VIII Bieg Walentynkowy

Dąbrowa Górnicza, Hala Widowiskowo- Sportowa „Centrum”, Aleja Róż, Polska
10.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamaszek Iwona - NW_IND / K POL Mikołów Pani

Zapłacone

2. Adamiok Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Zabrze

Zapłacone

3. Adamus Aneta - NW_PARY / K POL Chorzów Ekipa Na Kijach

Zapłacone

4. Adamus Justyna - BIEG_IND / K POL Katowice LKS Imielin

Zapłacone

5. Adamus Marian - NW_PARY / M POL Bytom Silesia Nordic Team

Niezapłacone

6. Antosiak Martyna - BIEG_IND / K POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

7. Antosiewicz Bogusława - NW_PARY / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

8. Arkuszewski Maciej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

9. Augustyn Wojciech - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

10. Uczestnik anonimowy - NW_IND / K POL Dabrowa Gornicza

Niezapłacone

11. Baczyński Arek - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

12. Badek Kinga - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

13. Bagińska Dorota - BIEG_PARY / K POL Sławków

Zapłacone

14. Bąk Kasia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

15. Balura Edyta - BIEG_IND / K POL Lędziny

Zapłacone

16. Banaś Kamila - BIEG_PARY / K POL Bytom #KAMRATY

Zapłacone

17. Baniak Przemysław - BIEG_IND / M POL Zawiercie

Zapłacone

18. Barchanowska Lucyna - NW_PARY / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

19. Barglik Piotr - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

20. Bartas Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Katowice W pogoni za duchem

Zapłacone

21. Bartosik Monika - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

22. Bartosik Sebastian - BIEG_IND / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

23. Bazyl Adam - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

24. Będkowski Paweł - BIEG_PARY / M POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

25. Bednarczyk Magda - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

26. Bednarska Kinga - BIEG_PARY / K POL Koziegłówki

Zapłacone

27. Białas Bartosz - BIEG_IND / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

28. Bielecka Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Zapłacone

29. Bielecki Tomasz - BIEG_IND / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

30. Bień Mariusz - NW_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

31. Bień Natalia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

32. Błaszczok Jakub - BIEG_IND / M POL Rydułtowy

Zapłacone

33. Błaszczyk Adrian - NW_IND / M POL Częstochowa LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

34. Błaszczyszyn Łukasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

35. Bocheńska Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

36. Bogucka Kamila - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

37. Bok Jarosław - NW_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

38. Borchert Marcin - BIEG_PARY / M POL Świetochlowice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

39. Borcz Małgorzata - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

40. Borcz Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowskie

Niezapłacone

41. Borkowski Piotr - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Zapłacone

42. Boroń Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

43. Boroń Tomek - NW_PARY / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

44. Boryczka Szymon - BIEG_IND / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

45. Brodziak Rafal - BIEG_PARY / M POL Wręczyca Wielka AKTYWNA WRĘCZYCA

Zapłacone

46. Brodzińska Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Niezapłacone

47. Brożek Agata - BIEG_IND / K POL Sławniów

Zapłacone

48. Brudel Zbigniew - NW_IND / M POL Katowice Tkkf Czarni

Zapłacone

49. Bruzda Joanna - BIEG_PARY / K POL Będzin

Zapłacone

50. Brzdęk Anita - BIEG_IND / K POL Zawiercie Zawiercie Biega, Grupa Jura Pl, Lesni Olimpijczycy

Niezapłacone

51. Brzezina Józef Maciej - NW_PARY / M POL Sochaczew chodzezkijami.pl

Zapłacone

52. Brzózka Karina - BIEG_IND / K POL Świętochłowice

Zapłacone

53. Brzózka Norbert - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza 1974

Niezapłacone

54. Buchacz Kamil - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

55. Buchenfeld Jadwiga - NW_IND / K POL Kamieńskie Młyny

Zapłacone

56. Bucka Monika - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

57. Budek Grzegorz - BIEG_IND / M POL Łazy Palety PALEGO

Zapłacone

58. Bugański Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

59. Bujak Marek - BIEG_PARY / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

60. Bujok Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

61. Bulica Rafał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

62. Burakowska Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

63. Burek Gabriela - BIEG_IND / K POL Pawłowice Śląskie RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

64. Bury Janusz - BIEG_IND / M POL Będzin Run@Drum

Zapłacone

65. Bury Lidia - BIEG_IND / K POL Będzin Run@Drum

Zapłacone

66. Burzyńska Barbara - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

67. Burzyńska Beata - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

68. Cabaj Przemysław - BIEG_PARY / M POL Jaworzno Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

69. Carski Łukasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

70. Cebo Marta - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije

Zapłacone

71. Cebulska Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

72. Cesarz Jolanta - BIEG_PARY / K POL Myszków

Zapłacone

73. Cetnarska Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

74. Chałczyńska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

75. Chlewicka Magdalena - BIEG_PARY / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

76. Chojowski Oskar - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

77. Chowaniec Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu

Zapłacone

78. Chrapkiewicz Marek - BIEG_IND / M POL Pszczyna Szwagry Team Pszczyna/ Pszczyna Biega

Zapłacone

79. Chrobasik Adam - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

80. Chrobasik Monika - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

81. Chryst Dominika - BIEG_PARY / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

82. Chrzanowska Barbara - BIEG_PARY / K POL Będzin Zdzieraj kapcie

Zapłacone

83. Chrzanowski Czesław - NW_IND / M POL Sosnowiec MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA No.I

Niezapłacone

84. Chrząszcz Józef - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

85. Chudy Krzysztof - BIEG_IND / M POL Częstochowa

Niezapłacone

86. Chudzik Joanna - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

87. Cichy Maria - BIEG_PARY / K POL Radzionków

Zapłacone

88. Ciemnołoński Genadiusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

89. Cieśla Grzegorz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza AUMA Polska

Zapłacone

90. Ciołek Łukasz - BIEG_IND / M POL Będzin Brembo

Zapłacone

91. Cis Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec CIS

Niezapłacone

92. Cis Monika - BIEG_IND / K POL Sosnowiec CITY-CROSS ZAGÓRZE

Niezapłacone

93. Ciszewska Anna - NW_IND / K POL Skałka Grupa Jura.pl

Zapłacone

94. Ciszewska Violetta - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

95. Cłapka Urszula - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Niezapłacone

96. Cyrnal Barbara - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

97. Czajka Emilia - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec Bikehead

Zapłacone

98. Czapska Ewa - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

99. Czapura Elżbieta - NW_IND / K POL Siemianowice Śląskie Pani

Zapłacone

100. Czarnota Piotr - BIEG_IND / M POL Jaworzno

Niezapłacone

101. Czech Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

102. Czech Marzena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

103. Czekajski Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

104. Czempiel Mateusz - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

105. Czerw Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

106. Czopek Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Jaworzno Mckis Jaworzno

Niezapłacone

107. Czopek Małgorzata - NW_IND / K POL Skałka Grupa Jura

Zapłacone

108. Czub Jarosław - NW_IND / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

109. Czubala Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

110. Dąbrowiak Krzysztof - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

111. Dąbrowiak Marcin - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

112. Dadaś Janusz - BIEG_PARY / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

113. Damek Ania - BIEG_PARY / K POL Bestwina

Zapłacone

114. Damięcka Magda - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

115. Darsicka-Mączka Roksana - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

116. Darska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Zawiercie Leśni Olimpijczycy

Zapłacone

117. De Lambert Bartek - BIEG_PARY / M POL Ruda Śląska W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

118. Dębska Eleonora - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

119. Dędek Gerard - BIEG_IND / M POL Będzin Saint-Gobain SQUAD

Zapłacone

120. Delewska Dorota - BIEG_PARY / K POL Zabrze Night Runners

Zapłacone

121. Depta Łukasz - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

122. Depta Michał - BIEG_PARY / M POL Racibórz

Zapłacone

123. Długołęcki Arkadiusz - NW_IND / M POL Sosnowiec Saint-gobain Squad

Niezapłacone

124. Długosz Agata - BIEG_PARY / K POL Tychy Spla Tychy/tgb Lake Runners/nessi Team

Zapłacone

125. Dobrzyńska Aldona - NW_IND / K POL Żory RUNwDAL

Zapłacone

126. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / K POL Nakło Śląskie

Zapłacone

127. Domin Krystyna - NW_IND / K POL Siemianowice MK TEAM

Niezapłacone

128. Dominik Sylwester - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Dawna Dąbrowa

Zapłacone

129. Dorobisz Magda - BIEG_PARY / K POL Będzin

Zapłacone

130. Dorobisz Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

131. Dors Grzegorz - NW_IND / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

132. Dors Łukasz - NW_IND / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

133. Draus Leszek - BIEG_IND / M POL Chorzów

Zapłacone

134. Draus Wojciech - BIEG_IND / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

135. Drozd Krystyna - NW_PARY / K POL Bytom

Zapłacone

136. Duch Dawid - BIEG_IND / M POL Mysłowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

137. Duda Anna - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

138. Duda Anna - BIEG_PARY / K POL Będzin #GrodziecRun

Niezapłacone

139. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / K POL Olkusz

Zapłacone

140. Duda Łukasz - BIEG_IND / M POL Chorzów BATORY LOTO

Niezapłacone

141. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

142. Dudek Donata - BIEG_PARY / K POL Chorzów

Zapłacone

143. Dudek Sandra - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Klub Uczniowski AZS WSZOP

Zapłacone

144. Dudziak Ryszard - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

145. Dudzicz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

146. Dudzicz Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

147. Uczestnik anonimowy - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

148. Duliban Joanna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

149. Durzyński Artur - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

150. Dutkiewicz Tomasz - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

151. Dworaczek Nina - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

152. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Dxvxdcvfgbcxgbv

Niezapłacone

153. Dydziak Iwona - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Bolero team

Zapłacone

154. Dylag Roman - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

155. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Będzin A-Team

Zapłacone

156. Dynia Krystian - BIEG_PARY / M POL Pawłowice

Niezapłacone

157. Dyrcz Anna - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

158. Dziąbor Andrzej - BIEG_IND / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

159. Działowski Dariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

160. Dziechciarz-Duda Joanna - BIEG_PARY / K POL Zawiercie Jura. Pl

Niezapłacone

161. Dzienniak-Pulina Daniela - BIEG_IND / K POL Będzin srs aktywna dąbrowa

Niezapłacone

162. Dziewirz Aurelia - BIEG_IND / K POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

163. Dziopa Dariusz - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

164. Dziubek Dominika - BIEG_PARY / K POL Zasole-Bielańskie

Zapłacone

165. Eisler Anna - BIEG_IND / K POL Cięcina Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

166. Eisler Tomasz - BIEG_IND / M POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

167. Fajer Dorota - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

168. Fertykowski Dawid - BIEG_PARY / M POL Gliwice

Niezapłacone

169. Fijołek Justyna - BIEG_IND / K POL Będzin Run&Fun Team

Niezapłacone

170. Filek Adrian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

171. Florkiewicz Sławomir - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

172. Foks Anna - BIEG_IND / K POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

173. Foks Damian - BIEG_IND / M POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

174. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Zawiercie CKS Budowlani Częstochowa

Zapłacone

175. Franica Mateusz - BIEG_IND / M POL Zabrze Mateusz Franica

Zapłacone

176. Franki Marcin - NW_PARY / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

177. Furman Sylwia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

178. Fus Julia - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

179. Gabryś Monika - BIEG_IND / K POL Ruda Ślaska

Zapłacone

180. Gaj Monika - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Niezapłacone

181. Gajewski Irek - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

182. Gałązka Julia - NW_IND / K POL Janów 2001

Zapłacone

183. Gancarczyk Klaudia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

184. Garbacz Łukasz - BIEG_PARY / M POL Będzin Ważka Team

Zapłacone

185. Gardyński Paweł - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

186. Garncarz Damian - BIEG_PARY / M POL Zawiercie

Zapłacone

187. Garyga Łukasz - BIEG_PARY / M POL Gliwice Runhogs

Zapłacone

188. Gaś Daniel - BIEG_PARY / M POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

189. Gąsior Katarzyna - BIEG_IND / K POL Pawłowice

Niezapłacone

190. Gawrońska Dorota - BIEG_IND / K POL Katowice Team Papry

Zapłacone

191. Gazda Dorota - NW_PARY / K POL Katowice Stadion Śląski

Zapłacone

192. Gdowski Sławomir - BIEG_PARY / M POL Gliwice Spasione Miśki

Zapłacone

193. Gębska Joanna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

194. Gembicka Ewa - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

195. Gibas Amanda - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

196. Giemza Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza BREMBO

Zapłacone

197. Gierczak Piotr - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Wolnobieg Sosnowiec

Niezapłacone

198. Gil Iwona - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

199. Glanowska Grażyna - NW_IND / K POL Gdańsk Sławkowskie Włóczykije samo się nie przejdzie

Zapłacone

200. Gliniecki Dominik - BIEG_PARY / M POL Czarków 3sticks

Zapłacone

201. Glonek Sebastian - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

202. Głąb Małgorzata - NW_IND / K POL Łazy

Zapłacone

203. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

204. Goc Edyta - BIEG_IND / K POL Bytom

Zapłacone

205. Gocałek Wiesław - BIEG_PARY / M POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

206. Goleniak Ewelina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

207. Góra Michał - BIEG_PARY / M POL Ożarowice #GrodziecRun

Zapłacone

208. Góral Alina - BIEG_IND / K POL Mysłowice

Niezapłacone

209. Góral Izabela - BIEG_PARY / K POL Łazy

Niezapłacone

210. Górna Maria - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

211. Górnik Jerzy - NW_IND / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

212. Górska Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Katowice

Zapłacone

213. Górska Marta - BIEG_IND / K PCN Kstowice A-Team

Zapłacone

214. Gorus Anna - BIEG_IND / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

215. Goryczka Tomasz - BIEG_PARY / M POL Katowice Lubię Burpees

Zapłacone

216. Grabda Zofia - NW_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

217. Grabowska Sylwia - BIEG_IND / K POL Katowice UKS Orzeł Katowice

Zapłacone

218. Groborz Karolina - BIEG_IND / K POL Zabrze Fundacja Biegamy z Sercem

Zapłacone

219. Grzebieluch Elżbieta - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

220. Grzelec Grażyna - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

221. Grzesiak Justyna - BIEG_PARY / K POL Sławków

Niezapłacone

222. Grzywa Rafał - BIEG_PARY / M POL Czarków 3sticks

Zapłacone

223. Uczestnik anonimowy - NW_IND / M POL Mosina

Zapłacone

224. Grzywocz Irena - NW_IND / K POL Mosina

Zapłacone

225. Guenet Eloi - BIEG_PARY / M POL

Zapłacone

226. Gutowska Urszula - BIEG_PARY / K POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

227. Gwioździk Elżbieta - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

228. Gwioździk Sławek - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

229. Hajduk Barbara - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

230. Hajduk-Dołba Monika - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije

Zapłacone

231. Haładus Marcin - BIEG_IND / M POL Miłość Brembo

Zapłacone

232. Hanak Rafał - BIEG_IND / M POL Psary Opp Katowice

Zapłacone

233. Hanasiewicz Marcin - BIEG_PARY / M POL Czeladź

Zapłacone

234. Handy Samanta - BIEG_IND / K POL Kęty PoWoli do celu

Zapłacone

235. Hangiel Monika - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

236. Hankus Julia - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

237. Haratyk Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

238. Haufa Dariusz - BIEG_PARY / M POL Katowice

Zapłacone

239. Hauke Iwona - NW_IND / K POL Siemonia Bobry Walking

Zapłacone

240. Herman Anna - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie Runonline

Niezapłacone

241. Hołubowicz Marek - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec I AM Wellness

Zapłacone

242. Horzela Małgorzata - NW_PARY / K POL Mikołów CUDA NA KIJACH

Niezapłacone

243. Hryndio Irena - NW_PARY / K POL Katowice STADION ŚLĄSKI

Zapłacone

244. Hrynkiewicz Izabela - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

245. Huchro Tomasz - BIEG_IND / M POL Mysłowice

Zapłacone

246. Hudaszek Joanna - BIEG_IND / K POL Wojkowice

Zapłacone

247. Hudy Damian - BIEG_IND / M POL Słowik Sportczesna

Niezapłacone

248. Hudy Katarzyna - BIEG_IND / K POL Słowik Sportczesna

Niezapłacone

249. Hycnar Katarzyna - BIEG_IND / K POL Czeladz #czeladzbiega

Zapłacone

250. Idzik Irena - BIEG_PARY / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

251. Imiołek Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Pilchowice ED-CERT RUN

Zapłacone

252. Imiołek Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Pilchowice ED-CERT RUN

Niezapłacone

253. Iwan Piotr - BIEG_IND / M POL Rybnik

Niezapłacone

254. Iwanecki Jarosław - BIEG_IND / M POL Orzesze AUMA POLSKA

Zapłacone

255. Iwanejko Izabela - BIEG_IND / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

256. Iwanicka Alina - BIEG_IND / K POL Kietrz Ks gryf kietrz

Niezapłacone

257. Izdebska Anna - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

258. Jabłońska Anna - BIEG_PARY / K POL Mysłowice

Zapłacone

259. Jabłoński Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Ottima Plus

Zapłacone

260. Jabłoński Marek - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Ottima Plus

Zapłacone

261. Jach Jolanta - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

262. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

263. Jagodzińska Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza spontan speed

Zapłacone

264. Jakubowska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dg-Pyrzyce Pogoria Biega

Niezapłacone

265. Jakubowski Mariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

266. Jama Lucyna - BIEG_IND / K POL Sławków

Zapłacone

267. Jamróz Kamil - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska Lubię burpees

Zapłacone

268. Janik Bogdan - BIEG_IND / M POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

269. Jankowska Becia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec WIRUSY

Zapłacone

270. Jankowska Iwona - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

271. Jankowska Joanna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

272. Jankowski Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

273. Janoszka Piotr - BIEG_IND / M POL Wodzisław Śląski BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

274. Janus Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

275. Jarawka Natalia - BIEG_IND / K POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

276. Jaremczuk Michał - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

277. Jarząbek Mariusz - BIEG_PARY / M POL Jaworzno

Zapłacone

278. Jasica Mateusz - BIEG_IND / M POL Sławków Kusy Bukowno

Zapłacone

279. Jasińska Patrycja - BIEG_PARY / K POL Tychy

Zapłacone

280. Jaworska Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza URBAŃCZYK DZIADU TEAM

Zapłacone

281. Jaworska Anna - BIEG_IND / K POL Starachowice

Zapłacone

282. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

283. Jędrzejewski Krzysztof - BIEG_IND / M POL Sosnowiec AUMA Polska

Zapłacone

284. Jendyk Anna - BIEG_IND / K POL Jaworzno Wataha

Zapłacone

285. Jezusek Barbara - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

286. Jokiel Marta - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

287. Jurczyńska Joanna - NW_IND / K POL Rzeszów

Zapłacone

288. Jureczko Joanna - BIEG_IND / K POL Bytom Lecymy durś

Zapłacone

289. Ka Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

290. Kacuga Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

291. Kaczkiewicz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

292. Kaczmarek Agata - BIEG_PARY / K POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

293. Kaczmarek Ewa - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

294. Kaczorek Robert - BIEG_PARY / M POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

295. Kajca Mirosław - NW_PARY / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

296. Kajzer Damian - BIEG_IND / M POL Bedzin

Zapłacone

297. Kajzer Robert - BIEG_IND / M POL Pawłowice

Niezapłacone

298. Kalaga Małgorzata - NW_IND / K POL Chruszczobród Grupa JuraPL

Zapłacone

299. Kaleta Karol - BIEG_PARY / M POL Tychy 40-Latek Tychy

Zapłacone

300. Kalinowski Emil - BIEG_IND / M POL Czeladź #CzeladzBiega

Niezapłacone

301. Kała Dagmara - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

302. Kałczuga Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

303. Kałczuga Weronika - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

304. Kamiński Zbigniew - BIEG_IND / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Zapłacone

305. Kamionka Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Kolbark Paskambiega

Zapłacone

306. Kania Paweł - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain SQUAD

Zapłacone

307. Kapa Tomaszek - BIEG_PARY / M POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

308. Karcz Dorota - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

309. Karólczak Maciej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

310. Kasperczyk Joanna - NW_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

311. Kasprowski Radosław - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec Ghostbikers

Zapłacone

312. Kasprzyk Justyna - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

313. Kaszuba Katarzyna - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

314. Kaszuba Łukasz - BIEG_IND / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

315. Kawczyński Radosław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Urodzeni biegacze

Zapłacone

316. Kawulak Kazimierz - BIEG_IND / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

317. Kawulak Kazimierz - BIEG_IND / M POL Jaworzno kb mckis jaworzno

Niezapłacone

318. Kędzierska Izabela - BIEG_IND / K POL Dąbrowagórnicza

Zapłacone

319. Kędzior Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

320. Kidawa-Wysocka Ilona - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

321. Kiecka Ewelina - BIEG_PARY / K POL Orzesze

Zapłacone

322. Kiełkowski Michał - BIEG_IND / M POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

323. Kistela Krystian - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

324. Klaja Piotr - BIEG_PARY / M POL Katowice Aktywni Inaczej

Zapłacone

325. Klejszta Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Mysłowice #czeladzbiega

Zapłacone

326. Klim Katarzyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Team Urodzeni BIegacze

Zapłacone

327. Klimasara Magdalena - BIEG_PARY / K POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

328. Kłosuń Dariusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec DTW

Niezapłacone

329. Kłysko Mariola - NW_IND / K POL Wierbka

Zapłacone

330. Kmera Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain-Squad

Zapłacone

331. Kmita Jadwiga - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

332. Kobus Ewelina - BIEG_PARY / K POL Katowice

Zapłacone

333. Kocjan Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Olkusz

Zapłacone

334. Kokot Tomasz - BIEG_PARY / M POL Ruda Śląska Ruda Śląska

Zapłacone

335. Kolarczyk Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

336. Kołak Alicja - BIEG_IND / K POL Gliwice

Zapłacone

337. Kołak Szymon - BIEG_IND / M POL Pyskowice

Zapłacone

338. Kołek Adam - NW_PARY / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

339. Kołek Patryk - NW_IND / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

340. Kołodziej Dariusz - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

341. Kołodziej Joanna - NW_IND / K POL Ruda Śląski Stadion Śląski

Zapłacone

342. Kołodziejczyk Adam - BIEG_IND / M POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

343. Kołton Helena - NW_IND / K POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

344. Koniec Mariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

345. Konopka Teresa - NW_PARY / K POL Sławków Włóczy Kije

Zapłacone

346. Konsek Paweł - BIEG_PARY / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

347. Kopeć Krystian - BIEG_PARY / M POL Ryczowek

Zapłacone

348. Kopeć Mateusz - BIEG_PARY / M POL Ryczówek

Zapłacone

349. Uczestnik anonimowy - BIEG_PARY / K POL Gliwice

Zapłacone

350. Korczak Oliwia - BIEG_PARY / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

351. Kościelniak Józef - BIEG_IND / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

352. Kościelniak Milena - BIEG_PARY / K POL Mikołów

Zapłacone

353. Kosiec Magdalena - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

354. Kosiński Dominik - BIEG_IND / M POL Będzin Saint-Gobain Squad

Zapłacone

355. Kostrzewiński Łukasz - BIEG_PARY / M POL Częstochowa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

356. Kotarba Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

357. Kotowicz Bernadetta - BIEG_IND / K POL Kędzierzyn Koźle Mamy- biegamy Gliwice

Niezapłacone

358. Kotula Jakub - NW_PARY / M POL Katowice UNIA MIAST

Zapłacone

359. Kotuliński Tomasz - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec Bikehead

Zapłacone

360. Kowacka Elżbieta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

361. Kowalczyk Joanna - NW_IND / K POL Kraków LUX TORPEDA Małopolska

Zapłacone

362. Kowalczyk Tadeusz - NW_IND / M POL Kraków

Zapłacone

363. Kowalik Dorota - BIEG_IND / K POL Rędziny

Zapłacone

364. Kowalik Ilona - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

365. Kowalska-Panzegrau Ewa - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

366. Kowalski Adam - BIEG_IND / M POL

Zapłacone

367. Kowalski Grzegorz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

368. Kowalski Krzysztof - BIEG_PARY / M POL Mikołów STS Biegaton Mikołów - KIA Etrans

Zapłacone

369. Kozak Piotr - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Zapłacone

370. Kozar Łukasz - BIEG_PARY / M POL Strzyżowice

Zapłacone

371. Kozieł Mateusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Pocancerowani

Zapłacone

372. Kozik Rafał - BIEG_IND / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

373. Kozłowski Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

374. Koźmiński Mirosław - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

375. Krainski Piotr - BIEG_IND / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

376. Krajewski Damian - BIEG_IND / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Niezapłacone

377. Krawczyk Dawid - BIEG_IND / M POL Wiesiółka Biegaj Z Bananem

Niezapłacone

378. Krawczyk Klaudia - NW_PARY / K POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem / Wkurw_team

Zapłacone

379. Kreft Sylwia - BIEG_IND / K POL Bytom

Zapłacone

380. Król Krzysztof - BIEG_IND / M POL Będzin Mouse In House

Zapłacone

381. Król Zbigniew - BIEG_PARY / M POL Sławków KingTeam

Niezapłacone

382. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

383. Kruk Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

384. Kruz Joana - BIEG_IND / K POL Myszków

Zapłacone

385. Kryczek Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza TEAM URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

386. Kryska Aleksandra - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

387. Księżopolski Mariusz - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

388. Kubaczka-Ligenza Sylwia - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

389. Kubiak Aneta - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

390. Kubiak Edyta - BIEG_IND / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

391. Kubicius Mirosław - BIEG_PARY / M POL Pogwizdów Pipury

Zapłacone

392. Kubicka Brygida - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

393. Kuc Zbigniew - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Run @ Drum

Zapłacone

394. Kucharska-Kielan Urszula - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza Najprzóg Bugaj

Zapłacone

395. Kuciel Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Jaworzno

Zapłacone

396. Kuczera Damian - BIEG_PARY / M POL Trzebiel

Niezapłacone

397. Kukiełka Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec

Zapłacone

398. Kukla Agata - BIEG_IND / K POL Brzeszcze PoWoli do Celu

Zapłacone

399. Kuliński Maciej - BIEG_IND / M POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Niezapłacone

400. Kułakowska Monika - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza w pogoni za duchem

Niezapłacone

401. Kurpiewski Sebastian - BIEG_IND / M POL Częstochowa Brembo

Zapłacone

402. Kurtok Arkadiusz - BIEG_PARY / M POL Katowice KMP Bytom

Zapłacone

403. Kurtyka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

404. Kurz Marek - BIEG_PARY / M POL Katowice

Zapłacone

405. Kuwik Marta - BIEG_PARY / K POL Mysłowice

Zapłacone

406. Kuźniak Joanna - BIEG_IND / K POL Ryczów

Niezapłacone

407. Kuźnik Sylwia - BIEG_IND / K POL Bytom

Zapłacone

408. Kuźnik Wojciech - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

409. Kwiecińska Danuta - NW_IND / K POL Będzin

Zapłacone

410. Kwieciński Donat - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

411. Lachowski Jacek - BIEG_PARY / M POL Chorzow

Zapłacone

412. Lar Bartosz - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

413. Laskowski Sebastian - BIEG_PARY / M POL Gliwice KATA GURUMA Gliwice

Zapłacone

414. Lech Miłosz - BIEG_PARY / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

415. Leski Józef - NW_IND / M POL Zawiercie Grupa Jura.PL

Zapłacone

416. Leśniak Edyta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

417. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / K POL Czeladź A-team

Zapłacone

418. Lewandowska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

419. Lichota Wojciech - BIEG_IND / M POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

420. Lichtenberg Karina - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

421. Lisiewski Tomasz - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

422. Litwinczuk Gabriel - BIEG_PARY / M POL Klucze Olkuszbiega.pl

Zapłacone

423. Lotarska Marlena - NW_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

424. Lubas Grzegorz - BIEG_IND / M POL Zawiercie Leśni Olimpijczycy

Zapłacone

425. Luboń Jarek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

426. Luboń Łukasz - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

427. Uczestnik anonimowy - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

428. Ludwikowska Paulina - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

429. Lulko Magdalena - BIEG_PARY / K POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

430. Lupa Andrzej - NW_PARY / M POL Sosnowiec

Zapłacone

431. Łaba Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Bytom #KAMRATY

Zapłacone

432. Łączyk Jerzy - NW_PARY / M POL Czeladź

Zapłacone

433. Łaś Anna - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

434. Łazarz Dorota - BIEG_IND / K POL Bytom BMW TEAM

Zapłacone

435. Łoskot Aneta - BIEG_IND / K POL Warszowice

Niezapłacone

436. Łoszajć Justyna - NW_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

437. Łukasik Zbigniew - NW_IND / M POL Dąbrowa Gornicza

Zapłacone

438. Łukaszewska Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

439. Łuszcz Konrad - BIEG_IND / M POL Będzin #GrodziecRun

Zapłacone

440. Łyczak Agnieszka - BIEG_IND / K POL Knurow

Zapłacone

441. Machowski Jan - NW_IND / M POL Koziegłowy Leśne Ludki Zarki Letnisko

Zapłacone

442. Maciaszczyk Monika - BIEG_IND / K POL Chorzów

Zapłacone

443. Maciejczyk Witold - BIEG_IND / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

444. Mączka Krystian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Team Urodzeni Biegacze

Zapłacone

445. Madej Anna - BIEG_IND / K POL Katowice Vege Runners

Zapłacone

446. Madej Gabriela - BIEG_PARY / K POL Tychy

Zapłacone

447. Madej Maria - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

448. Majcher Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Zapłacone

449. Majewski Andrzej - BIEG_IND / M POL Kłodzko

Zapłacone

450. Majewski Łukasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

451. Majewski Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Maj Music

Zapłacone

452. Majos Tamara - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Niezapłacone

453. Majowski Michał - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

454. Malara Dalia - BIEG_IND / K POL Zabrze Carbon Race Team

Zapłacone

455. Malec Katarzyna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

456. Malicki Sebastian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

457. Malinowski Adrian - BIEG_IND / M POL Będzin #czeladzbiega

Niezapłacone

458. Małek Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Boruszowice

Zapłacone

459. Małka Marian - NW_PARY / M POL Gliwice

Niezapłacone

460. Małysek-Zieleniec Liliana - NW_IND / K POL Będzin

Niezapłacone

461. Marcinkowska Beata - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

462. Marczak Ewelina - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

463. Marecki Marek - BIEG_IND / M POL Będzin Winiarstwo Marecki

Zapłacone

464. Maślankiewicz Grażyna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

465. Maszczyńska-Skalik Ania - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

466. Materny Anna - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

467. Materzok Łukasz - BIEG_PARY / M POL Radlin Ochotnicza Straż Pożarna Biertułtowy

Zapłacone

468. Matusiak Marcin - BIEG_IND / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

469. Matyjaszczyk Beata - BIEG_PARY / K POL Chorzów

Zapłacone

470. Mazan Justyna - BIEG_IND / K POL Twardowice

Zapłacone

471. Mazur Brygida - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

472. Mazur Jakub - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Zapłacone

473. Mazur Krzysztof - BIEG_IND / M POL Gliwice

Zapłacone

474. Mazur Krzysztof - BIEG_IND / M POL Częstochowa

Zapłacone

475. Mętlak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Niezapłacone

476. Michalak Teresa - NW_IND / K POL Bielsko Biala Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

477. Michalska Weronika - BIEG_IND / K POL Radzionków

Zapłacone

478. Michniewicz Tadeusz - BIEG_IND / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

479. Michta Andrzej - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Zapłacone

480. Mielnik Andrzej - BIEG_IND / M POL Myszków Leśne Ludki Żarki Letnisko

Zapłacone

481. Mieszczanin Joanna - NW_PARY / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

482. Mika Szymon - BIEG_PARY / M POL Mikołów

Zapłacone

483. Milik Dagmara - BIEG_PARY / K POL Chorzów

Zapłacone

484. Milkowski Rafał - BIEG_PARY / M POL Rybnik Dectahlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

485. Miśkiewicz Lucyna - BIEG_PARY / K POL Zawiercie Warto biegać Zawiercie

Zapłacone

486. Miskowiec Agnieszka - BIEG_IND / K POL Jastrzębie Zdrój KB FARTLEK

Zapłacone

487. Miszczak Damian - BIEG_PARY / M POL Imielin Imielin Biega

Zapłacone

488. Miszczak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

489. Mizgała Mariusz - NW_PARY / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

490. Mlak Anna - BIEG_IND / K POL Jaworzno REBELLION OF FREE RUNNERS

Niezapłacone

491. Mlynarkiwicz Mateusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

492. Młodzińska Danka - BIEG_IND / K POL Brzeziny Kolonia Sportczesna

Niezapłacone

493. Mokry Bastek - BIEG_IND / M POL Mysłowice

Zapłacone

494. Moliński Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

495. Morawiec Stefania - BIEG_PARY / K POL Głogówek

Zapłacone

496. Mosór Mariusz - BIEG_PARY / M POL Klucze Lisy Pustyni

Zapłacone

497. Możejko Artur - BIEG_IND / M POL Poarj Prosave

Zapłacone

498. Mrożek Zbigniew - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Niezapłacone

499. Mucha Kazimierz - BIEG_IND / M POL Bytom ....

Zapłacone

500. Mularczyk Agnieszka - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Zapłacone

501. Musioł Grzegorz - BIEG_IND / M POL Tychy

Niezapłacone

502. Muskała Mateusz - NW_IND / M POL Sosnowiec WIRUSY

Zapłacone

503. Myśliwiec Monika - BIEG_IND / K POL Brzeszcze

Zapłacone

504. Myszkowska Julia - BIEG_PARY / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

505. Nabrdalik Paweł - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

506. Najbor Rafał - BIEG_PARY / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

507. Nawrocka Danuta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team

Zapłacone

508. Nec Dominika - BIEG_PARY / K POL Mysłowice #wkurw team

Zapłacone

509. Nędza Jadwiga - BIEG_IND / K POL Katowice Ała Ała

Zapłacone

510. Niciejewska Jolanta - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

511. Niciejewska-Mazur Dominika - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

512. Niedziela Joanna - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

513. Niedźwiedź Sławomir - BIEG_IND / M POL Chorzów BATORY LOTO

Niezapłacone

514. Niemiec Halina - BIEG_IND / K POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

515. Niepsuj Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

516. Nogaj Sławomir - BIEG_PARY / M POL Dabrowa Górnicza Aktywni po 40-sce

Zapłacone

517. Non Grata Persona - BIEG_IND / M POL Mikołów

Niezapłacone

518. Nosal Anna - BIEG_PARY / K POL Świętochłowice

Zapłacone

519. Nowacka Amelia - BIEG_IND / K POL Sławków

Niezapłacone

520. Nowak Agnieszka - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

521. Nowak Agnieszka - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

522. Nowak Andrzej - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Cross Box Evolution

Niezapłacone

523. Nowak Grzegorz - NW_IND / M POL Czeladz TKKF SATURN CZELADZ

Zapłacone

524. Nowak Klaudia - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

525. Nowak Krzysztof - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

526. Nowak Radosław - BIEG_PARY / M POL Będzin

Niezapłacone

527. Nowak Zenon - BIEG_IND / M POL Woźniki 1971

Zapłacone

528. Nowakowska Alina - NW_IND / K POL Żory Runwdal

Zapłacone

529. Noworzyn-Pilch Ewa - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

530. Oboz Paweł - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

531. Ochenduszko Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

532. Ocysek Zygmunt - NW_IND / M POL Katowice

Zapłacone

533. Okrajni Przemek - BIEG_IND / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

534. Okraska Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Będzin

Zapłacone

535. Olbrich Barbara - BIEG_PARY / K POL Świętochłowice Śląsk Runnes

Niezapłacone

536. Oleksy Krzysztof - BIEG_IND / M POL Katowice ADS Masna

Zapłacone

537. Olesińska Martyna - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza w pogoni za duchem

Zapłacone

538. Olszewska Monika - BIEG_PARY / K POL Będzin Irun4fun

Zapłacone

539. Olszewski Artur - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza parkrun Katowice

Zapłacone

540. Opuchlik Aleksandra - BIEG_IND / K POL Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

541. Opuchlik Tomasz - BIEG_IND / M POL Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

542. Opyrchał-Bednarz Justyna - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

543. Osadnik Magdalena - BIEG_PARY / K POL Orzech MDT

Zapłacone

544. Ościłowicz Ewa - NW_IND / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

545. Osowska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

546. Pabich Aneta - BIEG_PARY / K POL Katowice

Zapłacone

547. Pacyna Danuta - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

548. Pająk Grazyna - NW_IND / K POL Goczalkowice Wlóczy-kijki

Zapłacone

549. Pająk Klaudia - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

550. Pajestka Katarzyna - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

551. Pala-Skrzypczyk Danuta - NW_IND / K POL Złoty Potok KABEX Podkowa Janów

Zapłacone

552. Paliga Krzysztof - BIEG_IND / M POL Katowice Uniwersytet Śląski

Zapłacone

553. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Imielin

Zapłacone

554. Pancerz Mariusz - BIEG_PARY / M POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

555. Panek Agata - BIEG_IND / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

556. Pańkowski Bartłomiej - BIEG_IND / M POL Będzin Tymbar Team

Zapłacone

557. Paruzel-Osojca Joanna - BIEG_PARY / K POL Ornontowice Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

558. Paś Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

559. Pasławska Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

560. Paszewski Zbigniew - BIEG_IND / M POL Częstochowa LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

561. Pawełek Patrycja - BIEG_PARY / K POL Warszowice

Zapłacone

562. Pawlaczyk Adam - BIEG_IND / M POL Katowice BWM team

Zapłacone

563. Pawlik Katarzyna - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

564. Pawlus-Dusik Beata - BIEG_IND / K POL Brzuśnik Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

565. Pawłowski Rafał - BIEG_IND / M POL Zabrze

Zapłacone

566. Pawłowski Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

567. Perlak Magdalena - BIEG_PARY / K POL Katowice

Zapłacone

568. Pernikoza Michał - BIEG_IND / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

569. Piasecka-Wszoła Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

570. Piaskowska Anna Świderska - BIEG_IND / K POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

571. Pidanty Łukasz - BIEG_PARY / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

572. Piekarczyk Joanna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

573. Pieniążek Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Czeladź

Zapłacone

574. Pierchała Joanna - BIEG_PARY / K POL Łubki

Zapłacone

575. Pietrzykowska Marzena - NW_IND / K POL Złoty Potok Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

576. Pietrzynski Łukasz - BIEG_PARY / M POL Będzin Chruminatorzy

Zapłacone

577. Pikuła Jacek - BIEG_IND / M POL Bieruń Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

578. Pilecki Piotr - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec #BBKTS

Zapłacone

579. Pilszczek Kasia - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

580. Piłko Marcin - BIEG_PARY / M POL Dabrowa Gornicza Kocham Biegać

Zapłacone

581. Piórkowski Krzysztof - BIEG_PARY / M POL Będzin W Pogoni za Duchem

Zapłacone

582. Piórkowski Marek - BIEG_PARY / M POL Będzin W Pogoni za Duchem

Zapłacone

583. Piórkowski Przemysław - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni za duchem / AZS Uniwersytet Śląski

Zapłacone

584. Piotrowska Eliza - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Zapłacone

585. Piotrowski Maciej - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

586. Piotrowski Mieczysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

587. Piskorz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

588. Piwowarczyk Natalia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza BENTELER

Zapłacone

589. Pliżga-Wojtunik Adriana - NW_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza Sportowa Dąbrowa

Zapłacone

590. Pluciński Paweł - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

591. Pluszczyk Marcin - BIEG_PARY / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

592. Płoska Monika - BIEG_PARY / K POL Łazy Galen Team

Zapłacone

593. Płuchowska Grazyna - BIEG_IND / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

594. Podkowa Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

595. Podolak Alfred - BIEG_IND / M POL Pyskowice LAKS FRETPOL

Zapłacone

596. Podolak Teresa - NW_IND / K POL Pyskowice LAKS FRETPOL

Zapłacone

597. Podsiadło Łukasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

598. Polak Łukasz - BIEG_IND / M POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

599. Połoński Andrzej - BIEG_IND / M POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

600. Popielewicz Karolina - BIEG_IND / K POL Mikołów Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

601. Popielewicz Marek - BIEG_PARY / M POL Katowice Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

602. Porwit-Wójcik Dorota - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

603. Powązka-Nabiałek Aleksandra - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza FitOlaa

Zapłacone

604. Probierz Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

605. Prokop Elżbieta - BIEG_IND / K POL Gliwice Biegaj z trenerami

Zapłacone

606. Prokopiuk Adriana - BIEG_IND / K POL Jastrzębie Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

607. Przybylski Andrzej - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

608. Przybylski Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

609. Przyłucka Grażyna - BIEG_IND / K POL Preczów GRAMMI

Zapłacone

610. Przyłucki Grzegorz - BIEG_IND / M POL Preczów

Zapłacone

611. Pszczoła Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

612. Ptas Jolanta - NW_IND / K POL Czeladz Mosir tkkd saturn czeladz

Zapłacone

613. Pudelko Dominika - BIEG_IND / K POL Imielin

Niezapłacone

614. Pudelko Wojciech - BIEG_IND / M POL Imielin

Niezapłacone

615. Puszer Marian - NW_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

616. Pyka Robert - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza DALMACIJA Food Truck

Zapłacone

617. Pyrek Agnieszka - BIEG_IND / K POL Kraków

Niezapłacone

618. Pytel Janusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Truchtacz Mysłowice

Niezapłacone

619. Pyzik Marcin - BIEG_PARY / M POL Jastrzębie-Zdrój KB Fartlek

Zapłacone

620. Racinowski Piotr - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

621. Raczek Klaudia - BIEG_IND / K POL Katowice Biegam Sobie

Niezapłacone

622. Radzieta Anna - BIEG_PARY / K POL Czeladź

Zapłacone

623. Raff Damian - NW_PARY / M POL Tychy RUNHOGS TYCHY

Zapłacone

624. Rajczyk Włodzimierz - NW_IND / M POL Żarki Letnisko LeśneLudki Żarki Letnisko

Zapłacone

625. Rajek Magdalena - NW_IND / K POL Częstochowa

Zapłacone

626. Rajek Tomasz - NW_IND / M POL Częstochowa

Zapłacone

627. Rakoczy Rafał - BIEG_IND / M POL Tychy

Niezapłacone

628. Rał-Kulińska Dorota - BIEG_IND / K POL Zawiercie Jura.PL

Niezapłacone

629. Rataj Barbara - BIEG_IND / K POL Jejkowice Brak

Zapłacone

630. Redziak Izabela - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

631. Robakowski Robert - BIEG_IND / M POL Myszków Robaczki

Niezapłacone

632. Rodak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Katowice Carbon Race Team Katowice

Zapłacone

633. Roehrich Krzysztof - BIEG_IND / M POL Łąka Biegomy ze szwagrem

Zapłacone

634. Rogala Artur - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Zapłacone

635. Romańska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Katowice #Czeladźbiega

Zapłacone

636. Romańska Klaudia - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza Somsiady

Zapłacone

637. Rosak-Szyrocka Joanna - BIEG_IND / K POL Częstochowa Mielewczyk Running Team

Zapłacone

638. Rost Beata - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

639. Różanka Weronika - BIEG_IND / K POL Będzin Bolero team

Zapłacone

640. Różewicz Dariusz - NW_PARY / M POL Tychy PANCE

Zapłacone

641. Rozmus Ewa - BIEG_IND / K POL Góra PoWoli do Celu

Zapłacone

642. Rozmus Wojciech - BIEG_IND / M POL Góra

Zapłacone

643. Rudner Ula - BIEG_IND / K POL Gliwice CF Hellwood Gliwice

Zapłacone

644. Rudy Malwina - BIEG_PARY / K POL Łazy

Zapłacone

645. Rup Wieslaw - BIEG_IND / M POL Wojkowice Runners Wojkwice Team

Zapłacone

646. Ruszkiewicz Marcin - BIEG_IND / M POL Katowice Buyers’ World

Zapłacone

647. Rutka Mariola - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

648. Rutka Piotr - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

649. Rybak Remigiusz - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

650. Rybak Tomasz - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

651. Rygulski Andrzej - NW_IND / M POL Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY

Zapłacone

652. Rzemińska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

653. Rzytki Piotr - NW_IND / M POL Zabrze

Niezapłacone

654. Saternus Iwona - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

655. Sawecki Grzegorz - BIEG_IND / M POL Bedzin brak

Zapłacone

656. Sawicki Michał - BIEG_IND / M POL Łazy Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

657. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Afdf

Niezapłacone

658. Seliga Paweł - BIEG_PARY / M POL Gliwice Biegaj z Trenerami Gliwice

Zapłacone

659. Sieczka Robert - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

660. Sienkiewicz Michał - BIEG_IND / M POL Sosnowiec AUMA Polska

Zapłacone

661. Siewniak Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

662. Sikora Kamil - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

663. Sikora Marek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

664. Siodlak Justyna - BIEG_PARY / K POL Gliwice

Zapłacone

665. Siudej Bartłomiej - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

666. Siwczyk Grażyna - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

667. Siwy Karolina - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

668. Siwy Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

669. Skała Marzena - BIEG_PARY / K POL Zawiercie

Zapłacone

670. Skiba Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin Tauron Ciepło

Zapłacone

671. Skoczek Sylwia - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

672. Skowron Krzysztof - BIEG_PARY / M POL Boruszowice

Zapłacone

673. Skrzek Paulina - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

674. Śledź Iwona - BIEG_IND / K POL Świętochłowice

Zapłacone

675. Ślęzak Ewelina - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

676. Śliwka Krzysztof - NW_IND / M POL Chorzów

Zapłacone

677. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

678. Ślusarski Dariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Team Urodzeni Biegacze

Zapłacone

679. Słotosz Monika - BIEG_IND / K POL Kamieńskie Młyny

Zapłacone

680. Słowik Kornelia - BIEG_IND / K POL Wola

Zapłacone

681. Słowik Marek - BIEG_IND / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

682. Smaczynska Krystyna - NW_IND / M POL Dabrowa Gornicza

Niezapłacone

683. Smaczynski Dariusz - BIEG_IND / M POL Dabrowa Gornicza SRS AKTYWNA DABROWA

Niezapłacone

684. Śmieja Tomasz - BIEG_PARY / M POL Ģliwice BANDA Z POŁUDNIA

Zapłacone

685. Smoczyński Maciej - BIEG_IND / M POL Mikołów Saint-Gobain Squad

Zapłacone

686. Smolnik Alicja - BIEG_PARY / K POL Żory

Zapłacone

687. Sobczak Dorota - BIEG_PARY / K POL Klucze Olkuszbiega

Zapłacone

688. Sobierajski Rudolf - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

689. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Amator

Zapłacone

690. Sodowski Marek - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Niezapłacone

691. Sojka Piotr - BIEG_IND / M POL Bąków Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

692. Sokół-Oleś Ewelina - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

693. Sokołowska Anita - NW_IND / K POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

694. Sokołowski Paweł - BIEG_IND / M POL Poręba

Zapłacone

695. Sołoma Agnieszka - BIEG_IND / K POL Piekary Slaskie 2018

Niezapłacone

696. Sosnowik-Mociak Anna - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Gornicza Triathlon x team

Zapłacone

697. Sowa Andrzej - BIEG_IND / M POL Chorzów

Zapłacone

698. Spyrka Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

699. Spyrka Piotr - BIEG_PARY / M POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

700. Sroka Małgorzata - NW_IND / K POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

701. Stacchetti Luca - BIEG_IND / M POL Siewierz Brembo

Zapłacone

702. Stach Wojciech - BIEG_PARY / M POL Sosnowiec

Zapłacone

703. Stalmach Damian - BIEG_IND / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

704. Stąpor Sławomir - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza TAURON

Zapłacone

705. Starowicz Katarzyna - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

706. Staszkiewicz Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad

Zapłacone

707. Stawska Joanna - BIEG_IND / K POL Gliwice biegaj z trenerami

Zapłacone

708. Stec Lucyna - NW_IND / K POL Rzeszów

Zapłacone

709. Stefaniak Emilia - NW_PARY / K POL Sosnowiec

Zapłacone

710. Stefański Zbyszek - BIEG_IND / M POL Libiąż HEBEL

Zapłacone

711. Stellmach Ewa - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

712. Stępień-Wyrobiec Olga - BIEG_IND / K POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

713. Stępniewski Artur - BIEG_PARY / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

714. Stochnij Katarzyna - BIEG_PARY / K POL Chorzów

Zapłacone

715. Stodolski Mateusz - BIEG_IND / M POL Chełm Śląski Brembo

Zapłacone

716. Stolecki Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Chełm Śląski TRUCHTACZ MYSŁOWICE

Zapłacone

717. Strączek Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Siemianowice

Zapłacone

718. Strassberger Katarzyna - BIEG_IND / K POL Gliwice Sport-Relaks

Zapłacone

719. Struk Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

720. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Gana Wilki Alfa

Zapłacone

721. Stuchlik Magdalena - BIEG_IND / K POL Jarząbkowice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

722. Stuchlik Marek - BIEG_IND / M POL Jarząbkowice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

723. Surgucka Iwona - BIEG_PARY / K POL Chorzów W pogoni za duchem

Zapłacone

724. Suseł Aleksander - BIEG_IND / M POL

Zapłacone

725. Świątek-Młynarska Paulina - BIEG_PARY / K POL Bielsko-Biała MŁYNARSCY Nieruchomości

Zapłacone

726. Świerczek Joanna - NW_PARY / K POL Bytom

Zapłacone

727. Syma Sebastian - BIEG_PARY / M POL Myszków

Zapłacone

728. Synal Marta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

729. Szafran Aleksander - BIEG_IND / M POL Łodygowice

Zapłacone

730. Szaleniec Patrycja - BIEG_PARY / K POL Będzin Będzin Team

Zapłacone

731. Szatanik Monika - BIEG_IND / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

732. Szczepanik Klaudia - BIEG_IND / K POL Knurów

Niezapłacone

733. Szczepańska Anna - BIEG_IND / K POL Bytom Sucha Góra

Zapłacone

734. Szczepański Rafał - BIEG_IND / M POL Bytom Opel Active team

Zapłacone

735. Szczerba Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

736. Szczęsna Edyta - BIEG_IND / K POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

737. Szczęsna Marta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

738. Szczeszak Tomasz - BIEG_IND / M POL Dabrowa Gornicza EWSASZ TEAM FOREVER

Niezapłacone

739. Szczeszak Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza EWSASZ TEAM FOREVER

Niezapłacone

740. Szczuka Adrian - BIEG_PARY / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

741. Szczygiel Marek - NW_IND / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

742. Szer Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

743. Szewczyk Kasia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

744. Szkarłat Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Zapłacone

745. Szklarska Magdalena - BIEG_PARY / K POL Zabrze

Zapłacone

746. Szpada Monika - BIEG_PARY / K POL Knurów

Zapłacone

747. Szrobarczyk Małgorzata - NW_IND / K POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

748. Szumna Paulina - BIEG_PARY / K POL Biały Kościół OSP Biały Kościół

Niezapłacone

749. Szuryn Magda - BIEG_PARY / K POL Jaworzno

Zapłacone

750. Szwej Dorota - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

751. Szymańska Dominika - BIEG_PARY / K POL Katowice

Niezapłacone

752. Szymański Bartosz - BIEG_PARY / M POL Katowice Niewymiękacze

Zapłacone

753. Szymański Piotr - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

754. Szymczewski Włodzimierz - NW_IND / M POL Świętochłowice

Zapłacone

755. Szyrocki Jerzy - BIEG_IND / M POL Częstochowa WD140

Zapłacone

756. Taisner Tomasz - NW_PARY / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

757. Tamiola Grazyna - NW_IND / K POL Katowice Stadion Śląski

Zapłacone

758. Tatuś Sebastian - BIEG_IND / M POL Chorzów

Zapłacone

759. Te Em - BIEG_IND / M POL Kraków

Niezapłacone

760. Teper Zdzisław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

761. Thomalla Bogdan - NW_IND / M POL Zabrze Stadion Śląski

Zapłacone

762. Tiebler Aleksandra - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

763. Tilkowska Elzbieta - BIEG_PARY / K DNK Myslowice

Zapłacone

764. Tkocz Alicja - NW_PARY / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

765. Tomaszek Dorota - BIEG_PARY / K POL Poręba

Niezapłacone

766. Tomczyk Elżbieta - NW_PARY / K POL Sławków

Zapłacone

767. Toporek Henryk - BIEG_IND / M POL Siemianowice Sl

Zapłacone

768. Toporek Krzysztof - BIEG_PARY / M POL Zabrze Wylotane

Zapłacone

769. Towarek Jolanta - NW_IND / K POL Mikołow

Zapłacone

770. Towarek Remigiusz - NW_IND / M POL Mikołów

Zapłacone

771. Trąba Ania - BIEG_PARY / K POL Bielsko-Biała ASC TEAM

Zapłacone

772. Treścińska Agnieszka - NW_PARY / K POL Bystrzanowice Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

773. Trzebińska Emilia - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni za Duchem

Zapłacone

774. Trzybulska Klaudia - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec Drużyna Ing

Zapłacone

775. Tuchowska Anna - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

776. Twarkowska Aleksandra - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Momo Team

Zapłacone

777. Twarkowska Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Momo team

Zapłacone

778. Tyczyńska Paulina - BIEG_PARY / K POL Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

779. Tyczyński Ryszard - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Niezapłacone

780. Tyrański Marcin - BIEG_PARY / M POL Siemianowice Śląskie Brembo

Zapłacone

781. Uh Kuba - BIEG_IND / M POL Będzin

Niezapłacone

782. Ujma Krzysztof - BIEG_PARY / M POL Wręczyca Wielka Aktywna Wręczyca

Zapłacone

783. Ulman Marcin - BIEG_PARY / M POL Jaworzno

Zapłacone

784. Urych Łukasz - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

785. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Poznań KIP SA test

Niezapłacone

786. Wajzer Lucja - NW_IND / K POL Zawiercie GRUPA JURA PL

Zapłacone

787. Walczak Agnieszka - BIEG_PARY / K POL Bolesław Olkuszbiega.pl

Niezapłacone

788. Walczak Wojciech - BIEG_IND / M POL Jastrzębie Zdrój Runtaim Pawłowice

Zapłacone

789. Waluś Magdalena - BIEG_IND / K POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

790. Waniewski Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Pocancerowani

Niezapłacone

791. Warzocha Danuta - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

792. Wąs Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

793. Wasyluk Anna - BIEG_IND / K POL Żory Runteam Pawlowice

Zapłacone

794. Wawro Małgorzata - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

795. Weisman Izabela - BIEG_IND / K POL Żory MaratonyPolskie.PL TEAM

Zapłacone

796. Weisman Wiktoria - BIEG_IND / K POL Żory

Zapłacone

797. Wicherek Mateusz - BIEG_IND / M POL Mikołów

Zapłacone

798. Wicik Marcin - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

799. Widłak Grzegorz - BIEG_PARY / M POL Siemianowice Śląskie Dziobakowie

Zapłacone

800. Widło Damian - BIEG_IND / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

801. Wieczorek Radek - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

802. Wiekieta Marek - BIEG_PARY / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

803. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / M POL Bytom DEAF Runners

Niezapłacone

804. Wilczyńska Aneta - BIEG_IND / K POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Zapłacone

805. Wilczyński Franciszek - NW_IND / M POL Jaworzno

Zapłacone

806. Wilk Agnieszka - BIEG_IND / K POL Łazy

Zapłacone

807. Wilk Aneta - BIEG_IND / K POL Gliwice

Zapłacone

808. Wilk Kamil - BIEG_IND / M POL Odcinek Wilki alfa

Zapłacone

809. Wilk Mariusz - BIEG_IND / M POL Pyskowice

Zapłacone

810. Wilk Rafał - BIEG_IND / M POL Częstochowa Brembo

Zapłacone

811. Wilk Sylwia - BIEG_IND / K POL Pyskowice

Zapłacone

812. Wilkus Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

813. Wisniewski Alex - BIEG_IND / M POL Katowice SKEYE.PL

Zapłacone

814. Uczestnik anonimowy - BIEG_IND / K POL Knurów

Niezapłacone

815. Wlazło Monika - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec Grupa Pościgowa

Zapłacone

816. Wodniak Angela - BIEG_IND / K POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

817. Wojciechowski Marcin - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

818. Wojciechowski Tadeusz - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordik Team

Zapłacone

819. Wójcik Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Drużyna Ing

Zapłacone

820. Wójcik Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

821. Wójcik Dariusz - BIEG_IND / M POL Żory RUNwDAL

Zapłacone

822. Wójcik Dawid - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Arue Capoeira Polska

Zapłacone

823. Wójcik Katarzyna - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

824. Wojdanowska Małgorzata - BIEG_IND / K POL Tarnowskie Góry Lecymy Durś

Zapłacone

825. Wojdyła Aleksandra - NW_PARY / K POL Janów KABEX Podkowa Janów

Zapłacone

826. Wojdyło Dominik - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

827. Wojsa Zdzisława - BIEG_PARY / K POL Dągrowa Górnicza

Zapłacone

828. Wojtała Magdalena - BIEG_PARY / K POL Bytom

Zapłacone

829. Wojtaś Bartosz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

830. Wojtaś Eugeniusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

831. Wojtaszewska Sabina - BIEG_IND / K POL Racibórz BBL Racibórz

Niezapłacone

832. Wojtoń-Stawicka Małgorzata - BIEG_PARY / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

833. Wojtunik Michał - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Sportowa Dąbrowa

Zapłacone

834. Wolak Łukasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

835. Woliński Dariusz - BIEG_IND / M POL Żory Strażak

Zapłacone

836. Woźniak Łukasz - BIEG_PARY / M POL Niekłań Wielki SMART

Zapłacone

837. Woźniak Olga - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

838. Woźniak Piotr - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

839. Wróblewski Janmarian - BIEG_IND / M POL Bielsko-Biała SOUNIQ KS Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

840. Wrońska Beata - BIEG_PARY / K POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze

Zapłacone

841. Wtorek Ilona - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

842. Wydmański Paweł - BIEG_IND / M POL Zalesie Golczowskie

Zapłacone

843. Wydrzynskazawistowska Anna - NW_PARY / K POL Sosnowiec

Zapłacone

844. Wypysińska Anna - BIEG_PARY / K POL Warszawa Gąbin Biega

Zapłacone

845. Wypysiński Daniel - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

846. Wyrwiak Łukasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec AUMA Polska

Zapłacone

847. Wyszka Aleksandra - BIEG_PARY / K POL Walce

Zapłacone

848. Zabawa Małgorzata - BIEG_PARY / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

849. Zachciał Dagmara - BIEG_PARY / K POL Wojkowice Zannini Biega

Zapłacone

850. Zajac Marta - BIEG_PARY / K POL Bobrowniki

Zapłacone

851. Zając Monika - BIEG_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza Tomasz klisz runing team

Zapłacone

852. Zając Paweł - BIEG_PARY / M POL Katowice Koko dzambo i do przodu

Zapłacone

853. Zajączkowska Magda - BIEG_PARY / K POL Sosnowiec

Zapłacone

854. Żak Arkadiusz - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza DNT

Zapłacone

855. Żak Marcin - BIEG_PARY / M POL Dąbrowa Górnicza pogoria biega

Zapłacone

856. Zamarska Mariola - NW_PARY / K POL Czeladz Zamarski team

Zapłacone

857. Zamojska Iwona - BIEG_PARY / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

858. Zandecka Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

859. Zapolska Martyna - BIEG_PARY / K POL Łódź Drpga wolna

Zapłacone

860. Zarzeczna Marlena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

861. Zastawnik Maria - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

862. Żbel Ania - BIEG_PARY / K POL Zebrzydowice HRmax Żory

Zapłacone

863. Żelasko Michał - BIEG_PARY / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

864. Zelmanowicz Jacek - BIEG_IND / M POL Długomiłowice Antonteam

Zapłacone

865. Zenczak Tomasz - BIEG_IND / M POL Poznań

Niezapłacone

866. Zięba Aleksander - BIEG_IND / M POL Strzyżowice 01.06.1995

Niezapłacone

867. Zięba Łukasz - BIEG_PARY / M POL Katowice

Zapłacone

868. Zielińska Urszula - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

869. Zieliński Sebastian - BIEG_IND / M POL Zabrze

Zapłacone

870. Zielonka Roman - BIEG_IND / M POL Blachownia Brembo

Zapłacone

871. Zielonka Wiesław - BIEG_IND / M POL Katowice PACCOR

Zapłacone

872. Ziętek Jakub - BIEG_PARY / M POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

873. Zobek Edward - NW_IND / M POL Sosnowiec OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA

Zapłacone

874. Zuber Monika - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

875. Żubrowska Aneta - BIEG_PARY / K POL Tarnowskie Góry URBUD TEAM

Niezapłacone

876. Żuchowicz Elzbieta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Gornicza Medicover Runners

Zapłacone

877. Żur Marek - BIEG_IND / M POL Łąka Johnnie Runner Team

Niezapłacone

878. Żurawiecki Maciej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

879. Żurek Tomasz - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

880. Zwetler Angelika - BIEG_IND / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

881. Zych Sylwia - NW_PARY / K POL Dąbrowa Górnicza Gitfit

Niezapłacone

882. Zych Wioleta - BIEG_PARY / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

883. Zygmunt Edyta - NW_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU