VII Tyski Półmaraton

Tychy, Gemini Park Tychy, ul. Towarowa 2c
02.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczewski Dariusz - PP / M30 POL Chorzów

Zapłacone

Adamczyk Pawel - PS / M35 POL Rybnik Accidenture Runners Club

Zapłacone

Adamik Magda - PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

Adamowski Pitr - PP / M45 POL Myszków

Zapłacone

Albiński Mateusz - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Anczykowski Nikodem - PP / M40 POL Tychy Warsztaty Formy

Zapłacone

Andres Agnieszka - PS / K40 POL Tychy Niezrzeszona

Zapłacone

Andruszkiewicz Arkadiusz - PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Angres Paweł - PS / M25 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Antowski Tomasz - PS / M50 POL Poznań Muay Runing Team

Zapłacone

Arndt Marcin - PP / M35 POL Tychy Biegam Bo Nie Lubię

Zapłacone

Arwar Joanna - PP / K40 POLSKA Mikołów Nexteer

Zapłacone

Augustyniak Kamil - PP / M25 POL Andrychów

Zapłacone

Augustyniak Piotr - PP / M35 POL Sulkowice

Zapłacone

Bąk-Ścierska Beata - PP / K40 POL Radostowice Ścierscy Team

Zapłacone

Balcarek Michał - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Balonek Damian - PS / M25 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

Baran Anna - PP / K30 POL Katowice

Zapłacone

Baran Dariusz - PP / M40 POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Zapłacone

Baran Patrycja - PS / K25 POL Katowice

Zapłacone

Baranowski Marcin - PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

Barczyk-Strama Justyna - PS / K35 POL Poraj Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Baron Aniela - PS / K50 POL Gostyń Gostyń Team

Zapłacone

Baron Eugeniusz - PS / M50 POL Gostyń USNB

Zapłacone

Barski Rafał - PS / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

Bartkowiak Magda - PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

Bartnik Sebastian - PP / M40 POL Jastrzębie-Zdrój Galopujące Ślimaki

Zapłacone

Bartosik Monika - PP / K35 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Bartuś Łukasz - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Bartz Magdalena - PP / K40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Bartz Sławomir - PP / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Barutowicz Łukasz - PS / M25 POL Tychy Wolves Tychy

Zapłacone

Basa Przemysław - PP / M45 POL Ruda Śląska KRK TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

Bębenek Mieczysław - PP / M55 POL Jaworzno Niezrzeszony

Zapłacone

Bednarczyk Paweł - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Bednarska Aleksandra - PP / K45 POL Gliwice

Zapłacone

Bednarska Bernadetta - PP / K35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Bednarski Rafał - PS / M40 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

Bełkot Arkadiusz - PP / M40 POL Świętochłowice crumpi

Zapłacone

Berke Krzysztof - PS / M50 POL Jawiszowice Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Białas Bartosz - PS / M30 POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Białas Błażej - PS / M35 POL Mysłowice Orange Polska

Zapłacone

Białas Joanna - PS / K40 POL Radostowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Białkowska Anita - PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

Biba Wojciech - PP / M30 POL Wilamowice

Zapłacone

Biegun Krzysztof - PP / M50 POL Żywiec

Zapłacone

Biegun Marcin - PS / M40 POL Bielsko-Biala mistrz amator

Zapłacone

Biela Marek - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Biela Martyna - PS / K25 POL Czarków 3sticks

Zapłacone

Bielańska Beata - PS / K40 POL Katowice

Zapłacone

Bielecka Marlena - PS / K40 POL Świebodzice

Zapłacone

Bielecki Mariusz - PS / M45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Bielik Paweł - PS / M35 POL Katowice Run4Fun Katowice

Zapłacone

Bieniasz Krzysztof - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Biernacki Robert - PP / M40 POL Tychy Fizjoterapia Robert Biernacki

Zapłacone

Bierwiaczonek Krzysztof - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Bigaj Agnieszka - PS / K25 POL Warszawa

Zapłacone

Bigaj Małgorzata - PS / K18 POL Toszek

Zapłacone

Bigos Grzegorz - PP / M35 POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

Binda Jacek - PP / M50 POL Bielsko-Biała No limits

Zapłacone

Biolik Wojciech - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Biskup Anna - PS / K40 POL Ornontowice

Zapłacone

Biskup Artur - PS / M35 POL Bieruń Gryfno Familia

Zapłacone

Bizoń Dawid - PS / M25 POL Sułkowice

Zapłacone

Blaszczak Henryk - PP / M60 POL Tychy Tychy

Zapłacone

Błaszczuk Karol - PS / M25 POL Kraków

Zapłacone

Błaut Magdalena - PS / K25 POL Olkusz Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

Błońska-Polak Ewa - PS / K40 POL Tarnowskie Góry Btm Runners

Zapłacone

Bobkowski Maciej - PP / M40 POL Pyskowice Nightrunners Pyskowice

Zapłacone

Bocian Przemysław - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Bogacz Joanna - PP / K25 POL Wilamowice

Zapłacone

Bogacz Monika - PP / K30 POL Ruda Śląska Ads Masna

Zapłacone

Bogdoł Marek - PP / M30 BW
POL Siemianowice Śląskie Drogadotokio.pl

Zapłacone

Bojdoł Wojciech - PP / M35 POL Tychy Runhogs Irons Tychy

Zapłacone

Bolingier Dominik - PS / M35 POL Kłomnice Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Bomba Marcin - PP / M25 POL Siemianowice Slaskie Crik Fca Poland

Zapłacone

Bomba Robert - PS / M40 POL Będzin Banda Z Placu

Zapłacone

Borciuch Rafał - PS / M45 POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

Borek Dariusz - PS / M45 POL Myszków Myszków Biega

Zapłacone

Borkowski Andrzej - PS / M50 POL Orzesze

Zapłacone

Boroń Tomek - PS / M40 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Brandys Adam - PP / M30 POL Pawłowice

Zapłacone

Brania Igor - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Broda Kamila - PS / K18 POL Piasek

Zapłacone

Brodacki Wieslaw - PP / M55 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Brodiuk Norbert - PS / M45 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Brodzińska Kamila - PS / K35 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Broncel Piotr - PP / M45 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów - KIA ETRANS

Zapłacone

Brończyk Ariel - PS / M30 POL Bielsko-Biała FC Komorowice

Zapłacone

Bronder Sebastian - PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

Broź Jacek - PP / M35 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

Brożek Wojtek - PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Brychcy Estera - PP / K30 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Bryła Jarosław - PP / M45 POL Wancerzów

Zapłacone

Bryś Piotr - PP / M35 POL Świerczyniec Runhogs Tychy

Zapłacone

Brząkała Mariusz - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Brzyski Konrad - PP / M25 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Bubala Łukasz - PS / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Buchalik Arkadiusz - PP / M45 POL Czeladź 1973

Zapłacone

Buchała Andrzej - PS / M50 POL Lędziny ŚWIERCZYNIEC RUNNING

Zapłacone

Buchta Krzysztof - PP / M40 POL Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Bućko Marcin - PS / M40 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Buczkowski Mariusz - PP / M50 POL Katowice

Zapłacone

Budny Piotr - PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

Bugaj Grzegorz - PS / M40 POL Mysłowice Travois

Zapłacone

Bujak Marek - PS / M40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Bujak-Kapa Dorota - PS / K35 POL Czeladz #czeladzbiega

Zapłacone

Bujnowski Artur - PS / M30 POL Knurów

Zapłacone

Bulanda Andrzej - PP / M40 POL Bieruń

Zapłacone

Burczyński Michał - PS / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

Burek Gabriela - PS / K30 POL Pawłowice Śląskie

Zapłacone

Bury Radosław - PP / M35 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

Butanowicz Marzena - PS / K30 POL Suszec Ślęzak Team

Zapłacone

Cepak-Kostka Katarzyna - PP / K25 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

Chabinka Szymon - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Chabowski Michał - PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

Chacus Adrian - PP / M40 POL Tychy Trisportowy.com

Zapłacone

Chełkowski Adam - PP / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Chmielewski Artur - PS / M40 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Chrapan Tomasz - PP / M45 POL Olkusz

Zapłacone

Chrószcz Klaudia - PS / K30 POL Bieruń

Zapłacone

Chrzanowski Czesław - PP / M55 POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

Chrząścik Tomasz - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Chwałek Mirosław - PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Ciepłak Marcin - PS / M25 POL Rybnik

Zapłacone

Ciepły Maciej - PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

Cierniak Dariusz - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Cieślak Bartłomiej - PS / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Cimała Rafał - PS / M40 BW
POL Tarnowskie Góry Ista Biegamy

Zapłacone

Cituk Dorota - PS / K35 POL Tychy

Zapłacone

Cituk Grzegorz - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Ciupak Andrzej - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Ćwik Iwona - PP / K30 BW
POL Tychy

Zapłacone

Ćwikła Kamil - PP / M30 POL Gliwice Harpagany

Zapłacone

Cyganik Piotr - PS / M30 POL Chorzów Fc Cwaniaki

Zapłacone

Czajkowski Krzysztof - PP / M25 POL Tychy London Midnight Runners

Zapłacone

Czapiewski Janusz - PP / M55 POL Bieruń Crik Fca Poland

Zapłacone

Czapiewski Paweł - PS / M30 POL Pawłowice

Zapłacone

Czapnik Mateusz - PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Czapran Magdalena - PS / K35 POL Pyskowice

Zapłacone

Czapski Janusz - PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

Czech Dariusz - PP / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Czech Piotr - PP / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Czechowski Damian - PS / M18 POL Bieruń Sportowe Homera

Zapłacone

Czekaj Krzysztof - PS / M45 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Czerniak Lukasz - PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

Czernicka Magdalena - PP / K35 POL Zwonowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

Czerwińska Wioletta - PP / K18 POL Katowice

Zapłacone

Czornik Jarosław - PP / M35 POL Lisów Lucky Losers

Zapłacone

Czuwaj Andrzej - PP / M40 POL Grojec

Zapłacone

Czuwaj Krzysztof - PS / M45 POL Brzeszcze Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Czylok Tomasz - PS / M45 POL Kaniow Tomasz Czylok

Zapłacone

Czypek Damian - PP / M35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Czypionka Żaneta - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Czyż Katarzyna - PS / K40 POL Ruda Śląska Tl Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

Czyż Marcin - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Dąbrowski Marcin - PP / M35 POL Gliwice Team Kornel

Zapłacone

Dajka Barbara - PS / K35 POL Bieruń

Zapłacone

Danecki Borys - PP / M40 POL Częstochowa PRINCE O-I->

Zapłacone

Daniłowski Tomasz - PS / M40 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Dawid Michał - PP / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Delewska Dorota - PP / K45 POL Zabrze night runners

Zapłacone

Detnerski Krzysztof - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Ditrich Adrian - PS / M25 POL Zabrze Srtg Gliwice

Zapłacone

Długosz Agata - PP / K35 POL Tychy Spla Tychy

Zapłacone

Dłutek Agnieszka - PS / K25 POL Mikołów

Zapłacone

Dobosz Andrzej - PP / M18 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Domagała Kornelia - PP / K30 POL Rudzica

Zapłacone

Domagała Maciej - PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

Domurat Zbigniew - PS / M45 POL Chrzanów Finish Profiles

Zapłacone

Doniec Tomasz - PP / M18 POL Wola Decathlon Bielsko-Biała

Zapłacone

Donigiewicz Ewa - PP / K35 POL Tychy Zespół Szkół Nr 7 W Tychach

Zapłacone

Drąg Grzegorz - PS / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Drąg Mateusz - PS / M18 POL Tychy 1 Second Team

Zapłacone

Drążek Aleksandra - PP / K25 POL Rzeszów

Zapłacone

Drażyk Andrzej - PS / M50 POL Orzesze

Zapłacone

Drukała Sławek - PS / M40 POL Będzin Augusteam

Zapłacone

Drzewiecka Aneta - PP / K35 POL Chrzanów

Zapłacone

Duda Łukasz - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Dudek Tomasz - PS / M45 POL Oświęcim

Zapłacone

Dudka Ewa - PP / K35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Dudoń Joachim - PS / M35 POL Ornontowice Run Against Rett Syndrome

Zapłacone

Dudzik Zenon - PS / M55 POL Katowice

Zapłacone

Dunaszewski Wojtek - PP / M35 POL Warszawa Biegma Bo Lubię Nocą Warszawa

Zapłacone

Durzyński Dawid - PS / M40 POL Sosnowiec

Zapłacone

Dusza Paweł - PS / M30 POL Wilkowice

Zapłacone

Duszyńska Marta - PP / K35 POL Katowice

Zapłacone

Dymurski Wojciech - PP / M50 POL Tychy

Zapłacone

Dziano Łukasz - PS / M35 POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

Dziarnowski Adrian - PS / M25 BW
POL Tychy

Zapłacone

Dziarski Wiesław - PS / M60 POL Rybnik Erbud Rybnik

Zapłacone

Dzida Anna - PP / K40 POL Pszczyna

Zapłacone

Dzida Jakub - PP / M40 POL Pszczyna

Zapłacone

Dziki Ewa - PP / K35 POL Bielsko-Biała Bb Runners

Zapłacone

Dziuba Andrzej - PS / M55 POL Tychy

Zapłacone

Dziura Arkadiusz - PS / M45 POL Gliwice

Zapłacone

Dziwiec-Guzik Justyna - PP / K40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Elbin Paweł - PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

Fabian Michał - PS / M35 POL Chorzów

Zapłacone

Fajkis Grzegorz - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Ficek Krzysztof - PP / M35 POL Piasek Zieltrans

Zapłacone

Fidor Damian - PP / M40 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Fidor Michał - PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Figołuszka Dawid - PP / M30 POL Jankowice

Zapłacone

Filipek Dariusz - PP / M35 POL Tychy HKBnO Tychy

Zapłacone

Filipowicz Agnieszka - PP / K45 POL Trzebinia

Zapłacone

Fiszer Andrzej - PS / M30 POL Katowice Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek Dla Młodzieży W Chorzowie

Zapłacone

Fit Olga - PP / K30 POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

Fitrzyk Jakub - PS / M25 POL Mysłowice Boss

Zapłacone

Flisiak Jakub - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Florecki Andrzej - PS / M60 POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

Florian Krzysztof - PP / M35 POL Ruda Śląska OchajoRun & Friends

Zapłacone

Foltyn Paweł - PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

Fołta Wojciech - PP / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Fornagiel Katarzyna - PS / K35 POL Oświęcim

Zapłacone

Frankiewicz Mariusz - PP / M35 POL Katowice

Zapłacone

Froń Mariusz - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Fuks Barbara - PP / K30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Furman Pawel - PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

Furmanek Ela - PP / K45 POL Katowice

Zapłacone

Gacek Daniel - PS / M35 POL Krakow

Zapłacone

Gajda Krzysztof - PP / M45 POL Bojszowy Powoli Do Celu

Zapłacone

Gajdzica Paweł - PP / M25 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Gajewski Jaroslaw - PS / M50 POL Tychy Fuchs Oil Team

Zapłacone

Galos Zbigniew - PS / M45 POL Płaza Wataha Laczy Nas Bieganie

Zapłacone

Gałka Jacek - PS / M35 POL Żmigród Vege Runners / KB SUKCES Żmigród

Zapłacone

Gałka Maciej - PP / M35 POL Żmigród

Zapłacone

Gamrot Wiesław - PS / M60 POL Czechowice

Zapłacone

Garbicz Krzysztof - PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

Garnowski Maciej - PP / M30 POLSKA Siemianowice Śląskie Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Gaweł-Łoboziak Katarzyna - PP / K35 POL Nieledwia

Zapłacone

Gawlik Adrian - PS / M25 POL Imielin

Zapłacone

Gawlik Zbigniew - PP / M30 POL Imielin

Zapłacone

Gawlina Lesław - PP / M50 POL Ruda Śląska Ads Masna

Zapłacone

Gawron Marek - PP / M30 POL Brzeszcze

Zapłacone

Gawrońska Dorota - PS / K45 POL Katowice

Zapłacone

Gaża Krzysztof - PP / M40 POL Radostowice

Zapłacone

Giedwiłło Marta - PP / K35 POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Gieroszka Artur - PS / M35 POL Katowice Bwm Team

Zapłacone

Gieroszka Robert - PS / M35 POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / K30 POL Siemianowice endurance team

Zapłacone

Gil Marcin - PP / M25 POL Cynków

Zapłacone

Głąb Bogusław - PP / M35 POL Dankowice Shiloh Runners

Zapłacone

Głąb Mariusz - PP / M35 POL Tychy Iron-Friends

Zapłacone

Głąb Rafał - PP / M40 POL Dankowice

Zapłacone

Gładysz Artur - PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Gładysz Robert - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Głębocki Grzegorz - PP / M45 POL Bielsko-Biala Crik Fca Poland

Zapłacone

Głomb Maciej - PS / M25 POL Tarnów 42 Do Szczęścia

Zapłacone

Głos Adam - PS / M35 POL Mysłowice

Zapłacone

Głowacki Łukasz - PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Głowinkowski Bartłomiej - PP / M35 POL Sosnowiec

Zapłacone

Gocal Łukasz - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Golba Kasia - PS / K25 POL Mielec RunOne team

Zapłacone

Goławska Ewa - PS / K30 POL Ornontowice

Zapłacone

Gołębiowski Dominik - PS / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Gołębiowski Grzegorz - PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

Góra Adam - PP / M30 POL Bogusławice

Zapłacone

Góra Mateusz - PP / M35 POL Będzin

Zapłacone

Górak Henryk - PP / M65 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Gordon Gabriela - PS / K35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Górnik Angelika - PP / K18 POL Lędziny

Zapłacone

Górnikiewicz Agnieszka - PS / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Gorus Anna - PP / K35 POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

Gos Barbara - PS / K45 POL Mysłowice Niezrzeszona

Zapłacone

Gottman Bogusław - PS / M50 POL Oświęcim Pocztowa Grupa Biegowa

Zapłacone

Grabowski Bartosz - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Graczyk Adam - PS / M45 POL Katowice Zegarmistrz

Zapłacone

Granek Michał - PS / M35 POL Tychy Wopr Tychy

Zapłacone

Gregorczyk Marcin - PS / M40 POL Mikołów Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Grolik Marek - PS / M40 POL Tychy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

Grolik Piotr - PS / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Gromek Michał - PP / M25 POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO_BIAŁA JRG 1

Zapłacone

Gruszczyk Paweł - PS / M18 POL Mikołów

Zapłacone

Gruszecki Bartosz - PP / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Gruszka Ewa - PS / K40 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów KIA ETRANS

Zapłacone

Gruźla Tomasz - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Gryc Janusz - PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

Grygiel Wojciech - PP / M45 POL Jaroszowice

Zapłacone

Grzybek Dariusz - PP / M35 POL Pogorzyce Crik Fca Poland

Zapłacone

Grzywa Radosław - PS / M25 POL Tychy T3M4T / Team Papry

Zapłacone

Grzywacz Marcin - PS / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Gucwa Mateusz - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Guga Paweł - PS / M30 POL Tychy "Górski Bieg Frassatiego"

Zapłacone

Gutek Jakub - PP / M30 POL Pszczyna

Zapłacone

Gutmajer Grzegorz - PS / M45 POL Krakow Go Aptiv!

Zapłacone

Gwóźdź Andrzej - PS / M55 POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Gwóźdź Karolina - PP / K25 POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Hamann Sławomir - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Hamerla Mateusz - PP / M18 POL Bieruń

Zapłacone

Hamot Artur - PS / M35 POL Będzin W pogoni za duchem

Zapłacone

Haratyk Kamil - PP / M30 POL Cieszyn GC PL

Zapłacone

Herliczka Renata - PP / K35 POL Gliwice Aml-Fly Team

Zapłacone

Herliczka Tomasz - PP / M40 POL Gliwice Aml-Fly Team

Zapłacone

Herman Robert - PS / M30 POL Sosnowiec 1988

Zapłacone

Hernas Kamil - PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Herok Renata - PP / K35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Hertling Krzysztof - PP / M18 POL Chorzów CSC Adventure Academy

Zapłacone

Hładki Tadeusz - PS / M45 POL Czerwionka-Leszczyny Fuchs Oil Team

Zapłacone

Holeczek Olimpia - PS / K35 POL Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA ETRANS

Zapłacone

Hołda Marian - PP / M50 POL Gostyń

Zapłacone

Hoły Leszek - PS / M45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Hońdo Radosław - PS / M30 GBR Evesham

Zapłacone

Hopkowicz Szymon Paweł - PS / M30 POL Lędziny

Zapłacone

Horowski Tomasz - PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Hristova-Kosobudzka Daria - PS / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Hubka Jerzy - PP / M55 POL Zabrze MZZG w Polsce KWK Makoszowy

Zapłacone

Huzarewicz Henryk - PS / M40 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Hychka Vadym - PS / M18 POL Tychy Danone

Zapłacone

Iciek Krzysztof - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Idzikowska Angelika - PS / K25 POL Świętochłowice

Zapłacone

Idzikowski Adam - PS / M25 POL Świętochłowice

Zapłacone

Ignacy Magdalena - PP / K45 POL Tychy

Zapłacone

Imosa Jakub - PS / M40 POL Katowice Kotrak Team

Zapłacone

Indeka Wojciech - PP / M55 POL Rudołtowice

Zapłacone

Inglot Maciej - PS / M25 POL Toszek INGLOT

Zapłacone

Izydorczyk Robert - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Jacek Łukasz - PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

Jacek Tomasz - PP / M40 POL Kośmidry

Zapłacone

Jackowska Monika - PP / K40 POL Bedzin

Zapłacone

Jagodzińska Magdalena - PS / K30 POL Bielsko-Biała 1988

Zapłacone

Jakszik Dariusz - PP / M35 POL Żywiec

Zapłacone

Jakubczyk Jacek - PP / M35 POL Chorzów Contante

Zapłacone

Jakubowski Piotr - PP / M45 POL Mysłowice Lotom Bo Lubia

Zapłacone

Jamro Mariusz - PP / M30 POL Katowice Yakudo

Zapłacone

Jamski Tomasz - PP / M45 POL Częstochowa PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY

Zapłacone

Janicki Tomasz - PS / M30 BW
POL Łódź Łódź Kocha Sport

Zapłacone

Janik Bogdan - PP / M50 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PP / K25 POL Magdeburg

Zapłacone

Janota Grzegorz - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Janota Sebastian - PS / M30 POL Boleslaw

Zapłacone

Jantas Andrzej - PS / M45 POL Gliwice

Zapłacone

Jantas Dominika - PS / K18 POL Gliwice

Zapłacone

Jarczyk Wojciech - PS / M30 BW
POL Mikołów Labraks Team

Zapłacone

Jarlaczyński Łukasz - PP / M40 POL Tychy Multi Biuro

Zapłacone

Jaromin Błazej - PS / M40 POL Rudołtowice Spot Pszczyna

Zapłacone

Jarosz Katarzyna - PS / K35 POL Katowice

Zapłacone

Jarosz Sebastian - PP / M40 POL Kraków

Zapłacone

Jasicki Krzysztof - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Jasiński Leszek - PP / M40 POL Sadów Lucky Losers

Zapłacone

Jasiński Michał - PS / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Jaskółka Michał - PS / M30 POL Ruda Śląska 1985

Zapłacone

Jastrzemski Adam - PS / M35 POL Kobiór

Zapłacone

Jawornik Sławek - PP / M35 POL Myszków

Zapłacone

Jędrzejczak Michał - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Jelonek Arkadiusz - PS / M40 POL Kłobucku Pressglass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

Jerzyk Andrzej - PS / M35 POL Gliwice

Zapłacone

Jezierska Agnieszka - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Jiutao Lin - PP / M30 CHN Dalian

Zapłacone

Jochlik Szymon - PS / M30 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Jokiel Tomasz - PS / M30 POL Świerczyniec Świerczyniec Running

Zapłacone

Jóźwik Filip - PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

Jóźwik Rafał - PP / M35 POL Kolonia Klepaczka

Zapłacone

Juraszek Elżbieta - PP / K30 POL Jeleśnia JustFellFit

Zapłacone

Jureczko Damian - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Juszczak Robert - PP / M45 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Kaczmarczyk Marek - PP / M40 POLSKA Żory Nexteer

Zapłacone

Kaczmarczyk Mariusz - PP / M50 POL Siemianowice Śląskie Lecker

Zapłacone

Kaczmarek Dagmara - PS / K30 POL Katowice

Zapłacone

Kaczmarek Katarzyna - PS / K40 POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

Kaczor Bastek - PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Kajdas-Ciupek Dominika - PP / K35 POL Jaworzno

Zapłacone

Kalisz Krzysztof - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Kałmuk Marcin - PP / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Kałus Wojciech - PS / M25 POL Katowice Na Bani Wybiegani

Zapłacone

Kamieński Marcin - PP / M35 POL Bielsko-Biała Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Kancelista Izabela - PS / K30 POL Bieruń

Zapłacone

Kandora Arkadiusz - PP / M40 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Kantorowska Anna - PS / K30 POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

Kapa Tomasz - PS / M35 POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

Kapica Anna - PS / K35 POL Rudna Wielka Rzeszowskie Gazele i Gepardy

Zapłacone

Kaptur Wojciech - PS / M70 POL Wodzisław Śląski Krs Tkkf Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kapuśnik Tomasz - PP / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Karawacki Grzegorz - PP / M25 POL Kęty

Zapłacone

Karpuk Natalia - PP / K35 POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Karwaszewska Iza - PS / K25 POL Bielsko-Biała Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kasprzak Michal - PP / M25 POL Mikolow 604665333

Zapłacone

Kasza Patryk - PP / M25 POL Kraków Petarda Team

Zapłacone

Kaszuba Bogdan - PP / M60 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Kaszuba Łukasz - PP / M40 POL Czeladź

Zapłacone

Kaszubski Andrzej - PP / M35 POL Zabrze

Zapłacone

Katolik Rafał - PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Kawa Paweł - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Kawa Wojciech - PS / M40 POL Bielsko-Biała Biegające Insekty

Zapłacone

Kawalec Grzegorz - PS / M40 POL Orzesze

Zapłacone

Kawka Łukasz - PS / M30 POL Siemianowice Śląskie Night Runners Śląsk

Zapłacone

Kędzior Łukasz - PP / M30 POL Gliwice Holbox Runners

Zapłacone

Kempa Adam - PP / M40 POL Mikołów

Zapłacone

Kempska Marta - PP / K25 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Kendzior Agnieszka - PP / K18 POL Pszczyna

Zapłacone

Kida Paweł - PS / M25 POL Łowisko

Zapłacone

Kiełbasiński Andrzej - PP / M35 POL Pszczyna SPOT PSZCZYNA

Zapłacone

Kiełtyka Aleksandra - PS / K25 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kierski Dariusz - PP / M55 POL Pszczyna #druzyna M

Zapłacone

Kiliński Jacek - PP / M45 POL Ostrowy Nad Okszą Elite Sports

Zapłacone

Kiljan Mariusz - PS / M35 POL Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO

Zapłacone

Kirsch Rafał B. - PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

Kleinschmidt Łukasz - PP / M35 POL Wierzenica Kris Trans

Zapłacone

Klejszta Grzegorz - PS / M40 POL Mysłowice #czeladzbiega

Zapłacone

Klich Izabela - PS / K30 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

Klich Paweł - PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

Klima Adam - PP / M25 POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Klimasara Magdalena - PS / K40 POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

Klimkowski Mariusz - PP / M40 POL Tychy Skipper

Zapłacone

Klimza Rafał - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Kliś Agnieszka - PS / K45 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Kluska Adrian - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Kluwa Andrzej - PP / M50 POL Tychy

Zapłacone

Kluwa Weronika - PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

Knapek Katarzyna - PS / K30 POL Katowice

Zapłacone

Knapik Piotr - PP / M45 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kobus Ewelina - PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

Kobyłecki Mateusz - PS / M18 POL Skarżysko-Kamienna Dokąd nocą tupta jeż?

Zapłacone

Kocimski Krystian - PP / M35 POL Czeladź

Zapłacone

Koczwara Krzysztof - PS / M50 POL Kraków Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

Kogut Mateusz - PS / M25 POL Gliwice

Zapłacone

Kolankiewicz Rafał - PS / M40 POL Katowice-Dąb rocknrun

Zapłacone

Kolarski Grzegorz - PS / M50 POL Kraków

Zapłacone

Kolasińska Monika - PS / K18 POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

Kolba Katarzyna - PP / K30 POL Żory

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / M40 POL Kobiór

Zapłacone

Kołodziejczyk Katarzyna - PS / K25 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Komorek Dawid - PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

Komorowska Żaneta - PP / K35 POL Lędziny

Zapłacone

Kondzielnik Magdalena - PP / K40 POL Pszczyna

Zapłacone

Konieczny Izabella - PS / K40 POL Mikołów

Zapłacone

Konieczny Tomasz - PP / M30 BW
POL Siemianowice Śląskie Team KTW

Zapłacone

Konik Jarosław - PP / M25 POL Kraków

Zapłacone

Konior Wojciech - PP / M40 POL Bulowice Kęckie Harpagany

Zapłacone

Konopko Patryk - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Kontowicz Rafał - PS / M40 BW
POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.I

Zapłacone

Kopeć-Kłeczek Joanna - PS / K35 POL Psary

Zapłacone

Kopiecka Joanna - PS / K30 POL Gliwice Night Runners

Zapłacone

Kopińska Anna - PP / K35 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kopiński Krzysztof - PP / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kopka Łukasz - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Koprowska Kasia - PP / K25 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

Korczak Łukasz - PS / M35 POL Czeladź

Zapłacone

Korczak Oliwia - PS / K30 POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

Korus Karina - PS / K30 POL Piekary Śląskie Cidry Lotajom

Zapłacone

Koryczan Stefan - PP / M55 POL Libiąż

Zapłacone

Kościelnik Krzysztof - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Kościuk Magdalena - PP / K30 POL Zabrze

Zapłacone

Kostorz Konrad - PS / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Kostrzewski Mariusz - PP / M40 POL Mysłowice ARD Finance - Biuro rachunkowe

Zapłacone

Kotnis Bogusław - PP / M40 POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

Kotula Jakub - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Kowal Andrzej - PS / M50 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Kowal Robert - PP / M18 POL Bieruń Stary Nie znamy granic

Zapłacone

Kowalczyk Andrzej - PS / M25 POL Tychy Sportowa Perspektywa

Zapłacone

Kowalczyk Wojciech - PP / M40 POL Zawadzkie Team Mała Panew

Zapłacone

Kowalczyk Wojciech - PS / M45 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Kowalczyk Zbigniew - PP / M35 POL Jaworzno CRiK FCA Poland

Zapłacone

Kowalski Jacek - PP / M45 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Kowalski Krzysztof - PS / M45 POL Mikołów STS BIEGATON Mikołów

Zapłacone

Kowalski Michał - PS / M40 POL Olkusz

Zapłacone

Kowalski Rafal - PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza BKB

Zapłacone

Kozieł Konrad - PP / M18 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Kozieł Sylwester - PP / M45 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Kozioł Tomasz - PP / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Koźlik Paweł - PS / M30 POL Katowice Ibm Katowice

Zapłacone

Kozłowski Łukasz - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Kozyra Grzegorz - PP / M35 POL Tychy Wkurw_Team

Zapłacone

Krajewska Anita - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Kral Piotr - PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Krasiejko Agnieszka - PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Krawczyk Mirosław - PP / M60 POL Oświęcim M.J.Metal Oświęcim

Zapłacone

Król Emilia - PS / K25 POL Sosnowiec

Zapłacone

Król Kacper - PP / POL Katowice

Zapłacone

Krosny Piotr - PP / M35 POL Mikołów

Zapłacone

Kruk Grzegorz - PS / M45 POL Czestochowa Press Glass Biegamy i Wspieramy

Zapłacone

Kruk Martina - PP / K30 BW
POL Gliwice

Zapłacone

Krukowska Natalia - PS / K25 POL Łęknica

Zapłacone

Krupa Maciej - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Krupa-Szczęsny Izabela - PS / K45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Kruszewski Paweł - PP / M30 POL Katowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

Kruszyński Tomasz - PP / M30 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Krzemień Krzysztof - PP / M40 POL Brzeszcze

Zapłacone

Krzemiński Paweł - PP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Krześlak Kamil - PP / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

Krzycki Łukasz - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Krzyżowski Maciej - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Ksiądz Karol - PP / M30 POL Kryry

Zapłacone

Księżopolski Mariusz - PS / M40 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kubacz Piotr - PS / M40 POL Mikołów Mikołów Biega

Zapłacone

Kubaczka-Ligenza Sylwia - PS / K35 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Kubasiak Maciej - PP / M25 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

Kubasiewicz Bartosz - PP / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kubecka Anna - PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

Kubica Robert - PS / M45 POL Imielin

Zapłacone

Kubis Barbara - PS / K35 POL Czarków Spot Pszczyna

Zapłacone

Kucharczyk Andrzej - PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

Kuchta Mirosław - PP / M50 POL Katowice 1964

Zapłacone

Kuczera Damian - PS / M30 POL Trzebiel

Zapłacone

Kuczera Piotr - PP / M35 POL Mikolow

Zapłacone

Kudla Mateusz - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Kudła Jarosław - PP / M55 POL Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Kujawa Krystian - PP / M40 POL Kończyce Małe

Zapłacone

Kuklinski Jakub - PP / M35 POL Kraków Wkurw_Team

Zapłacone

Kula Agnieszka - PP / K35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Kula Jarosław - PP / M25 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kula Magdalena - PS / K25 POL Katowice ADEA

Zapłacone

Kula Mateusz - PP / M18 POL Mysłowice

Zapłacone

Kula Tomasz - PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Kulas Romuald - PS / M45 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kulawik Karolina - PS / K18 POL Dzietrzniki

Zapłacone

Kulik Marcin - PP / M35 POL Mikołów

Zapłacone

Kulisz Szymon - PS / M25 POL Siemianowice Śląskie Górski Bieg Frassatiego

Zapłacone

Kupczewski Tymoteusz - PP / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Kur Mariusz - PS / M45 POL Zawiercie

Zapłacone

Kurasz Paweł - PS / M35 POL Mikołów

Zapłacone

Kurek Jacek - PP / M45 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Kurnakowski Michał - PP / M35 POL Chorzów Biegacze Mogą Dłużej

Zapłacone

Kurowski Rafał - PS / M40 POL Będzin Banda z Placu

Zapłacone

Kurzak Michał - PP / M30 POL Kobiór

Zapłacone

Kurzeja Bartosz - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Kusidło Marcin - PP / M35 POL Rybnik

Zapłacone

Kuśnierz Dagmara - PS / K25 POL Goszyce

Zapłacone

Kuszel Bartłomiej - PS / M30 POL Katowice Biały Koń Nie Jest Koniem

Zapłacone

Kutrzeba Mikołaj - PP / M30 POL Kraków wieczne młodzieniaszki

Zapłacone

Kuźnik Sylwester - PS / M35 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Kwaśniewicz Przemysław - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Kwaśniewski Tadeusz - PS / M30 BW
POL Lędziny

Zapłacone

Kwaśny Marcin - PS / M40 POL Buczkowice Wild Buchays

Zapłacone

Kwestorowski Bartosz - PP / M30 POL Zabrze 1985

Zapłacone

Kwiatkowski Łukasz - PP / M35 POL Klucze

Zapłacone

Kyrcz Barbara - PP / K30 POL Dankowice

Zapłacone

Kyrcz Mirosław - PP / M35 POL Dankowice Mirasteam

Zapłacone

Lange Paweł - PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

Laska Rafał - PP / M40 POL Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem

Zapłacone

Lassota-Bujak Mariola - PS / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Lata Beata - PS / K45 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Latacz Jarosław - PS / M50 POL Katowice

Zapłacone

Lebuda Grzegorz - PS / M40 POL Tychy PapryTeam

Zapłacone

Lebuda Sylwia - PS / K40 POL Tychy Papry Team

Zapłacone

Ledwoń Marek - PS / M45 POL Bieruń

Zapłacone

Ledwoń Paweł - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Legierski Leszek - PP / M35 POL Cieszyn

Zapłacone

Lenart Sylwia - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Leśniewski Artur - PS / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Lewandowski Józef - PP / M50 POL Katowice

Zapłacone

Lewandowski Mateusz - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Lewandowski Michał - PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

Lewandowski Szymon - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Leżański Mariusz - PP / M35 POL Bielsko-Biała Crik Fca Poland

Zapłacone

Ligudziński Andrzej - PS / M45 POL Radzionków Za Garść Bananów

Zapłacone

Loika Aleh - PS / M30 BLR Piasek

Zapłacone

Lonser Daniel - PS / M40 POL Katowice FCA Poland

Zapłacone

Lubowicka Anna - PP / K40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Lubowicki Łukasz - PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Lubowiecki Marcin - PP / M30 POL Lędziny

Zapłacone

Lukasik Aldona - PS / K30 POL Zory NMP

Zapłacone

Luźniak Damian - PS / M25 BW
POL Pogwizdów SCI Górscy Entuzjaści

Zapłacone

Łączniak Piotr - PP / M18 POLSKA Katowice Nexteer

Zapłacone

Łazarewicz Marek - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Łopatka Maria - PS / K25 POL Łękawica Olimpijczyk Gilowice

Zapłacone

Łoskot Marcin - PS / M40 POL Łąka Kac Runners

Zapłacone

Ługowska Marzena - PS / K35 POL Tychy Kieta

Zapłacone

Łukaszewska Agnieszka - PS / K40 POL Mikołów STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

Łukaszewski Piotr - PP / M30 POL Poznań Night Runners

Zapłacone

Łukaszewski Przemysław - PS / M40 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Łyp Łukasz - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Maciejewski Michał - PS / M35 POL Poczesna PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY

Zapłacone

Maćkiw Maciej - PP / M25 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Mączka Mateusz - PP / M30 POL Poręba Wielka Crik Fca Poland

Zapłacone

Madej Gabriela - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Madej Tomasz - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Mądry Roman - PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

Majchrzak Marta - PP / K30 POL Gliwice

Zapłacone

Majchrzyk Dorota - PS / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Majda Robert - PS / M40 POL Orzesze

Zapłacone

Majewska Ewelina - PS / K35 POL Tychy 40 Latek Tychy/vege Runners

Zapłacone

Majewski Grzegorz - PP / M35 POL Knurów bez klubu

Zapłacone

Majos Tomasz - PS / M40 POL Żory

Zapłacone

Malcherek Katarzyna - PP / K35 POL Czeladz

Zapłacone

Malcherek Magdalena - PP / K35 POL Bydgoszcz

Zapłacone

Malina Adam - PP / M40 POL Bojszowy Świerczyniec Running

Zapłacone

Malinowski Adrian - PS / M40 POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

Malinowski Krzysztof - PP / M50 POL Będzin

Zapłacone

Malinowski Krzysztof - PP / M45 POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Maliszewski Mieszko - PS / M40 POL Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team

Zapłacone

Małek Andrzej - PP / M25 POL Bielsko-Biała Abakon

Zapłacone

Małek Franciszek - PS / M60 POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Małek Marzena - PS / K30 POL Tychy Team Papry 20 / Irons Tychy

Zapłacone

Małkiński Grzegorz - PP / M35 POL Tychy Sport Classic

Zapłacone

Małysa Łukasz - PS / M35 POL Orzesze

Zapłacone

Manda Bogdan - PP / M50 POL Andrychów

Zapłacone

Manterys Kornelia - PS / K35 POL Tychy W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Marcinkowska Beata - PS / K45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Marek Rafał - PS / M45 POL Goczałkowice-Zdrój Kac Runners

Zapłacone

Marek Robert - PP / M45 POL Gliwice Profes Lex

Zapłacone

Markowski Artur - PP / M40 POL Roczyny

Zapłacone

Markowski Bogdan - PS / M50 POL Katowice Biegam kiedy mi się chce

Zapłacone

Markowski Przemysław - PS / M25 POL Bytom BTM Runners

Zapłacone

Marmura Marek - PP / M40 POL Chorzow

Zapłacone

Maruszczyk Marian - PS / M50 POL Mikołów

Zapłacone

Masny Michał - PP / M25 POL Rydułtowy

Zapłacone

Mastej Bartłomiej - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Mastej Izabela - PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

Matura Marzena - PP / K18 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Matusiak Dominika - PP / K25 POL Chorzów

Zapłacone

Matuszak Jarosław - PP / M35 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Matuszak Paweł - PS / M35 POL Mikołów Opel Active Team

Zapłacone

Matuszka Justyna - PP / K25 POL Tychy

Zapłacone

Matuszny Marek - PP / M18 POL Dzięgielów

Zapłacone

Matyaszewska-Bołdys Agnieszka - PP / K40 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Matyja Grzegorz - PP / M40 POL Oświęcim

Zapłacone

Matyszkiewicz Paweł - PP / M45 POL Czeladź W pogoni za duchem

Zapłacone

Mazur Aleksander - PS / M18 POL Wyry

Zapłacone

Mazurek Anna - PS / K35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Mazurkiewicz Dawid - PP / M25 POL Kluczbork

Zapłacone

Mędrala Marek - PP / M25 POL Tychy Zet Sikorka

Zapłacone

Meller Daniel - PS / M40 POL Kłodzko

Zapłacone

Mendecka Michalina - PS / K25 POL Łaziska Górne Mosir Łaziska Górne

Zapłacone

Michalczyk Konrad - PS / M35 POL Katowice Po Robocie

Zapłacone

Michalik Mateusz - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Michalski Marek - PS / M50 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Michura Daniel - PS / M55 POL Tychy

Zapłacone

Mielczarek Aleksandra - PS / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Mierzejewski Marek - PS / M55 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek

Zapłacone

Mierzejewski Zbigniew - PP / M55 POL Jasienica Electropoli Poland

Zapłacone

Mietłą Łukasz - PP / M35 POL Katowice MDMiW

Zapłacone

Migdoł Adam - PS / M40 POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

Mikołajek Adam - PP / M30 POL Roczyny

Zapłacone

Milik Aleksander - PP / M40 POL Mikołów BBL

Zapłacone

Minor Iwona - PP / K40 POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / M35 POL Kluczbork Pегги

Zapłacone

Misiło Marek - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Miśkiewicz Jakub - PS / M45 POL Kraków Go Aptiv!

Zapłacone

Miśków Marcin - PP / M30 BW
POL Żory Zarazić Pasją

Zapłacone

Mocek Roman - PP / M55 POL Chudów

Zapłacone

Mól Wioletta - PS / K45 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Mola Mariusz - PS / M45 POL Katowice

Zapłacone

Morchat Paweł - PS / M40 POL Sosnowiec #czeladzbiega

Zapłacone

Moric Anna - PS / K35 POL Pszczyna Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Moritz-Piątek Katarzyna - PP / K40 POL Katowice

Zapłacone

Morytko Radosław - PP / M25 POL Kraków

Zapłacone

Morzyk Bartosz - PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Moskwa Sławomir - PS / M30 POL Jawiszowice Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

Mosz Tomasz - PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Mrówka Mateusz - PS / M18 POL Radlin Kwk Marcel /Radlinioki w biegu

Zapłacone

Mrożek Mariusz - PP / M40 POL Klucze Opp Katowice

Zapłacone

Mrozik Małgorzata - PS / K45 POL Sosnowiec

Zapłacone

Mrzyk Ireneusz - PP / M35 POL Zabrze Biegacze mogą dłużej

Zapłacone

Muc Tomasz - PP / M45 POL Lędziny

Zapłacone

Mucha Mateusz - PS / M25 POL Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice

Zapłacone

Mucha Wojciech - PP / M40 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Murray Alex - PP / M40 POLSKA Katowice Nexteer

Zapłacone

Musiał Andrzej - PS / M45 POL Katowice

Zapłacone

Musiał Marcin - PP / M40 POL Czeladz

Zapłacone

Musiolik Bogusław - PP / M45 POL Marklowice Jo Nie Doleca?

Zapłacone

Musiolik Jarosław - PP / M40 POL Marklowice

Zapłacone

Musioł Adrian - PP / M35 POL Czekanów

Zapłacone

Musioł Andrzej - PS / M40 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Musioł Grzegorz - PS / M45 POL Czerwionka-Leszczyny Opel Active Team

Zapłacone

Musioł Maciej - PP / M45 POL Katowice

Zapłacone

Musioł Małgorzata - PS / K40 POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

Muszyńska Bożena - PP / K40 POL Bieruń Team Papry

Zapłacone

Muszyński Piotr - PS / M40 POL Bieruń TEAM PAPRY

Zapłacone

Muzyk-Świętek Paulina - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Mynarska Ligia - PS / K45 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Mynarski Sylwester - PS / M45 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

Myślikowski Tomasz - PS / M40 POL Konopiska PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

Mysłek Marcin - PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

Mysłek Wioletta - PS / K40 POL Tychy

Zapłacone

Myszka Rafał - PS / M25 POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Mzyk Fabian - PS / M40 POL Orzesze STS Biegaton

Zapłacone

Nabrdalik Paweł - PP / M35 POL Sosnowiec

Zapłacone

Nagas Pawel - PP / M35 POL Myslowice Lubie Burpees’y

Zapłacone

Nalepka Paweł - PS / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski/morsy.pl

Zapłacone

Nalewajka Wioleta - PP / K45 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Nawrocki Przemek - PS / M40 POL Katowice Silesia Marathon Team

Zapłacone

Nawrocki Szymon - PS / M40 POL Katowice

Zapłacone

Niedziela Kamil - PP / M25 BW
POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

Niedzielski Michał - PP / M40 POL Łaziska Górne

Zapłacone

Niedziołko Bożena - PP / K50 POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Niesler Magdalena - PP / K30 POL Gliwice Night Runners

Zapłacone

Niesler Michał - PP / M30 BW
POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Nieznaj Sebastian - PP / M40 POL Oświęcim Crik Fca Poland

Zapłacone

Nikiel Krzysztof - PS / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Nikiel Tomasz - PS / M25 POL Bystra

Zapłacone

Nocuń Wioletta - PS / K35 POL Tychy

Zapłacone

Noga Angelika - PP / K18 POL Kozy

Zapłacone

Noga Jacek - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Nogaj Piotr - PP / M40 POL Tychy UNT

Zapłacone

Noras Piotr - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Norek-Ciszak Beata - PP / K35 POL Tychy TGB Lake Runners

Zapłacone

Norymberczyk Barbara - PS / K25 POL Stara Wieś

Zapłacone

Norymberczyk Sylwia - PS / K30 POL Stara Wieś

Zapłacone

Nowak Andrzej - PS / M35 POL Sosnowiec Cross Box Evolution

Zapłacone

Nowak Borys - PP / M30 POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

Nowak Dominik - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Nowak Krzysztof - PS / M40 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Nowak Łukasz - PS / M30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Nowak Mateusz - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Nowak Piotr - PP / M30 POL Bestwina Stolarius Run Team

Zapłacone

Nowakowska Agnieszka - PP / K35 POL Gliwice

Zapłacone

Nowakowski Adam - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Nowicki Łukasz - PS / M30 POL Chorzów Freshway Team

Zapłacone

Nowrotek Celina - PP / K25 POL Tychy

Zapłacone

Ochman Anna - PS / K18 POL Stara Wieś

Zapłacone

Oczkowski Michał - PS / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Ogiegło Łukasz - PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Ogierman-Dykas Marzena - PP / K35 POL Orzesze ORZESZE TEŻ BIEGA

Zapłacone

Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Okoński Kazimierz - PP / M60 POL Tychy Pttk Tychy

Zapłacone

Olejarz Piotr - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Oleksa Joanna - PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

Oleksy Krzysztof - PP / M45 POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

Olender Andrzej - PS / M35 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Oleś Łukasz - PS / M30 POL Katowice Wicher Boguchwałowice

Zapłacone

Oleszczak Eryk - PP / M25 POL Kraków

Zapłacone

Olszowski Marcin - PS / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

Opiełka Rafał - PS / M45 POL Pszczyna CRiK Fca Poland

Zapłacone

Opolski Marcin - PS / M35 POL Tychy Vege Runners / Ostatnich Zjedzą Zombie

Zapłacone

Oprzondek Piotr - PS / M50 POL Tychy

Zapłacone

Oreł Przemysław - PS / M35 POL Kończyce Małe Sci Górscy Entuzjaści

Zapłacone

Orliński Łukasz - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Orran Jesus - PP / M35 ESP Daroca Club Bantierra Atletismo Calatayud

Zapłacone

Orzechowska Żaneta - PS / K25 POL Pyskowice Srtg Gliwice

Zapłacone

Osadnik Mateusz - PP / M25 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Osowski Marcin - PS / M30 POL Andrychów

Zapłacone

Ossowski Arkadiusz - PP / M40 POL Głogówek

Zapłacone

Ostaszewski Grzegorz - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Ostrowska Aleksandra - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Ostrowski Daniel - PP / M40 BW
POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Ostrowski Jarosław - PP / M40 POL Warszawa

Zapłacone

Ostrowski Pawel - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Ostrowski Zygmunt - PP / M55 POL Tychy

Zapłacone

Otorowski Henryk - PP / M50 POL Ruda Śląska Oti

Zapłacone

Oziębło Rafał - PS / M35 POL Chorzów Ks Kandahar / Rockwell Runners

Zapłacone

Pacierpnik Damian - PP / M35 POL Mysłowice

Zapłacone

Pacoń Sebastian - PS / M45 POL Chorzów Dagma

Zapłacone

Pala Mariusz - PP / M30 POL Pszczyna Koko Dżambo I Do Przodu

Zapłacone

Palik Jakub - PS / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Paluchiewicz Szymon - PP / M40 POL Pawłowice

Zapłacone

Panek Mateusz - PS / M30 POL Katowice

Zapłacone

Panek Paweł - PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Papla Jolanta - PS / K18 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Partyka Jakub - PS / M35 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno/Trail Runners Jaworzno

Zapłacone

Pasik Mateusz - PP / M30 POL Jacentów

Zapłacone

Pasternak Krystian - PP / M35 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Paszko Mateusz - PP / M25 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Patrzyk Jacek - PP / M40 POL Świętochłowice

Zapłacone

Paul Viola - PP / K40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Pawełczyk Adam - PS / M50 POL Katowice BWM

Zapłacone

Pawiński Wojciech - PS / M45 POL Borowiany

Zapłacone

Pawlak Marek - PP / M70 POL Tychy 40- Latek Tychy

Zapłacone

Pawleta Michał - PP / M40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Pawlik Michał - PS / M35 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pawlik Rafał - PP / M45 POLSKA Jaworzno Nexteer

Zapłacone

Pawłowski Witold - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PP / M50 POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

Pelikan Artur - PP / M18 POL Kłobuck NGB Kłobuck/Wkurw_team

Zapłacone

Petkiewicz Tomasz - PS / M30 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów - KIA ETRANS

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / K40 BW
POL Tychy Dla Maksia i Franka

Zapłacone

Piecuch Grzegorz - PP / M35 POL Tychy Magma Formpol Running Team

Zapłacone

Piecuch Marek - PS / M40 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

Piecyk Adrianna - PP / K45 POL Żory

Zapłacone

Piekarczyk Bogusław - PP / M50 POL Łaziska Górne

Zapłacone

Piekarski Rafał - PS / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Piekiełko Tomasz - PP / M40 POL Brzezinka Crik Fca Poland

Zapłacone

Piekorz Tadeusz - PP / M30 POL Wola, Śląskie Nima go

Zapłacone

Piekut Mariusz - PS / M40 POL Tychy 1974

Zapłacone

Piela Grzegorz - PP / M30 POL Cięcina

Zapłacone

Piętak Jacek - PS / M40 POL Jaworzno Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Pietkiewicz Szymon - PP / M35 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Pietras Edyta - PP / K35 POL Żywiec E&w Run Team

Zapłacone

Pietras Tomasz - PP / M35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Pietraszek Piotr - PP / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pietruczuk Daria - PS / K30 POL Zabrze

Zapłacone

Pietrzyk Aleksandra - PP / K40 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Pikuła Jacek - PP / M35 POL Bieruń

Zapłacone

Piliszek Piotr - PS / M35 POL Czeladź wolni

Zapłacone

Pinocy Szymon - PP / M25 POL Lędziny

Zapłacone

Piotrowski Maciej - PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

Pipans Marek - PP / M25 POL Tychy Kp Psp Pszczyna

Zapłacone

Pisarski Marek - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Pisarski Robert - PP / M40 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Piszczek Łukasz - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Piwowarczyk Adam - PS / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

Plewa Remigiusz - PS / M40 POL Gostyń

Zapłacone

Plewniak Jerzy - PS / M65 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Płaszczyca Rafał - PS / M45 POL Tychy Ti Automotive

Zapłacone

Podbioł Dorota - PS / K45 POL Jankowice Jankofans Myto

Zapłacone

Podbioł Zbigniew - PS / M45 POL Jankowice Jankofans Myto

Zapłacone

Podemska-Rejdych Dominika - PS / K25 POL Tychy Nessi Team

Zapłacone

Podlewska Karolina - PP / K35 POL Katowice Carbon Paws

Zapłacone

Podsadecki Witold - PP / M45 POL Cięcina E@w Ran Team

Zapłacone

Polanowski Marek - PP / M50 POL Kłobuck Ngb Kłobuck

Zapłacone

Poloczek Tomasz - PP / M40 POL Tychy Teampapry20

Zapłacone

Pompa Dariusz - PS / M35 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

Popielarczyk Marzena - PP / K30 POL Tychy Banana Team

Zapłacone

Popiołek Krzysztof - PP / M25 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Popiołek Magdalena - PP / K30 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Porczyńska Patrycja - PS / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Porzuczek Ania - PS / K30 POL Tychy

Zapłacone

Posełkiewicz Adam - PP / M50 POL Pszczyna Nasfolrun

Zapłacone

Posełkiewicz Krzysztof - PP / M30 POL Pszczyna Nasfol

Zapłacone

Prasełek Robert - PS / M45 POL Olkusz Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

Prokopczuk Wiktor - PP / M30 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Prokopowicz-Papież Agnieszka - PS / K35 POL Nieborowice

Zapłacone

Przesór Barbara - PS / K35 POL Brzezinka Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Przewłoka Damian - PP / M25 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

Przyborowski Kamil - PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

Przyłudzki Janusz - PS / M65 POL Mikołów Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Przyżycki Patryk - PP / M35 POLSKA Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Ptak Zdzisław - PP / M50 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Puchajda Monika - PP / K35 POL Oświęcim

Zapłacone

Pura Kamil - PP / M25 POL Zabrze

Zapłacone

Putowska Natalia - PS / K25 POL Gliwice Krig S.C.

Zapłacone

Pyszel Florian - PS / M18 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Rajda Krzysztof - PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza Jestem zwycięzcą!

Zapłacone

Rajek Sebastian - PP / M40 POL Tychy SPORTRUN TYCHY

Zapłacone

Rajfura Iwona - PS / K30 BW
POL Katowice

Zapłacone

Rakowska Marta - PP / K25 POL Jaworze Centrum Rehabilitacji I Sportu Rakowski & Słodczyk

Zapłacone

Rams Agnieszka - PP / K35 POL Chrzanów RamsAttack

Zapłacone

Rams Łukasz - PP / M30 POL Katowice Rams Attack

Zapłacone

Rams Marcin - PP / M35 POL Chrzanów RamsAttack

Zapłacone

Ratajczak Dariusz - PS / M35 POL Katowice

Zapłacone

Rduch Grzegorz - PP / M40 POL Świerklany

Zapłacone

Rebisz Pawel - PP / M40 POL Jaworzno Trial Runners Jaworzno

Zapłacone

Reclik Łukasz - PS / M35 POL Pszczyna Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

Regent Robert - PP / M35 POL Racibórz

Zapłacone

Regiec Stanisław - PP / M35 POL Kraków

Zapłacone

Regieńczuk Piotr - PP / M30 POL Owsiszcze LKS Owsiszcze

Zapłacone

Reguła Jarosław - PS / M50 POL Tychy

Zapłacone

Rejdych Daria - PP / K25 POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Religa Kinga - PS / K45 POL Tychy

Zapłacone

Rencz Małgorzata - PS / K40 POL Orzesze W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Róg Dariusz - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Rojek Joanna - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Rojek Patryk - PP / M35 POL Krakow

Zapłacone

Rojek Rafał - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Rola Marek - PP / M50 POL Bieruń Crik Fca Poland

Zapłacone

Rolnik Marlena - PP / K25 POL Mikołów

Zapłacone

Rolnik Remigiusz - PP / M50 POL Mikołów

Zapłacone

Romanowski Dawid - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Różański Tomasz - PP / M40 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

Różewicz Dariusz - PS / M55 POL Tychy Pance

Zapłacone

Różewicz Ewa - PS / K50 POL Tychy Pance

Zapłacone

Różewicz Sebastian - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Rozmus Marzena - PS / K40 POL Bojszowy Nowe Świerczyniec Running

Zapłacone

Rumpel Krzysztof - PS / M30 POL Czyzowice KS M.E.T.A.

Zapłacone

Rusek Krzysztof - PP / M45 POL Nowa Wieś Kęckie Harpagany

Zapłacone

Rusek Leszek - PP / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Rusin Anna - PS / K35 POL Porąbka

Zapłacone

Rusin Dariusz - PP / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rusinek Krzysztof - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Ruszczak Michal - PP / M35 POL Katowice

Zapłacone

Rutkowski Mateusz - PS / POLSKA Chorzów Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek Dla Młodzieży W Chorzowie

Zapłacone

Rybacki Zbigniew - PP / M60 POL Dzierzgoń Crik Fca Poland.

Zapłacone

Rybak Daniel - PP / M40 POL Lubliniec

Zapłacone

Rybak Paweł - PS / M40 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

Ryś Grzegorz - PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

Ryś Paweł - PS / M30 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Saganowski Marcin - PS / M45 POL Tychy Ads Masna

Zapłacone

Sakwa Aneta - PP / K45 POL Sosnowiec

Zapłacone

Saliński Bartosz - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Sałata Marcin - PP / M35 POL Hecznarowice

Zapłacone

Samulewicz Marcin - PP / M45 POL Gliwice

Zapłacone

Sarna Kamil - PP / M30 POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Sasak Agnieszka - PP / K30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Sawczyk Mirosław - PS / M50 POL Tychy

Zapłacone

Schab Bartłomiej - PS / M25 POL Gliwice

Zapłacone

Schiller Bernadetta - PP / K30 POL Mikołów Schody Hiszpańskie

Zapłacone

Schiller Fryderyk - PP / M40 POL Mikołów Schody Hiszpańskie

Zapłacone

Ścierski Łukasz - PP / M30 POL Bieruń Sodexo Running Poland

Zapłacone

Seręga Anna - PP / K35 POL Bolęcin Wkurw_Team

Zapłacone

Serocki Michał - PP / M30 POL Gliwice

Zapłacone

Seruga Aleksandra - PP / K25 POL Rudzica

Zapłacone

Seweryn Jacek - PS / M40 POL Mysłowice

Zapłacone

Sieja Zbyszek - PS / M50 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

Siekan Grzegorz - PS / M35 POL Tychy Polpharma Triteam

Zapłacone

Sienkiewicz Anna - PS / K35 POL Tychy Itacy Biegacze

Zapłacone

Sikorski Zygmunt - PP / M55 POL Tychy DANONE BIERUN

Zapłacone

Sinka Damian - PS / M50 POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Skęczek Arkadiusz - PS / M40 POL Gilowice Powoli do celu

Zapłacone

Skonieczny Patryk - PS / M30 POL Witkowice Pressglass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Skonieczny Patryk - PP / M30 POL Żory Babol Team

Zapłacone

Skotnica Karolina - PS / K30 POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

Skowroński Szymon - PP / M35 POL Tychy Bsfz

Zapłacone

Skrabarczyk Wiesław - PS / M35 POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

Skrabel Mateusz - PP / M25 POL Rybnik Wkurw_Team

Zapłacone

Skrynnik Iryna - PP / K25 POL Tychy

Zapłacone

Skrzypczyk Marcin - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Skrzypczyk Natalia - PP / K18 POL Tychy

Zapłacone

Skrzypczyk Sylwia - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Skrzyposzek Małgorzata - PP / K45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Skworc Grzegorz - PS / M30 POL Siemianowice Ślaskie Cojabiegne

Zapłacone

Ślęzak Sylwia - PS / K18 POL Częstochowa 1 Second Team

Zapłacone

Śliwka Artur - PP / M40 POL Chełm Ślaski

Zapłacone

Sluzalek Małgorzata - PS / K35 POL Gliwice

Zapłacone

Słomiany Łukasz - PS / M40 POLSKA Mysłowice

Zapłacone

Słomiany Ryszard - PS / M60 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Słowiński Kamil - PP / M30 POL Chrzanów Power Studio

Zapłacone

Słupik Tomasz - PS / M40 POL Bełk Eltoms

Zapłacone

Śmigielska Danuta - PS / K30 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Śmigielski Michal - PS / M30 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Smuda Krzysztof - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Smuda Ryszard - PP / M60 POL Tychy

Zapłacone

Snarski Dariusz - PS / M45 POL Katowice Urtica Team

Zapłacone

Sobczyk Renata - PS / K40 POL Tychy Wolny Strzelec

Zapłacone

Sobczyk Slawomir - PS / M50 POL Tychy Wolny Strzelec

Zapłacone

Sobolewski Zdzisław - PP / M35 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

Sodowski Marek - PS / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Soiński Artur - PS / M30 POL Tychy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY

Zapłacone

Sojka Anna - PS / K25 POL Tychy

Zapłacone

Sojka Marek - PP / M30 POL Brzeszcze Ks Górnik Brzeszcze

Zapłacone

Sojka Sławomir - PS / M25 POL Tychy Viking Trening Center

Zapłacone

Sokół Bogumił - PS / M55 POL Opoczno

Zapłacone

Sokół Łukasz - PS / M30 POL Tychy Fenix Tychy

Zapłacone

Sokół-Oleś Ewelina - PS / K45 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Sosna Kazimierz - PP / M55 POL Bieruń

Zapłacone

Sosnal Dawid - PP / M25 POL Sosnowie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / K40 POL Szczejkowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / M45 POL Szczejkowice

Zapłacone

Sowiński Sebastian - PP / M18 POL Tychy itmasters.com.pl

Zapłacone

Sperka Przemysław - PS / M30 POL Mikołów SSP Spartan

Zapłacone

Śpiewak Wojciech - PS / M45 POL Wilkowice

Zapłacone

Stacha Paweł - PS / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Stachowicz Tomasz - PS / M35 POL Zawada Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

Stalmach Damian - PP / M40 POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

Stanicka Monika - PP / K35 POL Tychy RUNHOGS TYCHY

Zapłacone

Staniczek Adam - PP / M45 POL Tychy Fragles Tychy

Zapłacone

Stanowski Patryk - PS / M30 POL Katowice Górnik loto

Zapłacone

Starosta Ania - PS / K25 POL Mysłowice

Zapłacone

Starzec Ewa - PP / K25 POL Zabrze

Zapłacone

Stasiak Mirosław - PP / M35 POL Gliwice Rockwell Automation

Zapłacone

Staszewski Konrad - PP / M35 POL Sosnowiec

Zapłacone

Stawarz Anna - PP / K30 POL Żywiec Wkurw_Team

Zapłacone

Stawowczyk Agnieszka - PP / K25 POL Czechowice Dziedzice Do Porzygu Ocr Team

Zapłacone

Stec Jerzy - PS / M50 POL Zabrze Um Zabrze

Zapłacone

Stec Łukasz - PP / M35 POL Buczkowice

Zapłacone

Stefański Antoni - PS / M50 POL Lędziny

Zapłacone

Stefański Jarosław - PS / M55 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Stempel Grzegorz - PS / M25 POL Wodzisław Śl

Zapłacone

Sterba Jakub - PS / M30 CZE Trinec

Zapłacone

Stodolski Mateusz - PS / M30 POL Chełm Śląski Brembo

Zapłacone

Stojanowski Dawid - PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Stolorz Katarzyna - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Stolorz Wojciech - PP / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

Stopa Michał - PS / M30 BW
POL Tychy Mr Skinny Legs and Son

Zapłacone

Strauchman Roman - PP / M40 POL Tychy Warsztat Formy

Zapłacone

Stroczyński Paweł - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Stroiński Kamil - PP / M30 POL Tychy PGG ZZ KONTRA STASZIC

Zapłacone

Strzyżewski Krzysztof - PS / M25 POL Gliwice

Zapłacone

Student Arkadiusz - PP / M40 POL Lubliniec LUCKY LOSERS

Zapłacone

Studnik Jarosław - PS / M45 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Studziżba Michał - PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

Stupera Maciej - PS / M60 POL Katowice 1958

Zapłacone

Stypka Artur - PS / M45 POL Katowice Ohio Team

Zapłacone

Stypułkowski Dariusz - PP / M35 POL Bieruń Uśmiechnięty Człowiek :)

Zapłacone

Suchy Łukasz - PP / M35 POL Katowice Hireright Running Team

Zapłacone

Sularz Agnieszka - PP / K40 POL Siewierz

Zapłacone

Sułowski Marek - PS / M40 POL Będzin Sułek Team

Zapłacone

Suska Łukasz - PP / M30 POL Bieruń

Zapłacone

Świątek Marcin - PP / M40 POL Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie

Zapłacone

Światowski Tomasz - PP / M35 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Świerczyński Michał - PP / M35 POL Tychy Elektrony

Zapłacone

Święs Piotr - PP / M55 POL Kobiór 40-Latek Tychy

Zapłacone

Synowiec Rafał - PP / M30 POL Chrzanów

Zapłacone

Syrocki Arkadiusz - PP / M40 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Szarek Rafał - PS / M35 POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

Szczelina Paweł - PS / M40 POL Oświęcim Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Szczepaniak Kamil - PP / M18 POL Świętochłowice Augusteam

Zapłacone

Szczepanik Piotr - PP / M30 BW
POL Jastrzebie Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

Szczepanski Kamil - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Szczepański Łukasz - PS / M25 POL Sosnowiec

Zapłacone

Szczerba Grzegorz - PP / M45 POL Katowice

Zapłacone

Szczęśniak Małgorzata - PS / K40 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Szczęśniak Mateusz - PS / M30 POL Będzin

Zapłacone

Szczeszak Tomasz - PS / M40 POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

Szczotka Andrzej - PP / M55 POL Katowice

Zapłacone

Szczotka Ilona - PP / K50 POL Katowice

Zapłacone

Szczygieł Michał - PP / M30 POL Czeladź #TEAMKLINONE

Zapłacone

Szczypka Jerzy - PS / M65 POL Katowice

Zapłacone

Szczypka Wojciech - PP / M25 POL Katowice

Zapłacone

Szczyrbowski Jan - PP / M60 POL Ligota

Zapłacone

Szelest Barbara - PS / K40 POL Mysłowice Zapiekato Team

Zapłacone

Szelest Dariusz - PS / M45 POL Wiśniowa Góra MY OWN

Zapłacone

Szerszeń Artur - PP / M30 POL Katowice

Zapłacone

Szklanny-Reclik Elżbieta - PS / K35 POL Pszczyna

Zapłacone

Szlęk Grzegorz - PS / M35 POL Cieszyn

Zapłacone

Szlęzak Piotr - PP / M35 POL Kobiór

Zapłacone

Szojda Paulina - PS / K35 POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Szolc Sebastian - PS / M40 POL Gliwice

Zapłacone

Szopa Beniamin - PP / M45 POL Chrzanów Crik Fca Poland

Zapłacone

Szostak Janusz - PS / M35 POL Tychy Janusz Szostak

Zapłacone

Szota Marek - PP / M40 POL Rudnik Mały Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Szpak Damian - PS / M55 POL Tychy Team Papry

Zapłacone

Szpeyer Sławomir - PP / M50 POL Kraków

Zapłacone

Szpila Agnieszka - PS / K25 POL Chorzow

Zapłacone

Sztompka Zbigniew - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Szturc Klaudia - PS / K30 POL Jaworzno KB MCKIS Jaworzno

Zapłacone

Szubarski Krzysztof - PP / M40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn parkrun

Zapłacone

Szumniak Mirosława - PP / K45 POL Tychy

Zapłacone

Szwec Paweł - PS / M30 POL Tychy Uliczny Biegacz

Zapłacone

Szwed Małgorzata - PP / K35 POL Tychy Tyskie Browary Książęce

Zapłacone

Szwed Renata - PS / K40 POL Czechowice-Dzedzice ZF

Zapłacone

Szweda Agnieszka - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Szweda Marcin - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Szydlak Wojciech - PP / M40 POL Pszczyna Pszczyna Biega / Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Szydło Maciej - PS / M45 POL Mysłowice Opel Active Team

Zapłacone

Szydłowski Waldemar - PS / M35 POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

Szyja Marcin - PP / M30 POL Tychy Wybiegani

Zapłacone

Szymański Filip - PP / M25 POL Tychy

Zapłacone

Szymczak Arkadiusz - PS / M25 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Szymski Marian - PS / M65 POL Imielin Truchtacz-Mysłowice

Zapłacone

Szymura Grzegorz - PS / M45 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

Szypuła Ewa - PS / K35 POL Tychy Krav Maga Sagot

Zapłacone

Talar Patrycja - PS / K30 POL Pobiedziska RunOne Team

Zapłacone

Targiel Łukasz - PP / M30 POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

Targoni Paweł - PS / M40 POL Frydek #niemaniemoge

Zapłacone

Tatarek Agnieszka - PS / K25 POL Czeladz

Zapłacone

Tatuś Sebastian - PP / M45 POL Chorzów

Zapłacone

Teister Wojciech - PS / M30 POL Tychy Górski Bieg Frassatiego

Zapłacone

Tekieli Tomek - PS / M35 POL Sosnowiec Klub Byłych Dżentelmenów

Zapłacone

Tekla Krzysztof - PP / M30 BW
POL Golasowice

Zapłacone

Teofilak Edward - PS / M50 POL Trzebinia Ino Ja Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Teplicki Andrzej - PS / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Tiebler Marlena - PS / K30 POL Łaziska Górne Kia Etrans STS Biegaton Mikołów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / K35 POL Skoczów Nessi Team

Zapłacone

Tobiczyk-Teper Agnieszka - PS / K40 POL Cieszyn

Zapłacone

Tomasiczek Dawid - PP / M25 POL Dankowice Rozbiegani Pasjonaci

Zapłacone

Tomaszewicz Krzysztof - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Toporczyk Daniel - PS / M40 POL Tychy Trend Bieruń

Zapłacone

Torba Marcin - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Traczykiewicz Regina - PS / K40 POL Tychy

Zapłacone

Treska Piotr - PS / M30 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Treska Sebastian - PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

Trojanowski Wojciech - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Trybus Michał - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Trzaska Radosław - PS / M40 POL Bielsko-Biała Tlenownia

Zapłacone

Trzcina Bartosz - PP / M40 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Tytko Grzegorz - PS / M30 POL Katowice Night Runners Śląsk

Zapłacone

Uchański Paweł - PS / M45 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Uniejewski Tomasz - PS / M40 POL Katowice

Zapłacone

Urbanek Piotr - PS / M30 POL Lędziny

Zapłacone

Urbanowicz Damian - PS / M30 POL Ruda Slaska ADS Masna

Zapłacone

Urbański Łukasz - PP / M35 POL Czarków

Zapłacone

Urbański Sebastian - PP / M25 POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Zapłacone

Uzdrzychowski Jakub - PS / M30 POL Lędziny uzi team

Zapłacone

Venslauskas Dominika - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Wąchała Tomasz - PP / M25 POL Świętochłowice

Zapłacone

Wachowiak Szymon - PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

Wagner Grzegorz - PP / M25 POL Milówka

Zapłacone

Wala Andrzej - PS / M40 POL Bielsko-Biała Bwm Team

Zapłacone

Walczyńska Karolina - PP / K30 POL Bielsko-Biała Runhogs Tychy

Zapłacone

Walendowski Dominik - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Walentynowicz Jarosław - PS / M18 POL Tychy

Zapłacone

Waligóra-Wylężek Monika - PS / K35 BW
POL Swierklaniec Ufoki Swierklaniec

Zapłacone

Walkowiak Stanisław - PS / M60 POL Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

Wałęsiak Jakub - PS / M35 POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Warat Katarzyna - PP / K30 POL Gliwice Yes3

Zapłacone

Warzybok Łukasz - PP / M30 POL Orzesze

Zapłacone

Wąsicki Sebastian - PS / M30 POL Reda RunOne Team

Zapłacone

Wąsik Krzysztof - PP / M35 POL Dąbrowa Górnicza Wasategawrony

Zapłacone

Waśko Rafał - PP / M30 POL Kraków

Zapłacone

Wąsowicz Marian - PS / M60 POL Kęty

Zapłacone

Wąsowski Mateusz - PP / M18 POL Koszalin

Zapłacone

Waszak Krzysztof - PS / M30 POL Wodzisław Śląski kiko.pl

Zapłacone

Wawrzeń Tomasz - PS / M40 POL Łaziska Górne Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

Wcisło Szymon - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Weber Tomasz - PP / M25 POL Gliwice

Zapłacone

Węgrzyn Marcin - PS / M40 POL Oświęcim Drużyna Szpiku

Zapłacone

Weigel Jacek - PS / M45 POL Bielsko-Biała Ks Tęcza B-B Komorowice

Zapłacone

Wersel Jerzy - PS / M70 POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

Wesołowska Agnieszka - PS / K25 POL Mysłowice

Zapłacone

Wicik Marcin - PS / M25 POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Widera Irek - PP / M50 POL Łaziska Górne Gōrny Ślōnsk

Zapłacone

Wieczorek Krzysztof - PS / M50 POL Katowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

Wieczorek Przemysław - PS / M18 POL Bieruń 1328

Zapłacone

Wierzbicki Michał - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Wilczek Bogusława - PS / K50 POL Mikołów STS BIEGATON -KIA ETRANS

Zapłacone

Wilczyński Marcin - PP / M40 POL Zabrze Aktywne Zabrze

Zapłacone

Wilk Damian - PS / M45 POL Tychy Jajosty

Zapłacone

Wilk Krzysztof - PS / M45 POL Katowice amator

Zapłacone

Winczakiewicz Michał - PS / M30 POL Katowice PKO Bank Polski

Zapłacone

Winiarski Robert - PP / M35 POL Tychy

Zapłacone

Wira Maciej - PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

Wiśniewska Beata - PP / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wiśniowska Wioleta - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Witek Tobiasz - PS / M30 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

Włodarczyk Dawid - PP / M30 POL Katowice MURCKI TEAM

Zapłacone

Włodarczyk Sławomir - PS / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Wnuk Krzysztof - PP / M30 POL Ryczówek

Zapłacone

Wojakowska Katarzyna - PS / K40 POL Zabrze K&k Run

Zapłacone

Wojakowski Krzysztof - PS / M40 POL Zabrze K&k Run

Zapłacone

Wójcicki Marcin - PP / M35 POL Tychy Crik Fca Poland

Zapłacone

Wojciechowska Małgorzata - PS / K40 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

Wojciechowski Tomasz - PS / M40 POL Gostyń Viking Training Center

Zapłacone

Wójcik Krzysztof - PS / M35 POL Świlcza NIGHT RUNNERS ŚWILCZA

Zapłacone

Wójcik Rafał - PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

Wójcik Tomek - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Wojdat Robert - PS / M35 POL Żory

Zapłacone

Wojniusz Beniamin - PS / M40 POL Tychy Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PP / K30 POL Katowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

Wojtas Arkadiusz - PP / M40 POL Żywiec PoWoliDoCelu

Zapłacone

Wojtasik Damian - PP / M30 POL Tychy Oś H

Zapłacone

Wojtaszewska Sabina - PS / K35 POL Racibórz Bbl Racibórz

Zapłacone

Wojtczak Michał - PS / M40 POL Tychy

Zapłacone

Wójtowicz Iwona - PP / K40 POL Bielsko-Biała Freelancer

Zapłacone

Wojtynek Bartosz - PP / M40 POL Gliwice

Zapłacone

Wolański Tomasz - PP / M25 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wolinski Jozef - PS / M50 POL Gliwice

Zapłacone

Wolny Maciej - PP / M40 POL Katowice

Zapłacone

Wołosz Marcin - PS / M40 POL Częstochowa Quercus On Tour

Zapłacone

Wosik Krzysztof - PS / M25 POL Sosnowiec Personal

Zapłacone

Wosk Mateusz - PP / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

Woźniak Adam - PS / M45 POL Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW

Zapłacone

Woźniak Aleksandra - PP / K30 POL Słupsk

Zapłacone

Woźniak Artur - PS / M35 POL Tychy Provect

Zapłacone

Wozniak Artur - PP / M30 POL Jaworzno SRTG Katowice

Zapłacone

Woźniak Krzysztof - PP / M45 POL Bieruń Crik Fca Poland

Zapłacone

Wróbel Anna - PS / K18 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Wrobel Daniel - PP / M25 POL Bestwinka

Zapłacone

Wróbel Michał - PP / M25 POL Dankowice

Zapłacone

Wróbel Piotr - PS / M35 POL Kraków Itmbw Kraków

Zapłacone

Wróblewski Krzysztof - PP / M50 POL Tychy Magna Formpol Runinng Team

Zapłacone

Wróblewski Zbigniew - PS / M40 POL Twardorzeczka

Zapłacone

Wrzecionkowski Adrian - PS / M35 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Wrzesiński Andrzej - PS / M55 POL Tychy STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - PS / M25 POL Tychy STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

Wycisło Joanna - PS / K40 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Wygrabek Wojciech - PS / M25 POL Tychy

Zapłacone

Wymysło Andrzej - PS / M60 POL Piekary Śląskie Przegląd Piekarski

Zapłacone

Wyród Karol - PP / M40 POL Tychy Tubes International Gliwice

Zapłacone

Wyszyński Piotr - PP / M35 POL Libiąż

Zapłacone

Zaganiacz Artur - PS / M25 POL Włoszczowa

Zapłacone

Zagórny Marcin - PS / M30 POL Radnica RunOne Team

Zapłacone

Zając-Siwczyk Izabela - PP / K30 POL Kraków

Zapłacone

Zajdel Dariusz - PS / M55 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

Zalewski Rafał - PP / M25 POL Świnoujście

Zapłacone

Zamojska Iwona - PS / K40 POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Zamojski Bartosz - PS / M40 POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Zawada Jakub - PS / M40 POL Chrzanów Najmniejsze Państwo Świata

Zapłacone

Zawada Sebastian - PS / M35 BW
POL Knurów Biegamz Sercem

Zapłacone

Zawadzka Joanna - PP / K18 POL Katowice

Zapłacone

Zbąski Bartłomiej - PP / M35 POL Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

Zborowski Radek - PP / M30 POL Kraków

Zapłacone

Zdeb Adam - PP / M30 POL Tychy

Zapłacone

Żelazny Rafał - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Zięba Arkadiusz - PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Zięba Łukasz - PP / M35 POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Zięba Zbigniew - PS / M45 POL Tychy

Zapłacone

Ziębiński Adam - PS / M45 POL Bukowno Olkuszbiega.pl

Zapłacone

Zieliński Marcin - PP / M40 POL Tychy

Zapłacone

Zielonka Marcin - PP / M18 POL Tychy

Zapłacone

Zienkiewicz Magdalena - PP / K35 POL Tychy

Zapłacone

Ziernicki Rafal - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Zimny Witold - PP / M35 POL Łańcut

Zapłacone

Ziobro Artur - PP / M40 POL Tychy Bonanza Tychy

Zapłacone

Zioła Sebastian - PP / M40 POLSKA Tychy Nexteer

Zapłacone

Żłobicka Dominika - PP / K25 POL Katowice

Zapłacone

Żłobiński Jacek - PP / M45 POL Tychy Biegam, Ale Nie Lubię

Zapłacone

Żłobiński Krzysztof - PP / M60 POL Tychy

Zapłacone

Zogrodnik Andrzej - PS / M40 POL Lędziny Press Glass Biegamy I Wspieramy

Zapłacone

Żółty Dawid - PS / M30 POL Tychy

Zapłacone

Zontek Emilia - PP / K35 PCN Czaniec Wkurw_team

Zapłacone

Zontek Mateusz - PP / M35 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zontek Sabina - PP / K40 POL Bielsko-Biała WATAHA

Zapłacone

Zubelewicz Andrzej - PP / M45 POL Tychy

Zapłacone

Żuczek Patryk - PP / M35 POL Tychy Runhogs

Zapłacone

Żuk Marcin - PS / M30 POL Tychy Danone

Zapłacone

Żurowski Armand - PP / M25 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Zybowski Marcin - PS / M35 POL Tychy

Zapłacone

Zych Natalia - PP / K30 POL Tychy

Zapłacone

Życzyński Piotr - PP / M55 POL Sosnowiec

Zapłacone

Żyła Bartek - PS / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

Żyrkowski Artur - PP / M45 POL Bojszowy

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU