VII Słupski Bieg Orkiestrowy, Biegam z Sercem

aleja Antoniego Madalińskiego, Słupsk, Polska
13.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Ewa - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Adamiak Kamila - 4 km / K POL Ustka ustka

Niezapłacone

Agapow Emilia - 4 km / K POL Słupsk BeatBeast

Niezapłacone

Andrzejewska Paulina - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ gym

Niezapłacone

Bengier Joanna - 4 km / K POL Bydlino BBL

Niezapłacone

Bengier Kamil - 4 km / M POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

Bereza Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Bieniek Dorota - 4 km / K POL Starkowo

Niezapłacone

Bińczak Paweł - 4 km / M POL Słupsk MLKS Tucholanka Tuchola

Niezapłacone

Błencki Piotr - 4 km / M POL Słupsk Nightrunners Słupsk

Niezapłacone

Bobowicz Piotr - 4 km / M POL Słupsk AML

Zapłacone

Bogumiłow Marcin - 4 km / M POL Słupsk Night Runners

Niezapłacone

Bogusz Marietta - 4 km / K POL Siemianice NightRunners Słupsk

Niezapłacone

Bork Karolina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Borodziuk Aneta - 4 km / K POL Słupsk Fit Mama

Niezapłacone

Borychowski Mariusz - 4 km / M POL Kobylnica KS Tupot USTKA

Niezapłacone

Boś Grzegorz - 4 km / M POL Słupsk MUAY Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Brandt Arkadiusz - 4 km / M POL Bydlino Best Beast

Niezapłacone

Brandt Cezary - 4 km / M POL Bydlino

Niezapłacone

Brysik Dariusz - 4 km / M POL Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM

Niezapłacone

Brysik Maciej - 4 km / M POL Słupsk Pomorska Akademia Piłkarska GRASZ

Niezapłacone

Budzyńska Elżbieta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Burda Sebastian - 4 km / M POL Słupsk WPK Slon Team

Niezapłacone

Burzyński Aleksander - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Bzdek Teresa - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Cejko Dawid - 4 km / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

Cholewiński Artur - 4 km / M POL Słupsk Decathlon Sprint team Słupsk

Niezapłacone

Czech Roman - 4 km / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Niezapłacone

Czerwińska Anna - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Czerwińska Wiktoria - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Czyzykowski Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk czyzyki

Zapłacone

Dabrowska Dagmara - 4 km / K POL Krępa Słupska Baltic Seals

Niezapłacone

Dąbrowska-Bałasz Joanna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Dańczak Jan - 4 km / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Niezapłacone

Daszkiewicz Dominik - 4 km / M POL Słupsk BestBeasts

Niezapłacone

Dawidowska Ewa - 4 km / K POL Unichowo AML Słupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Siemianice

Zapłacone

Domagała Edyta - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ

Niezapłacone

Downar-Zapolski Paweł - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Duda Grzegorz - 4 km / M POL Bukówka Metalcorp Team

Niezapłacone

Duda Róża - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts, Metalcorp Team

Niezapłacone

Dyjas Klaudiusz - 4 km / M POL Slupsk MOPR SŁUPSK

Niezapłacone

Dyrmo Ania - 4 km / K POL Słupsk brak

Zapłacone

Dyś Jarek - 4 km / M POL Słupsk Markos Sport Team

Niezapłacone

Dyśko Monika - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Dyśko Wojciech - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

Fabich Adrian - 4 km / M POL Ustka USB

Niezapłacone

Figiel Dominika - 4 km / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

Filiczkowska Jowita - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Firlong Kasia - 4 km / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Firlong Maciej - 4 km / M POL Słupsk Markos Running Team

Niezapłacone

Frontczak Izabela - 4 km / K POL Szczecinek Husaria Race Team

Niezapłacone

Fruba Andrzej - 4 km / M POL Redzikowo

Niezapłacone

Fruba Karina - 4 km / K POL Redzikowo STOPA Słupsk / Korona Szczecin

Niezapłacone

Furman Michał - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Furman Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Stopa

Zapłacone

Fursewicz-Wróbel Monika - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Galus Amadeusz - 4 km / M POL Siemianice

Zapłacone

Gąsecka-Szewczuk Aleksandra - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Gaweł Zbigniew - 4 km / M POL Słupsk POMERIDERS Słupsk

Niezapłacone

Gawron Anna - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Gieresz Agnieszka - 4 km / K POL Bukowa Night runners Słupsk

Niezapłacone

Gierlach Jacek - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Głowacka Oliwia - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Głowacki Łukasz - 4 km / M POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Gorzkowski Paweł - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Grabarczyk Wojciech - 4 km / M POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Grabowska Kinga - 4 km / K POL Slupsk Orange Polska

Zapłacone

Grajczak Dagmara - 4 km / K POL Słupsk Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku

Zapłacone

Grota Mariusz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Grulkowski Damian - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Gucwa Łukasz - 4 km / M POL Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM

Niezapłacone

Gusmann Zbigniew - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Gutowska-Szapiel Gosia - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Harasim Emila - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Harasim Tomasz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Haupa Wojciech - 4 km / M POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

Herman Arkadiusz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Herman Karina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Huk Aleksandra - 4 km / K POL Słupsk BBL

Zapłacone

Huk Mariusz - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Jakóbowska Ewelina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Jakubczak Marcin - 4 km / M POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

Janus Anna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Jaremczak Renata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Jaroszewicz Barbara - 4 km / K POL Słupsk U FOCZKI

Niezapłacone

Jażdżewska Elżbieta - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

Jażdżyk Łukasz - 4 km / M POL Ustka

Niezapłacone

Jęcek Krzysztof - 4 km / M POL Krępa Słupska Markos Running Team

Niezapłacone

Jungling Katarzyna - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Jungling Mirosław - 4 km / M POL Słupsk Vacu Activ

Niezapłacone

Kaczmarowski Andrzej - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Kaja Justyna - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Kamińska Monika - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Kamiński Marcin - 4 km / M POL Smołdzino

Zapłacone

Kania Brajan - 4 km / M POL Słupsk -

Niezapłacone

Kaniak Sławomir - 4 km / M POL Słupsk Orlen CUK

Niezapłacone

Kapczyński Damian - 4 km / M POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

Karczewski Piotr - 4 km / M POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Karpowicz Joanna - 4 km / K POL Supsk GeoVertex

Niezapłacone

Kasprowicz Aron - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Kasprowicz Dobrosław - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Kasprowicz Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk Sp3/ Stopa

Niezapłacone

Kępiński Marcin - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

Kęsik Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Kęsik Natalia - 4 km / K POL Słupsk Świat płytek u Kryspina

Niezapłacone

Kido Aleksandra - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Klejdysz Beata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Klimczak Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk BBL

Niezapłacone

Kłuciński Marcin - 4 km / M POL Siemianice

Zapłacone

Knap Marta - 4 km / K POL Słupsk Vacu Active GYM

Niezapłacone

Knap Paweł - 4 km / M POL Słupsk Vacu Active GYM

Niezapłacone

Kobierowski Sławomir - 4 km / M POL Słupsk K.B. GOCH BYTÓW

Niezapłacone

Kołpacki Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Best Beast

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Kosicka Iwona - 4 km / K POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Kosicki Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Kośla Justyna - 4 km / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

Kowalski Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk Stopa-Słupsk

Niezapłacone

Kozlowski Radosław - 4 km / M POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

Kozub Tomasz - 4 km / M POL Jezierzyce Osiedle Łosoś T.E.A.M.

Niezapłacone

Krygier Ireneusz - 4 km / M POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Krzyżanek Marta - 4 km / K POL Gardna Wielka Moczymordy Team

Niezapłacone

Kubera Konrad - 4 km / M POL Ustka Best Beasts

Niezapłacone

Kubicka Marta - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ GYM Łosino

Zapłacone

Kucharska Violetta - 4 km / K POL Wrześnica

Niezapłacone

Kuklińska-Nurkowska Lucyna - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Kul Kinga - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Kurzedlak Jadwiga - 4 km / K POL Łosino Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Kuzio Waldemar - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Kwiatek Jacek - 4 km / M POL Siemianice

Niezapłacone

Langner-Kapczyńska Edyta - 4 km / K POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

Lemańska Katarzyna - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Lewandowski Aleksander - 4 km / M POL Słupsk ALMIR

Niezapłacone

Lewandowski Mirosław - 4 km / M POL Słupsk ALMIR

Niezapłacone

Lewicz Ewa - 4 km / K POL Redzikowo

Niezapłacone

Lewicz Jan - 4 km / M POL Redzikowo

Niezapłacone

Lewińska Ewelina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Lipiec Barbara - 4 km / K POL Słupsk Best Beast

Zapłacone

Litwin Barbara - 4 km / K POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Lubińska Liliana - 4 km / K POL Slupsk Night Runners

Niezapłacone

Łakomska Wanda - 4 km / K POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

Łakomski Janusz - 4 km / M POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

Łakomski Wojciech - 4 km / M POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

Łopaciuk Magdalena - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Łubkowska Magdalena - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Małecki Tomasz - 4 km / M POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Marciniak Aneta - 4 km / K POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

Marczak Małgorzata - 4 km / K POL Żelkowo -

Niezapłacone

Maruszak Andzia - 4 km / K POL Slypsk Best Beasts

Niezapłacone

Maślanka Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu

Niezapłacone

Masłowski Maciej - 4 km / M POL Główczyce

Niezapłacone

Mazepa Marcin - 4 km / M POL Miszewo

Niezapłacone

Megger Agata - 4 km / K POL Siemianice

Niezapłacone

Michalak-Małecka Anna - 4 km / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Miszczyk Junior Jacek - 4 km / M POL Korzybie Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Motowidło-Zawadzka Izabella - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Mrozik Joanna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Mrugalski Stanisław - 4 km / M POL Przęsin

Niezapłacone

Murawska Katarzyna - 4 km / K POL Słupsk MY WY ONI

Niezapłacone

Murawski Rafał - 4 km / M POL Słupsk MY WY ONI

Niezapłacone

Nagórek Kamil - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Nagórek Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk Tupot Ustka

Niezapłacone

Nakonieczna Renata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Nazarko Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk Bbl Słupsk

Zapłacone

Nizioł Małgorzata - 4 km / K POL Kobylnica Best Beasts

Niezapłacone

Nizioł Patryk - 4 km / M POL Kobylnica Best Beasts

Niezapłacone

Nowak Paweł - 4 km / M POL Słupsk Husaria Race Team

Niezapłacone

Nowsia Katinka - 4 km / K POL Słupsk Nigt runners

Niezapłacone

Odziomek Jacek - 4 km / M POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Okrój Sylwia - 4 km / K POL Darżyno SPONTAN POTĘGOWO

Niezapłacone

Oleszek Jerzy - 4 km / M POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Niezapłacone

Orłowska Marzena - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Orłowska Urszula - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Orłowski Edward - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Osiński Wojciech - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Osowska Jagoda - 4 km / K POL Smołdzino

Niezapłacone

Pająk Michał - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Pakuła Mateusz - 4 km / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

Pawlik Krystian - 4 km / M POL Ustka Ustka

Niezapłacone

Pela Hanna - 4 km / K POL Ustka USB ustka

Niezapłacone

Pępko Joanna - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Polewik Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Polewik Marek - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Polewik Marta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Potocka Kinga - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Pozorski Krzysztof - 4 km / M POL Kobylnica Markos Running Team

Niezapłacone

Pozorski Zbigniew - 4 km / M POL Słupsk Night Runner Słupsk

Niezapłacone

Przychoda Anna - 4 km / K POL Siemianice Baltic Seals

Niezapłacone

Ratajczyk Grażyna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Remus Janusz - 4 km / M POL Redzikowo Best beast

Niezapłacone

Remus Monika - 4 km / K POL Redzikowo Best Beasts

Niezapłacone

Rokuszewski Tomasz - 4 km / M POL Słupsk AML

Zapłacone

Rolbiecka Karolina - 4 km / K POL Siemianice Sp3

Niezapłacone

Rolbiecki Wojciech - 4 km / M POL Siemianice Sp3

Niezapłacone

Rombalska Anna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Rozental Basia - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Ruszczyńska-Pluta Kinga - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ GYM

Niezapłacone

Rutkowski Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Rutkowski Mateusz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Ryng Anna - 4 km / K POL Pieńkówko

Niezapłacone

Ryng Kamila - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Seweryn Tomasz - 4 km / M POL Bukówka

Niezapłacone

Sidor Mariusz - 4 km / M POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK

Niezapłacone

Siecinska Emilia - 4 km / K POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

Siupik-Winiszewska Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk winiszewski.com

Niezapłacone

Skoczyńska Renata - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skorupska Anna - 4 km / K POL Kobylnica STOPA Słupsk

Niezapłacone

Skumiał Oskar - 4 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

Skuza Grzegorz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Skwarczak Zawierowska Ewelina - 4 km / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

Skwarek Grzegorz - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Skwarek Monika - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Słomińska Emilia - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Słomiński Adrian - 4 km / M POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Słowik Artur - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Smolińska Edyta - 4 km / K POL Głobino Smolińscy TEAM

Niezapłacone

Snochowski Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Vacu

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Staniaszek Bogusław - 4 km / M POL Głobino Tupot Ustka

Niezapłacone

Stelmaszuk Aneta - 4 km / K POL Slupsk Aktywna Fabryka Triathlonu

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Czarna Dąbrówka

Niezapłacone

Stolarek Wojciech - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Straszak Kamil - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

Strugała Daniel - 4 km / M POL Słupsk MON

Niezapłacone

Strzelecka-Dragun Halina - 4 km / K POL Słupsk Integracyjny klub sportowy zryw

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk Integracyjny klub sportowy zryw

Niezapłacone

Strzelecki Bogdan - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Sychla Mateusz - 4 km / M POL Łosino Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Sychla Monika - 4 km / K POL Łosino Vacu Activ Gym

Niezapłacone

Syski Aleksander - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Szafrańska Katarzyna - 4 km / K POL Słupsk Słupsk

Niezapłacone

Szapiel Piotr - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Szczudrawa Marta - 4 km / K POL Słupsk Aml

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Szczupakowska Marta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Szewczuk Piotr - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

Szlachetka Maksymilian - 4 km / M POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

Szlachetka Malgorzata - 4 km / K POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

Szlachetka Piotr - 4 km / M POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

Szlachetka Zofia - 4 km / K POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

Szmigiero Arkadiusz - 4 km / M POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Niezapłacone

Szmydt-Furman Sylwia - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Szopiński Tomasz - 4 km / M POL Darłowo Kb Bryza Postomino

Niezapłacone

Szremski Marek - 4 km / M POL Łysomice PSB FIMAL Slupsk

Niezapłacone

Szubska Wiktoria - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Szudarski Marek - 4 km / M POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Niezapłacone

Szweda Jagoda - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Szyposzyńska Róża - 4 km / K POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

Tórz Andrzej - 4 km / M POL Ustka

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Łupawa

Niezapłacone

Tyszka Michał - 4 km / M POL Słupsk tyszka.pl

Niezapłacone

Urban Ewelina - 4 km / K POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

Waluś Szczepan - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Wałaszewski Witold - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

Wąsicka Wiktoria - 4 km / K POL Słupsk AML Słupsk

Niezapłacone

Wąsicki Jacek - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Wdowik-Bobowicz Kasia - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Wegner Aneta - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Weiland Adrian - 4 km / M POL Słupsk NIGHT WOLVES SŁUPSK

Niezapłacone

Weiland Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk NIGHT WOLVES Słupsk

Niezapłacone

Weiland Cyprian - 4 km / M POL Slupsk NIGHT WOLVES Słupsk

Niezapłacone

Wekwert Ewa - 4 km / K POL Potęgowo

Niezapłacone

Wencławski Michał - 4 km / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Niezapłacone

Wielgat Łukasz - 4 km / M POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Niezapłacone

Wiesiolek Urszula - 4 km / K POL Słupsk Osoba fizyczna

Niezapłacone

Wilczyński Piotr - 4 km / M POL Jezierzyce

Niezapłacone

Wilkołek-Szudarska Saturnina - 4 km / K POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Niezapłacone

Wilkowska Marta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Wilkowski Wiktor - 4 km / M POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

Wilusz Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Winiszewski Karol - 4 km / M POL Słupsk winiszewski.com

Niezapłacone

Winnicka Martyna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Wirkus Malgorzata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Wiśniewski Michał - 4 km / M POL Bierkowo Best Beasts

Niezapłacone

Włodarczyk Marta - 4 km / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Niezapłacone

Woźniak-Karczewska Patrycja - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

Wrzosek Paulina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Wyszomirski Marek - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

Zabielski Sebastian - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

Zacharczuk Albin - 4 km / M POL Słupsk Unia Hrubieszów

Niezapłacone

Zaw Kamila - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Zduńśka Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk C-L Sp. Zo.o.

Niezapłacone

Żelazek Katarzyna - 4 km / K POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

Zganiacz Andrzej - 4 km / M POL Kobylnica Stopa Słupsk

Niezapłacone

Zielińska Danuta - 4 km / K POL Ustka USB

Zapłacone

Zielonka Mateusz - 4 km / M POL Słupsk Baltic Seals

Niezapłacone

Zielonka Paweł - 4 km / M POL Słupsk aktywna fabryka

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Ustka ustka

Niezapłacone

Żukowicz Sylwia - 4 km / K POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

Żukowska Agnieszka - 4 km / K POL Olsztyn Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

Żukowska Julia - 4 km / K POL Słupsk AML

Niezapłacone

Żukowski Artur - 4 km / M POL Słupsk Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

Żukowski Kacper - 4 km / M POL Ustka Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

Żukowski Maksymilian - 4 km / M POL Słupsk Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

Żulińska Monika - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

Żulińska Wioletta - 4 km / K POL Sycewice Vacu Active Gym

Niezapłacone

Zwolińska Agnieszka - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

Życka Ewelina - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

Żylicz Paweł - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk / USB Ustka

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU