VIII Wielka Ursynowska

Tor wyścigów konnych Służewiec, Puławska, Warszawa, Polska
07.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abed Adnan - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

2. Abramiuk Michał - 5km / M40 POL Lublin

Niezapłacone

3. Achinger Marlena - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

4. Adamski Jakub - 5km / M30 POL

Zapłacone

5. Aleksandrowicz Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

6. Aniołkowski Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

7. Augustyniak Leonard - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

8. Bachurski Andrzej - 5km / M60 POL Konstancin Jeziorna

Zapłacone

9. Bader-Strzała Adrianna - dzieci / K POL Warszawa Pro Family Sport Team

Bezpłatne

10. Bajkiewicz Beata - 5km / K20 POL Piaseczno

Zapłacone

11. Bajorek Jacek - 5km / M40 POL Wyszków Przeznaczenie

Zapłacone

12. Bakalarska Marzena - 5km / K40 POL Pruszków

Zapłacone

13. Bakalarska Marzena - 5km / K40 POL Pruszków

Niezapłacone

14. Bakalarski Krzysztof - dzieci / M POL Pruszkow

Bezpłatne

15. Bakalarski Robert - 5km / M40 POL Pruszków

Zapłacone

16. Bakuła Wiesław - 5km / M50 POL Wach wampir

Zapłacone

17. Banasik Joanna - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

18. Banasik Piotr - 5km / M50 POL Warszawa UKA Warszawa

Zapłacone

19. Bankiewicz Damian - 5km / M40 POL Warszawa Asseco Active Team

Zapłacone

20. Bankiewicz Szymon - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

21. Bargenda Adela - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

22. Bartecka-Matuszewska Urszula - 5km / K30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

23. Bartosiak Patrycja - 5km / K20 POL Wyszków

Zapłacone

24. Bartosik Krystyna - 5km / K60 POL Zgierz

Zapłacone

25. Baszczyńska Katarzyna - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

26. Baszczyński Tomasz - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

27. Bauer Bartosz - 5km / M30 POL Józefosław Orangetheory fitness

Zapłacone

28. Baumgart Aleksander - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

29. Bednarek Natan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

30. Bednarek Tymon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

31. Bernat Andrzej - 5km / M40 POL Warszawa HDK KREWKI URSYNÓW

Zapłacone

32. Bernat Jakub - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

33. Białas-Giejbatow Edyta - 5km / K40 POL Kampinos

Zapłacone

34. Bieńczyk Magda - 5km / K40 POL Sochaczew

Zapłacone

35. Bieniek Hanna - dzieci / K POL Piaseczno Wilki

Bezpłatne

36. Bieniek Łucja - dzieci / K POL Piaseczno Wilki

Bezpłatne

37. Bieniek Piotr - 5km / M30 POL Piaseczno PKP Intercity Running Team

Zapłacone

38. Biernat Justyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

39. Bińkiewicz Jakub - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

40. Błaszczak Mateusz - 5km / M30 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

41. Błuś Hanna - dzieci / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Bezpłatne

42. Błuś Helena - dzieci / K POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Bezpłatne

43. Bobrowski Marcin - 5km / M40 POL Warszawa Receptananude.pl

Zapłacone

44. Bodzińska Anna - 5km / K30 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

45. Bogdan Dawid - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

46. Bojar Jarosław - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

47. Bolkowska-Leśniak Dorota - 5km / K40 POL Warszawa biegam z Lulusiem

Zapłacone

48. Bombrych Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

49. Bondarzewska Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

50. Bondarzewski Adam - 5km / M20 POL Warszawa

Niezapłacone

51. Bondarzewski Tymoteusz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

52. Borkowska Kinga - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

53. Borkowski Bartłomiej - 5km / M30 POL Warszawa RMF4RT GLADIATORS

Zapłacone

54. Bortlisz Tomek - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

55. Bosy Mariusz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

56. Boyarintsev Tymoteusz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

57. Brodawka Weronika - 5km / K30 POL Warszawa Accenture Runners Club

Zapłacone

58. Bronicki Adam - 5km / M20 POL Józefów

Zapłacone

59. Bronicki Wojciech - 5km / M50 POL Józefów

Zapłacone

60. Brzezińska Aleksandra - 5km / K20 POL Warszawa Birczańskie Łotry

Niezapłacone

61. Brzozowski Andrzej - 5km / M60 POL Zamość WKZ

Zapłacone

62. Buchowiecka Anna - 5km / K30 POL Warszawa Pstrokaty Pareomaraton

Zapłacone

63. Buchowiecka Jagoda - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

64. Buczek Elżbieta - 5km / K20 POL Warszawa Accenture

Zapłacone

65. Buduj Marek - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

66. Bujalski Konrad - 5km / M20 POL Jakubiki Farmacja Tarchomin

Zapłacone

67. Bukowski Janusz - 5km / M60 POL Warszawa Stowarzyszenie Dać Siebie Innym

Zapłacone

68. Burkacka-Jurgiel Joanna - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

69. Buryta Marek - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

70. Busłowski Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

71. Bychowska Hanna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

72. Bychowska Milena - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

73. Cegliński Sebastian - 5km / M40 POL Karolina

Niezapłacone

74. Cegliński Szymon - 5km / M16 POL Pruszków Buks Pruszków

Niezapłacone

75. Ceregra Małgorzata - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

76. Ceregra Piotr - 5km / M40 POL Warszawa TN Biegówki

Zapłacone

77. Chełchowska Olga - 5km / K30 POL Sochaczew Wesoła Ferajna

Zapłacone

78. Chilczuk Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

79. Chmielewski Michał - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

80. Chmielewski Stefan - dzieci / M POL Warszawa STEFIX

Bezpłatne

81. Chodniewicz Mateusz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

82. Chodniewicz Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

83. Chojka-Bartoszko Karolina - 5km / K30 POL Dawidy Bankowe

Zapłacone

84. Cholewińska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

85. Choroś Michał - 5km / M20 POL Warka

Zapłacone

86. Chotkowski Mirosław - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

87. Cieciera Paweł - 5km / M40 POL Warszawa Przełajowiec

Zapłacone

88. Ciszewski Bartek - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

89. Ciszewski Bartek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

90. Ciszewski Dorian - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

91. Citko Igor - dzieci / M POL Sochaczew Wesoła Ferajna

Bezpłatne

92. Citko Łucja - dzieci / K POL Sochaczew Wesoła Ferajna

Bezpłatne

93. Citko Michał - 5km / M30 POL Sochaczew Wesoła Ferajna

Zapłacone

94. Citko Patryk - dzieci / M POL Sochaczew Wesoła Ferajna

Bezpłatne

95. Czarnecka Magdalena - 5km / K40 POL Płońsk

Zapłacone

96. Czeremuszkin Jakub - 5km / M14 POL Warszawa

Zapłacone

97. Czubak Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

98. Czyżkowska Karolina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

99. Czyżkowska Katarzyna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

100. Czyżkowski Krzysztof - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

101. Dąbkowski Damian - 5km / M20 POL Ciechanów Cross Trening Mazovia Ciechanów

Zapłacone

102. Dąbrowska Aneta - 5km / K16 POL Łęg

Zapłacone

103. Dąbrowska Jola - 5km / K30 POL Warszawa Team Zabiegane Dni

Zapłacone

104. Dąbrowska Marta - 5km / K30 POL Karczew Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

105. Dąbrowski Adam - 5km / M30 POL Warszawa Alior Running Team

Zapłacone

106. Dąbrowski Andrzej - 5km / M60 POL Józefów 1957

Zapłacone

107. Dąbrowski Leszek - 5km / M40 POL

Zapłacone

108. Dąbrowski Sebastian - 5km / M40 POL Karczew Adidas Runners Warsaw

Niezapłacone

109. Danielak Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa KK Cyklon Warszawa

Zapłacone

110. Dawidowicz Krzysztof - dzieci / M POL Warszawa SzybcyOdkrywcy

Bezpłatne

111. Dawidowicz Urszula - dzieci / K POL Warszawa SzybcyOdkrywcy

Bezpłatne

112. Debello Salvatore - 5km / M40 ITA Warszawa Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

Zapłacone

113. Depta Paulina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

114. Derkacz Joanna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

115. Dobrzyńska Amelia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

116. Dobrzyński Krystian - 5km / M40 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

117. Dominiak Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

118. Drabczyk Szymon - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

119. Drąg Justyna - 5km / K20 POL Piaseczno

Zapłacone

120. Dubek Aleksandra - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

121. Dubek Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

122. Dudkiewicz Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

123. Dudkiewicz Leon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

124. Dudkowska Maja - dzieci / K POL Warszawa RADO TRI TEAM/ SZKOŁA PIJARSKA W WARSZAWIE/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Bezpłatne

125. Dudkowski Leonard - dzieci / M POL Warszawa RADO TRI TEAM/ SZKOŁA PIJARSKA W WAESZAWIE/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Bezpłatne

126. Dudkowski Tymoteusz - dzieci / M POL Warszawa RADO TRI TEAM/ SZKOŁA PIJARSKA W WARSZAWIE/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Bezpłatne

127. Dyba Jarema - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

128. Dymel Piotr - 5km / M60 POL Warszawa 12TR.PL

Zapłacone

129. Dymiński Eryk - 5km / M30 POL Warszawa Aks Polonia Warszawa

Zapłacone

130. Dyrla Dominika - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

131. Dyrla Mariusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

132. Dzideczek Marcin - 5km / M30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

133. Dzięciołowski Jan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

134. Dzieciołowski Ryszard - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

135. Dziekan Adam - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

136. Dziekan Karol - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

137. Dziepak Ewa - dzieci / K POL Wola Mrokowska Mrokowska WOLA na BIEGANIE

Bezpłatne

138. Dziepak Piotr - 5km / M30 POL Wola Mrokowska 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE

Zapłacone

139. Dziubała Karolina - 5km / K20 POL Warszawa Ultra Para - biegamy w górach

Zapłacone

140. Dżuganowska Agnieszka - 5km / K40 POL Piastów 1973

Zapłacone

141. Ekwińska Weronika - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

142. Elhajjami Zakaria - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

143. Ery Xav - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

144. Fabiszewska Marta - 5km / K20 POL Warszawa

Niezapłacone

145. Figat Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

146. Fijałkowska Zofia - 5km / K60 POL Warszawa

Zapłacone

147. Fijałkowski Karol - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

148. Fijałkowski Łukasz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

149. Filc Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

150. Filipowicz Franciszek - 5km / M12 POL Warszawa

Zapłacone

151. Filipowicz Weronika - 5km / K20 POL Warszawa

Niezapłacone

152. Filipowicz Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

153. Filipowicz Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

154. Florczak Krystyna - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

155. Foltyniewicz-Wolska Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

156. Freitag Arkadiusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

157. Freites Luis - 5km / M60 VEN Matki Wolna Wenezuela

Niezapłacone

158. Furtak Katarzyna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

159. Gaik Piotr - 5km / M30 POL Radomsko

Zapłacone

160. Gałaj Matylda - dzieci / K POL Warszawa AKL Ursynów

Bezpłatne

161. Gałaszewska Ewa - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

162. Giejbatow Daniel - 5km / M40 POL Kampinos

Zapłacone

163. Giejbatow Julia - 5km / K12 POL Kampinos

Zapłacone

164. Giejbatow Pola - dzieci / K POL Kampinos

Bezpłatne

165. Gil Maksymilian - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

166. Gnatowicz Jakub - dzieci / M POL Grodzisk Mazowiecki

Bezpłatne

167. Gnatowicz Szymon - dzieci / M POL Grodzisk Mazowiecki

Bezpłatne

168. Gołaszewski Konrad - 5km / M30 POL Konstancin Team Zabiegane Dni

Zapłacone

169. Gołub Bartosz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

170. Gołub Karolcia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

171. Gontarz Jan - dzieci / M POL Warszawa Magx

Bezpłatne

172. Gontarz Marek - 5km / M30 POL Warszawa Magx

Zapłacone

173. Goral Tadeusz - 5km / M40 POL Warszawa Kkb

Zapłacone

174. Górski Adam - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

175. Gos Elena - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

176. Gos Lucjan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

177. Gos Mateusz - 5km / M16 POL Warka WARKA

Zapłacone

178. Gos Zuzanna - dzieci / K POL Warka WARKA

Bezpłatne

179. Grabowska Katarzyna - 5km / K20 POL Hrubieszów WarsawJS

Zapłacone

180. Grabowski Tomasz - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

181. Gradus Ilona - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

182. Gralak Antosia - dzieci / K POL Sochaczew Gralaki5

Bezpłatne

183. Gralak Łukasz - 5km / M40 POL Sochaczew Gralak5

Niezapłacone

184. Grząka Kacper - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

185. Grząka Mikołaj - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

186. Grząka Piotr - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

187. Grzybowski Mariusz - 5km / M50 POL Kobylka

Zapłacone

188. Grzybowski Mariusz - 5km / M50 POL Kobyłka

Niezapłacone

189. Gula Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa GBY

Zapłacone

190. Guzewicz Ewa - 5km / K40 POL Marki

Zapłacone

191. Hartfil Liliana - dzieci / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Bezpłatne

192. Hildebrand Amelia - dzieci / K POL Warszawa Biegam z Tatą

Bezpłatne

193. Hildebrand Marcin - 5km / M30 POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

194. Hrycaj Karolina - 5km / K16 POL Warszawa

Niezapłacone

195. Hryciuk Grzegorz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

196. Idsardi Jasmine - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

197. Imielska Iza - 5km / K30 POL Warszawa OZGST

Zapłacone

198. Izdebski Paweł - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

199. Jadczyszyn Michał - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

200. Jagiełło Kacper - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

201. Jajszczyk Mateusz - dzieci / M POL Pruszków

Bezpłatne

202. Janecki Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

203. Jankowska Iwona - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

204. Jankowska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

205. Jankowska Maja - 5km / K14 POL Warszawa

Zapłacone

206. Jaroń Beata - 5km / K40 POL Jadow

Niezapłacone

207. Jasinska Patrycja - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

208. Jasinski Mateusz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

209. Jasionowski Mariusz - 5km / M20 POL Izabelin

Zapłacone

210. Jaworska Joanna - 5km / K30 POL Marki

Zapłacone

211. Jaworski Hubert - 5km / M30 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

212. Jędras Jakub - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

213. Jędras Stefan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

214. Jędruszczak Adam - 5km / M20 POL Warszawa Goggle też team

Niezapłacone

215. Jędruszczak Krzysztof - dzieci / M POL Mszczonów SP Mszczonów

Bezpłatne

216. Jędruszczak Monika - 5km / K30 POL Warszawa Goggle PEA Team

Zapłacone

217. Jędruszczak Natalia - dzieci / K POL Mszczonów Przedszkole nr 1 Mszczonów

Bezpłatne

218. Jędruszczak Piotr - 5km / M40 POL Mszczonów Goggle PAE Team

Zapłacone

219. Jędrzejczak Gustaw - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

220. Jelonek-Wichtowska Aleksandra - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

221. Jończyk Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa GUS

Zapłacone

222. Jonik Justyna - 5km / K20 POL Warszawa AZS WAT

Zapłacone

223. Jóźko Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

224. Jóźko Tomasz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

225. Jurgiel Agata - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

226. Ka Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

227. Ka Sylwia - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

228. Kabulski Norbert - 5km / M12 POL Warszawa

Zapłacone

229. Kabziński Tomasz - 5km / M12 POL Warszawa KIWIPORTAL.PL

Zapłacone

230. Kacperczyk-Dyba Kamila - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

231. Kacperska Magdalena - dzieci / K POL Rybie

Bezpłatne

232. Kaczmarczuk Paulina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

233. Kaczmarska Alicja - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

234. Kaczorowska Martyna - 5km / K30 POL Sochaczew

Zapłacone

235. Kaczorowski Adam - dzieci / M POL Sochaczew

Bezpłatne

236. Kadyk Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa Cezar

Zapłacone

237. Kaflik Gabriela - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

238. Kajak Przemysław - 5km / M20 POL Wierzbin

Zapłacone

239. Kapuściński Marcin - 5km / M30 POL Warszawa PKO BP

Zapłacone

240. Karłowicz Anna - 5km / K60 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

241. Karłowicz Artur - 5km / M40 POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

242. Karpińska Anna - 5km / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

243. Kaszubska Elżbieta - 5km / K30 POL Warszawa Zielona Góro Zacznij Biegać

Zapłacone

244. Katner Jagoda - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

245. Katner Witold - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

246. Kawałkiewicz Jakub - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

247. Kenig Paweł - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

248. Kiersnowska Emma - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

249. Kiersnowska Nicole - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

250. Kiersnowska Stella - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

251. Kiersnowski Gustaw - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

252. Kieszek Tadeusz - 5km / M60 POL Leszno Dystans Leszno

Zapłacone

253. Kieszkiewicz Nela - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

254. Kisiel Artur - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

255. Kisiel Gabriela - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

256. Kisiel Jan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

257. Klecel Olga - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

258. Kłosiński Bartek - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

259. Knychas Darek - 5km / M40 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

260. Kocewiak Amelia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

261. Kocewiak Monika - 5km / K40 POL Warszawa

Niezapłacone

262. Kogut Aleksander - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

263. Kogut Lidia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

264. Kokosińska Magda - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

265. Kołodziej Bogumił - 5km / M30 POL Kamionka

Zapłacone

266. Kołowiecka-Wilkos Angela - 5km / K30 POL Warszawa Angie_biega

Zapłacone

267. Komarnicki Kamil - 5km / M40 POL Warszawa Sam Się Turlam

Zapłacone

268. Konefał Włodzimierz - 5km / M30 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

269. Korbut Radosław - 5km / M30 POL Siedlce Crossfit MGW

Zapłacone

270. Korpalska Julia - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

271. Korpalska Weronika - 5km / K16 POL Warszawa

Niezapłacone

272. Korpalska Weronika - 5km / K12 POL Warszawa

Zapłacone

273. Korpalski Jacek - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

274. Korpalski Jacek - 5km / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

275. Kościołowski Maciej - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

276. Kosińska Olga - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

277. Kosinski Aleksander - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

278. Kossakowska Klaudia - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

279. Kosyl Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

280. Kot Mikołaj - 5km / M14 POL Warszawa Wtw

Niezapłacone

281. Kotlarz Aleksander - dzieci / M POL Warszawa SP 87

Bezpłatne

282. Kotynia Joanna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

283. Kowalczyk Lidka - dzieci / K POL Wwa

Bezpłatne

284. Kowalczyk Robert - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

285. Kowalczyk Tosia - dzieci / K POL Wwa

Bezpłatne

286. Kowalski Piotr - 5km / M30 POL Warszawa WarsawJS

Zapłacone

287. Kowalski Waldemar - 5km / M40 POL Ostrołęka

Zapłacone

288. Kowalski Wiesław - 5km / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

289. Kowerski Paweł - 5km / M20 POL Warszawa

Niezapłacone

290. Kozerska Antonina - dzieci / K POL Warszawa Sp68

Bezpłatne

291. Kozerska Weronika - dzieci / K POL Warszawa Sp65

Bezpłatne

292. Kozerski Łukasz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

293. Kozłowski Paweł - 5km / M40 POL Legionowo

Zapłacone

294. Kozubała Paweł - 5km / M30 POL Wołomin ŻÓŁW ULTRAS TEAM

Niezapłacone

295. Krajewska Alicja - 5km / K14 POL Warszawa LECZO TEAM

Zapłacone

296. Krajewska Urszula - 5km / K16 POL Warszawa LECZO TEAM

Zapłacone

297. Krajewski Przemysław - 5km / M40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

298. Krauz Paweł - 5km / M40 POL

Zapłacone

299. Krauze Hubert - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

300. Krauze Ignacy - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

301. Krekora Oscar - dzieci / M POL Warszawa Grochów Rządzi

Bezpłatne

302. Kret Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

303. Kret Bartłomiej - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

304. Kret Nikodem - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

305. Król Anna - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

306. Król Monika - 5km / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Niezapłacone

307. Krupa Kajetan - dzieci / M POL Łomianki

Bezpłatne

308. Krupa Karol - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

309. Krupa Tomasz - dzieci / M POL Białystok

Bezpłatne

310. Krupiński Marek - 5km / M20 POL Ostrołęka

Niezapłacone

311. Krygier Krzysztof - 5km / M20 POL Łódź Spieszsiepowoli.pl

Zapłacone

312. Kryszczak Melania - dzieci / K POL Warsaw

Bezpłatne

313. Kryszczak Mikołaj - 5km / M30 POL Warszawa Mikołaj Kryszczak

Zapłacone

314. Kryszczak Zuzia - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

315. Krzysiak Aneczka - 5km / K40 POL Owczarnia

Zapłacone

316. Krzysik Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

317. Krzyzanowska Zoja - 5km / K50 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

318. Krzyżewska Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

319. Krzyżewski Antoni - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

320. Krzyżewski Stanisław - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

321. Książek Grzegorz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

322. Ku Justyna - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

323. Kubak Gracjana - 5km / K40 POL Warazawa Cytrynowi Biegacze

Zapłacone

324. Kubak Maciek - dzieci / M POL Warszawa Cytrynowi biegacze

Bezpłatne

325. Kubak Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa Cytrynowi Biegacze

Zapłacone

326. Kubecka Sylwia - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

327. Kubel Agnieszka - 5km / K30 POL Skierniewice

Niezapłacone

328. Kubel Jacek - 5km / M40 POL Skierniewice

Niezapłacone

329. Kubel Norbert - dzieci / M POL Skierniewice

Bezpłatne

330. Kucharska Aleksandra - 5km / K30 POL Warszawa W jodze i w biegu

Zapłacone

331. Kucharska Bianka - 5km / K12 POL Warszawa

Zapłacone

332. Kucharska Karolina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

333. Kucharska Nina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

334. Kucharski Filip - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

335. Kucharski Konrad - 5km / M50 POL Zielonka konrad.kucharski.pl

Zapłacone

336. Kuchta Pawel - 5km / M30 POL Maciejowice

Zapłacone

337. Kuchta Wiktor - dzieci / M POL Maciejowice

Bezpłatne

338. Kuczaba Edyta - 5km / K40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

339. Kuczaba Izabela - 5km / K14 POL Warszawa Czempion Warszawa

Zapłacone

340. Kuczaba Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

341. Kuczaba Patryk - 5km / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

342. Kuczaba Patryk - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

343. Kuczaba Wiktoria - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

344. Kuczmierczyk Justyna - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

345. Kuder Anna - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

346. Kuder Anna - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

347. Kujawa Kornelia - dzieci / K POL Nowy Dwór Mazowiecki

Bezpłatne

348. Kurcińska Lidia - 5km / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

349. Kurdynowska Marlena - 5km / K30 POL Warszawa pioRUN

Zapłacone

350. Kurek Wojciech - 5km / M30 POL Kwidzyn 1BLTr

Zapłacone

351. Kurman Małgorzata - 5km / K30 POL Kozienice

Zapłacone

352. Kwiatkowska Renata - 5km / K50 POL Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega

Zapłacone

353. Kwiatkowski Krzysztof - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

354. Kwiatkowski Michał - 5km / M30 POL Warszawa Świńskie Cyce

Zapłacone

355. Kwiatkowski Mikołaj - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

356. Kwietniewski Mariusz - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

357. Lach Marta - 5km / K40 POL Warszawa Slow Jogging Białołęka

Zapłacone

358. Lagutkowa Swietlana - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

359. Langley Kevin - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

360. Lenart Iwona - 5km / K40 POL Konstancin-Jeziorna KS Pegaz

Zapłacone

361. Leonkiewicz Marta - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

362. Leśniak Rozalia - dzieci / K POL Warszawa Bushi

Bezpłatne

363. Leszczynska Anna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

364. Leszczyńska Monika - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

365. Lewandowska Agnieszka - 5km / K30 POL Legionowo Rossbiegani

Zapłacone

366. Lewandowska Karolina - 5km / K40 POL Gamratka Dream Run

Niezapłacone

367. Lewandowski Tomasz - 5km / M20 POL Lublin

Zapłacone

368. Lisowska Lidia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

369. Lisowski Bartosz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

370. Lubecka Gabriela - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

371. Lubecka Zofia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

372. Lubecki Jan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

373. Lubecki Krzysztof - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

374. Lutomirska Asia - dzieci / K POL Łomianki Azs Awf Warszawa

Bezpłatne

375. Łabęda Stanisław - 5km / M40 POL Warszawa Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

376. Łaszczych Małgorzata - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

377. Łaszczych Olga - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

378. Łata Patrycja - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

379. Łukasiak Sławomir - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

380. Mackiewicz Elżbieta - 5km / K50 POL Warszawa VENA

Zapłacone

381. Maczka Piotr - 5km / M40 POL Jozefoslaw

Zapłacone

382. Madler Paweł - 5km / M50 POL Warszawa Stars Panowie

Zapłacone

383. Majewska Oliwia - 5km / K20 SWE Stockholm

Zapłacone

384. Malkiewicz Fabian - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

385. Malkiewicz Julia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

386. Markowicz Arkadiusz - 5km / M40 POL Henrykow Urocze

Zapłacone

387. Mart Olga - 5km / K40 POL Zamienie Łania

Zapłacone

388. Mastalerz Andrzej - 5km / M50 POL

Zapłacone

389. Matusiak Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

390. Matusiak Emilia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

391. Matusiak Łukasz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

392. Matusiak Marcin - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

393. Matusiak Marek - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

394. Matusiak Marta - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

395. Matusiak Szymon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

396. Matuszewska Alicja - dzieci / K POL Łomianki

Bezpłatne

397. Matuszewski Jakub - dzieci / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Bezpłatne

398. Matuszewski Paweł - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

399. Matyszczak Damian - 5km / M16 POL Warszawa Klub Kenko

Zapłacone

400. Matyszczak Dominik - 5km / M16 POL Warszawa Klub Kenko

Zapłacone

401. Matyszczak Krzysztof - 5km / M40 POL Warszawa Klub Kenko

Zapłacone

402. Mazur Julia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

403. Mazur Justyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

404. Mazur Konstanty - dzieci / M POL Warszawa Klub HDK KREWKI URSYNÓW

Bezpłatne

405. Mazur Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa Klub HDK KREWKI URSYNÓW

Zapłacone

406. Mazur Zofia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

407. Mett Mariusz - 5km / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

408. Mężyńska Olga - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

409. Miąsko Renata - 5km / K50 POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

410. Miąsko Wojtek - 5km / M50 POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

411. Miastowska Joanna - 5km / K40 POL

Zapłacone

412. Miastowska Zuzanna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

413. Miastowski Emil - 5km / M16 POL

Zapłacone

414. Miastowski Rafał 18 5km / M40 POL Warszawa Ud Ursynów

Zapłacone

415. Michałowski Patryk - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

416. Miecznikowska Beata - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

417. Mielczarek Krzysztof - 5km / M40 POL Warszawa Rozbiegani-Żychlin

Zapłacone

418. Mielniczuk Mirosław - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

419. Migoń Leon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

420. Mikulska Sylwia - 5km / K30 POL Warszawa jw 2063

Zapłacone

421. Miler Tomasz - 5km / M40 POL Warszawa Zmęczeni przed startem

Zapłacone

422. Mioduszewski Marcin - 5km / M16 POL

Zapłacone

423. Misiewicz Irena - 5km / K40 POL Zamienie

Zapłacone

424. Miszkiewicz-Górecka Olga - 5km / K20 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

425. Mitosek Pawel - 5km / M30 POL Warszawa Power Training

Zapłacone

426. Młynarczyk Karina - 5km / K16 POL Konstancin-Jeziorna

Zapłacone

427. Modras Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

428. Mokrzanowska Anna - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

429. Moszkowicz Eugeniusz - 5km / M70 POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

430. Możdżyńska Karolina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

431. Możdżyńsks Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

432. Mrugalska Malwina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

433. Mrugalska Zuzanna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

434. Mrugalski Maciej - 5km / M30 POL Warszawa 1. BLTr

Zapłacone

435. Mularzuk Natalia - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

436. Murawińska Malina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

437. Mystkowska Marta - 5km / K30 POL Warszawa Skarymakersi Skaryszewskie Ciacha

Zapłacone

438. Nawrocka Zosia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

439. Nawrocki Marcin - 5km / M30 POL Warszawa Turbacze

Zapłacone

440. Nicka Lilianna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

441. Nicka Zuzanna - dzieci / K POL Marki

Bezpłatne

442. Niemiro Anna - 5km / K40 POL Pruszków

Zapłacone

443. Nietz Alicja - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

444. Nietz Maciej - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

445. Nika Mo - 5km / K40 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

446. Niklewicz Andżelika - 5km / K20 POL Warszawa pioRUN

Zapłacone

447. Norwa Michał - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

448. Nosek Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

449. Nowacka Magdalena - 5km / K40 POL Poznań

Zapłacone

450. Nowak Agnieszka - 5km / K20 POL Kampinos

Zapłacone

451. Nowak Edyta - 5km / K30 POL Warszawa Allianz Runnig Team

Niezapłacone

452. Nowak Przemek - 5km / M30 POL Suchedniów

Zapłacone

453. Nowakowska Iwona - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

454. Nowakowski Czeslaw - 5km / M70 POL Warszawa Klub Biegacza GOCH

Zapłacone

455. Nowakowski Maciej Potwór - 5km / M40 POL Warszawa REMBERTÓW TEAM

Niezapłacone

456. Ochab Janusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

457. Ochnik Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa Tiramisu!

Zapłacone

458. Oczkowska Ula - dzieci / K POL Chotomów Grupa biegowa CHTMO

Bezpłatne

459. Oczkowska Zosia - dzieci / K POL Chotomów Grupa biegowa CHTMO

Bezpłatne

460. Oczkowski Mateusz - 5km / M40 POL Chotomow Grupa biegowa CHTMO

Zapłacone

461. Ogończyk Donata - 5km / K20 POL Legionowl

Zapłacone

462. Olechno Arkadiusz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

463. Osęka Bruno - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

464. Osęka Patryk - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

465. Osmólska Maria - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

466. Osówniak Beata - 5km / K40 POL Sochaczew

Zapłacone

467. Osówniak Martyna - dzieci / K POL Sochaczew

Bezpłatne

468. Ostrowski Tomasz - 5km / M30 POL Ostrołęka

Zapłacone

469. Padowicz Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

470. Pankowski Grzegorz - 5km / M30 POL Warszawa Kosi Mazaki Team

Zapłacone

471. Papaj Bartosz - dzieci / M POL Piaseczno

Bezpłatne

472. Papaj Izabela - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

473. Pąprowicz Adam - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

474. Pąprowicz Franciszek - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

475. Pąprowicz Tymon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

476. Pąprowicz Wojciech - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

477. Pastuszak Elżbieta - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

478. Pastuszak Joanna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

479. Pawłowska Katarzyna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

480. Pawłowski Bartłomiej - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

481. Pawłowski Marek - 5km / M40 POL Piaseczno Narowerowymszlaku

Zapłacone

482. Paziewski Andrzej - 5km / M40 POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

483. Peterlejtner-Żuk Ewa - 5km / K40 POL Olsztyn

Zapłacone

484. Piasecka Paulina - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

485. Piasecki Patryk - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

486. Piechna Elżbieta - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

487. Piechna Mateusz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

488. Pietras Liwia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

489. Pietras Wiktor - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

490. Pietrzak Katarzyna - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

491. Pietrzak Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Niezapłacone

492. Pijarczyk Marta - 5km / K30 POL Ząbki energotel.pl

Zapłacone

493. Piotrowska-Krzak Elżbieta - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

494. Piotrowski Mateusz - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

495. Piotrowski Paweł - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

496. Plavac Salih - 5km / M50 POL Gołoszyce Plavac

Zapłacone

497. Plesiewicz Paulina - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

498. Pluszka Adam - 5km / M40 POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

499. Podgórska Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

500. Podgórzak Mikołaj - 5km / M14 POL Warszawa

Zapłacone

501. Podorski Jakub - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

502. Pogocka Aleksandra - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

503. Pogocka Alicja - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

504. Pogocka Lucyna - dzieci / K POL Warszawa Biegam Bo Tata Kazał

Bezpłatne

505. Pogocki Filip - dzieci / M POL Warszawa Biegam Bo Tata Kazał

Bezpłatne

506. Pogocki Maciej - 5km / M30 POL Warszawa Zmęczeni przed startem

Zapłacone

507. Polak Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

508. Popek Karolina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

509. Popek Paulina - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

510. Porowska Agnieszka - 5km / K30 POL Warszawa GALOPEM NA PRZEŁAJ

Zapłacone

511. Pośnik Sylwia - 5km / K20 POL Żyrardów

Zapłacone

512. Prochwicz Jakub - 5km / M30 POL

Zapłacone

513. Prorok Małgosia - 5km / K30 POL Piaseczno

Zapłacone

514. Pruchniak Wojciech - 5km / M20 POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

515. Przepióra Jacek - 5km / M40 POL Warszawa Atomowe krasnale

Zapłacone

516. Przesław-Kościelak Urszula - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

517. Przesmycka Elżbieta - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

518. Przybylski Bogusław - 5km / M70 POL Warszawa Falenica

Zapłacone

519. Przybylski Maciej - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

520. Ps Fabek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

521. Ptasznik Maciej - 5km / M40 POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Niezapłacone

522. Puławska Antonina - dzieci / K POL Wołomin

Bezpłatne

523. Puławska Gabriela - dzieci / K POL Wołomin

Bezpłatne

524. Puławska Nadia - dzieci / K POL Kobyłka

Bezpłatne

525. Puławski Paweł - 5km / M40 POL Wołomin

Zapłacone

526. Puławski Radosław - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

527. Puławski Tobiasz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

528. Puławski Tomasz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

529. Puławski Tymoteusz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

530. Pytkowska Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

531. Rabiega-Wiśniewska Joanna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

532. Rainko Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

533. Rapacz Hanna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

534. Rapacz Marek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

535. Rapacz Zofia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

536. Rataszewska Edyta - 5km / K50 POL Warszawa Warsaw run club

Niezapłacone

537. Rejdych Aleksander - 5km / M20 POL Warszawa Dąbrowski Team / JacekBiega Running Team

Zapłacone

538. Rejdych Miłosz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

539. Rogalska Marika - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

540. Roloff Antoni - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

541. Romańczuk Dawid - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

542. Romańczuk Laura - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

543. Romańczuk Paweł - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

544. Ropiak Ryszard - 5km / M70 POL Myszyniec ---KURPIE Myszyniec

Niezapłacone

545. Roszczyk Kamila - dzieci / K POL Warszawa UKS G-8 Bielany

Bezpłatne

546. Roszczyk Martyna - dzieci / K POL Warszawa UKS G-8 Bielany

Bezpłatne

547. Różak-Rukuszewicz Magdalena - 5km / K40 POL Warszawa Dzikie Grubasy Szatana

Zapłacone

548. Rucel Anna - 5km / K40 POL Wawa

Zapłacone

549. Rucel Bernard - 5km / M40 POL Wawa

Zapłacone

550. Rudawska Magdalena - 5km / K30 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

551. Rudnicka Gabrysia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

552. Rutka Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa RUTKA TEAM

Zapłacone

553. Rutka Wojciech - dzieci / M POL Warszawa RUTKA TEAM

Bezpłatne

554. Rutkowska Izabela - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

555. Rydz Adrian - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

556. Sadowska Marysia - dzieci / K POL Warszawa KS Czempion

Bezpłatne

557. Sadowska Zosia - dzieci / K POL Warszawa UKS 307

Bezpłatne

558. Sadowski Mateusz - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

559. Salomonowski Tomasz - 5km / M40 POL Nowa Iwiczna MILA Masters Iwiczna Life Athletics

Niezapłacone

560. Samcik Michał - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

561. Samul Jan - dzieci / M POL Warszawa UKS LaBasket Warszawa

Bezpłatne

562. Samuś Ilona - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

563. Sarzała Bartłomiej - 5km / M20 POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Niezapłacone

564. Sarzała Dariusz - 5km / M60 POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

565. Schabek Marek - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

566. Ściuba Adrian - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

567. Ściuba Dawid - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

568. Ściuba Filip - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

569. Sęk Tomasz - 5km / M30 POL Piastów Boso przez Świat

Zapłacone

570. Sekścińska Magda - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

571. Semczuk Jan - dzieci / M POL Warszawa-Wesoła Stamina Box

Bezpłatne

572. Siecińska Maja - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

573. Sieciński Maks - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

574. Sielczak Iwona - 5km / K40 POL Nowa Iwiczna Tarczyński Klub Biegowy

Zapłacone

575. Sielczak Zbyszek - 5km / M40 POL Henryków-Urocze Tarczynski Klub Biegowy

Zapłacone

576. Siemiński Sławomir - 5km / M40 POL Sieradz

Zapłacone

577. Siery Artur - 5km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

578. Sirodzki Zbigniew - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

579. Skłucka Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

580. Skłucka Zuzanna - 5km / K12 POL Warszawa

Zapłacone

581. Skonieczny Andrzej - 5km / M40 POL

Zapłacone

582. Skowroński Wojciech - 5km / M50 POL Warszawa Santander Runners Team

Zapłacone

583. Skrok Zofia - 5km / K40 POL Katowice

Zapłacone

584. Skrzeczkowski Wojciech - 5km / M50 POL Warszawa Na Przelaj

Zapłacone

585. Skrzyński Roman - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

586. Sławiński Piotr - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

587. Słonecka Anna - 5km / K30 POL Warszawa Bravehearts Legionowo

Zapłacone

588. Słonecki Antoni - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

589. Słowik Paweł - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

590. Smoczyk Mirosława - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

591. Sobczyk Robert - 5km / M40 POL Warszawa Vrc

Zapłacone

592. Sobota Artur - 5km / M40 POL Warszawa decoarty.pl

Zapłacone

593. Sochaczewska-Gralak Magda - 5km / K40 POL Sochaczew Gralaki5

Zapłacone

594. Sochocki Dariusz - 5km / M50 POL Legionowo

Zapłacone

595. Sokała Krzysztof - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

596. Sokolinski Daniel - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

597. Sokołowski Wojciech - 5km / M50 POL Augustów

Zapłacone

598. Sosińska-Sobczyk Małgorzata - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

599. Soszyński Krzysztof - 5km / M50 POL Warszawa Pędzący Jeż

Zapłacone

600. Stańczyk Nadia - dzieci / K POL Zielona Góra

Bezpłatne

601. Stańczyk Nikodem - dzieci / M POL Zielona Góra

Bezpłatne

602. Statkevic Miroslav - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

603. Stefańczyk Olga - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

604. Stefaniak Kuba - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

605. Stępińska Joanna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

606. Stępińska Marta - 5km / K14 POL Warszawa

Zapłacone

607. Stępińska Paulina - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

608. Stępiński Robert - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

609. Stępniak Kacper - 5km / M16 POL Warszawa

Zapłacone

610. Stępniak Mariusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

611. Stępniewska Milena - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

612. Stodolna Stella - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

613. Stodolny Patryk - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

614. Stodolska Iwona - 5km / K40 POL Warszawa-Wesoła Stamina Box

Zapłacone

615. Strupczewska Elżbieta - 5km / K12 POL Warszawa

Zapłacone

616. Strupczewska Krystyna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

617. Strupczewska Zofia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

618. Strupczewski Piotr - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

619. Strzałkowski Olaf - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

620. Strzałkowski Paweł - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

621. Swiderska Alicja - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

622. Świerżyńska Laura - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

623. Świerżyński Michał - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

624. Sworska Małgorzata - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

625. Sworska Natalia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

626. Sworski Grzegorz - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

627. Syguła Aleksander - dzieci / M POL Michałowice Kolarski.eu Team

Bezpłatne

628. Syguła Kacper - dzieci / M POL Michałowice Kolarski.eu Team

Bezpłatne

629. Syguła Mateusz - 5km / M40 POL Michalowice Kolarski.eu Team

Niezapłacone

630. Syrocki Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa zgrupowanie Radosław

Zapłacone

631. Szaflarska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Niezapłacone

632. Szajer Paweł - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

633. Szczeciński Maciej - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

634. Szczepański Marek - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

635. Szczodroński Bruno - dzieci / M POL Warszawa SP nr 388

Bezpłatne

636. Szczygieł Michał - 5km / M20 POL Strzyżów

Zapłacone

637. Szczygieł Przemek - 5km / M40 POL Warszawa EDC Runners

Zapłacone

638. Szenajch Natalia - dzieci / K POL Zakręt Team ZabieganeDni

Bezpłatne

639. Szenajch Ola - 5km / K30 POL Zakręt Team ZabieganeDni

Zapłacone

640. Szeszko Karion - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

641. Szewczyk Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

642. Szok Karol - 5km / M30 POL Ryn

Zapłacone

643. Szot Paweł - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

644. Szpanowski Marek - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

645. Szylberg Aleksandra - 5km / K30 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

646. Szylberg Artur - dzieci / M POL Warszawa Team ZabieganeDni

Bezpłatne

647. Szylberg Krzysztof - dzieci / M POL Warszawa Team ZabieganeDni

Bezpłatne

648. Szymanek Aleksandra - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

649. Szymanek Łukasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

650. Szymańska Dorota - 5km / K40 POL Henryków Urocze Tarczyński Klub Biegowy

Zapłacone

651. Szymańska Kamila - 5km / K16 POL Warszawa

Zapłacone

652. Szymański Krzysztof - 5km / M40 POL Henryków Urocze

Zapłacone

653. Szymański Robert - 5km / M40 POL Warszawa KREWKI URSYNÓW HDK

Zapłacone

654. Tarczyński Tomasz - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

655. Terczynski Pawel - 5km / M40 POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

656. Tlak Tomasz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

657. Tłustochowicz Filip - dzieci / M POL Nowa Wola

Bezpłatne

658. Tłustochowicz Piotr - dzieci / M POL Nowa Wola

Bezpłatne

659. Tokarczyk Daniel - 5km / M30 POL Gaboń

Zapłacone

660. Tokarski Piotr - 5km / M20 POL Krępa

Zapłacone

661. Tokarski Sebastian - 5km / M20 POL Krępa

Zapłacone

662. Tomczyńska-Zdulska Katarzyna - 5km / K40 POL Józefosław

Zapłacone

663. Topolewski Stanisław - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

664. Towalski Grzegorz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

665. Trawińska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa KOLIBER TEAM

Zapłacone

666. Trawińska Teresa - 5km / K50 POL Warszawa

Zapłacone

667. Trojanowski Michał - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

668. Trojanowski Tadeusz - 5km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

669. Tukendorf Barbara - 5km / K60 POL Warszawa Team Zabiegane Dni

Zapłacone

670. Tula Renata - 5km / K60 POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

671. Turczyńska Monika - 5km / K40 POL Warszawa Leczo Team

Zapłacone

672. Turowska Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

673. Tyszkiewicz Ignacy - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

674. Tyszkiewicz Rafał - 5km / M40 POL Warszawa

Niezapłacone

675. Urbańska Martyna - 5km / K40 POL Otwock

Zapłacone

676. Urbański Klaudiusz - 5km / M40 POL Otwock

Zapłacone

677. Urbański Maciej - 5km / M30 POL Warszawa Logwin Team

Zapłacone

678. Urbański Mikołaj - dzieci / M POL Otwock

Bezpłatne

679. Voytovych Halyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

680. Wach Aleksandra - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

681. Wach Michał - 5km / M40 POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

682. Walerzak Justyna - 5km / K40 POL Ząbki

Niezapłacone

683. Walerzak Michał - 5km / M40 POL Horodnianka

Niezapłacone

684. Waluk Tadeusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

685. Wardenga Lara - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

686. Wardenga Leon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

687. Wardenga Piotr - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

688. Wasiak Antoni - dzieci / M POL Marki

Bezpłatne

689. Wasiak Ignacy - dzieci / M POL Marki

Bezpłatne

690. Wasiak Jakub - dzieci / M POL Marki

Bezpłatne

691. Wąsiewicz Adam - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

692. Wąsiewicz Jan - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

693. Wąsiewicz Piotr - 5km / M30 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

694. Waszkiewicz Tomasz - 5km / M40 POL Augustów Team ZabieganeDni

Niezapłacone

695. Wawrzycki Andrzej - 5km / M70 POL Warszawa

Zapłacone

696. Wdowiński Krzysztof - 5km / M30 POL Karczew

Zapłacone

697. Weber Agata - 5km / K40 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

698. Węgliński Jarosław - 5km / M40 POL Piaseczno

Niezapłacone

699. Węgrzyniak Monika - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

700. Wiatrowska Marta - 5km / K30 POL Warszawa wiatrowski.pl

Zapłacone

701. Wiatrowski Błażej - 5km / M40 POL Warszawa wiatrowski.pl

Zapłacone

702. Wiatrowski Hubert - 5km / M12 POL Warszawa wiatrowski.pl

Zapłacone

703. Wichtowski Marek - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

704. Wicińska Lena - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

705. Wiciński Szymon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

706. Więcek Wojciech - 5km / M20 POL Police

Zapłacone

707. Wieckiewicz Krzysztof - 5km / M60 POL Warszawa

Zapłacone

708. Więczkowski Wojciech - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

709. Wierzbicki Piotr - 5km / M20 POL Nasielsk

Zapłacone

710. Wilczyńska Małgorzata - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

711. Wilgucki Krzysztof - 5km / M20 POL Warszawa Birczańskie Łotry

Niezapłacone

712. Wilkos Nadia - dzieci / K POL Warszawa Zso sto 1

Bezpłatne

713. Wiśniewska Alicja - 5km / K20 POL Warszawa

Zapłacone

714. Wiśniewska Danuta - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

715. Wiśniewska Hanna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

716. Wiśniewski Kamil - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

717. Witkowska Magda - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

718. Witkowska Sylwia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

719. Witkowski Sebastian - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

720. Włodarczyk Halina - 5km / K60 POL Warszawa Ladies gym

Zapłacone

721. Włodarczyk Mirosław - 5km / M40 POL Włodawa I LO Kościuszko Włodawa Biega

Zapłacone

722. Włodarczyk Zuzanna - dzieci / K POL Marki Salto Marki

Bezpłatne

723. Wojciechowska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

724. Wojciechowski Przemysław - 5km / M40 POL Warszawa Kosmatkowo

Zapłacone

725. Wójcik Agnieszka - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

726. Wójcik Robert - 5km / M30 POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

727. Wojda Dariusz - 5km / M40 POL Józefów Dzikie Dziki

Zapłacone

728. Wojewódzka Anna - 5km / K20 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

729. Wojewódzka Julia - 5km / K14 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

730. Wojewódzki Marcin - 5km / M20 POL Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM

Zapłacone

731. Wojnarowicz Piotr - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

732. Wojnarowicz Piotr - 5km / M50 POL Warszawa

Niezapłacone

733. Wolnicki Jarek - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

734. Wołoszyn Piotr - 5km / M30 POL Warszawa pioRUN

Zapłacone

735. Woźniak Anna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

736. Wróblewska Gabrysia - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

737. Wroblewska Oliwia - dzieci / K POL Warszaw

Bezpłatne

738. Wroblewski Adrian - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

739. Wroczyński Bruno - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

740. Wroczyński Leon - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

741. Wroczynski Pawel - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

742. Wultańska Monika - 5km / K30 POL Wyszków

Niezapłacone

743. Wysocki Wojciech - 5km / M30 POL Piaseczno

Zapłacone

744. Zaborowski Jacek - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

745. Zaczyk Alicja - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

746. Zaczyk Jakub - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

747. Zając Dorota - 5km / K50 POL Piaseczno

Zapłacone

748. Zając Marek - 5km / M30 POL Łomianki

Zapłacone

749. Zajic Roman - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

750. Zakrzewska Agnieszka - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

751. Zakrzewska Angela - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

752. Zakrzewska Katarzyna - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

753. Zalewski Dominik - 5km / M20 POL Warszawa

Zapłacone

754. Zalińska Sylwia - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

755. Załęcki Michał - 5km / M30 POL Warszawa Lotos Team

Niezapłacone

756. Zaremba Aleksandra - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

757. Zarodkiewicz Dawid - 5km / M30 POL Krasne OSP WĘŻEWO

Zapłacone

758. Żarów Andrzej - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

759. Zbrzeźniak Igor - 5km / M20 POL Raszyn

Zapłacone

760. Żebrowski Dariusz - 5km / M40 POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

761. Zgoda Mateusz - 5km / M20 POL Warszawa Naprzód Młociny

Zapłacone

762. Ziarko Joanna - 5km / K40 POL Warszawa

Zapłacone

763. Zientara Aleksander - dzieci / M POL Warszawa WarsawJS

Bezpłatne

764. Zientara Piotr - 5km / M30 POL Warsaw WarsawJS

Zapłacone

765. Żółkowski Marek - 5km / M60 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

766. Żotkiewicz Arkadiusz - 5km / M40 POL Warszawa

Zapłacone

767. Żotkiewicz Witold - 5km / M12 POL Warszawa SSP10

Zapłacone

768. Zrobek Kasia - 5km / K40 POL Lodz

Zapłacone

769. Żuk Anna - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

770. Żuk Stanisław - 5km / M14 POL Warszawa

Zapłacone

771. Żukowska Ania - dzieci / K POL Warsaw

Bezpłatne

772. Żukowski Piotr - dzieci / M POL Warsaw

Bezpłatne

773. Żukowski Rafał - 5km / M30 POL Warsaw

Zapłacone

774. Żurad Maja - dzieci / K POL

Bezpłatne

775. Żurawska Lena - dzieci / K POL Warszawa

Bezpłatne

776. Żurawski Marcin - 5km / M40 POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

777. Żurek Igor - dzieci / M POL Sochaczew

Bezpłatne

778. Żurek Iwona - 5km / K30 POL Warszawa

Zapłacone

779. Żurek Kajetan - dzieci / M POL Sochaczew

Bezpłatne

780. Zwoliński Grzegorz - 5km / M40 POL Warszawa Reebok run Crew

Zapłacone

781. Zwoliński Jakub - dzieci / M POL Warszawa

Bezpłatne

782. Zychalak Grzegorz - 5km / M30 POL Warszawa MPWiK s.a. m.st.warszawy

Zapłacone

783. Zychora Piotr - 5km / M30 POL Warszawa

Zapłacone

784. Żywek Teresa - 5km / K70 POL Konstancin-Jeziorna Tripower.pl

Zapłacone

785. Żywień Marek - 5km / M50 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU