VIII Bieg Prudnicki

Prudnik, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antoniewicz Grzegorz - 10 km / M31 POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Niezapłacone

2. Antoszczyszyn Ryszard 1 10 km / M31 POL Nysa Tigers Prudnik

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy 2 10 km / M61 POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

4. Bajer Ewa 3 10 km / K31 POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

5. Banasiak Tomasz - 10 km / M41 POL Racibórz

Niezapłacone

6. Bandurowska Elżbieta 4 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

7. Bańkowski Igor 5 10 km / M51 POL Nysa TigersPrudnik/RunnersTeamNysa

Zapłacone

8. Barański Adam 6 10 km / M41 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

9. Baron Beata 7 10 km / K31 POL Zielina

Zapłacone

10. Basamanowicz Aleksander 8 10 km / M19 POL Tychy Akademia Biegania 42k Szymon Wdowiak

Zapłacone

11. Bęben Jerzy - 10 km / M61 POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

12. Bednarczyk Wiesław 9 10 km / M61 POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

13. Bednarek Jakub - 10 km / M0 POL Głuchołazy BBL Głuchołazy

Niezapłacone

14. Bednarek Piotr - 10 km / M0 POL Głuchołazy BBL Głuchołazy

Niezapłacone

15. Bednarek Sylwia - 10 km / K41 POL Głuchołazy BBL Głuchołazy

Niezapłacone

16. Bednarz Szymon 10 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

17. Berger Piotrek 11 10 km / M41 POL Otmuchów TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TAM NYSA

Zapłacone

18. Bobak Końcowa Małgorzata 12 10 km / K41 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

19. Bochynek Ryszard 13 10 km / M51 POL Grodków

Zapłacone

20. Bodzioch Marian 14 10 km / M51 POL Konradowa

Zapłacone

21. Boho Sławomir 15 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

22. Borzym Łukasz 16 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

23. Bożek Aleksy 900 200 m / M POL Prudnik Runners Team Nysa

Zapłacone

24. Broniszewska Edyta 17 10 km / K41 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

25. Burczyk Klaudiusz 18 10 km / M31 POL Urbanowice

Zapłacone

26. Cedrowski Tymek 901 200 m / M POL Prudnik

Zapłacone

27. Cembruch Mariusz 19 10 km / M41 POL Głuchołazy Athletics Nysa

Zapłacone

28. Chabińska Liliana - 200 m / K POL Nysa

Niezapłacone

29. Chabińska Patrycja - 10 km / K31 POL Nysa

Niezapłacone

30. Charchut Krzysztof 20 10 km / M41 POL Dąbrowa Niemodlin biega

Zapłacone

31. Cholewiński Tomek 21 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle fabryka aKKtywności Key-Key

Zapłacone

32. Chrząstowski Paweł 22 10 km / M41 POL Ściborowice ATLETA CLUB KRAPKOWICE

Zapłacone

33. Cieślak Sylwia 23 10 km / K31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

34. Czaja Tobiasz 24 10 km / M19 POL Chorula

Zapłacone

35. Czernek Darek - 10 km / M31 POL Gogolin gogolin biega

Niezapłacone

36. Dargiewicz Dariusz 25 10 km / M51 POL Domaszowice

Zapłacone

37. Dembiński Jakub 26 10 km / M19 POL Bystrzyca

Zapłacone

38. Derkacz Łukasz - 10 km / M19 POL Fraczków Fabryka Siły Frączków

Niezapłacone

39. Drobek Rafał - 10 km / M41 POL Łąka Athletics Nysa

Niezapłacone

40. Drozd Przemysław 27 10 km / M41 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

41. Drożyńska Iwona 28 10 km / K31 POL Nysa

Zapłacone

42. Dudziak Tadeusz 29 10 km / M51 POL Branice

Zapłacone

43. Dyczek Klaudia - 10 km / K31 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

44. Dyczek Mariusz - 10 km / M31 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

45. Dzierzak Edyta - 10 km / K31 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Niezapłacone

46. Dzierzak Krzysztof - 10 km / M41 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Niezapłacone

47. Ficek Hania 30 10 km / K41 POL Jejkowice

Zapłacone

48. Figura Robert - 10 km / M41 POL Węża FIGURA TEAM

Niezapłacone

49. Fortuna Małgorzata - 10 km / K19 POL Bąków Kluczborska grupa biegowa

Niezapłacone

50. Gabryś Aleksandra 31 10 km / K19 POL Nysa

Zapłacone

51. Gandziarowski Adam 32 10 km / M41 POL Głuchołazy

Zapłacone

52. Gawryś Czesław - 10 km / M71 POL Duszniki Zdrój Kudowianka Run

Niezapłacone

53. Gerstel Elżbieta 33 10 km / K41 POL Opole

Zapłacone

54. Gęsior Zbigniew 34 10 km / M41 POL Bystrzyca

Zapłacone

55. Giet Małgorzata 35 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

56. Głąb Daria 36 10 km / K19 POL Prudnik Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

57. Gogała Ryszard - 10 km / M41 POL Głubczyce

Niezapłacone

58. Golec Katarzyna - 10 km / K19 POL Żywiec

Niezapłacone

59. Górski Grzegorz 37 10 km / M41 POL Suchy Las MY SWEET EVENT

Zapłacone

60. Gostkowska Małgorzata - 10 km / K31 POL Łambinowice

Niezapłacone

61. Grabowski Roman 38 10 km / M31 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

62. Gromala Magdalena 39 10 km / K41 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

63. Gromek Michał - 10 km / M19 POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG1

Niezapłacone

64. Gruchot Malgorzata 40 10 km / K41 POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

65. Grzesiak Grzegorz 41 10 km / M31 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

66. Grzybacz Aleksandra - 10 km / K31 POL Prudnik

Niezapłacone

67. Grzywna Grzegorz 42 10 km / M19 POL Wojciechów Wkb

Zapłacone

68. Guła Iwona 43 10 km / K51 POL Bierzów

Zapłacone

69. Hasiak Aleksander 44 10 km / M51 POL Nysa

Zapłacone

70. Hoinka Aleksandra 45 10 km / K31 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

71. Hudyma Mateusz 46 10 km / M19 POL Rudziczka

Zapłacone

72. Igras Mieczysław 47 10 km / M51 POL Nysa

Zapłacone

73. Ilnicka Monika 48 10 km / K31 POL Racławice Śl Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

74. Iwaszkowski Andrzej 49 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

75. Jabłoński Piotr 50 10 km / M41 POL Oława GATE 8

Zapłacone

76. Uczestnik anonimowy - 10 km / M61 POL Gracze bazalt-gracze

Niezapłacone

77. Jakubowski Roman 51 10 km / M41 POL Nysa

Zapłacone

78. Janik Anna - 10 km / K31 POL Opole

Niezapłacone

79. Janik Tomasz 52 10 km / M19 POL Laskowice

Zapłacone

80. Janusz Ryszard - 10 km / M51 POL Szczytna Kudowianka Run

Niezapłacone

81. Jaroń Katarzyna 53 10 km / K31 POL Głuchołazy

Zapłacone

82. Jaśkowiec Michał 55 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

83. Jastrzębski Leszek 54 10 km / M61 POL Prudnik

Zapłacone

84. Jezierski Przemek 56 10 km / M31 POL Prudnk

Zapłacone

85. Jon Jakub 57 10 km / M31 POL Górażdże

Zapłacone

86. Juszczak-Derzypolska Elżbieta - 10 km / K41 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Niezapłacone

87. Kabata Jakub 58 10 km / M19 POL Jaworzno Bankowe Falstart Rudniki

Zapłacone

88. Kabata Roman 59 10 km / M51 POL Jaworzno Bankowe Falstart Rudniki

Zapłacone

89. Kałasznik Olga 60 10 km / K31 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

90. Kasperski Remigiusz 61 10 km / M19 POL Opole

Zapłacone

91. Kisiel Jolanta 62 10 km / K41 POL Prudnik

Zapłacone

92. Klimek Michał 63 10 km / M19 POL Opole

Zapłacone

93. Kopera Natalia - 10 km / K19 POL Nysa RUNNER team Nysa

Niezapłacone

94. Kopij Wiesław 64 10 km / M51 POL Brzeg

Zapłacone

95. Koralewska Edyta 65 10 km / K41 POL Prudnik Edyta Koralewska

Zapłacone

96. Kordyaczny Krzysztof - 10 km / M61 POL Pawłowiczki ZawiszaStaraKuznia

Niezapłacone

97. Korzeniowska Anna 66 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

98. Kościelniak Wioletta 68 10 km / K31 POL Rudziczka TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

99. Kosztubajda Marek 67 10 km / M31 POL Dąbrówka

Zapłacone

100. Kowalczyk Mateusz - 10 km / M19 POL Wrocław TOYOTA NOWAKOWSKI

Niezapłacone

101. Kowalczyk Michał 69 10 km / M19 POL Jełowa

Zapłacone

102. Kowalczyk Paweł 70 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

103. Kozak Marek 71 10 km / M41 POL Radomsko RAP Radomsko

Zapłacone

104. Krajczy Izabela 72 10 km / K31 POL Wróblin

Zapłacone

105. Krawczyk Marta 73 10 km / K41 POL Zawadzkie

Zapłacone

106. Król Katarzyna 74 10 km / K31 POL Szonów Nessi Team

Zapłacone

107. Kruk Tomasz 75 10 km / M41 POL Nysa KLEOPATRA Studio Kosmetyczne, NB, RTN

Zapłacone

108. Kubicki Mariusz - 10 km / M41 POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

109. Kulawiak Grzegorz 76 10 km / M19 POL Opole

Zapłacone

110. Kulig Radosław - 10 km / M41 POL Głuchołazy HOLBA BIEGA

Niezapłacone

111. Kulik Mateusz 77 10 km / M19 POL Domecko

Zapłacone

112. Kutian Adam 78 10 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

113. Laskowski Dariusz 79 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

114. Latała Eryk 80 10 km / M41 POL Skoroszyce

Zapłacone

115. Lepich Tomasz 81 10 km / M31 POL Zakrzów

Zapłacone

116. Leśniak Adrian 82 10 km / M31 POL Nysa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

117. Leśniak Przemysław - 10 km / M41 POL Prudnik

Niezapłacone

118. Leśniak Sebastian 83 10 km / M19 POL Nysa Runners Team Nysa /Tigers Prudnik

Zapłacone

119. Lisowski Antoni 84 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

120. Ludwa Stanisław 85 10 km / M51 POL Głuchołazy TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TAM NYSA

Zapłacone

121. Łubowscy Krzysiek Dorota 86 10 km / M31 POL Głogówek 1 Pułk Saperów Brzeg

Zapłacone

122. Łukowski Dariusz - 10 km / M51 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

123. Łysek Tomasz 87 10 km / M31 POL Opole proCreative http://pc24.com.pl

Zapłacone

124. Macek Bartosz 88 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

125. Maćków Agnieszka 90 10 km / K41 POL Pakoslawice

Zapłacone

126. Macoch Zbigniew 89 10 km / M71 POL Krzepice Liswarta Krzepice

Zapłacone

127. Malczewski Daniel 91 10 km / M31 POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

128. Malinowska Anna 92 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

129. Manuel-Palacios Fabiola 93 10 km / K31 MEX Nysa KLUB MEKSYK NYSA

Zapłacone

130. Marciniak Przemysław 94 10 km / M31 POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

131. Mazański Rafał 95 10 km / M41 POL Nysa Sprinter Wierzbięcice

Zapłacone

132. Mazański Wojciech - 10 km / M0 POL Nysa

Niezapłacone

133. Mazur Przemysław 96 10 km / M19 POL Łącznik

Zapłacone

134. Mazur Tomasz 97 10 km / M31 POL Zabardowice Zorza Zabardowice

Zapłacone

135. Mekitów Jan - 10 km / M61 POL Namysłów ActivRunn Namysłów

Niezapłacone

136. Michalak Rafał - 10 km / M19 POL Czepielowice CZAPLA TEAM

Niezapłacone

137. Michalik Grzegorz 98 10 km / M31 POL Krapkowice

Zapłacone

138. Michalska-Hasiak Katarzyna 99 10 km / K51 POL Nysa

Zapłacone

139. Michnik Ryszard 100 10 km / M61 POL Ozimek Ative Team

Zapłacone

140. Mierzwińska Katarzyna 101 10 km / K19 POL Głuchołazy

Zapłacone

141. Mikler Marcin 102 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

142. Mikoda Stanisław 103 10 km / M41 POL Przełęk

Zapłacone

143. Mikrut Tadeusz - 10 km / M31 POL Łąka Prudnicka Centrum Finansowe TEAM

Niezapłacone

144. Miler Basia 104 10 km / K51 POL Niemodlin Niemodlin Biega

Zapłacone

145. Milińska Lilianna 105 10 km / K31 POL Niemodlin niemodlin biega

Zapłacone

146. Mirska-Zacharczuk Ewa 106 10 km / K41 POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Zapłacone

147. Misiek Marek 107 10 km / M51 POL Głuchołazy Pocztowa Grupa Sportowa

Zapłacone

148. Murzyn Alina 108 10 km / K31 POL Prężynka

Zapłacone

149. Musińska Marta 109 10 km / K19 POL Warszawa

Zapłacone

150. Musiński Patryk 110 10 km / M19 POL Wrocław

Zapłacone

151. Muszyński Marek 111 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

152. Myśków Adam 902 200 m / M POL Prudnik

Zapłacone

153. Napiórkowska Kaja 112 10 km / K19 POL Prudnik Husaria Race Team

Zapłacone

154. Nesterewicz Ryszard 113 10 km / M61 POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

155. Niedźwiecki Piotr - 10 km / M31 POL Nysa

Niezapłacone

156. Niezgoda Michał 114 10 km / M19 POL Krapkowice

Zapłacone

157. Nowak Katarzyna - 10 km / K31 POL Tułowice

Niezapłacone

158. Nowak Michał 115 10 km / M19 POL Jaworzno

Zapłacone

159. Ogiela Edyta 116 10 km / K41 POL Głuchołazy Runners TeamNysa/Tigers Prudnik

Zapłacone

160. Okoń Kama 117 10 km / K31 POL Porąbki Falstart Rudniki

Zapłacone

161. Olbrich Artur 118 10 km / M31 POL Tworków ULC Sparkasse Langenlois

Zapłacone

162. Olszewska Dorota 119 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

163. Ordan Pavel - 10 km / M31 CZE Cerna Voda

Niezapłacone

164. Ordan Petr 120 10 km / M51 CZE Zlate Hory TEAM Jeseníky

Zapłacone

165. Osak Małgorzata 121 10 km / K31 POL Zawadzkie

Zapłacone

166. Ostropolski Henryk - 10 km / M61 POL Dzierżoniów Wkb Piast Wrocław

Niezapłacone

167. Pabian Klaudia 122 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

168. Parzonka Michał 123 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch

Zapłacone

169. Pawlik Marek 124 10 km / M41 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

170. Pełdiak Krzysztof 125 10 km / M41 POL Nysa KLUB MEKSYK NYSA

Zapłacone

171. Perucki Piotr 126 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

172. Petecki Michał 127 10 km / M31 POL Krapkowice

Zapłacone

173. Petryszyn Ula - 10 km / K31 POL Jelcz Laskowice

Niezapłacone

174. Piechowiak Mateusz 128 10 km / M19 POL Opole

Zapłacone

175. Pieńko Daniel 129 10 km / M31 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

176. Podgórny Mariusz 130 10 km / M19 POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

177. Podleśny Natalia 131 10 km / K19 POL Rybnik

Zapłacone

178. Polak Łukasz 132 10 km / M31 POL Prudnik / Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

179. Portka Mariusz 133 10 km / M41 POL Krapkowice

Zapłacone

180. Przybyła Kinga 134 10 km / K31 POL Bierawa napalone dziki

Zapłacone

181. Uczestnik anonimowy 135 10 km / M61 POL Prudnik Nierzeszony

Zapłacone

182. Przyszlak Stanisław 136 10 km / M51 POL Prudnik

Zapłacone

183. Przyszlak Sylwia 137 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

184. Puszczewicz Zenon 138 10 km / M71 POL Pisarzowice Kotwica BRZEG

Zapłacone

185. Raczyński Tomasz 139 10 km / M31 POL Głuchołazy

Zapłacone

186. Radoń Barbara 140 10 km / K31 POL Głuchołazy

Zapłacone

187. Retkiewicz Robert 141 10 km / M51 POL Krapkowice Brak

Zapłacone

188. Rogowska Dagmara 142 10 km / K41 POL Prudnik

Zapłacone

189. Rojek Piotr 143 10 km / M41 POL Jankowice Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

190. Ruda Grzegorz 144 10 km / M51 POL Dębowiec

Zapłacone

191. Rutkowski Michał 145 10 km / M31 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

192. Rybacka Kasia - 10 km / K31 POL Otmuchów Otm.b

Niezapłacone

193. Rygiel Zofia 903 200 m / K POL Prudnik Runners Team Nysa/TIGERS PRUDNIK

Zapłacone

194. Rygiel Zuzanna 904 200 m / K POL Prudnik Runners Team Nysa/TIGERS PRUDNIK

Zapłacone

195. Ryndak Mateusz 146 10 km / M31 POL Nysa Skrzydlate Buty Szatana

Zapłacone

196. Rypniewski Robert 147 10 km / M41 POL Głogówek

Zapłacone

197. Sabramowicz Piotr 148 10 km / M61 POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

198. Sałamaj Amelia 905 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

199. Sedlaczek Piotr 149 10 km / M41 POL Lubrza

Zapłacone

200. Siębor Adam - 10 km / M31 POL Krapkowice

Niezapłacone

201. Sieniawska Janina 150 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

202. Sipiora Irek 151 10 km / M31 POL Prudnik Dabrowskiego

Zapłacone

203. Skorupa Tadeusz 152 10 km / M61 POL Gliwice

Zapłacone

204. Skrzypczak Grzegorz 153 10 km / M41 POL Kędzierzyn Koźle Running Dj Team

Zapłacone

205. Skuza Elżbieta 154 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle BBL

Zapłacone

206. Śliwa Marek 170 10 km / M41 POL Nysa Tigers Prudnik/Runners Team Nysa

Zapłacone

207. Słodkiewicz Felicja 906 200 m / K POL Gliwice

Zapłacone

208. Słodkiewicz Grzegorz 155 10 km / M41 POL Gliwice

Zapłacone

209. Słodkiewicz Maria 907 200 m / K POL Gliwice

Zapłacone

210. Śmiałek Adrianna 171 10 km / K19 POL Wrocław

Zapłacone

211. Sobczak Antoni 156 10 km / M41 POL Nysa Nysa Biega/CrossandActive

Zapłacone

212. Sobieszczańska Agnieszka 157 10 km / K31 POL Prudnik Dyczuś Team

Zapłacone

213. Sobolewski Piotr - 10 km / M61 POL Czeladź ToPo Czeladź

Niezapłacone

214. Sowiński Adam 158 10 km / M61 POL Opole TEAM OPOLE

Zapłacone

215. Spychała Lesław 159 10 km / M51 POL Prudnik

Zapłacone

216. Staniaszek Katarzyna 160 10 km / K31 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

217. Stańko Jolanta - 200 m / K POL Gliwice

Niezapłacone

218. Stańko Marcin - 10 km / M31 POL Gliwice

Niezapłacone

219. Stanula Dominika - 10 km / K19 POL Pawłowice Mustangi Gliwice

Niezapłacone

220. Stepaniak Maciej 161 10 km / M31 POL Głuchołazy Made in Pland

Zapłacone

221. Stepowicz Marek 162 10 km / M41 POL Wrocław Vege Runners

Zapłacone

222. Sudoł Sławomir 163 10 km / M31 POL Katowice ParkRun Katowice / Prudnik

Zapłacone

223. Surma Tomasz 164 10 km / M41 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

224. Szczepaniak Bronisław 165 10 km / M61 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

225. Szłapa Stefan 166 10 km / M51 POL Borycz

Zapłacone

226. Szostak Marta 167 10 km / K19 POL Henryków TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

227. Sztonyk Iwona - 10 km / K19 POL Prudnik TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA

Niezapłacone

228. Szyjka Robert - 10 km / M41 POL Racibórz KLUB BiegamBoLubię Racibórz

Niezapłacone

229. Szymańska Anna 168 10 km / K19 POL Stare Koźle

Zapłacone

230. Szyszko Robert 169 10 km / M41 POL Głogówek

Zapłacone

231. Tokarczyk Marcin 172 10 km / M41 POL Nysa

Zapłacone

232. Tomoń Tomasz 173 10 km / M19 POL Otmuchów

Zapłacone

233. Trembecki Krzysztof 908 200 m / POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

234. Trinczek Romek - 10 km / M19 POL Wrocław Wolne Lamy

Niezapłacone

235. Tułnowski Rafał 174 10 km / M41 POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

236. Tusznio Krzysztof 175 10 km / M31 POL Wróblowice

Zapłacone

237. Tyburek Rafał 176 10 km / M41 POL Oława Essity

Zapłacone

238. Tyka Edward - 10 km / M71 POL Swiętochłowice Niestowarzyszony

Niezapłacone

239. Tymków Łukasz 177 10 km / M31 POL Brzeg

Zapłacone

240. Urbański Sławomir - 10 km / M41 POL Łęka Opatowska Gepard Kępno

Niezapłacone

241. Urbański Szymon - 10 km / M0 POL Wrocław

Niezapłacone

242. Uszko Grzegorz 178 10 km / M51 POL Siedlec

Zapłacone

243. Uszko Sabina 179 10 km / K51 POL Siedlec

Zapłacone

244. Wacławczyk Rafał 180 10 km / M19 POL Zakrzów GOGOLIN BIEGA

Zapłacone

245. Wajdzik Bogusław 181 10 km / M41 POL Prudnik TIGERS PRUDNIKRUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

246. Waniowski Jan Jakub 182 10 km / M31 POL Krapkowice

Zapłacone

247. Waszczykowska Magdalena 183 10 km / K41 POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

248. Węcławowicz Przemek - 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

249. Wencel Robert 184 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

250. Uczestnik anonimowy 185 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

251. Wiek-Rezacz Alicja 186 10 km / K31 POL Nysa Matner Running Team

Zapłacone

252. Wieloch Gabriela 187 10 km / K31 POL Oldrzyszowice Lewin Brzeski

Zapłacone

253. Wieloch Mariusz 188 10 km / M41 POL Oldrzyszowice Lewin Biega

Zapłacone

254. Wistuba Łukasz 189 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

255. Witkowski Tadeusz 190 10 km / M61 POL Nakło brak

Zapłacone

256. Wojnar Oksana 191 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

257. Wojtasik Izabela 192 10 km / K41 POL Luboszyce

Zapłacone

258. Wołczyk Marzena 193 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

259. Zalewska Małgorzata 194 10 km / K19 POL Głuchołazy

Zapłacone

260. Zalewski Piotr 195 10 km / M31 POL Wrocław TS Volley Jelcz-Laskowice

Zapłacone

261. Zaremba Tadeusz 196 10 km / M61 POL Gliwice Stary Hangar Fitnes Klub

Zapłacone

262. Zauściński Tomasz 197 10 km / M61 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

263. Żegleń Katarzyna 199 10 km / K31 POL Lubrza

Zapłacone

264. Zelmanowicz Jacek 198 10 km / M41 POL Długomiłowice ANTONTEAM

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU