VIII Siemiatycka Wieczorna Dycha

Siemiatycze, Polska
01.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ilona - 10 km / K40 POL Biała Podlaska KB Biała Biega
2. Anusiewicz Przemysław - 10 km / M40 POL Siedlce Czwórka Biega

Zapłacone

3. Artemiuk Eugenia - 10 km - zwl / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Bezpłatne

4. Bartoszewicz Dorota - 10 km / K30 POL Mochnate

Zapłacone

5. Bereda Przemysław - 10 km / M30 POL Wiązowna

Zapłacone

6. Bocian Damian - 10 km - Powiat / M18 POL Radzyń Podlaski Bociany
7. Brzozowski Ireneusz - 10 km / M30 POL Wysokie Mazowieckie
8. Chmielewski Antoni - 10 km - zwl / M70 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa MOSiR

Bezpłatne

9. Chodowiec Emil - 10 km - Powiat / M30 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

10. Czajkowska Joanna - 10 km - Powiat / K30 POL Pełch Team Run Pelch

Zapłacone

11. Czajkowski Krzysztof - 10 km / M30 POL Jasionówka

Zapłacone

12. Dankiewicz Henryk - 10 km / M50 POL Białystok Biegamy dla zdrowia

Zapłacone

13. Diakonow Wiktor - 10 km / M30 POL Klembów Torpeda Klembów

Zapłacone

14. Drozdowska Anna - 5 km / K POL Siedlce

Zapłacone

15. Drozdowski Marcin - 10 km - Powiat / M30 POL Siemiatycze

Zapłacone

16. Dziedzia Arkadiusz - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze Podlaska Grupa Rowerowa Siemiatycze
17. Ekonomiuk Natalia - 5 km - Powiat / K POL Siemiatycze

Zapłacone

18. Fabijańska Edyta - 10 km - Powiat / K30 POL Siemiatycze Bryżyd team

Zapłacone

19. Fąderski Remigiusz - 10 km / M50 POL Śródborze KB TKKF Promyk Ciechanów
20. Frankowska Ula - 10 km / K30 POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

21. Ginszt Marlena - 10 km / K30 POL Hajnówka

Zapłacone

22. Goszczyński Jacek - 10 km / M50 POL Pęchcin KB TKKF Promyk Ciechanów
23. Gryciuk Walenty - 10 km - Powiat / M50 POL Nurzec-Stacja

Zapłacone

24. Jakowiuk Piotr - 10 km - Powiat / M30 POL Siemiatycze PGR Siemiatycze

Zapłacone

25. Jakuszko Grzegorz - 10 km / M30 POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

26. Jakuszko Marta - 5 km / K POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL
27. Jankowska Katarzyna - 10 km / K18 POL Białystok KS Podlasie Białystok
28. Januszewska Marta - 5 km / K POL Bielsk Podlaski

Zapłacone

29. Jemielianiuk Michał - 10 km / M30 POL Białystok

Zapłacone

30. Jóźwiak Beata - 10 km - Powiat / K40 POL Siemiatycze

Zapłacone

31. Kaliszewicz Jarosław - 10 km - Powiat / M40 POL Dziadkowice

Zapłacone

32. Kaliszuk Janusz - 5 km / M POL Biała Podlaska Kolegium Sędziów BOZPN
33. Karanos Tadeusz - 10 km / M60 POL Hajnówka RKB Hajnówka

Zapłacone

34. Karpowicz Marek - 10 km - Powiat / M50 POL Siemiatycze

Zapłacone

35. Kiersnowska Magdalena - 5 km / K POL Brańsk
36. Kłopotowska Mariola - 5 km - Powiat / K POL Siemiatycze Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła 2 w Białej Podlaskiej
37. Kłopotowska Monika - 5 km - Powiat / K POL Siemiatycze
38. Kłopotowski Adam - 10 km - Powiat / M40 POL Kłopoty Patry
39. Uczestnik anonimowy - 5 km / M POL Wiśniew SKS Feniks

Zapłacone

40. Kopytiuk Tomasz - 10 km - Powiat / M40 POL Mielnik

Zapłacone

41. Korniluk Bogdan - 10 km - zwl / M65 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Bezpłatne

42. Kowalczuk Magda - 10 km - Powiat / K18 POL Siemiatycze MKS Juvenia

Zapłacone

43. Kowalczyk Paweł - 10 km - Powiat / M30 POL Siemiatycze LKS SPRINTER Siemiatycze
44. Kowalczyk Sandra - 10 km - Powiat / K30 POL Siemiatcyze SPRINTER SIEMIATYCZE
45. Kozakiewicz Izabela - 10 km - Powiat / K30 POL Siemiatycze :)

Zapłacone

46. Kuć Wicia - 10 km / M50 POL Jasień Wataha-Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

47. Leszczyński Marcin - 10 km / M40 POL Białystok Tim Małego

Zapłacone

48. Lewandowski Zenon - 10 km - zwl / M65 POL Ciechanów

Bezpłatne

49. Lewczuk Norbert - 10 km / M30 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

50. Łotowska Katarzyna - 10 km / K30 POL Dzikie Palę Wrotki
51. Majer Bogusława - 10 km / K30 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

52. Majer Jakub - 5 km / M POL Warszawa

Zapłacone

53. Marczuk Renata - 10 km - Powiat / K40 POL Mielnik

Zapłacone

54. Marks Norbert - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

55. Michaluk Damian - 10 km / M40 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

56. Mikołajczyk Grzegorz - 10 km / M30 POL Białystok

Zapłacone

57. Mikucka Aleksandra - 10 km / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Zapłacone

58. Milewski Dariusz - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze UKS Danex Siemiatycze
59. Miniuk Paweł - 10 km / M18 POL Białystok Palę Wrotki

Zapłacone

60. Minkiewicz Marek - 10 km / M40 POL Dobrzyniewo Duże

Zapłacone

61. Muzyk Edward - 10 km - zwl / M70 POL Mały Płock

Bezpłatne

62. Najdyhor Marek - 10 km / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

63. Niewiarowski Paweł - 10 km - Powiat / M30 POL Wojeniec Bryżyd team

Zapłacone

64. Nikitorowicz Krzysztof - 10 km - Powiat / M50 POL Mielnik

Zapłacone

65. Norwa Sylwester - 10 km / M40 POL Patków JET SET Patków
66. Nowomiejski Marcin - 10 km / M40 POL Minsk Mazowiecki Biegacz Cegłów

Zapłacone

67. Uczestnik anonimowy - 10 km - Powiat / K30 POL Siemiatycze

Zapłacone

68. Oświecińska Marzena - 10 km / K30 POL Bielsk Podlaski TiM Małego

Zapłacone

69. Ożarowski Paweł - 5 km / M POL Brańsk Brańsk Daje Radę

Zapłacone

70. Pawłowska Paulina - 10 km / K18 POL Siedlce AZS UMCS Lublin

Zapłacone

71. Pietraszuk Bogdan - 5 km / M POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL
72. Piotrowicz Piotr - 5 km / M POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

73. Piotrowski Robert - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze Nie

Zapłacone

74. Poniatowski Jacek - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze

Zapłacone

75. Pozdrawiam Mariusz - 10 km / M60 POL Łomża Biegamy Dla Zdrowia

Zapłacone

76. Prokopiuk Aleksander - 5 km - zwl / M POL Hajnówka RKB Hajnówka

Bezpłatne

77. Pura Mirosław - 10 km - Powiat / M50 POL Siemiatycze

Zapłacone

78. Raczkiewicz Michał - 10 km - Powiat / M50 POL Siemiatycze

Zapłacone

79. Raczyński Jan - 10 km - Powiat / M50 POL Zalesie
80. Radzicki Patryk - 10 km - Powiat / M30 POL Nurzec Stacja

Zapłacone

81. Radziszewska Magda - 10 km - Powiat / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

82. Radziszewski Maciej - 10 km - Powiat / M18 POL Siemiatycze Zabiegany Wołomin
83. Redes Sebastian - 10 km / M30 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

84. Romaniuk Jolanta - 10 km - Powiat / K40 POL Platerów Chłopkòw Sokół
85. Samotyja Magdalena - 10 km / K18 POL Modrzyca

Zapłacone

86. Samotyja Paweł - 10 km / M40 POL Nowa Sól Pamar Myjnie

Zapłacone

87. Sawa Paweł - 5 km - Powiat / M POL Siemiatycze
88. Sawicki Łukasz - 10 km - Powiat / M30 POL Siemiatycze
89. Shumik Alena - 10 km / K30 BLR Brest -
90. Uczestnik anonimowy - 10 km / M50 POL Wołomin Zabiegany Wołomin
91. Smolska Justyna - 10 km / K18 POL Białystok Białostocka Sekta Biegaczy

Zapłacone

92. Snopkiewicz Joanna - 10 km / K40 POL Cegłów Biegacz Cegłów

Zapłacone

93. Sowa Bene - 10 km - Powiat / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

94. Supranowicz Edyta - 5 km / K POL Białytok

Zapłacone

95. Syska Krystian - 10 km / M30 POL Brańsk Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team
96. Szejko Wawrzyniec - 10 km - zwl / M65 POL Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

Bezpłatne

97. Szewczak Andrzej - 10 km / M60 POL Białystok MASTERS BIAŁYSTOK

Zapłacone

98. Szymaniak Kamil - 10 km - Powiat / M18 POL Pełch Team Run Pełch

Zapłacone

99. Tarnowski Witold - 10 km / M50 POL Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów
100. Taudul Darek - 5 km / M POL Czarna Białostocka GBCzB

Zapłacone

101. Taudul Urszula - 5 km / K POL Czarna Białostocka Grupa Biegowa Czarna Białostocka

Zapłacone

102. Terebun Edward - 5 km / M POL Bielsk Podlaski
103. Tracikowska Dorota - 10 km / K50 POL Łapy ZWYCIĘZCA Fundacja Darka Strychalskiego

Zapłacone

104. Tracikowski Dariusz - 10 km / M40 POL Łapy ZWYCIĘZCA Fundacja Darka Strychalskiego

Zapłacone

105. Troc Marek - 10 km / M30 POL Bielsk Podlaski Bielska Inicjatywa Rowerowa

Zapłacone

106. Turczyński Paweł - 10 km / M18 POL Białystok

Zapłacone

107. Wągrodzka Gosia - 10 km / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega
108. Wardecka Sylwia - 10 km - Powiat / K18 POL Siemiatycze

Zapłacone

109. Wasilewska Barbara - 10 km - Powiat / K40 POL Siemiatycze

Zapłacone

110. Wasilewska Oliwia - 5 km - Powiat / K POL Siemiatycze

Zapłacone

111. Wasilewski Jarosław - 10 km - Powiat / M40 POL Lisowo
112. Waśko Barbara - 10 km - zwl / K SIE
POL Łapy Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego

Bezpłatne

113. Waśko Mirosław - 10 km / M50 POL Łapy Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego

Zapłacone

114. Wieczorek Dariusz - 10 km / M50 POL Warszawa Przegląd Sportowy/czasnabieganie.pl
115. Wiesiełowski Jarosław - 10 km / M50 POL Bielsk Podlaski PRONAR

Zapłacone

116. Wilgat Adam - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze Dzikie Skrzydło, Warsaw Run Club

Zapłacone

117. Wilkaniec Krzysztof - 10 km / M30 POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

118. Włodarczyk Anna - 10 km / K30 POL Siedlce Antylopka
119. Wowtoniuk Mariusz - 5 km / M POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

120. Wysocka Teresa - 10 km - Powiat / K40 POL Siemiatycze Sprinter Siemiatycze

Zapłacone

121. Wysocki Kamil - 10 km - Powiat / M40 POL Siemiatycze Sprinter Siemiatycze

Zapłacone

122. Zawadzka Elżbieta - 5 km / K POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

123. Zawadzki Robert - 10 km / M40 POL Bielsk Podlaski Tim Małego

Zapłacone

124. Zbieć Angelika - 5 km / K POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

125. Zbieć Dariusz - 5 km / M POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

126. Żebrowska Julia - 5 km / K POL Siemiatycze

Zapłacone

127. Żebrowska Justyna - 10 km / K30 POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Zapłacone

128. Żytkowski Andrzej - 5 km / M POL Biała Podlaska TKKF KRZNA
129. Uczestnik anonimowy - 10 km / M30 BLR Mogilev

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU