapłacone

417. Marszałek Jerzy - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

418. Marszałek Marcin - 10km / M30 POL Częstochowa

Zapłacone

419. Martoś Jan - 10km / M16 KRP V Warszawa

Zapłacone

420. Martyniuk Renata - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

421. Maszerowska Jolanta - NW / K POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Zapłacone

422. Matak Cezary - 10km / M40 POL Ząbki

Zapłacone

423. Mazur Marek - 10km / M50 POL Piaseczno Cpi

Zapłacone

424. Mazurkiewicz Grzegorz - 10km / M40 WAT-OOS

Zapłacone

425. Mazuś Jarek - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

426. Mędel Marta - 10km / K40 POL Koszalin

Zapłacone

427. Mędrek Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

428. Merchel Dariusz - 10km / M50 POL Sulejowek Milosna Emeryt

Zapłacone

429. Miazek Joanna - 10km / K30 POL Rokiciny

Zapłacone

430. Michalak Magdalena - NW / K POL Warszawa PKOBP

Zapłacone

431. Mieszkowski Maciej - 10km / M50 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

432. Mikielski Daniel - 10km / M16 POL Olsztynek

Zapłacone

433. Mikina Artur - 10km / M60 POL Warszawa Pwpw Sa

Zapłacone

434. Mioduszewski Adrian - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

435. Mioduszewski Mariusz - 10km / M40 POL Ząbki Biuro do Spraw Proobronnych MON

Zapłacone

436. Miotk Andrzej - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

437. Mirecki Jan - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

438. Miszewski Michał M. - 10km / M40 POL Warszawa Night Runners

Zapłacone

439. Misztalewska Iwona - 10km / K40 POL Gdynia

Zapłacone

440. Młodzianowski Michał - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

441. Młynarczyk Tomasz - 10km / M30 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

442. Morawski Mateusz - 10km / M16 WAT

Zapłacone

443. Moskal Arkadiusz - 10km / M40 POL Warszawa Astmatyczne Grubasy

Zapłacone

444. Moszumański Karol - 10km / M16 POL Radymno

Zapłacone

445. Mroczkowski Damian - 10km / M16 POL Pułtusk

Zapłacone

446. Mróz Mariusz - 10km / M16 POL Pokój

Zapłacone

447. Munik Krzysztof - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

448. Murzyn Maria - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

449. Muskała Marcin - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

450. Naczas Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

451. Nadolny Piotr - 10km / M30 POL Leoncin

Zapłacone

452. Nagórski Ryszard - 10km / M60 POL Ciechocinek

Zapłacone

453. Naskręt Mariusz - 10km / M40 POL Racot

Zapłacone

454. Nguyenha Piotr - 10km / M30 POL Warszawa ANG Spółdzielnia

Zapłacone

455. Niewiadomski Igor - 10km / M16 POL Szczecin AZS Uniwersytet Warszawski

Zapłacone

456. Niewiadomski Zdzislaw - 10km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

457. Nikołajów Adam - 10km / M40 POL Warszawa Oddział Zabezpieczenia

Zapłacone

458. Nosowski Konrad - 10km / M30 IU

Zapłacone

459. Nowak Iwona - 10km / K30 POL Otwock #drużyna

Zapłacone

460. Nowakowski Czeslaw - 10km / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

461. Nowakowski Maciej Potwór - 10km / M40 POL Warszawa REMBERTÓW TEAM

Zapłacone

462. Nowicki Lukasz - 10km / M40 POL Warszawa SUNMAKE

Zapłacone

463. Nowocień Jacek - 10km / M60 POL Podkowa Leśna Uczniowski Klub Sportowy RUSIEC

Zapłacone

464. Noworyta Jacek - NW / M POL Warszawa ASA TEAM Biegiem po zdrowie

Zapłacone

465. Ochnik Krzysztof - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

466. Ogończyk Donata - 10km / K16 POL Legionowl

Zapłacone

467. Ogórek Agnieszka - 10km / K40 POL Studzianki

Zapłacone

468. Ogrodniczek Dawid - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

469. Ogrodowczyk Weronika - NW / K POL Brwinów

Zapłacone

470. Ogrodowczyk Wiktoria - NW / K POL Brwinów

Zapłacone

471. Okoń Adrian - 10km / M30 KRP V Warszawa

Zapłacone

472. Okrzesik Ma - 10km / K50 POL Warszawa Warta

Zapłacone

473. Olbryś Stanisław - 10km / M50 POL Nasielsk KB Legionowo

Zapłacone

474. Olejniczak Dorota - NW / K POL Pabianice Forma Na Piątkę NW

Zapłacone

475. Olejniczak Piotr - NW / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

476. Olejnik Jacek - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

477. Olender Grzegorz - 10km / M40 41. Baza Lotnictwa Szkolnego (41. BLSz)

Zapłacone

478. Olszewska Malwina - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

479. Oparcik Hubert - 10km / M30 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

480. Orlik Sebastian - 10km / M40 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego (4. SLSz)

Zapłacone

481. Ostrowski Sylwester - 10km / M30 POL Wilków Pierwszy BŁĘDOWSKA WATAHA

Zapłacone

482. Osuch Joanna - 10km / K30 ORO

Zapłacone

483. Owczarek Mariusz - 10km / M40 POL Warszawa Pair Team

Zapłacone

484. Pac Bartosz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

485. Paczkowski Mateusz - 10km / M16 POL Legionowo

Zapłacone

486. Padysz Arek - 10km / M40 POL Warszawa Ursus. Biega.

Zapłacone

487. Padysz Paweł - 10km / M30 POL Łosice

Zapłacone

488. Pałczyński Maciej - 10km / M16 POL Lesznowola

Zapłacone

489. Panek Damian - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

490. Pasternak Justyna - 10km / K40 POL Łomianki Wyjazdowi biegacze

Zapłacone

491. Paszkiewicz Marcin - 10km / M16 POL Sandomierz

Zapłacone

492. Paszkiewicz Olgierd - 10km / M40 POL Bratoszewice PWPW

Zapłacone

493. Patrejko Krzysztof - 10km / M30 WAT

Zapłacone

494. Patrejko Łukasz - 10km / M30 WAT

Zapłacone

495. Pawełas Marta - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

496. Paziewski Andrzej - 10km / M40 DWOT

Zapłacone

497. Perlan Robert - 10km / M40 POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

498. Perzyna Wojciech - 10km / M30 POL Tarczyn OSP KOTORYDZ

Zapłacone

499. Pesta Marek - NW / M POL Płock NW chodzimy po Płocku

Zapłacone

500. Petlak Piotr - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

501. Petryka Wojciech - 10km / M40 POL Raszyn

Zapłacone

502. Piątek Bogdan - 10km / M60 POL Zielonka LECHICI Zielonka

Zapłacone

503. Piekut Andrzej - 10km / M60 POL Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger

Zapłacone

504. Pietrzak Jacek - 10km / M40 POL Warszawa Wojska Obrony Terytorialnej

Zapłacone

505. Pietrzak Jakub - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

506. Pietrzak Krzysztof - 10km / M40 POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

507. Pietrzak Natalia - 10km / K16 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

508. Piguła Krzysztof - NW / M POL Łódź

Zapłacone

509. Pilzak Janusz - NW / M Muzeum Wojska Polskiego

Zapłacone

510. Pinkas Aleksandra - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

511. Pinkosz Leszek - 10km / M60 POL Zielonka lechici zielonka

Zapłacone

512. Piotrowski Jan - 10km / M30 Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

513. Piszczako Tomasz - 10km / M50 POL Warszawa Lirene Running Team

Zapłacone

514. Piwoński Jacek - 10km / M16 POL Orzysz

Zapłacone

515. Plath-Koperska Krystyna - 10km / K50 POL Sławno

Zapłacone

516. Plucinska Marta - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

517. Pluszka Adam - 10km / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

518. Płaczkiewicz Robert - 10km / M30 POL Bydgoszcz SOL3|SquadRUN

Zapłacone

519. Podgórzak Zdzisław - NW / M POL Warszawa nie zrzeszony

Zapłacone

520. Podsiadło Maciej - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

521. Pokwicka Janina - NW / K POL Płońsk NW Płońsk

Zapłacone

522. Polak Dariusz - 10km / M40 POL Czestochowa

Zapłacone

523. Polak Sebastian - 10km / M30 POL Warszawa Zdrofit

Zapłacone

524. Polańska Agnieszka - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

525. Polański Michał - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

526. Polański Piotr - 10km / M50 POL Warszawa Warszawa-Mokotów

Zapłacone

527. Pomaski Bartłomiej - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

528. Popek Barbara - 10km / K40 POL Jastrzębie-Zdrój sobieski6

Zapłacone

529. Popielarska Marta - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

530. Posman Katarzyna - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

531. Prędki Waldemar - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

532. Uczestnik anonimowy - 10km / K30 POL Warszawa Naprzód Młociny/ Ślęzak Team

Zapłacone

533. Przybylska Dorota - 10km / K30 41. Baza Lotnictwa Szkolnego (41. BLSz)

Zapłacone

534. Przybysz Andrzej - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

535. Przyk Krzysztof - NW / M POL Warszawa Run-Log.com

Zapłacone

536. Ptak Krzysztof - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

537. Ptasiński Piotr - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

538. Puchalski Filip - 10km / M30 POL Warszawa MOYA Running Team

Zapłacone

539. Pudłowski Paweł - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

540. Pustelnik Adam - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

541. Puton Michał - 10km / M30 POL Lipsko

Zapłacone

542. Pylniev Oleksandr - 10km / M30 POL Warszawa MajCake

Zapłacone

543. Pyrzak Paweł - 10km / M30 POL Przemyśl Fort Jaksmanice

Zapłacone

544. Radomski Artur - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

545. Radomski Marcin - NW / M POL Płock Biegam W Sfetsze

Zapłacone

546. Raducka Mirella - 10km / K30 POL Warszawa BBKTS

Zapłacone

547. Radzimirski Adam - 10km / M16 POL Warszawa Deloitte Adventure Team

Zapłacone

548. Rafińska Agnieszka - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

549. Rak Adam - 10km / M30 POL Warszawa Wodociągi Warszawskie

Zapłacone

550. Rak Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

551. Rakoczy Dorota - 10km / K40 POL Milanówek

Zapłacone

552. Rakoczy Paweł - 10km / M40 POL Milanowek

Zapłacone

553. Raś Agnieszka - 10km / K40 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

554. Ratyński Marek - 10km / M40 POL Otwock Otwocki Tuptacz

Zapłacone

555. Rębiś Tomasz - 10km / M30 POL Stanisławice

Zapłacone

556. Rech Jaroslaw - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

557. Reda Alicja - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

558. Regulska Ewa - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

559. Rejmentowska Sylwia - NW / K POL Warszawa Pasja Nordic Walking

Zapłacone

560. Rewekant Małgorzata - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

561. Rewera Robert - 10km / M40 POL Warszawa Pko Bank Polski

Zapłacone

562. Robak Wojciech - 10km / M30 DG RSZ

Zapłacone

563. Rochnowska Magdalena - 10km / K40 POL Chotomów

Zapłacone

564. Rochnowski Artur - 10km / M40 POL Chotomów

Zapłacone

565. Rodak Zbigniew - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

566. Rogolski Artur - 10km / M40 POL Warszawa PZU SPOTR TEAM

Zapłacone

567. Romańczuk Michał - 10km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

568. Romanowicz Katarzyna - 10km / K40 POL Brwinów Brwinów

Zapłacone

569. Różak Krzysztof - 10km / M30

Zapłacone

570. Rozwandowicz Maciej - 10km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

571. Rubaj Andrzej - 10km / M50 Lotnicza Akademia Wojskowa

Zapłacone

572. Rusak Kamil - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

573. Rusiecki Tomasz - 10km / M40 POL Stare Załubice

Zapłacone

574. Rusztecki Rafał - 10km / M40 POL Warszawa TasmanianDevil

Zapłacone

575. Rybka Tomasz - 10km / M40 DGW

Zapłacone

576. Ryjak Patrycja - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

577. Rykaczewski Piotr - 10km / M50 POL Strzegowo

Zapłacone

578. Ryś Paweł - 10km / M30 WAT

Zapłacone

579. Rytkowski Piotr - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

580. Rzemieniecki Marek - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

581. Rzepkowski Rafał - 10km / M40 POL Nowa Iwiczna Polish Wings

Zapłacone

582. Rzymowska Krystyna - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

583. Sabat Norbert - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

584. Sadłowska Aleksandra - 10km / K16 POL Wąchock

Zapłacone

585. Sadowska Marzena - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

586. Sadowski Bartłomiej - 10km / M40 POL Legionowo zawsze gOTowi zawsze blisko

Zapłacone

587. Sarba Tomasz - 10km / M30 POL Warszawa Rakieta!

Zapłacone

588. Sasin Andrzej - 10km / M40 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

589. Sawczenko Grzegorz - 10km / M30 POL Wołomin WAT

Zapłacone

590. Schindler Żaneta - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

591. Sekścińska Magda - 10km / K30 POL Łomża

Zapłacone

592. Senger Robert - 10km / M30 POL Warszawa Trizarza Team

Zapłacone

593. Serafin Piotr - 10km / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

594. Setnikowski Grzegorz - 10km / M60 POL Otwock

Zapłacone

595. Shehda Olha - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

596. Sielawa Beata - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

597. Siemiński Sławomir - 10km / M40 DG RSZ

Zapłacone

598. Sieruga Gabriel - 10km / M40 POL Opoczno JW4391

Zapłacone

599. Sierzputowska Ewa - 10km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

600. Sierzputowska Iwona - 10km / K40 POL Warszawa Anin Biega

Zapłacone

601. Sierzputowski Robert - 10km / M40 WAT

Zapłacone

602. Siess Jarosław - 10km / M50 POL Pabianice

Zapłacone

603. Siniarska Paulina - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

604. Siodłak Sławomir - 10km / M40 SG WP

Zapłacone

605. Sitkiewicz Anna Maria - NW / K POL Nadarzyn

Zapłacone

606. Sitnik Bartłomiej - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

607. Skiba Marek - 10km / M40 SG WP

Zapłacone

608. Skory Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Królewski klub biegowy

Zapłacone

609. Skowroński Bartosz - 10km / M16 POL Legionowo

Zapłacone

610. Skowroński Wojciech - 10km / M50 POL Warszawa Santander Runners Team

Zapłacone

611. Skrzeszewski Sebastian - 10km / M16 POL Skierniewice Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

612. Skuza Tomasz - 10km / M30 CSŁiI

Zapłacone

613. Śliwa Wojciech - 10km / M40 POL Żyrardów Scouts Runners

Zapłacone

614. Śliwińska Barbara - 10km / K30 POL Legnica

Zapłacone

615. Sładek Karol - 10km / M30 POL Michałowice-Osiedle

Zapłacone

616. Sławiński Piotr - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

617. Śmigielska Kinga - 10km / K16 POL Drużbice

Zapłacone

618. Śmigielski Robert - 10km / M40 POL Zielonka Lechici Zielonka

Zapłacone

619. Smoczyk Hubert - 10km / M30 POL Warszawa Warszawski Zaułek

Zapłacone

620. Smoczyńska Sylwia - 10km / K40 POL Pruszków Wkurw_team

Zapłacone

621. Smogorzewska Marta - 10km / K30 POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

622. Smoleń Wacława - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

623. Sobczak Bartłomiej - 10km / M30 POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

624. Sobczyńska Krystyna - 10km / K40 POL Nasielsk Baszta team

Zapłacone

625. Sobczyński Paweł - 10km / M30 POL Warszawa JKB

Zapłacone

626. Sobecki Grzegorz - 10km / M40 WAT

Zapłacone

627. Sobieraj Maciej - 10km / M30 POL Warszawa Zwyrole ze Stolycy

Zapłacone

628. Socha Paweł - 10km / M30 POL Ząbki 12tri.pl

Zapłacone

629. Sochocki Dariusz - 10km / M50 POL Legionowo

Zapłacone

630. Soliwodzki Jarosław - 10km / M40 KRP V Warszawa

Zapłacone

631. Soltyk-Deminet Krystyna - 10km / K60 POL Warszawa

Zapłacone

632. Sopczyńska Beata - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

633. Sówka Katarzyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

634. Spoczynski Michal - 10km / M40 POL Warszawa IESE Running Team

Zapłacone

635. Sroka Ewa - 10km / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

636. Stachelek Izabela - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

637. Stachera Sylwia - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

638. Stachowicz Marcin - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

639. Stachowski Janusz - 10km / M40 POL Góra Kalwaria

Zapłacone

640. Stankiewicz Michał - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

641. Stapel Jarek - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

642. Starczewski Piotr - 10km / M50 POL Pruszków

Zapłacone

643. Starska Ewa - NW / K POL Płock

Zapłacone

644. Starzynski Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Entre.pl Team

Zapłacone

645. Stasiak Piotr - 10km / M30 POL Zielonka

Zapłacone

646. Stefaniak Jarosław - 10km / M40 41. Baza Lotnictwa Szkolnego (41. BLSz)

Zapłacone

647. Stelmach Jowita - 10km / K30 POL Zakroczym

Zapłacone

648. Stelmach Łukasz - 10km / M30 POL Zakroczym

Zapłacone

649. Stempel Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa Marysin Wawerski Biega

Zapłacone

650. Stępień Adam - 10km / M30 POL Warszawa Ananasy

Zapłacone

651. Uczestnik anonimowy - 10km / M30 POL Warszawa Warzawaski Boks

Zapłacone

652. Stolarska Anastasiia - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

653. Strachocka Anna - 10km / K60 Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

654. Strupiechowska Emilia - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

655. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

656. Sulejczyk Piotr - 10km / M40 POL Mińsk Mazowiecki 1.BLTr

Zapłacone

657. Sulkowski Piotr - 10km / M30 POL Płock

Zapłacone

658. Surowiak Danuta - 10km / K50 Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

659. Surowiecki Marcin - 10km / M40 POL Opoczno

Zapłacone

660. Swiderski Jarosław - 10km / M30 POL Grojec

Zapłacone

661. Świerczyński Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

662. Świesiulski Łukasz - 10km / M16 POL Garwolin Victus Rębków / PSP Garwolin

Zapłacone

663. Świstak Piotr - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

664. Sybicki Daniel - 10km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki OR MON

Zapłacone

665. Sykut Adam - 10km / M40 POL Warszawa Wolny

Zapłacone

666. Syrocki Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Zgrupowanie Radosław

Zapłacone

667. Szałkowski Przemysław - 10km / M30 POL Warszawa PZU SPORT TEAM

Zapłacone

668. Szczakowska Dorota - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

669. Szczęśniak Michał - 10km / M40 POL Bedzin

Zapłacone

670. Szczygieł Michał - 10km / M16 POL Strzyżów

Zapłacone

671. Szerszeń Andrzej - 10km / M40 POL Józefosław Szefostwo Służby Hydrometeorologicznej Sił Zbrojnych RP

Zapłacone

672. Szewczyk Mateusz - 10km / M30 POL Józefów Olimpia Latowicz

Zapłacone

673. Szkółka Robert - 10km / M40 POL Chotomów Inspektorat Informatyki MON

Zapłacone

674. Szlachcic Monika - NW / K Przyjaciele MWP Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki

Zapłacone

675. Szmigielski Mateusz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

676. Sznjefus Beata - 10km / K30 POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

677. Szopa Sławomir - 10km / M40 POL Warszawa Biuro do Spraw Proobronnych

Zapłacone

678. Szostakowski Jarosław - 10km / M50

Zapłacone

679. Szuba Paweł - 10km / M30 POL Wrocław

Zapłacone

680. Szumski Maciej - 10km / M30 POL Warszawa Jw 2414

Zapłacone

681. Szwed Łukasz - 10km / M40 POL Lubliniec

Zapłacone

682. Szydłowski Piotr - 10km / M30 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

683. Szydłowski Waldemar - 10km / M60 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

684. Szylberg Aleksandra - 10km / K30 POL Warszawa Spartan Sgx Warsaw

Zapłacone

685. Szymanik Paweł - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

686. Szymański Artur - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

687. Szymański Grzegorz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

688. Szymański Michał - 10km / M30 POL Warszawa LegiaRunClub

Zapłacone

689. Szymura Józef - 10km / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

690. Szysz Łukasz - 10km / M30 POL Warszawa Gazella Team

Zapłacone

691. Szyszka Miroslaw - 10km / M60 POL Warszawa SUPER SZYCHA

Zapłacone

692. Tarnowski Marcin - 10km / M40 POL Warszawa S710 Running Team

Zapłacone

693. Telakowska Anita - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

694. Todorski Tomasz - 10km / M40 POL Warszawa SBRT WARSZAWA

Zapłacone

695. Tomanek Andrzej - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

696. Tomaszek Robert - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

697. Tomaszewska Mariola - 10km / K50 POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

698. Tomaszewski Dariusz - 10km / M40 POL Dąbrowa Górnicza REAL-BAU

Zapłacone

699. Toporek Jacek - 10km / M50 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego (4. SLSz)

Zapłacone

700. Torzewska Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

701. Torzewski Janusz - 10km / M40 POL Warszawa WAT

Zapłacone

702. Traczyk Grzegorz - 10km / M30 KRP V Warszawa

Zapłacone

703. Traczyk Kazimierz - 10km / M50 POL Hipolitów TT

Zapłacone

704. Traczyk Przemek - 10km / M30 POL Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów

Zapłacone

705. Trawińska Katarzyna - NW / K POL Warszawa KOLIBER TEAM

Zapłacone

706. Trawińska Teresa - NW / K POL Warszawa Koliber Team

Zapłacone

707. Trawiński Andrzej - 10km / M40 POL Warszawa JTENDO

Zapłacone

708. Trębicki Błażej - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

709. Tronowska Beata - 10km / K40 POL Warszawa Jack Team / Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

710. Tronowska Wiktoria - 10km / K16 POL Warszawa Jack Team / Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

711. Tronowski Marek - 10km / M40 POL Warszawa Jack Team / Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

712. Trusiak Artur - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

713. Trzaskowska Justyna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

714. Tula Renata - 10km / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

715. Turczyńska Monika - 10km / K40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

716. Tuzinek Paweł - 10km / M40 POL Skaryszew Zabiegany Skaryszew

Zapłacone

717. Wach Mateusz - 10km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

718. Wągrodzka Małgorzata - 10km / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

719. Walac Jacek - 10km / M30 POL Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

720. Walczak Daniel - 10km / M40 POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

721. Walczuk Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa NIEPOCZYTALNI

Zapłacone

722. Wasilewski Robert - 10km / M40 POL Warszawa COP - DKP

Zapłacone

723. Wasilkiewicz Bohdan - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

724. Wawrzeniak Aleksandra - 10km / K40 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

725. Wawrzeniak Robert - 10km / M40 POL Łódź Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

726. Węcławiak Alina - NW / K POL Piaseczno Mors

Zapłacone

727. Węgrecki Paweł - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

728. Welkier Marcin - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

729. Welkier Monika - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

730. Wiaderek Piotr - 10km / M30 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

731. Wiaderek Sławomir - 10km / M60 POL Warszawa Pędzące Żółwie

Zapłacone

732. Wiciak Mariusz - 10km / M40 POL Sochaczew Bzura Chodaków

Zapłacone

733. Więckowski Janusz - NW / M POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Zapłacone

734. Więczkowski Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa MUAY RUNNING TEAM

Zapłacone

735. Wiesiołek Grzegorz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

736. Wilczyńska Małgorzata - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

737. Wileński Zbigniew - 10km / M50 Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

738. Wilgat Adam - 10km / M40 POL Siemiatycze Dzikie Skrzydło/Warsaw Run Club

Zapłacone

739. Wingerden Rory - 10km / M30 NLD Dordrecht

Zapłacone

740. Wiśniewski Bartłomiej - 10km / M16 POL Leszno Scania

Zapłacone

741. Wiśniewski Radosław - 10km / M40 POL Łódź

Zapłacone

742. Wiśniewski Robert - 10km / M40 POL Nowe Gałki TKKF PŁOCK

Zapłacone

743. Wiszowaty Piotr - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

744. Witas Aneta - 10km / K40 POL Palmiry

Zapłacone

745. Witas Jaromir - 10km / M40 POL Palmiry

Zapłacone

746. Wizert Józef - 10km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

747. Własinowicz Sebastian - 10km / M16 POL Łomianki OSP Łomianki

Zapłacone

748. Włoch Grzegorz - 10km / M30 WAT

Zapłacone

749. Wodecka Małgorzata - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

750. Wodziński Michał - 10km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

751. Wójcik Agnieszka - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

752. Wójcik Joanna - NW / K POL Gródków

Zapłacone

753. Wójcik Kinga - 10km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

754. Wójcik Małgorzata - 10km / K40 POL Wiązowna

Zapłacone

755. Wójcik Mariusz - NW / M Przyjaciele MWP Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki

Zapłacone

756. Wójcik Robert - 10km / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

757. Uczestnik anonimowy - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

758. Wojnicz Grzegorz - 10km / M30 POL Pasłęk

Zapłacone

759. Wojtczak Adrian - 10km / M40 POL Ełk

Zapłacone

760. Wołoszka Michał - 10km / M30 POL Łódź

Zapłacone

761. Woźniak Krzysztof - 10km / M30 POL Warszawa Investa

Zapłacone

762. Woźniak Michał - 10km / M30 POL Pruszków

Zapłacone

763. Woźniakdrewnowska Halina - NW / K POL Latchorzew

Zapłacone

764. Woźniecki Przemysław - 10km / M40 POL Marki

Zapłacone

765. Wróbel Łukasz - 10km / M30 POL Kedzierzyn-Kozle LM SPARROW LOGISTICS

Zapłacone

766. Wróbel Marek - 10km / M60 POL Łask Niezrzeszony-Łask

Zapłacone

767. Wróbel Marta - 10km / K30 POL Kedzierzyn-Kozle LM SPARROW LOGISTICS

Zapłacone

768. Wróbel Tomasz - 10km / M40 KP Warszawa Żoliborz

Zapłacone

769. Wróblewska Barbara - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

770. Wróblewska Iwona - NW / K POL Wyszków

Zapłacone

771. Wróblewski Kazimierz - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

772. Wronowski Dariusz - 10km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

773. Wroński Wojciech - 10km / M40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

774. Wroński-Tusik Mateusz - 10km / M40 POL Limanowa MKS Limanovia / KS Limanowa Forrest / MaratonyPolskie.PL Team

Zapłacone

775. Wszołek Adam - 10km / M40 CSŁiI

Zapłacone

776. Wudarczyk Tomasz - 10km / M50 POL Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów

Zapłacone

777. Wujec Bartłomiej - 10km / M40 POL Jozefów

Zapłacone

778. Wypysińska Anna - 10km / K30 POL Warszawa Gąbin Biega

Zapłacone

779. Wypysiński Rafał - 10km / M30 POL Warszawa Gąbin Biega

Zapłacone

780. Wysocka Karolina - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

781. Wysocki Dominik - 10km / M30 POL Płock

Zapłacone

782. Wysocki Sergiusz - 10km / M30 POL Wiązowna KP PSP Otwock

Zapłacone

783. Wysocki Wojciech - 10km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

784. Zagórska Iwona - 10km / K30 CSŁiI

Zapłacone

785. Zagórski Tomasz - 10km / M40 CSŁiI

Zapłacone

786. Zanoberg Arkadiusz - 10km / M30 POL Teresin

Zapłacone

787. Zanoberg Maciej - 10km / M16 POL Dziekanów Leśny

Zapłacone

788. Zawadzińska Anna - 10km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

789. Zawadzki Łukasz - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

790. Zawadzki Tadeusz - 10km / M50 POL Pruszków ron

Zapłacone

791. Zawierucha Leszek - NW / M POL Warszawa Nationale - Nederlanden Running Team

Zapłacone

792. Zawiślak Jola - 10km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

793. Zbrzeźniak Igor - 10km / M16 POL Raszyn

Zapłacone

794. Zdanowska Agnieszka - 10km / K30 POL Warszawa ANG

Zapłacone

795. Zdunek Edyta - 10km / K40 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

796. Zdunek Waldemar - 10km / M50 POL Wołomin BÓBR TŁUSZCZ

Zapłacone

797. Zduniak Mariusz - 10km / M40 KP Warszawa Żoliborz

Zapłacone

798. Żelazna Beata - NW / K Przyjaciele MWP Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki

Zapłacone

799. Zgorzelska Anna - 10km / K30 POL Płock Nowe Gulczewo

Zapłacone

800. Ziara Agnieszka - 10km / K16 POL Jasło

Zapłacone

801. Żochowski Michał - 10km / M16 WAT

Zapłacone

802. Żółciński Waldemar - 10km / M60 Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

803. Żołnacz Szymon - 10km / M16 Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Zapłacone

804. Zubek Waldemar - 10km / M50 POL Warszawa Biuro do Spraw Proobronnych

Zapłacone

805. Żuraniewska Agnieszka - 10km / K40 POL Warszawa Team Parszczyńskich

Zapłacone

806. Żurawska Renata - 10km / K40 POL Warszawa Leniwce Team

Zapłacone

807. Żurawski Paweł - 10km / M40 POL Warszawa Dowództwo WOT

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU