VIII Tatarskie Bieganie

Studzianka, Polska
07.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Hanna - NW / K45 POL Nałęczów

Niezapłacone

2. Adamczyk Ilona 176 Bieg / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

3. Adamczyk Ilona 101 NW / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

4. Adamczyk Maciej 102 NW / M0 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

5. Uczestnik anonimowy 103 NW / K30 POL Zaborów ZSP Borzęcin

Zapłacone

6. Uczestnik anonimowy 104 NW / M0 POL Zaborów ZSP Borzęcin Duży

Zapłacone

7. Białęcki Marcin 105 NW / M45 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

8. Białokozowicz Ewa - Bieg / K30 POL Bielsk Podlaski Morsy Białystok

Niezapłacone

9. Biernat Katarzyna - Bieg / K30 Powiat
POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Niezapłacone

10. Biernat Paulina 177 Bieg / K30 Powiat
POL Rakowiska Klub Biegaczy Jysk

Zapłacone

11. Biernat Robert 178 Bieg / M30 Powiat
POL Rakowiska Klub Biegaczy JYSK

Zapłacone

12. Bocian Damian - Bieg / M14 POL Radzyń Podlaski Bociany

Niezapłacone

13. Borkowski Leszek 106 NW / M45 POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

14. Brodacki Waldemar 179 Bieg / M60 POL Puławy CHEMIK NOXY PUŁAWY

Zapłacone

15. Celiński Mateusz 180 Bieg / M14 Powiat
POL Komarno 4fun

Zapłacone

16. Ch Artur - Bieg / M30 Powiat
POL Kaliłów

Niezapłacone

17. Chmiel Sylwester - Bieg / M30 Powiat
POL Piszczac

Niezapłacone

18. Chmielewski Antoni 181 Bieg / M60 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR

Zapłacone

19. Chmielewski Antoni 107 NW / M60 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR

Zapłacone

20. Chomiuk-Kopaczuk Katarzyna 182 Bieg / K30 Powiat
POL Jakówki

Zapłacone

21. Chruściel Jacek - Bieg / M30 Powiat
POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa

Niezapłacone

22. Uczestnik anonimowy 183 Bieg / M30 Powiat
POL Biała Podlaska

Zapłacone

23. Chustecka Anna 184 Bieg / K30 Powiat
POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

24. Chustecki Grzegorz 185 Bieg / M30 Powiat
POL Wisznice NZOZ Wisznice

Zapłacone

25. Czajka Joanna - NW / K45 POL Borzęcin Duzy ZSP Borzecin

Niezapłacone

26. Czyżewski Paweł 186 Bieg / M30 POL Lublin

Zapłacone

27. Danielski Waldemar 108 NW / M45 POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

28. Deleżuch Adam - Bieg / M30 POL Radzyń Podlaski

Niezapłacone

29. Dorosz Zbigniew 187 Bieg / M45 POL Biała Podlaska

Zapłacone

30. Dudkiewicz Piotr - NW / M30 POL Koprki ŻBIKI NORDIC WALKING

Niezapłacone

31. Gadomski Sebastian 188 Bieg / M30 POL Chybów

Zapłacone

32. Gawraczyńska Anna 189 Bieg / K60 POL Warszawa Wtł Stegny Warszawa

Zapłacone

33. Geresz Paulina 190 Bieg / K14 POL Łosice

Zapłacone

34. Gnus Dawid 109 NW / M0 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

35. Grabczak Monika 110 NW / K30 POL Siedlce

Zapłacone

36. Hołownia Lucyna 111 NW / K45 POL Piszczac

Zapłacone

37. Hordejuk-Gryczka Aleksandra 191 Bieg / K45 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

38. Hryciuk Waldemar 112 NW / M60 POL Biała Podlaska TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA

Zapłacone

39. Jagieła Paweł - NW / M0 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

40. Jakuszko Anna 192 Bieg / K14 Powiat
POL Terespol KB Szuracz

Zapłacone

41. Jaroszuk Marek - Bieg - Gmina / M30 Gmina
Powiat
POL Łomazy

Niezapłacone

42. Jędryczkowska Iwona 193 Bieg / K45 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

43. Jendruchniewicz Katarzyna 113 NW / K30 POL Międzyrzec Podlaski Fundacja W te pędy

Zapłacone

44. Juchnikowska Agnieszka 114 NW / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

45. Juszczak Marcin - Bieg - Gmina / M45 Gmina
POL Bielany

Niezapłacone

46. Kabala Katarzyna 115 NW / K30 POL Pęcice Żbiki Nordic Walking

Zapłacone

47. Kapczuk Jolanta 194 Bieg - Gmina / K30 Gmina
POL Huszcza Druga

Zapłacone

48. Karwowska Wieslawa 195 Bieg / K30 Powiat
POL Miedzyrzec Podlaski Miedzyrzecka grupa biegowa

Zapłacone

49. Klek Daniel 196 Bieg / M30 Powiat
POL Biała Podlaska

Zapłacone

50. Klimek Rafał 197 Bieg / M14 Powiat
POL Wisznice MKS Żak Biała Podlaska

Zapłacone

51. Klimiuk Przemysław 198 Bieg / M14 POL Komarówka Podlaska Dąbrowski Team

Zapłacone

52. Kochalski Wiesław - NW / M60 POL Lubartów

Niezapłacone

53. Kochalski Wiesław 199 Bieg / M60 POL Lubartów

Zapłacone

54. Kociuk Marysia 200 Bieg / K14 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

55. Uczestnik anonimowy 201 Bieg / K30 Powiat
POL Konstantynów

Zapłacone

56. Koprianiuk Mirosław 202 Bieg / M30 POL Łódź

Zapłacone

57. Korniluk Bogdan 116 NW / M60 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

58. Korniluk Bogdan 203 Bieg / M60 Powiat
POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

59. Korszun Marta 204 Bieg / K45 POL Biała Podlaska BIAŁA BIEGA

Zapłacone

60. Korszun Marta 117 NW / K45 POL Biała Podlaska BIAŁA BIEGA

Zapłacone

61. Kowalczyk Bogdan - Bieg / M45 POL Warszawa

Niezapłacone

62. Kowalewski Grzegorz 205 Bieg - Gmina / M30 Gmina
POL Łomazy

Zapłacone

63. Kowalewski Krzysztof 118 NW Gmina / M30 POL Studzianka

Zapłacone

64. Kowalewski Tomasz 206 Bieg - Gmina / M14 Gmina
Powiat
POL Studzianka

Zapłacone

65. Kowalska Anna 207 Bieg / K30 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

66. Kowalski Tomasz 208 Bieg / M30 POL Mińsk Mazowiecki RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

67. Kozikowska Barbara 119 NW / K60 POL Minsk Mazowiecki

Zapłacone

68. Krupa Łukasz - Bieg / M30 POL Czemierniki Bociany

Niezapłacone

69. Kuczewski Daniel 209 Bieg / M14 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

70. Kujko Piotr 210 Bieg / M14 Powiat
POL Biała Podlaska

Zapłacone

71. Kulawiec Paweł 211 Bieg / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

72. Kulik Adam 120 NW / M45 POL Łuków NIEZRZESZONY

Zapłacone

73. Kulik Maciej - Bieg / M30 Powiat
POL Biała Podlaska

Niezapłacone

74. Kwaśna Małgorzata 121 NW / K45 POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

75. Kwaśny Tomasz 122 NW / M45 POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

76. Laskowski Mirosław 123 NW / M45 POL Komarówka Podlaska LKS Milanów

Zapłacone

77. Lecyk Jadwiga 124 NW / K60 POL Międzyrzec Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

78. Lecyk Mieczysław 125 NW / M60 POL Międzyrzec Podlaski CHODZĘ z SERcEM

Zapłacone

79. Łaziuk Tomasz - Bieg / M14 Powiat
POL Międzyrzec Podlaski RED LION CLUB

Niezapłacone

80. Łozak-Sereda Basia 212 Bieg / K30 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

81. Machnowski Grzegorz 213 Bieg / M30 POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

82. Mackiewicz Dariusz - NW / M30 POL Kodeń Aktywny Kodeń

Niezapłacone

83. Majewski Andrzej 214 Bieg / M45 POL Biała Podlaska

Zapłacone

84. Majewski Krzysztof 215 Bieg / M45 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

85. Majewski Piotr 216 Bieg / M45 POL Biała Podlaska

Zapłacone

86. Makarewicz Andrzej 217 Bieg / M45 Powiat
POL Biała Podlaska YNWA

Zapłacone

87. Maleńczuk Anna 126 NW / K30 POL Warszawa Żbiki Nordic Walking

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy - NW / K0 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Niezapłacone

89. Mandziuk Marek 127 NW / M45 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Zapłacone

90. Uczestnik anonimowy 128 NW / K45 POL Biała Podlaska TKKF Krzna Biała Podlaska

Zapłacone

91. Martyniuk Czesława 129 NW / K60 POL Strzyżówka

Zapłacone

92. Martyniuk Jarosław 218 Bieg / M30 POL Sulejówek

Zapłacone

93. Martyniuk Krzysztof 219 Bieg / M45 POL Zakrzówek

Zapłacone

94. Mazurczak Grażyna - NW / K45 POL Siedlce NOWI SIEDLCE

Niezapłacone

95. Mazurczak Jakub - NW / M45 POL Siedlce NOWI SIEDLCE

Niezapłacone

96. Męczyńska Katarzyna 130 NW / K30 POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

97. Męczyński Sylwester 131 NW / M30 POL Misie Fundacja W te pędy

Zapłacone

98. Michalczuk Artur 220 Bieg / M45 Powiat
POL Terespol KB SZURACZ TERESPOL

Zapłacone

99. Michaluk Damian 221 Bieg / M30 POL Łosice Sha-Le-Ni

Zapłacone

100. Mieleszczuk Weronika 222 Bieg / K14 Powiat
POL Sławacinek Stary

Zapłacone

101. Milczarski Jakub 223 Bieg / M14 Powiat
POL Czosnówka Stolarnia Milczarski

Zapłacone

102. Milczarski Kacper 224 Bieg / M14 Powiat
POL Czosnówka Stolarnia Milczarski

Zapłacone

103. Milczarski Krzysztof 225 Bieg / M60 Powiat
POL Czosnówka Stolarnia Milczarski

Zapłacone

104. Milczarski Michał 226 Bieg / M30 Powiat
POL Biała Podlaska Bistro Uzdrowisko

Zapłacone

105. Mirończuk Elżbieta - Bieg / K45 Powiat
POL Ogrodniki

Niezapłacone

106. Uczestnik anonimowy - Bieg - Gmina / K45 Gmina
POL Ogrodniki

Niezapłacone

107. Mirończuk Julia - Bieg / K14 Powiat
POL Ogrodniki

Niezapłacone

108. Uczestnik anonimowy - Bieg - Gmina / K14 Gmina
POL Ogrodniki

Niezapłacone

109. Mirończuk Rafał - Bieg / M30 Powiat
POL Ogrodniki

Niezapłacone

110. Uczestnik anonimowy - Bieg - Gmina / M30 Gmina
POL Ogrodniki

Niezapłacone

111. Moszczuk Jolanta 227 Bieg / K45 Powiat
POL Biała Podlaska biała biega

Zapłacone

112. Najdyhor Marek 228 Bieg / M30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

113. Naskręt Mariusz 229 Bieg / M30 POL Racot

Zapłacone

114. Uczestnik anonimowy - Bieg - Gmina / K14 Gmina
POL Studzianka

Niezapłacone

115. Nowosz Marcin - Bieg / M14 POL Wygnanka OSP Wygnanka

Niezapłacone

116. Olszańska Krystyna - NW / K60 POL Biała Podlaska Biała Biega/NoWiSiedlce

Niezapłacone

117. Osiński Marcin 230 Bieg / M30 POL Lublin

Zapłacone

118. Pajdosz Katarzyna 231 Bieg / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

119. Pajdosz Rafał 232 Bieg / M30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

120. Uczestnik anonimowy - Bieg / K30 POL Puławy Umcs Biega

Niezapłacone

121. Piech Krzysztof - NW / M45 POL Lublin AWF Biala Podlaska

Niezapłacone

122. Pietrusewicz Joanna 132 NW / K45 POL Warszawa PASJA NORDIC WALKING

Zapłacone

123. Pióro Jadwiga 133 NW / K60 POL Międzyrzec Podlaski W te pędy

Zapłacone

124. Piskorz Tomasz 233 Bieg / M30 POL Kodeń

Zapłacone

125. Pliska Dariusz - Bieg / M30 Powiat
POL Grabanów KB Biała Biega

Niezapłacone

126. Podraza Marek - Bieg / M45 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

127. Podraza Marek - Bieg / M45 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

128. Prokopiuk-Białęcka Monika 134 NW / K45 POL Biała Podlaska Biała Biega

Zapłacone

129. Prokopowicz Magdalena - Bieg / K30 POL Radzyń Podlaski

Niezapłacone

130. Prokopowicz Małgorzata - NW / K45 POL Radzyń Podlaski Chodzę z SERcEM

Niezapłacone

131. Przestrzelska Iwona 135 NW / K45 POL Wólka Leśna

Zapłacone

132. Przestrzelski Robert 234 Bieg / M45 POL Wólka Leśna

Zapłacone

133. Przychodzień Joanna 136 NW / K30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

134. Roner Agnieszka - Bieg / K30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

135. Roner Przemysław - Bieg / M30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

136. Rowiński Paweł 137 NW / M30 POL Warszawa NW CZŁAPSKI TEAM

Zapłacone

137. Różycki Artur - NW / M45 POL Rakowiska KB Biała Biega

Niezapłacone

138. Saczuk Andrzej 138 NW / M30 POL Biała Podlasaka BŁOTNE OGRY

Zapłacone

139. Sadowski Cezary - Bieg / M14 Powiat
POL Chotyłów KB Szuracz Terespol

Niezapłacone

140. Sałamacha Stanisław 235 Bieg / M60 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

141. Semeniuk Łukasz 236 Bieg / M14 Powiat
POL Biała Podlaska

Zapłacone

142. Sereda Grzegorz 237 Bieg / M30 POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

143. Sobiczewska Ewa 139 NW / K30 POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

144. Soćko Mariusz 238 Bieg / M30 POL Mińsk Mazowiecki Brak

Zapłacone

145. Sokólska Małgorzata - NW / K45 POL Biała Podlaska TKKF/KBBB

Niezapłacone

146. Sokołowski Tomasz 239 Bieg / M30 Powiat
POL Biała Podlaska 23 Baza Lotnictwa Taktycznego

Zapłacone

147. Solecka Anna 140 NW / K45 POL Puławy Czar BezMiaru

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy 240 Bieg / M30 POL Terespol KB Szuracz Terespol

Zapłacone

149. Stanko Mirosław 241 Bieg / M45 POL Wisznice

Zapłacone

150. Steciuk Iwona 242 Bieg / K45 Powiat
POL Terespol Szuracze

Zapłacone

151. Stepkowska Agnieszka 141 NW / K45 POL Zeszczynka

Zapłacone

152. Surowiec Marian 243 Bieg / M60 POL Milanów

Zapłacone

153. Świrszcz Tomasz 142 NW / M60 POL Świdnik

Zapłacone

154. Szadura Małgorzata 244 Bieg / K45 POL Skrzeszew Wieliszew Heron Team

Zapłacone

155. Uczestnik anonimowy 143 NW / K30 POL Biała Podlaska

Zapłacone

156. Szubartowicz Paweł 245 Bieg / M30 Powiat
POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

157. Szulc Edyta - Bieg / K30 Powiat
POL Biała Podlaska

Niezapłacone

158. Szydłowski Jacek 144 NW / M60 POL Biała-Podlaska niezrzeszony

Zapłacone

159. Szydłowski Krzysztof 246 Bieg / M30 Powiat
POL Koroszczyn KB Szuracz Terespol

Zapłacone

160. Szymanek Tadeusz 247 Bieg / M45 Powiat
POL Małaszewicze Małe KB Szuracz Terespol

Zapłacone

161. Szymczyk Magdalena 145 NW / K30 POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

162. Trepanowska Ola 146 NW / K30 POL Minsk Mazowiecki

Zapłacone

163. Trepanowska Ola 248 Bieg / K30 POL Minsk Mazowiecki

Zapłacone

164. Tymoszuk Irek 249 Bieg / M45 Powiat
POL Biała Podlaska Biała Biega

Zapłacone

165. Wągrodzka Małgorzata 250 Bieg / K30 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

166. Wajda Maciej 147 NW / M45 POL Ostrówek DĘBINA OSTRÓWEK

Zapłacone

167. Walusiak Sylwia 251 Bieg / K30 Powiat
POL Biała Podlaska

Zapłacone

168. Wawryszuk Krystyna 148 NW / K45 POL Piszczac

Zapłacone

169. Węda Łukasz 252 Bieg - Gmina / M30 Gmina
Powiat
POL Studzianka KB Biała Biega/Studzianka/UPH Siedlce

Zapłacone

170. Wladyczuk Katarzyna 253 Bieg / K30 POL Wisznice

Zapłacone

171. Wladyczuk Małgorzata 254 Bieg / K30 POL Wisznice

Zapłacone

172. Władyczuk Gosia 149 NW / K30 POL Wisznice

Zapłacone

173. Włodarczyk Mirek - Bieg / M60 Powiat
POL Terespol KB Szuracz Terespol

Niezapłacone

174. Wójcik Barbara - NW / K60 POL Krzczonów NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE

Niezapłacone

175. Wojnach Julita 150 NW / K45 POL Pruszków ŻBIKI NORDIC WALKING

Zapłacone

176. Uczestnik anonimowy 255 Bieg / M30 Powiat
POL Biała Podlaska

Zapłacone

177. Wołosowicz Natalia - Bieg / K30 Powiat
POL Biała Podlaska Klub Biegaczy Jysk

Niezapłacone

178. Zacharczuk Zofia 151 NW / K60 POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

179. Zajko Filip 256 Bieg / M14 Powiat
POL Terespol KB SZURACZ

Zapłacone

180. Zaorski Czarek 257 Bieg / M14 Powiat
POL Terespol KB Szuracz Terespol

Zapłacone

181. Zawierucha Leszek 152 NW / M45 POL Warszawa Nationale Nederlanden Running Team

Zapłacone

182. Zbieć Bożena 153 NW / K45 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

183. Zbieć Janusz 154 NW / M60 POL Siedlce DARFIK Team

Zapłacone

184. Żebrowska Justyna 258 Bieg / K30 Powiat
POL Janów Podlaski Janów Podlaski team

Zapłacone

185. Żytkowski Andrzej 155 NW / M45 POL Biała Podlaska TKKF KRZNA

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU