VII Prudnicki Maraton MTB

Prudnik, Polska
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Absalon Maciej 1 Mini / M19 POL Rybnik Absalon MTB Team

Zapłacone

2. Absalon Michał 2 Mini / M19 POL Rybnik Absalon MTB Team

Zapłacone

3. Adamczyk Sandra 101 Mega / K19 POL Rydułtowy Orion art-sta team

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - Mini / M31 POL Leśnica

Niezapłacone

5. Bandurowski Bartłomiej 102 Mega / M0 POL Prudnik

Zapłacone

6. Bandurowski Wojciech 103 Mega / M31 POL Prudnik

Zapłacone

7. Baran Waldemar - Mini / M41 POL Namysłów Hardcore Holidays MTB

Niezapłacone

8. Bartkowiak Romuald 3 Mini / M41 POL Krapkowice BEER Biker Krapkowice

Zapłacone

9. Bednarek Jakub 4 Mini / M0 POL Głucholazy Ktukol

Zapłacone

10. Bednarek Piotr 104 Mega / M0 POL Głucholazy Ktukol

Zapłacone

11. Bednarek Sylwia 5 Mini / K41 POL Głucholazy Ktukol

Zapłacone

12. Bogacki Rafał 6 Mini / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Jeźdźcy Apokalipsy

Zapłacone

13. Bonk Tadeusz 105 Mega / M51 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

14. Broj Adrian 7 Mini / M41 POL Przywory

Zapłacone

15. Brząkała Grzegorz 106 Mega / M31 POL Nysa Crossandactive

Zapłacone

16. Bufan Aleksandra 8 Mini / K41 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

17. Byrski Robert 107 Mega / M41 POL Nysa

Zapłacone

18. Chudy Mateusz 9 Mini / M41 POL Opole NETKONCEPT BIKE TEAM

Zapłacone

19. Cieślik Michał - Mega / M31 POL Szymiszów

Niezapłacone

20. Ciuraj Tomasz - Mini / M31 POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

21. Czepiel Łukasz 108 Mega / M31 POL Krapkowice OKR BIKE TEAM

Zapłacone

22. Dąbek Mirosław - Mini / M41 POL Ziębice MIRAS

Niezapłacone

23. Donigiewicz Janusz - Mini / M61 POL Brzeg Nordc Wolking

Niezapłacone

24. Drzeniek Krzysztof 109 Mega / M31 POL Rzuchów

Zapłacone

25. Drzeniek Marcin 110 Mega / M31 POL Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

26. Duczkowski Kamil 111 Mega / M0 POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski VICTORIA

Zapłacone

27. Duzniak Pawel - Mini / M31 POL Krzeszowice Publishing School Racing Team

Niezapłacone

28. Eliasz Marek 112 Mega / M31 POL Dobrzeń Wielki Bike Ekipa Opole

Zapłacone

29. Fiałkiewicz Maciej - Mini / M41 POL Żory Fiołekteam

Niezapłacone

30. Filipczak Dariusz 113 Mega / M51 POL Strzelce Opolskie Azazel team

Zapłacone

31. Florek Karolina 10 Mini / K31 POL Zdzieszowice KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM

Zapłacone

32. Franiczek Patryk - Mega / M19 POL Rybnik

Niezapłacone

33. Fuhrmann Karol 114 Mega / M51 DEU Neustadt An Der Donau Beer Biker

Zapłacone

34. Gągałka Dariusz 115 Mega / M41 POL Katowice

Zapłacone

35. Gajdzik Piotr 116 Mega / M41 POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

36. Galowy Marek 11 Mini / M41 POL Katowice Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

37. Gembala Eugeniusz 12 Mini / M51 POL Bełk

Zapłacone

38. Gembala Szymon 13 Mini / M31 POL Bełk

Zapłacone

39. Gembala Violetta 14 Mini / K51 POL Bełk

Zapłacone

40. Głąb Daria - Mini / K19 POL Prudnik Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Niezapłacone

41. Głodek Grzegorz 15 Mini / M51 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

42. Głombik Mateusz 16 Mini / M19 POL Krapkowice OKR Bike Team

Zapłacone

43. Góra Magdalena - Mega / K41 POL Opole CykloOpole

Niezapłacone

44. Gromala Paweł 17 Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

45. Hadała Tomasz 117 Mega / M31 POL Krapkowice OKR BIKE TEAM

Zapłacone

46. Harkawa Urszula - Mini / K41 POL Nysa Born To Ride Nysa Team

Niezapłacone

47. Holinej Tomasz 118 Mega / M41 POL Prószków CykloOpole

Zapłacone

48. Ilnicka Monika 18 Mini / K31 POL Racławice Śl Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

49. Jabłoński Łukasz 119 Mega / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

50. Jahn Mateusz 120 Mega / M19 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

51. Jakubowski Andrzej 121 Mega / M41 POL Nysa Born To Ride Nysa Team

Zapłacone

52. Janicki Wojciech 122 Mega / M31 POL Prószków

Zapłacone

53. Janowicz Przemysław 123 Mega / M31 POL Olesno CykloOpole

Zapłacone

54. Kalyta Mateusz 124 Mega / M19 POL Prószków

Zapłacone

55. Kania Marcin - Mega / M41 POL Nowa Kuźnia CykloOpole

Niezapłacone

56. Karp-Karpiński Wojciech 125 Mega / M41 POL Prudnik Victoria-Głuchołazy

Zapłacone

57. Kasowski Stanisław - Mini / M61 POL Krapkowice BEER Biker Krapkowice

Niezapłacone

58. Kisiel Mariusz 19 Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

59. Klik Marcin 126 Mega / M31 POL Chrzanów ProService Racing Team

Zapłacone

60. Klimesz Barbara 20 Mini / K41 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

61. Knurowski Tomasz - Mini / M31 POL Krapkowice BEER Biker Krapkowice

Niezapłacone

62. Koch Kamila 21 Mini / K0 POL Biała White MTB Team Biala

Zapłacone

63. Konowalik Aleksander 22 Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

64. Kot Kacper 23 Mini / M0 POL Opole White MTB Team Biala

Zapłacone

65. Kowal Damian 24 Mini / M31 POL Prudnik

Zapłacone

66. Koźma Karol 25 Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

67. Kraski Stanisław 26 Mini / M41 POL Skrzyszów ORION ART-STAL TEAM

Zapłacone

68. Krokosz Jesika - Mini / K0 POL Biala White mtb team biała

Niezapłacone

69. Krokosz Jessika 27 Mini / K0 POL Biala White MTB Team Biala

Zapłacone

70. Krzętowska-Zapała Katarzyna 28 Mini / K41 POL Głuchołazy Victoria Głuchołazy

Zapłacone

71. Kubeczek Wiesław 127 Mega / M61 POL Głubczyce

Zapłacone

72. Kubicki Piotr - Mega / M41 POL Bytom Kiwi Klub Mtb

Niezapłacone

73. Kucewicz Michał - Mega / M31 POL Bytom Cst 7R Mtb Team

Niezapłacone

74. Kuśnierz Marcin 128 Mega / M41 POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

75. Langert Marek 29 Mini / M31 POL Prudnik

Zapłacone

76. Leppich Józef 129 Mega / M61 POL K-Kożle

Zapłacone

77. Uczestnik anonimowy 30 Mini / K31 POL Glucholazy Victoria Głuchołazy

Zapłacone

78. Lisowski Dariusz - Mini / M51 POL Moszczanka Victoria Głuchołazy

Niezapłacone

79. Łapiak Mateusz 31 Mini / M31 POL Prudnik

Zapłacone

80. Łysek Dawid 32 Mini / M0 POL Bodzanów Ktukol

Zapłacone

81. Maczuga Radosław 130 Mega / M31 POL Paczków Crossandactive

Zapłacone

82. Mandala Michał 131 Mega / M19 POL Zdzieszowice KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM

Zapłacone

83. Marciniak Sebastian 33 Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker

Zapłacone

84. Martynowicz Andrzej - Mini / M61 POL Gliwice

Niezapłacone

85. Martynowicz Katarzyna - Mini / K41 POL Gliwice

Niezapłacone

86. Mazur Łukasz - Mega / M31 POL Oleśnica CykloOpole

Niezapłacone

87. Michalec Bartosz 34 Mini / M0 POL Biala White MTB Team Biala

Zapłacone

88. Miedziak Łukasz 35 Mini / M31 POL Niemysłowice

Zapłacone

89. Miler Zbigniew 36 Mini / M51 POL Niemodlin

Zapłacone

90. Młodożeniec Maciej 37 Mini / M19 POL Nysa

Zapłacone

91. Musiał Michał 38 Mini / M31 POL Chorzów KIWI KLUN MTB

Zapłacone

92. Musioł Adam - Mega / M51 POL Bytom Sii Cycling Team

Niezapłacone

93. Nackowicz Alicja - Mini / K31 POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria

Niezapłacone

94. Niedźwiecki Piotr 39 Mini / M31 POL Nysa

Zapłacone

95. Niestrój Robert 132 Mega / M31 POL Krapkowice OKR Bike Team

Zapłacone

96. Nowicka Dominika 40 Mini / K0 POL Biala White MTB Team Biala

Zapłacone

97. Nowicka Dominika - Mini / K0 POL Biała White MTB Team Biała

Niezapłacone

98. Obstoj Krzysztof 41 Mini / M41 POL Jasiona

Zapłacone

99. Obstoj Piotr 42 Mini / M0 POL Oleszka UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

Zapłacone

100. Pacan Zbigniew 133 Mega / M51 POL Zdzieszowice

Zapłacone

101. Pałosz Marcin 43 Mini / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

102. Perucki Piotr 134 Mega / M41 POL Prudnik

Zapłacone

103. Piksa Kazimierz - Mini / M61 POL Brzeg N.W.Kruszyna

Niezapłacone

104. Piliszański Marian 135 Mega / M41 POL Głubczyce

Zapłacone

105. Podgórna Paulina 44 Mini / K0 POL Szybowice White MTB Team Biala

Zapłacone

106. Podgórny Patryk 45 Mini / M0 POL Opole White MTB Team Biala

Zapłacone

107. Podgórny Patryk - Mini / M0 POL Szybowice White MTB Team Biała

Niezapłacone

108. Radon Piotr 46 Mini / M61 POL Opole Cykloopole

Zapłacone

109. Uczestnik anonimowy 47 Mini / M41 POL Nysa

Zapłacone

110. Rokicki Andrzej 48 Mini / M31 POL Prudnik

Zapłacone

111. Rokicki Karol 49 Mini / M0 POL Prudnik Whit MTB Team Biała

Zapłacone

112. Rokicki Paweł 50 Mini / M0 POL Prudnik

Zapłacone

113. Rudner Andrzej - Mega / M41 POL Mikołów

Niezapłacone

114. Rus Łukasz 136 Mega / M31 POL Grodków Pałac Sulisław MTB Team

Zapłacone

115. Ruszczak Dariusz 51 Mini / M41 POL Głubczyce

Zapłacone

116. Sadecki Bogdan - Mini / M41 POL Katowice

Niezapłacone

117. Siwiak Sebastian 137 Mega / M31 POL Opole Msx International Nox Group

Zapłacone

118. Ślusarz Dariusz 138 Mega / M41 POL Orzesze Schiko

Zapłacone

119. Smolski Kamil 52 Mini / M31 POL Prudnik

Zapłacone

120. Sobczyk Mirosław 53 Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

121. Sordyl Sylwester 139 Mega / M41 POL Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa

Zapłacone

122. Stępień Tomasz 140 Mega / M41 POL Wodzislaw Slaski ORION Art-Stal Team

Zapłacone

123. Surma Tomasz 54 Mini / M41 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

124. Szkolny Piotr 55 Mini / M31 POL Krapkowice ... Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

125. Szporek Jakub 56 Mini / M31 POL Zabrze ProService Racing Team

Zapłacone

126. Tomczyk Dawid 57 Mini / M0 POL Biala White MTB Team Biala

Zapłacone

127. Tomczyk Kamil 58 Mini / M0 POL Biala White MTB Team Biala

Zapłacone

128. Trabuć Paweł 59 Mini / M19 POL Kędzierzyn-Koźle Kapcie Team

Zapłacone

129. Uszko Rafał 141 Mega / M41 POL Lipowa

Zapłacone

130. Waligóra Aleksander 60 Mini / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Kapcie Team

Zapłacone

131. Warpas Daniel 61 Mini / M41 POL Opole

Zapłacone

132. Wiencek Denis 142 Mega / M19 POL Pietna OKR BIKE TEAM

Zapłacone

133. Wierna Małgorzata 62 Mini / K41 POL Głuchołazy KTUKOL

Zapłacone

134. Wierna Martyna 63 Mini / K0 POL Głuchołazy KTUKOL

Zapłacone

135. Wierny Mirosław 64 Mini / M41 POL Głuchołazy KTUKOL

Zapłacone

136. Wiszniewski Wiktor - Mini / M0 POL Prudnik

Niezapłacone

137. Wita Michał 143 Mega / M41 POL Rybnik GK Victoria Rybnik

Zapłacone

138. Woelke Patrick 144 Mega / M19 POL Biała White MTB Team

Zapłacone

139. Wolny Sebastian 145 Mega / M41 POL Pszów Mikesz Team

Zapłacone

140. Uczestnik anonimowy 65 Mini / M31 POL Nysa Cf nysa

Zapłacone

141. Wywrot Andrzej 146 Mega / M41 POL Nysa

Zapłacone

142. Zajac Daniel 66 Mini / M0 POL Biala White MTB Team Biala

Zapłacone

143. Zając Daniel - Mini / M0 POL Biała White MTB team biała

Niezapłacone

144. Zapała Michał 67 Mini / M0 POL Głuchołazy Victoria Głuchołazy

Zapłacone

145. Zimnal Jarosław 147 Mega / M51 POL Opole CykloOpole

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU