VII Tyski Półmaraton

Tychy, Gemini Park Tychy, ul. Towarowa 2c
02.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczewski Dariusz 365 PP / M30 POL Chorzów

Zapłacone

2. Adamczyk Pawel 1043 PS / M35 POL Rybnik Accidenture Runners Club

Zapłacone

3. Adamik Magda 432 PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

4. Adamowski Pitr 497 PP / M45 POL Myszków

Zapłacone

5. Albiński Mateusz 395 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

6. Anczykowski Nikodem 319 PP / M40 POL Tychy Warsztaty Formy

Zapłacone

7. Andraka Robert 1185 PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

8. Andres Agnieszka 372 PS / K40 POL Tychy Niezrzeszona

Zapłacone

9. Andruszkiewicz Arkadiusz 804 PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

10. Angres Paweł 197 PS / M25 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

11. Antowski Tomasz 58 PS / M50 POL Poznań Muay Runing Team

Zapłacone

12. Arndt Marcin 484 PP / M35 POL Tychy Biegam Bo Nie Lubię

Zapłacone

13. Arwar Joanna 16 PP / K40 POLSKA Mikołów Nexteer

Zapłacone

14. Augustyniak Kamil 110 PP / M25 POL Andrychów

Zapłacone

15. Augustyniak Piotr 116 PP / M35 POL Sulkowice

Zapłacone

16. Babecki Tomasz 1198 PP / M45 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

17. Badura Agnieszka 1207 PP / K35 GBR London

Zapłacone

18. Bąk-Ścierska Beata 612 PP / K40 POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

19. Balcarek Michał 3 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

20. Balonek Damian 480 PS / M25 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

21. Banaszczyk Grzegorz 485 PS / M30 POL Szydłowiec

Zapłacone

22. Baradziej Bartłomiej 1227 PP / M35 POL Tychy Terminal Logistyczny Promont Tychy

Zapłacone

23. Baran Anna 509 PP / K30 POL Katowice

Zapłacone

24. Baran Dariusz 61 PP / M40 POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Zapłacone

25. Baran Patrycja 1156 PS / K25 POL Katowice

Zapłacone

26. Baranowski Marcin 1078 PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

27. Barczyk-Strama Justyna 410 PS / K35 POL Poraj Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

28. Baron Aniela 450 PS / K50 POL Gostyń Gostyń Team

Zapłacone

29. Baron Eugeniusz 449 PS / M50 POL Gostyń USNB

Zapłacone

30. Barski Rafał 445 PS / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

31. Bartkowiak Magda 433 PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

32. Bartnik Sebastian 74 PP / M40 POL Jastrzębie-Zdrój Galopujące Ślimaki

Zapłacone

33. Bartosik Monika 618 PP / K35 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

34. Bartuś Łukasz 978 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

35. Bartz Magdalena 201 PP / K40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

36. Bartz Sławomir 88 PP / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

37. Barutowicz Łukasz 802 PS / M25 POL Tychy Wolves Tychy

Zapłacone

38. Basa Przemysław 759 PP / M45 POL Ruda Śląska KRK TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

39. Bębenek Mieczysław 492 PP / M55 POL Jaworzno Niezrzeszony

Zapłacone

40. Bednarczyk Marta 640 PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

41. Bednarska Aleksandra 755 PP / K45 POL Gliwice

Zapłacone

42. Bednarska Bernadetta 805 PP / K35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

43. Bednarski Rafał 463 PS / M40 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

44. Bełkot Arkadiusz 667 PP / M40 POL Świętochłowice crumpi

Zapłacone

45. Berke Krzysztof 655 PS / M50 POL Jawiszowice Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

46. Besztocha Marcin 1262 PS / M30 POL Lędziny

Zapłacone

47. Białas Bartosz 93 PS / M30 POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

48. Białas Błażej 121 PS / M35 POL Mysłowice Orange Polska

Zapłacone

49. Białas Joanna 789 PS / K40 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

50. Białkowska Anita 44 PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

51. Białoń Marek 1279 PS / M35 POLSKA Kobiór

Zapłacone

52. Biba Wojciech 592 PP / M30 POL Wilamowice

Zapłacone

53. Biegun Krzysztof 499 PP / M50 POL Żywiec

Zapłacone

54. Biegun Marcin 1018 PS / M40 POL Bielsko-Biala mistrz amator

Zapłacone

55. Biela Marek 401 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

56. Biela Martyna 459 PP / K25 POL Czarków 3sticks

Zapłacone

57. Bielańska Beata 926 PS / K40 POL Katowice

Zapłacone

58. Bielecka Marlena 141 PS / K40 POL Świebodzice

Zapłacone

59. Bielecki Mariusz 623 PS / M45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

60. Bielik Paweł 146 PS / M35 POL Katowice Run4Fun Katowice

Zapłacone

61. Bieniasz Krzysztof 296 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

62. Biernacki Robert 489 PP / M40 POL Tychy Fizjoterapia Robert Biernacki

Zapłacone

63. Bierwiaczonek Krzysztof 935 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

64. Bigaj Agnieszka 1070 PS / K25 POL Warszawa

Zapłacone

65. Bigaj Małgorzata 470 PS / K18 POL Toszek

Zapłacone

66. Bigos Grzegorz 309 PP / M35 POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

67. Binda Jacek 1081 PP / M50 POL Bielsko-Biała No limits

Zapłacone

68. Bińkowski Czesław 1243 PS / M55 POLSKA Orzesze

Zapłacone

69. Biolik Wojciech 383 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

70. Biskup Anna 885 PS / K40 POL Ornontowice

Zapłacone

71. Biskup Artur 306 PS / M35 POL Bieruń Gryfno Familia

Zapłacone

72. Bizoń Dawid 1174 PS / M25 POL Sułkowice

Zapłacone

73. Blaszczak Henryk 104 PP / M60 POL Tychy Tychy

Zapłacone

74. Błaszczuk Karol 1074 PS / M25 POL Kraków

Zapłacone

75. Błaut Magdalena 147 PS / K25 POL Olkusz Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

76. Błońska-Polak Ewa 378 PS / K40 POL Tarnowskie Góry Btm Runners

Zapłacone

77. Bobkowski Maciej 130 PP / M40 POL Pyskowice Nightrunners Pyskowice

Zapłacone

78. Bobla Walenty 1270 PS / M30 POLSKA Bieruń

Zapłacone

79. Bocian Przemysław 292 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

80. Bogacz Joanna 591 PP / K25 POL Wilamowice

Zapłacone

81. Bogacz Monika 478 PP / K30 POL Ruda Śląska Ads Masna

Zapłacone

82. Bogdoł Marek 4 PP / M30 BW
POL Siemianowice Śląskie Drogadotokio.pl

Zapłacone

83. Bojdoł Robert 1221 PS / M35 POL Tychy Bojdoł Bosch Service

Zapłacone

84. Bojdoł Wojciech 1069 PP / M35 POL Tychy Runhogs Irons Tychy

Zapłacone

85. Bolingier Dominik 203 PS / M35 POL Kłomnice Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

86. Bomba Marcin 806 PP / M25 POL Siemianowice Slaskie Crik Fca Poland

Zapłacone

87. Bomba Robert 420 PS / M40 POL Będzin Banda Z Placu

Zapłacone

88. Borchert Marcin 1274 PS / M35 POLSKA Świętochłowice

Zapłacone

89. Borciuch Rafał 624 PS / M45 POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

90. Borek Dariusz 990 PS / M45 POL Myszków Myszków Biega

Zapłacone

91. Borkowski Andrzej 653 PS / M50 POL Orzesze

Zapłacone

92. Boroń Tomek 154 PS / M40 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

93. Brandys Adam 1002 PP / M30 POL Pawłowice

Zapłacone

94. Brania Igor 375 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

95. Broda Kamila 728 PS / K18 POL Piasek

Zapłacone

96. Brodacki Wieslaw 1062 PP / M55 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

97. Brodiuk Norbert 50 PS / M45 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

98. Uczestnik anonimowy 1118 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

99. Brodzińska Kamila 440 PS / K35 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

100. Broncel Piotr 940 PP / M45 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów - KIA ETRANS

Zapłacone

101. Brończyk Ariel 869 PS / M30 POL Bielsko-Biała FC Komorowice

Zapłacone

102. Bronder Sebastian 713 PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

103. Broź Jacek 15 PP / M35 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

104. Brożek Wojtek 87 PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

105. Brychcy Estera 254 PP / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

106. Bryła Jarosław 841 PP / M45 POL Wancerzów

Zapłacone

107. Bryś Piotr 760 PP / M35 POL Świerczyniec Runhogs Tychy

Zapłacone

108. Brząkała Mariusz 112 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

109. Brzezińska Aleksandra 1220 PS / K25 POLSKA Bydgoszcz Brzeziński Run Club/ Asics Front Runner Poland

Zapłacone

110. Brzyski Konrad 846 PP / M25 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

111. Bubala Łukasz 1157 PS / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

112. Buchalik Arkadiusz 252 PP / M45 POL Czeladź 1973

Zapłacone

113. Buchała Andrzej 943 PS / M50 POL Lędziny ŚWIERCZYNIEC RUNNING

Zapłacone

114. Buchta Krzysztof 21 PP / M40 POL Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

115. Bućko Marcin 763 PS / M40 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

116. Buczkowski Mariusz 498 PP / M50 POL Katowice

Zapłacone

117. Budny Piotr 665 PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

118. Bugaj Grzegorz 135 PS / M40 POL Mysłowice Travois

Zapłacone

119. Bujak Marek 385 PS / M40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

120. Bujak-Kapa Dorota 363 PS / K35 POL Czeladz #czeladzbiega

Zapłacone

121. Bujnowski Artur 396 PS / M30 POL Knurów

Zapłacone

122. Bulanda Andrzej 95 PP / M40 POL Bieruń

Zapłacone

123. Burczyński Michał 356 PS / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

124. Burek Gabriela 675 PS / K30 POL Pawłowice Śląskie

Zapłacone

125. Bury Radosław 17 PP / M35 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

126. Butanowicz Marzena 264 PS / K30 POL Suszec Ślęzak Team

Zapłacone

127. Cepak-Kostka Katarzyna 12 PP / K25 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

128. Chabinka Szymon 483 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

129. Chabowski Michał 1152 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

130. Chacus Adrian 1001 PP / M40 POL Tychy Trisportowy.com

Zapłacone

131. Chełkowski Adam 1049 PP / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

132. Chmielewski Artur 229 PS / M40 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

133. Chrapan Tomasz 235 PP / M45 POL Olkusz

Zapłacone

134. Chrószcz Klaudia 949 PS / K30 POL Bieruń

Zapłacone

135. Chrzanowski Czesław 371 PP / M55 POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

136. Chrząścik Tomasz 975 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

137. Chudek Agnieszka 1239 PS / K35 POLSKA Goczałkowice

Zapłacone

138. Chwałek Mirosław 589 PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

139. Ciepłak Marcin 1148 PS / M25 POL Rybnik

Zapłacone

140. Ciepły Maciej 495 PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

141. Cierniak Dariusz 913 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

142. Cieślak Bartłomiej 962 PS / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

143. Cimała Rafał 194 PS / M40 BW
POL Tarnowskie Góry Ista Biegamy

Zapłacone

144. Cituk Dorota 231 PS / K35 POL Tychy

Zapłacone

145. Cituk Grzegorz 430 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

146. Ciupak Andrzej 373 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

147. Ćwik Iwona 345 PP / K30 BW
POL Tychy

Zapłacone

148. Ćwikła Kamil 909 PP / M30 POL Gliwice Harpagany

Zapłacone

149. Cyganik Piotr 724 PS / M30 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Zapłacone

150. Czajkowski Krzysztof 248 PP / M25 POL Tychy London Midnight Runners

Zapłacone

151. Czajkowski Paweł 1260 PS / M40 POLSKA Tychy

Zapłacone

152. Czapierwski Dariusz 1272 PS / M30 POLSKA Bieruń

Zapłacone

153. Czapiewski Janusz 807 PP / M55 POL Bieruń Crik Fca Poland

Zapłacone

154. Czapiewski Paweł 687 PS / M30 POL Pawłowice

Zapłacone

155. Czapnik Mateusz 455 PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

156. Czapran Magdalena 240 PS / K35 POL Pyskowice

Zapłacone

157. Czapski Janusz 1053 PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

158. Czech Dariusz 1145 PP / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

159. Czech Piotr 380 PP / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

160. Czechowski Damian 100 PS / M18 POL Bieruń Sportowe Homera

Zapłacone

161. Czekaj Krzysztof 582 PS / M45 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

162. Czermak Damian 1246 PS / M40 POL Górki Wielkie Fuchs Oil Team

Zapłacone

163. Czerniak Lukasz 259 PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

164. Czernicka Magdalena 267 PP / K35 POL Zwonowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

165. Czernik Barbara 1204 PP / K30 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

166. Czerwińska Wioletta 560 PP / K18 POL Katowice

Zapłacone

167. Czerwiński Michał 1215 PP / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

168. Czornik Jarosław 861 PP / M35 POL Lisów Lucky Losers

Zapłacone

169. Czuwaj Andrzej 628 PP / M40 POL Grojec

Zapłacone

170. Czuwaj Krzysztof 699 PS / M45 POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

171. Czylok Tomasz 118 PS / M45 POL Kaniow Tomasz Czylok

Zapłacone

172. Czypek Damian 808 PP / M35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

173. Czypionka Żaneta 136 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

174. Czyż Katarzyna 290 PS / K40 POL Ruda Śląska Tl Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

175. Czyż Marcin 341 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

176. Dąbrowski Marcin 475 PP / M35 POL Gliwice Team Kornel

Zapłacone

177. Dajka Barbara 676 PS / K35 POL Bieruń

Zapłacone

178. Damek Piotr 1193 PS / M45 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

179. Danecki Borys 1117 PP / M40 POL Częstochowa PRINCE O-I->

Zapłacone

180. Daniłowski Tomasz 715 PS / M40 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

181. Dawid Michał 38 PP / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

182. Delewska Dorota 393 PP / K45 POL Zabrze night runners

Zapłacone

183. Detnerski Krzysztof 55 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

184. Ditrich Adrian 335 PS / M25 POL Zabrze Srtg Gliwice

Zapłacone

185. Długosz Agata 697 PP / K35 POL Tychy Spla Tychy

Zapłacone

186. Dłutek Agnieszka 669 PS / K25 POL Mikołów

Zapłacone

187. Dobosz Andrzej 157 PP / M18 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

188. Domagała Kornelia 286 PP / K30 POL Rudzica

Zapłacone

189. Domagała Maciej 932 PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

190. Domurat Zbigniew 954 PS / M45 POL Chrzanów Finish Profiles

Zapłacone

191. Doniec Tomasz 1047 PP / M18 POL Wola Decathlon Bielsko-Biała

Zapłacone

192. Donigiewicz Ewa 559 PP / K35 POL Tychy Zespół Szkół Nr 7 W Tychach

Zapłacone

193. Drąg Grzegorz 260 PS / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

194. Drąg Mateusz 891 PS / M18 POL Tychy 1 Second Team

Zapłacone

195. Drążek Aleksandra 967 PP / K25 POL Rzeszów

Zapłacone

196. Drażyk Andrzej 652 PS / M50 POL Orzesze

Zapłacone

197. Drukała Sławek 418 PS / M40 POL Będzin Augusteam

Zapłacone

198. Drzewiecka Aneta 352 PP / K35 POL Chrzanów

Zapłacone

199. Duda Łukasz 314 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

200. Duda Tomasz 1273 PS / M30 POL Tychy Ks Ścinka

Zapłacone

201. Dudek Tomasz 244 PS / M45 POL Oświęcim

Zapłacone

202. Dudka Ewa 809 PP / K35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

203. Dudoń Joachim 416 PS / M35 POL Ornontowice Run Against Rett Syndrome

Zapłacone

204. Dudzik Zenon 56 PS / M55 POL Katowice

Zapłacone

205. Dunaszewski Wojtek 199 PP / M35 POL Warszawa Biegma Bo Lubię Nocą Warszawa

Zapłacone

206. Durzyński Dawid 663 PS / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

207. Dusza Paweł 516 PS / M30 POL Wilkowice

Zapłacone

208. Duszyńska Marta 71 PP / K35 POL Katowice

Zapłacone

209. Dymurski Wojciech 843 PP / M50 POL Tychy

Zapłacone

210. Dziano Łukasz 400 PS / M35 POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

211. Dziarnowski Adrian 1104 PS / M25 BW
POL Tychy

Zapłacone

212. Dziarski Wiesław 301 PS / M60 POL Rybnik Erbud Rybnik

Zapłacone

213. Dzida Anna 80 PP / K40 POL Pszczyna

Zapłacone

214. Dzida Jakub 79 PP / M40 POL Pszczyna

Zapłacone

215. Dziedzic Andrzej 1190 PS / M40 POL Żory

Zapłacone

216. Dziewit Piotr 1264 PS / M25 POLSKA Tychy

Zapłacone

217. Dziki Ewa 280 PP / K35 POL Bielsko-Biała Bb Runners

Zapłacone

218. Dziuba Andrzej 175 PS / M55 POL Tychy

Zapłacone

219. Dziura Arkadiusz 1005 PS / M45 POL Gliwice

Zapłacone

220. Dziwiec-Guzik Justyna 493 PP / K40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

221. Elbin Paweł 636 PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

222. Fabian Michał 217 PS / M35 POL Chorzów

Zapłacone

223. Fajkis Grzegorz 207 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

224. Ficek Krzysztof 584 PP / M35 POL Piasek Zieltrans

Zapłacone

225. Fidor Damian 8 PP / M40 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

226. Fidor Michał 7 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

227. Figołuszka Dawid 1172 PP / M30 POL Jankowice

Zapłacone

228. Filipek Dariusz 705 PP / M35 POL Tychy HKBnO Tychy

Zapłacone

229. Filipowicz Agnieszka 374 PP / K45 POL Trzebinia

Zapłacone

230. Fiszer Andrzej 304 PS / M30 POL Katowice Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek Dla Młodzieży W Chorzowie

Zapłacone

231. Fit Olga 1106 PP / K30 POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

232. Fitrzyk Jakub 132 PS / M25 POL Mysłowice Boss

Zapłacone

233. Flisiak Jakub 870 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

234. Florecki Andrzej 507 PS / M60 POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

235. Florian Krzysztof 563 PP / M35 POL Ruda Śląska OchajoRun & Friends

Zapłacone

236. Fluder Grzegorz 1197 PP / M40 POL Chrzanów zasapani

Zapłacone

237. Foltyn Paweł 243 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

238. Fołta Wojciech 1107 PP / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

239. Fornagiel Katarzyna 39 PS / K35 POL Oświęcim

Zapłacone

240. Frankiewicz Mariusz 1140 PP / M35 POL Katowice

Zapłacone

241. Froń Mariusz 389 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

242. Fuks Barbara 579 PP / K30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

243. Furman Pawel 256 PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

244. Furmanek Ela 293 PP / K45 POL Katowice

Zapłacone

245. Gacek Daniel 54 PS / M35 POL Krakow

Zapłacone

246. Gajda Krzysztof 730 PP / M45 POL Bojszowy Powoli Do Celu

Zapłacone

247. Gajdzica Paweł 647 PP / M25 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

248. Gajewski Jaroslaw 684 PS / M50 POL Tychy Fuchs Oil Team

Zapłacone

249. Galos Zbigniew 322 PS / M45 POL Płaza Wataha Laczy Nas Bieganie

Zapłacone

250. Gałka Jacek 767 PS / M35 POL Żmigród Vege Runners / KB SUKCES Żmigród

Zapłacone

251. Gałka Maciej 768 PP / M35 POL Żmigród

Zapłacone

252. Gamrot Wiesław 887 PS / M60 POL Czechowice

Zapłacone

253. Garbicz Krzysztof 570 PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

254. Gardzielewski Arkadiusz 1228 PS / M30 Wks Śląsk Wrocław

Zapłacone

255. Garnowski Maciej 20 PP / M30 POLSKA Siemianowice Śląskie Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

256. Gąszczak Michał 78 PS / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

257. Gaup Leszek 1219 PP / M40 POL Cork Polish Runners Club Ireland

Zapłacone

258. Gaweł-Łoboziak Katarzyna 866 PP / K35 POL Nieledwia

Zapłacone

259. Gawlik Adrian 192 PS / M25 POL Imielin

Zapłacone

260. Gawlik Zbigniew 845 PP / M30 POL Imielin

Zapłacone

261. Gawlina Lesław 152 PP / M50 POL Ruda Śląska Ads Masna

Zapłacone

262. Gawron Marek 467 PP / M30 POL Brzeszcze

Zapłacone

263. Gawrońska Dorota 446 PS / K45 POL Katowice Team Papry

Zapłacone

264. Gaża Krzysztof 561 PP / M40 POL Radostowice

Zapłacone

265. Giedwiłło Marta 99 PP / K35 POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

266. Gieroszka Artur 261 PS / M35 POL Katowice Bwm Team

Zapłacone

267. Gieroszka Robert 337 PS / M35 POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy 876 PS / K30 POL Siemianowice endurance team

Zapłacone

269. Gil Marcin 501 PP / M25 POL Cynków

Zapłacone

270. Gliniany Adam 1267 PS / M45 POLSKA Wyry

Zapłacone

271. Gliniany Małgorzata 1268 PS / K45 POLSKA Wyry

Zapłacone

272. Głąb Bogusław 970 PP / M35 POL Dankowice Shiloh Runners

Zapłacone

273. Głąb Mariusz 601 PP / M35 POL Tychy Iron-Friends

Zapłacone

274. Głąb Rafał 1008 PP / M40 POL Dankowice

Zapłacone

275. Gładysz Artur 1129 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

276. Gładysz Robert 1126 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

277. Głębocki Grzegorz 810 PP / M45 POL Bielsko-Biala Crik Fca Poland

Zapłacone

278. Głomb Maciej 719 PS / M25 POL Tarnów 42 Do Szczęścia

Zapłacone

279. Głos Adam 1154 PS / M35 POL Mysłowice

Zapłacone

280. Głowacki Łukasz 609 PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

281. Głowinkowski Bartłomiej 326 PP / M35 POL Sosnowiec

Zapłacone

282. Gocal Łukasz 237 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

283. Gołaszewska Karolina 1249 PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

284. Goławska Ewa 288 PS / K30 POL Ornontowice

Zapłacone

285. Gołębiowski Dominik 859 PS / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

286. Gołębiowski Grzegorz 1147 PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

287. Gołębiowski Paweł 1225 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

288. Góra Adam 196 PP / M30 POL Bogusławice

Zapłacone

289. Góra Mateusz 392 PP / M35 POL Będzin

Zapłacone

290. Górak Henryk 310 PP / M65 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

291. Gordon Gabriela 596 PS / K35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

292. Górnik Angelika 178 PP / K18 POL Lędziny

Zapłacone

293. Górnikiewicz Agnieszka 1006 PS / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

294. Górski Krzysztof 1181 PP / M35 POL Tychy Asseco Active Team

Zapłacone

295. Gorus Anna 540 PP / K35 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

296. Gos Barbara 325 PS / K45 POL Mysłowice Niezrzeszona

Zapłacone

297. Gottman Bogusław 919 PS / M50 POL Oświęcim Pocztowa Grupa Biegowa

Zapłacone

298. Gotz Henryk 1252 PS / M55 POLSKA Tychy

Zapłacone

299. Grabowski Bartosz 1038 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

300. Graczyk Adam 923 PS / M45 POL Katowice Zegarmistrz

Zapłacone

301. Granek Michał 279 PS / M35 POL Tychy Wopr Tychy

Zapłacone

302. Gregorczyk Marcin 159 PS / M40 POL Mikołów Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

303. Grolik Marek 391 PS / M40 POL Tychy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

304. Grolik Piotr 70 PS / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

305. Gromek Michał 1051 PP / M25 POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO_BIAŁA JRG 1

Zapłacone

306. Gruszczyk Paweł 1110 PS / M18 POL Mikołów

Zapłacone

307. Gruszecki Bartosz 578 PP / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

308. Gruszka Ewa 711 PS / K40 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów KIA ETRANS

Zapłacone

309. Gruźla Tomasz 173 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

310. Gryc Janusz 48 PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

311. Grygiel Wojciech 1084 PP / M45 POL Jaroszowice

Zapłacone

312. Grzybek Dariusz 811 PP / M35 POL Pogorzyce Crik Fca Poland

Zapłacone

313. Grzywa Radosław 431 PS / M25 POL Tychy T3M4T / Team Papry

Zapłacone

314. Grzywacz Marcin 847 PS / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

315. Gucwa Mateusz 97 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

316. Guga Paweł 650 PS / M30 POL Tychy "Górski Bieg Frassatiego"

Zapłacone

317. Gutek Jakub 875 PP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

318. Gutmajer Grzegorz 573 PS / M45 POL Krakow Go Aptiv!

Zapłacone

319. Gwóźdź Andrzej 308 PS / M55 POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

320. Gwóźdź Karolina 411 PP / K25 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

321. Hachuła Łukasz 1178 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

322. Hamann Sławomir 1122 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

323. Hamerla Mateusz 1045 PP / M18 POL Bieruń

Zapłacone

324. Hamot Artur 438 PS / M35 POL Będzin W pogoni za duchem

Zapłacone

325. Haratyk Kamil 1082 PP / M30 POL Cieszyn GC PL

Zapłacone

326. Hejduk Tomasz 597 PP / M40 POL Tychy Techniki-Lakiernicze

Zapłacone

327. Held Radek 1196 PS / M35 POL Prudnik

Zapłacone

328. Herliczka Renata 660 PP / K35 POL Gliwice Aml-Fly Team

Zapłacone

329. Herliczka Tomasz 659 PP / M40 POL Gliwice Aml-Fly Team

Zapłacone

330. Herman Robert 158 PS / M30 POL Sosnowiec 1988

Zapłacone

331. Hernas Kamil 59 PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

332. Herok Renata 277 PP / K35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

333. Hertling Krzysztof 753 PP / M18 POL Chorzów CSC Adventure Academy

Zapłacone

334. Hipner Marcin 1180 PS / M30 POL Babice SPOT Pszczyna

Zapłacone

335. Hładki Tadeusz 688 PS / M45 POL Czerwionka-Leszczyny Fuchs Oil Team

Zapłacone

336. Holeczek Olimpia 947 PS / K35 POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA ETRANS

Zapłacone

337. Hołda Marian 163 PP / M50 POL Gostyń

Zapłacone

338. Hoły Leszek 382 PS / M45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

339. Hońdo Radosław 662 PS / M30 GBR Evesham

Zapłacone

340. Hopkowicz Szymon Paweł 1030 PS / M30 POL Lędziny

Zapłacone

341. Horowski Tomasz 417 PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

342. Hristova-Kosobudzka Daria 773 PS / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

343. Hubka Jerzy 1121 PP / M55 POL Zabrze MZZG w Polsce KWK Makoszowy

Zapłacone

344. Huzarewicz Henryk 213 PS / M40 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

345. Hychka Vadym 1019 PS / M18 POL Tychy Danone

Zapłacone

346. Iciek Krzysztof 285 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

347. Idzikowska Angelika 1073 PS / K25 POL Świętochłowice

Zapłacone

348. Idzikowski Adam 1072 PS / M25 POL Świętochłowice

Zapłacone

349. Ignacy Magdalena 311 PP / K45 POL Tychy

Zapłacone

350. Imosa Jakub 750 PS / M40 POL Katowice Kotrak Team

Zapłacone

351. Indeka Wojciech 1175 PP / M55 POL Rudołtowice

Zapłacone

352. Inglot Maciej 469 PS / M25 POL Toszek INGLOT

Zapłacone

353. Izydorczyk Robert 642 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

354. Jacek Łukasz 803 PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

355. Jacek Tomasz 930 PP / M40 POL Kośmidry

Zapłacone

356. Jackowska Monika 1108 PP / K40 POL Bedzin

Zapłacone

357. Jagoda Adam 1240 PS / M50 POLSKA Chorzów

Zapłacone

358. Jagodzińska Magdalena 294 PS / K30 POL Bielsko-Biała 1988

Zapłacone

359. Jakszik Dariusz 595 PP / M35 POL Żywiec

Zapłacone

360. Jakubczyk Jacek 42 PP / M35 POL Chorzów Contante

Zapłacone

361. Jakubowski Mateusz 1276 PS / M25 POLSKA Tychy

Zapłacone

362. Jakubowski Piotr 918 PP / M45 POL Mysłowice Lotom Bo Lubia

Zapłacone

363. Jamro Mariusz 266 PP / M30 POL Katowice Yakudo

Zapłacone

364. Jamski Tomasz 522 PP / M45 POL Częstochowa PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY

Zapłacone

365. Janicki Tomasz 226 PS / M30 BW
POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

366. Janik Bogdan 790 PP / M50 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

367. Uczestnik anonimowy 1031 PP / K25 POL Magdeburg

Zapłacone

368. Janota Grzegorz 1162 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

369. Janota Sebastian 263 PS / M30 POL Boleslaw

Zapłacone

370. Jantas Andrzej 993 PS / M45 POL Gliwice

Zapłacone

371. Jantas Dominika 977 PS / K18 POL Gliwice

Zapłacone

372. Jarczyk Wojciech 799 PS / M30 BW
POL Mikołów Labraks Team

Zapłacone

373. Jarlaczyński Łukasz 586 PP / M40 POL Tychy Multi Biuro

Zapłacone

374. Jaromin Błazej 788 PS / M40 POL Rudołtowice Spot Pszczyna

Zapłacone

375. Jarosz Katarzyna 49 PS / K35 POL Katowice

Zapłacone

376. Jarosz Sebastian 1027 PP / M40 POL Kraków

Zapłacone

377. Jasicki Krzysztof 969 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

378. Jasiński Leszek 862 PP / M40 POL Sadów Lucky Losers

Zapłacone

379. Jasiński Michał 1066 PS / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

380. Jaskółka Michał 1125 PS / M30 POL Ruda Śląska 1985

Zapłacone

381. Jastrzemski Adam 41 PS / M35 POL Kobiór

Zapłacone

382. Jawornik Sławek 882 PP / M35 POL Myszków

Zapłacone

383. Jędrzejczak Michał 1177 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

384. Jędrzejec Krzysztof 1179 PP / M65 POL Katowice

Zapłacone

385. Jelonek Arkadiusz 419 PS / M40 POL Kłobucku Pressglass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

386. Jendryś Marek 1191 PP / M40 POL Zabrze

Zapłacone

387. Jerzyk Andrzej 922 PS / M35 POL Gliwice

Zapłacone

388. Jezierska Agnieszka 407 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

389. Jiutao Lin 904 PP / M30 CHN Dalian

Zapłacone

390. Jochlik Szymon 741 PS / M30 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

391. Jokiel Tomasz 1068 PS / M30 POL Świerczyniec Świerczyniec Running

Zapłacone

392. Jóźwik Filip 956 PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

393. Jóźwik Rafał 974 PP / M35 POL Kolonia Klepaczka

Zapłacone

394. Juraszek Elżbieta 966 PP / K30 POL Jeleśnia JustFellFit

Zapłacone

395. Jureczko Damian 139 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

396. Juszczak Robert 812 PP / M45 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

397. Kaczmarczyk Marek 14 PP / M40 POLSKA Żory Nexteer

Zapłacone

398. Kaczmarczyk Mariusz 143 PP / M50 POL Siemianowice Śląskie Lecker

Zapłacone

399. Kaczmarek Dagmara 907 PS / K30 POL Katowice

Zapłacone

400. Kaczmarek Katarzyna 187 PS / K40 POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

401. Kajdas-Ciupek Dominika 672 PP / K35 POL Jaworzno

Zapłacone

402. Kaleta Agnieszka 1241 PS / K30 POLSKA Brzeszcze

Zapłacone

403. Kaleta Agnieszka 1218 PS / K40 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

404. Kalfa Roman 1226 PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

405. Kalisz Krzysztof 1144 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

406. Kała Maciej 1250 PS / M45 POLSKA Chełmek

Zapłacone

407. Kałmuk Marcin 621 PP / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

408. Kałus Wojciech 1120 PS / M25 POL Katowice Na Bani Wybiegani

Zapłacone

409. Kamieński Marcin 24 PP / M35 POL Bielsko-Biała Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

410. Kancelista Izabela 247 PS / K30 POL Bieruń

Zapłacone

411. Kandora Arkadiusz 109 PP / M40 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

412. Kantorowska Anna 307 PS / K30 POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

413. Kapa Tomasz 358 PS / M35 POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

414. Kapała Rafał 1254 PS / M35 POLSKA Radomsko Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

415. Kapica Anna 1052 PS / K35 POL Rudna Wielka Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

416. Kaptur Wojciech 300 PS / M70 POL Wodzisław Śląski Krs Tkkf Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

417. Kapuśnik Tomasz 344 PP / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

418. Karawacki Grzegorz 629 PP / M25 POL Kęty

Zapłacone

419. Karpuk Natalia 35 PP / K35 POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

420. Karwaszewska Iza 1111 PS / K25 POL Bielsko-Biała Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

421. Kasperek Janusz 1212 PP / M45 POL Pisarzowice

Zapłacone

422. Kasprzak Michal 474 PP / M25 POL Mikolow 604665333

Zapłacone

423. Kasza Patryk 423 PP / M25 POL Kraków Petarda Team

Zapłacone

424. Kaszuba Bogdan 153 PP / M60 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

425. Kaszuba Łukasz 745 PP / M40 POL Czeladź

Zapłacone

426. Kaszubski Andrzej 835 PP / M35 POL Zabrze

Zapłacone

427. Katolik Rafał 456 PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

428. Kawa Paweł 367 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

429. Kawa Wojciech 1130 PS / M40 POL Bielsko-Biała Biegające Insekty

Zapłacone

430. Kawalec Grzegorz 302 PS / M40 POL Orzesze

Zapłacone

431. Kawka Łukasz 1153 PS / M30 POL Siemianowice Śląskie Night Runners Śląsk

Zapłacone

432. Kędzior Łukasz 864 PP / M30 POL Gliwice Holbox Runners

Zapłacone

433. Kempa Adam 144 PP / M40 POL Mikołów

Zapłacone

434. Kempska Marta 680 PP / K25 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

435. Kendzior Agnieszka 177 PP / K18 POL Pszczyna

Zapłacone

436. Kida Paweł 968 PS / M25 POL Łowisko

Zapłacone

437. Kiełbasiński Andrzej 404 PP / M35 POL Pszczyna SPOT PSZCZYNA

Zapłacone

438. Kiełtyka Aleksandra 206 PS / K25 POL Sosnowiec

Zapłacone

439. Kierski Dariusz 1128 PP / M55 POL Pszczyna #druzyna M

Zapłacone

440. Kiliński Jacek 1014 PP / M45 POL Ostrowy Nad Okszą Elite Sports

Zapłacone

441. Kiljan Mariusz 434 PS / M35 POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

442. Kirsch Rafał B. 986 PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

443. Klabis Iwona 1189 PS / K35 POL Lubliniec Lentex Team

Zapłacone

444. Kleinschmidt Łukasz 228 PP / M35 POL Wierzenica Kris Trans

Zapłacone

445. Klejszta Grzegorz 336 PS / M40 POL Mysłowice #czeladzbiega

Zapłacone

446. Klich Izabela 188 PS / K30 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

447. Klich Paweł 752 PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

448. Klima Adam 865 PP / M25 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

449. Klimasara Magdalena 299 PS / K40 POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

450. Klimczyk Dorota 1255 PS / K25 POLSKA Radomsko Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

451. Klimkowski Mariusz 176 PP / M40 POL Tychy Skipper

Zapłacone

452. Klimza Rafał 1158 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

453. Kliś Agnieszka 422 PS / K45 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

454. Kluska Adrian 635 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

455. Kluwa Andrzej 1116 PP / M50 POL Tychy

Zapłacone

456. Kluwa Weronika 1114 PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

457. Knapek Katarzyna 437 PS / K30 POL Katowice

Zapłacone

458. Knapik Piotr 368 PP / M45 POL Sosnowiec

Zapłacone

459. Kobierska Agnieszka 1208 PS / K35 POL Gliwice SPLA Tychy.

Zapłacone

460. Kobus Ewelina 57 PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

461. Kobyłecki Mateusz 1040 PS / M18 POL Skarżysko-Kamienna Dokąd nocą tupta jeż?

Zapłacone

462. Kocimski Krystian 896 PP / M35 POL Czeladź

Zapłacone

463. Kocur Rafał 1244 PS / M45 BW
POL Górki Małe Doctors Team

Zapłacone

464. Koczwara Krzysztof 1123 PS / M50 POL Kraków Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

465. Kogut Mateusz 952 PS / M25 POL Gliwice

Zapłacone

466. Kolankiewicz Rafał 1173 PS / M40 POL Katowice-Dąb rocknrun

Zapłacone

467. Kolarski Grzegorz 994 PS / M50 POL Kraków

Zapłacone

468. Kolasińska Monika 166 PS / K18 POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

469. Kolba Katarzyna 328 PP / K30 POL Żory

Zapłacone

470. Uczestnik anonimowy 971 PS / M40 POL Kobiór

Zapłacone

471. Kołodziejczyk Katarzyna 451 PS / K25 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

472. Komorek Dawid 208 PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

473. Komorowska Żaneta 1083 PP / K35 POL Lędziny

Zapłacone

474. Kondzielnik Magdalena 951 PP / K40 POL Pszczyna

Zapłacone

475. Kondzielnik Olga 1200 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

476. Kondzielnik Paweł 1201 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

477. Konieczny Izabella 991 PS / K40 POL Mikołów

Zapłacone

478. Konieczny Tomasz 1099 PP / M30 BW
POL Siemianowice Śląskie Team KTW

Zapłacone

479. Konik Jarosław 521 PP / M25 POL Kraków

Zapłacone

480. Konior Kasia 1211 PS / K25 POL Radziechowy

Zapłacone

481. Konior Wojciech 60 PP / M40 POL Bulowice Kęckie Harpagany

Zapłacone

482. Konopko Patryk 506 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

483. Kontowicz Rafał 849 PS / M40 BW
POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Zapłacone

484. Kopeć Michał 514 PP / M40 POL Cieszyn

Zapłacone

485. Kopeć-Kłeczek Joanna 1077 PS / K35 POL Psary

Zapłacone

486. Kopiecka Joanna 1079 PS / K30 POL Gliwice Night Runners

Zapłacone

487. Kopińska Anna 686 PP / K35 POL Ruda Śląska

Zapłacone

488. Kopiński Krzysztof 685 PP / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

489. Kopka Łukasz 160 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

490. Koprowska Kasia 515 PP / K25 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

491. Korczak Łukasz 388 PS / M35 POL Czeladź

Zapłacone

492. Korczak Oliwia 387 PS / K30 POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

493. Korus Karina 732 PS / K30 POL Piekary Śląskie Cidry Lotajom

Zapłacone

494. Koryczan Stefan 658 PP / M55 POL Libiąż

Zapłacone

495. Kościelnik Krzysztof 140 PP / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

496. Kościuk Magdalena 890 PP / K30 POL Zabrze

Zapłacone

497. Kostorz Konrad 792 PS / M30 POL Rybnik

Zapłacone

498. Kostrzewski Mariusz 525 PP / M40 POL Mysłowice ARD Finance - Biuro rachunkowe

Zapłacone

499. Kotnis Bogusław 729 PP / M40 POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

500. Kotula Jakub 1139 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

501. Kowal Andrzej 931 PS / M50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

502. Kowal Robert 637 PP / M18 POL Bieruń Stary Nie znamy granic

Zapłacone

503. Kowalczyk Andrzej 128 PS / M25 POL Tychy Sportowa Perspektywa

Zapłacone

504. Kowalczyk Wojciech 603 PP / M40 POL Zawadzkie Team Mała Panew

Zapłacone

505. Kowalczyk Wojciech 518 PS / M45 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

506. Kowalczyk Zbigniew 813 PP / M35 POL Jaworzno CRiK FCA Poland

Zapłacone

507. Kowalski Jacek 961 PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

508. Kowalski Krzysztof 1012 PS / M45 POL Mikołów STS BIEGATON Mikołów

Zapłacone

509. Kowalski Michał 189 PS / M40 POL Olkusz

Zapłacone

510. Kowalski Rafal 1163 PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza BKB

Zapłacone

511. Kozieł Konrad 814 PP / M18 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

512. Kozieł Sylwester 815 PP / M45 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

513. Kozioł Tomasz 1065 PP / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

514. Koźlik Paweł 258 PS / M30 POL Katowice Ibm Katowice

Zapłacone

515. Kozłowski Łukasz 170 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

516. Kozyra Grzegorz 250 PP / M35 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

517. Krajewska Anita 353 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

518. Kral Piotr 91 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

519. Krasiejko Agnieszka 734 PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

520. Uczestnik anonimowy 714 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

521. Krawczyk Mirosław 496 PP / M60 POL Oświęcim M.J.Metal Oświęcim

Zapłacone

522. Król Emilia 205 PS / K25 POL Sosnowiec

Zapłacone

523. Król Kacper 27 PP / POL Katowice

Zapłacone

524. Krosny Piotr 762 PP / M35 POL Mikołów

Zapłacone

525. Kruk Grzegorz 972 PS / M45 POL Czestochowa Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

526. Kruk Martina 464 PP / K30 BW
POL Gliwice

Zapłacone

527. Krukowska Natalia 744 PS / K25 POL Łęknica

Zapłacone

528. Krupa Maciej 695 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

529. Krupa-Szczęsny Izabela 357 PS / K45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

530. Kruszewski Paweł 605 PP / M30 POL Katowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

531. Kruszyński Tomasz 1090 PP / M30 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

532. Kryczek Piotr 1216 PP / M35 POL Dąbrowa Górnicza Gym El Toro Runinng Team

Zapłacone

533. Krzemień Krzysztof 668 PP / M40 POL Brzeszcze

Zapłacone

534. Krzemiński Paweł 898 PP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

535. Krześlak Kamil 1037 PP / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

536. Krzycki Łukasz 797 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

537. Krzyżowski Maciej 30 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

538. Ksiądz Karol 1115 PP / M30 POL Kryry

Zapłacone

539. Księżopolski Mariusz 607 PS / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

540. Kubacz Piotr 486 PS / M40 POL Mikołów Mikołów Biega

Zapłacone

541. Kubaczka-Ligenza Sylwia 466 PS / K35 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

542. Kubasiak Maciej 481 PP / M25 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

543. Kubasiewicz Bartosz 524 PP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

544. Kubecka Anna 424 PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

545. Kubica Mateusz 1224 PP / M35 POL

Zapłacone

546. Kubica Robert 620 PS / M45 POL Imielin

Zapłacone

547. Kubis Barbara 800 PS / K35 POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

548. Kucharczyk Andrzej 933 PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

549. Kuchta Mirosław 539 PP / M50 POL Katowice 1964

Zapłacone

550. Kuczera Damian 743 PS / M30 POL Trzebiel

Zapłacone

551. Kuczera Piotr 1164 PP / M35 POL Mikolow

Zapłacone

552. Kudla Mateusz 1109 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

553. Kudła Jarosław 25 PP / M55 POL Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

554. Kujawa Krystian 513 PP / M40 POL Kończyce Małe

Zapłacone

555. Kukla Agata 1242 PS / K30 POLSKA Brzeszcze

Zapłacone

556. Kuklinski Jakub 223 PP / M35 POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

557. Kula Agnieszka 817 PP / K35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

558. Kula Jarosław 1041 PP / M25 POL Sosnowiec

Zapłacone

559. Kula Magdalena 1171 PS / K25 POL Katowice ADEA

Zapłacone

560. Kula Mateusz 1011 PP / M18 POL Mysłowice

Zapłacone

561. Kula Tomasz 816 PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

562. Kulas Romuald 219 PS / M45 POL Sosnowiec

Zapłacone

563. Kulawik Karolina 1091 PS / K18 POL Dzietrzniki

Zapłacone

564. Kulik Marcin 340 PP / M35 POL Mikołów

Zapłacone

565. Kulisz Szymon 692 PS / M25 POL Siemianowice Śląskie Górski Bieg Frassatiego

Zapłacone

566. Kupczewski Tymoteusz 548 PP / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

567. Kur Mariusz 1017 PS / M45 POL Zawiercie

Zapłacone

568. Kurasz Paweł 323 PS / M35 POL Mikołów

Zapłacone

569. Kurek Jacek 567 PP / M45 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

570. Kurnakowski Michał 801 PP / M35 POL Chorzów Biegacze Mogą Dłużej

Zapłacone

571. Kurowski Rafał 425 PS / M40 POL Będzin Banda z Placu

Zapłacone

572. Kurzak Michał 2 PP / M30 POL Kobiór

Zapłacone

573. Kurzeja Bartosz 32 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

574. Kusidło Marcin 510 PP / M35 POL Rybnik

Zapłacone

575. Kuśnierz Dagmara 51 PS / K25 POL Goszyce

Zapłacone

576. Kuszel Bartłomiej 28 PS / M30 POL Katowice Biały Koń Nie Jest Koniem

Zapłacone

577. Kutrzeba Mikołaj 552 PP / M30 POL Kraków wieczne młodzieniaszki

Zapłacone

578. Kuźnik Sylwester 791 PS / M35 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

579. Kwaśniewicz Przemysław 73 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

580. Kwaśniewski Tadeusz 462 PS / M30 BW
POL Lędziny

Zapłacone

581. Kwaśny Marcin 902 PS / M40 POL Buczkowice Wild Buchays

Zapłacone

582. Kwestorowski Bartosz 517 PP / M30 POL Zabrze 1985

Zapłacone

583. Kwiatkowska-Stojak Ewelina 1187 PS / K30 POL Chorzów

Zapłacone

584. Kwiatkowski Łukasz 645 PP / M35 POL Klucze

Zapłacone

585. Kyrcz Barbara 511 PP / K30 POL Dankowice

Zapłacone

586. Kyrcz Mirosław 394 PP / M35 POL Dankowice Mirasteam

Zapłacone

587. Lagan Karolina 1229 PS / K35 POLSKA Lędziny Irons

Zapłacone

588. Lange Paweł 1054 PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

589. Laska Rafał 77 PP / M40 POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

590. Lassota-Bujak Mariola 361 PS / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

591. Lata Beata 834 PS / K45 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

592. Latacz Jarosław 787 PS / M50 POL Katowice

Zapłacone

593. Lazar Grażyna 1192 PS / K40 POL Siemianowice Śląskie CSC Adventure Academy

Zapłacone

594. Lebuda Grzegorz 377 PS / M40 POL Tychy PapryTeam

Zapłacone

595. Lebuda Sylwia 376 PS / K40 POL Tychy Papry Team

Zapłacone

596. Ledwoń Marek 210 PS / M45 POL Bieruń

Zapłacone

597. Ledwoń Paweł 331 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

598. Legierski Leszek 740 PP / M35 POL Cieszyn

Zapłacone

599. Lenart Łukasz 1245 PS / M30 POL Bieruń Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

600. Lenart Sylwia 195 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

601. Leśniewski Artur 996 PS / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

602. Lewandowski Józef 1101 PP / M50 POL Katowice

Zapłacone

603. Lewandowski Mateusz 983 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

604. Lewandowski Michał 1102 PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

605. Lewandowski Paweł 1265 PS / M18 POLSKA Tychy

Zapłacone

606. Lewandowski Szymon 167 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

607. Leżański Mariusz 818 PP / M35 POL Bielsko-Biała Crik Fca Poland

Zapłacone

608. Ligudziński Andrzej 1033 PS / M45 POL Radzionków Za Garść Bananów

Zapłacone

609. Loika Aleh 666 PS / M30 BLR Piasek

Zapłacone

610. Lonser Daniel 889 PS / M40 POL Katowice FCA Poland

Zapłacone

611. Lubowicka Anna 819 PP / K40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

612. Lubowicki Łukasz 820 PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

613. Lubowiecki Marcin 1075 PP / M30 POL Lędziny

Zapłacone

614. Lukasik Aldona 343 PS / K30 POL Zory NMP

Zapłacone

615. Luźniak Damian 479 PS / M25 BW
POL Pogwizdów SCI Górscy Entuzjaści

Zapłacone

616. Łacny Dariusz 6 PS / M40 POL Łaziska Górne Sts Biegaton-Kia Etrans

Zapłacone

617. Łączniak Piotr 13 PP / M18 POLSKA Katowice Nexteer

Zapłacone

618. Łakomski Piotr 1280 PS / M45 POLSKA Gliwice

Zapłacone

619. Łazarewicz Marek 693 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

620. Łopatka Maria 1003 PS / K25 POL Łękawica Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

621. Łoskot Marcin 85 PS / M40 POL Łąka Kac Runners

Zapłacone

622. Łuczak Radosław 1258 PS / M40 POLSKA Tychy

Zapłacone

623. Ługowska Marzena 403 PS / K35 POL Tychy Kieta

Zapłacone

624. Łukaszewska Agnieszka 894 PS / K40 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

625. Łukaszewski Piotr 602 PP / M30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

626. Łukaszewski Przemysław 895 PS / M40 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

627. Łyp Łukasz 1044 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

628. Maciejewski Michał 1119 PS / M35 POL Poczesna PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY

Zapłacone

629. Maćkiw Maciej 821 PP / M25 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

630. Mączka Mateusz 822 PP / M30 POL Poręba Wielka Crik Fca Poland

Zapłacone

631. Madej Gabriela 477 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

632. Madej Marek 1209 PP / M30 POL Hecznarowice

Zapłacone

633. Madej Tomasz 476 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

634. Mądry Roman 874 PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

635. Majchrzak Marta 447 PP / K30 POL Gliwice

Zapłacone

636. Majchrzyk Dorota 460 PS / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

637. Majda Robert 98 PS / M40 POL Orzesze

Zapłacone

638. Majewska Ewelina 556 PS / K35 POL Tychy 40 Latek Tychy/vege Runners

Zapłacone

639. Majewski Grzegorz 608 PP / M35 POL Knurów bez klubu

Zapłacone

640. Majos Tomasz 216 PS / M40 POL Żory

Zapłacone

641. Malata Karolina 1230 PP / K25 POL Chocznia 4Move Team

Zapłacone

642. Malcherek Katarzyna 599 PP / K35 POL Czeladz

Zapłacone

643. Malcherek Magdalena 598 PP / K35 POL Bydgoszcz

Zapłacone

644. Malina Adam 549 PP / M40 POL Bojszowy Świerczyniec Running

Zapłacone

645. Malinowski Adrian 1092 PS / M40 POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

646. Malinowski Krzysztof 1010 PP / M50 POL Będzin

Zapłacone

647. Malinowski Krzysztof 533 PP / M45 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

648. Maliszewski Mieszko 1023 PS / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

649. Małek Andrzej 233 PP / M25 POL Bielsko-Biała Abakon

Zapłacone

650. Małek Franciszek 330 PS / M60 POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

651. Małek Marzena 329 PS / K30 POL Tychy Team Papry 20 / Irons Tychy

Zapłacone

652. Małkiński Grzegorz 626 PP / M35 POL Tychy Sport Classic

Zapłacone

653. Małysa Łukasz 738 PS / M35 POL Orzesze

Zapłacone

654. Manda Bogdan 577 PP / M50 POL Andrychów

Zapłacone

655. Manterys Kornelia 1039 PS / K35 POL Tychy W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

656. Marcinkowska Beata 452 PS / K45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

657. Marek Rafał 92 PS / M45 POL Goczałkowice-Zdrój Kac Runners

Zapłacone

658. Marek Robert 546 PP / M45 POL Gliwice Profes Lex

Zapłacone

659. Markowski Artur 718 PP / M40 POL Roczyny

Zapłacone

660. Markowski Bogdan 1022 PS / M50 POL Katowice Biegam kiedy mi się chce

Zapłacone

661. Markowski Przemysław 1080 PS / M25 POL Bytom BTM Runners

Zapłacone

662. Marmura Marek 958 PP / M40 POL Chorzow

Zapłacone

663. Maruszczyk Marian 62 PS / M50 POL Mikołów

Zapłacone

664. Masny Michał 793 PP / M25 POL Rydułtowy

Zapłacone

665. Mastej Bartłomiej 545 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

666. Mastej Izabela 321 PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

667. Matura Marzena 384 PP / K18 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

668. Matusiak Dominika 472 PP / K25 POL Chorzów

Zapłacone

669. Matuszak Jarosław 172 PP / M35 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

670. Matuszak Paweł 45 PS / M35 POL Mikołów Opel Active Team

Zapłacone

671. Matuszka Justyna 681 PP / K25 POL Tychy

Zapłacone

672. Matuszny Marek 117 PP / M18 POL Dzięgielów

Zapłacone

673. Matyaszewska-Bołdys Agnieszka 271 PP / K40 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

674. Matyja Grzegorz 778 PP / M40 POL Oświęcim

Zapłacone

675. Matyszkiewicz Paweł 964 PP / M45 POL Czeladź W pogoni za duchem

Zapłacone

676. Mazur Aleksander 720 PS / M18 POL Wyry

Zapłacone

677. Mazur Damian 1257 PS / M25 POLSKA Katowice

Zapłacone

678. Mazurek Anna 701 PS / K35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

679. Mazurkiewicz Dawid 1029 PP / M25 POL Kluczbork

Zapłacone

680. Mędrala Marek 274 PP / M25 POL Tychy Zet Sikorka

Zapłacone

681. Meller Daniel 727 PS / M40 POL Kłodzko

Zapłacone

682. Mendecka Michalina 1131 PS / K25 POL Łaziska Górne Mosir Łaziska Górne

Zapłacone

683. Michalczyk Konrad 355 PS / M35 POL Katowice Po Robocie

Zapłacone

684. Michalik Mateusz 654 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

685. Michalski Marek 320 PS / M50 POL Ruda Śląska

Zapłacone

686. Michura Daniel 574 PS / M55 POL Tychy

Zapłacone

687. Mielczarek Aleksandra 134 PS / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

688. Mierzejewski Marek 272 PS / M55 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek

Zapłacone

689. Mierzejewski Zbigniew 86 PP / M55 POL Jasienica Electropoli Poland

Zapłacone

690. Mietłą Łukasz 651 PP / M35 POL Katowice MDMiW

Zapłacone

691. Migdoł Adam 428 PS / M40 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

692. Mikołajek Adam 710 PP / M30 POL Roczyny

Zapłacone

693. Milewski Łukasz 1213 PS / M40 POL Nowa Wies

Zapłacone

694. Milik Aleksander 661 PP / M40 POL Mikołów BBL

Zapłacone

695. Minor Iwona 593 PP / K40 POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Zapłacone

696. Uczestnik anonimowy 946 PS / M35 POL Kluczbork Pегги

Zapłacone

697. Misiło Marek 72 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

698. Miśkiewicz Jakub 505 PS / M45 POL Kraków Go Aptiv!

Zapłacone

699. Miśków Marcin 726 PP / M30 BW
POL Żory Zarazić Pasją

Zapłacone

700. Mlaś Dawid 1247 PS / M35 POLSKA Tychy

Zapłacone

701. Mocek Roman 113 PP / M55 POL Chudów

Zapłacone

702. Mól Wioletta 399 PS / K45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

703. Mola Mariusz 912 PS / M45 POL Katowice

Zapłacone

704. Morchat Paweł 351 PS / M40 POL Sosnowiec #czeladzbiega

Zapłacone

705. Moric Anna 126 PS / K35 POL Pszczyna Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

706. Moritz-Piątek Katarzyna 379 PP / K40 POL Katowice

Zapłacone

707. Morytko Radosław 581 PP / M25 POL Kraków

Zapłacone

708. Morzyk Bartosz 746 PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

709. Moskwa Sławomir 606 PS / M30 POL Jawiszowice Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

710. Mosz Tomasz 1094 PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

711. Mrówka Mateusz 944 PS / M18 POL Radlin Kwk Marcel /radlinioki W Biegu

Zapłacone

712. Mrożek Mariusz 999 PP / M40 POL Klucze Opp Katowice

Zapłacone

713. Mrozik Małgorzata 670 PS / K45 POL Sosnowiec

Zapłacone

714. Mrzyk Ireneusz 796 PP / M35 POL Zabrze Biegacze mogą dłużej

Zapłacone

715. Muc Tomasz 1025 PP / M45 POL Lędziny

Zapłacone

716. Mucha Mateusz 707 PS / M25 POL Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice

Zapłacone

717. Mucha Wojciech 550 PP / M40 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

718. Murray Alex 535 PP / M40 POLSKA Katowice Nexteer

Zapłacone

719. Musiał Andrzej 633 PS / M45 POL Katowice

Zapłacone

720. Musiał Marcin 708 PP / M40 POL Czeladz

Zapłacone

721. Musiolik Bogusław 531 PP / M45 POL Marklowice Jo Nie Doleca?

Zapłacone

722. Musiolik Jarosław 1134 PP / M40 POL Marklowice

Zapłacone

723. Musioł Adrian 543 PP / M35 POL Czekanów

Zapłacone

724. Musioł Andrzej 202 PS / M40 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

725. Musioł Grzegorz 162 PS / M45 POL Czerwionka-Leszczyny Opel Active Team

Zapłacone

726. Musioł Maciej 1004 PP / M45 POL Katowice

Zapłacone

727. Musioł Małgorzata 161 PS / K40 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

728. Muszyńska Bożena 334 PP / K40 POL Bieruń Team Papry

Zapłacone

729. Muszyński Piotr 625 PS / M40 POL Bieruń TEAM PAPRY

Zapłacone

730. Muzyk-Świętek Paulina 911 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

731. Myć Jacek 1238 PS / M45 POLSKA Kraków

Zapłacone

732. Mych Bartosz 1266 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

733. Mynarska Ligia 881 PS / K45 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

734. Mynarski Sylwester 880 PS / M45 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

735. Myślikowski Tomasz 945 PS / M40 POL Konopiska PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

736. Mysłek Marcin 190 PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

737. Mysłek Wioletta 191 PS / K40 POL Tychy

Zapłacone

738. Myszka Rafał 649 PS / M25 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

739. Mzyk Fabian 694 PS / M40 POL Orzesze STS Biegaton

Zapłacone

740. Nabrdalik Paweł 836 PP / M35 POL Sosnowiec

Zapłacone

741. Nagas Pawel 1124 PP / M35 POL Myslowice Lubie Burpees’y

Zapłacone

742. Naklicki Krzysztof 1184 PS / M30 POL Głubczyce

Zapłacone

743. Nalepka Paweł 303 PS / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski/morsy.pl

Zapłacone

744. Nalewajka Wioleta 281 PP / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

745. Nawrocki Przemek 33 PS / M40 POL Katowice Silesia Marathon Team

Zapłacone

746. Nawrocki Szymon 282 PS / M40 POL Katowice

Zapłacone

747. Niedbała Ewelina 1217 PS / K25 POL Katowice

Zapłacone

748. Niedziela Kamil 571 PP / M25 BW
POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

749. Niedziela Piotr 1235 PS / M35 POL Sosnowiec Techcar

Zapłacone

750. Niedzielski Michał 429 PP / M40 POL Łaziska Górne

Zapłacone

751. Niedziołko Bożena 283 PP / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

752. Niesler Magdalena 900 PP / K30 POL Gliwice Night Runners

Zapłacone

753. Niesler Michał 899 PP / M30 BW
POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

754. Nieznaj Sebastian 823 PP / M40 POL Oświęcim Crik Fca Poland

Zapłacone

755. Nikiel Krzysztof 168 PS / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

756. Nikiel Tomasz 691 PS / M25 POL Bystra

Zapłacone

757. Nitka Sebastian 1256 PS / M45 POLSKA Gliwice

Zapłacone

758. Nocuń Wioletta 1143 PS / K35 POL Tychy

Zapłacone

759. Noga Angelika 664 PP / K18 POL Kozy

Zapłacone

760. Noga Jacek 1009 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

761. Nogaj Piotr 1169 PP / M40 POL Tychy UNT

Zapłacone

762. Noras Piotr 795 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

763. Norek-Ciszak Beata 921 PP / K35 POL Tychy TGB Lake Runners

Zapłacone

764. Norymberczyk Barbara 209 PS / K25 POL Stara Wieś

Zapłacone

765. Norymberczyk Sylwia 284 PS / K30 POL Stara Wieś

Zapłacone

766. Nowak Andrzej 634 PS / M35 POL Sosnowiec Cross Box Evolution

Zapłacone

767. Nowak Borys 868 PP / M30 POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

768. Nowak Dominik 215 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

769. Nowak Krzysztof 936 PS / M40 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

770. Nowak Łukasz 354 PS / M30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

771. Nowak Mateusz 68 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

772. Nowak Piotr 43 PP / M30 POL Bestwina Stolarius Run Team

Zapłacone

773. Nowakowska Agnieszka 725 PP / K35 POL Gliwice

Zapłacone

774. Nowakowski Adam 860 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

775. Nowicki Łukasz 614 PS / M30 POL Chorzów Freshway Team

Zapłacone

776. Noworyta Grzegorz 1236 PP / M25 POL Rudze

Zapłacone

777. Nowrotek Celina 305 PP / K25 POL Tychy

Zapłacone

778. Ochman Anna 408 PS / K18 POL Stara Wieś

Zapłacone

779. Oczkowski Michał 863 PS / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

780. Ogiegło Łukasz 1042 PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

781. Ogierman-Dykas Marzena 751 PP / K35 POL Orzesze ORZESZE TEŻ BIEGA

Zapłacone

782. Ogórek Marcin 1195 PP / M30 POL Tychy CRIK FCA POLAND

Zapłacone

783. Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra 1155 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

784. Okoński Kazimierz 557 PP / M60 POL Tychy Pttk Tychy

Zapłacone

785. Olejarz Piotr 295 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

786. Oleksa Joanna 75 PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

787. Oleksy Krzysztof 468 PP / M45 POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

788. Olender Andrzej 421 PS / M35 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

789. Oleś Łukasz 1076 PS / M30 POL Katowice Wicher Boguchwałowice

Zapłacone

790. Oleszczak Eryk 473 PP / M25 POL Kraków

Zapłacone

791. Olszowski Marcin 519 PS / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

792. Opiełka Rafał 772 PS / M45 POL Pszczyna CRiK Fca Poland

Zapłacone

793. Opolski Marcin 185 PS / M35 POL Tychy Vege Runners / Ostatnich Zjedzą Zombie

Zapłacone

794. Oprzondek Piotr 145 PS / M50 POL Tychy

Zapłacone

795. Orliński Łukasz 221 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

796. Orran Jesus 1048 PP / M35 ESP Daroca Club Bantierra Atletismo Calatayud

Zapłacone

797. Orzechowska Żaneta 332 PS / K25 POL Pyskowice Srtg Gliwice

Zapłacone

798. Osadnik Mateusz 165 PP / M25 POL Ruda Śląska

Zapłacone

799. Osowski Marcin 124 PS / M30 POL Andrychów

Zapłacone

800. Ossowski Arkadiusz 1113 PP / M40 POL Głogówek

Zapłacone

801. Ostaszewski Grzegorz 317 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

802. Ostrowska Aleksandra 482 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

803. Ostrowski Daniel 119 PP / M40 BW
POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

804. Ostrowski Jarosław 528 PP / M40 POL Warszawa

Zapłacone

805. Ostrowski Pawel 220 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

806. Ostrowski Zygmunt 854 PP / M55 POL Tychy

Zapłacone

807. Osuch Sebastian 1275 PS / M30 POLSKA Katowice

Zapłacone

808. Otorowski Henryk 182 PP / M50 POL Ruda Śląska Oti

Zapłacone

809. Oziębło Rafał 700 PS / M35 POL Chorzów Ks Kandahar / Rockwell Runners

Zapłacone

810. Pacierpnik Damian 81 PP / M35 POL Mysłowice

Zapłacone

811. Pacoń Sebastian 908 PS / M45 POL Chorzów Dagma

Zapłacone

812. Pala Mariusz 903 PP / M30 POL Pszczyna Koko Dżambo I Do Przodu

Zapłacone

813. Palik Jakub 995 PS / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

814. Paluchiewicz Szymon 347 PP / M40 POL Pawłowice

Zapłacone

815. Panek Mateusz 142 PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

816. Panek Paweł 737 PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

817. Papla Jolanta 678 PS / K18 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

818. Partyka Jakub 852 PS / M35 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno/Trail Runners Jaworzno

Zapłacone

819. Pasek Maciej 1233 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

820. Pasik Mateusz 568 PP / M30 POL Jacentów

Zapłacone

821. Pasternak Krystian 23 PP / M35 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

822. Paszko Mateusz 530 PP / M25 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

823. Patrzyk Jacek 566 PP / M40 POL Świętochłowice

Zapłacone

824. Paul Viola 414 PP / K40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

825. Pawełczyk Adam 1057 PS / M50 POL Katowice BWM

Zapłacone

826. Pawiński Wojciech 402 PS / M45 POL Borowiany

Zapłacone

827. Pawlak Marek 537 PP / M70 POL Tychy 40- Latek Tychy

Zapłacone

828. Pawleta Michał 415 PP / M40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

829. Pawlik Michał 5 PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

830. Pawlik Paweł 1222 PP / M35 POL Katowice

Zapłacone

831. Pawlik Rafał 10 PP / M45 POLSKA Jaworzno Nexteer

Zapłacone

832. Pawłowski Witold 569 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

833. Uczestnik anonimowy 853 PP / M50 POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

834. Pelikan Artur 839 PP / M18 POL Kłobuck NGB Kłobuck/Wkurw_team

Zapłacone

835. Petkiewicz Tomasz 617 PS / M30 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów - KIA ETRANS

Zapłacone

836. Uczestnik anonimowy 761 PS / K40 BW
POL Tychy Dla Maksia i Franka

Zapłacone

837. Piecuch Grzegorz 241 PP / M35 POL Tychy Magma Formpol Running Team

Zapłacone

838. Piecuch Marek 222 PS / M40 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

839. Piecyk Adrianna 554 PP / K45 POL Żory

Zapłacone

840. Piekarczyk Bogusław 83 PP / M50 POL Łaziska Górne

Zapłacone

841. Piekarski Rafał 155 PS / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

842. Piekiełko Tomasz 824 PP / M40 POL Brzezinka Crik Fca Poland

Zapłacone

843. Piekorz Tadeusz 764 PP / M30 POL Wola, Śląskie Nima go

Zapłacone

844. Piekut Mariusz 129 PS / M40 POL Tychy 1974

Zapłacone

845. Piela Grzegorz 508 PP / M30 POL Cięcina

Zapłacone

846. Piętak Jacek 735 PS / M40 POL Jaworzno Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

847. Pietkiewicz Szymon 1170 PP / M35 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

848. Pietras Edyta 174 PP / K35 POL Żywiec E&w Run Team

Zapłacone

849. Pietras Tomasz 825 PP / M35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

850. Pietraszek Piotr 1166 PP / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

851. Pietruczuk Daria 657 PS / K30 POL Zabrze

Zapłacone

852. Pietrzyk Aleksandra 125 PP / K40 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

853. Pikuła Jacek 1 PP / M35 POL Bieruń

Zapłacone

854. Piliszek Piotr 1096 PS / M35 POL Czeladź wolni

Zapłacone

855. Pinocy Szymon 777 PP / M25 POL Lędziny

Zapłacone

856. Piotrowski Maciej 1050 PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

857. Pipans Marek 487 PP / M25 POL Tychy Kp Psp Pszczyna

Zapłacone

858. Pisarski Marek 488 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

859. Pisarski Robert 826 PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

860. Piszczek Łukasz 520 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

861. Piwowarczyk Adam 444 PS / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

862. Plaze Gerard 1253 PS / M40 POLSKA Częstochowa Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

863. Plewa Remigiusz 34 PS / M40 POL Gostyń

Zapłacone

864. Plewniak Jerzy 443 PS / M65 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

865. Płaszczyca Rafał 1015 PS / M45 POL Tychy Ti Automotive

Zapłacone

866. Podbioł Dorota 1032 PS / K45 POL Jankowice Jankofans Myto

Zapłacone

867. Podbioł Zbigniew 324 PS / M45 POL Jankowice Jankofans Myto

Zapłacone

868. Podemska-Rejdych Dominika 31 PS / K25 POL Tychy Nessi Team

Zapłacone

869. Podlewska Karolina 938 PP / K35 POL Katowice Carbon Paws

Zapłacone

870. Podsadecki Witold 111 PP / M45 POL Cięcina E@w Ran Team

Zapłacone

871. Polanowski Marek 982 PP / M50 POL Kłobuck Ngb Kłobuck

Zapłacone

872. Poloczek Tomasz 225 PP / M40 POL Tychy Teampapry20

Zapłacone

873. Pompa Dariusz 342 PS / M35 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

874. Popielarczyk Marzena 40 PP / K30 POL Tychy Banana Team

Zapłacone

875. Popiołek Krzysztof 19 PP / M25 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

876. Popiołek Magdalena 18 PP / K30 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

877. Porczyńska Patrycja 771 PS / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

878. Porwolik Łukasz 1199 PS / M40 BW
POL Tychy

Zapłacone

879. Porzuczek Ania 193 PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

880. Posełkiewicz Adam 245 PP / M50 POL Pszczyna Nasfolrun

Zapłacone

881. Posełkiewicz Krzysztof 94 PP / M30 POL Pszczyna Nasfol

Zapłacone

882. Potempa Jonasz 1231 PP / M25 POL Andrychów 4Move Team

Zapłacone

883. Prasełek Robert 149 PS / M45 POL Olkusz Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

884. Prokopczuk Wiktor 53 PP / M30 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

885. Prokopowicz-Papież Agnieszka 709 PS / K35 POL Nieborowice

Zapłacone

886. Przesór Barbara 639 PS / K35 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

887. Przewłoka Damian 786 PP / M25 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

888. Przyborowski Kamil 527 PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

889. Przybyła Przemek 1206 PS / M35 POL Cieszyn mdm NT Team

Zapłacone

890. Przyłudzki Janusz 327 PS / M65 POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

891. Przyżycki Patryk 22 PP / M35 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

892. Ptak Zdzisław 827 PP / M50 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

893. Puchajda Monika 988 PP / K35 POL Oświęcim

Zapłacone

894. Puczyłowska Katarzyna 1183 PS / K30 POL Sulejówek WP

Zapłacone

895. Pura Kamil 1087 PP / M25 POL Zabrze

Zapłacone

896. Putowska Natalia 616 PS / K25 POL Gliwice Krig S.C.

Zapłacone

897. Pyszel Florian 893 PS / M18 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

898. Raczak Maciej 1277 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

899. Raczek Wojciech 1202 PP / M40 POL Chełmek

Zapłacone

900. Rajda Krzysztof 503 PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza Jestem zwycięzcą!

Zapłacone

901. Rajek Sebastian 405 PP / M40 POL Tychy SPORTRUN TYCHY

Zapłacone

902. Rajfura Iwona 291 PS / K30 BW
POL Katowice

Zapłacone

903. Rakowska Marta 137 PP / K25 POL Jaworze Centrum Rehabilitacji I Sportu Rakowski & Słodczyk

Zapłacone

904. Rams Agnieszka 856 PP / K35 POL Chrzanów RamsAttack

Zapłacone

905. Rams Łukasz 850 PP / M30 POL Katowice Rams Attack

Zapłacone

906. Rams Marcin 857 PP / M35 POL Chrzanów RamsAttack

Zapłacone

907. Ratajczak Dariusz 703 PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

908. Rduch Grzegorz 780 PP / M40 POL Świerklany

Zapłacone

909. Rebisz Pawel 315 PP / M40 POL Jaworzno Trial Runners Jaworzno

Zapłacone

910. Reclik Łukasz 107 PS / M35 POL Pszczyna Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

911. Regent Robert 564 PP / M35 POL Racibórz

Zapłacone

912. Regiec Stanisław 906 PP / M35 POL Kraków

Zapłacone

913. Regieńczuk Piotr 565 PP / M30 POL Owsiszcze LKS Owsiszcze

Zapłacone

914. Reguła Jarosław 985 PS / M50 POL Tychy

Zapłacone

915. Rejdych Daria 585 PP / K25 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

916. Religa Kinga 390 PS / K45 POL Tychy

Zapłacone

917. Rencz Małgorzata 65 PS / K40 POL Orzesze W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

918. Róg Dariusz 942 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

919. Rojek Joanna 920 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

920. Rojek Patryk 84 PP / M35 POL Krakow

Zapłacone

921. Rojek Rafał 106 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

922. Rola Marek 828 PP / M50 POL Bieruń Crik Fca Poland

Zapłacone

923. Rolnik Marlena 398 PP / K25 POL Mikołów

Zapłacone

924. Rolnik Remigiusz 397 PP / M50 POL Mikołów

Zapłacone

925. Romanowski Dawid 742 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

926. Różański Tomasz 9 PP / M40 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

927. Różewicz Dariusz 273 PS / M55 POL Tychy Pance

Zapłacone

928. Różewicz Ewa 275 PS / K50 POL Tychy Pance

Zapłacone

929. Różewicz Sebastian 950 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

930. Rozmus Marzena 643 PS / K40 POL Bojszowy Nowe Świerczyniec Running

Zapłacone

931. Rumpel Krzysztof 957 PS / M30 POL Czyzowice KS M.E.T.A.

Zapłacone

932. Rusek Krzysztof 1098 PP / M45 POL Nowa Wieś Kęckie Harpagany

Zapłacone

933. Rusek Leszek 583 PP / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

934. Rusin Anna 435 PS / K35 POL Porąbka

Zapłacone

935. Rusin Dariusz 840 PP / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

936. Rusinek Krzysztof 976 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

937. Ruszczak Michal 234 PP / M35 POL Katowice

Zapłacone

938. Rutkowski Mateusz 1086 PS / POLSKA Chorzów Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek Dla Młodzieży W Chorzowie

Zapłacone

939. Rybacki Zbigniew 832 PP / M60 POL Dzierzgoń Crik Fca Poland.

Zapłacone

940. Rybak Daniel 594 PP / M40 POL Lubliniec

Zapłacone

941. Rybak Paweł 156 PS / M40 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

942. Ryś Grzegorz 436 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

943. Ryś Paweł 758 PS / M30 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

944. Saganowski Marcin 230 PS / M45 POL Tychy Ads Masna

Zapłacone

945. Sakwa Aneta 1160 PP / K45 POL Sosnowiec

Zapłacone

946. Saliński Bartosz 939 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

947. Sałata Marcin 915 PP / M35 POL Hecznarowice

Zapłacone

948. Samulewicz Marcin 1000 PP / M45 POL Gliwice

Zapłacone

949. Sarna Kamil 441 PP / M30 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

950. Sasak Agnieszka 1103 PP / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

951. Sawczyk Mirosław 963 PS / M50 POL Tychy

Zapłacone

952. Schab Bartłomiej 426 PS / M25 POL Gliwice

Zapłacone

953. Schiller Bernadetta 278 PP / K30 POL Mikołów Schody Hiszpańskie

Zapłacone

954. Schiller Fryderyk 270 PP / M40 POL Mikołów Schody Hiszpańskie

Zapłacone

955. Ścierski Łukasz 1063 PP / M30 POL Bieruń Sodexo Running Poland

Zapłacone

956. Seręga Anna 542 PP / K35 POL Bolęcin Wkurw_Team

Zapłacone

957. Serocki Michał 722 PP / M30 POL Gliwice

Zapłacone

958. Seruga Aleksandra 587 PP / K25 POL Rudzica

Zapłacone

959. Seweryn Jacek 1026 PS / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

960. Sieja Zbyszek 298 PS / M50 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

961. Siekan Grzegorz 1089 PS / M35 POL Tychy Polpharma Triteam

Zapłacone

962. Sienkiewicz Anna 105 PS / K35 POL Tychy Itacy Biegacze

Zapłacone

963. Sikorski Zygmunt 873 PP / M55 POL Tychy DANONE BIERUN

Zapłacone

964. Sinka Damian 798 PS / M50 POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

965. Siołek Maria 1194 PS / K30 POL Chorzów

Zapłacone

966. Skęczek Arkadiusz 532 PS / M40 POL Gilowice Powoli do celu

Zapłacone

967. Skonieczny Patryk 214 PS / M30 POL Witkowice Pressglass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

968. Skonieczny Patryk 204 PP / M30 POL Żory Babol Team

Zapłacone

969. Skotnica Karolina 770 PS / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

970. Skowroński Szymon 238 PP / M35 POL Tychy Bsfz

Zapłacone

971. Skrabarczyk Wiesław 955 PS / M35 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

972. Skrabel Mateusz 1085 PP / M25 POL Rybnik Wkurw_Team

Zapłacone

973. Skrynnik Iryna 851 PP / K25 POL Tychy

Zapłacone

974. Skrzypczyk Marcin 775 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

975. Skrzypczyk Natalia 1132 PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

976. Skrzypczyk Sylwia 776 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

977. Skrzyposzek Małgorzata 781 PP / K45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

978. Skudlik Tomasz 1223 PP / M40 POL Ruda Śląska Hilton

Zapłacone

979. Skworc Grzegorz 833 PS / M30 POL Siemianowice Ślaskie Cojabiegne

Zapłacone

980. Ślęzak Sylwia 1167 PS / K18 POL Częstochowa 1 Second Team

Zapłacone

981. Śliwka Artur 1142 PP / M40 POL Chełm Ślaski

Zapłacone

982. Sluzalek Małgorzata 965 PS / K35 POL Gliwice

Zapłacone

983. Słomiany Łukasz 1020 PS / M40 POLSKA Mysłowice

Zapłacone

984. Słomiany Ryszard 236 PS / M60 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

985. Słowiński Kamil 1135 PP / M30 POL Chrzanów Power Studio

Zapłacone

986. Słupik Tomasz 928 PS / M40 POL Bełk Eltoms

Zapłacone

987. Śmigielski Michal 782 PS / M30 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

988. Smuda Grzegorz 1271 PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

989. Smuda Krzysztof 704 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

990. Smuda Ryszard 739 PP / M60 POL Tychy

Zapłacone

991. Snarski Dariusz 224 PS / M45 POL Katowice Urtica Team

Zapłacone

992. Sobczyk Renata 269 PS / K40 POL Tychy Wolny Strzelec

Zapłacone

993. Sobczyk Slawomir 268 PS / M50 POL Tychy Wolny Strzelec

Zapłacone

994. Sobolewski Zdzisław 536 PP / M35 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

995. Sodowski Marek 1064 PS / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

996. Soiński Artur 572 PS / M30 POL Tychy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

997. Sojka Anna 151 PS / K25 POL Tychy

Zapłacone

998. Sojka Marek 409 PP / M30 POL Brzeszcze Ks Górnik Brzeszcze

Zapłacone

999. Sojka Sławomir 180 PS / M25 POL Tychy Viking Trening Center

Zapłacone

1000. Sokół Bogumił 123 PS / M55 POL Opoczno

Zapłacone

1001. Sokół Łukasz 122 PS / M30 POL Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

1002. Sokół-Oleś Ewelina 66 PS / K45 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

1003. Sosna Kazimierz 338 PP / M55 POL Bieruń

Zapłacone

1004. Sosnal Dawid 512 PP / M25 POL Sosnowie

Zapłacone

1005. Uczestnik anonimowy 924 PS / K40 POL Szczejkowice

Zapłacone

1006. Uczestnik anonimowy 925 PS / M45 POL Szczejkowice

Zapłacone

1007. Sowiński Sebastian 1088 PP / M18 POL Tychy itmasters.com.pl

Zapłacone

1008. Sperka Przemysław 360 PS / M30 POL Mikołów SSP Spartan

Zapłacone

1009. Śpiewak Wojciech 1165 PS / M45 POL Wilkowice

Zapłacone

1010. Stacha Paweł 457 PS / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1011. Stachowicz Tomasz 148 PS / M35 POL Zawada Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

1012. Stalmach Damian 871 PP / M40 POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

1013. Stanicka Monika 349 PP / K35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

1014. Staniczek Adam 721 PP / M45 POL Tychy Fragles Tychy

Zapłacone

1015. Stanowski Patryk 638 PS / M30 POL Katowice Górnik loto

Zapłacone

1016. Starosta Ania 671 PS / K25 POL Mysłowice

Zapłacone

1017. Starzec Ewa 872 PP / K25 POL Zabrze

Zapłacone

1018. Stasiak Mirosław 67 PP / M35 POL Gliwice Rockwell Automation

Zapłacone

1019. Staszewski Konrad 580 PP / M35 POL Sosnowiec

Zapłacone

1020. Stawarz Anna 257 PP / K30 POL Żywiec Wkurw_Team

Zapłacone

1021. Stawowczyk Agnieszka 756 PP / K25 POL Czechowice Dziedzice Do Porzygu Ocr Team

Zapłacone

1022. Stec Jerzy 1095 PS / M50 POL Zabrze Um Zabrze

Zapłacone

1023. Stec Łukasz 227 PP / M35 POL Buczkowice

Zapłacone

1024. Stefański Antoni 461 PS / M50 POL Lędziny

Zapłacone

1025. Stefański Jarosław 998 PS / M55 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1026. Stempel Grzegorz 619 PS / M25 POL Wodzisław Śl

Zapłacone

1027. Sterba Jakub 1016 PS / M30 CZE Trinec

Zapłacone

1028. Stodolski Mateusz 504 PS / M30 POL Chełm Śląski Brembo

Zapłacone

1029. Stojak Paweł 1188 PS / M35 POL Chorzów

Zapłacone

1030. Stojanowski Dawid 242 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

1031. Stolorz Katarzyna 232 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

1032. Stolorz Wojciech 211 PP / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

1033. Stopa Michał 910 PS / M30 BW
POL Tychy Mr Skinny Legs and Son

Zapłacone

1034. Strauchman Roman 37 PP / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

1035. Stroczyński Paweł 878 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

1036. Stroiński Kamil 731 PP / M30 POL Tychy PGG ZZ KONTRA STASZIC

Zapłacone

1037. Strzyżewski Krzysztof 1007 PS / M25 POL Gliwice

Zapłacone

1038. Student Arkadiusz 984 PP / M40 POL Lubliniec LUCKY LOSERS

Zapłacone

1039. Studnik Jarosław 471 PP / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

1040. Studziżba Michał 547 PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

1041. Stupera Maciej 838 PS / M60 POL Katowice 1958

Zapłacone

1042. Stypka Artur 774 PS / M45 POL Katowice Ohio Team

Zapłacone

1043. Stypułkowski Dariusz 316 PP / M35 POL Bieruń Uśmiechnięty Człowiek :)

Zapłacone

1044. Suchy Łukasz 1105 PP / M35 POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

1045. Sujecka Urszula 1203 PS / K45 POL Bełchatów KB Spartakus Bełchatów

Zapłacone

1046. Sujecki Andrzej 1205 PS / M50 POL Bełchatów KB Spartakus Bełchatów

Zapłacone

1047. Sularz Agnieszka 927 PP / K40 POL Siewierz

Zapłacone

1048. Sułowski Marek 779 PS / M40 POL Będzin Sułek Team

Zapłacone

1049. Suska Łukasz 64 PP / M30 POL Bieruń

Zapłacone

1050. Świątek Marcin 1061 PP / M40 POL Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

1051. Światowski Tomasz 120 PP / M35 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

1052. Świerczyński Michał 526 PP / M35 POL Tychy Elektrony

Zapłacone

1053. Święs Piotr 723 PP / M55 POL Kobiór 40-Latek Tychy

Zapłacone

1054. Synowiec Rafał 553 PP / M30 POL Chrzanów

Zapłacone

1055. Syrocki Arkadiusz 181 PP / M40 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

1056. Szafert Michał 1234 PS / M45

Zapłacone

1057. Szarek Rafał 138 PS / M35 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

1058. Szczecińska Marta 1263 PS / K35 BW
POLSKA Kielce

Zapłacone

1059. Szczelina Paweł 769 PS / M40 POL Oświęcim Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

1060. Szczepaniak Kamil 683 PP / M18 POL Świętochłowice Augusteam

Zapłacone

1061. Szczepanik Piotr 249 PP / M30 BW
POL Jastrzebie Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

1062. Szczepanski Kamil 369 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

1063. Szczerba Grzegorz 897 PP / M45 POL Katowice

Zapłacone

1064. Szczęśniak Małgorzata 427 PS / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

1065. Szczęśniak Mateusz 442 PS / M30 POL Będzin

Zapłacone

1066. Szczeszak Tomasz 251 PS / M40 POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

1067. Szczotka Andrzej 883 PP / M55 POL Katowice

Zapłacone

1068. Szczotka Ilona 884 PP / K50 POL Katowice

Zapłacone

1069. Szczygieł Michał 784 PP / M30 POL Czeladź #TEAMKLINONE

Zapłacone

1070. Szczypka Jerzy 1150 PS / M65 POL Katowice

Zapłacone

1071. Szczypka Wojciech 1149 PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

1072. Szczyrbowski Jan 1168 PP / M60 POL Ligota

Zapłacone

1073. Szelest Barbara 1146 PS / K40 POL Mysłowice Zapiekato Team

Zapłacone

1074. Szelest Dariusz 1056 PS / M45 POL Wiśniowa Góra MY OWN

Zapłacone

1075. Szerszeń Artur 794 PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

1076. Szewczyk Urszula 1186 PP / K45 POL Katowice TL Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

1077. Szklanny-Reclik Elżbieta 108 PS / K35 POL Pszczyna

Zapłacone

1078. Szlęk Grzegorz 502 PS / M35 POL Cieszyn

Zapłacone

1079. Szlęzak Piotr 987 PP / M35 POL Kobiór

Zapłacone

1080. Szojda Paulina 253 PS / K35 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

1081. Szolc Sebastian 47 PS / M40 POL Gliwice

Zapłacone

1082. Szopa Beniamin 829 PP / M45 POL Chrzanów Crik Fca Poland

Zapłacone

1083. Szostak Janusz 844 PS / M35 POL Tychy Janusz Szostak

Zapłacone

1084. Szota Marek 26 PP / M40 POL Rudnik Mały Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

1085. Szpak Damian 218 PS / M55 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

1086. Szpeyer Sławomir 76 PP / M50 POL Kraków

Zapłacone

1087. Szpila Agnieszka 941 PS / K25 POL Chorzow

Zapłacone

1088. Sztompka Zbigniew 29 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

1089. Szturc Klaudia 370 PS / K30 POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

1090. Szubarski Krzysztof 544 PP / M40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn parkrun

Zapłacone

1091. Szumniak Mirosława 164 PP / K45 POL Tychy

Zapłacone

1092. Szwec Paweł 610 PS / M30 POL Tychy Uliczny Biegacz

Zapłacone

1093. Szwed Małgorzata 646 PP / K35 POL Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

1094. Szwed Renata 1093 PS / K40 POL Czechowice-Dzedzice ZF

Zapłacone

1095. Szweda Agnieszka 997 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

1096. Szweda Marcin 1137 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

1097. Szydlak Wojciech 1046 PP / M40 POL Pszczyna Pszczyna Biega / Magna Formpol Running Team

Zapłacone

1098. Szydło Maciej 1127 PS / M45 POL Mysłowice Opel Active Team

Zapłacone

1099. Szydłowski Waldemar 131 PS / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

1100. Szyja Marcin 538 PP / M30 POL Tychy Wybiegani

Zapłacone

1101. Szymański Filip 877 PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

1102. Szymaszek Michał 1269 PS / M30 POLSKA Tychy

Zapłacone

1103. Szymczak Arkadiusz 289 PS / M25 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1104. Szymski Marian 905 PS / M65 POL Imielin Truchtacz-Mysłowice

Zapłacone

1105. Szymura Grzegorz 346 PS / M45 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

1106. Szypuła Ewa 318 PS / K35 POL Tychy Krav Maga Sagot

Zapłacone

1107. Talar Patrycja 937 PS / K30 POL Pobiedziska RunOne Team

Zapłacone

1108. Targiel Łukasz 1024 PP / M30 POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

1109. Targoni Paweł 381 PS / M40 POL Frydek #niemaniemoge

Zapłacone

1110. Tatarek Agnieszka 879 PS / K25 POL Czeladz

Zapłacone

1111. Tatuś Sebastian 458 PP / M45 POL Chorzów

Zapłacone

1112. Teister Wojciech 611 PS / M30 POL Tychy Górski Bieg Frassatiego

Zapłacone

1113. Tekieli Tomek 1136 PS / M35 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

1114. Tekla Krzysztof 413 PP / M30 BW
POL Golasowice

Zapłacone

1115. Teofilak Edward 736 PS / M50 POL Trzebinia Ino Ja Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

1116. Teplicki Andrzej 867 PS / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1117. Tiebler Marlena 948 PS / K30 POL Łaziska Górne Kia Etrans STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

1118. Uczestnik anonimowy 888 PS / K35 POL Skoczów Nessi Team

Zapłacone

1119. Tobiczyk-Teper Agnieszka 837 PS / K40 POL Cieszyn

Zapłacone

1120. Tomasiczek Dawid 523 PP / M25 POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci

Zapłacone

1121. Tomaszewicz Krzysztof 69 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

1122. Toporczyk Daniel 448 PS / M40 POL Tychy Trend Bieruń

Zapłacone

1123. Torba Marcin 96 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

1124. Traczykiewicz Regina 359 PS / K40 POL Tychy

Zapłacone

1125. Treska Piotr 465 PS / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

1126. Treska Sebastian 366 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

1127. Trojanowski Wojciech 212 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

1128. Trybus Michał 114 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

1129. Trzaska Radosław 679 PS / M40 POL Bielsko-Biała Tlenownia

Zapłacone

1130. Trzcina Bartosz 674 PP / M40 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

1131. Tymiec Przemysław 1237 PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

1132. Tytko Bartlomiej 1182 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

1133. Tytko Grzegorz 934 PS / M30 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

1134. Uchański Paweł 677 PS / M45 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1135. Uniejewski Tomasz 698 PS / M40 POL Katowice STS Biegaton Mikołów - Kia Etrans

Zapłacone

1136. Urbanek Piotr 406 PS / M30 POL Lędziny

Zapłacone

1137. Urbanowicz Damian 1021 PS / M30 POL Ruda Slaska ADS Masna

Zapłacone

1138. Urbański Łukasz 979 PP / M35 POL Czarków

Zapłacone

1139. Urbański Sebastian 959 PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Zapłacone

1140. Uzdrzychowski Jakub 914 PS / M30 POL Lędziny uzi team

Zapłacone

1141. Venslauskas Dominika 127 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

1142. Wąchała Tomasz 1055 PP / M25 POL Świętochłowice

Zapłacone

1143. Wachowiak Szymon 690 PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

1144. Wagner Grzegorz 551 PP / M25 POL Milówka

Zapłacone

1145. Wajman-Grasza Katarzyna 1261 PS / K30 POL Gliwice Step Dance Run

Zapłacone

1146. Wala Andrzej 1133 PS / M40 POL Bielsko-Biała Bwm Team

Zapłacone

1147. Walczyńska Karolina 89 PP / K30 POL Bielsko-Biała Runhogs Tychy

Zapłacone

1148. Walendowski Dominik 103 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

1149. Walentynowicz Jarosław 989 PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

1150. Waligóra-Wylężek Monika 1176 PS / K35 BW
POL Swierklaniec Ufoki Swierklaniec

Zapłacone

1151. Walkiewicz Przemysław 1248 PS / M25 POLSKA Tychy

Zapłacone

1152. Walkowiak Stanisław 973 PS / M60 POL Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

1153. Wałęsiak Jakub 82 PS / M35 POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

1154. Warat Katarzyna 529 PP / K30 POL Gliwice Yes3

Zapłacone

1155. Warzecha Tomasz 1251 PS / M45 POLSKA Chełmek

Zapłacone

1156. Warzybok Łukasz 339 PP / M30 POL Orzesze

Zapłacone

1157. Wąsicki Sebastian 929 PS / M30 POL Reda RunOne Team

Zapłacone

1158. Wąsik Krzysztof 1059 PP / M35 POL Dąbrowa Górnicza Wasategawrony

Zapłacone

1159. Waśko Rafał 980 PP / M30 POL Kraków

Zapłacone

1160. Wąsowicz Łukasz 1232 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

1161. Wąsowicz Marian 630 PS / M60 POL Kęty

Zapłacone

1162. Wąsowski Mateusz 1141 PP / M18 POL Koszalin

Zapłacone

1163. Waszak Krzysztof 1100 PS / M30 POL Wodzisław Śląski kiko.pl

Zapłacone

1164. Wawrzeń Tomasz 892 PS / M40 POL Łaziska Górne Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

1165. Wcisło Szymon 90 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

1166. Weber Tomasz 534 PP / M25 POL Gliwice

Zapłacone

1167. Węgrzyn Marcin 1035 PS / M40 POL Oświęcim Drużyna Szpiku

Zapłacone

1168. Weigel Jacek 276 PS / M45 POL Bielsko-Biała Ks Tęcza B-B Komorowice

Zapłacone

1169. Wersel Jerzy 716 PS / M70 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

1170. Wesołowska Agnieszka 627 PS / K25 POL Mysłowice

Zapłacone

1171. Wicik Marcin 765 PS / M25 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

1172. Widera Irek 689 PP / M50 POL Łaziska Górne Gōrny Ślōnsk

Zapłacone

1173. Wieczorek Krzysztof 702 PS / M50 POL Katowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

1174. Wieczorek Przemysław 46 PS / M18 POL Bieruń 1328

Zapłacone

1175. Wielgat-Kojdecka Magdalena 1259 PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

1176. Wierzbicki Michał 186 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

1177. Wilczek Bogusława 981 PS / K50 POL Mikołów STS BIEGATON -KIA ETRANS

Zapłacone

1178. Wilczyński Marcin 886 PP / M40 POL Zabrze Aktywne Zabrze

Zapłacone

1179. Wilk Damian 364 PS / M45 POL Tychy Jajosty

Zapłacone

1180. Wilk Krzysztof 1013 PS / M45 POL Katowice amator

Zapłacone

1181. Winczakiewicz Michał 673 PS / M30 POL Katowice PKO Bank Polski

Zapłacone

1182. Winiarski Robert 171 PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

1183. Wira Maciej 198 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

1184. Wiśniewska Beata 696 PP / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

1185. Wiśniewski Damian 1210 PS / M35 POL Gliwice

Zapłacone

1186. Wiśniowska Wioleta 848 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

1187. Witek Tobiasz 1028 PS / M30 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

1188. Wlodarczyk Patrycja 1067 PS / K35 POL Jaworzno RunOne team

Zapłacone

1189. Włodarczyk Dawid 615 PP / M30 POL Katowice MURCKI TEAM

Zapłacone

1190. Włodarczyk Sławomir 287 PS / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

1191. Wnuk Krzysztof 246 PP / M30 POL Ryczówek

Zapłacone

1192. Wojakowska Katarzyna 453 PS / K40 POL Zabrze K&k Run

Zapłacone

1193. Wojakowski Krzysztof 454 PS / M40 POL Zabrze K&k Run

Zapłacone

1194. Wójcicki Marcin 831 PP / M35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

1195. Wojciechowska Małgorzata 490 PS / K40 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

1196. Wojciechowski Tomasz 491 PS / M40 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

1197. Wójcik Krzysztof 749 PS / M35 POL Świlcza NIGHT RUNNERS ŚWILCZA

Zapłacone

1198. Wójcik Rafał 1151 PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

1199. Wójcik Tomek 500 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

1200. Wojdat Robert 604 PS / M35 POL Żory

Zapłacone

1201. Wojniusz Beniamin 631 PS / M40 POL Tychy Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

1202. Uczestnik anonimowy 917 PP / K30 POL Katowice

Zapłacone

1203. Uczestnik anonimowy 916 PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

1204. Wojtas Arkadiusz 622 PP / M40 POL Żywiec PoWoliDoCelu

Zapłacone

1205. Wojtasik Damian 115 PP / M30 POL Tychy Oś H

Zapłacone

1206. Wojtaszewska Sabina 682 PS / K35 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

1207. Wojtczak Michał 184 PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

1208. Wójtowicz Iwona 1071 PP / K40 POL Bielsko-Biała Freelancer

Zapłacone

1209. Wojtynek Bartosz 52 PP / M40 POL Gliwice

Zapłacone

1210. Wolański Tomasz 706 PP / M25 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1211. Wolinski Jozef 766 PS / M50 POL Gliwice

Zapłacone

1212. Wolny Maciej 712 PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

1213. Wołosz Marcin 362 PS / M40 POL Częstochowa Quercus On Tour

Zapłacone

1214. Wosik Krzysztof 644 PS / M25 POL Sosnowiec Personal

Zapłacone

1215. Wosk Mateusz 953 PP / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

1216. Woźniak Adam 656 PS / M45 POL Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW

Zapłacone

1217. Woźniak Artur 842 PS / M35 POL Tychy Provect

Zapłacone

1218. Wozniak Artur 641 PP / M30 POL Jaworzno SRTG Katowice

Zapłacone

1219. Woźniak Krzysztof 830 PP / M45 POL Bieruń Crik Fca Poland

Zapłacone

1220. Wróbel Anna 1036 PS / K18 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

1221. Wrobel Daniel 1159 PP / M25 POL Bestwinka

Zapłacone

1222. Wróbel Michał 169 PP / M25 POL Dankowice

Zapłacone

1223. Wróbel Piotr 333 PS / M35 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

1224. Wróblewski Krzysztof 541 PP / M50 POL Tychy Magna Formpol Runinng Team

Zapłacone

1225. Wróblewski Zbigniew 600 PS / M40 POL Twardorzeczka

Zapłacone

1226. Wrzecionkowski Adrian 63 PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

1227. Wrzesiński Andrzej 747 PS / M55 POL Tychy STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

1228. Uczestnik anonimowy 748 PS / M25 POL Tychy STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

1229. Wycisło Joanna 312 PS / K40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

1230. Wygrabek Wojciech 733 PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

1231. Wymysło Andrzej 255 PS / M60 POL Piekary Śląskie Przegląd Piekarski

Zapłacone

1232. Wyród Karol 576 PP / M40 POL Tychy Tubes International Gliwice

Zapłacone

1233. Wyszyński Piotr 632 PP / M35 POL Libiąż

Zapłacone

1234. Zaganiacz Artur 855 PS / M25 POL Włoszczowa

Zapłacone

1235. Zagórny Marcin 1138 PS / M30 POL Radnica RunOne Team

Zapłacone

1236. Zając-Siwczyk Izabela 1161 PP / K30 POL Kraków

Zapłacone

1237. Zajdel Dariusz 901 PS / M55 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

1238. Zalewski Rafał 1112 PP / M25 POL Świnoujście

Zapłacone

1239. Zamojska Iwona 960 PS / K40 POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

1240. Zamojski Bartosz 1058 PS / M40 POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

1241. Zawada Jakub 717 PS / M40 POL Chrzanów Najmniejsze Państwo Świata

Zapłacone

1242. Zawada Sebastian 348 PS / M35 BW
POL Knurów Biegamz Sercem

Zapłacone

1243. Zawadzka Joanna 562 PP / K18 POL Katowice

Zapłacone

1244. Zbąski Bartłomiej 757 PP / M35 POL Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

1245. Zborowski Radek 575 PP / M30 POL Kraków

Zapłacone

1246. Zdeb Adam 313 PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

1247. Żelazny Rafał 200 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

1248. Zięba Arkadiusz 183 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

1249. Zięba Łukasz 179 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

1250. Zięba Zbigniew 150 PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

1251. Ziębiński Adam 350 PS / M45 POL Bukowno Olkuszbiega.pl

Zapłacone

1252. Zieliński Marcin 265 PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

1253. Zielonka Marcin 754 PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

1254. Zienkiewicz Magdalena 102 PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

1255. Ziernicki Rafal 36 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

1256. Zimny Witold 1034 PP / M35 POL Łańcut

Zapłacone

1257. Ziobro Artur 785 PP / M40 POL Tychy Bonanza Tychy

Zapłacone

1258. Zioła Sebastian 11 PP / M40 POLSKA Tychy TGB Lake Runners/Nexteer

Zapłacone

1259. Żłobicka Dominika 648 PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

1260. Żłobiński Jacek 439 PP / M45 POL Tychy Biegam, Ale Nie Lubię

Zapłacone

1261. Żłobiński Krzysztof 558 PP / M60 POL Tychy

Zapłacone

1262. Zogrodnik Andrzej 992 PS / M40 POL Lędziny Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

1263. Żółty Dawid 412 PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

1264. Zontek Emilia 1097 PP / K35 PCN Czaniec Wkurw_team

Zapłacone

1265. Zontek Mateusz 262 PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1266. Zontek Sabina 1060 PP / K40 POL Bielsko-Biała WATAHA

Zapłacone

1267. Zubelewicz Andrzej 101 PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

1268. Żuczek Patryk 297 PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

1269. Żuk Marcin 555 PS / M30 POL Tychy Danone

Zapłacone

1270. Żurowski Armand 858 PP / M25 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

1271. Zybowski Marcin 588 PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

1272. Zych Natalia 590 PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

1273. Życzyński Piotr 386 PP / M55 POL Sosnowiec

Zapłacone

1274. Żyła Bartek 613 PS / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

1275. Żyrkowski Artur 494 PP / M45 POL Bojszowy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU