Walentynkowy Bieg Charytatywny dla Bartka Burzec

Dąbrowa Tarnowska, Polska
24.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aksamit-Szułakiewicz Agnieszka 1 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

2. Banas Eliza 2 D5 / K POL

Niezapłacone

3. Banas Sylwia 3 D5 / K POL

Niezapłacone

4. Baran Arkadiusz 4 D5 / M POL Bobrowniki Wielkie Husaria Race Team

Niezapłacone

5. Bebek Piotrek 5 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

6. Bednarenko Wojciech 6 D5 / M POL Tarnów WHBO

Niezapłacone

7. Białoszewski Wojciech 7 D5 / M POL Zdrochec GANG Zakręconych Mastersów Żabno

Niezapłacone

8. Bielat Julia 250 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

9. Błachaniec Damian 8 D5 / M POL Nieczajna Górna

Niezapłacone

10. Błąkała Damian 9 D5 / M POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

11. Błoniarczyk Janusz 10 D5 / M POL Koszyce Małe

Niezapłacone

12. Błoniarczyk Oskar 11 D5 / M POL Koszyce Małe

Niezapłacone

13. Bobro Dorota 12 D5 / K POL Smęgorzów

Niezapłacone

14. Bogutyn Tomasz 13 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska Biuro MTB

Niezapłacone

15. Borek Grzegorz 14 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

16. Borycki Artur 15 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

17. Brudkiewicz-Paździora Aneta 16 D5 / K POL Wierzchosławice Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

18. Buchaniec Aleksander 251 D / M POL Szczucin

Niezapłacone

19. Buchaniec Kamil 17 D5 / M POL Pałuszyce Poczta Polska

Niezapłacone

20. Buchaniec Kamila 252 D / K POL Szczucin

Niezapłacone

21. Buchaniec Waldemar 18 D5 / M POL Szczucin Straż OSP Szczucin

Niezapłacone

22. Budzyń Paweł 19 D5 / M POL Tarnów Decathlon

Niezapłacone

23. Burzec Aleksandra 20 D5 / K POL Sutków

Niezapłacone

24. Burzec Barbara 21 D5 / K POL Sutków

Niezapłacone

25. Burzec Grzesiek 22 D5 / M POL Radgoszcz

Niezapłacone

26. Buszek Iwona 23 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

27. Buszek Wiktoria 253 D / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

28. Chmura Katarzyna 24 D5 / K POL Tuszów Narodowy Zabiegani mielec

Niezapłacone

29. Chmuro Krzysztof 25 D5 / M POL Tuszów Narodowy Tuszow

Niezapłacone

30. Cholewa Artur 26 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

31. Cholewa Gertruda 27 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

32. Cygal Edyta 28 D5 / K POL Radłów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

33. Czarnik Marek 29 D5 / M POL Zalasowa Sparta Zalasowa

Niezapłacone

34. Czosnyka Adrian 30 D5 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

35. Czosnyka Elzbieta 31 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

36. Czosnyka Magdalena 32 D5 / K POL Żabno

Niezapłacone

37. Czyż Grzegorz 33 D5 / M POL Bogumiłowice Grupa Azoty -Automatyka Tarnów

Niezapłacone

38. Dabroś Sebastian 34 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

39. Doroż Jadwiga 35 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

40. Drąg Krystian 36 D5 / M POL Dulcza Wielka

Niezapłacone

41. Duda Aleksander 37 D5 / M POL Tarnów PTG Sokół Świat Pracy Tarnów

Niezapłacone

42. Dynak Kamil 38 D5 / M POL Smęgorzów

Niezapłacone

43. Dynak Przemek 39 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

44. Gaik Daniel 40 D5 / M POL Żabno

Niezapłacone

45. Galbarczyk Tomasz 41 D5 / M POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

46. Uczestnik anonimowy 42 D5 / K POL Tarnów

Niezapłacone

47. Głowacz Sławomir 43 D5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

48. Gnat Laura 44 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

49. Golec Stanislaw 45 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

50. Golemo Agnieszka 46 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Niezapłacone

51. Grędys-Pomykacz Elżbieta 47 D5 / K POL Tarnów

Niezapłacone

52. Grzebyk Maciek 48 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska Olimpia Szkółka Pływacka Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

53. Grzeskiewicz Jaroslaw 49 D5 / M POL Odporyszow Gang Zakręconych Mastersow

Niezapłacone

54. Halejcio Paweł 50 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

55. Irla Grzesiek 51 D5 / M POL Radgoszcz

Niezapłacone

56. Iwanek Agnieszka 52 D5 / K POL Wierzchosławice

Niezapłacone

57. Jadam-Lechowicz Renata 53 D5 / K POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

58. Jastrząb Ania 54 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

59. Kabat Mateusz 254 D / M POL Wietrzychowice

Niezapłacone

60. Kaczówka Anna 55 D5 / K POL Smęgorzów

Niezapłacone

61. Kądzielawa Alan 255 D / M POLSKA Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

62. Kądzielawa Damian 56 D5 / M POLSKA Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

63. Kądzielawa Iga 256 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

64. Kądzielawa Laura 257 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

65. Kijak Ewa 258 D / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

66. Kijak Karolina 259 D / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

67. Kłodzińska Barbara 57 D5 / K POL Tarnów Ultramęki

Niezapłacone

68. Knapik Sylwia 58 D5 / K POL Tarnów OCR Masters Gym

Niezapłacone

69. Kochanek Andrzej 59 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska A

Niezapłacone

70. Kogut Adam 60 D5 / M POL Gruszów Wielki

Niezapłacone

71. Kogut Agnieszka 61 D5 / K POL Gruszów Wielki

Niezapłacone

72. Kogut Małgorzata 62 D5 / K POL Smęgorzów

Niezapłacone

73. Kolbusz Krzysztof 63 D5 / M POL Tarnów KS Kyokushin Karate SEIKEN

Niezapłacone

74. Kopała Olga 64 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

75. Kopek Agnieszka 65 D5 / K POL Gromnik Gromnik Run Team

Niezapłacone

76. Kopek Aleksandra 260 D / K POL Gromnik Gromnik Run Team

Niezapłacone

77. Kopek Łukasz 66 D5 / M POL Gromnik Gromnik Run Team

Niezapłacone

78. Kopek Paweł 67 D5 / M POL Gromnik Gromnik Run Team

Niezapłacone

79. Kordos Angelika 68 D5 / K PHL Radgoszcz

Niezapłacone

80. Kosela Adam 69 D5 / M POL Dębica Dębickie Gepardy

Niezapłacone

81. Kosman Piotr 70 D5 / M POL Komorów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

82. Kot Paulina 71 D5 / K POL Smęgorzów

Niezapłacone

83. Kowal Tymon 261 D / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

84. Koza Bartłomiej 72 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

85. Koza Ewelina 73 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

86. Koza Julia 262 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

87. Kozioł Barbara 74 D5 / K POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

88. Kozioł Iwona 75 D5 / K POL Łęka Siedlecka

Niezapłacone

89. Krawczyk Jadwiga 263 D / K POL Szczucin

Niezapłacone

90. Krupa Mirosław 76 D5 / M POL Dabrowa Tarnowska A

Niezapłacone

91. Uczestnik anonimowy 77 D5 / K POL Tarnów

Niezapłacone

92. Kukułka Mariusz 78 D5 / M POL Tarnów A.C. MiLaN

Niezapłacone

93. Kułaga Lena 264 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

94. Kupiec-Doroż Justyna 79 D5 / K POL Radgoszcz

Niezapłacone

95. Kusion Anna 80 D5 / K POL Tarnów

Niezapłacone

96. Lampart Antoni 265 D / M POL Dębica Akademia Małego Strażaka

Niezapłacone

97. Lampart Dorota 81 D5 / K POL Dębica Akademia małego strażaka

Niezapłacone

98. Lampart Jakub 266 D / M POL Dębica Akademia Małego Strażaka

Niezapłacone

99. Lampart Maciej 267 D / M POL Dębica

Niezapłacone

100. Lampart Marcin 82 D5 / M POL Dębica Akademia małego strażaka

Niezapłacone

101. Lampart Szymon 268 D / M POL Dębica

Niezapłacone

102. Lech Kamil 83 D5 / M POL Szczucin Straż OSP Szczucin

Niezapłacone

103. Lechowicz Krzysztof 84 D5 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

104. Lelek Karol 85 D5 / M POL Pilcza Żelichowska

Niezapłacone

105. Ligęska Dawid 269 D / M POL Dębica Spiders

Niezapłacone

106. Ligęska Krzysztof 86 D5 / M POL Dębica Spartan Training Group Dębica

Niezapłacone

107. Ligęska Małgorzata 87 D5 / K POL Dębica Spartan Training Group Dębica

Niezapłacone

108. Lipiński Robert 88 D5 / M POL Tarnów BOPKDMW

Niezapłacone

109. Lubaś Bartłomiej 89 D5 / M POL Mielec

Niezapłacone

110. Machnica Marzena 90 D5 / K POL Ropczyce MATNER RUNNING TEAM

Niezapłacone

111. Malinowska Karolina 91 D5 / K POL Oblekoń

Niezapłacone

112. Marciniec Tomasz 92 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

113. Marek Agata 93 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

114. Marek Kacper 94 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

115. Marek Karol 270 D / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

116. Marszałek Grzegorz 95 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

117. Matyaszek Waldemar 96 D5 / M POL Jasień Klub Biegowy Perła

Niezapłacone

118. Mazur Krzysztof 97 D5 / M POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Niezapłacone

119. Mazur Mariola 98 D5 / K POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

120. Mazur Mateusz 99 D5 / M POL Dębica

Niezapłacone

121. Mazur Oskar 100 D5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

122. Mazurkiewicz Wojciech 101 D5 / M POL Mielec Aviators Mielec

Niezapłacone

123. Michałowski Robert 102 D5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

124. Mol Celina 103 D5 / K POL Nieczajna Gorna Bieg dla Bartka Burzec

Niezapłacone

125. Mol Filip 271 D / M POL Nieczajna Górna

Niezapłacone

126. Mol Nina 272 D / K POL Nieczajna Górna

Niezapłacone

127. Morawiec Ryszard 104 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

128. Moryl Anna 105 D5 / K POL

Niezapłacone

129. Moryl Filip 273 D / M POL

Niezapłacone

130. Najdała Paulina 106 D5 / K POL Łętowice

Niezapłacone

131. Negra Negra 107 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

132. Nowak Łukasz 108 D5 / M POL Sudołek Husaria Race Team

Niezapłacone

133. Nowak Tomek 109 D5 / M POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

134. Nowak Wioletta 110 D5 / K POL Dębica Dzikie Mustangi

Niezapłacone

135. Ochał Katarzyna 111 D5 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

136. Olszowa Aleksandra 112 D5 / K POL Wólka Grądzka

Niezapłacone

137. Opioła Michał 113 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

138. Orliński Artur 114 D5 / M POL Tarnów Ocr Team Masters Gym

Niezapłacone

139. Pabian Agnieszka 115 D5 / K POL Niedomice HUSARIA RACE TEAM

Niezapłacone

140. Pachołek Jakub 116 D5 / M POL Janikowice

Niezapłacone

141. Pajdo Kamila 117 D5 / K POL Wola Radłowska

Niezapłacone

142. Pąk Paweł 118 D5 / M POL Szczucin Straż OSP Szczucin

Niezapłacone

143. Panek Łukasz 119 D5 / M POL Otfinow Gang Zakręconych Mastersow

Niezapłacone

144. Panek Oskar 274 D / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

145. Panek Przemysław 120 D5 / M POL Żabno OSP ŻABNO

Niezapłacone

146. Pasadyn Szymon 121 D5 / M POL Siedliszowice

Niezapłacone

147. Pikul Agata 122 D5 / K POL Nieczajna Dolna

Niezapłacone

148. Pinas Julia 275 D / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team

Niezapłacone

149. Pobiegło Artur 123 D5 / M POL Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

150. Pobiegło Maksymilian 124 D5 / M POL Tarnów Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

151. Polański Grzegorz 125 D5 / M POL Pleśna

Niezapłacone

152. Raś Agnieszka 126 D5 / K POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Niezapłacone

153. Roik Tomasz 127 D5 / M POL Szczucin biegam dla basi

Niezapłacone

154. Ryńska Hanna 276 D / K POL Szczucin Brak

Niezapłacone

155. Ryński Franciszek 277 D / M POL Szczucin Brak

Niezapłacone

156. Ryński Piotr 128 D5 / M POL Szczucin Brak

Niezapłacone

157. Rzepecka Emilka 278 D / K POL Dębica AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA

Niezapłacone

158. Rzepecka Olimpia 129 D5 / K POL Dębica Akademia MAŁEGO STRAŻAKA

Niezapłacone

159. Rzepecki Kacper 279 D / M POL Dębica AKADEMIA MAŁEGO STRAŻAKA

Niezapłacone

160. Rzepecki Rafal 130 D5 / M POL Dębica Akademia MAŁEGO STRAŻAKA

Niezapłacone

161. Sak Andrzej 131 D5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

162. Sakłak Monika 132 D5 / K POL Janowice

Niezapłacone

163. Sarad Krystian 280 D / M POL Tarnow

Niezapłacone

164. Sarad Ksawery 281 D / M POL Tarnow

Niezapłacone

165. Sierak Grzegorz 133 D5 / M POL Kraków

Niezapłacone

166. Sierak Joanna 134 D5 / K POL Kraków

Niezapłacone

167. Sierak Wiktor 135 D5 / M POL Kraków

Niezapłacone

168. Skiba Janusz 136 D5 / M POL Radomysl Wielki

Niezapłacone

169. Skiba Katarzyna 137 D5 / K POL Radomyśl Wielki

Niezapłacone

170. Skiba Klaudia 138 D5 / K POL Radomyśl Wielki

Niezapłacone

171. Skowron Cecylia 139 D5 / K POL Wojnicz do6ciu

Niezapłacone

172. Uczestnik anonimowy 140 D5 / M POL Wojnicz do6ciu

Niezapłacone

173. Skrzyniarz Renata 141 D5 / K POL Żary

Niezapłacone

174. Skrzyniarz Robert 142 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

175. Skrzyniarz Wiktoria 282 D / K POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

176. Skwarczek Marcin 143 D5 / M POL Kasina Wielka

Niezapłacone

177. Skwarczek Zbigniew 144 D5 / M POL Kasina Wielka

Niezapłacone

178. Słowik Daniel 145 D5 / M POL Żabno Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

179. Smolik Żaneta 146 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

180. Smolik-Runo Anna 147 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska run team dt

Niezapłacone

181. Soja Agnieszka 148 D5 / K POL Nieczajna Dolna

Niezapłacone

182. Soja Emilia 149 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

183. Soja Grzegorz 150 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

184. Soja Jakub 151 D5 / M POL Nieczajna Dolna

Niezapłacone

185. Sokołowska Sylwia 152 D5 / K POL Gorzyce

Niezapłacone

186. Sowińska Magdalena 153 D5 / K POL Wola Radłowska

Niezapłacone

187. Suliński Michał 154 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska MM

Niezapłacone

188. Sumiec Krystyna 155 D5 / K POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

189. Sumiec Zygmunt 156 D5 / M POL Mielec Zabiegani Mielec

Niezapłacone

190. Uczestnik anonimowy 157 D5 / K POL Zabrnie

Niezapłacone

191. Szczurek Joanna 158 D5 / K POL Tarnów

Niezapłacone

192. Szułakiewicz Jakub 159 D5 / M POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Niezapłacone

193. Szułakiewicz Milena 283 D / K POL Dąbrowa Tarnowska Run Team DT

Niezapłacone

194. Szułakiewicz Sebastian 160 D5 / M POL Kraków

Niezapłacone

195. Uczestnik anonimowy 161 D5 / M POL Paszczyna

Niezapłacone

196. Wałęga-Rostek Małgorzata 162 D5 / K POL Koszyce Wiekie Ultramęki

Niezapłacone

197. Watroba Aleksandra 163 D5 / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

198. Watroba Bartek 284 D / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

199. Watroba Tomek 285 D / M POL Dabrowa Tarnowska

Niezapłacone

200. Wawrzonek Natalia 164 D5 / K POL Radgoszcz

Niezapłacone

201. Wąż Ewelina 165 D5 / K POL Radgoszcz

Niezapłacone

202. Wieciech Adrian 166 D5 / M POL Nowy Wiśnicz Byle dobiec

Niezapłacone

203. Wiktor Wiesław 167 D5 / M POL Straszęcin Dębickie Gepardy

Niezapłacone

204. Wilczyńska Marta 168 D5 / K POL Tarnów Spartan Training Group Tarnów

Niezapłacone

205. Wiśniowski Adam 169 D5 / M POL Pustynia Maratończyk Dębica

Niezapłacone

206. Wodka Dawid 170 D5 / M POL Mielec WW Team

Niezapłacone

207. Wójcik Daria 286 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

208. Wójcik Mariusz 171 D5 / M POL Możychna

Niezapłacone

209. Wójcik Nikodem 287 D / M POL Dąbrowatarnowska

Niezapłacone

210. Wójcik Oliwia 288 D / K POL Dąbrowa Tarnowska

Niezapłacone

211. Wojnarowska Agnieszka 172 D5 / K POL Tarnów

Niezapłacone

212. Wojnarowski Leszek 173 D5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

213. Wrona Dariusz 174 D5 / M POL Szczucin Straż OSP Szczucin

Niezapłacone

214. Zawada Tomek 175 D5 / M POL Gruszów Mały

Niezapłacone

215. Żmuda Jakub 176 D5 / M POL Mielec

Niezapłacone

216. Żmuda Michał 177 D5 / M POL Tarnów

Niezapłacone

217. Żołądź Damian 178 D5 / M POL Bogumiłowice

Niezapłacone

218. Zysek Anna 179 D5 / K POL Otfinów Gang Zakręconych Mastersów

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU