Warszawska Liga Biegowa - Runda 5 - 100m

Marymoncka 34, Warszawa, Polska
20.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Maja 199 100m / K9 POL Warszawa SP 209

Zapłacone

2. Adamkiewicz Lena 30 100m / K8 POL Płock LENA LEMONIADA TEAM

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy 14 100m / K9 POL Warszawa Pro Family Sport Team

Zapłacone

4. Bagiński Bartłomiej 34 100m / M11 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

5. Bałacki Kacper 15 100m / M6 POL Ząbki BBLZT

Zapłacone

6. Banaszczyk Max 51 100m / M8 POL Ożarów Mazowiecki #runmen

Zapłacone

7. Banaszczyk Olivier 89 100m / M9 POL Ożarów Mazowiecki #runmen

Zapłacone

8. Bernat Filip 183 100m / M9 POL Józefów

Zapłacone

9. Bieniecka Maja 90 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

10. Bieniecki Stefan 91 100m / M12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

11. Bilkiewicz Sofia - 100m / K8 POL Warszawa

Niezapłacone

12. Błuś Hanna 37 100m / K11 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Zapłacone

13. Bondzia Jakub 146 100m / M10 POL Slupno Awf

Zapłacone

14. Boniecki Antoni 36 100m / M10 POL Warszawa Szkoła przyszłości

Zapłacone

15. Bronarski Ksawery 96 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

16. Bronarski Olgierd 97 100m / M8 POL Warszawa

Zapłacone

17. Brylant Bruno 26 100m / M11 POL Warszawa

Zapłacone

18. Buczyński Jan 57 100m / M12 POL Warszawa SP 222

Zapłacone

19. Chmielewski Maksymilian - 100m / M10 POL Warszawa Gim 92

Niezapłacone

20. Chmielewski Mikołaj - 100m / M9 POL Warszawa Gim 92

Niezapłacone

21. Chodkowska Sara Ewa 102 100m / K12 POL Warszawa UKS Orzełki

Zapłacone

22. Czachurski Maciej 145 100m / M12 POL Warszawa AKL Ursynów

Zapłacone

23. Dąbrowska Lena 113 100m / K10 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

24. Dąbrowska Magdalena 117 100m / K12 POL Warszawa PARASPORTOWI

Zapłacone

25. Dąbrowski Aleksander 140 100m / M8 POL Piastów Dąbki Family Team

Zapłacone

26. Damszel Antonina 192 100m / K9 POL Osetno MUKLA Brodnica

Zapłacone

27. Uczestnik anonimowy - 100m / M6 POL Warszawa Przedszkole 240

Niezapłacone

28. Uczestnik anonimowy - 100m / K6 POL Warszawa Przedszkole 240

Niezapłacone

29. Dobrowolski Aleksander 50 100m / M9 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy 71 100m / K10 POL Grodzisk Mazowiecki UKS MTE Milanówek

Zapłacone

31. Drągowska Martyna 109 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

32. Drygała Andżelika - 100m / K12 POL Warszawa Brak

Niezapłacone

33. Drygała Kordian 105 100m / M9 POL Warszawa Brak

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy 74 100m / K12 POL Warszawa LDK

Zapłacone

35. Dudek Malwina - 100m / K12 POL Warszawa LDK Lekka zabawa

Niezapłacone

36. Dudkowksi Leonard - 100m / M7 POL Warszawa RADO TRI TEAM/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Niezapłacone

37. Dudkowski Tymoteusz - 100m / M9 POL Warszawa RADO TRI TEAM/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Niezapłacone

38. Duits Thomas - 100m / M9 POL Warszawa

Niezapłacone

39. Dulniak Sebastian 46 100m / M7 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy 75 100m / K11 POL Warszawa SP 80

Zapłacone

41. Głogowska Basia 133 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

42. Grzywacz Filip 184 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy 21 100m / M8 POL Warszawa

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy 22 100m / K6 POL Warszawa

Zapłacone

45. Halat Adam 40 100m / M9 POL Warszawa SP 32

Zapłacone

46. Halat Aleksander 39 100m / M12 POL Warszawa SP 32

Zapłacone

47. Hartfil Liliana 4 100m / K8 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

48. Hermanowski Karol 195 100m / M12 POL Warszawa Szkola Podstawowa Cecylii Plater Zyberkówny

Zapłacone

49. Horabik Krzysztof 126 100m / M6 POL Warszawa Przedszkole nr 240

Zapłacone

50. Iwanicka Lena 114 100m / K10 POL Dąbrówka azs awf warszawa

Zapłacone

51. Jakubik Konstanty 3 100m / M9 POL Warszawa Azs Awf

Zapłacone

52. Jasinska Bianka - 100m / K9 POL Warszawa

Niezapłacone

53. Jasiński Adam 11 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

54. Jaskulska Oliwia Maria 138 100m / K12 POL Warszawa UKS Orzełki

Zapłacone

55. Jaworska Natasza 141 100m / K12 POL Stare Babice Para Sportowi

Zapłacone

56. Jedziniak Filip 180 100m / M9 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

57. Kabziński Tomasz 13 100m / M12 POL Warszawa KIWIPORTAL.PL

Zapłacone

58. Kaczorek Dominik 197 100m / M8 POL Warszawa Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater Zyberkówny

Zapłacone

59. Kania Staś 66 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

60. Uczestnik anonimowy 101 100m / K7 POL Warszawa P421

Zapłacone

61. Kawka Julia 185 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

62. Klonowska Aleksandra 181 100m / K11 POL Warszawa

Zapłacone

63. Klonowski Samuel 56 100m / M8 POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

64. Kłos-Przasnyski Szymon 35 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

65. Konopka Antoni 194 100m / M6 POL Warszawa

Zapłacone

66. Korolczuk Hanna 49 100m / K8 POL Warszawa SP 68

Zapłacone

67. Korycki Jakub 190 100m / M6 POL Milanówek UKS MTE Milanówek

Zapłacone

68. Kozerska Antonina 41 100m / K8 POL Warszawa szkoła SP 68

Zapłacone

69. Kozerska Weronika 42 100m / K10 POL Warszawa szkoła SP 65

Zapłacone

70. Kozłowski Marcin 12 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

71. Kożuchowski Kacper 20 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

72. Kubicki Filip 44 100m / M6 POL Warszawa BPAT

Zapłacone

73. Kuliberda Natalia 43 100m / K10 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

74. Kwaśniewska Łucja 17 100m / K10 POL Warszawa KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego Warszawa

Zapłacone

75. Lutomirska Asia 23 100m / K9 POL Łomianki Azs Awf Warszawa

Zapłacone

76. Mączyński Stanisław 189 100m / M10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

77. Majewska Kaja 73 100m / K10 POL Warszawa SP 356

Zapłacone

78. Maksymiuk Marcin 8 100m / M10 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

79. Marroquin-Gajewska Karla - 100m / K7 POL Warszawa Przedszkole 305

Niezapłacone

80. Mazur Paweł 5 100m / M6 POL Warszawa Przedszkole nr 381

Zapłacone

81. Michałkiewicz Maja 70 100m / K12 POL Warszawa AKL Ursynów

Zapłacone

82. Mirgos Magda 131 100m / K11 POL Milanówek Uks Mte

Zapłacone

83. Misztal Damian 58 100m / M11 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

84. Misztal Justyna 59 100m / K12 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

85. Mzyk Elżbieta 86 100m / K7 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

86. Nowak Jakub 84 100m / M11 POL Warszawa Szkoła podstawowa nr 267

Zapłacone

87. Nowak Monika 54 100m / K12 POL Warszawa

Zapłacone

88. Obłękowski Oskar 53 100m / M11 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

89. Olawa Kamil 18 100m / M9 POL Warszawa UKS 141

Zapłacone

90. Olejnik Filip - 100m / M9 POL Łomianki BKS Wataha/RUN Oley

Niezapłacone

91. Olejnik Mikołaj - 100m / M12 POL Łomianki BKS Wataha/RUN Oley

Niezapłacone

92. Olesiejuk Aniela 9 100m / K7 POL Warszawa Warszawski Klub Kolarski

Zapłacone

93. Ornat Oskar 128 100m / M8 POL Warszawa

Zapłacone

94. Osendowska Alicja 81 100m / K9 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

95. Ostrowska Julja 198 100m / K7 POL Warszawa AZSAWF Warszawa

Zapłacone

96. Ostrowski Mateusz 31 100m / M7 POL Warszawa SP392

Zapłacone

97. Paprocka Agata 107 100m / K12 POL Warszawa AZS-AWF

Zapłacone

98. Pełszyńska Weronika 16 100m / K7 POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

99. Piotrowska Karolina 83 100m / K10 POL Milanówek Uks Milanowek

Zapłacone

100. Piotrowska Ludwika 98 100m / K8 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

101. Piotrowska Łucja 99 100m / K9 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

102. Piotrowski Wiktor 100 100m / M6 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

103. Płonka Lena 88 100m / K11 POL Warszawa SP 307

Zapłacone

104. Płoskonka Emilia - 100m / K7 POL Warszawa SP 65

Niezapłacone

105. Płoskonka Liliana - 100m / K9 POL Warszawa SP 65

Niezapłacone

106. Uczestnik anonimowy 125 100m / M9 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 34

Zapłacone

107. Uczestnik anonimowy - 100m / M6 POL Warszawa Przedszkole nr 7

Niezapłacone

108. Półtorak Kamil 29 100m / M11 POL Warszawa

Zapłacone

109. Półtorak Łucja 28 100m / K6 POL Warszawa

Zapłacone

110. Potrzebowski Franciszek 144 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

111. Przybylska Zofia - 100m / K10 POL Wiązowna GO SPORT TEAM

Niezapłacone

112. Przybylski Witek 85 100m / M7 POL Wiązowna GO SPORT TEAM

Zapłacone

113. Ptasiński Aleksander 67 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

114. Pustelnik Agata 124 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

115. Rafalont Tosia 82 100m / K9 POL Stare Babice AZS AWF Warszawa

Zapłacone

116. Rafalska Barbara 38 100m / K7 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

117. Rafalski Witold 92 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

118. Rekus Zuzanna 32 100m / K9 POL Płock

Zapłacone

119. Rodowald Klara 78 100m / K9 POL Konstancin-Jeziorna UKS MTE Milanówek

Zapłacone

120. Rodowald Nina 79 100m / K7 POL Konstancin-Jeziorna UKS MTE Milanówek

Zapłacone

121. Rupniewski Tymoteusz 76 100m / M11 POL Warszawa RK Athletics

Zapłacone

122. Uczestnik anonimowy 193 100m / M12 POL Warszawa AWF Warszawa

Zapłacone

123. Rzeczkowska Alicja 87 100m / K6 POL Warszawa BKKK

Zapłacone

124. Salamon Franciszek 27 100m / M9 POL Warszawa SP 80

Zapłacone

125. Sanikowska Maja 47 100m / K9 POL Warszawa

Zapłacone

126. Sędrowska Michalina 121 100m / K8 POL Warszawa Sp 341

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy - 100m / K10 POL Warszawa

Niezapłacone

128. Sikora Mikołaj 48 100m / M10 POL Osetno SKS Ostrowite

Zapłacone

129. Smolarczyk Pola 187 100m / K10 POL Warszawa KS WARSZAWIANKA

Zapłacone

130. Sobieraj Adam 45 100m / M7 POL Jaktorów UKS MTE Milanówek

Zapłacone

131. Stączek Alicja 95 100m / K8 POL Warszawa Sp 68

Zapłacone

132. Uczestnik anonimowy 68 100m / K9 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

133. Stefanska Marika 72 100m / K12 POL Warszawa AZS-AWF

Zapłacone

134. Stoma Zofia 24 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

135. Stykowska Wiktoria 2 100m / K10 POL Warszawa

Zapłacone

136. Stykowska Zosia 1 100m / K9 POL Warszawa

Zapłacone

137. Sulima Leon - 100m / M8 POL --Wybierz--Warszawa

Niezapłacone

138. Świostek Alan 191 100m / M7 POL Radom RunAlan

Zapłacone

139. Syrzycki Jan 25 100m / M11 POL Warszawa

Zapłacone

140. Szafrańska-Staros Zuzanna 6 100m / K8 POL Warszawa

Zapłacone

141. Uczestnik anonimowy 19 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

142. Tarułka Igor 186 100m / M6 POL Stanisłwawów Drugi Przedszkole Chatka Puchatka

Zapłacone

143. Tkaczyk Jan 93 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

144. Tomaszewicz Antoni 188 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

145. Trawiński Leon 94 100m / M7 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

146. Ucieszyńska Antonina 196 100m / K10 POL Warszawa LDK lekka zabawa

Zapłacone

147. Ulatowski Dominik 137 100m / M12 POL Warszaaa ParaSportowi

Zapłacone

148. Uryniuk Agata 61 100m / K10 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

149. Wieśniak Zuzanna 63 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

150. Wiesztort Laura 65 100m / K11 POL Warszawa

Zapłacone

151. Wileńska Anna 80 100m / K9 POL Warszawa

Zapłacone

152. Wiśniewski Ignacy 134 100m / M12 POL Warszawa

Zapłacone

153. Wojdyga Szymon Antoni 182 100m / M11 POL Warszawa UKS Orzełki

Zapłacone

154. Wolski Gabriel 55 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

155. Woźniak Mikołaj 118 100m / M12 POL Warszawa PARASPORTOWI

Zapłacone

156. Wróblewski Krystian 52 100m / M10 POL Warszawa Szkoła 154

Zapłacone

157. Wyszomirski Bartłomiej 60 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

158. Zajdler Krzysztof 77 100m / M9 POL Warszawa UKS Orzełki

Zapłacone

159. Uczestnik anonimowy 69 100m / K6 POL Warszawa Przedszkole nr 41

Zapłacone

160. Uczestnik anonimowy 104 100m / M10 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 34

Zapłacone

161. Zawłocki Filip 10 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

162. Zawłocki Kajetan 7 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

163. Zielińska Zuzanna - 100m / K10 POL Milanówek UKS MTE Milanówek

Niezapłacone

164. Zieliński Aleksander - 100m / M10 POL Milanówek UKS MTE Milanówek

Niezapłacone

165. Ziembicki Jerzy 127 100m / M7 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

166. Żółtowski Wiktor 33 100m / M8 POL Warszawa SP 223

Zapłacone

167. Zych Agata 64 100m / K7 POL Warszawa

Zapłacone

168. Zych Martyna 62 100m / K9 POL Warszawa

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU