Wadowickie Biegi Górskie

Młyn Jacka Hotel Spa, Jaroszowice, Wadowice, Polska
14.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Katarzyna - 23 / K40 POL Cieszyn Olza Cieszyn
2. Antoniak Jan - 23 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

3. Balon Bartłomiej - 11 / M40 POL Wadowice

Zapłacone

4. Balonek Damian - 11 / M18 POL Wadowice Blokersi

Zapłacone

5. Baran Lucjan - 23 / M50 POL Wola Dębińska Klub Biegowy Perła

Zapłacone

6. Bartula Jan - 23 / M30 POL Libiąż parkrun Chrzanów

Zapłacone

7. Biegun Dariusz - 42 / M40 POL Sułkowice Andrychów Runing

Zapłacone

8. Bigoś Monika - 23 / K30 POL Kraków

Zapłacone

9. Bizoń Tomasz - 42 / M40 POL Andrychow Andrychów Running

Zapłacone

10. Błasiak Henryk - 11 / M40 POL Porąbka
11. Bocheńska Katarzyna - 11 / K30 POL Kraków UBS Running Team

Zapłacone

12. Bodzioch Grzegorz - 23 / M40 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

13. Borawski Krzysztof - 42 / M18 POL Zembrzyce Mocni Pomocni

Zapłacone

14. Borek Monika - 11 / K18 POL Chrzanów
15. Boryczka Szymon - 11 / M30 POL Miedzyrzecze

Zapłacone

16. Brysz Michał - 11 / M30 POL Kraków SBG PODBIEG

Zapłacone

17. Budny Piotr - 23 / M18 POL Katowice Tytanowe Dżdżownice

Zapłacone

18. Cholewa Tomasz - 42 / M40 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów
19. Chrzanowska Barbara - 23 / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

20. Chuchro Michał - 23 / M40 POL Oświęcim Rebellion Off free Runners

Zapłacone

21. Chudy Dawid - 42 / M30 POL Przeciszów
22. Cichy Rafał - 42 / M30 POL Chrzanów parkrun Chrzanów

Zapłacone

23. Cieciak Dominik - 23 / M18 POL Wieprz

Zapłacone

24. Cieśla Patryk - 23 / M18 POL Mielec Płonące Racice

Zapłacone

25. Cuber Żaneta - 11 / K30 PCN Lędziny Grupa poscigowa

Zapłacone

26. Curzydło Klaudiusz - 23 / M18 POL Sułkowice
27. Czaja Ewa - 23 / K30 POL Katowice Night Runners

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy - 11 / M18 POL Kraków

Zapłacone

29. Delamer Stephane - 23 / M50 POL Krakow

Zapłacone

30. Dolińska Agnieszka - 23 / K18 POL Chorzów Okiem Wilka
31. Drewniak Pawel - 23 / M30 POL Kobylany

Zapłacone

32. Drewnicki Jacek - 23 / M40 POL Dobczyce ROZBIEGANE DOBCZYCE

Zapłacone

33. Duda Konrad - 42 / M30 POL Kraków

Zapłacone

34. Dudek Tomasz - 11 / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

35. Dworniczak Łukasz - 42 / M30 POL Katowice

Zapłacone

36. Dyrcz Joanna - 23 / K18 POL Radocza

Zapłacone

37. Dziaduła Dariusz - 11 / M40 POL Kraków
38. Dzierzkowski Artur - 42 / M40 POL Tarnobrzeg WITAR Tarnobrzeg

Zapłacone

39. Dziurzyński Adrian - 23 / M30 POL Bukowno

Zapłacone

40. Ekiert Krzysztof - 11 / M40 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

41. Fiałkowska Bożena - 42 / K50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

42. Flaga Iwonka - 23 / K40 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

43. Florek Michał - 23 / M30 POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

44. Florkiewicz Sławomir - 42 / M50 POL Sosnowiec
45. Fluder Grzegorz - 23 / M40 POL Chrzanów Zasapani

Zapłacone

46. Francuz Konrad - 23 / M40 POL Mogilany Vege Runners

Zapłacone

47. Fyda Piotr - 42 / M40 POL Krosno

Zapłacone

48. Galos Zbigniew - 23 / M40 POL Rozkochow WATAHA

Zapłacone

49. Gałowicz Łukasz - 11 / M30 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

50. Gancarczyk Wiesław - 23 / M50 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

51. Gąsienica-Roj Anna - 11 / K40 POL Zakopane TG Sokół Zakopane

Zapłacone

52. Gąsienica-Roj Tomasz - 11 / M40 POL Zakopane Klimatyzacja Zakopane

Zapłacone

53. Gawełda Paweł - 11 / M40 POL Ryczów
54. Gdula Martyna - 11 / K30 POL Bieruń GRUPA POŚCIGOWA

Zapłacone

55. Gibas Dawid - 23 / M30 POL Inwałd

Zapłacone

56. Gibas Tomasz - 23 / M30 POL Andrychow

Zapłacone

57. Giza Radosław - 23 / M30 POL Jaworzno

Zapłacone

58. Góra Mateusz - 42 / M30 POL Będzin
59. Goraj Tomasz - 11 / M30 POL Kraków

Zapłacone

60. Górniak Adam - 23 / M50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

61. Granek Michał - 42 / M40 POL Tychy WOPR Tychy
62. Grochal Marcin - 42 / M30 POL Wygiełzów Run Before The Limit

Zapłacone

63. Grodecki Marcin - 23 / M40 POL Wadowice MAMATTI
64. Grygny Sławomir - 23 / M30 POL Andrychów

Zapłacone

65. Grzyb Kazimierz - 23 / M40 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

66. Gurdek Marcin - 23 / M40 POL Jaroszowice Auuuuu

Zapłacone

67. Haba Konrad - 11 / M30 POL Kraków
68. Habrzyk Paweł - 23 / M18 POL Tomice SWD Formma Gym

Zapłacone

69. Hajduk Bartłomiej - 11 / M40 POL Kraków SBG PODBIEG

Zapłacone

70. Hankus Tadeusz - 23 / M30 POL Andrychów

Zapłacone

71. Hermann Matthias - 11 / M40 POL Katowice Ała Ała

Zapłacone

72. Hrapkowicz Marek - 23 / M30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

73. Hul Katarzyna - 11 / K30 POL Zaczernie Night Runners Zaczernie

Zapłacone

74. Hyży Piotr - 23 / M30 POL Tarnowiec

Zapłacone

75. Idzik Przemek - 23 / M40 POL Warszawa Los Pantalones Rojos

Zapłacone

76. Iwanowicz Anna - 42 / K30 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów
77. Jamróz Dawid - 11 / M30 POL Wadowice Cała Naprzód
78. Janik Bogdan - 23 / M50 POL Nowy Targ nowy targ runners

Zapłacone

79. Janikowski Piotr - 11 / M40 POL Sosnowiec Grupa pościgowa

Zapłacone

80. Jankowska Wioletta - 11 / K50 POL Katowice Poszli W Las

Zapłacone

81. Januszek Jakub - 23 / M40 POL Bukowno Zasapani

Zapłacone

82. Jastrzębska Zuzanna - 23 / K18 POL Wadowice

Zapłacone

83. Jaworska Agnieszka - 23 / K30 POL Warszawa

Zapłacone

84. Jędrzejak Piotr - 42 / M40 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

85. Johna Adam - 23 / M30 POL Tychy Press Glass Biegamy i wspieramy
86. Józef Dorota - 11 / K18 POL Katowice

Zapłacone

87. Józef Marek - 23 / M40 POL Katowice Liver Team

Zapłacone

88. Józef Mateusz - 23 / M18 POL Katowice

Zapłacone

89. Jura Maciej - 23 / M18 POL Nowy Sącz Itmbw Kraków

Zapłacone

90. Jurzak Sławek - 11 / M30 POL Kęty FC24 - CF by PP

Zapłacone

91. Kabala Joanna - 42 / K40 POL Otwock CMKP TEAM
92. Kajdas Beata - 11 / K40 POL Mogilany

Zapłacone

93. Kąkol Jarosław - 11 / M18 POL Stryszawa LUDZIE JARA

Zapłacone

94. Kalinowska Małgorzata - 23 / K40 POL Warszawa Los Pantalones Rojos

Zapłacone

95. Karczmarz Damian - 11 / M18 POL Kęty

Zapłacone

96. Kindryk Tomasz - 23 / M30 POL Chrzanów

Zapłacone

97. Kiwior Izabela - 23 / K30 POL Kraków

Zapłacone

98. Klima Dariusz - 42 / M18 POL Kraków
99. Kochman Krzysztof - 42 / M50 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

100. Kokot Krzysztof - 42 / M40 POL Żory Niewybiegani
101. Kołakowska-Stefanini Anna - 11 / K40 POL Kraków

Zapłacone

102. Kołodziejczyk Włodzimierz - 11 / M40 POL Inwałd

Zapłacone

103. Kopijasz Leonard - 23 / M50 POL Brzeszcze

Zapłacone

104. Korbut Anna - 23 / K40 POL Libiąż Chrzanów Biega

Zapłacone

105. Korczyńska-Zdąbłarz Marta - 23 / K30 POL Chrzanów

Zapłacone

106. Kosmała Przemek - 23 / M30 POL Kraków
107. Kowalczyk Paweł - 42 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany
108. Kowalczyk Paweł - 23 / M40 POL Kęty Kęckie Harpagany
109. Kowalczyk Rafał - 23 / M18 POL Klecza Dolna Saint Gobain-Squad

Zapłacone

110. Kowalski Michał - 23 / M40 POL Olkusz

Zapłacone

111. Kozioł Artur - 23 / M40 POL Kraków

Zapłacone

112. Kozioł Ewa - 11 / K40 POL Kraków

Zapłacone

113. Kożuch Sławomir - 11 / M40 POL Bielsko Biała RODZINKA.PL
114. Kryczek Piotr - 11 / M40 POL Dąbrowa Górnicza TEAM URODZENI BIEGACZE
115. Kubieniec Iza - 11 / K30 POL Zawoja
116. Kubiesa Patrycja - 23 / K30 POL Kraków Husaria Race Team
117. Kucia Sebastian - 42 / M40 POL Młoszowa
118. Kuczek Katrzyna - 42 / K40 POL Siemianowice Śląskie PGB Sportowa Paczka
119. Kudela Izabela - 11 / K18 POL Wadowice Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

120. Kuder Beata - 11 / K40 POL Bielsko-Biała
121. Kukuła Sławomir - 42 / M18 POL Witanowice Andrychów Running
122. Kuligowska Agata - 11 / K40 POL Żory MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

123. Kumor Kasia - 11 / K18 POL Libiąż

Zapłacone

124. Kurleto Kamil - 23 / M30 POL Kraków Młode Wilki

Zapłacone

125. Kurochka Vladyslav - 42 / M18 POL Krakow Euroclear Running team
126. Kurowski Michał - 42 / M30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

127. Kurysia Piotr - 11 / M40 POL Bujakow
128. Kusio Basia - 42 / K30 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

129. Kutyła Adam - 11 / M40 POL Wadowice Ponad Wadowice

Zapłacone

130. Lachowska Marta - 23 / K30 POL Chorzów

Zapłacone

131. Lachowski Jacek - 23 / M30 POL Chorzow IWM Automation Running Team

Zapłacone

132. Laszczak Tomasz - 42 / M40 POL Szczyrk KW Bielsko-Biała/SMR
133. Latocha Marcela - 23 / K30 POL Kraków Bigam bo lubię

Zapłacone

134. Latocha Monika - 23 / K18 POL Wadowice Auuuuu

Zapłacone

135. Latos Marcin - 23 / M30 POL Kraków Euroclear Running Team
136. Lazar Damian - 23 / M30 POL Żory Żorskie Szwadrony

Zapłacone

137. Lipiec Grzegorz - 23 / M30 POL Tarnobrzeg Harpagan Tarnobrzeg

Zapłacone

138. Listopad Marcin - 11 / M30 POL Kraków Lorenz

Zapłacone

139. Liszkowski Artur - 42 / M40 POL Kraków
140. Litwinczuk Aneta - 23 / K30 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

141. Litwinczuk Gabriel - 23 / M40 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

142. Lulko Magdalena - 23 / K30 POL Czeladź Sekcja Piaski

Zapłacone

143. Łaski Mateusz - 11 / M18 POL Lanckorona
144. Łukosz Arkadiusz - 23 / M40 POL Jaworze

Zapłacone

145. Maćkowiak Magda - 42 / K18 POL Kraków
146. Madejczyk Marek - 42 / M30 POL Katowice KAGB GOPR

Zapłacone

147. Majewska-Niepsuj Justyna - 23 / K30 POL Zawiercie
148. Majkut Andrzej - 42 / M40 POL Chmielów Harpagan Tarnobrzeg

Zapłacone

149. Makos Adam - 42 / M40 POL Siemianowice Śląskie PGB Sportowa Paczka
150. Makowiec Robert - 23 / M40 POL Tuchów LKS BURZYN
151. Malik Adrian - 23 / M18 POL Andrychów
152. Marek Paweł - 42 / M30 POL Wadowice Endorfiny Wadowice

Zapłacone

153. Markowski Artur - 23 / M40 POL Roczyny

Zapłacone

154. Matysik Marta - 23 / K30 POL Libiąż Wyznawcy Bronka Libiąż

Zapłacone

155. Mazur Robert - 42 / M30 POL Mucharz Auuuuu
156. Miarka Łukasz - 11 / M18 POL Wadowice

Zapłacone

157. Miętka Krzysztof - 23 / M40 POL Kraków

Zapłacone

158. Mikołajczyk Dawid - 11 / M18 POL Kaczyna

Zapłacone

159. Mikołajek Barbara - 11 / K18 POL Andrychów

Zapłacone

160. Mikos Marcin - 42 / M18 POL Bytom Night Runners
161. Milarski Andrzej - 23 / M40 POL Skawina Skawina Biega w czerwonych gaciach

Zapłacone

162. Milbrant Kornel - 23 / M30 POL Ruda Śląska ADS Masna

Zapłacone

163. Misztal Rafał - 23 / M40 POL Chrzanów Los Pantalones Rojos

Zapłacone

164. Młodzik Dariusz - 42 / M30 POL Łączany Husaria Race Team

Zapłacone

165. Młynarczyk Krzysztof - 42 / M30 POL Wieprz Andrychów Running

Zapłacone

166. Morawski Przemysław - 23 / M30 POL Kraków Cisco Krakow Running Team
167. Mordarski Tomasz - 11 / M30 POL Gorlice Gksw
168. Moskała Sławomir - 11 / M40 POL Stanisław Górny

Zapłacone

169. Mrowiec Bernard - 23 / M50 POL Tworków KLUB BBL RACIBÓRZ
170. Mrugacz Sławomir - 23 / M30 POL Wadowice MRUGACZ AUTO SERWIS

Zapłacone

171. Najbor Waldemar - 23 / M40 POL Andrychów

Zapłacone

172. Napierala Malgorzata - 23 / K30 POL Gliwice
173. Nawrocki Szymon - 23 / M40 POL Katowice

Zapłacone

174. Niciński Andrzej - 11 / M40 POL Warszawa KBReytan

Zapłacone

175. Niemczyk Barbara - 11 / K30 POL Libiąż

Zapłacone

176. Niemczyk Dominik - 23 / M30 POL Kraków Euroclear Running Team
177. Noga Łukasz - 23 / M30 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

178. Norys Katarzyna - 11 / K18 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

179. Nowak Lilianna - 23 / K30 POL Kraków

Zapłacone

180. Nowak Natalia - 23 / K30 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

181. Nowak Piotr - 11 / M18 POL Tychy

Zapłacone

182. Nowotarski Kamil - 11 / M30 POL Zator

Zapłacone

183. Nycz Sławomir - 42 / M30 POL Strzyżów
184. Ogaza Anna - 23 / K30 POL Siemianowice Śląskie
185. Olesiak Grzegorz - 23 / M40 POL Kraków Los Pantalones Rojos

Zapłacone

186. Opanasenko Volodymyr - 23 / M30 POL Wrocław Hutinpuj

Zapłacone

187. Orynek Klaudia - 23 / K30 POL Kraków

Zapłacone

188. Pabis Szymon - 23 / M30 POL Karniowice ELITE SPORT TEAM

Zapłacone

189. Paśnik Paśnik - 23 / M40 POL Warszawa Lupus_GO

Zapłacone

190. Pasternak Patryk - 23 / M18 POL Wadowice

Zapłacone

191. Pernal Matylda - 11 / K40 POL Kraków

Zapłacone

192. Perykasza Paweł - 42 / M30 POL Kraków GrupaLuktrans.pl

Zapłacone

193. Pezda Klaudia - 11 / K18 POL Wilkowice DoBoruSport Team
194. Piecuch Grzegorz - 11 / M30 POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

195. Piegza Jakub - 23 / M30 POL Przeciszów

Zapłacone

196. Piegza Paweł - 23 / M30 POL Wadowice -

Zapłacone

197. Pieniążek Krzysztof - 23 / M40 POL Kraków
198. Pietras Mateusz - 11 / M30 POL Śledziejowice Lajcik Team

Zapłacone

199. Pietruszewski Marcin - 23 / M30 POL Wancerzów Geriavit Running Team

Zapłacone

200. Pióro Grzegorz - 23 / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

201. Plita Hubert - 23 / M30 POL Oświęcim

Zapłacone

202. Płaza Bartłomiej - 23 / M18 POL Korczyna

Zapłacone

203. Płonka Paweł - 11 / M50 POL Nowa Wieś Stajnia Komarów

Zapłacone

204. Uczestnik anonimowy - 23 / M30 POL Kraków NSG Running Team

Zapłacone

205. Podolak Magdalena - 11 / K30 POL Chrzanów

Zapłacone

206. Pośnik Karolina - 11 / K30 POL Baranówka Z bieganiem mi do twarzy

Zapłacone

207. Przewłoka Wojciech - 23 / M40 POL Kolbark Saint-Gobain Squad

Zapłacone

208. Pułka Łukasz - 42 / M30 POL Wadowice Wichry Beskidu T.R.
209. Pyrda Mateusz - 23 / M18 POL Kęty

Zapłacone

210. Pyrek Przemek - 11 / M18 POL Oświęcim Training By PP
211. Raś Agnieszka - 23 / K40 POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

212. Renkiel Tomasz - 42 / M40 POL Gliwice Compañeros Asfalt Team
213. Rojek Maciej - 42 / M30 POL Kraków AT
214. Romańska Monika - 11 / K18 POL Kraków
215. Rozmus-Orczyk Anna - 23 / K50 POL Kozy Kozy biegają, a nie skaczą !

Zapłacone

216. Rupik Maciej - 42 / M18 POL Andrychów

Zapłacone

217. Rusinek Mateusz - 23 / M30 POL Wieprz

Zapłacone

218. Rusinek Piotr - 23 / M30 POL Kobyłka

Zapłacone

219. Rybacki Mateusz - 23 / M30 POL Bochnia
220. Ryś Wacław - 11 / M50 POL Myślenice Zarabie-Biega

Zapłacone

221. Rzepka Magdalena - 11 / K30 POL Katowice Night Runners
222. Sajnóg Łukasz - 23 / M30 POL Kraków Lemon Team
223. Sanecka Katarzyna - 23 / K50 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

224. Sarnowski Tomek - 23 / M40 POL Jasło W23 Architekci
225. Satała Michał - 23 / M18 POL Niepołomice SimplyRunner
226. Ścieszka Wojciech - 42 / M40 POL Kraków 13 elt Kraków-Balice
227. Sekuła Dawid - 23 / M18 POL Borek Szlachecki
228. Semberecki Marcin - 23 / M30 POL Zakopane TG Sokół Zakopane

Zapłacone

229. Seweryn Grzegorz - 23 / M30 POL Katowice Biegowa Kuźnia
230. Seweryn Marek - 23 / M40 POL Katowice

Zapłacone

231. Siuda Magdalena - 42 / K30 POL Libiąż Parkrun Chrzanów

Zapłacone

232. Skibicki Krzysztof - 11 / M40 POL Oświęcim ZADYSZKA OŚWIĘCIM

Zapłacone

233. Skotniczny Michał - 23 / M18 POL Kraków Euroclear Running Team
234. Skutnik Jarosław - 23 / M40 POL Kraków JJDJ TEAM
235. Słomka Kevin - 11 / M18 POL Tarnobrzeg True Blues Poland

Zapłacone

236. Smółka Rafał - 23 / M30 POL Libiąż

Zapłacone

237. Sokołowski Sławomir - 11 / M40 POL Kęty

Zapłacone

238. Stach Aneta - 42 / K40 POL Krzeszowice
239. Stach Paweł - 42 / M40 POL Krzeszowice AmbasadorzyFB
240. Stasik Beata - 23 / K40 POL Kraków BeFit24Team

Zapłacone

241. Staszczak-Gawełda Izabela - 11 / K30 POL Ryczów
242. Stojanowski Adam - 23 / M40 POL Oświęcim

Zapłacone

243. Stokłosa Mariusz - 23 / M40 POL Wieprz

Zapłacone

244. Stopa Łukasz - 23 / M18 POL Wadowice PSP Wadowice

Zapłacone

245. Stopa Stanisław - 23 / M30 POL Klęczą Górna

Zapłacone

246. Strządała Michał - 42 / M40 POL Studzionka Rst
247. Studniarz Rafał - 23 / M30 POL Czeladź Sekcja-Piaski

Zapłacone

248. Suchowian Maciej - 23 / M40 POL Zakopane TG SOKÓŁ Zakopane

Zapłacone

249. Sumiec Krystyna - 23 / K50 POL Mielec Zabiegani Mielec

Zapłacone

250. Surma Bożena - 11 / K30 POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

251. Suski Daniel - 23 / M30 POL Wadowice Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

252. Szczepański Marcin - 11 / M40 POL Rybna Zasada

Zapłacone

253. Szkudlarek Artur - 42 / M30 POL Andrychów Andrychów Running

Zapłacone

254. Szopa Beniamin - 11 / M40 POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

255. Szubel Katarzyna - 11 / K30 POL Kraków
256. Szymańska Dominika - 23 / K18 POL Katowice
257. Szymański Filip - 23 / M18 POL Tychy
258. Talaga Jacek - 23 / M30 POL Wadowice

Zapłacone

259. Targosz Michał - 11 / M30 POL Kraków / Roma FISI Compressport Team
260. Tatarek-Konik Agnieszka - 11 / K18 POL Czeladź #Grodziecrun

Zapłacone

261. Tereshchenko Anna - 23 / K18 POL Warszawa HutinPuj

Zapłacone

262. Torunska Agnieszka - 23 / K30 POL Krakow

Zapłacone

263. Trznadel Maciej - 42 / M40 POL Bytom SPLA TYCHY / KS KANDAHAR

Zapłacone

264. Tylek Agata - 23 / K30 POL Brzyczyna Skawina Biega

Zapłacone

265. Tyrała Justyna - 23 / K18 POL Półwieś Nie mam pomysłu

Zapłacone

266. Tyszkiewicz Krzysztof - 11 / M40 DEU Schwedt

Zapłacone

267. Ucherek Kazimierz - 11 / M40 POL Żory

Zapłacone

268. Wajdzik Adam - 11 / M18 POL Krzeszów

Zapłacone

269. Wajman Katarzyna - 23 / K30 POL Gliwice OTK Rzeźnik
270. Warmuz Dominika - 11 / K18 POL Wadowice
271. Wasilewski Piotr - 42 / M40 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

272. Wata Rafał - 11 / M30 POL Łódź
273. Wawro Małgorzata - 11 / K50 POL Katowice

Zapłacone

274. Wiater Katarzyna - 23 / K40 POL Trzebinia

Zapłacone

275. Widuch Jarek - 42 / M30 POL Pewel Ślemieńska

Zapłacone

276. Więcław Artur - 23 / M40 POL Cisownica

Zapłacone

277. Więcławski Michał - 23 / M30 POL Kraków Waga Ciężka

Zapłacone

278. Wilk Katarzyna - 23 / K30 POL Krakow BeFit24Team

Zapłacone

279. Winiarski Kamil - 23 / M18 POL Kraków

Zapłacone

280. Wlazło Marcin - 11 / M40 POL Sosnowiec Grupa pościgowa

Zapłacone

281. Wlazło Monika - 11 / K40 POL Sosnowiec Grupa pościgowa

Zapłacone

282. Wójcik Krzysztof - 42 / M40 POL Świlcza Night Runners Świlcza

Zapłacone

283. Wójcik Łukasz - 42 / M30 POL Wadowice -
284. Wójcik Marcin - 23 / M30 POL Bielsko-Biała Gang Wołowina

Zapłacone

285. Wojnarowski Piotr - 42 / M40 POL Łącko
286. Wojton Malgorzata - 23 / K40 POL Kraków Koziołki

Zapłacone

287. Wosik Krystian - 23 / M30 POL Częstochowa Reebok Run Crew
288. Woźniak Michał - 42 / M30 POL Podolsze
289. Woźnicki Adam - 23 / M40 POL Zawadka

Zapłacone

290. Wróbel Karolina - 11 / K18 POL Wieliczka #AdamCzerwińskiTeam
291. Wrona Marek - 23 / M30 POL Libiąż ZASAPANI

Zapłacone

292. Wysocka Marta - 23 / K40 POL Kraków Drużyna Grubego Misia

Zapłacone

293. Zadora Patrycja - 11 / K18 POL Wadowice

Zapłacone

294. Zając Anna - 23 / K30 POL Skawina

Zapłacone

295. Zborucki Jan - 23 / M30 POL Krakow

Zapłacone

296. Zdąbłarz Marcin - 42 / M30 POL Chrzanów

Zapłacone

297. Zdun Konrad - 23 / M18 POL Wadowice TriWise

Zapłacone

298. Żelasko Michał - 11 / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

299. Żelazny Agnieszka - 23 / K40 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

300. Zięba Artur - 23 / M40 POL Kraków Poranny Patrol

Zapłacone

301. Żur Marek - 23 / M40 POL Łąka Johnnie Runner Team

Zapłacone

302. Zych Katarzyna - 23 / K40 POL Tarnów

Zapłacone

303. Zygmunt Marcin - 11 / M40 POL Gorlice Gorlicki klub sportów walki

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU