IX Bieg Prudnicki

Prudnik, Polska
12.07.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antoniewicz Grzegorz - 10 km / M31 POL Opole #SzymiTeam-91 batalion logistyczny

Zapłacone

2. Antoszczyszyn Ryszard - 10 km / M31 POL Nysa RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy - 10 km / M31 POL Kraków

Niezapłacone

4. Bajer Ewa - 10 km / K31 POL Kędzierzyn Koźle RunSistersKK

Niezapłacone

5. Bańkowski Igor - 10 km / M51 POL Nysa Nysa

Niezapłacone

6. Bardziński Rafał - 10 km / M19 POL Legnica JanoSport Team Legnica

Zapłacone

7. Barucha Andrzej - 10 km / M31 POL Opole KB ODRA OPOLE

Niezapłacone

8. Baziuk Artur - 10 km / M41 POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

9. Bednarczyk Wiesław - 10 km / M61 POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

10. Bednarek Jakub - 10 km / M0 POL Głuchołazy Biegam bo lubię Głuchołazy

Zapłacone

11. Bodzioch Marian - 10 km / M51 POL Konradowa Konradowa

Zapłacone

12. Bogusz Magdalena - 10 km / K31 POL Warszawa

Zapłacone

13. Boho Sławomir - 10 km / M31 POL Nysa Klub HDK PCK Saper przy 1psap w Brzegu

Niezapłacone

14. Born Marcin - 10 km / M51 POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Zapłacone

15. Bożek Kamil - 10 km / M31 POL Wrocław Dobra Dieta TEAM

Zapłacone

16. Broj Marcel - 10 km / M19 POL Źlinice Buff Team Poland

Zapłacone

17. Cebula Dawid - 10 km / M31 POL Brożec

Niezapłacone

18. Cebula Gerard - 10 km / M51 POL Zimnice Wielkie

Zapłacone

19. Chłap Ireneusz - 10 km / M41 POL Szybowice Husaria Race Team Opole

Zapłacone

20. Ciastko Jarosław - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

21. Czernek Darek - 10 km / M41 POL Gogolin

Niezapłacone

22. Czupkiewicz Michał - 10 km / M31 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

23. Dec Małgorzata - 10 km / K31 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

24. Dec Mirosław - 10 km / M41 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

25. Dimiccoli Roberto - 10 km / M31 ITA Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

26. Dockalek Michal - 10 km / M19 CZE Rymarov CBS Red Star

Zapłacone

27. Dolezelova Blanka - 10 km / K41 CZE Sternberk CBS Red Star

Zapłacone

28. Domerecki Krzysztof - 10 km / M31 POL Suchodaniec Qualicharis

Zapłacone

29. Domicz Antoni - 10 km / M61 POL Opole

Zapłacone

30. Drozd Przemysław - 10 km / M41 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

31. Dudziak Tadeusz - 10 km / M51 POL Branice

Niezapłacone

32. Dzierżak Krzysztof - 10 km / M41 POL Nysa RUNNERS TEAM NYSA

Niezapłacone

33. Fidot Adam - 10 km / M41 POL Głogówek Głogówek BezNasWy

Zapłacone

34. Fidot Aleksandra - 10 km / K31 POL Głogówek Głogówek BezNasWy

Zapłacone

35. Figura Ewelina - 10 km / K31 POL Węża Figura Team

Zapłacone

36. Figura Robert - 10 km / M41 POL Węża Figura Tim

Zapłacone

37. Frączek Janusz - 10 km / M41 POL Stare Kotkowice

Zapłacone

38. Frankiewicz Bożena - 10 km / K51 POL Głuchołazy BBL

Zapłacone

39. Furman Dawid - 10 km / M31 POL Błażejowice Dla Milusi

Zapłacone

40. Garcarz Łukasz - 10 km / M31 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

41. Gatner Marcin - 10 km / M19 POL Łącznik

Zapłacone

42. Gerstel Elzbieta - 10 km / K41 POL Prudnik JTB

Zapłacone

43. Gocka Monika - 10 km / K31 POL Opole F1 Fitness Opole

Niezapłacone

44. Graczyk Adam - 10 km / M41 POL Katowice Zegarmistrz

Zapłacone

45. Grot Andrzej - 10 km / M41 POL Opole

Zapłacone

46. Grzywna Grzegorz - 10 km / M19 POL Wojciechów

Zapłacone

47. Hajduga Łukasz - 10 km / M31 POL 46-053 Dębska Kuźnia Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

48. Harmansa Piotr - 10 km / M51 POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

49. Hein Tomasz - 10 km / M31 POL Opole

Niezapłacone

50. Hoinka Aleksandra - 10 km / K31 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

51. Hrycaj Marcin - 10 km / M41 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

52. Igras Mieczysław - 10 km / M51 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

53. Ilnicka Monika - 10 km / K31 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

54. Iwaszkowski Andrzej - 10 km / M41 POL Prudnik Niezrzeszony

Zapłacone

55. Janoszek Marcel - 10 km / M19 POL Steblów

Niezapłacone

56. Jastrzębski Leszek - 10 km / M61 POL Prudnik Runners Nysa

Zapłacone

57. Kacprzak Grzegorz - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

58. Kaczaniuk Jeremiasz - 10 km / M19 POL Kamiennik KakiJerry

Zapłacone

59. Kocuba Artur - 10 km / M51 POL Głuchołazy

Zapłacone

60. Koralewska Edyta - 10 km / K41 POL Prudnik

Zapłacone

61. Kordyaczny Krzysztof - 10 km / M61 POL Pawłowiczki amator

Niezapłacone

62. Korzeniowska Anna - 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

63. Kościelniak Wiola - 10 km / K31 POL Rudziczka RUNNERS TEAM NYSA/ TIGERS PRUDNIK

Zapłacone

64. Kowalczyk Paweł - 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

65. Kowalski Łukasz - 10 km / M31 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

66. Kramer Igor - 10 km / M0 POL Budziszów Wielki Amp Budziszów Wielki

Zapłacone

67. Krawczyk Marta - 10 km / K41 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

68. Krokosz Ewa - 10 km / K31 POL Biała

Niezapłacone

69. Kuzniar Justyna - 10 km / K31 POL Nysa justyna.kuzniar@op.pl

Zapłacone

70. Lepich Tomasz - 10 km / M31 POL Zakrzów SąsiedziteaM

Zapłacone

71. Leśniak Sebastian - 10 km / M31 POL Nysa RUNNERS TEAM NYSA/TIGER PRUDNIK

Zapłacone

72. Lewandowska Beata - 10 km / K51 POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

73. Lewandowski Wiesław - 10 km / M51 POL Brzeg

Zapłacone

74. Lewicka Elżbieta - 10 km / K41 POL Knurów niezrzeszona

Zapłacone

75. Lisowski Antoni - 10 km / M19 POL Prudnik

Niezapłacone

76. Lisowski Przemysław - 10 km / M31 POL Wrocław KS Artemis

Zapłacone

77. Łobos Marek - 10 km / M51 POL Prudnik

Zapłacone

78. Łukaszczykiewicz Andrzej - 10 km / M19 POL Opole RMF4RT GLADIATORS

Zapłacone

79. Uczestnik anonimowy - 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

80. Maćków Agnieszka - 10 km / K41 POL Pakosławice

Niezapłacone

81. Maćków Klaudia - 10 km / K19 POL Pakosławice

Niezapłacone

82. Macoch Zbigniew - 10 km / M71 POL Krzepice Liswarta Krzepice

Zapłacone

83. Maj Witold - 10 km / M51 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

84. Mańka Piotr - 10 km / M61 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

85. Manuel-Palacios Fabiola - 10 km / K31 MEX Nysa KLUB MEKSYK NYSA

Niezapłacone

86. Uczestnik anonimowy - 10 km / M31 POL Prudnik NOA

Niezapłacone

87. Mastyga Andrzej - 10 km / M31 POL Charbielin Andrea Team

Zapłacone

88. Mazur Przemysław - 10 km / M19 POL Łącznik

Zapłacone

89. Michalak Rafał - 10 km / M19 POL Czepielowice Czapla Team

Niezapłacone

90. Mikler Marcin - 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

91. Mikłuszka Dorota - 10 km / K41 POL Opole Kb Odra Opole

Zapłacone

92. Milińska Lilianna - 10 km / K31 POL Niemodlin niemodlin biega

Zapłacone

93. Mirska-Zacharczuk Ewa - 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

94. Misiek Marek - 10 km / M51 POL Głuchołazy

Niezapłacone

95. Musiński Patryk - 10 km / M19 POL Wrocław

Niezapłacone

96. Napiórkowska Kaja - 10 km / K19 POL Prudnik Husaria Opole

Niezapłacone

97. Nesterewicz Ryszard - 10 km / M61 POL Jaszkowa Dolna LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

98. Niekrawiec Dariusz - 10 km / M41 POL Opole

Niezapłacone

99. Nosal Adam - 10 km / M41 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz-Rydz Team

Zapłacone

100. Nosal Dawid - 10 km / M19 POL Kietrz Ks Gryf Kietrz

Niezapłacone

101. Olawiński Karol - 10 km / M41 POL Kobierzyce Karol się katurla

Zapłacone

102. Olbrich Artur - 10 km / M31 POL Tworków

Zapłacone

103. Ordan Petr - 10 km / M51 CZE Zlate Hory TEAM Jeseník

Niezapłacone

104. Osak Małgorzata - 10 km / K31 POL Zawadzkie Zawadzkie biegnie

Zapłacone

105. Pacan Zbigniew - 10 km / M51 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

106. Palak Dawid - 10 km / M19 POL Grodków

Zapłacone

107. Pawlik Agnieszka - 10 km / K41 POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

108. Pawlik Krzysztof - 10 km / M0 POL Nysa

Zapłacone

109. Pawlik Marek - 10 km / M41 POL Nysa RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

110. Pełdiak Krzysztof - 10 km / M41 POL Nysa KLUB MEKSYK NYSA

Niezapłacone

111. Perka Tomek - 10 km / M51 POL Prószków WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU

Zapłacone

112. Petecki Michał - 10 km / M31 POL Krapkowice

Zapłacone

113. Polak Łukasz - 10 km / M31 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

114. Przybysz Stanisław - 10 km / M61 POL Prudnik Niezrzeszony

Zapłacone

115. Przyszlak Stanisław - 10 km / M51 POL Prudnik

Zapłacone

116. Przyszlak Sylwia - 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

117. Ptak Leszek - 10 km / M41 POL Zdzieszowice Zdzieszowice

Zapłacone

118. Pudelko Roman - 10 km / M31 POL Chróścina

Zapłacone

119. Puszczewicz Zenon - 10 km / M71 POL Pisarzowice Kotwica BRZEG

Zapłacone

120. Pyra Wiesław - 10 km / M41 POL Praszka

Zapłacone

121. Pyszka-Bazan Alicja - 10 km / K19 POL Tychy

Niezapłacone

122. Radiowski Piotr - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

123. Rudner Janusz - 10 km / M41 POL Lewin Brzeski

Zapłacone

124. Ruzik Kacper - 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

125. Rzepka Bernard - 10 km / M51 POL Zdzieszowice Zdzieszowice

Zapłacone

126. Sedlaczek Piotr - 10 km / M41 POL Lubrza Lubrza

Zapłacone

127. Siejka Katarzyna - 10 km / K0 POL Opole

Niezapłacone

128. Sieniawska Janina - 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

129. Sikora Marek - 10 km / M41 POL Opole Body Challenge - Centrum Kalisteniki

Zapłacone

130. Skórzewski Przemysław - 10 km / M41 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

131. Skrzypczak Grzegorz - 10 km / M41 POL Kędzierzyn Koźle Running Dj Team

Zapłacone

132. Słociak Rafał - 10 km / M19 POL Opole RAJSPORT ACTIVE/Przedwojewski Mountain Team

Zapłacone

133. Śmiałek Adrianna - 10 km / K19 POL Mirków

Zapłacone

134. Smużny Łukasz - 10 km / M0 POL Wałbrzych Mad Runners

Zapłacone

135. Sobczak Antoni - 10 km / M41 POL Nysa Nysa Biega/CrossandActive

Zapłacone

136. Sowa Sylwia - 10 km / K41 POL Zawadzkie zawadzkie biegnie

Zapłacone

137. Sowiński Adam - 10 km / M61 POL Opole OPOLE TEAM

Niezapłacone

138. Sroka Pawel - 10 km / M31 POL Opole KB Odra Opole

Niezapłacone

139. Staniaszek Katarzyna - 10 km / K31 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

140. Stanisławski Jerzy - 10 km / M51 POL Nysa Nysa

Zapłacone

141. Starczyk Sebastian - 10 km / M41 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

142. Starostka Andrzej - 10 km / M71 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

143. Starostka Jacek - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Pko Bank Polski Biegajmy Razem

Zapłacone

144. Stelmach Barbara - 10 km / K51 POL Wrocław Stelmach Nordic Team

Niezapłacone

145. Stelmach Piotr - 10 km / M41 POL Wrocław Stelmach Nordic Team

Niezapłacone

146. Stepaniak Maciej - 10 km / M41 POL Głuchołazy Made in Poland

Zapłacone

147. Stepowicz Marek - 10 km / M41 POL Wrocław Vege Runners

Zapłacone

148. Sterczewski Marcin - 10 km / M31 POL Pyskowice #ZAKWAS TEAM Pyskowice

Niezapłacone

149. Suchecka Karolina - 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

150. Suchecki Jakub - 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

151. Surma Tomasz - 10 km / M41 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

152. Surowiecki Robert - 10 km / M51 POL Skrzyszów

Zapłacone

153. Surówka Franciszka - 10 km / K61 POL Paczków Runners Team Nysa

Zapłacone

154. Szpularz Adam - 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

155. Tokarczyk Marcin - 10 km / M41 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

156. Tokarczyk Mariusz - 10 km / M41 POL Legnica Olaws Złotoryja

Niezapłacone

157. Uczestnik anonimowy - 10 km / M19 POL Otmuchów

Zapłacone

158. Tomusiak Natalia - 10 km / K31 POL Budziszów Wielki Janosport Team Legnica

Zapłacone

159. Tułnowski Rafał - 10 km / M41 POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

160. Vojtek Jiri - 10 km / M31 CZE Rymarov CBS Red Star

Zapłacone

161. Wacławczyk Rafał - 10 km / M31 POL Zakrzów Sąsiedzi teaM

Niezapłacone

162. Waliduda Anna - 10 km / K31 POL Wierzbnik Kotwica Brzeg

Niezapłacone

163. Warzecha Teresa - 10 km / K51 POL Wilamowa RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

164. Waszczykowska Magdalena - 10 km / K41 POL Prudnik

Zapłacone

165. Wciseł Paweł - 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Niezapłacone

166. Wicher Stefan - 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

167. Wiek-Rezacz Alicja - 10 km / K31 POL Nysa Matner Running Team

Niezapłacone

168. Wieloch Gabriela - 10 km / K31 POL Oldrzyszowice Oldrzyszowice Biegają

Zapłacone

169. Wieloch Mariusz - 10 km / M41 POL Oldrzyszowice Oldrzyszowice Biegają

Zapłacone

170. Uczestnik anonimowy - 10 km / M41 POL Wapiennik

Niezapłacone

171. Witkowski Tadeusz - 10 km / M61 POL Nakło

Zapłacone

172. Włodarczyk Paweł - 10 km / M41 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

173. Wojnar Oksana - 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

174. Wolak Magdalena - 10 km / K31 POL Głucholazy MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY

Zapłacone

175. Wyczka Jacek - 10 km / M51 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

176. Wydmuch Czesław - 10 km / M61 POL Herby

Zapłacone

177. Zaremba Tadeusz - 10 km / M61 POL Gliwice Stary Hangar Fitnes Klub

Zapłacone

178. Żdanow Lena - 10 km / K31 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

179. Zieleziecki Mateusz - 10 km / M31 POL Nysa

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU