VIII Klasyk Pamięci pod Patronatem ministra Ochrony Środowiska

Środa Śląska, Polska
06.10.2019

Wyniki

Dystans 51km 51 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MIELA Damian
253 POL Wrocław 1:28 40.80 01:14:47.34
2
RYBICKI Maciej
170 POL Środa Śląska 1:28 40.80 01:14:47.59
3
SIEDLACZEK Kamil
197 POL Wrocław 1:28 40.80 01:14:47.63
4
WOŁODKIEWICZ Wojciech
306 POL Wrocław 1:28 40.80 01:14:47.86
5
POPIEL Dariusz
166 POL Jedlina Zdrój 1:28 40.80 01:14:47.89
6
MŁYNARSKI Łukasz
Romet Factory Team
273 POL Jelenia Góra 1:28 40.80 01:14:47.92
7
CHOMIŃSKI Karol
318 POL Wrocław 1:28 40.80 01:14:48.00
8
JAMRO Paweł
Nexelo Team Świdnica
137 POL Świdnica 1:29 40.80 01:14:48.16
9
WEGLARZ Damian
334 POL Krzeptów 1:29 40.80 01:14:48.26
10
SIERADZKI Marcin
320 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:48.27
11
FITAŁ Mirosław
208 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:48.49
12
FAJKOWSKI Grzegorz
85 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:48.58
13
GROMNICKI Kamil
345 POL Żary 1:29 40.80 01:14:48.64
14
SORBIAN Tomasz
122 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:48.71
15
WOJEWÓDKA Rafał
79 POL Siemianice 1:29 40.80 01:14:48.76
16
FIOŁKA Marcin
322 POL Namysłów 1:29 40.80 01:14:48.85
17
RZADKOWSKI Lesław
294 POL Pokój 1:29 40.80 01:14:48.92
18
PRUDNIKAU Dzmitry
281 POL Mińsk 1:29 40.80 01:14:49.24
19
ZIELIŃSKI Wojciech
145 POL Radzimowice 1:29 40.80 01:14:49.30
20
SZEWCZUK Paweł
193 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:49.50
21
KOTWICKI Wojciech
293 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:49.53
22
KIPEK Tomasz
103 POL 1:29 40.80 01:14:49.67
23
KUPCZYK Mateusz
100 POL Rawicz 1:29 40.80 01:14:49.70
24
KUTROWSKI Błażej
305 POL Leszno 1:29 40.80 01:14:49.71
25
TOMCZAK Tomasz
286 POL Żórawiniec 1:29 40.80 01:14:49.88
26
SYNOWIEC Dominik
141 POL Jawor 1:29 40.80 01:14:49.98
27
BISKUP Stanisław
144 POL Wilczyce 1:29 40.80 01:14:50.14
28
URBANIAK Łukasz
291 POL 1:29 40.80 01:14:50.21
29
KUCEWICZ Ireneusz
344 POL Jelenia Góa 1:29 40.80 01:14:50.28
30
KUCHARSKI Przemysław
Romet Factory Team
289 POL Kowary 1:29 40.80 01:14:50.54
31
KAŁUŻA Piotr
cyclingplanet
116 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:50.98
32
ŁOPUSZYŃSKI Łukasz
339 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:51.11
33
DOBOSZ Adam
283 POL 1:29 40.80 01:14:51.24
34
JANUSZ Izabela
180 POL Szczepanów 1:29 40.80 01:14:51.39
35
SKODAREK Rafał
287 POL Rawicz 1:29 40.80 01:14:51.44
36
BOROWSKI Tomasz
Lubań Merida
101 POL Lubań 1:29 40.80 01:14:52.37
37
SOKÓŁ Robert
342 POL 1:29 40.80 01:14:52.99
38
DRAB Paweł
Rycerze Rolanda
300 POL Warszawa 1:29 40.80 01:14:53.43
39
JABŁOŃSKI Kacper
117 POL Rawicz 1:29 40.80 01:14:54.90
40
OSZCZĘDA Daniel
139 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:56.23
41
WASIŃSKI Paweł
312 POL Kąkolno 1:29 40.80 01:14:57.05
42
NOWACZYK Maciej
88 POL Wrocław 1:29 40.80 01:14:57.24
43
SZRAJBER Tomasz
310 POL Kowalowice 1:29 40.80 01:14:58.46
44
KOSSOWSKI Tomasz
244 POL Lubań 1:30 40.16 01:16:26.22
45
MICHAŁKÓW Tomasz
210 POL Paszowice 1:31 39.84 01:16:30.15
46
KULESZA Piotr
15 POL Wrocław 1:31 39.84 01:16:34.65
47
FRĄCKOWIAK Przemysław
302 POL Leszno 1:32 39.53 01:17:38.27
48
PRZYBYLAK Karolina
211 POL Gostyń 1:33 38.93 01:18:26.76
49
LENKOWSKI Krzysztof
341 POL 1:33 38.93 01:18:41.99
50
SIECLA Robert
80 POL Rawicz 1:33 38.93 01:18:46.97
51
KOSOGUCKI Jakub
49 POL Masłowo 1:34 38.35 01:19:52.95
52
DARGAŁA Tomasz
169 POL Wrocław 1:36 37.78 01:21:07.62
53
GRYGONIS Ryszard
36 POL Zgorzelec 1:36 37.78 01:21:07.90
54
TWARDZISZEWSKI Waldemar
340 POL 1:37 37.23 01:22:18.08
55
KUHNER Janusz
224 POL Kłodzko 1:37 37.23 01:22:21.20
56
GAŁKA Przemysław
109 POL Rawicz 1:40 35.92 01:24:59.55
57
BOROWIAK Jakub
278 POL Ostrów Wielkopolski 1:41 35.66 01:25:50.88
58
MAZUR Radosław
321 POL Wrocław 1:42 35.66 01:25:52.90
59
BIRECKI Mateusz
299 POL Prudnik 1:42 35.42 01:26:32.71
60
SZARATA Tomasz
102 POL Wrocław 1:44 34.69 01:28:12.22
61
KRZEMIŃSKI Krzysztof
143 POL Żmigródek 1:44 34.69 01:28:12.43
62
ŁAŃCUCKI Krzysztof
134 POL 1:44 34.69 01:28:12.94
63
SZWEDA Zygmunt
199 POL Środa Śląska 1:44 34.69 01:28:14.46
64
ALBRECHT Stanisław
146 POL Wałbrzych 1:44 34.69 01:28:14.62
65
KURACH Marek
267 POL Bogdaszowice 1:44 34.69 01:28:14.92
66
SIDORSKI Zbigniew
187 POL Gryfów Śląski 1:44 34.69 01:28:15.22
67
BUCZEK Marcin
239 POL Nysa 1:44 34.69 01:28:15.35
68
SZYMKO Tadeusz
171 POL Jelenia Góra 1:44 34.69 01:28:15.58
69
BELA Radosław
260 POL Rawicz 1:44 34.69 01:28:16.71
70
PALUSZEK Grzegorz
258 POL Wołów 1:44 34.69 01:28:17.01
71
PACYNA Jan
212 POL Lubin 1:44 34.69 01:28:17.21
72
OLEKSYK Jacek
192 POL Malczyce 1:44 34.69 01:28:18.11
73
BALA Witold
142 POL Bychowo 1:44 34.69 01:28:18.21
74
DUSZYŃSKI Kazimierz
9 POL Wolibórz 1:44 34.69 01:28:21.40
75
JANISZEWSKI Arkadiusz
34 POL Rakoszyce 1:44 34.69 01:28:22.03
76
KAPUŚCIK Jan
226 POL Będzin 1:45 34.69 01:28:29.70
77
DOMAGAŁA Stefan
280 POL 1:57 30.72 01:39:18.50
78
KOZIARSKI Jacek
50 Upat
270 POL 1:57 30.72 01:39:20.57
79
POLAK Wojciech
173 POL Jelenia Góra 2:03 29.31 01:44:11.88
80
GUSTOWSKI Franciszek
264 POL Sobótka 2:10 27.87 01:49:54.34
81
REPS Zdzisław
176 POL Jelenia Góra 2:10 27.87 01:49:55.19
82
PACHA Andrzej
76 POL Malczyce 2:12 27.27 01:52:04.22
83
ADAMUS Tomasz
154 POL Środa Śląska - - DNF
84
KWIATKOWSKI Piotr
213 POL Smolec - - DNF
85
CZARNIECKI Jacek
200 POL Środa Śląska - - DNF

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU