VIII Bieg na K2

Szczecińska Gubałówka, Lisiej Góry, Szczecin, Polska
23.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abramowicz Tomasz - K2 / M POL Szczecin Biegohollica
Adamowicz Daniel 55 K2 / M POL Szczecin KB PIONIER

Zapłacone

Anioła Dominik 103 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Babicz Wojciech - K2 / M POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners
Bajuk Marcin 123 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Banaś Daniel - K2 / M POL Szczecin
Banas Marcin 34 K2 / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Banasiewicz Zbyszek - K2 / M POL Stargard
Barszczewska Marlena - K2 / K POL Morzyczyn
Barszczewski Jacek - K2 / M POL Morzyczyn
Bartosiewicz Adam 161 K2 / M POL Gryfino OCR Polska

Zapłacone

Basiak Przemysław 88 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Batko Mariusz - K2 / M POL Nowa Sól
Baumgart Grzegorz 67 K2 / M POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam.

Zapłacone

Baumgart Katarzyna 66 K2 / K POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

Bebko Daniel - K2 / M POL Szczecin
Będkowski Piotr 106 K2 / M POL Wełtyń

Zapłacone

Bednarczyk Sylwia - K2 / K POL Szczecin Puszczyk Bukowy
Biegun Tomasz - K2 / M POL Szczecin Marysia
Bielan Artur 151 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Bieniek Jakub 125 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Biernaczyk Małgorzata - K2 / K POL Szczecin
Biernat Agnieszka 155 K2 / K POL Stargard

Zapłacone

Błachnio Krzysztof - K2 / M POL Szczecin Raz Szczecin
Bobel Urszula - K2 / K POL Goleniów
Bobrovnyk Daryna - K2 / K POL Szczecin
Bodnar Zbigniew 69 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Bogusz Paweł 57 K2 / M POL Kraków

Zapłacone

Bojek Maksymilian 82 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Borowska Karolina - K2 / K POL Pucice PUSZCZYK BUKOWY
Borsukiewicz Aleksandra 74 K2 / K POL Warzymice

Zapłacone

Budna Anna 60 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Ceniuch Magdalena - K2 / K POL Szczecin ŠKODA Pehamot
Charęza Marcin 36 K2 / M POL Szczecin Zawadzkiego Szczecin

Zapłacone

Charlej Ireneusz 12 K2 / M POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Chmielewska Katarzyna 145 K2 / K POL Police

Zapłacone

Chojnacka Maria 75 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Choynacka-Sańka Alicja 53 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Chrobocińska Elżbieta 163 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Chrobocinski Daniel 164 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Cichocki Jakub 19 K2 / M POL Szczecin HKS Skaut Szczecin

Zapłacone

Cieciorowski Robert 18 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Cieśla Beata 24 K2 / K POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

Cybulska Anna 28 K2 / K DEU Frankfurt Am Main

Zapłacone

Czesnowicki Jakub - K2 / M POL Szczecin
Czynszak Krystian - K2 / M POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam.
Dąbski Jakub - K2 / M POL Bezrzecze
Danielewski Damian - K2 / M POL Stargard DANIELEWSKI
Darul Artur 149 K2 / M POL Stargard Oddział Żandarmerii Wojskowej Szczecin

Zapłacone

Denisiuk Krzysztof - K2 / M POL Szczecin Szczecin
Dobrowolski Mateusz 30 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Domurad Dagmara 101 K2 / K POL Szczecin Wieczorne bieganie

Zapłacone

Drop Sławomir 100 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Droździński Konrad 139 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Duda Piotr - K2 / M POL Szczecin
Dunaj Przemysław 121 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Dutko Paweł 154 K2 / M POL Ninikowo WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

Dydek Edyta - K2 / K POL Szczecin
Dymowski Paweł 113 K2 / M POL Szczecin Szczecin Biega

Zapłacone

Elert Mariusz - K2 / M POL Szczecin Paprykarze
Fedyszyn Anna 87 K2 / K POL Szczecin Aktywne Prawobrzeże Szczecin

Zapłacone

Figlak Marta 131 K2 / K POL Szczecin SKW

Zapłacone

Filipiak Przemek - K2 / M POL Police
Uczestnik anonimowy 137 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 136 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Furman Michał 147 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Gajocha Patryk - K2 / M POL Szczecin
Gałaszewski Kamil 93 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Gałecki Jacek - K2 / M POL Karlino Karlino biegaj
Uczestnik anonimowy - K2 / M POL Szczecin WBwS
Garus Rafał 105 K2 / M POL Mierzyn

Zapłacone

Gębski Łukasz - K2 / M POL Szczecin
Glinka Bogusz 159 K2 / M POL Cybinka

Zapłacone

Gładysz Łukasz - K2 / M POL Szczecin TT Szczecin
Głowacki Jakub - K2 / M POL Szczecin
Uczestnik anonimowy 70 K2 / M POL Mierzyn

Zapłacone

Gniewosz Piotr - K2 / M POL Szczecin SZCZECIN
Golubowicz Marzena 126 K2 / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Gołek Karolina 110 K2 / K POL Koszalin For-Rest-Run

Zapłacone

Grupa Jarosław 76 K2 / M POL Stargard SZWLA

Zapłacone

Grużewski Wacław 27 K2 / M POL Stargard Stargard ja się nie ścigam

Zapłacone

Grygielewicz Leszek - K2 / M POL Bezrzecze
Hader Grzegorz - K2 / M POL Szczecin
Hajduk Maciej - K2 / M POL Szczecin
Haściło Krzysztof - K2 / M POL Szczecin Gryfus Szczecin
Hawrylak Marcin - K2 / M POL Szczecin Sosw Nr 1 Dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo W Policach
Hoffmann Marta 144 K2 / K POL Stargard Fit challenge

Zapłacone

Hryniewicz Jacek 64 K2 / M POL Szczecin Kongsberg Maritime

Zapłacone

Iwaniuk Adam 42 K2 / M POL Szczecin Motocykliści dla dzieci

Zapłacone

Iwaniuk Małgorzata 43 K2 / K POL Szczecin Motocykliści dla dzieci

Zapłacone

Izak Katarzyna - K2 / K POL Stargard
Jachira Krzysztof 71 K2 / M POL Świnoujście Gryf Team

Zapłacone

Jasieniecki Robert - K2 / M POL Szczecin
Jaskólska Agnieszka 127 K2 / K POL Dolice

Zapłacone

Jastrzebski Daniel 135 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Jaworski Piotr 17 K2 / M POL Szczecin Alisiainatalka

Zapłacone

Jaworski Szymon 68 K2 / M POL Kołobrzeg

Zapłacone

Kaczmarek Jakub - K2 / M POL Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
Karwowski Zygmunt 44 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - K2 / K POL Mierzyn
Kasprzak Marek 38 K2 / M POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kiełbasiewicz Dawid - K2 / M POL Szczecin 1994
Klett Aga - K2 / K POL Szczecin
Kłys Adrian - K2 / M POL Szczecin
Konnek Ireneusz 114 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Kordus Tomasz 109 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Korlaga Paulina - K2 / K POL Szczecin Spontan Szczecin Team
Kosiński Mateusz - K2 / M POL Szczecin Drużyna Szpiku
Kostrzewa Joanna - K2 / K POL Stargard SZWLA
Kowalczyk Konrad - K2 / M POL Szczecin Running Suppers Team
Kowalska Barbara 37 K2 / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

Kownacka Aleksandra - K2 / K POL Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów
Kownacki Bartosz - K2 / M POL Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów
Kowzan Marcin 25 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Krajewski Marcin 51 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - K2 / M POL Stargard
Ksycki Błażej 13 K2 / M POL Szczecin Tieto

Zapłacone

Kubiak Tomasz 21 K2 / M POL Szczecin KW PSP

Zapłacone

Kubik Mateusz 118 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Kuć Dariusz - K2 / M POL Stargard
Kuć Maciej 11 K2 / M POL Stargard

Zapłacone

Kucharczyk Wojciech - K2 / M POL Szczecin
Kupniewska Aleksandra - K2 / K POL Police Kompas Team
Kwiatkowska Aleksandra 33 K2 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Kwiatkowski Adam 162 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Lekszycki Michał 130 K2 / M POL Szczecin SKW

Zapłacone

Lemański Andrzej - K2 / K POL Szczecin
Leszczyński Marcin - K2 / M POL Szczecin
Levchenko Denys - K2 / M POL Szczecin
Lewikowska Patrycja 32 K2 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Łachacz Irmina 45 K2 / K POL Szczecin artVentura

Zapłacone

Łocman Daniel 104 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Łokietek Dariusz - K2 / M POL Szczecin Biegnące łokcie
Mądrzyk Magdalena - K2 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Majchrzak Paweł - K2 / M POL Karlino Karlino Biegaj
Majdan-Adamska Agnieszka - K2 / K POL Szczecin Husaria Race Team
Majewski Borys 47 K2 / M POL Kołobrzeg

Zapłacone

Małecka Anna 134 K2 / K POL Szczecin Hawajskie Rekiny

Zapłacone

Markanicz Marlena - K2 / K POL Moskorzyn Stargard Ja Sie Nie Ścigam
Markiewicz Agnieszka 156 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Markowska Iwona - K2 / K POL Klępino Białogardzkie 4fit Cross Białogard
Marks Maciej 96 K2 / M POL Dołuje Paprykarze

Zapłacone

Maszczyk Marta 31 K2 / K POL Gryfino Monia Gym

Zapłacone

Matuszewska-Linkowska Anita - K2 / K POL Szczecin
Matwiejczyk Piotr 72 K2 / M POL Stargard

Zapłacone

Michalczuk Karolina 91 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Michalska Magda - K2 / K POL Szczecin
Mielniczuk Marcin 22 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Migdalski Krystian - K2 / M POL Bierzwnik Półlitrans Bierzwnik
Minorowicz Paweł 140 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Młynarczyk Tatiana - K2 / K POL Police Husaria Race Team
Moskal Tomasz 73 K2 / M POL Szczecin Qzyn Team

Zapłacone

Mucha Natalia 132 K2 / K POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

Myślicki Rafał 160 K2 / M POL Jatki

Zapłacone

Naklicki Marcin 122 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Nickowski Jeremiasz - K2 / M POL Szczecin
Niedlich Anna 81 K2 / K POL Tanowo Ksw Team Police

Zapłacone

Niezgoda Mariusz Adam - K2 / M POL Police Kompas Team
Nowak Anna 150 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Nowak Darek 99 K2 / M POL Świnoujście

Zapłacone

Nyzio Monika - K2 / K POL Szczecin
Obrocki Adrian - K2 / M POL Szczecin
Odrowski Piotr - K2 / M POL Szczecin Dobra,zmiana
Okruta Bartlomiej - K2 / M POL Szczecin Profiactive.pl
Olejnik Katarzyna 90 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Orecka Anna 77 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Orszulak Łukasz - K2 / M POL Szczecin
Orzłowski Jarosław 35 K2 / M POL Szczecin Ostrowska

Zapłacone

Ossowicz Ewelina - K2 / K POL Gorzów Wielkopolski
Ossowicz Marcin - K2 / M POL Barlinek
Ostęp Damian 143 K2 / M POL Stargard Fight Academy Stargard

Zapłacone

Pakuła Tomasz 49 K2 / M POL Goleniów Pan Brokuł Team

Zapłacone

Palacz Tomasz - K2 / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Pasikowski Kamil - K2 / M POL Szczecin
Patyk Joanna - K2 / K POL Szczecin
Patyk Michał - K2 / M POL Szczecin
Pawlak Marek - K2 / M POL Szczecin
Peda Kamila - K2 / K POL Police
Peda Leszek 138 K2 / M POL Police

Zapłacone

Piasecka Marta - K2 / K POL Moryń Szczecin
Pietrzak Maciej 98 K2 / M POL Łukęcin

Zapłacone

Pleśniak Jarosław - K2 / M POL Szczecin Bizon Team
Podporska Izabela 52 K2 / K POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

Porzych Zbigniew - K2 / M POL Szczecin Calibra Tim
Przybyciński Piotr 59 K2 / M POL Szczecin Apkll Team

Zapłacone

Przybysz Grzegorz 152 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Pyrek Rafał 41 K2 / M POL Bezrzecze Run For Fun Bezrzecze

Zapłacone

Rać Monika 61 K2 / K POL Dobra

Zapłacone

Rachwalski Tomasz 157 K2 / M POL Szczecin Rach-ciach Team

Zapłacone

Racki Grzegorz 83 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Reczek Katarzyna 133 K2 / K POL Dolice Stargardzki Klub Morsów - Miedwianie

Zapłacone

Rogala Adrian 142 K2 / M POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

Rogala Magda 141 K2 / K POL Nowogard wkurw_team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - K2 / K POL Szczecin
Roszak Weronika 89 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Rudziewicz Urszula 102 K2 / K POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Rudzińska Marlena - K2 / K POL Białogard Trygław Tychowo
Rudziński Jacek - K2 / M POL Tychowo Trygław Tychowo
Rudziński Radosław - K2 / M POL Białogard Trygław Tychowo
Rusinek Radosław 62 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Ruśkiewicz Wojciech 40 K2 / M POL Szczecin Deloitte Adventure Team

Zapłacone

Rutkiewicz Marek 111 K2 / M POL Niedżwiedż Miedwianie

Zapłacone

Rutkowski Krzysztof 65 K2 / M POL Szczecin BKF Myjnie

Zapłacone

Rymer Wojtek - K2 / M POL Pucice Klub własny jednoosobowy
Sacharski Bartłomiej 116 K2 / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Sadowska Paula 26 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Sańka Paweł 54 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Schmidt Jacek - K2 / M POL Szczecin ŻW Szczecin
Sęk Marcin - K2 / M POL Szczecin
Sieczkowski Artur - K2 / M POL Kostrzyn Nad Odrą Natural Born Runners Team
Siedlecki Adam 78 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Sienkiewicz Anna - K2 / K POL Szczecin
Siewiera Paweł 124 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Skiba-Stefaniak Sylwia - K2 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
Skokowski Jacek 80 K2 / M POL Szczecin Skokowscy Team

Zapłacone

Skrzypkowska Anna - K2 / K POL Szczecin
Skrzypkowski Łukasz 120 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Sobański Arkadiusz 129 K2 / M POL Police SCS Myślibórz

Zapłacone

Sobczyk Krystyna 108 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Sodnomgombo Alimaa 107 K2 / K MNG Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Sowa Krzysztof - K2 / M POL Szczecin Zwiedzanie Przez Bieganie
Sprudin Michał 29 K2 / M POL Frankfurt Am Main

Zapłacone

Spunda Piotr 97 K2 / M POL Szczecin Drużyna Mikołaja

Zapłacone

Stefaniak Paweł - K2 / M POL Stargard 14 bUJ/2Bpzmot
Stelnicki Paweł - K2 / M POL Szczecin 12BZ
Stępnik Robert 115 K2 / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Styczyński Rafał 58 K2 / M POL Kołobrzeg stytax.pl

Zapłacone

Swat Agata - K2 / K POL Stargard
Świszcz Sylwia - K2 / K POL Szczecin
Szalewicz Małgorzata 10 K2 / K POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

Szczęsny Maciej - K2 / M POL Szczecin Daj Mi Ciastko!
Szmyd Kacper 15 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Szostak Edyta 119 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Szpotańska Joanna - K2 / K POL Szczecin
Szustak Robert - K2 / M POL Gryfino Jäger Polska
Szybalski Tomasz - K2 / M POL Szczecin
Szymanowicz Marcin - K2 / M POL Szczecin
Szymańska Anna - K2 / K POL Goleniów Rozbiegany Goleniów
Szymańska Katarzyna - K2 / K POL Szczecin Biegam Bo Mnie Smurfy Gonią.
Szymański Bartosz 94 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Szymański Sławomir 56 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Teśluk Marcin - K2 / M POL Wardyń
Tokarczyk Grzegorz - K2 / M POL Szczecin
Tokarczyk Marta - K2 / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
Uczestnik anonimowy 63 K2 / M POL Bezrzecze Bezrzecze

Zapłacone

Tomczakborowska Agnieszka - K2 / K POL Szczecin
Toporek Przemysław - K2 / M POL Szczecin
Trela Krzysztof 85 K2 / M POL Załom

Zapłacone

Twarogal Kamil 86 K2 / M POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Ulatowski Tomasz 46 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Urbańczyk Marcin - K2 / M POL Szczecin MNC NE
Wardyn Jarek - K2 / M POL Szczecin
Wasilewski Andrzej 79 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Waszczuk Tomasz - K2 / M POL Szczecin WASZCZUK TEAM
Wieczorkiewicz Ryszard 158 K2 / M POL Stargard Ryś Banda

Zapłacone

Wielgus-Ulatowska Joanna 48 K2 / K POL Szczecin

Zapłacone

Wierzbicki Rafał 84 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Wilklisz Wojciech 39 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Wiśniewska Marta - K2 / K POL Szczecin
Włoszak Marek 148 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Wojciechowska Wioletta - K2 / K POL Stargard Stargard ja się nie ścigam
Wojciechowski Krzysztof - K2 / M POL Stargard Stargard ja się nie ścigam
Wójcik Damian - K2 / M POL Darłowo Runnerswalde Darłowo
Wójcik Tomasz 92 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Wojszczyk Michał - K2 / M POL Szczecin Bridgestone Stargard Runners
Wołowiec Łukasz 23 K2 / M POL Szczecin BKF Myjnie

Zapłacone

Wrzeszcz Piotr - K2 / M POL Szczecin
Wybraniec Łukasz 95 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Wypijewski Igor - K2 / M POL Szczecin
Wysocki Bronislaw - K2 / M POL Stargard BIEGAM BO LUBIE
Zamarlik Tomasz 16 K2 / M POL Szczecin Rytm

Zapłacone

Zamuła Paweł 20 K2 / M POL Szczecin struś kijewo

Zapłacone

Zapłacki Tomasz 128 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Zdanowski Dariusz - K2 / M POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyńska Grupa Biegowa
Uczestnik anonimowy 146 K2 / M POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

Zieliński Tomasz 14 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Ziółkowski Marcin 117 K2 / M POL Szczecin

Zapłacone

Żołnowska Ola 50 K2 / K POL Szczecin Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

Zygmunt Tomasz 112 K2 / M POL Szczecin Żandarmeria Wojskowa

Zapłacone

Żyrek Jarosław 153 K2 / M POL Przybiernów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - K2 / K POL Wołczkowo

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU