Warszawska Liga Biegowa - Runda 6 - 100m

Marymoncka 34, Warszawa, Polska
17.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Maja 35 100m / K9 POL Warszawa SP 209

Zapłacone

2. Adamkiewicz Lena 27 100m / K8 POL Płock LENA LEMONIADA TEAM

Zapłacone

3. Artyszuk Alicja Faustyna 1 100m / K8 POL Warszawa

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy 15 100m / K9 POL Warszawa Pro Family Sport Team

Zapłacone

5. Bałacki Kacper 16 100m / M6 POL Ząbki BBLZT

Zapłacone

6. Banaszczyk Max 107 100m / M8 POL Ożarów Mazowiecki AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

7. Bieniecka Maja 116 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

8. Bieniecki Stefan 115 100m / M12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

9. Błuś Hanna 112 100m / K11 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Zapłacone

10. Błuś Helena 117 100m / K7 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 382

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy 84 100m / K6 POL Warszawa

Zapłacone

12. Boniecki Antoni 29 100m / M10 POL Warszawa Szkoła przyszłości

Zapłacone

13. Czachurski Maciej 121 100m / M12 POL Warszawa AKL Ursynów

Zapłacone

14. Dąbrowska Magdalena 86 100m / K12 POL Warszawa PARASPORTOWI

Zapłacone

15. Dąbrowski Aleksander 130 100m / M8 POL Piastów Dąbki Family Team

Zapłacone

16. Damszel Antonina 122 100m / K9 POL Osetno MUKLA Brodnica

Zapłacone

17. Uczestnik anonimowy 134 100m / M6 POL Warszawa Przedszkole 240

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy 133 100m / K6 POL Warszawa Przedszkole 240

Zapłacone

19. Drygała Andżelika 92 100m / K12 POL Warszawa Brak

Zapłacone

20. Drygała Kordian 93 100m / M9 POL Warszawa Brak

Zapłacone

21. Dudkowksi Leonard - 100m / M7 POL Warszawa RADO TRI TEAM/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Niezapłacone

22. Dudkowski Tymoteusz - 100m / M9 POL Warszawa RADO TRI TEAM/ KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Niezapłacone

23. Dulniak Sebastian 43 100m / M7 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy 55 100m / M8 POL Warszawa

Zapłacone

25. Gadowska Maja 96 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

26. Uczestnik anonimowy 80 100m / K11 POL Warszawa SP 80

Zapłacone

27. Głogowska Basia 39 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

28. Grzywacz Filip - 100m / M7 POL Warszawa

Niezapłacone

29. Halat Adam 31 100m / M9 POL Warszawa SP 32

Zapłacone

30. Halat Aleksander 32 100m / M12 POL Warszawa SP 32

Zapłacone

31. Hartfil Liliana 6 100m / K8 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

32. Iwanicka Lena 73 100m / K10 POL Dąbrówka azs awf warszawa

Zapłacone

33. Iwanicki Wiktor 108 100m / M5 POL Dąbrówka przedszkole Pod Wesoły Ekoludkiem

Zapłacone

34. Jakubik Konstanty 67 100m / M9 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

35. Jasiński Adam 12 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

36. Jaworska Natasza 103 100m / K12 POL Stare Babice Para Sportowi

Zapłacone

37. Jedziniak Filip 114 100m / M9 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

38. Kabziński Tomasz 14 100m / M12 POL Warszawa KIWIPORTAL.PL

Zapłacone

39. Kaczorek Dominik 54 100m / M8 POL Warszawa Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater Zyberkówny

Zapłacone

40. Kania Staś 88 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

41. Uczestnik anonimowy 72 100m / K7 POL Warszawa P421

Zapłacone

42. Kawka Julia 105 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

43. Klonowska Aleksandra 75 100m / K11 POL Warszawa

Zapłacone

44. Klonowski Samuel 58 100m / M8 POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

45. Kłos-Przasnyski Szymon 40 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy 42 100m / M6 POL Warszawa

Zapłacone

47. Konopka Antoni 60 100m / M6 POL Warszawa

Zapłacone

48. Kopanski Alan 68 100m / M9 LBY Trypolis AZS AWF Warszawa

Zapłacone

49. Kozerska Antonina 48 100m / K8 POL Warszawa SP68

Zapłacone

50. Kozerska Weronika 49 100m / K10 POL Warszawa SP65

Zapłacone

51. Kozłowski Marcin 13 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

52. Kożuchowski Kacper 21 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

53. Krupa Rafał 128 100m / M12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa/ ZSPnr6 Warszawa

Zapłacone

54. Kulawiecka Emilia 78 100m / K6 POL Warszawa

Zapłacone

55. Kuliberda Natalia 47 100m / K10 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

56. Kuśmierz Natan 109 100m / M6 POL Warszawa

Zapłacone

57. Kuśmierz Nikodem 110 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

58. Kwaśniewska Łucja 18 100m / K10 POL Warszawa KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego Warszawa

Zapłacone

59. Kwiatkowski Ksawery 50 100m / M11 POL Skrzeszew BKS WATAHA

Zapłacone

60. Leśniak Róża 76 100m / K7 POL Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

61. Lewandowski Michał 132 100m / M8 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

62. Lutomirska Asia 22 100m / K9 POL Łomianki Azs Awf Warszawa

Zapłacone

63. Lutomirski Wojtek 118 100m / M7 POL Łomianki Przedszkole 240 im. Polskich Olimpijczyków

Zapłacone

64. Łuczyński Cyryl 28 100m / M12 POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

65. Łyjak Maria 82 100m / K6 POL Warszawa

Zapłacone

66. Mączyński Stanisław 99 100m / M10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

67. Majewska Kaja 125 100m / K10 POL Warszawa SP 356

Zapłacone

68. Majewska Nikola 127 100m / K8 POL Warszawa SP 356

Zapłacone

69. Mazur Paweł 7 100m / M6 POL Warszawa Przedszkole nr 381

Zapłacone

70. Michałkiewicz Maja 94 100m / K12 POL Warszawa AKL Ursynów

Zapłacone

71. Mirowski Michał 34 100m / M10 POL Suchocin

Zapłacone

72. Misztal Damian 52 100m / M11 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

73. Misztal Justyna 53 100m / K12 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

74. Mysko Jagoda 97 100m / K10 POL Warszawa

Zapłacone

75. Nowak Jakub 100 100m / M11 POL Warszawa Szkoła podstawowa nr 267

Zapłacone

76. Obłękowski Oskar 3 100m / M11 POL Warszawa Ldk Lekka Zabawa

Zapłacone

77. Olawa Kamil 19 100m / M9 POL Warszawa UKS 141

Zapłacone

78. Olejnik Filip - 100m / M9 POL Łomianki BKS Wataha/RUN Oley

Niezapłacone

79. Olejnik Mikołaj - 100m / M12 POL Łomianki BKS Wataha/RUN Oley

Niezapłacone

80. Olesiejuk Aniela 10 100m / K7 POL Warszawa Warszawski Klub Kolarski

Zapłacone

81. Osendowska Alicja 56 100m / K9 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

82. Ostrowska Julja 119 100m / K7 POL Warszawa AZSAWF Warszawa

Zapłacone

83. Pełszyńska Weronika 17 100m / K7 POL Warszawa AZS AWF WARSZAWA

Zapłacone

84. Piotrowska Ludwika 63 100m / K8 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

85. Piotrowska Łucja 61 100m / K9 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

86. Piotrowski Wiktor 62 100m / M6 POL Warszawa Ortoreh team

Zapłacone

87. Płonka Lena 51 100m / K11 POL Warszawa SP 307

Zapłacone

88. Uczestnik anonimowy 102 100m / M9 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 34

Zapłacone

89. Półtorak Kamil 26 100m / M11 POL Warszawa

Zapłacone

90. Półtorak Łucja 25 100m / K6 POL Warszawa

Zapłacone

91. Ptasiński Aleksander 70 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

92. Pustelnik Agata 123 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

93. Rafalont Tosia 90 100m / K9 POL Stare Babice AZS AWF Warszawa

Zapłacone

94. Rafalska Barbara 44 100m / K7 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

95. Rafalski Witold 45 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

96. Rekus Zuzanna 30 100m / K9 POL Płock

Zapłacone

97. Rupniewski Tymoteusz 81 100m / M11 POL Warszawa RK Athletics

Zapłacone

98. Rybczyńska Zofia 69 100m / K12 POL Pruszków UKS Orzełki

Zapłacone

99. Rymarczyk Maciej 98 100m / M12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

100. Sanikowska Maja 46 100m / K9 POL Warszawa

Zapłacone

101. Sikora Mikołaj 129 100m / M10 POL Osetno SKS Ostrowite

Zapłacone

102. Smolarczyk Pola 38 100m / K10 POL Warszawa KS WARSZAWIANKA

Zapłacone

103. Stączek Alicja 106 100m / K8 POL Warszawa Sp 68

Zapłacone

104. Staniszewska Matylda 74 100m / K9 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

105. Stefanska Marika 91 100m / K12 POL Warszawa AZS-AWF

Zapłacone

106. Stoma Zofia 23 100m / K10 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

107. Stykowska Wiktoria 4 100m / K10 POL Warszawa

Zapłacone

108. Stykowska Zosia 5 100m / K9 POL Warszawa

Zapłacone

109. Sulima Janek 126 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

110. Sulima Leon 124 100m / M8 POL Warszawa

Zapłacone

111. Suszko Antoni 85 100m / M11 POL Warszawa UKS orzełki

Zapłacone

112. Świostek Alan 59 100m / M7 POL Radom RunAlan

Zapłacone

113. Syrzycki Jan 24 100m / M11 POL Warszawa

Zapłacone

114. Szafrańska-Staros Zuzanna 8 100m / K8 POL Warszawa

Zapłacone

115. Uczestnik anonimowy 20 100m / M10 POL Warszawa

Zapłacone

116. Szybisz Kajetan 37 100m / M7 POL Stanisławów Pierwszy KS FFA WARSZAWA

Zapłacone

117. Szybisz Tymoteusz 36 100m / M8 POL Stanisławów Pierwszy KS FFA WARSZAWA

Zapłacone

118. Tarułka Igor 120 100m / M6 POL Stanisłwawów Drugi Przedszkole Chatka Puchatka

Zapłacone

119. Torossian-Cybruch Nel 95 100m / K8 POL Warszawa

Zapłacone

120. Trawiński Leon 71 100m / M7 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

121. Trojanowska Maja 41 100m / K9 POL Serock BKS WATAHA

Zapłacone

122. Tymicka Pola 111 100m / K12 POL Legionowo AZS AWF

Zapłacone

123. Ucieszyński Tadeusz 2 100m / M7 POL Warszawa Barcelona

Zapłacone

124. Ulatowski Dominik - 100m / M12 POL Warszaaa ParaSportowi

Niezapłacone

125. Uryniuk Agata 77 100m / K10 POL Warszawa LDK Lekka Zabawa

Zapłacone

126. Wieśniak Zuzanna 57 100m / K12 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

127. Wiesztort Laura 33 100m / K11 POL Warszawa

Zapłacone

128. Wiśniewski Ignacy 101 100m / M12 POL Warszawa

Zapłacone

129. Wolski Gabriel 89 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

130. Woźniak Mikołaj 87 100m / M12 POL Warszawa PARASPORTOWI

Zapłacone

131. Wyszomirski Bartłomiej 64 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

132. Zajdler Krzysztof 79 100m / M9 POL Warszawa UKS Orzełki

Zapłacone

133. Uczestnik anonimowy 65 100m / K6 POL Warszawa Przedszkole nr 41

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy 66 100m / M10 POL Warszawa Szkoła Podstawowa nr 34

Zapłacone

135. Zawłocki Filip 11 100m / M7 POL Warszawa

Zapłacone

136. Zawłocki Kajetan 9 100m / M9 POL Warszawa

Zapłacone

137. Ziembicki Jerzy 83 100m / M7 POL Warszawa AZS AWF

Zapłacone

138. Ziułkowski Piotr 131 100m / M12 POL Warszawa nie zrzeszony

Zapłacone

139. Złotkowska Julia 104 100m / K11 POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

140. Żółtowski Wiktor 113 100m / M8 POL Warszawa SP 223

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU