VIII Bieg Tropem Wilczym

Ostrołęka, Traugutta 1
01.03.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abramczyk Alicja 201 DZ1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

2. Abramczyk Oliwia 202 DZ1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

3. Abramczyk Tomasz 203 KM1,9 / M POL Baranowo OKKK

Zapłacone

4. Aleksandrowicz Zbigniew 2 OP5 / M POL Czerwin

Zapłacone

5. Ambrzykowski Mikołaj 204 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

6. Bakuła Jerzy 4 OP5 / M POL Laskowiec BiegamBoLubie

Zapłacone

7. Bakuła Piotr 205 DZ1,9 / M POL Siemnocha

Zapłacone

8. Bakuła Wiesław 5 OP5 / M POL Wach wampir

Zapłacone

9. Bałazy Agnieszka 7 OP5 / K POL Ostrołęka

Niezapłacone

10. Bańbura Sławomir 207 KM1,9 / M POL Biała Podlaska Time2go

Zapłacone

11. Bandorowicz Piotr 206 DZ1,9 / M POL Baranowo OKKK

Zapłacone

12. Bastek Zuzanna 8 OP5 / K POL Pisz

Zapłacone

13. Bednarczyk Roksana 208 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

14. Białczak Adrian 209 DZ1,9 / M POL Ostrołęka SP nr1 Ostrołęka

Zapłacone

15. Białczak Arkadiusz 210 KM1,9 / M POL Ziomek

Zapłacone

16. Białczak Jacek 10 OP5 / M POL Baranowo OKKK

Zapłacone

17. Białczak Michał 11 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

18. Biernat Tomasz 12 OP5 / M POL Ostrołęka OSM Piątnica Team

Zapłacone

19. Bloch Artur 14 OP5 / M POL Rzekuń

Zapłacone

20. Bobek Monika 211 KM1,9 / K POL Baranowo

Zapłacone

21. Bobek Wiktor 212 DZ1,9 / M POL Baranowo

Zapłacone

22. Bobek Wojciech 213 KM1,9 / M POL Baranowo

Zapłacone

23. Bogdańska Klaudia 214 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

24. Bojarski Oliver 15 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

25. Borecka Daria 215 KM1,9 / K POL Łazy Ludzie z Lasu

Zapłacone

26. Borkowski Arek 16 OP5 / M POL Ostroleka Następny Krok team

Zapłacone

27. Bors Łukasz 17 OP5 / M POL Szczytno

Zapłacone

28. Bożomańska Alicja 216 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

29. Bożomański Tomasz 217 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

30. Brodzik Bartłomiej 18 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

31. Brodzik Justyna 19 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

32. Broniek Izabella 20 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

33. Bruszewska Sara 218 DZ1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

34. Brzuzy Aleksandra 219 DZ1,9 / K POL Zabiele Wielkie mkkk ostroleka

Zapłacone

35. Brzuzy Artur 21 OP5 / M POL Zabiele Wielkie Mkkk Ostrołęka

Zapłacone

36. Brzuzy Blanka 220 DZ1,9 / K POL Ostrołęka STACJA BIEGA

Zapłacone

37. Brzuzy Miłosz 221 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Mkkk Ostrołęka

Zapłacone

38. Brzuzy Paweł 222 KM1,9 / M POL Ostrołęka STACJA BIEGA

Zapłacone

39. Brzuzy Renata 22 OP5 / K POL Zabiele Wielkie Mkkk Ostrołęka

Zapłacone

40. Brzuzy Szymon 223 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Mkk Ostrołęka

Zapłacone

41. Brzuzy Urszula 224 KM1,9 / K POL Ostrołęka STACJA BIEGA

Zapłacone

42. Bucińska Oliwia 225 DZ1,9 / K POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

43. Budek Kazimierz 226 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

44. Budnicki Piotr 23 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

45. Budziszewski Adam 227 KM1,9 / M POL Ostroleka

Zapłacone

46. Budziszewski Tomasz 228 KM1,9 / M POL Ostroleka

Zapłacone

47. Budziszewski Wiktor 229 DZ1,9 / M POL Ostroleka

Zapłacone

48. Bukowski Michał 24 OP5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

49. Butkowska Emilia 230 DZ1,9 / K POL Gocły Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

50. Charewicz Oliwia 231 DZ1,9 / K POL Ostrołęka SP nr 5 w Ostrolęce

Zapłacone

51. Chojnowska Natalia 25 OP5 / K POL Tobolice Biegam bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

52. Chojnowski Gabriel 232 DZ1,9 / M POL Tobolice Biegam bo lubię Ostrołęka

Zapłacone

53. Choromańska Joanna 26 OP5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Ostrołęka

Zapłacone

54. Choroszewski Marcel 233 DZ1,9 / M POL Rozwory

Zapłacone

55. Choroszewski Marcin 234 KM1,9 / M POL Rozwory

Zapłacone

56. Chrzanowska Katarzyna 235 DZ1,9 / K POL Malinowo Nowe Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

57. Chrzanowska Monika 27 OP5 / K POL Nowa Wieś Wschodnia Biegam bo lubię Ostrołęka

Zapłacone

58. Chrzanowski Szymon 236 DZ1,9 / M POL Rzekuń

Zapłacone

59. Chrzanowski Tomasz 237 KM1,9 / M POL Rzekuń Biegam bo lubię Ostrołęka

Zapłacone

60. Ciuchta Mariusz 238 KM1,9 / M POL Szwendrowy Most Morsy Ostrołęka

Zapłacone

61. Ciuchta Olga 239 DZ1,9 / K POL Szwendrowy Most Morsy Ostrołęka

Zapłacone

62. Cwebula Jacek 28 OP5 / M POL Polska Monar

Zapłacone

63. Dąbkowska Aleksandra 244 KM1,9 / K POL Chojniki BBL

Zapłacone

64. Dąbkowski Paweł 30 OP5 / M POL Polska Monar

Zapłacone

65. Dąbrowski Michał 31 OP5 / M POL Borawe DĄBROWSKI TEAM

Zapłacone

66. Dąbrowski Przemysław 32 OP5 / M POL Rzekuń AGRO-METAL Ostrołęka/ DĄBROWSKI TEAM

Zapłacone

67. Damiańska Daria 240 DZ1,9 / K POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

68. Damiański Miłosz 241 DZ1,9 / M POL Czerwin Szkoła Postawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

69. Darkowska Zuzanna 242 DZ1,9 / K POL Baranowo

Zapłacone

70. Darkowski Daniel 29 OP5 / M POL Baranowo

Zapłacone

71. Dawidowski Paweł 243 KM1,9 / M POL Kadzidło MKKK

Zapłacone

72. Demby Andrzej 33 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

73. Demby Łukasz 34 OP5 / M POL Ostrołęka UKS Clan Ostrołęka

Zapłacone

74. Długołęcki Kamil 35 OP5 / M POL Ławy Daleko Jeszcze ?

Zapłacone

75. Dmochowska Amelia 245 DZ1,9 / K POL Seroczyn Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

76. Dobkowska Amelia 246 DZ1,9 / K POL Gumki Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

77. Dobkowski Kornel 36 OP5 / M POL Drężewo

Zapłacone

78. Dobkowski Maciej 37 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

79. Domańska Elwira 247 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

80. Domańska Helena 248 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

81. Domański Grzegorz 249 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

82. Domański Marcin 250 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

83. Domański Michał 251 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

84. Domian Karolina 252 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

85. Drabot Kamil 253 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

86. Drabot Michał 38 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

87. Drabot Rafał 39 OP5 / M POL Kobylin brak

Zapłacone

88. Dudziec Marta 254 KM1,9 / K POL Troszyn

Zapłacone

89. Dzbeńska Aneta 255 KM1,9 / K POL

Zapłacone

90. Dzbeński Cezary 256 DZ1,9 / M POL Ołdaki

Zapłacone

91. Dzwonkowski Jakub 257 DZ1,9 / M POL Seroczyn Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

92. Fabiańska Anna 258 DZ1,9 / K POL Czerwin Szkoła Podstawowa w Czerwinie

Zapłacone

93. Fabiańska Iwona 259 KM1,9 / K POL Czerwin

Zapłacone

94. Filochowski Cezary 260 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

95. Filochowski Patrycja 261 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

96. Folmyler Marzena 262 KM1,9 / K POL Ołdaki

Zapłacone

97. Folmyler Mikołaj 263 DZ1,9 / M POL Ołdaki

Zapłacone

98. Gajek Adam 264 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

99. Gajek Bartosz 265 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

100. Gałązka Robert 266 KM1,9 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

101. Gąska Grażyna 40 OP5 / K POL Ostrołęka -

Zapłacone

102. Gąska Jolanta 267 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

103. Golan Arletta 41 OP5 / K POL Lipniki

Zapłacone

104. Golan Grzegorz 42 OP5 / M POL Myszyniec

Zapłacone

105. Golan Krzysztof 43 OP5 / M POL Lipniki

Zapłacone

106. Golan Rafał 44 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

107. Gołąbek Aleksandra 268 KM1,9 / K POL Ostrołęka Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im.kpt. Aleksandra Bednarczyka Adama

Zapłacone

108. Gołąbek Zbigniew 3 KM1,9 / M POL Ostrołęka Stowarzyszenie Historii Ziemi Ostrołęckiej im.kpt. Aleksandra Bednarczyka Adama

Zapłacone

109. Gołębiewska Julia 269 DZ1,9 / K POL Przytuły Stare

Zapłacone

110. Górniak Mateusz 45 OP5 / M POL Warszawa

Zapłacone

111. Górska Maja 270 DZ1,9 / K POL Dzwonek Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

112. Górzyński Marcin 46 OP5 / M POL Szczytno

Zapłacone

113. Góźdź Cezary 47 OP5 / M POL Polska Monar

Zapłacone

114. Grabowska Krystyna 271 KM1,9 / K POL Ostrołęka PPP

Zapłacone

115. Grabowski Aleksander 272 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Sp 1

Zapłacone

116. Grabowski Błażej 273 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

117. Grabowski Jerzy 274 KM1,9 / M POL Ostrołęka Rada Miasta

Zapłacone

118. Grabowski Marcin 275 KM1,9 / M POL Ostrołęka MUW

Zapłacone

119. Grabowski Olaf 276 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

120. Grądzik Adrian 279 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

121. Grala Czesław 277 KM1,9 / M POL Kadzidło MKKK

Zapłacone

122. Grala Ewa 278 KM1,9 / K POL Kadzidło MKKK

Zapłacone

123. Grouz Grażyna 280 KM1,9 / K POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

124. Grouz Marcin 281 KM1,9 / M POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

125. Grzelak Robert 48 OP5 / M POL Zdziarka

Zapłacone

126. Grzyb Krzysztof 49 OP5 / M POL Rzekuń Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

127. Grzyb Maciej 50 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

128. Grzyb Mirosław 51 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

129. Grzymała Jacek 282 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

130. Grzymała Maja 283 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

131. Gutowski Krystian 53 OP5 / M POL Ostroleka DĄBROWSKI. TEAM

Zapłacone

132. Howard Katarzyna 284 KM1,9 / K POL Gasewo Poduchowne

Zapłacone

133. Jabłonka Szymon 285 DZ1,9 / M POL Malinowo Nowe Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Zapłacone

134. Janczewska Oliwia 54 OP5 / K POL Ostrołęka Uks Atleta

Zapłacone

135. Janczewski Karol 55 OP5 / M POL Ostrołęka Uks Atleta

Zapłacone

136. Jastrzębska Marlena 56 OP5 / K POL Zabrodzie Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

137. Jaworowska Monika 286 KM1,9 / K POL Ostroleka

Zapłacone

138. Jędrzejczyk Franciszek 287 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

139. Jędrzejczyk Jarosław 58 OP5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

140. Jędrzejczyk Sławomir 59 OP5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

141. Jezierski Mateusz 57 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

142. Jivan-Cotetti Nadia 288 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

143. Jóźwiak Karolina 289 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

144. Juchniewicz Aleksander 60 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

145. Kacprzak Michał 290 KM1,9 / M POL Gdańsk

Zapłacone

146. Kacprzak Paweł 291 DZ1,9 / M POL Baranowo OKKK

Zapłacone

147. Kacprzyk Joanna 61 OP5 / K POL Lipniki

Zapłacone

148. Kaczmarczyk Marcin 292 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

149. Kalinowski Daniel 62 OP5 / M POL Siarki Ostrołęka Mud Monkeys

Zapłacone

150. Kalinowski Jarosław 63 OP5 / M POL Ostrołęka Ostrołęka MUD MONKEYS

Zapłacone

151. Kamela Karina 64 OP5 / K POL Smolno Wielkie Koguty z Amelina

Zapłacone

152. Kamińska Beata 293 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

153. Kamińska Ewa 294 KM1,9 / K POL Zabiele Piliki Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

154. Kamińska Natalia 295 DZ1,9 / K POL Zabiele Piliki Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

155. Kamińska Patrycja 65 OP5 / K POL Zabiele Piliki Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

156. Kamiński Andrzej 66 OP5 / M POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

157. Kamiński Paweł 67 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

158. Kandybowicz Zuzanna 296 DZ1,9 / K POL Rzekun

Zapłacone

159. Kania Jakub 297 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

160. Karapetyan-Kowalska Luiza 68 OP5 / K POL Ostrołęka Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

161. Karczewska Barbara 500 DZ1,9 / K POL Czarnowiec III Liceum Ogólnokształcące w Ostroęłce

Zapłacone

162. Karczewska Małgorzata 52 KM1,9 / K POL Czarnowiec Kocham Sołtysa Czarnowca/KK24h

Zapłacone

163. Karczewski Marek 13 OP5 / M POL Czarnowiec KK24h

Zapłacone

164. Kardaś Piotr 69 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

165. Kęprowski Andrzej 298 KM1,9 / M POL Gdańsk AnAn

Zapłacone

166. Kleczkowski Leszek 70 OP5 / M POL Ostrołęka STARGLASS TAEM

Zapłacone

167. Klimczak Robert 71 OP5 / M POL Ostrołęka Jednorożec Robi Co Może

Zapłacone

168. Kochanowski Jakub 72 OP5 / M POL Łomża

Zapłacone

169. Kołowrotny Łukasz 73 OP5 / M POL Olszewo-Borki

Zapłacone

170. Konopka Mariola 299 KM1,9 / K POL Nowosiedliny

Zapłacone

171. Konopka Monika 300 KM1,9 / K POL Nowosiedliny Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

172. Korzeniecki Krzysztof 301 KM1,9 / M POL Olszewo Borki OKKK

Zapłacone

173. Korzeniecki Maciej 302 DZ1,9 / M POL Ołdaki

Zapłacone

174. Korzeniecki Paweł 303 DZ1,9 / M POL Olszewo Borki OKKK

Zapłacone

175. Korzeniecki Sławomir 304 KM1,9 / M POL Olszewo Borki

Zapłacone

176. Koślik Franciszek 305 DZ1,9 / M POL Olszewo-Borki Szkoła Podstawowa w Olszewie - Borkach

Zapłacone

177. Koślik Maciej 306 KM1,9 / M POL Olszewo-Borki 52 Batalion Lekkiej Piechoty w Komorowie

Zapłacone

178. Koślik Małgorzata 307 KM1,9 / K POL Olszewo-Borki

Zapłacone

179. Koślik Maria 308 DZ1,9 / K POL Olszewo-Borki Szkoła Podstawowa w Olszewo Borkach

Zapłacone

180. Kośnik Andżelika 309 DZ1,9 / K POL Grodzisk Duży Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

181. Kossakowska Bogumiła 74 OP5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

182. Kotowski Michał 75 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

183. Kowalczyk Kacper 310 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK, Korona

Zapłacone

184. Kowalewski Krzysztof 311 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

185. Kozłowski Jarosław 312 KM1,9 / M POL Ostrołeka

Zapłacone

186. Kozłowski Mariusz 313 KM1,9 / M POL Ziomek

Zapłacone

187. Krawczyk Aleksandra 314 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

188. Krawczyk Wiktoria 315 DZ1,9 / K POL Laski Włościańskie Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwiniw

Zapłacone

189. Kruczyk Natalia 316 DZ1,9 / K POL Borek Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

190. Krupinski Marek 76 OP5 / M POL Ostrołęka DĄBROWSKI TEAM

Zapłacone

191. Kryspin Katarzyna 77 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

192. Krystofik Patrycja 317 KM1,9 / K POL Goworowo

Zapłacone

193. Krzyżak Nikola 318 DZ1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

194. Krzyżewska Małgorzata 78 OP5 / K POL Lipniki

Zapłacone

195. Krzyżewski Adam 79 OP5 / M POL Lipniki Ochotnicza Straż Pożarna

Zapłacone

196. Kuć Hanna 320 KM1,9 / K POL Ostrołęka BBL/RRC

Zapłacone

197. Kucisz Katarzyna 319 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

198. Kucisz Martyna 80 OP5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

199. Kucisz Piotr 81 OP5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

200. Kulawik Bartłomiej 82 OP5 / M POL Ostrołęka BBL Ostrołęka

Zapłacone

201. Kulesza Maja 321 DZ1,9 / K POL Ostrołęka UKS ATLETA

Zapłacone

202. Kulesza Sławomir 83 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

203. Kupis Kamila 84 OP5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

204. Kurhan Marek 322 KM1,9 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

205. Kurowski Robert 85 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

206. Kwapisz-Cichowska Katarzyna 86 OP5 / K POL Ostrołęka ostrołęka

Zapłacone

207. Kwiatkowski Tomasz 323 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

208. Larenta Wojtek 324 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

209. Laskowski Jakub 325 DZ1,9 / M POL Rozwory

Zapłacone

210. Lemanski Adrian 87 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

211. Lenda Bartosz 326 DZ1,9 / M POL Siarcza Łąka -

Zapłacone

212. Lenkiewicz Veronika 88 OP5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

213. Lipka Aleksandra 328 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

214. Lipka Aleksandra 327 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

215. Lisiewska Marta 329 KM1,9 / K POL Kadzidło

Zapłacone

216. Lisiewska Nadia 330 DZ1,9 / K POL Kadzidło

Zapłacone

217. Lisiewski Marcin 89 OP5 / M POL Kadzidło

Zapłacone

218. Liszewska Anna 90 OP5 / K POL Susk Stary biegam bo biegam susk stary

Zapłacone

219. Luma Sławomir 91 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

220. Łada Dariusz 92 OP5 / M POL Olszewo-Borki Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

221. Łada Igor 93 OP5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

222. Łaniewska Wiktoria 331 DZ1,9 / K POL Borek Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

223. Łozicka Julia 332 DZ1,9 / K POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

224. Majewska Wiktoria 333 DZ1,9 / K POL Rzekuń

Zapłacone

225. Majewski Bartosz 334 DZ1,9 / M POL Rzekuń

Zapłacone

226. Majewski Mariusz 335 KM1,9 / M POL Rzekuń

Zapłacone

227. Majewski Zdzisław 336 KM1,9 / M POL Rzekuń KK24h

Zapłacone

228. Majk Agnieszka 94 OP5 / K POL Ostrołęka Bbl Ostrołęka

Zapłacone

229. Mąka Michał 95 OP5 / M POL Białobiel

Zapłacone

230. Mąka Natalia 96 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

231. Mąka Nikola 344 DZ1,9 / K POL Białobiel

Zapłacone

232. Malon Agata 337 KM1,9 / K POL Czarnotrzew OKKK

Zapłacone

233. Malon Jolanta 338 KM1,9 / K POL Czarnotrzew OKKK

Zapłacone

234. Malon Mateusz 339 DZ1,9 / M POL Czarnotrzew OKKK

Zapłacone

235. Marchewka Mariusz 340 KM1,9 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

236. Matyja Aniela 341 DZ1,9 / K POL Laskowiec

Zapłacone

237. Matyja Jan 342 DZ1,9 / M POL Laskowiec

Zapłacone

238. Matyja Julian 343 DZ1,9 / M POL Laskowiec

Zapłacone

239. Mech Rafał 97 OP5 / M POL Białobiel

Zapłacone

240. Mendelewska Agata 98 OP5 / K POL Szczytno

Zapłacone

241. Michałowska Gabrysia 345 DZ1,9 / K POL Ostrołęka bbl

Zapłacone

242. Michałowski Aleksander 346 DZ1,9 / M POL Ostrołęka bbl

Zapłacone

243. Mierzejewska Anna 347 KM1,9 / K POL Rozwory

Zapłacone

244. Mierzejewski Andrzej 99 OP5 / M POL Ławy MZOSTiIT

Zapłacone

245. Mierzejewski Jan 9 70,1,9 / M POL Ostroleka BBL Ostrołęka

Zapłacone

246. Mierzejewski Kacper 348 DZ1,9 / M POL Rozwory

Zapłacone

247. Mierzejewski Rafał 349 KM1,9 / M POL Rozwory

Zapłacone

248. Mierzejewski Wiktor 351 DZ1,9 / M POL Przytuły Nowe

Zapłacone

249. Mierzejewski Wiktor 350 KM1,9 / M POL Ostroleka

Zapłacone

250. Milewska Karolina 352 DZ1,9 / K POL Laski Włościańskie Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

251. Milewski Grzegorz 353 KM1,9 / M POL Ostrołęka Rada Miasta Ostrołęki

Zapłacone

252. Młodzianowski Bartosz 354 DZ1,9 / M POL Zabiele

Zapłacone

253. Młodzianowski Bronisław 355 KM1,9 / M POL Zabiele

Zapłacone

254. Modzelewski Krzysztof 100 OP5 / M POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

255. Modzelewski Wiesław 101 OP5 / M POL Ostrołęka Starglass Team Ostrołęka

Zapłacone

256. Morawski Piotr 102 OP5 / M POL Ostrołęka AGROMASZ

Zapłacone

257. Mostył Mateusz 356 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

258. Mrówka Delfina 361 DZ1,9 / K POL Seroczyn Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

259. Mróz Jakub 103 OP5 / M POL Baranowo OKKK

Zapłacone

260. Mróz Marysia 104 OP5 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

261. Mrozek Dariusz 357 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

262. Mrozek Małgorzata 358 DZ1,9 / K POL Ostrołęka SP nr 2

Zapłacone

263. Mrozek Sławomir 359 KM1,9 / M POL Ostrołęka BBL Ostrołęka

Zapłacone

264. Mrozek Zofia 360 DZ1,9 / K POL Ostrołęka PM nr 7

Zapłacone

265. Muzyk Edward 105 OP70 / M POL Mały Płock Biegamy dla zdrowia

Zapłacone

266. Myrta Agnieszka 106 OP5 / K POL Radom Stowarzyszenie Podróżników GÓROŁAZ

Zapłacone

267. Myrta Andrzej 107 OP5 / M POL Radom Stowarzyszenie Podróżników GÓROŁAZ

Zapłacone

268. Nadwodna-Stachacz Agata 108 OP5 / K POL Ostrołęka ZPHU Drewmax

Zapłacone

269. Nerwińska Julia 362 DZ1,9 / K POL Laski Szlacheckie Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

270. Niedźwiecka Patrycja 363 KM1,9 / K POL Chojniki

Zapłacone

271. Niedźwiedzka Magdalena 109 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

272. Niemira Zuzanna 364 DZ1,9 / K POL Grodzisk Duży Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

273. Nowaczyk Włodzimierz 110 OP5 / M POL Ostrołęka UKS Elektryczniak

Zapłacone

274. Ochenchowski Aleksander 365 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

275. Ochenchowski Mateusz 366 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

276. Ogonowski Jarosław 111 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

277. Ogonowski Patryk 112 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

278. Ogonowski Sebastian 113 OP5 / M POL Ostrołęka OSM Piątnica Team

Zapłacone

279. Orzol Paweł 114 OP5 / M POL Ostrołęka Xxx

Zapłacone

280. Orzoł Marta 367 DZ1,9 / K POL Ostrołęka Xxx

Zapłacone

281. Osiński Jacek 115 OP5 / M POL Polska Monar

Zapłacone

282. Osowiecka Wiktoria 368 DZ1,9 / K POL Kadzidło

Zapłacone

283. Ostrowski Tomasz 116 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

284. Owczarska Natalia 117 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

285. Pajka Jakub 118 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

286. Parzych Aleksandra 369 DZ1,9 / K POL Ostroleka

Zapłacone

287. Parzych Monika 370 KM1,9 / K POL Ostroleka

Zapłacone

288. Parzych Zuzanna 371 DZ1,9 / K POL Ostroleka

Zapłacone

289. Pawelec Hubert 119 OP5 / M POL Białobiel NADLEŚNICTWO OSTROŁĘKA

Zapłacone

290. Pawłowska-Pełtak Marzena 120 OP5 / K POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

291. Pawłowski Paweł 121 OP5 / M POL Warszawa

Zapłacone

292. Pazio Jakub 122 OP5 / M POL Ostrołęka Biegam bo ludzkość mnie wkurwia

Zapłacone

293. Pażych Klaudia 372 KM1,9 / K POL Olszewo Borki UKS 7

Zapłacone

294. Pędzich Dominik 373 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

295. Pędzich Katarzyna 374 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

296. Płóciennik Artur 124 OP5 / M POL Czerwin

Zapłacone

297. Płóciennik Julia 125 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

298. Płoska Ania 123 OP5 / K POL Zawady OKKK

Zapłacone

299. Pochopień Witold 375 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

300. Podbielska Emilia 376 DZ1,9 / K POL Seroczyn Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

301. Podbielska Zuzanna 377 DZ1,9 / K POL Seroczyn Szkoła Postawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

302. Podbielski Piotr 378 DZ1,9 / M POL Dzwonek Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

303. Podraszka Adam 379 DZ1,9 / M POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

304. Popsuj Paweł 126 OP5 / M POL Amelin Koguty z Amelina

Zapłacone

305. Pożyczka Dorota 127 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

306. Prachniak Oliwia 380 DZ1,9 / K POL Kadzidło

Zapłacone

307. Prusik Paweł 128 OP5 / M POL Baranowo

Zapłacone

308. Przybyłek Kinga 381 KM1,9 / K POL Ostrołęka MKKK Ostrołęka

Zapłacone

309. Pszonak Krzysztof 129 OP5 / M POL Ostrołęka MKKK

Zapłacone

310. Regulski Dariusz 6 OP5 / M POL Ostrołęka Kocham Żonę

Zapłacone

311. Rogala Jakub 382 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

312. Rogoziński Karol 383 KM1,9 / M POL Dzbenin UKS Siódemka Ostrołęka

Zapłacone

313. Romanik Amelia 384 DZ1,9 / K POL Rozwory

Zapłacone

314. Romanik Monika 385 KM1,9 / K POL Rozwory

Zapłacone

315. Romanik Tomasz 130 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

316. Romanowska Apolonia 386 DZ1,9 / K POL Czerwin Szkoła Postawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

317. Romańska Patrycja 387 KM1,9 / K POL Rydzewo

Zapłacone

318. Ropiak Ryszard 1 OP70 / M POL Ostrołęka Kurpie Myszyniec

Zapłacone

319. Rosińska Patrycja 388 DZ1,9 / K POL Białobiel OKKK

Zapłacone

320. Rosiński Bartek 389 DZ1,9 / M POL Białobiel OKKK

Zapłacone

321. Rosiński Mariusz 390 KM1,9 / M POL Białobiel OKKK

Zapłacone

322. Rudnicki Andrzej 391 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

323. Rudnicki Antoni 392 DZ1,9 / M POL Ostrołęka SP Nr 10 w Ostrołęce

Zapłacone

324. Rusiłowicz Kornelia 393 DZ1,9 / K POL Ostrołęka SP nr 5 w Ostrolęce

Zapłacone

325. Rusiłowicz Przemysław 394 DZ1,9 / M POL Ostrołęka APN Ostrołęka

Zapłacone

326. Ruszczyk Grzegorz 395 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

327. Rutkowska Lena 396 DZ1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

328. Rutkowski Łukasz 131 OP5 / M POL Baranowo

Zapłacone

329. Rutkowski Radosław 132 OP5 / M POL Olszewo Borki

Zapłacone

330. Rybaczyk Edyta 397 KM1,9 / K POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

331. Rycak Aleksander 133 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

332. Rychlicka Alicja 398 DZ1,9 / K POL Rzekuń Szkoła Podstawowa w Rzekuniu

Zapłacone

333. Rychlicki Jakub 399 DZ1,9 / M POL Rzekuń OTS KORONA

Zapłacone

334. Rykowska Oliwia 400 DZ1,9 / K POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

335. Rykowski Grzegorz 134 OP5 / M POL Drężewo Lidlaki Polska

Zapłacone

336. Rypina Bartłomiej 401 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

337. Rypina-Gałązka Dorota 135 OP5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

338. Sadłowski Piotr 136 OP5 / M POL Susk Nowy LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA

Zapłacone

339. Sadowski Robert 137 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

340. Sagała Małgorzata 402 DZ1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

341. Sagała Marek 403 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

342. Samsel Mateusz 404 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

343. Samsel Sylwester 138 OP5 / M POL Ziomek

Zapłacone

344. Samul Ewelina 405 KM1,9 / K POL Ławy

Zapłacone

345. Samul Jarosław 139 OP5 / M POL Ławy

Zapłacone

346. Sasin Bartosz 140 OP5 / M PCN Rzekuń

Zapłacone

347. Sendal Albert 141 OP5 / M POL Łazy Ludzie z Lasu

Zapłacone

348. Sendal Kinga 406 KM1,9 / K POL Łazy Ludzie z Lasu

Zapłacone

349. Sendal Łucja 407 DZ1,9 / K POL Łazy Ludzie z Lasu

Zapłacone

350. Sendal Marta 408 KM1,9 / K POL Łazy Ludzie z Lasu

Zapłacone

351. Serafin Kamil 409 KM1,9 / M POL Polska Monar

Zapłacone

352. Sierzputowski Artur 142 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

353. Skalski Maciej 410 KM1,9 / M POL Ostrołęka Brak

Zapłacone

354. Skarzyński Jakub 411 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Szkoła Podstawowa w Czerwinie

Zapłacone

355. Skarzyński Łukasz 412 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Szkoła Podstawowa w Czerwinie

Zapłacone

356. Skierkowska Małgorzata 143 OP5 / K POL Warszawa

Zapłacone

357. Skierkowski Kacper 144 OP5 / M POL Olszewo-Borki

Zapłacone

358. Skorupska Julia 413 DZ1,9 / K POL Myszyniec

Zapłacone

359. Skowroński Michał 145 OP5 / M POL Ostrołęka Następny Krok

Zapłacone

360. Skowroński Sławek 146 OP5 / M POL Tobolice Następny krok

Zapłacone

361. Ślaska Elżbieta 427 KM1,9 / K POL Gaczyska OKKK

Zapłacone

362. Ślaska Lena 428 DZ1,9 / K POL Gaczyska OKKK

Zapłacone

363. Ślaski Krzysiek 157 OP5 / M POL Baranowo Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin

Zapłacone

364. Ślaski Mateusz 158 OP5 / M POL Baranowo Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin

Zapłacone

365. Ślaski Szymon 429 DZ1,9 / M POL Baranowo Ostrołęcki KLub Karate Kyokushin

Zapłacone

366. Sokołowska Justyna 414 KM1,9 / K POL Ostrołęka BBL Ostrołęka

Zapłacone

367. Stachacz Jacek 415 KM1,9 / M POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

368. Stachacz Karolina 416 KM1,9 / K POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

369. Stachacz Mirosław 147 OP5 / M POL Ostrołęka ZPHU Drewmax

Zapłacone

370. Stachurska Wiktoria 417 DZ1,9 / K POL Dzwonek Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

371. Step Renata 418 KM1,9 / K POL Ostrołęka bbl

Zapłacone

372. Stepnowska Magda 148 OP5 / K POL Ostrołęka ELEKTRO-ENERGETYKA.COM

Zapłacone

373. Stepnowski Michał 149 OP5 / M POL Ostrołęka ELEKTO-ENERGETYKA.COM

Zapłacone

374. Stolarczyk Joanna 150 OP5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

375. Stolarczyk Krzysztof 151 OP5 / M POL Ziomek

Zapłacone

376. Stolarczyk Roksana 419 DZ1,9 / K POL Ziomek

Zapłacone

377. Stolarczyk Tomasz 152 OP5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię

Zapłacone

378. Suska Mikołaj 420 DZ1,9 / M POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

379. Suska Zuzanna 421 DZ1,9 / K POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

380. Świerżewski Mateusz 159 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

381. Syrek Ewa 422 KM1,9 / K POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

382. Syrek Marta 153 OP5 / K POL Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega

Zapłacone

383. Szafaryn Mariusz 154 OP5 / M POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka/MZOSTiIT

Zapłacone

384. Szczubełek-Rykowska Ewelina 155 OP5 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

385. Szporak Nikola 423 DZ1,9 / K POL Tobolice

Zapłacone

386. Szymaniak Karol 156 OP5 / M POL Baranowo Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin

Zapłacone

387. Szymańska Alicja 424 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

388. Szymczyk Bartek 425 DZ1,9 / M POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

389. Szymczyk Izabela 426 DZ1,9 / K POL Ostrołęka OKKK

Zapłacone

390. Tabaka Aleksandra 430 DZ1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

391. Tabaka Amelia 431 DZ1,9 / K POL Lipowy Las OKKK

Zapłacone

392. Tabaka Elzbieta 432 KM1,9 / K POL Baranowo OKKK

Zapłacone

393. Tabaka Franciszek 433 DZ1,9 / M POL Baranowo OKKK

Zapłacone

394. Tabaka Grażyna 434 KM1,9 / K POL Lipowy Las OKKK

Zapłacone

395. Tabaka Jerzy 435 KM1,9 / M POL Lipowy Las OKKK

Zapłacone

396. Tabaka Magdalena 160 OP5 / K POL Kadzidło

Zapłacone

397. Tabaka Marek 161 OP5 / M POL Kadzidło 5MBOT

Zapłacone

398. Tabaka Mateusz 162 OP5 / M POL Lipowy Las OKKK

Zapłacone

399. Tabaka Szymon 436 DZ1,9 / M POL Lipowy Las OKKK

Zapłacone

400. Telega Mirosław 437 KM1,9 / M POL Platerówka Sprint - Laski Szlacheckie

Zapłacone

401. Tercjak Bogumiła 163 OP5 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

402. Tercjak Ireneusz 438 KM1,9 / M POL Ostrołęka MARGO

Zapłacone

403. Tercjak Jan 439 DZ1,9 / M POL Ostrołęka MARGO

Zapłacone

404. Topa Wioletta 164 OP5 / K POL Ostrołęka Brak

Zapłacone

405. Trzaska Julita 440 DZ1,9 / K POL Siemnocha

Zapłacone

406. Tworkowski Mariusz 165 OP5 / M POL Ostrołęka Urząd Miasta Ostrołęki

Zapłacone

407. Tyszka Jakub 441 DZ1,9 / M POL Czerwin OKKK

Zapłacone

408. Tyszka Kornel 442 DZ1,9 / M POL Czerwin OKKK

Zapłacone

409. Tyszka Krzysztof 443 KM1,9 / M POL Czerwin OKKK

Zapłacone

410. Walczak Marcin 444 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

411. Walewacz Grzegorz 166 OP5 / M POL Ostrołęka Bez Treningu

Zapłacone

412. Warszawik Tomasz 445 KM1,9 / M POL Ostrolęka AmatorSportu

Zapłacone

413. Waszkiewicz Edyta 446 KM1,9 / K POL Ołdaki BBL

Zapłacone

414. Waszkiewicz Mateusz 447 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

415. Waszukanis Wiktor 448 DZ1,9 / M POL Czerwin Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

416. Wekwejt Patryk 167 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

417. Wesołowska-Górniak Katarzyna 449 KM1,9 / K POL Warszawa

Zapłacone

418. Wielk Andrzej 168 OP5 / M POL Antonie

Zapłacone

419. Wilczek Wojciech 450 KM1,9 / M POL Ostrołeka

Zapłacone

420. Wilk Katarzyna 169 OP5 / K POL Kadzidło

Zapłacone

421. Wilkowski Mirosław 170 OP5 / M POL Ostrołęka Agro-Metal Ostrołęka

Zapłacone

422. Wiśniewski Krzysztof 171 OP5 / M POL Laskowiec Amator_Sportu

Zapłacone

423. Wojcieszek Dorota 172 OP5 / K POL Radom

Zapłacone

424. Wojcieszek Piotr 173 OP5 / M POL Radom

Zapłacone

425. Wójcik Weronika 451 DZ1,9 / K POL Ostrołęka Poland

Zapłacone

426. Wójtowicz Robert 174 OP5 / M POL Ostrołęka Amator_Sportu

Zapłacone

427. Wroński Tomasz 175 OP5 / M POL Polska Monar

Zapłacone

428. Wysocka Anna 452 KM1,9 / K POL Suchowola

Zapłacone

429. Żabiński Jakuba 470 DZ1,9 / M POL Czerwin

Zapłacone

430. Żabiński Jarosław 471 KM1,9 / M POL Czerwin

Zapłacone

431. Zabora Janusz 453 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

432. Zaczkowski Adam 176 OP5 / M POL Ostrołęka Reebok Run Crew Ostrołęka

Zapłacone

433. Zalewska Hanna 454 DZ1,9 / K POL Ostrołęka Uks Atleta

Zapłacone

434. Zalewska Katarzyna 455 KM1,9 / K POL Ostrołęka Uks Atleta

Zapłacone

435. Zalewska Mariola 456 KM1,9 / K POL Dzwonek Szkoła Postawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

436. Zalewski Michał 177 OP5 / M POL Ostrołęka StarglassTeam

Zapłacone

437. Załęski Mariusz 457 KM1,9 / M POL Olszewo Borki

Zapłacone

438. Załuska Leszek 178 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

439. Zaorska Amelia 458 DZ1,9 / K POL Łady Mans Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

440. Zaorska Maja 459 DZ1,9 / K POL Łady Mans Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie

Zapłacone

441. Zaorski Robert 179 OP5 / M POL Ławy

Zapłacone

442. Zapert Bożena 460 KM1,9 / K POL Myszyniec

Zapłacone

443. Zapert Karolina 180 OP5 / K POL Klimki

Zapłacone

444. Zapert Krzysztof 181 OP5 / M POL Myszyniec

Zapłacone

445. Zdunek Daniel 461 KM1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

446. Żebrowska Beata 185 OP5 / K POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

447. Żebrowska Grażyna 472 KM1,9 / K POL Ostrołęka brak

Zapłacone

448. Żebrowska Małgorzata 473 KM1,9 / K POL Ostrołęka

Zapłacone

449. Żebrowski Piotr 474 DZ1,9 / M POL Ostrołęka APN

Zapłacone

450. Żebrowski Ryszard 475 70,1,9 / M POL Ostrołęka niezrzeszony

Zapłacone

451. Żebrowski Stanisław 476 DZ1,9 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

452. Zielińska Natalia 462 DZ1,9 / K POL Czerwin UKS Clan Ostrołęka

Zapłacone

453. Zieliński Łukasz 182 OP5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

454. Ziemak Andrzej 463 KM1,9 / M POL Siarki Siarki

Zapłacone

455. Ziemak Konstanty 464 DZ1,9 / M POL Siarki ZHR

Zapłacone

456. Ziemak Ksawery 465 DZ1,9 / M POL Siarki

Zapłacone

457. Ziemczyk Adam 183 OP5 / M POL Ostrołęka

Zapłacone

458. Żubrowski Adam 477 KM1,9 / M POL Szafranki Aktywnie i z Uśmiechem

Zapłacone

459. Żyjewski Szymon 478 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Żyjewski Team

Zapłacone

460. Żyjewski Tomasz 479 KM1,9 / M POL Ostrołęka Zyjewski Team

Zapłacone

461. Zyśk Bartłomiej 469 DZ1,9 / M POL Białobiel

Zapłacone

462. Zyskowska Miłka 466 DZ1,9 / K POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

463. Zyskowski Artur 184 OP5 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

464. Zyskowski Mieszko 467 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

465. Zyskowski Tyberiusz 468 DZ1,9 / M POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU