VII Wielka Ursynowska - biegi dzieci

Warszawa, Tor Wyścigów Konnych na Służewcu
09.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
Ambroziak Gabriela - 600m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 600m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 400m / M POL Piaseczno
Apaliński Jakub - 600m / M POL Obryte
Apaliński Wojciech - 200m / M POL Obryte
Bader-Strzała Adrianna - 400m / K POL Warszawa Pro Family Sport Team
Bakker Lars - 200m / M POL Warszawa
Bakker Laura - 400m / K POL Warszawa
Bałacki Kacper - 200m / M POL Ząbki BBLZT
Banasiak Barbara - 800m / K POL Warszawa
Banasiak Maciej - 800m / M POL Warszawa
Barton Milan - 600m / M POL Warszawa
Baumgart Aleksander - 400m / M POL Warszawa
Bednarek Natan - 600m / M POL Warszawa
Bednarek Tymon - 100m / M POL Warszawa
Bieniek Hanna - 100m / K POL Piaseczno Skn
Bisowska Hanna - 400m / K POL Kobyłka
Bisowski Szymon - 600m / M POL Kobyłka
Bocheńska Zosia - 100m / K POL Warszawa
Bocheński Tomek - 600m / M POL Warszawa
Bogdan Dawid - 400m / M POL Warszawa SP209
Burlikowski Jakub - 200m / M POL Warszawa
Bychowska Hanna - 100m / K POL Warszawa
Bychowska Milena - 200m / K POL Warszawa
Całka Inga - 100m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 100m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 100m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 400m / M POL Warszawa
Chłopaś Antoni - 600m / M
Chłopaś Maria - 100m / K
Chrabałowski Piotr - 400m / M POL Warszawa
Chrapek Krzysztof - 600m / M POL Warszawa Bonvm Klub sportowy
Chrapek Piotr - 800m / M POL Warszawa Bonvm Klub sportowy
Cybulski Maksymilian - 400m / M POL Wołomin
Czachorowski Natan - 200m / M POL Legionowo
Czachorowski Tymoteusz - 100m / M POL Legionowo
Czachorowski Tymoteusz - 100m / M POL Legionowo
Dąbrowska Ewa - 200m / K POL Warszawa
Dłużniewska Zofia - 100m / K POL Płock
Domżalska Barbara - 200m / K POL Warszawa
Domżalska Janina - 400m / K POL Warszawa
Domżalski Michał - 600m / M POL Warszawa
Drescher Marcelina - 600m / K POL Michalowice
Dubek Aleksandra - 400m / K POL Warszawa
Dyjak Mateusz - 400m / M POL Warszawa
Dyjak Michal - 400m / M POL Warszawa
Dyrla Dominika - 600m / K POL Warszawa
Dzięciołowski Jan - 600m / M POL Warszawa
Dzięciołowski Ryszard - 200m / M POL Warszawa
Dziekan Adam - 600m / M POL Warszawa
Dziekan Karol - 400m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 800m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 400m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 100m / M POL Warszawa
Gałaszewska Ewa - 400m / K POL Warszawa
Gawlas Anna - 800m / K POL Warszawa AKL Ursynów
Gawlas Bartosz - 800m / M POL Warszawa
Gładyga Patrycja - 400m / K POL Warszawa Gładyczaki
Gładyga Sebastian - 200m / M POL Warszawa Gładyczaki
Głodek Oskar - 200m / M POL Warszawa
Gogacz Mateusz - 200m / M POL Warszawa P 351
Gogacz Tymoteusz - 600m / M POL Warszawa SP 323
Gołębiowska Karolina - 800m / K POL Warszawa
Gołub Bartuś - 200m / M POL Warszawa
Gołub Karolcia - 400m / K POL Warszawa
Grochowska Milena - 200m / K POL Warszawa Biegam Bo Lubię Ząbki Team
Grochowska Pola - 100m / K POL Warszawa Biegam Bo Lubię Ząbki Team
Grochowska Zofia - 800m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 100m / M POL Warszawa
Guział Helena - 800m / K
Uczestnik anonimowy - 100m / M POL Warszawa
Hardej Jakub - 600m / M POL Warszawa
Hartfil Liliana - 400m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
Ilnicki Bartosz - 100m / M POL Legionowo
Iwanowska Lena - 600m / K POL Warszawa
Jabłońska Zofia - 400m / K POL Czarnów
Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Warszawa
Jurkiewicz Klaudia - 100m / K POL Białobrzegi Rozbiegane Bialobrzegi
Jurkiewicz Patrycja - 600m / K POL Białobrzegi SP im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Kalbarczyk Julia - 600m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Warszawa
Karpiński Witek - 400m / M POL Warszawa
Kaseja Ola - 100m / K POL Wwa Niezła Korba
Kaseja Tomek - 100m / M POL Wwa Niezła Korba
Kęciek Dawid - 100m / M POL Warszawa
Kęciek Filip - 200m / M POL Warszawa
Kiersnowska Emma - 100m / K POL Warszawa
Kiersnowska Stella - 400m / K POL Warszawa
Kiersnowski Gustaw - 600m / M POL Warszawa
Kisiel Gabriela - 600m / K POL Warszawa
Kisiel Jan - 100m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 100m / K POL Warszawa
Klimas Natalia - 200m / K POL Warszawa
Kłos Marcelina - 100m / K POL Warszawa
Kołczyk Nikola - 600m / K POL Warszawa W Pogoni Za Duchem
Kołudzka Zofia - 100m / K
Kopciński Franciszek - 100m / M POL Warszawa
Kos Hania - 200m / K POL Warszawa
Kotlarz Aleksander - 400m / M POL Warszawa
Kotzian Oskar - 600m / M POL Warszawa
Kowalczyk Antonina - 100m / K POL Warszawa
Kowalczyk Lidia - 100m / K POL Warszawa
Kozerska Antonina - 400m / K POL Warszawa
Kozerska Weronika - 600m / K POL Warszawa UKS GEPARD
Krekora Oscar - 600m / M POL Warszawa
Kret Bartłomiej - 400m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 600m / M POL Warszawa
Kuflewska Iga - 400m / K POL Warszawa
Kujawa Kornelia - 200m / K POL Nowy Dwór Mazowiecki
Kuncio Maciej - 600m / M POL Warszawa
Kurek Adrianna - 200m / K POL Warszawa
Kushnir Denys - 800m / M POL Piaseczno
Lasocka Weronika - 600m / K POL Warszawa
Leszczyńska Ania - 400m / K POL Warszawa QNIE IHAHA
Lewińska Maja - 600m / K POL Warszawa
Lubecka Zofia - 200m / K POL Warszawa
Lubecki Jan - 400m / M POL Warszawa
Lutomirska Asia - 400m / K POL Łomianki Azs Awf Warszawa
Łaciak Jan - 600m / M POL Warszawa
Łada Maciej - 800m / M POL Warszawa SP330
Łada Marek - 600m / M POL Warszawa SP330 / AKL Ursynów
Macura Dominik - 400m / M POL Ząbki
Macura Szymon - 400m / M POL Ząbki
Madyda Krystian - 100m / M POL Warszwa
Małecki Nikodem - 200m / M POL Warszawa
Matusiak Emilia - 100m / K POL Warszawa
Matusiak Łukasz - 400m / M POL Warszawa
Matusiak Marcin - 600m / M POL Warszawa
Matusiak Marta - 200m / K POL Warszawa
Matusiak Szymon - 200m / M POL Warszawa
Matuszewski Jakub - 400m / M POL Nowy Dwór Mazowiecki Holi Gym&Fitness
Mazur Aleksandra - 200m / K POL Warszawa
Miastowska Zuzanna - 600m / K Warszawa
Michalecki Michał - 100m / M POL Warszawa EC Siekierki
Migoń Leon - 100m / M POL Warszawa
Milton Adam - 600m / M POL Warszawa
Milton Alex - 400m / M POL Warszawa
Mirkowski Adrian - 200m / M POL Radzymin
Mochtak Marysia - 100m / K POL Sochocin
Mochtak Wiktor - 200m / M POL Sochocin
Muszkiet Wojtek - 200m / M POL Warszawa
Nawrocka Zosia - 100m / K POL Warszawa
Nicka Zuzanna - 400m / K POL Warszawa
Nietz Alicja - 200m / K POL Piaseczno
Nietz Maciej - 200m / M POL Piaseczno
Nowakowska Maja - 400m / K POL Janki Pro Family Sport Team
Nowakowski Wojciech - 100m / M POL Warszawa
Nurzyńska Zofia - 800m / K POL Warszawa Team ZabieganeDni
Olechnowicz Patryk - 600m / M POL Warszawa
Olejnik Filip - 400m / M POL Łomianki RUN Oley
Olejnik Mikołaj - 800m / M POL Łomianki RUN Oley
Orłowski Borys - 200m / M POL Wolomin Open Runners
Osial Iga - 600m / K POL Płońsk
Osial Jeremi - 100m / M POL Płońsk
Ostrowska Hanna - 100m / K POL Warszawa
Pac Aleksander - 100m / M POL Warszawa
Panek Julian - 600m / M POL Warszawa
Pastuszka Natalia - 200m / K POL Warszawa
Piątkowska Oliwia - 800m / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa
Piotrowska Julia - 100m / K POL Konstancin-Jeziorna Duklanowski Team
Piotrowski Stas - 600m / M POL Konstancin-Jeziorna Duklanowski Team
Uczestnik anonimowy - 100m / K POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 200m / K POL Warszawa
Płuciennik Adam - 800m / M POL Warszawa AKL Ursynów / SP169
Podkaminer-Lewandowski Stanisław - 200m / M POL Warszawa
Popek Karolina - 200m / K POL Warszawa
Popek Paulina - 600m / K POL Warszawa
Przesmycki Franciszek - 600m / M POL Warszawa
Przeworski Bartosz - 800m / M POL Warszawa
Przeworski Maciej - 400m / M POL Warszawa
Puławska Antonina - 200m / K POL Wołomin
Puławska Gabriela - 600m / K POL Wołomin
Puławska Nadia - 100m / K POL Kobyłka
Uczestnik anonimowy - 100m / M POL Warszawa
Romańczuk Dawid - 100m / M POL Warszawa
Romańczuk Laura - 100m / K POL Warszawa
Rudziński Oskar - 100m / M POL Warszawa
Sabbo Stanisław - 600m / M POL Warszawa
Samul Jan - 600m / M POL Warszawa SP 31 Warszawa
Semczuk Jan - 400m / M POL Warszawa
Skibowska Ewa - 100m / K POL Marki
Skultecka Oliwia - 400m / K POL Warszawa UKS G-8
Skultecki Jakub - 100m / M POL Warszawa
Stańczak Borys - 200m / M POL Warszawa W&W Team
Stańczak Igor - 800m / M POL Warszawa W&W Team
Stańczak Nadia - 200m / K POL Warszawa W&W Team
Uczestnik anonimowy - 600m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 200m / K POL Warszawa
Stykowska Julia - 800m / K POL Warszawa
Stykowski Antoni - 400m / M POL Warszawa
Świstak Szymon - 200m / M POL Warszawa
Sworska Natalia - 400m / K POL Okuniew
Sworski Grzegorz - 200m / M POL Okuniew
Szczepański Mateusz - 600m / M POL Warszawa
Szczęsna Anna - 100m / K POL Warszawa
Szczęsna Nina - 200m / K POL Warszawa
Szcześniak Antoni - 400m / M POL Warszawa
Szcześniak Zofia - 400m / K POL Warszawa
Szczęsny Michał - 600m / M POL Warszawa
Szczodroński Bruno - 600m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 400m / K POL Warszawa
Szmigielski Ksawery - 200m / M POL Pruszków
Szopa Maciej - 600m / M POL Warszawa
Szuba Maciej - 600m / M POL Brwinów
Szuba Mateusz - 200m / M POL Brwinów
Szustak Sebastian - 200m / M POL Warszawa Biegam Bo Lubię Ząbki Team
Szwarnowski Xavier - 600m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Marki TARCZA BIEGA
Tenderenda Kaja - 100m / K POL Warszawa
Tenderenda Łucja - 100m / K POL Warszawa
Topa Bartosz - 200m / M POL Warszawa
Trętowska Adrianna - 100m / K POL Warszawa
Trojnacka Maja - 600m / K POL Warszawa Bieganie w Warszawie
Trojnacki Adam - 200m / M POL Warszawa Bieganie w Warszawie
Trzepałka Wanda - 400m / K POL Józefów Hardcorowe wychylylybymy
Uczestnik anonimowy - 800m / K POL Warszawa
Wańszys Karolina - 200m / K POL Jabłonna
Wardenga Leon - 100m / M POL Warszawa
Wąsiewicz Adam - 100m / M POL Warszawa
Wąsiewicz Jan - 100m / M POL Warszawa
Wiatrowska Blanka - 400m / K POL Warszawa wiatrowski.pl
Wiatrowski Hubert - 800m / M POL Warszawa wiatrowski.pl
Wierzbicki Marcel - 100m / M POL Lesznowola
Wigurski Antek - 200m / M
Wigurski Antek - 800m / M
Wilkos Nadia - 400m / K POL Warszawa Zso Sto Nr 1
Woś Michał - 100m / M POL Warszawa
Wroblewska Oliwia - 100m / K POL Warszawa
Wroblewski Adrian - 400m / M POL Warszawa
Wroczynski Bruno - 400m / M POL Warszawa
Wroczyński Leon - 100m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 600m / M POL Warszawa
Uczestnik anonimowy - 400m / M POL Warszawa
Wysocka Natalia - 600m / K POL Marki
Załęcki Antoni - 200m / M POL Warszawa
Załęcki Kacper - 200m / M POL Warszawa
Zaremba Aleksandra - 600m / K POL Warszawa
Zarzycki Franciszek - 400m / M POL Warszawa Son Of The Run
Zdrodowska Helena - 100m / K POL Warszawa
Zdrodowska Zofia - 100m / K POL Warszawa
Zegar Jakub - 100m / M POL Warszawa
Złotogórski Rafał - 600m / M POL Raszyn
Uczestnik anonimowy - 200m / M POL Warszawa
Żurek Grzegorz - 100m / M POL Warszawa
Żurek Igor - 200m / M POL Sochaczew
Żurek Maja - 400m / K POL Warszawa
Żurek Marzena - 800m / K POL Warszawa
Żurek Milena - 600m / K POL Warszawa
Żywek Marta - 200m / K POL Warszawa Tripower

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU