VII Grand Prix Radomia - Planty [Mężczyźni]

Radom - Stadion MOSiR
19.04.2015

Wyniki

Biegi 5km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
JAGIEŁO Michał
LUBIENIA
57 Lubienia 3:23 17.86 00:16:52:11
2
GRABDA Karol
Biegiem Radom!
136 Mirów 3:25 17.86 00:17:02:15
3
KAMUSIŃSKI Paweł
windoor radom
61 Radom 3:29 17.24 00:17:24:32
4
WÓJCIK Bartłomiej
RLTL ZTE Radom
125 Radom 3:30 17.24 00:17:28:12
5
LEŚNIEWSKI Andrzej
Politechnika Warszawska
71 Zwoleń 3:30 17.24 00:17:28:54
6
ORMAN Tomasz
151 Szydłowiec 3:36 16.67 00:17:55:10
7
SOBÓL Krzysztof
LKBRUDNIK
97 Sadek 3:38 16.67 00:18:05:03
8
KOWALCZYK Michał
www.biegoholik.pl
129 Radom 3:39 16.67 00:18:13:24
9
KACPRZAK Andrzej
Biegiem Radom!
58 Radom 3:41 16.13 00:18:23:14
10
GAŁEK Marcin
Biegiem Radom!
132 Zdziechów 3:42 16.13 00:18:29:41
11
WOJTUNIAK Rafał
Biegiem Radom!
138 Małęczyn 3:43 16.13 00:18:30:03
12
RUSAK Sławomir
Biegiem Radom!
91 Radom 3:43 16.13 00:18:31:24
13
PRAŻMOWSKI Adam
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
86 Radom 3:45 16.13 00:18:40:12
14
SERAFIN Piotr
93 Wojciechów 3:45 16.13 00:18:41:12
15
NOWAK Przemysław
79 Radom 3:46 16.13 00:18:49:32
16
GAŁASIEWICZ Igor
195 3:47 16.13 00:18:51:24
17
KIEPIEL Grzegorz
64 Jedlnia Letnisko 3:54 15.63 00:19:29:02
18
SZYMCZYK Paweł
ZST Radom
103 Małęczyn 3:57 15.15 00:19:40:26
19
MYRTA Andrzej
152 Radom 3:57 15.15 00:19:44:62
20
BARTKIEWICZ Tomasz
149 Radom 3:57 15.15 00:19:44:87
21
GOŹDZIEWSKI Adrian
UKS Technik Radom
121 Radom 4:01 15.15 00:20:03:21
22
POSUNIAK Kacper
85 Radom 4:01 15.15 00:20:04:51
23
REJMER Krzysztof
UKS Technik Radom
89 Radom 4:03 14.71 00:20:11:72
24
TARKOWSKI Radosław
148 Radom 4:04 14.71 00:20:15:06
25
RĘKAWIK Krzysztof
Rekiny Fitnesu Radom
119 Skaryszew 4:04 14.71 00:20:15:14
26
BRÓDKA Paweł
Biegiem Radom!
141 Radom 4:04 14.71 00:20:15:42
27
DOMIŃCZAK Łukasz
154 Radom 4:04 14.71 00:20:18:24
28
RYCHLICKI Waldemar
135 Augustów 4:05 14.71 00:20:23:63
29
PAJĄK Kacper
Szkuner
80 Radom 4:06 14.71 00:20:26:15
30
MAJKUCIŃSKI Marek
Biegiem Radom!
73 Radom 4:06 14.71 00:20:29:15
31
WOJCIESZEK Sławomir
108 Radom 4:07 14.71 00:20:30:32
32
PANKOWSKI Tomasz
Rekiny Fitnessu Radom
82 Radom 4:07 14.71 00:20:32:45
33
STYSIEK Piotr
Biegiem Radom!
153 Radom 4:08 14.71 00:20:36:34
34
CZERWIEC Artur
155 Radom 4:09 14.29 00:20:43:15
35
MADEJ Artur
72 Radom 4:09 14.29 00:20:43:45
36
STYSIEK Maciej
101 Radom 4:10 14.29 00:20:49:16
37
BREWCZYŃSKI Wojciech
WARTA
116 Radom 4:12 14.29 00:20:56:13
38
DZIUK Dariusz
51 4:13 14.29 00:21:00:34
39
WĄTŁY Mateusz
RLTL ZTE Radom
120 Szydłowiec 4:13 14.29 00:21:04:16
40
GÓRKA Paweł
123 Radom 4:13 14.29 00:21:04:34
41
PAWELEC Norbert
PMP POLAND
83 Radom 4:14 14.29 00:21:05:43
42
HERNIK Aleksander
56 Słupica 4:14 14.29 00:21:06:07
43
GREGOREK Tomasz
Trend Glass Runing Team
124 Radom 4:14 14.29 00:21:08:13
44
BORKOWSKI Daniel
146 Radom 4:15 14.29 00:21:12:41
45
MATRASZEK Maciej
156 Radom 4:17 13.89 00:21:21:16
46
FIT Tomasz
52 Radom 4:19 13.89 00:21:31:03
47
GRUSZCZYŃSKI Przemysław
RLTL ZTE Radom
131 Radom 4:19 13.89 00:21:31:19
48
KĄDZIELA Konrad
60 Radom 4:19 13.89 00:21:33:49
49
WŁODEK Damian
Biegiemnatrening.pl
107 Radom 4:20 13.89 00:21:37:14
50
PAJĄK Michał
Szkuner
81 Radom 4:20 13.89 00:21:38:69
51
WIECZOREK Paweł
Trend Glass Running Team
106 Radom 4:21 13.89 00:21:42:18
52
ŚWIERCZ Robert
118 Warszawa 4:26 13.51 00:22:06:87
53
PROKOP Michał
87 Radom 4:26 13.51 00:22:08:32
54
KRAWCZYK Sławomir
67 Radom 4:30 13.51 00:22:26:19
55
LACHOWSKI Arkadiusz
69 4:32 13.16 00:22:35:42
56
WALCZAK Mikołaj
104 4:32 13.16 00:22:38:34
57
MAŁEK Arkadiusz
PMP POLAND
74 Radom 4:33 13.16 00:22:42:36
58
BRODALKA Jacek
Simlock24.pl
45 Radom 4:36 13.16 00:22:56:43
59
BILSKI Robert
PMP Poland
42 Radom 4:36 13.16 00:22:57:16
60
ZAWADZKI Piotr
111 Radom 4:38 12.82 00:23:08:14
61
ROMANOWICZ Marcin
90 Radom 4:39 12.82 00:23:14:16
62
GREGORCZYK Karol
54 Ludwinów 4:42 12.82 00:23:27:94
63
ĆMIEL Dominik
48 Radom 4:43 12.82 00:23:31:16
64
SULIKOWSKI Artur
102 Radom 4:45 12.50 00:23:44:36
65
MIERNIK Jacek
77 Radom 4:48 12.50 00:23:59:67
66
KACZMARSKI Jacek
59 Radom 4:49 12.50 00:24:00:16
67
SZYMCZYK Mariusz
142 Radom 4:49 12.50 00:24:00:32
68
KOWALCZYK Zbigniew
65 Radom 4:49 12.50 00:24:00:85
69
PRZERWA Konrad
Lecę bo chcę
88 Sołtyków 4:49 12.50 00:24:01:34
70
JASKÓLSKI Michał
112 Radom 4:49 12.50 00:24:02:41
71
BIDAS Piotr
41 Radom 4:52 12.50 00:24:15:19
72
KAPUSTA Marcin
62 Radom 4:52 12.50 00:24:17:63
73
CHOJNACKI Tomasz
47 Radom 4:53 12.20 00:24:21:14
74
ADAMSKI Zbigniew
38 Radom 4:55 12.20 00:24:34:48
75
ZDRAL Zbigniew
145 Radom 5:01 11.90 00:25:01:34
76
KONIECZNY Sylwester
133 Szydłowiec 5:02 11.90 00:25:07:19
77
LENARDT Wojciech
70 Radom 5:02 11.90 00:25:09:85
78
STANKIEWICZ Mirosław
99 Sadków 5:08 11.63 00:25:39:17
79
CZABAN Krzysztof
49 Radom 5:15 11.36 00:26:11:22
80
KRAWCZYK Marek
MKB PRZYJACIELE
113 Radom 5:20 11.36 00:26:36:15
81
CZERWIŃSKI Dariusz
MKB PRZYJACIELE
114 Radom 5:20 11.36 00:26:36:69
82
MICHALEC Wojciech
76 Radom 5:23 11.11 00:26:52:39
83
WOŹNIAK Marcin
147 Radom 5:33 10.87 00:27:41:46
84
CZERWIEC Waldemar
Simple SA
50 Radom 5:41 10.64 00:28:22:27

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU