Wrocławska Dycha

Park Tysiąclecia Wrocław
10.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wałbrzych
Adamkiewicz Rafał - W10 / M40 POL Wrocław
Adamowska Agnieszka - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Andryszczyk Michał - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Andrzejewski Sławomir - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Bak Genowefa - W10 / M60 PRT Kostomłoty Go go
Balicki Piotr - W10 / M40 POL Oleśnica Penny Gondek Team Oleśnica
Banachowska Alicja - W10 / K30 POL Brzeg WALVET

Zapłacone

Banaszczyk Małgorzata - W10 / K18 POL Wrocław
Banaszczyk Małgorzata - W10 / K18 POL Tomaszów Lubelski
Bartkowski Marek - W10 / M40 POL Warszawa EndureTeam
Bartnik Wojciech - W10 / M18 POL Wrocław Go go

Zapłacone

Bednarz Anna - W10 / K40 POL Oleśnica Aerogirls

Zapłacone

Beśka Sławomir - W10 / M40 POL Rybnik OchajoRun Friends

Zapłacone

Bielawski Rafał - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Bihun Natalia - W10 / K30 POL Siechnice GTRAT
Borowiak Magdalena - W10 / K18 POL Gostyń

Zapłacone

Broda Dominik - W10 / M30 POL Wroclaw Positive Vibration

Zapłacone

Brzeziński Mateusz - W10 / M18 POL Kalisz

Zapłacone

Brzozowski Paweł - W10 / M40 POL Wrocław www.brzozowscy.org

Zapłacone

Buczak Łukasz - W10 / M30 POL Wrocław
Butkiewicz Lukasz - W10 / M30 POL Wisznia Mala Irracjonalnie Maszerujący

Zapłacone

Cerazy Michał - W10 / M18 POL Jugów

Zapłacone

Charciarek Marcin - W10 / M40 POL Oława STEFAN TEAM

Zapłacone

Chmura Tomasz - W10 / M30 POL Wrocław
Cińska Barbara - W10 / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Cirko Grzegorz - W10 / M40 POL Szklarska Poręba

Zapłacone

Cirko Joanna - W10 / K40 POL Szklarska Poręba

Zapłacone

Cuber-Drozd Olga - W10 / K30 POL Wrocław
Cygan Piotr - W10 / M50 POL Bielany Wrocławskie Run4Fun Ultra
Czachurski Marcin - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Dąbrowska Ewa - W10 / M40 POL Wrocław Fitness Academy
Dęga Katarzyna - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Dominik Aneta - W10 / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Domosławska Joanna - W10 / K40 POL Wrocław Santander Runners Team

Zapłacone

Drabato Mieczysław - W10 / M50 POL Radwanice

Zapłacone

Dreko Anna - W10 / K30 POL Wrocław TURBOTEAM

Zapłacone

Dreko Krzysztof - W10 / M40 POL Wrocław TURBOTEAM

Zapłacone

Drzewińska Katarzyna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Dubiel Andrzej - W10 / M40 POL Lutynia Firefighter

Zapłacone

Dubiel Anna - W10 / K30 POL Lutynia

Zapłacone

Duda Dorian - W10 / M18 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Dziembowski Łukasz - W10 / M30 POL Mędłów TMTeam

Zapłacone

Dżumało Anna - W10 / K40 POL Żłobizna

Zapłacone

Federowicz Grzegorz - W10 / M40 POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

Fidor Małgorzata - W10 / K40 POL Lewin Brzeski Akademia Biegania

Zapłacone

Firut Filip - W10 / M30 POL Wrocław SENDERO TAX&LEGAL

Zapłacone

Florczak Marta - W10 / K40 POL Wrocław TrenerPro
Fonrobert Dominik - W10 / M40 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Fornal Konrad - W10 / M18 POL Strzegom Strzegomska Dwunastka
Fornalczyk Monika - W10 / K40 POL Nysa

Zapłacone

Frankowska Ela - W10 / K30 POL Wrocław Matner Running Team

Zapłacone

Fryc Patrycja - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Furtak Wioletta - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Opole
Galęza Magdalena - W10 / K30 POL Wieluń Wieluń Biega
Gałecka Natalia - W10 / K18 POL Kiełczów
Gałecki Robert - W10 / M30 POL Kiełczów
Gałuszka Aleksandra - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Gandziarowski Marek - W10 / M18 POL Sobótka WATAHA SOBÓTKA

Zapłacone

Garaszczuk Izabela - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Gąsiewska Lidia - W10 / K30 POL Wroclaw

Zapłacone

Gąsiorowski Jacek - W10 / M40 POL Wroclaw Drużyna Szpiku
Giedrys Grzegorz - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Gierasimiuk Grzegorz - W10 / M30 POL Warszawa Trigger Triathlon

Zapłacone

Gizler Anna - W10 / K30 POL Wysoka

Zapłacone

Glinka Karolina - W10 / K30 POL Kąty Wrocławskie Żyraf Team
Greniuch-Błaszko Asia - W10 / K40 POL Lewin Brzeski lewin biega
Grochowska Aleksandra - W10 / K18 POL Wrocław
Grochowska Ewa - W10 / K40 POL Kiełczów

Zapłacone

Grygiel Anna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Grys Marek - W10 / M30 POL Brzezina

Zapłacone

Gryszkiewicz Pawel - W10 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Grzebyk Anna - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Grzelakowska Natalia - W10 / K18 POL Wroclaw -
Grzelec Arkadiusz - W10 / M40 POL Ciechów
Grzesiński Roman - W10 / M40 POL Sobótka
Ha Adaho - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Hadryś Tomasz - W10 / M30 POL Wrocław Tmteam

Zapłacone

Hartel Piotr - W10 / M40 POL Wrocław
Hołubniak Ryszard - W10 / M50 POL Wrocław
Hutnik Łukasz - W10 / M30 POL Głogów
Hypiak Joanna - W10 / K30 POL Wrocław Triactiv Ridley

Zapłacone

Iwan Kaja - W10 / K18 POL Bolesławiec

Zapłacone

Jagiełło Jarek - W10 / M30 POL Opole
Janczyk Artur - W10 / M18 POL Dobrodzień

Zapłacone

Janicka Barbara - W10 / K30 POL Lewin Brzeski Lewin Biega
Jankowicz Jerzy - W10 / M30 POL Jaworzno Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Jarczyńska Adriana - W10 / K30 POL Wrocław AXIOM RUNNING TEAM
Jaskuła Robert - W10 / M40 POL Oleśnica Dolnośląskie Oddział Olimpiad Specjalnych - Sekcja Sportowiec
Jedlińska Katarzyna - W10 / K30 POL Świdnica
Jewiarz Margareta - W10 / K18 POL Wrocław
Joachimiak Marek - W10 / M18 POL Wrocław GT RAT
Jurczak Jakub - W10 / M18 POL Legnica
Jurczak Przemysław - W10 / M40 POL Legnica
Kaczmarek Julka - W10 / K18 POL Oborniki Slaskie Silownia Hektor

Zapłacone

Kadłubowska Justyna - W10 / K30 POL Brzeg

Zapłacone

Kadłubowski Marcin - W10 / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Kałużny Alina - W10 / K30 POL Świdnica
Kałużny Wojciech - W10 / M40 POL Świdnica Biegowa Świdnica

Zapłacone

Kamińska Katarzyna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kaminski Marek - W10 / M30 POL Gosciecice SKB Granit

Zapłacone

Karczmarska Aleksandra - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Kargol Piotr - W10 / M40 POL Oleśnica KB Szerszeń Oleśnica

Zapłacone

Karpiński Oskar - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kasprzak Wojciech - W10 / M30 POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wroclaw -

Zapłacone

Kiersnowska Agnieszka - W10 / K40 POL Wrocław Cyber Łania

Zapłacone

Kitkowski Arkadiusz - W10 / M40 POL Lądek Zdrój SUPERSNOW

Zapłacone

Klimczak Tomasz - W10 / M18 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Kluczyński Tomasz - W10 / M50 POL Mirków Gvt
Knapik Katarzyna - W10 / K18 POL Świdnica
Kochnowicz Grzesiek - W10 / M30 POL Jelcz-Laskowice klub biegacza harcownik jelcz-laskowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Świdnica

Zapłacone

Kolasa Piotrek - W10 / M18 POL Wrocław Pro-Run Wrocław

Zapłacone

Kołodziej Anna - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kołodziej Krzysztof - W10 / M40 POL Gaiki Żyraf Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M40 POL Legnica TMTeam

Zapłacone

Kołodziej Marta - W10 / K40 POL Gaiki Żyraf Team

Zapłacone

Kołpaczyński Adam - W10 / M30 POL Wrocław Litwin Triathlon Team

Zapłacone

Komar Anna - W10 / K30 POL Brzezinka Średzka

Zapłacone

Kopacka Edyta - W10 / K30 POL Wrocław Adrian Danilewicz Group

Zapłacone

Kosicki Radosław - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kowalewski Dariusz - W10 / M50 POL Byków

Zapłacone

Kowalski Damian - W10 / M30 POL Buszkowice Małe AM Active
Kownacka Kamila - W10 / K40 POL Bielany Wrocławskie
Kraśniewski Daniel - W10 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Krawczyk Katarzyna - W10 / K18 POL Męcinka JKS Salamandra
Kruczkiewicz Mateusz - W10 / M40 POL Wrocław Kruki

Zapłacone

Krukowski Adrian - W10 / M40 POL Wrocław TriActiv Ridley

Zapłacone

Kryszczuk Rafał - W10 / M30 POL Złotoryja

Zapłacone

Krzemianowski Krystian - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Krzeszowiec Patrycja - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kubera Adam - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kuchna Anna - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Kuczera-Kulaga Magdalena - W10 / K40 POL Katowice
Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kukla Sebastian - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kulesza Sebastian - W10 / M40 POL Sieradz SIR-HA Sieradz

Zapłacone

Kuliś Jarosław - W10 / M18 POL Radosmko ThrowNewRunTeamException

Zapłacone

Kundera Ewa - W10 / K40 POL Wroclaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Kurpanik Karol - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Kuśnierz Tomasz - W10 / M30 POL Wysoki Kościół WYSOKI KOŚCIÓŁ TEAM

Zapłacone

Kuźmicki Marcin - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Kuzynin Adam - W10 / M40 POL Proszkowice Empol Bike Team
Lara Izabela - W10 / K40 POL Katowice
Lascar Radosława - W10 / K18 POL Legnica

Zapłacone

Laska Piotr - W10 / M30 POL Trzebnica
Latała Eryk - W10 / M40 POL Skoroszyce
Lęga Wiesław - W10 / M40 POL Świdnica BRAK TEAM / KS TĘCZA
Leszczyńska Alina - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Lewandowska Ewa - W10 / K50 POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Zapłacone

Lewandowski Maciej - W10 / M30 POL Wrocław #DASHRADE Team

Zapłacone

Lewicka Gabriela - W10 / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

Ligmanowski Krzysztof - W10 / M30 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

Lipińska Joanna - W10 / K40 POL Nysa

Zapłacone

Lipowski Łukasz - W10 / M30 POL Iwiny

Zapłacone

Lis Katarzyna - W10 / K30 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Wrocław
Lubinski Maciej - W10 / M18 POL Wrocław
Łaptuch Grzegorz - W10 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Łebek Damian - W10 / M30 POL Oleśnica
Łucyków Marcin - W10 / M30 POL Wrocław
Łukasiewicz Grzegorz - W10 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Łukaszewicz Dawid - W10 / M30 POL Wrocław #NartyOk.pl
Łukaszewski Krzysztof - W10 / M18 POL Kłodzko

Zapłacone

Łysuniec Marcin - W10 / M30 POL Wroclaw TMTeam
Machnica Marzena - W10 / K50 POL Ropczyce Matner Running Team
Macias Katarzyna - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Macias Waldemar - W10 / M60 POL Zielona Góra

Zapłacone

Madera Michał - W10 / M30 POL Wrocław 3M RUNNING TEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Małek Ewa - W10 / K30 POL Oława STEFAN TEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Wrocław Kosa Graniczki

Zapłacone

Marchwiński Gniewojar - W10 / M30 POL Poznań Punkt Widzenia

Zapłacone

Marcinkowski Przemysław - W10 / M40 POL Tyniec Mały Gvt

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław
Matusiak Igor - W10 / M18 POL Kalisz

Zapłacone

Michalewicz Mateusz - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Michallek Adam - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Michallek Katarzyna - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Michalska Małgorzata - W10 / K50 POL Stara Bystrzyca Aktywna Bystrzyca Kłodzka
Michalski Janusz - W10 / M50 POL Stara Bystrzyca Aktywna Bystrzyca Kłodzka
Mierzejewski Michał - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Mikorska Weronika - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Milewicz Marcin - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Miłkowski Jacek - W10 / M30 POL Rybnik Wkurw_team
Misiek Nina - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K50 POL Brzeg

Zapłacone

Mroczek Łukasz - W10 / M30 POL Wrocław
Muskus Karolina - W10 / K30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

Nawracaj Michał - W10 / M30 POL Jawor Ajan Iron Team Jawor
Niedźwiedź Bartosz - W10 / M30 POL Leszno Trigger Triathlon

Zapłacone

Nieradka Krzysztof - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Nogański Michał - W10 / M18 POL Wrocław
Nowak Grzegorz - W10 / M50 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Nowak Konrad - W10 / M40 POL Krotoszyn KrissCouching.pl Team

Zapłacone

Nowak Małgorzata - W10 / K18 POL Łódź tatrzańska, 69
Nowak Mikołaj - W10 / M18 POL Legnica
Nycz Rafał - W10 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Okrasa Tomasz - W10 / M30 POL Oleśnica
Oleksiuk Aneta - W10 / K30 POL Zgorzelec Edi Team Zgorzelec
Oleksy Jadwiga - W10 / K30 POL Wrocław
Onysko Vika - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Orłowski Adam - W10 / M18 POL Szczecin

Zapłacone

Orłowski Jakub - W10 / M30 DEU Berlin OLX Group

Zapłacone

Osmolak Agnieszka - W10 / K30 POL Wrocław PRO RUN WROCŁAW

Zapłacone

Pabijańczyk Damian - W10 / M30 POL Kryniczno
Pach Patrycja - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Painta Ewa - W10 / K30 POL Kamieniec Wrocławski

Zapłacone

Pająk Krzysztof - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Palus Malgorzata - W10 / K50 POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

Pasek Piotr - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Patalon Marek - W10 / M50 POL Zebrzydów GLKS Marcinowice

Zapłacone

Pawlikowski Michał - W10 / M30 POL Wrocław
Pawłowska Adriana - W10 / K40 POL Świdnica ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA

Zapłacone

Piasecka Agnieszka - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Piechocki Piotr - W10 / M40 POL Brzeg Dolny
Piekarniak Rafał - W10 / M40 POL Oleśnica

Zapłacone

Piela Małgorzata - W10 / K50 POL Grodzisko Dolne Grodziska Grupa biegowa Szalone Żółwie

Zapłacone

Pietrzak Błażej - W10 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Pikuła Jacek - W10 / M40 POL Wrocław
Piotrowski Michał - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Piruta Mariusz - W10 / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Piskorowska Danuta - W10 / K30 POL Wrocław
Pisula Anna - W10 / K18 POL Kluczbork

Zapłacone

Plata-Prosuł Anna - W10 / K30 POL Dzierżoniów

Zapłacone

Pliś Łukasz - W10 / M18 POL Uraz Oborygeni
Początek Damian - W10 / M18 POL Ochaby Małe
Pokora Marek - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Popielski Grzegorz - W10 / M40 POL Chojnów Rozbiegani Chojnów
Popławska Julia - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Posłuszna Anna - W10 / K40 POL Głoska AKB ESEMAS
Posłuszny Mariusz - W10 / M40 POL Głoska AKB ESEMAS
Przygoda Maria - W10 / K18 POL Wrocław
Przystarz Artur - W10 / M50 POL Oborniki Śląskie OBORYGENI

Zapłacone

Pucek Przemysław - W10 / M40 POL Smolec WKB Piast Wrocław

Zapłacone

Pudlis Dawid - W10 / M18 POL Wrocław BNY MELLON
Pukas-Stęclik Karolina - W10 / K30 POL Rybnik
Ratajczak Bartłomiej - W10 / M30 POL Opole

Zapłacone

Razik Wojciech - W10 / M30 POL Strzelin

Zapłacone

Redkiewicz Zbigniew - W10 / M30 POL Sieradz SP Lututów

Zapłacone

Rydz Kamila - W10 / K18 POL Częstochowa

Zapłacone

Ryndak Piotr - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Rzeczkowski Paweł - W10 / M18 POL Swidnica po godzinach pracy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Samulski Tristian - W10 / M18 POL Jelenia Góra
Sekreta Anna - W10 / K18 POL Dębów

Zapłacone

Sibiński Dawid - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Sieradzan Grzegorz - W10 / M40 POL Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa

Zapłacone

Sieradzan Marta - W10 / K30 POL Oleśnica

Zapłacone

Skawińska Ewa - W10 / K40 POL Wilkszyn Nakijezapraszamy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Skinder Mateusz - W10 / M30 POL Wrocław Flo Team
Skoczeń Monika - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Skoracka Anna - W10 / K18 POL Wrocław Run Vegan!

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K18 POL Wrocław -

Zapłacone

Śliwa Anna - W10 / K30 POL Kiełczów ComarchRunningTeam
Ślizowski Marcin - W10 / M18 POL Oleśnica

Zapłacone

Słowik Kacper - W10 / M18 POL Włoszczowa brak

Zapłacone

Śmiśniewicz Wojciech - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Sobczak Aleksander - W10 / M30 POL Dzierżoniów PIŁSUDSKIEGO, 11

Zapłacone

Sobczak Ela - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Sobieralska Magdalena - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Soboń Krystian - W10 / M18 POL Radziądz Openbrokers TEAM
Sowińska Katarzyna - W10 / K40 POL Świdnik
Sprot Monika - W10 / K30 POL Wrocław
Średziński Łukasz - W10 / M40 POL Wrocław Gt Rat
Środa Michał - W10 / M30 POL Trzebnica TMTeam

Zapłacone

Sroka Michał - W10 / M30 POL Wrocław TMTeam

Zapłacone

Stankiewicz Alicja - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Stankiewicz Ilona - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Stankiewicz Iwona - W10 / K50 POL Wrocław

Zapłacone

Stankiewicz Marta - W10 / K30 POL Wrocław

Zapłacone

Stankiewicz Włodzimierz - W10 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

Stanko Marcin - W10 / M18 POL Wroclaw

Zapłacone

Staroń Tomasz - W10 / M40 POL Wrocław
Stasiak Maciej - W10 / M30 POL Syców
Stawicka Agnieszka - W10 / K30 POL Dzierżoniów
Strzelecki Grzegorz - W10 / M30 POL Wrocław Gvt

Zapłacone

Styrczula Magdalena - W10 / K40 POL Smolec Team Styrczula
Suchy Przemek - W10 / M40 POL Piskorzówek Triathlon Mietków Team

Zapłacone

Supkowski Michał - W10 / M30 POL Bielany Wrocławskie

Zapłacone

Surmacz Tomasz - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Surowiec Anetta - W10 / K40 POL Głuszyca
Świerczewski Piotr - W10 / M40 POL Smolec

Zapłacone

Świstak Aleksandra - W10 / K18 POL Piława Górna

Zapłacone

Szczerba Kamila - W10 / K30 POL Lubin KAMI

Zapłacone

Szerszon Piotr - W10 / M40 POL Wrocław
Szewczyk Łukasz - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Szlabs Marlena - W10 / K18 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M18 POL Szczytna

Zapłacone

Szot Tomasz - W10 / M40 POL Wrocław Amator
Szumiński Damian - W10 / M18 POL Brzeg RONDO BETON TEAM
Szydło Izabela - W10 / K18 POL Wrocław GT RAT

Zapłacone

Tarabasz Michał - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Telma Michał - W10 / M30 POL Paczków

Zapłacone

Tokarz Krzysztof - W10 / M30 POL Krośnice Sswteamkrośnice
Tomikowski Tomasz - W10 / M30 POL Świdnica Świdnicka Grupa Biegowa
Trafan Mateusz - W10 / M30 POL Wrocław
Tymków Łukasz - W10 / M30 POL Brzeg

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Ura Bartosz - W10 / M30 POL Środa Śląska
Verkama Aleksandra - W10 / K30 POL Wrocław
Wala Patryk - W10 / M18 POL Ząbkowice Śląskie ZAŁOGA GÓRSKA

Zapłacone

Walczak Daniel - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Waluś Magdalena - W10 / K18 POL Międzybrodzie Bialskie

Zapłacone

Warmuła Piotr - W10 / M40 POL Pełczyce TMTeam

Zapłacone

Wasilenia Katarzyna - W10 / K30 POL Pszenno
Wawro Grzegorz - W10 / M40 POL Marcinowice
Wawrzkiewicz Paweł - W10 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Wierszelis Anna - W10 / K30 POL Wrocław Żyraf Team
Wiesnowska Marcela - W10 / K30 POL Wrocław
Wilkin Mirek - W10 / M40 POL Żary TMTeam
Wiśniewski Tomasz - W10 / M30 POL Wrocław GVT
Witek Piotr - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Witkowski Mateusz - W10 / M18 POL Wrocław
Wojcieszko Piotr - W10 / M30 POL Wrocław GVT

Zapłacone

Wojdowicz Marcin - W10 / M30 POL Warta Bolesławiecka
Wojdyła Mieczysław - W10 / M50 POL Wrocław 4WSzK Wrocław
Wójtowicz Michał - W10 / M30 POL Opole Blokersi Squad
Wolny Małgorzata - W10 / K40 POL Wrocław
Wróbel Elwira - W10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

Wronski Tomasz - W10 / M40 POL Wroclaw

Zapłacone

Wypych Tomek - W10 / M40 POL Brzeg Karkonosz running team

Zapłacone

Zaborowska Anna - W10 / K40 POL Wrocław
Zaic Paweł - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Zając Piotr - W10 / M40 POL Wrocław
Zatoń Adrian - W10 / M30 POL Wrocław WABCO RUNNERS

Zapłacone

Zatoń Cezary - W10 / M30 POL Wrocław TriActiv Ridley
Zawierta Arkadiusz - W10 / M18 POL Wrocław
Zdrzałka Dominika - W10 / K30 POL Psary

Zapłacone

Żelazna Aleksandra - W10 / K18 POL Wrocław Milicz

Zapłacone

Żelazna Patrycja - W10 / K18 POL Oleśnica

Zapłacone

Zgarda Jacek - W10 / M40 POL Kalisz TMTeam
Zięba Ewa - W10 / K18 POL Wrocław Zięba Team
Zieleń Paweł - W10 / M18 POL Wroclaw
Ziemba Filip - W10 / M30 POL Burkatów Brak
Uczestnik anonimowy - W10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - W10 / K18 POL Żary

Zapłacone

Ziółkowski Janusz - W10 / M50 POL Żary NZG

Zapłacone

Żurowski Michał - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Żygadło Natalia - W10 / K30 POL Katy Wroclawskie Żyraf Team
Zymliński Robert - W10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

Zymon Oktawia - W10 / K18 POL Nowa Ruda
Żywica Piotr - W10 / M18 POL Wrocław

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU