VII Słupski Bieg Orkiestrowy, Biegam z Sercem

aleja Antoniego Madalińskiego, Słupsk, Polska
13.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ewa - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

2. Adamiak Kamila - 4 km / K POL Ustka ustka

Niezapłacone

3. Agapow Emilia - 4 km / K POL Słupsk BeatBeast

Niezapłacone

4. Andrzejewska Paulina - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ gym

Niezapłacone

5. Bengier Joanna - 4 km / K POL Bydlino BBL

Niezapłacone

6. Bengier Kamil - 4 km / M POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

7. Bereza Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

8. Bieniek Dorota - 4 km / K POL Starkowo

Niezapłacone

9. Bińczak Paweł - 4 km / M POL Słupsk MLKS Tucholanka Tuchola

Niezapłacone

10. Błencki Piotr - 4 km / M POL Słupsk Nightrunners Słupsk

Niezapłacone

11. Bobowicz Piotr - 4 km / M POL Słupsk AML

Zapłacone

12. Bogumiłow Marcin - 4 km / M POL Słupsk Night Runners

Niezapłacone

13. Bogusz Marietta - 4 km / K POL Siemianice NightRunners Słupsk

Niezapłacone

14. Bork Karolina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

15. Borodziuk Aneta - 4 km / K POL Słupsk Fit Mama

Niezapłacone

16. Borychowski Mariusz - 4 km / M POL Kobylnica KS Tupot USTKA

Niezapłacone

17. Boś Grzegorz - 4 km / M POL Słupsk MUAY Night Runners Słupsk

Niezapłacone

18. Brandt Arkadiusz - 4 km / M POL Bydlino Best Beast

Niezapłacone

19. Brandt Cezary - 4 km / M POL Bydlino

Niezapłacone

20. Brysik Dariusz - 4 km / M POL Słupsk W.P.K. SŁOŃ TEAM

Niezapłacone

21. Brysik Maciej - 4 km / M POL Słupsk Pomorska Akademia Piłkarska GRASZ

Niezapłacone

22. Budzyńska Elżbieta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

23. Burda Sebastian - 4 km / M POL Słupsk WPK Slon Team

Niezapłacone

24. Burzyński Aleksander - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

25. Bzdek Teresa - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

26. Cejko Dawid - 4 km / M POL Słupsk Baltic Seals

Zapłacone

27. Cholewiński Artur - 4 km / M POL Słupsk Decathlon Sprint team Słupsk

Niezapłacone

28. Czech Roman - 4 km / M POL Słupsk GOCH BYTÓW

Niezapłacone

29. Czerwińska Anna - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

30. Czerwińska Wiktoria - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

31. Czyzykowski Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk czyzyki

Zapłacone

32. Dabrowska Dagmara - 4 km / K POL Krępa Słupska Baltic Seals

Niezapłacone

33. Dąbrowska-Bałasz Joanna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

34. Dańczak Jan - 4 km / M POL Słupsk Aktywna fabryka

Niezapłacone

35. Daszkiewicz Dominik - 4 km / M POL Słupsk BestBeasts

Niezapłacone

36. Dawidowska Ewa - 4 km / K POL Unichowo AML Słupsk

Niezapłacone

37. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Siemianice

Zapłacone

38. Domagała Edyta - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ

Niezapłacone

39. Downar-Zapolski Paweł - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

40. Duda Grzegorz - 4 km / M POL Bukówka Metalcorp Team

Niezapłacone

41. Duda Róża - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts, Metalcorp Team

Niezapłacone

42. Dyjas Klaudiusz - 4 km / M POL Slupsk MOPR SŁUPSK

Niezapłacone

43. Dyrmo Ania - 4 km / K POL Słupsk brak

Zapłacone

44. Dyś Jarek - 4 km / M POL Słupsk Markos Sport Team

Niezapłacone

45. Dyśko Monika - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

46. Dyśko Wojciech - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

47. Fabich Adrian - 4 km / M POL Ustka USB

Niezapłacone

48. Figiel Dominika - 4 km / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Zapłacone

49. Filiczkowska Jowita - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

50. Firlong Kasia - 4 km / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

51. Firlong Maciej - 4 km / M POL Słupsk Markos Running Team

Niezapłacone

52. Frontczak Izabela - 4 km / K POL Szczecinek Husaria Race Team

Niezapłacone

53. Fruba Andrzej - 4 km / M POL Redzikowo

Niezapłacone

54. Fruba Karina - 4 km / K POL Redzikowo STOPA Słupsk / Korona Szczecin

Niezapłacone

55. Furman Michał - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

56. Furman Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Stopa

Zapłacone

57. Fursewicz-Wróbel Monika - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

58. Galus Amadeusz - 4 km / M POL Siemianice

Zapłacone

59. Gąsecka-Szewczuk Aleksandra - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

60. Gaweł Zbigniew - 4 km / M POL Słupsk POMERIDERS Słupsk

Niezapłacone

61. Gawron Anna - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

62. Gieresz Agnieszka - 4 km / K POL Bukowa Night runners Słupsk

Niezapłacone

63. Gierlach Jacek - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

64. Głowacka Oliwia - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

65. Głowacki Łukasz - 4 km / M POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

66. Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

67. Gorzkowski Paweł - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

68. Grabarczyk Wojciech - 4 km / M POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

69. Grabowska Kinga - 4 km / K POL Slupsk Orange Polska

Zapłacone

70. Grajczak Dagmara - 4 km / K POL Słupsk Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku

Zapłacone

71. Grota Mariusz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

72. Grulkowski Damian - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

73. Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

74. Gucwa Łukasz - 4 km / M POL Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM

Niezapłacone

75. Gusmann Zbigniew - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

76. Gutowska-Szapiel Gosia - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

77. Harasim Emila - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

78. Harasim Tomasz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

79. Haupa Wojciech - 4 km / M POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

80. Herman Arkadiusz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

81. Herman Karina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

82. Huk Aleksandra - 4 km / K POL Słupsk BBL

Zapłacone

83. Huk Mariusz - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

84. Jakóbowska Ewelina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

85. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

86. Jakubczak Marcin - 4 km / M POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

87. Janus Anna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

88. Jaremczak Renata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

89. Jaroszewicz Barbara - 4 km / K POL Słupsk U FOCZKI

Niezapłacone

90. Jażdżewska Elżbieta - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Zapłacone

91. Jażdżyk Łukasz - 4 km / M POL Ustka

Niezapłacone

92. Jęcek Krzysztof - 4 km / M POL Krępa Słupska Markos Running Team

Niezapłacone

93. Jungling Katarzyna - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ Gym

Niezapłacone

94. Jungling Mirosław - 4 km / M POL Słupsk Vacu Activ

Niezapłacone

95. Kaczmarowski Andrzej - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

96. Kaja Justyna - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

97. Kamińska Monika - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

98. Kamiński Marcin - 4 km / M POL Smołdzino

Zapłacone

99. Kania Brajan - 4 km / M POL Słupsk -

Niezapłacone

100. Kaniak Sławomir - 4 km / M POL Słupsk Orlen CUK

Niezapłacone

101. Kapczyński Damian - 4 km / M POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

102. Karczewski Piotr - 4 km / M POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

103. Karpowicz Joanna - 4 km / K POL Supsk GeoVertex

Niezapłacone

104. Kasprowicz Aron - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

105. Kasprowicz Dobrosław - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

106. Kasprowicz Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk Sp3/ Stopa

Niezapłacone

107. Kępiński Marcin - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

108. Kęsik Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

109. Kęsik Natalia - 4 km / K POL Słupsk Świat płytek u Kryspina

Niezapłacone

110. Kido Aleksandra - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

111. Klejdysz Beata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

112. Klimczak Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk BBL

Niezapłacone

113. Kłuciński Marcin - 4 km / M POL Siemianice

Zapłacone

114. Knap Marta - 4 km / K POL Słupsk Vacu Active GYM

Niezapłacone

115. Knap Paweł - 4 km / M POL Słupsk Vacu Active GYM

Niezapłacone

116. Kobierowski Sławomir - 4 km / M POL Słupsk K.B. GOCH BYTÓW

Niezapłacone

117. Kołpacki Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Best Beast

Niezapłacone

118. Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

119. Kosicka Iwona - 4 km / K POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

120. Kosicki Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

121. Kośla Justyna - 4 km / K POL Słupsk Night Runners Słupsk

Niezapłacone

122. Kowalski Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk Stopa-Słupsk

Niezapłacone

123. Kozlowski Radosław - 4 km / M POL Bydlino Best Beasts

Niezapłacone

124. Kozub Tomasz - 4 km / M POL Jezierzyce Osiedle Łosoś T.E.A.M.

Niezapłacone

125. Krygier Ireneusz - 4 km / M POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

126. Krzyżanek Marta - 4 km / K POL Gardna Wielka Moczymordy Team

Niezapłacone

127. Kubera Konrad - 4 km / M POL Ustka Best Beasts

Niezapłacone

128. Kubicka Marta - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ GYM Łosino

Zapłacone

129. Kucharska Violetta - 4 km / K POL Wrześnica

Niezapłacone

130. Kuklińska-Nurkowska Lucyna - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

131. Kul Kinga - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

132. Kurzedlak Jadwiga - 4 km / K POL Łosino Vacu Activ Gym

Niezapłacone

133. Kuzio Waldemar - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

134. Kwiatek Jacek - 4 km / M POL Siemianice

Niezapłacone

135. Langner-Kapczyńska Edyta - 4 km / K POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

136. Lemańska Katarzyna - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

137. Lewandowski Aleksander - 4 km / M POL Słupsk ALMIR

Niezapłacone

138. Lewandowski Mirosław - 4 km / M POL Słupsk ALMIR

Niezapłacone

139. Lewicz Ewa - 4 km / K POL Redzikowo

Niezapłacone

140. Lewicz Jan - 4 km / M POL Redzikowo

Niezapłacone

141. Lewińska Ewelina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

142. Lipiec Barbara - 4 km / K POL Słupsk Best Beast

Zapłacone

143. Litwin Barbara - 4 km / K POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

144. Lubińska Liliana - 4 km / K POL Slupsk Night Runners

Niezapłacone

145. Łakomska Wanda - 4 km / K POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

146. Łakomski Janusz - 4 km / M POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

147. Łakomski Wojciech - 4 km / M POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

148. Łopaciuk Magdalena - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

149. Łubkowska Magdalena - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

150. Małecki Tomasz - 4 km / M POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Niezapłacone

151. Marciniak Aneta - 4 km / K POL Słupsk Łakomscy na bieganie!

Niezapłacone

152. Marczak Małgorzata - 4 km / K POL Żelkowo -

Niezapłacone

153. Maruszak Andzia - 4 km / K POL Slypsk Best Beasts

Niezapłacone

154. Maślanka Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu

Niezapłacone

155. Masłowski Maciej - 4 km / M POL Główczyce

Niezapłacone

156. Mazepa Marcin - 4 km / M POL Miszewo

Niezapłacone

157. Megger Agata - 4 km / K POL Siemianice

Niezapłacone

158. Michalak-Małecka Anna - 4 km / K POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Niezapłacone

159. Miszczyk Junior Jacek - 4 km / M POL Korzybie Vacu Activ Gym

Niezapłacone

160. Motowidło-Zawadzka Izabella - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

161. Mrozik Joanna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

162. Mrugalski Stanisław - 4 km / M POL Przęsin

Niezapłacone

163. Murawska Katarzyna - 4 km / K POL Słupsk MY WY ONI

Niezapłacone

164. Murawski Rafał - 4 km / M POL Słupsk MY WY ONI

Niezapłacone

165. Nagórek Kamil - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

166. Nagórek Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk Tupot Ustka

Niezapłacone

167. Nakonieczna Renata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

168. Nazarko Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk Bbl Słupsk

Zapłacone

169. Nizioł Małgorzata - 4 km / K POL Kobylnica Best Beasts

Niezapłacone

170. Nizioł Patryk - 4 km / M POL Kobylnica Best Beasts

Niezapłacone

171. Nowak Paweł - 4 km / M POL Słupsk Husaria Race Team

Niezapłacone

172. Nowsia Katinka - 4 km / K POL Słupsk Nigt runners

Niezapłacone

173. Odziomek Jacek - 4 km / M POL Kobylnica Vacu Activ Gym

Niezapłacone

174. Okrój Sylwia - 4 km / K POL Darżyno SPONTAN POTĘGOWO

Niezapłacone

175. Oleszek Jerzy - 4 km / M POL Grabno Szkoła Podoficerska MW

Niezapłacone

176. Orłowska Marzena - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

177. Orłowska Urszula - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

178. Orłowski Edward - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

179. Osiński Wojciech - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

180. Osowska Jagoda - 4 km / K POL Smołdzino

Niezapłacone

181. Pająk Michał - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

182. Pakuła Mateusz - 4 km / M POL Słupsk Słupsk

Zapłacone

183. Pawlik Krystian - 4 km / M POL Ustka Ustka

Niezapłacone

184. Pela Hanna - 4 km / K POL Ustka USB ustka

Niezapłacone

185. Pępko Joanna - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

186. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

187. Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

188. Polewik Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

189. Polewik Marek - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

190. Polewik Marta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

191. Potocka Kinga - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

192. Pozorski Krzysztof - 4 km / M POL Kobylnica Markos Running Team

Niezapłacone

193. Pozorski Zbigniew - 4 km / M POL Słupsk Night Runner Słupsk

Niezapłacone

194. Przychoda Anna - 4 km / K POL Siemianice Baltic Seals

Niezapłacone

195. Ratajczyk Grażyna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

196. Remus Janusz - 4 km / M POL Redzikowo Best beast

Niezapłacone

197. Remus Monika - 4 km / K POL Redzikowo Best Beasts

Niezapłacone

198. Rokuszewski Tomasz - 4 km / M POL Słupsk AML

Zapłacone

199. Rolbiecka Karolina - 4 km / K POL Siemianice Sp3

Niezapłacone

200. Rolbiecki Wojciech - 4 km / M POL Siemianice Sp3

Niezapłacone

201. Rombalska Anna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

202. Rozental Basia - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

203. Ruszczyńska-Pluta Kinga - 4 km / K POL Słupsk Vacu Activ GYM

Niezapłacone

204. Rutkowski Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

205. Rutkowski Mateusz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

206. Ryng Anna - 4 km / K POL Pieńkówko

Niezapłacone

207. Ryng Kamila - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

208. Seweryn Tomasz - 4 km / M POL Bukówka

Niezapłacone

209. Sidor Mariusz - 4 km / M POL Słupsk DECATHLON SŁUPSK

Niezapłacone

210. Siecinska Emilia - 4 km / K POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

211. Siupik-Winiszewska Małgorzata - 4 km / K POL Słupsk winiszewski.com

Niezapłacone

212. Skoczyńska Renata - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

213. Skorupska Anna - 4 km / K POL Kobylnica STOPA Słupsk

Niezapłacone

214. Skumiał Oskar - 4 km / M POL Ustka USB Ustka

Zapłacone

215. Skuza Grzegorz - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

216. Skwarczak Zawierowska Ewelina - 4 km / K POL Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Niezapłacone

217. Skwarek Grzegorz - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

218. Skwarek Monika - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

219. Słomińska Emilia - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

220. Słomiński Adrian - 4 km / M POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

221. Słowik Artur - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

222. Smolińska Edyta - 4 km / K POL Głobino Smolińscy TEAM

Niezapłacone

223. Snochowski Tomasz - 4 km / M POL Słupsk Vacu

Niezapłacone

224. Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

225. Staniaszek Bogusław - 4 km / M POL Głobino Tupot Ustka

Niezapłacone

226. Stelmaszuk Aneta - 4 km / K POL Slupsk Aktywna Fabryka Triathlonu

Niezapłacone

227. Uczestnik anonimowy - 4 km / M POL Czarna Dąbrówka

Niezapłacone

228. Stolarek Wojciech - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

229. Straszak Kamil - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

230. Strugała Daniel - 4 km / M POL Słupsk MON

Niezapłacone

231. Strzelecka-Dragun Halina - 4 km / K POL Słupsk Integracyjny klub sportowy zryw

Niezapłacone

232. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk Integracyjny klub sportowy zryw

Niezapłacone

233. Strzelecki Bogdan - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

234. Sychla Mateusz - 4 km / M POL Łosino Vacu Activ Gym

Niezapłacone

235. Sychla Monika - 4 km / K POL Łosino Vacu Activ Gym

Niezapłacone

236. Syski Aleksander - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

237. Szafrańska Katarzyna - 4 km / K POL Słupsk Słupsk

Niezapłacone

238. Szapiel Piotr - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

239. Szczudrawa Marta - 4 km / K POL Słupsk Aml

Zapłacone

240. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

241. Szczupakowska Marta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

242. Szewczuk Piotr - 4 km / M POL Słupsk

Zapłacone

243. Szlachetka Maksymilian - 4 km / M POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

244. Szlachetka Malgorzata - 4 km / K POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

245. Szlachetka Piotr - 4 km / M POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

246. Szlachetka Zofia - 4 km / K POL Słupsk Solidarni z Maksem

Zapłacone

247. Szmigiero Arkadiusz - 4 km / M POL Słupsk W.P.K. Słoń Team

Niezapłacone

248. Szmydt-Furman Sylwia - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

249. Szopiński Tomasz - 4 km / M POL Darłowo Kb Bryza Postomino

Niezapłacone

250. Szremski Marek - 4 km / M POL Łysomice PSB FIMAL Slupsk

Niezapłacone

251. Szubska Wiktoria - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

252. Szudarski Marek - 4 km / M POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Niezapłacone

253. Szweda Jagoda - 4 km / K POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

254. Szyposzyńska Róża - 4 km / K POL Słupsk BEST BEASTS

Niezapłacone

255. Tórz Andrzej - 4 km / M POL Ustka

Niezapłacone

256. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Łupawa

Niezapłacone

257. Tyszka Michał - 4 km / M POL Słupsk tyszka.pl

Niezapłacone

258. Urban Ewelina - 4 km / K POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

259. Waluś Szczepan - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

260. Wałaszewski Witold - 4 km / M POL Słupsk

Niezapłacone

261. Wąsicka Wiktoria - 4 km / K POL Słupsk AML Słupsk

Niezapłacone

262. Wąsicki Jacek - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

263. Wdowik-Bobowicz Kasia - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

264. Wegner Aneta - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

265. Weiland Adrian - 4 km / M POL Słupsk NIGHT WOLVES SŁUPSK

Niezapłacone

266. Weiland Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk NIGHT WOLVES Słupsk

Niezapłacone

267. Weiland Cyprian - 4 km / M POL Slupsk NIGHT WOLVES Słupsk

Niezapłacone

268. Wekwert Ewa - 4 km / K POL Potęgowo

Niezapłacone

269. Wencławski Michał - 4 km / M POL Słupsk Decathlon Słupsk

Niezapłacone

270. Wielgat Łukasz - 4 km / M POL Pieńkowo Kb Bryza Postomino

Niezapłacone

271. Wiesiolek Urszula - 4 km / K POL Słupsk Osoba fizyczna

Niezapłacone

272. Wilczyński Piotr - 4 km / M POL Jezierzyce

Niezapłacone

273. Wilkołek-Szudarska Saturnina - 4 km / K POL Słupsk Dwa Kije Słupsk

Niezapłacone

274. Wilkowska Marta - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

275. Wilkowski Wiktor - 4 km / M POL Słupsk Sp3

Niezapłacone

276. Wilusz Krzysztof - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

277. Winiszewski Karol - 4 km / M POL Słupsk winiszewski.com

Niezapłacone

278. Winnicka Martyna - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

279. Wirkus Malgorzata - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

280. Wiśniewski Michał - 4 km / M POL Bierkowo Best Beasts

Niezapłacone

281. Włodarczyk Marta - 4 km / K POL Słupsk STOPA SŁUPSK

Niezapłacone

282. Woźniak-Karczewska Patrycja - 4 km / K POL Słupsk Best Beasts

Niezapłacone

283. Wrzosek Paulina - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

284. Wyszomirski Marek - 4 km / M POL Słupsk Aktywna Fabryka

Niezapłacone

285. Zabielski Sebastian - 4 km / M POL Słupsk STOPA Słupsk

Niezapłacone

286. Zacharczuk Albin - 4 km / M POL Słupsk Unia Hrubieszów

Niezapłacone

287. Zaw Kamila - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

288. Zduńśka Agnieszka - 4 km / K POL Słupsk C-L Sp. Zo.o.

Niezapłacone

289. Żelazek Katarzyna - 4 km / K POL Ustka USB USTKA

Niezapłacone

290. Zganiacz Andrzej - 4 km / M POL Kobylnica Stopa Słupsk

Niezapłacone

291. Zielińska Danuta - 4 km / K POL Ustka USB

Zapłacone

292. Zielonka Mateusz - 4 km / M POL Słupsk Baltic Seals

Niezapłacone

293. Zielonka Paweł - 4 km / M POL Słupsk aktywna fabryka

Niezapłacone

294. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Ustka ustka

Niezapłacone

295. Żukowicz Sylwia - 4 km / K POL Dębnica Kaszubska

Niezapłacone

296. Żukowska Agnieszka - 4 km / K POL Olsztyn Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

297. Żukowska Julia - 4 km / K POL Słupsk AML

Niezapłacone

298. Żukowski Artur - 4 km / M POL Słupsk Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

299. Żukowski Kacper - 4 km / M POL Ustka Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

300. Żukowski Maksymilian - 4 km / M POL Słupsk Dolina Noteci Racing Team

Niezapłacone

301. Żulińska Monika - 4 km / K POL Słupsk

Niezapłacone

302. Żulińska Wioletta - 4 km / K POL Sycewice Vacu Active Gym

Niezapłacone

303. Zwolińska Agnieszka - 4 km / K POL Ustka USB Ustka

Niezapłacone

304. Życka Ewelina - 4 km / K POL Słupsk

Zapłacone

305. Żylicz Paweł - 4 km / M POL Słupsk Stopa Słupsk / USB Ustka

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU