VIII Bieg Pawła Lorensa

Tychy, Polska, OW Paprocany, ul. Parkowa 17
18.03.2018

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
TOPOLNICKI Szymon
Tychy
227 POL Tychy 3:13 18.52 00:32:08:48
2
DRĄG Mateusz
258 3:18 18.18 00:32:57:09
3
NOWAK Andrzej
Cross Box Evolution
149 POL Sosnowiec 3:19 18.18 00:33:04:34
4
GRAJCAR Łukasz
Cks Budowlani Częstochowa
58 POL Konopiska 3:23 17.86 00:33:43:09
5
JAMIŃSKI Adam
Spla Tychy
68 POL Tychy 3:24 17.54 00:33:56:62
6
MIŚKOWIEC Tomasz
135 POL Maków Podhalański 3:31 17.24 00:35:03:99
7
NAGŁO Piotr
Solvere Team
140 POL Sosnowiec 3:35 16.95 00:35:41:77
8
WÓJCIK Tomasz
236 POL Rudze 3:35 16.67 00:35:47:29
9
BUKAŁA Dawid
Spla Tychy
25 POL Bieruń 3:38 16.67 00:36:14:69
10
KOZIARZ Przemysław
Don't Give Up
100 POL Jankowice 3:39 16.39 00:36:27:44
11
WÓJCIK Janusz
1964
239 POL Raba Wyżna 3:40 16.39 00:36:34:79
12
ZIĘBA Aleksander
264 POL Strzyżowice 3:40 16.39 00:36:38:96
13
SZYMURA Grzegorz
Leszczyny
220 POL Leszczyny 3:42 16.39 00:36:51:09
14
MICHALEC Mateusz
-
134 POL Chełm Śląski 3:44 16.13 00:37:17:52
15
BUCZEK Paweł
23 POL Tychy 3:44 16.13 00:37:18:26
16
GIŻYŃSKI Damian
Kolejarz Best For You
56 POL Jastrzębie-Zdrój 3:45 16.13 00:37:22:64
17
GRYBOŚ Piotr
61 POL Koszęcin 3:47 15.87 00:37:48:66
18
RACZAK Maciej
179 POL Katowice 3:49 15.87 00:38:00:19
19
KLIMCZAK Piotr
Dont Give Up!
88 POL Balin 3:50 15.63 00:38:13:62
20
MOSKWA Sławomir
Speed Team Brzeszcze
138 POL Jawiszowice 3:53 15.38 00:38:44:46
21
PSTRAŚ Leszek
Parkrun Katowice
176 POL Katowice 3:54 15.38 00:38:54:23
22
CIEŚLAK Bartłomiej
Runhogs Tychy
32 POL Tychy 3:54 15.38 00:38:58:86
23
KNOPEK Bartłomiej
91 POL Bieruń 3:55 15.38 00:39:04:59
24
WÓJCIK Wiesław
237 POL Rudze 3:56 15.38 00:39:14:99
25
OSMAN Artur
Ekspres Katowice
262 Katowice 3:57 15.15 00:39:29:12
26
ZUGAJ Robert
248 POL Ruda Śląska 3:58 15.15 00:39:35:19
27
SŁUPIK Tomasz
Eltoms
194 POL Bełk 3:58 15.15 00:39:37:57
28
PRZYBYŁA Przemysław
175 POL Cieszyn 3:58 15.15 00:39:39:77
29
SARNICKI Janusz
183 Grzechynia 3:59 15.15 00:39:44:64
30
TEPLICKI Andrzej
226 POL Bielsko-Biała 4:04 14.71 00:40:38:72
31
KOBIERSKA Agnieszka
Spla Tychy
92 POL Gliwice 4:05 14.71 00:40:42:66
32
SZYMCZAK Arkadiusz
219 POL Siemianowice Śląskie 4:06 14.71 00:40:57:34
33
POTEMPA Jonasz
171 POL Andrychów 4:08 14.49 00:41:15:94
34
GRZANKA Mateusz
261 4:11 14.49 00:41:41:79
35
MAJ Witold
Oldboys Truskolasy
125 POL Wręczyca Wielka 4:11 14.29 00:41:45:59
36
GAJDA Marcin
50 POL Tychy 4:12 14.29 00:41:55:89
37
PASUTO Grzegorz
Irons Tychy
159 POL Katowice 4:13 14.29 00:42:05:09
38
JACHIMCZYK Aleksandra
Parkrun Chrzanów
66 POL Chrzanów 4:15 14.08 00:42:26:49
39
GÓRAK Henryk
40-Latek Tychy
57 POL Tychy 4:18 13.89 00:42:59:99
40
BOJANOWICZ Dariusz
14 POL Studzienice 4:19 13.89 00:43:08:49
41
SERAFIN Dariusz
Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój
187 POL Wisła Mała 4:20 13.89 00:43:14:87
42
STUCHLIK Marek
Aktywnapszczyna
207 POL Jarząbkowice 4:22 13.70 00:43:32:62
43
KRZCZUK Benedykt
106 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:33:56
44
KOSTKA Sebastian
1983
95 POL Myslowice 4:22 13.70 00:43:38:92
45
WROŃSKA Beata
Nasza Szkoła Zabrze
240 POL Chorzów 4:23 13.70 00:43:43:99
46
KRZYŻOWSKI Maciej
107 POL Tychy 4:23 13.70 00:43:47:09
47
MARYNOWSKI Łukasz
Lotos Running Team
131 POL Częstochowa 4:24 13.70 00:43:55:49
48
ŁAWECZKO Radosław
Zadyszka Oświęcim
117 POL Brzeszcze 4:25 13.70 00:44:02:34
49
SKRZYPCZYK Marcin
192 POL Tychy 4:26 13.51 00:44:12:19
50
TOPOLNICKI Sławomir
40 Latek Tychy
228 POL Tychy 4:27 13.51 00:44:21:36
51
SZPILOWSKA Paulina
Ks Olkusz
213 POL Pyskowice 4:27 13.51 00:44:26:59
52
DUDA Tomasz
Ks Ścinka
41 POL Tychy 4:28 13.51 00:44:32:23
53
ŻERDKA Michał
Viking Traning Center / Brykająca Grupa Biegowa
251 POL Bieruń 4:28 13.51 00:44:37:79
54
HEJDUK Tomasz
Techniki-Lakiernicze
63 POL Tychy 4:29 13.33 00:44:46:56
55
ZIOŁA Sebastian
247 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:52:79
56
DUDA Grzegorz
Biegnę Byle Dobiec
42 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:55:59
57
ANTOWSKI Tomasz
Muay Running Team
4 POL Poznań 4:30 13.33 00:44:56:52
58
FIDOR Michał
Runhogs Tychy
45 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:56:79
59
SURWIŁO Sandro
209 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:59:94
60
FIDOR Damian
Runhogs Tychy
47 POL Tychy 4:31 13.33 00:45:00:32
61
BUKAŁA Jarosław
Bie-Run
26 POL Bieruń 4:31 13.33 00:45:09:94
62
SZYJA Marcin
Padam Na Ryj Team
217 POL Tychy 4:32 13.33 00:45:17:89
63
SZAŁAŚNY Piotr
Testyoutdoorowe.pl
210 POL Kobiór 4:32 13.16 00:45:18:16
64
KAJTOCH Jolanta
Bie-Run
78 POL Bieruń 4:33 13.16 00:45:23:44
65
WESOŁY Piotr
Lubię Burpeesy
231 POL Katowice 4:34 13.16 00:45:32:56
66
PLEWNIAK Jerzy
40-Latek Tychy
165 POL Tychy 4:34 13.16 00:45:36:14
67
KOWALSKA Kinga
Olza Cieszyn
98 POL Pogwizdów 4:35 13.16 00:45:45:19
68
BANAŚ Mateusz
Cyborg-Maraton Noworoczny
5 POL Katowice 4:36 13.16 00:45:52:92
69
PODOWSKI Jan
Spla Akuvilla Tychy
167 POL Tychy 4:36 12.99 00:45:55:09
70
BORKOWSKI Andrzej
16 POL Orzesze 4:37 12.99 00:46:09:32
71
JUDASZ Marcin
76 POL Mysłowice 4:38 12.99 00:46:11:99
72
MAI-MATACZ Sabina
Runhogs Tychy
124 POL Tychy 4:38 12.99 00:46:19:76
73
ZIĘBA Arkadiusz
Runhogs Tychy
244 POL Tychy 4:38 12.99 00:46:19:99
74
SOWA Andrzej
Katowice
199 POL Chorzów 4:40 12.82 00:46:32:76
75
ŁĄCZNIAK Piotr
Biegamy Z Oszczepem
118 POL Katowice 4:41 12.82 00:46:48:22
76
SKUBIS Grzegorz
193 POL Tychy 4:43 12.66 00:47:09:29
77
KOWALSKI Janusz
Olza Cieszyn
99 POL Pogwizdów 4:44 12.66 00:47:12:48
78
KORBUT Mirosław
Parkrun Chrzanów
94 POL Libiąż 4:44 12.66 00:47:18:52
79
BIAŁAS Andrzej
Opel Active Team
11 POL Bytom 4:45 12.66 00:47:23:99
80
KATOLIK Rafał
Runhogs Tychy
84 POL Tychy 4:46 12.66 00:47:31:46
81
CHOCHOROWSKA Aleksandra
28 POL Tychy 4:46 12.66 00:47:35:14
82
SZYJA Paulina
Padam Na Ryj
218 POL Tychy 4:46 12.66 00:47:37:89
83
OGRODNIK Damian
150 POL Piekary Śląskie 4:47 12.50 00:47:42:48
84
TYTKO Bartłomiej
1979
230 POL Tychy 4:48 12.50 00:47:50:23
85
KONIOR Wojciech
Amator
93 POL Bulowice 4:48 12.50 00:47:55:09
86
PAPAŁA Leszek
156 POL Łaziska Górne 4:48 12.50 00:47:56:59
87
PRZYBYŁ Elżbieta
Cidry Lotajom
174 POL Radzionków 4:48 12.50 00:47:57:64
88
LEWANDOWSKI Mateusz
114 POL Tychy 4:49 12.50 00:48:01:27
89
JUREK Magdalena
Harpagan Sosnowiec
77 POL Sosnowiec 4:49 12.50 00:48:07:06
90
STANICKA Monika
Runhogs Tychy
201 POL Tychy 4:49 12.50 00:48:08:29
91
ŚWIĘTOCHOWSKA Wioletta
225 POL Knurów 4:50 12.50 00:48:13:89
92
SZENDZIELORZ Adam
212 POL Żory 4:50 12.50 00:48:14:09
93
GAŁĄSKA Michał
Orzesze Też Biega
53 POL Orzesze 4:51 12.35 00:48:28:62
94
BRANDYS Michał
Runteam Pawłowice
18 POL Pawłowice 4:52 12.35 00:48:32:39
95
SZYDŁOWSKI Waldemar
Biegnę Byle Dobiec
216 POL Tychy 4:53 12.35 00:48:46:09
96
ŻUCZEK Patryk
Runhogs Tychy
252 POL Tychy 4:54 12.20 00:48:59:27
97
STRZELCZYK Ewa
Dziki Na Dwóch Nogach
206 POL Katowice 4:55 12.20 00:49:02:39
98
DRĄG Grzegorz
Biegnę Byle Dobiec
40 POL Tychy 4:56 12.20 00:49:11:47
99
WÓJCIK Jerzy
238 POL Rudze 4:56 12.20 00:49:16:36
100
PAPROCKI Jarosław
157 POL Gliwice 4:57 12.20 00:49:20:06
101
MACURA Ewa
Hrmax Żory
122 POL Żory 4:57 12.20 00:49:25:46
102
NOWAK Kamil
Runhogs Tychy
148 POL Tychy 4:58 12.05 00:49:32:69
103
CZYŻ Marcin
35 POL Katowice 4:58 12.05 00:49:37:43
104
ZIELIŃSKI Marcin
243 POL Tychy 4:60 12.05 00:49:55:76
105
PIKUŁA Jacek
164 POL Bieruń 4:60 12.05 00:49:57:23
106
PERZ Agata
Banana Team
162 POL Tychy 5:01 11.90 00:50:07:16
107
ORLIŃSKI Łukasz
Bwm
152 POL Tychy 5:01 11.90 00:50:07:66
108
GAŁĄSKA Magdalena
Orzesze Tez Biega
54 POL Orzesze 5:02 11.90 00:50:10:57
109
STUDZIŻBA Michał
208 POL Katowice 5:02 11.90 00:50:10:96
110
ŁUGOWSKA Marzena
119 POL Tychy 5:02 11.90 00:50:13:29
111
SKRABAKA Marcin
Banda Vip
191 POL Tychy 5:02 11.90 00:50:13:69
112
PAPROCKI Przemysław
158 POL Wrocław 5:03 11.90 00:50:26:77
113
ADAMOWSKI Zbigniew
Start Bielsko-Biała
2 POL Myszków 5:04 11.90 00:50:34:87
114
NITKA Jacek
Tychy
142 POL Tychy 5:04 11.90 00:50:39:76
115
SZEWCZYK Roman
263 Bytom 5:06 11.76 00:50:50:06
116
MIŚKÓW Marcin
Zarazić Pasja
136 POL Żory 5:06 11.76 00:50:51:92
117
WINKLER Agnieszka
Night Runner Katowice
232 POL Katowice 5:06 11.76 00:50:54:07
118
JAŁOWIEC Ryszard
Ks Olkusz
67 POL Olkusz 5:07 11.76 00:51:01:34
119
ZIĘBA Łukasz
Runhogs Tychy
245 POL Tychy 5:07 11.76 00:51:07:02
120
KRIEGER Andrzej
259 POL Tychy 5:08 11.76 00:51:12:32
121
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
224 POL Kobiór 5:09 11.63 00:51:29:34
122
RIM Marcin
Bbl Mikołów
180 POL Łaziska Górne 5:11 11.63 00:51:49:76
123
KRAL Piotr
Runhogs Tychy
103 POL Tychy 5:12 11.63 00:51:50:89
124
PAWLAK Marek
Klub Biegowy 40-Latek Tychy
160 POL Tychy 5:15 11.49 00:52:23:57
125
DWORACZEK Nina
43 POL Ruda Śląska 5:16 11.36 00:52:30:89
126
KEMPA Adam
86 POL Mikołów 5:17 11.36 00:52:41:27
127
MUSZER Witold
40-Latek Tychy
139 POL Tychy 5:17 11.36 00:52:41:92
128
DOMURAT Zdzisław
Wataha Runners Alwerni
37 POL Alwernia 5:17 11.36 00:52:45:19
129
JEZIERSKA Agnieszka
75 POL Tychy 5:19 11.24 00:53:08:44
130
POMPA Dariusz
169 POL Tychy 5:20 11.24 00:53:15:66
131
PALA Mariusz
Koko Dżambo I Do Przodu
153 POL Pszczyna 5:20 11.24 00:53:15:84
132
NOGA Łukasz
Zdzieraj Kapcie
143 POL Sosnowiec 5:20 11.24 00:53:19:66
133
BOROŃ Tomek
Runhogs Tychy
17 POL Tychy 5:21 11.24 00:53:20:22
134
HEROK Renata
Runhogs Tychy
64 POL Tychy 5:21 11.24 00:53:22:94
135
PIJANOWSKI Leszek
163 POL Katowice 5:22 11.24 00:53:39:16
136
KOTNIS Bogusław
Rfc Active Team
96 POL Sosnowiec 5:23 11.24 00:53:41:36
137
GAJEWSKI Rafał
52 POL Mysłowice 5:23 11.11 00:53:46:79
138
FIDOR Marzena
Runhogs Tychy
46 POL Tychy 5:23 11.11 00:53:47:39
139
PŁONKA Paweł
Stajnia Komarów
166 POL Nowa Wieś 5:24 11.11 00:53:50:27
140
MALCHAREK Adam
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
128 POL Mikołów 5:24 11.11 00:53:56:47
141
KUWIK Waldemar
110 POL Oświęcim 5:26 11.11 00:54:13:12
142
LENART Sylwia
113 POL Tychy 5:26 10.99 00:54:18:09
143
SZYDŁO Krzysztof
215 POL Łaziska Górne 5:29 10.99 00:54:40:86
144
GREŃ Dorota
Olza Cieszyn
59 POL Ustroń 5:29 10.99 00:54:45:49
145
STUKATOR Teresa
40-Latek Tychy
260 POL Tychy 5:32 10.87 00:55:10:54
146
KAWALEC Grzegorz
85 POL Orzesze 5:32 10.87 00:55:15:37
147
MORITZ-PIĄTEK Katarzyna
137 POL Katowice 5:33 10.87 00:55:24:49
148
PRZYBYŁ Rafał
173 POL Radzionków 5:34 10.75 00:55:31:64
149
KUREK Beata
Silesia Runners Club
109 POL Siemianowice Śląskie 5:34 10.75 00:55:39:17
150
MALATA Karolina
127 POL Chocznia 5:35 10.75 00:55:47:12
151
ŚLEZIONA Piotr
Runhogs Tychy
222 POL Tychy 5:38 10.64 00:56:11:56
152
ŻEBRAKOWSKI Artur
Spartan Race Training Group Rzeszów
249 POL Rzeszów 5:39 10.64 00:56:20:14
153
JASNOCH Bogumiła
72 POL Mikołów 5:39 10.64 00:56:29:79
154
PALUCHIEWICZ Szymon
154 POL Pawłowice 5:40 10.64 00:56:37:23
155
SZYDŁO Jolanta
-
214 POL Łaziska Górne 5:41 10.53 00:56:42:09
156
CHRÓSZCZ Klaudia
30 POL Bieruń 5:41 10.53 00:56:43:19
157
KASPRZAK Dawid
-
83 POL Łaziska Górne 5:44 10.53 00:57:14:64
158
OKOŃSKI Kazimierz
Pttk Tychy
151 POL Tychy 5:44 10.42 00:57:18:57
159
ADAMCZYK Tomasz
1 POL Tychy 5:46 10.42 00:57:31:19
160
GAJEWSKI Jarosław
Fuchs Oil Team
51 POL Tychy 5:47 10.42 00:57:48:49
161
STASZEWSKI Konrad
203 POL Sosnowiec 5:48 10.31 00:57:55:79
162
DRAŻYK Andrzej
38 POL Orzesze 5:48 10.31 00:57:57:99
163
POPIELARCZYK Marzena
1984
170 POL Tychy 5:49 10.31 00:58:00:49
164
KALETA Agnieszka
40-Latek Tychy
79 POL Tychy 5:49 10.31 00:58:02:82
165
ŚWIAT Tomasz
223 POL Katowice 5:50 10.31 00:58:12:32
166
SCHILLER Fryderyk
Schody Hiszpańskie
184 POL Mikołów 5:51 10.31 00:58:20:59
167
PEŁKA Karolina
161 POL Knurów 5:51 10.31 00:58:24:46
168
LEWANDOWSKI Szymon
115 POL Tychy 5:52 10.20 00:58:36:86
169
WISNIOWSKA Izabela
Press Glass Biegamy I Wspieramy
233 POL Tychy 5:54 10.20 00:58:57:36
170
NORAS Maria
144 POL Tychy 5:55 10.20 00:59:02:16
171
NORAS Piotr
145 POL Tychy 5:55 10.20 00:59:02:34
172
NORAS Piotr
Mosir Tychy
146 POL Tychy 5:55 10.20 00:59:02:49
173
MAŁEK Marzena
Team Papry 20 / Irons Tychy
130 POL Tychy 5:56 10.10 00:59:17:57
174
MAŁEK Franciszek
Team Papry 20
129 POL Tychy 5:56 10.10 00:59:17:73
175
ZAREMBA Tadeusz
242 POL Gliwice 5:58 10.10 00:59:31:99
176
SOBCZYK Sławomir
Niesrzeszony
197 POL Tychy 5:58 10.10 00:59:34:49
177
KLAWENDER Ryszard
87 POL Gliwice 5:58 10.10 00:59:36:66
178
GRONDECKI Grzegorz
257 POL Gliwice 5:59 10.00 00:59:43:79
179
RUSINEK Krzysztof
181 POL Tychy 5:59 10.00 00:59:44:23
180
KAŁAMACKA Justyna
Wataha Runners Alwernia
80 POL Brodła 5:59 10.00 00:59:48:59
181
JASNOCH Adrian
Pf
73 POL Mikołów 5:59 10.00 00:59:49:12
182
ŻEMŁA Damian
250 POL Katowice 5:60 10.00 00:59:51:76
183
MACOŃ Magdalena
Runhogs Tychy
121 POL Tychy 5:60 10.00 00:59:55:27
184
GAPIŃSKI Paweł
Team Świętochłowice
55 POL Katowice 5:60 10.00 00:59:55:57
185
SCHILLER Bernadetta
Schody Hiszpańskie
185 POL Mikołów 6:01 10.00 01:00:03:89
186
FUKS Barbara
Runhogs Tychy
49 POL Tychy 6:01 10.00 01:00:07:99
187
LASEK Tomasz
Opole Team
111 POL Opole 6:02 9.90 01:00:18:37
188
BUCHTA Iwona
21 POL Tychy 6:04 9.90 01:00:37:99
189
BUCHTA Krzysztof
Klub Biegacza Kp
20 POL Tychy 6:04 9.90 01:00:38:16
190
SOBCZYK Renata
Niezrzeszony
196 POL Tychy 6:08 9.80 01:01:19:69
191
ŚLEZIONA Katarzyna
221 POL Żory 6:09 9.80 01:01:22:39
192
MAJDZIAK Marcin
126 POL Brzeszcze 6:10 9.71 01:01:39:99
193
HŁADKI Tadeusz
Fuchs Oil Team
65 POL Czerwionka-Leszczyny 6:14 9.62 01:02:11:69
194
MASZCZYŃSKA-SKALIK Ania
132 POL Tychy 6:14 9.62 01:02:14:46
195
ZIMNY Ireneusz
246 POL Rybnik 6:18 9.52 01:02:58:29
196
KLIMKIEWICZ Jakub
90 POL Katowice 6:20 9.43 01:03:19:89
197
LATA Beata
112 POL Siemianowice Śląskie 6:22 9.43 01:03:35:94
198
BARANOWSKA Zuzanna
Spartan Race Training Group Rzeszów
7 POL Rzeszów 6:22 9.43 01:03:38:17
199
BŁASZKIEWICZ Tomasz
Semper Melior
13 POL Tychy 6:23 9.43 01:03:47:19
200
BEDNARCZYK Marta
8 POL Katowice 6:26 9.35 01:04:13:42
201
BEDNARCZYK Paweł
9 POL Katowice 6:26 9.35 01:04:13:73
202
BUCKA Aneta
Wataha Runners Alwernia
22 POL Alwernia 6:26 9.35 01:04:18:06
203
WITKA Roman
Wataha Runners Alwernia
234 POL Alwernia 6:28 9.26 01:04:36:09
204
ANDRES Agnieszka
Niezrzeszona
3 POL Tychy 6:29 9.26 01:04:42:59
205
WYSOCKI Patrycjusz
241 POL Bieruń 6:36 9.09 01:05:56:34
206
CZARDYBON Tomasz
Pentax@org.pl
34 POL Tychy 6:37 9.09 01:06:06:98
207
SZENDZIELORZ Aleksandra
Akademia Tańca As
255 6:38 9.09 01:06:16:94
208
SZENDZIELORZ Adam
Akademia Tańca As
256 6:38 9.09 01:06:17:32
209
STOMPEL Ewelina
204 POL Siemianowice Śląskie 6:41 9.01 01:06:42:73
210
BUGIEL Roman
Tychy
24 POL Tychy 6:46 8.85 01:07:38:36
211
KRUŻOŁEK Adam
105 POL Pszczyna 6:47 8.85 01:07:43:59
212
KAŁAMAŁA Przemysław
267 Pszczyna 6:47 8.85 01:07:43:79
213
JANKOWSKA Katarzyna
69 POL Tychy 6:47 8.85 01:07:48:48
214
RYŃCA Barbara
265 Tychy 6:49 8.85 01:08:02:42
215
MUSIAŁ Marek
266 Oświęcim 6:49 8.77 01:08:09:57
216
HARMON Max
62 POL Zabrze 6:50 8.77 01:08:18:39
217
KOZIOŁ Tomasz
Runhogs Tychy
101 POL Tychy 6:59 8.62 01:09:45:54
218
POLAKOWICZ Aleksandra
168 POL Chorzów 7:04 8.47 01:10:33:24
219
SEKTA Sylwia
186 POL Siemianowice Śląskie 7:05 8.47 01:10:49:07
220
FIERDONEK Monika
Runhogs Tychy
48 POL Tychy 7:08 8.40 01:11:12:99
221
KOZUBSKA-BRYŚ Anna
Runhogs Tychy
102 POL Świerczyniec 7:08 8.40 01:11:13:39
222
KAŁAMACKA Mariola
Wataha Runners Alwernia
81 POL Poręba-Żegoty 7:11 8.33 01:11:48:37
223
KAŁAMACKI Krzysztof
Wataha Runners Alwernia
82 POL Poręba-Żegoty 7:11 8.33 01:11:48:56
224
MAGREJAN Agnieszka
123 POL Wola 7:26 8.06 01:14:10:79
225
PTAK Joanna
177 POL Tychy 7:26 8.06 01:14:14:09
226
CHOŁOMEK Marek
29 POL Ruda Śląska 7:29 8.00 01:14:45:47

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU