VIII Prudnicki Maraton MTB

Prudnik, Polska
02.08.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Sandra 51 Mega / K3 POL Rydułtowy ORION ART- STAL TEAM

Zapłacone

2. Adamkiewicz Marcin - Midi / M5 POL Rybnik SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Niezapłacone

3. Apanasewicz Andrzej - Midi / M6 POL Walim MTB Walim

Niezapłacone

4. Uczestnik anonimowy - Midi / M4 POL Leśnica

Niezapłacone

5. Barszczewski Andrzej - Midi / M5 POL Kędzierzyn-Koźle JEŹDŹCY APOKALIPSY

Niezapłacone

6. Bluszcz Jarosław - Midi / M4 POL Zwonowice Lyski MTB Bike Team

Niezapłacone

7. Bluszcz Tadeusz 150 Midi / M2 POL Świerklany

Zapłacone

8. Bluszcz Zofia 151 Midi / K2 POL Świerklany

Zapłacone

9. Błaszczyk Kamil 152 Midi / M3 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

10. Bogacki Rafał 153 Midi / M5 POL Kędzierzyn-Koźle JEŹDŻCY APOKALIPSY

Zapłacone

11. Bonk Tadeusz 52 Mega / M6 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

12. Broj Adrian 154 Midi / M5 POL Przywory

Zapłacone

13. Broj Karolina 1 Mini / K POL Przywory

Zapłacone

14. Bronowicki Tomasz 2 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

15. Brząkała Grzegorz 53 Mega / M5 POL Nysa CrossBox THUNDER Nysa

Zapłacone

16. Bugla Łukasz 155 Midi / M4 POL Rogów SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

17. Uczestnik anonimowy 156 Midi / M3 POL Nysa

Zapłacone

18. Chomiuk Patryk 54 Mega / M3 POL Rybnik BLACK BIKE RADLIN

Zapłacone

19. Chudy Mateusz 55 Mega / M5 POL Opole NETKONCEPT BIKE TEAM

Zapłacone

20. Cieciel Malgorzata 157 Midi / K6 POL Głuchołazy Maximus Team

Zapłacone

21. Cieciel Sonia 56 Mega / K3 POL Głuchołazy Maximus Team

Zapłacone

22. Cieciel Tadeusz 57 Mega / M6 POL Opole MAXIMUS TEAM

Zapłacone

23. Copija Bartosz 3 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

24. Ćwiczak Adrian 160 Midi / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

25. Ćwięczek Dawid 161 Midi / M2 POL Cieszyn

Zapłacone

26. Cyroń Piotr 158 Midi / M4 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

27. Czepiel Łukasz 159 Midi / M5 POL Krapkowice OKR BIKE TEAM

Zapłacone

28. Dąbek Mirosław 59 Mega / M5 POL Ziębice MIRAS

Zapłacone

29. Dąbrowski Beniamin 162 Midi / M2 POL Gogolin RK Aluminium Bike Team

Zapłacone

30. Dajmund Jakub 58 Mega / M4 POL Katowice Romet Factory Team

Zapłacone

31. Domżalski Zbigniew 163 Midi / M7 POL Ruda Śląska Kiwi Klub MTB

Zapłacone

32. Drabek Michał 164 Midi / M3 POL Bielsko-Biała Brasil Moka Caffe

Zapłacone

33. Drabowicz Radosław 165 Midi / M4 POL Bytom Kiwi Klub MTB

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy 166 Midi / M5 POL Nysa Crossactive NYSA

Zapłacone

35. Dubicki Piotr 167 Midi / M5 POL Wrocław Romet Factory Team

Zapłacone

36. Duczkowski Kamil 60 Mega / M2 POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski VICTORIA

Zapłacone

37. Dziarski Marcin 61 Mega / M4 POL Rybnik ORION ART-STAL TEAM

Zapłacone

38. Eliasz Marek 168 Midi / M4 POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

39. Ferdyn Wojciech - Mega / M5 POL Nowe Chechło NUDEL TEAM

Niezapłacone

40. Fiałkiewicz Anna 169 Midi / K4 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

41. Fiałkiewicz Maciej 170 Midi / M5 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

42. Fiałkiewicz Ryszard 171 Midi / M8 POL Żory Fiołekteam

Zapłacone

43. Filipczak Dariusz 62 Mega / M6 POL Strzelce Opolskie Azazel team

Zapłacone

44. Filipek Adrian 63 Mega / M4 POL Prudnik

Zapłacone

45. Florek Karolina 172 Midi / K4 POL Zdzieszowice Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam

Zapłacone

46. Foks Wojciech 173 Midi / M4 POL Katowice Międzymiastowi

Zapłacone

47. Uczestnik anonimowy 64 Mega / M6 DEU Neustadt An Der Donau

Zapłacone

48. Gągałka Dariusz 67 Mega / M5 POL Katowice Grupa rowerowa Daleko jeszcze?

Zapłacone

49. Gągałka Katarzyna 178 Midi / K5 POL Katowice Klub rowerowyDaleko jeszcze?

Zapłacone

50. Gajdzik Piotr 65 Mega / M5 POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa/Kolarski Mikołów

Zapłacone

51. Gajdzik Sławomira 174 Midi / K4 POL Mikołów Nice JURA BIKE Częstochowa/Kolarski Mikołów

Zapłacone

52. Gajewski Adrian 175 Midi / M4 POL Opole

Zapłacone

53. Galman Adam 66 Mega / M5 POL Gliwice Międzymiastowi

Zapłacone

54. Galman Iwona 176 Midi / K4 POL Gliwice Międzymiastowi

Zapłacone

55. Garnek Ksawier 177 Midi / M2 POL Zwonowice Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Zapłacone

56. Ggsasas Kamil - Midi / M3 POL Łysa Góra XTR

Niezapłacone

57. Giemza Halina 179 Midi / K4 POL Skrbeńsko TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

58. Głodek Grzegorz 180 Midi / M6 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

59. Głombik Mateusz 181 Midi / M3 POL Krapkowice OKR Bike Team

Zapłacone

60. Gmyrek Patryk 4 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

61. Golak Lukasz 68 Mega / M4 POL Opole Goggle Pro Active Eyewear

Zapłacone

62. Grabiński Artur 69 Mega / M3 POL Nowe Chechło

Zapłacone

63. Gramala Alan 182 Midi / M5 POL Zdzieszowice OKR BIKE TEAM

Zapłacone

64. Gramala Kamila 183 Midi / K4 POL Zdzieszowice

Zapłacone

65. Grocholski Wojciech 5 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

66. Grodecki Łukasz 184 Midi / M4 POL Kraków Pogoń Aptiv

Zapłacone

67. Grudziński Rafał 185 Midi / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

68. Grządzielewski Radosław 70 Mega / M4 POL Oborniki Śląskie OŚ Racing Team

Zapłacone

69. Herman Jarosław 71 Mega / M6 POL Siemianowice Slaskie Bike Atelier Team

Zapłacone

70. Holinej Tomasz 72 Mega / M5 POL Prószków Cykloopole

Zapłacone

71. Jahn Mateusz 73 Mega / M3 POL Falmirowice CykloOpole

Zapłacone

72. Jahn Patryk 74 Mega / M3 POL Falmirowice Cykloopole

Zapłacone

73. Janowicz Przemysław 75 Mega / M4 POL Olesno CYKLOOPOLE

Zapłacone

74. Janowski Bartosz 76 Mega / M4 POL Kraków SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

75. Janowski Jakub 77 Mega / M3 POL Kraków SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

Zapłacone

76. Jaworski Mikołaj 186 Midi / M4 POL Kędzierzyn-Koźle Jeźdzcy Apokalipsy

Zapłacone

77. Juchniewicz Szymon - Midi / M3 POL Walim MTB WALIM

Niezapłacone

78. Jurkowlaniec Mikołaj 78 Mega / M3 POL Wrocław IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM

Zapłacone

79. Kaczmarczyk Tomasz 187 Midi / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

80. Kalicun Dominik 188 Midi / M2 POL Łącznik White team MTB Biała

Zapłacone

81. Kamińska Katarzyna 79 Mega / K4 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

82. Kamiński Tomasz 80 Mega / M4 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

83. Kania Marcin 81 Mega / M5 POL Nowa Kuźnia Cykloopole

Zapłacone

84. Kapica Marek 189 Midi / M4 POL Gołkowice TOMAZI BIKE TEAM

Zapłacone

85. Karp-Karpiński Wojciech 82 Mega / M5 POL Prudnik Victoria Głuchołazy

Zapłacone

86. Kasowski Stanisław 190 Midi / M6 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

87. Kędziora Tymoteusz 6 Mini / M POL Częstochowa

Zapłacone

88. Kędziora Zbigniew 191 Midi / M5 POL Częstochowa

Zapłacone

89. Klik Marcin 83 Mega / M4 POL Chrzanów ProService Racing Team

Zapłacone

90. Klimkiewicz Paweł 192 Midi / M4 POL Ozorowice Padbar Wrocław

Zapłacone

91. Kloch Bartłomiej 193 Midi / M4 POL Rybnik

Zapłacone

92. Kobza Maciej 194 Midi / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

93. Kochanowski Rafał - Midi / M5 POL Opole Cyklo Opole

Niezapłacone

94. Kocur Ewa 195 Midi / K4 POL Tychy KIETA.PL

Zapłacone

95. Kocur Jarosław 84 Mega / M4 POL Tychy Kieta

Zapłacone

96. Kolodziej Piotr 85 Mega / M4 POL Harasiuki Maximus Team

Zapłacone

97. Kołodziejczyk Patryk 196 Midi / M2 POL Biała White MTB Team Biała

Zapłacone

98. Komarnicki Łukasz 197 Midi / M4 POL Oława

Zapłacone

99. Korzonek Adam 198 Midi / M5 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

100. Kowal Damian 199 Midi / M4 POL Prudnik

Zapłacone

101. Kowalczyk Mariusz 200 Midi / M6 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

102. Kowalczyk Mateusz 7 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

103. Kubal Robert 86 Mega / M5 POL Łąka Prudnicka PCC Prudnik

Zapłacone

104. Kubeczek Wiesław 87 Mega / M7 POL Głubczyce

Zapłacone

105. Kubuszok Marek 88 Mega / M6 POL Świętochłowice Bike Atelier Team

Zapłacone

106. Kucewicz Michał - Mega / M4 POL Bytom Cst 7R Mtb Team

Niezapłacone

107. Kulesza Kzysztof - Midi / M5 POL Krapkowice Złote Plemię

Niezapłacone

108. Kuś Adam 8 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

109. Kuśnierz Marcin 89 Mega / M5 POL Dobrzeń Wielki Victoria Głuchołazy

Zapłacone

110. Kuśnierz Piotr 9 Mini / M POL Dobrzeń Wielki GLKK VICTORIA

Zapłacone

111. Ladyca Dawid 201 Midi / M5 POL Wrocław GRUPETTO MIETKÓW

Zapłacone

112. Langert Marek 202 Midi / M4 POL Prudnik

Zapłacone

113. Lis Krzysztof 203 Midi / M4 POL Głuchołazy

Zapłacone

114. Lisowski Karol 90 Mega / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

115. Ludwa Maciej 10 Mini / M POL Wrocław

Zapłacone

116. Ludwa Mariusz 91 Mega / M4 POL Wrocław

Zapłacone

117. Łuczak Mateusz 204 Midi / M4 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

118. Łuczak Paweł 205 Midi / M4 POL Tarnów Opolski Reh-Mil Team

Zapłacone

119. Ługowski Arek 92 Mega / M4 POL Tychy Kieta.pl

Zapłacone

120. Uczestnik anonimowy - Midi / K5 POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

121. Maćkiewicz Paweł 206 Midi / M3 POL Gułów ADIENTMETAL

Zapłacone

122. Maczuga Radosław - Midi / M4 POL Paczków Crossandactive

Niezapłacone

123. Majta Paweł 93 Mega / M4 POL Kędzierzyn-Koźle Jeźdźcy Apokalipsy

Zapłacone

124. Mandala Michał 207 Midi / M4 POL Zdzieszowice Jeźdźcy Penelopy

Zapłacone

125. Maráčková Pavlína 208 Midi / K4 CZECHY Ludgerovice

Zapłacone

126. Maroszek Adam 209 Midi / M5 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

127. Martynowicz Andrzej - Midi / M7 POL Gliwice

Niezapłacone

128. Martynowicz Katarzyna - Midi / K6 POL Gliwice

Niezapłacone

129. Mendelski Grzegorz 94 Mega / M5 POL Głubczyce

Zapłacone

130. Michalak-Warżała Anna 95 Mega / K4 POL Wrocław SkiBike House Team

Zapłacone

131. Mikołajczyk Romuald 96 Mega / M6 POL Katowice NUDEL TEAM

Zapłacone

132. Milewski Jacek 210 Midi / M4 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

133. Młodożeniec Maciej 211 Midi / M3 POL Nysa

Zapłacone

134. Mossakowsky Arthur 97 Mega / M5 POL Pietna Złote Plemię

Zapłacone

135. Mrowiec Jarosław 212 Midi / M4 POL Chorzów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

136. Mrowiec Klaudia 213 Midi / K4 POL Chorzów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

137. Musiał Michał 98 Mega / M4 POL Chorzów Kiwi Klub MTB

Zapłacone

138. Musioł Adam - Mega / M6 POL Bytom Sii Cycling Team

Niezapłacone

139. Musioł Tomasz 99 Mega / M4 POL Tychy Romet Factory Team

Zapłacone

140. Nieboras Tobiasz - Midi / M2 POL Dzięgielów Jerzy mtb

Niezapłacone

141. Niedźwiecki Piotr 214 Midi / M4 POL Nysa

Zapłacone

142. Niesler Grzegorz 100 Mega / M4 POL Ruda Slaska Kiwi Klub MTB

Zapłacone

143. Niestrój Robert 215 Midi / M4 POL Krapkowice Okr Bike Team

Zapłacone

144. Nosek Adrian 11 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

145. Nowak Karina 216 Midi / K4 POL Lucynowo OKR Bike Team

Zapłacone

146. Nowak Wojtek 217 Midi / M3 POL Dobczyce MŚ cycling TreningDietetyka

Zapłacone

147. Olejniczak Małgorzata - Midi / K4 POL Zdzieszowice OKR BIKE TEAM

Niezapłacone

148. Olejniczak Marcin - Mega / M5 POL Zdzieszowice OKR BIKE TEAM

Niezapłacone

149. Osuchowski Artur 218 Midi / M4 POL Kopalnia

Zapłacone

150. Owczarek Paweł 219 Midi / M5 POL Katowice

Zapłacone

151. Pacan Zbigniew 220 Midi / M6 POL Zdzieszowice OKR Bike Team

Zapłacone

152. Pałosz Marcin 221 Midi / M4 POL Kędzierzyn-Koźle Jeźdźcy Apokalipsy

Zapłacone

153. Papst Szymon 101 Mega / M3 POL Prudnik

Zapłacone

154. Piech Dawid 222 Midi / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

155. Pientka Alan 223 Midi / M2 POL Łącznik White MTB biała

Zapłacone

156. Pieszko Damian - Midi / M4 POL Świerklany SUP Lifting Team Bugla Bike Service

Niezapłacone

157. Piliszański Marian 102 Mega / M5 POL Głubczyce

Zapłacone

158. Piwowarczyk Grzegorz 103 Mega / M5 POL Głuchołazy GLKK Victoria Głuchołazy

Zapłacone

159. Portka Mariusz 224 Midi / M6 POL Krapkowice BIG FUN

Zapłacone

160. Przewłocki Grzegorz 225 Midi / M5 POL Opole Netkoncept Bike Team

Zapłacone

161. Przybysz Stanisław 226 Midi / M7 POL Prudnik Niezrzeszony

Zapłacone

162. Ptak Adam 104 Mega / M5 POL Zabrze Romet Factory Team

Zapłacone

163. Puzio Magda 227 Midi / K4 POL Prudnik

Zapłacone

164. Puzio Wojciech 228 Midi / M2 POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

165. Pyto Andrzej 229 Midi / M4 POL Kudowa Zdroj Kudowianka Cyklon Proal Team

Zapłacone

166. Pyto Andrzej - Midi / M4 POL Kudowa Zdrój Kudowianka Cyklon Proal Team

Niezapłacone

167. Radoń Piotr 105 Mega / M7 POL Opole Cykloopole

Zapłacone

168. Ramian Andrzej 230 Midi / M6 POL Kielce MTB Kielce

Zapłacone

169. Ratajczak Sebastian 106 Mega / M5 POL Opole Thp Team

Zapłacone

170. Ratajczyk Łukasz 231 Midi / M4 POL Głuchołazy Glkk Victoria

Zapłacone

171. Ratajczyk Paweł 12 Mini / M POL Głuchołazy GLKK Victoria

Zapłacone

172. Rokicki Andrzej 232 Midi / M5 POL Prudnik Prudnik

Zapłacone

173. Rokicki Karol 233 Midi / M2 POL Prudnik LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA

Zapłacone

174. Uczestnik anonimowy 234 Midi / M2 POL Prudnik PRUDNIK

Zapłacone

175. Różański Marcin - Mega / M5 POL Tarnowskie Góry Rowerowy Bytom- Rowerek

Niezapłacone

176. Rusek Piotr 235 Midi / M4 POL Rydułtowy Mikesz Team

Zapłacone

177. Ruszczak Darek 107 Mega / M5 POL Głubczyce

Zapłacone

178. Ryś Andrzej 236 Midi / M4 POL Katowice Grupa rowerowa Daleko jeszcze?

Zapłacone

179. Sadecki Bogdan 237 Midi / M5 POL Katowice

Zapłacone

180. Sasak Łukasz 108 Mega / M3 POL Tarnowskie Góry Międzymiastowi

Zapłacone

181. Ścierski Maciej 246 Midi / M3 POL Tychy MŚ CYCLING Dietetyka

Zapłacone

182. Ścierski Paweł 120 Mega / M2 POL Tychy MŚ CYCLING-trening i dietetyka w kolarstwie

Zapłacone

183. Sedlacek Jiri 238 Midi / M7 CZE Ostrava-Poruba S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava

Zapłacone

184. Seifried Łukasz 109 Mega / M4 POL Świętochłowice Kiwi Klub MTB

Zapłacone

185. Seifried Natalia 239 Midi / K2 POL Świętochłowice Kiwi Klub MTB

Zapłacone

186. Serafin Alina 110 Mega / K4 POL Opole Thp Team

Zapłacone

187. Seweryn Janusz 111 Mega / M7 POL Gliwice Międzymiastowi

Zapłacone

188. Skokun Jakub 240 Midi / M2 POL Nowy Świętów GLKK VICTORIA

Zapłacone

189. Skokun Piotr 13 Mini / M POL Nowy Świętów GLKK VICTORIA

Zapłacone

190. Skrzypiec Oliwia 14 Mini / K POL Czernica

Zapłacone

191. Skrzypiec Szymon 241 Midi / M4 POL Czernica

Zapłacone

192. Ślęzak Elżbieta 247 Midi / K2 POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

193. Ślęzak Grzegorz 16 Mini / M POL Częstochowa Nice JURA BIKE Częstochowa

Zapłacone

194. Smoliński Marcin 242 Midi / M4 POL Połaniec

Zapłacone

195. Smolski Kamil 112 Mega / M4 POL Prudnik PCC Prudnik

Zapłacone

196. Sobierski Bartosz 243 Midi / M4 POL Głuchołazy GLKK VICTORIA

Zapłacone

197. Sobolewski Filip 113 Mega / M2 POL Jaworzno Pressing Bike-System Ice-Went Team

Zapłacone

198. Stachowicz Michał 114 Mega / M4 POL Czekanów Romet Factory Team

Zapłacone

199. Stawowy Szymon 115 Mega / M3 POL Brzeszcze MURSS Bikes

Zapłacone

200. Stępień Tomasz 116 Mega / M5 POL Wodzislaw Slaski ORION ART-STAL TEAM

Zapłacone

201. Strzodka Piotr 117 Mega / M5 POL Opole

Zapłacone

202. Suchogórski Ryszard 244 Midi / M6 POL Tychy Kieta.pl

Zapłacone

203. Surma Tomasz 245 Midi / M5 POL Prudnik Truchty Prudnik

Zapłacone

204. Szachewicz Adam 15 Mini / M POL Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław

Zapłacone

205. Szkoda Mirosław 118 Mega / M5 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

206. Szpara Lukasz 119 Mega / M5 POL Gliwice Romet Factory Team

Zapłacone

207. Szuliński Piotr - Midi / M4 POL Gogolin

Niezapłacone

208. Tarczyński Rafael 248 Midi / M5 POL Pietna Złote Plemię

Zapłacone

209. Trybuła Mateusz 121 Mega / M4 POL Prudnik PCC Prudnik

Zapłacone

210. Tyl Tomasz 249 Midi / M5 POL Kłodzko KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM

Zapłacone

211. Tyrpuła Miłosz 250 Midi / M2 POL Lubrza

Zapłacone

212. Utrata Mateusz 251 Midi / M3 POL Czestochowa

Zapłacone

213. Wancke Michał 252 Midi / M3 POL Krapkowice

Zapłacone

214. Warpas Daniel 253 Midi / M5 POL Opole Netkoncept Bike Time

Zapłacone

215. Warzala Łukasz 254 Midi / M4 POL Wrocław SkiBike House Team

Zapłacone

216. Wiencek Denis 122 Mega / M3 POL Pietna OKR Bike Team

Zapłacone

217. Wierna Martyna 255 Midi / K2 POL Głuchołazy KTK Ktukol

Zapłacone

218. Wierny Mirosław 256 Midi / M6 POL Głuchołazy KTK Ktukol

Zapłacone

219. Wieszołek Daniel 123 Mega / M5 POL Opole

Zapłacone

220. Wilim Dominik - Midi / M5 POL Mszana

Niezapłacone

221. Wilim Marko - Midi / M2 POL Mszana

Niezapłacone

222. Wilk Marcin 124 Mega / M4 POL Jaworzno QUEST TEAM

Zapłacone

223. Woelke Patrick 257 Midi / M3 POL Biała White MTB Team

Zapłacone

224. Wrembel Szymon 17 Mini / M POL Wrocław Mitutoyo

Zapłacone

225. Zarenkiewicz Adam 258 Midi / M5 POL Głuchołazy GLKK Victoria Głuchołazy

Zapłacone

226. Zelmozer Agata - Mini / K POL Sosnowiec Kiwi Klub MTB

Niezapłacone

227. Zieleźny Grzegorz 259 Midi / M5 POL Opole NETKONCEPT BIKE TEAM

Zapłacone

228. Uczestnik anonimowy 125 Mega / M3 POL Prudnik

Zapłacone

229. Ziółkowska Arlena 260 Midi / K5 POL Gliwice

Zapłacone

230. Ziółkowski Jakub 261 Midi / M2 POL Gliwice ProService Racing Team

Zapłacone

231. Ziółkowski Przemysław 262 Midi / M5 POL Gliwice ProService Racing Team

Zapłacone

232. Żok Fabian - Midi / M4 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU