Wrocławska Dycha

Park Tysiąclecia Wrocław
10.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wałbrzych
Adamkiewicz Rafał - W10 / M40 POL Wrocław
Adamowska Agnieszka - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Andryszczyk Michał - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Bak Genowefa - W10 / M60 PRT Kostomłoty Go go
Balicki Piotr - W10 / M40 POL Oleśnica Penny Gondek Team Oleśnica
Bartnik Wojciech - W10 / M18 POL Wrocław Go go

Zapłacone

Broda Dominik - W10 / M30 POL Wroclaw Positive Vibration
Brzozowski Paweł - W10 / M40 POL Wrocław www.brzozowscy.org

Zapłacone

Buczak Łukasz - W10 / M30 POL Wrocław
Charciarek Marcin - W10 / M40 POL Oława STEFAN TEAM

Zapłacone

Cińska Barbara - W10 / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Cirko Grzegorz - W10 / M40 POL Szklarska Poręba
Cirko Joanna - W10 / K40 POL Szklarska Poręba

Zapłacone

Cuber-Drozd Olga - W10 / K30 POL Wrocław
Czachurski Marcin - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Dęga Katarzyna - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Dominik Aneta - W10 / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Drabato Mieczysław - W10 / M50 POL Radwanice

Zapłacone

Dreko Anna - W10 / K30 POL Wrocław TURBOTEAM

Zapłacone

Dreko Krzysztof - W10 / M40 POL Wrocław TURBOTEAM

Zapłacone

Drzewińska Katarzyna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Duda Dorian - W10 / M18 POL Wrocław GT RAT
Federowicz Grzegorz - W10 / M40 POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa
Firut Filip - W10 / M30 POL Wrocław SENDERO TAX&LEGAL

Zapłacone

Frankowska Ela - W10 / K30 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Furtak Wioletta - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Opole
Garaszczuk Izabela - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Gąsiorowski Jacek - W10 / M40 POL Wroclaw Drużyna Szpiku
Gizler Anna - W10 / K30 POL Wysoka

Zapłacone

Glinka Karolina - W10 / K30 POL Kąty Wrocławskie Żyraf Team
Greniuch-Błaszko Asia - W10 / K40 POL Lewin Brzeski lewin biega
Grygiel Anna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Grys Marek - W10 / M30 POL Brzezina

Zapłacone

Grzesiński Roman - W10 / M40 POL Sobótka
Ha Adaho - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Hartel Piotr - W10 / M40 POL Wrocław
Hołubniak Ryszard - W10 / M50 POL Wrocław
Hutnik Łukasz - W10 / M30 POL Głogów
Hypiak Joanna - W10 / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley

Zapłacone

Jagiełło Jarek - W10 / M30 POL Opole
Janicka Barbara - W10 / K30 POL Lewin Brzeski Lewin Biega
Jarczyńska Adriana - W10 / K30 POL Wrocław AXIOM RUNNING TEAM
Jaskuła Robert - W10 / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
Kaczmarek Julka - W10 / K18 POL Oborniki Slaskie Silownia Hektor

Zapłacone

Kadłubowska Justyna - W10 / K30 POL Brzeg

Zapłacone

Kadłubowski Marcin - W10 / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Karczmarska Aleksandra - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Kasprzak Wojciech - W10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Kiersnowska Agnieszka - W10 / K40 POL Wrocław Cyber Łania

Zapłacone

Kitkowski Arkadiusz - W10 / M40 POL Lądek Zdrój SUPERSNOW

Zapłacone

Kolasa Piotrek - W10 / M18 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Kołodziej Anna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kołodziej Marta - W10 / K40 POL Gaiki Żyraf Team

Zapłacone

Komar Anna - W10 / K30 POL Brzezinka Średzka

Zapłacone

Kosicki Radosław - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kowalewski Dariusz - W10 / M50 POL Byków

Zapłacone

Kowalski Damian - W10 / M30 POL Buszkowice Małe AM Active
Kraśniewski Daniel - W10 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Kruczkiewicz Mateusz - W10 / M40 POL Wrocław Kruki

Zapłacone

Krukowski Adrian - W10 / M40 POL Wrocław TriActiv Ridley

Zapłacone

Krzemianowski Krystian - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Krzeszowiec Patrycja - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kubera Adam - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kuchna Anna - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Kuczera-Kulaga Magdalena - W10 / K40 POL Katowice
Kundera Ewa - W10 / K40 POL Wroclaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kurpanik Karol - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kuśnierz Tomasz - W10 / M30 POL Wysoki Kościół WYSOKI KOŚCIÓŁ TEAM

Zapłacone

Kuzynin Adam - W10 / M40 POL Proszkowice Empol Bike Team
Lara Izabela - W10 / K40 POL Katowice
Leszczyńska Alina - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Lewandowska Ewa - W10 / K50 POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
Lewandowski Maciej - W10 / M30 POL Wrocław #DASHRADE Team

Zapłacone

Lewicka Gabriela - W10 / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

Lipowski Łukasz - W10 / M30 POL Iwiny

Zapłacone

Lis Katarzyna - W10 / K30 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Wrocław
Lubinski Maciej - W10 / M18 POL Wrocław
Łaptuch Grzegorz - W10 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Machnica Marzena - W10 / K50 POL Ropczyce Matner Running Team
Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Małek Ewa - W10 / K30 POL Oława STEFAN TEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Wrocław Kosa Graniczki

Zapłacone

Marchwiński Gniewojar - W10 / M30 POL Poznań Punkt Widzenia

Zapłacone

Michalewicz Mateusz - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Michallek Katarzyna - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Michalska Małgorzata - W10 / K50 POL Stara Bystrzyca Aktywna Bystrzyca Kłodzka
Michalski Janusz - W10 / M50 POL Stara Bystrzyca Aktywna Bystrzyca Kłodzka
Mierzejewski Michał - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Milewicz Marcin - W10 / M30 POL Wrocław
Misiek Nina - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K50 POL Brzeg

Zapłacone

Mroczek Łukasz - W10 / M30 POL Wrocław
Nowak Małgorzata - W10 / K18 POL Łódź tatrzańska, 69
Nowakaq Grzegorz - W10 / M50 POL Wrocław TMTeam
Nycz Rafał - W10 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Oleksiuk Aneta - W10 / K30 POL Zgorzelec Edi Team Zgorzelec
Osmolak Agnieszka - W10 / K30 POL Wrocław PRO RUN WROCŁAW

Zapłacone

Pach Patrycja - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Painta Ewa - W10 / K30 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

Palus Malgorzata - W10 / K50 POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

Pawlikowski Michał - W10 / M30 POL Wrocław
Piasecka Agnieszka - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Piotrowski Michał - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Piruta Mariusz - W10 / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Pisula Anna - W10 / K18 POL Kluczbork

Zapłacone

Pliś Łukasz - W10 / M18 POL Uraz Oborygeni
Początek Damian - W10 / M18 POL Ochaby Małe
Pokora Marek - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Popławska Julia - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Przystarz Artur - W10 / M50 POL Oborniki Śląskie OBORYGENI

Zapłacone

Pucek Przemysław - W10 / M40 POL Smolec WKB Piast Wrocław

Zapłacone

Pudlis Dawid - W10 / M18 POL Wrocław BNY MELLON
Pukas-Stęclik Karolina - W10 / K30 POL Rybnik
Razik Wojciech - W10 / M30 POL Strzelin

Zapłacone

Ryndak Piotr - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Rzeczkowski Paweł - W10 / M18 POL Swidnica po godzinach pracy

Zapłacone

Samulski Tristian - W10 / M18 POL Jelenia Góra
Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Skoczeń Monika - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K18 POL Wrocław -

Zapłacone

Słowik Kacper - W10 / M18 POL Włoszczowa brak

Zapłacone

Śmiśniewicz Wojciech - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Sobczak Aleksander - W10 / M30 POL Dzierżoniów PIŁSUDSKIEGO, 11

Zapłacone

Środa Michał - W10 / M30 POL Trzebnica TMTeam
Stankiewicz Alicja - W10 / K18 POL Wrocław
Stankiewicz Marta - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Stanko Marcin - W10 / M18 POL Wroclaw

Zapłacone

Strzelecki Grzegorz - W10 / M30 POL Wrocław Gvt

Zapłacone

Suchy Przemek - W10 / M40 POL Piskorzówek Triathlon Mietków Team

Zapłacone

Supkowski Michał - W10 / M30 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

Surowiec Anetta - W10 / K40 POL Głuszyca
Świerczewski Piotr - W10 / M40 POL Smolec

Zapłacone

Świstak Aleksandra - W10 / K18 POL Piława Górna

Zapłacone

Szewczyk Łukasz - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szlabs Marlena - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Szczytna

Zapłacone

Szydło Izabela - W10 / K18 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Tomikowski Tomasz - W10 / M30 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa
Verkama Aleksandra - W10 / K30 POL Wrocław
Wala Patryk - W10 / M18 POL Ząbkowice Śląskie ZAŁOGA GÓRSKA

Zapłacone

Walczak Daniel - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Waluś Magdalena - W10 / K18 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

Warmuła Piotr - W10 / M40 POL Pełczyce TMTeam

Zapłacone

Wawro Grzegorz - W10 / M40 POL Marcinowice
Wawrzkiewicz Paweł - W10 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Wierszelis Anna - W10 / K30 POL Wrocław Żyraf Team
Wiesnowska Marcela - W10 / K30 POL Wrocław
Wiśniewski Tomasz - W10 / M30 POL Wrocław GVT
Witkowski Mateusz - W10 / M18 POL Wrocław
Wójtowicz Michał - W10 / M30 POL Opole Blokersi Squad
Wolny Małgorzata - W10 / K40 POL Wrocław
Wróbel Elwira - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Zaborowska Anna - W10 / K40 POL Wrocław
Zaic Paweł - W10 / M18 POL Wrocław
Zatoń Cezary - W10 / M30 POL Wrocław
Zawierta Arkadiusz - W10 / M18 POL Wrocław
Zdrzałka Dominika - W10 / K30 POL Psary

Zapłacone

Żelazna Aleksandra - W10 / K18 POL Wrocław Milicz

Zapłacone

Żelazna Patrycja - W10 / K18 POL Oleśnica

Zapłacone

Zgarda Jacek - W10 / M40 POL Kalisz TMTeam
Zieleń Paweł - W10 / M18 POL Wroclaw
Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K18 POL Żary

Zapłacone

Ziółkowski Janusz - W10 / M50 POL Żary NZG

Zapłacone

Żurowski Michał - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Żygadło Natalia - W10 / K30 POL Katy Wroclawskie Żyraf Team
Zymliński Robert - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU