WULKANY 2019

Zalew złotoryjski, Złotoryja, Polska
24.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Baran Marta - D50 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

2. Biszczad Agnieszka - D50 / K POL Jelcz-Laskowice Fan klub acana orzeł J-L

Zapłacone

3. Bojko Iwona - D50 / K POL Wójcin Klub Sportowy Sokół Gąsawa

Zapłacone

4. Uczestnik anonimowy - D50 / M POL Otwock TUPTUś Otwock

Zapłacone

5. Chmielewska Anna - D50 / K POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

6. Chodorowska Justyna - D50 / K POL Głogów Bardziej Nordic Walking Głogów

Zapłacone

7. Chojnacka Ewelina - D50 / K POL Głogów Żyraf Team

Zapłacone

8. Chrzan Rafał - D50 / M POL Kąkolewo Morsy Yeti Leszno

Zapłacone

9. Dąbrowska Małgorzata - D50 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

10. Dąbrowski Bartołomiej - D50 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

11. Dobosz Tomasz - D50 / M POL Żórawina

Zapłacone

12. Dziełak Leszek - D50 / M POL Lubin

Zapłacone

13. Filipowska Bogusia - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIATKĘ NW

Zapłacone

14. Frejlich Tomasz - D50 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

15. Golus Agnieszka - D50 / K POL Huta Dłutowska Ul Poprzeczna 12 Forma Na Piątke

Zapłacone

16. Golus Grzegorz - D50 / M POL Huta Dłutowska Forma Na Piątkę

Zapłacone

17. Habowska Aneta - D50 / K POL Legnica Drapiki

Zapłacone

18. Jakimowicz Agnieszka - D50 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

19. Jandourkova Maria - D50 / K POL Lubań

Zapłacone

20. Jarek Małgorzata - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ

Zapłacone

21. Jarek Sergiusz - D50 / M POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ

Zapłacone

22. Jażdżewski Marcin - D50 / M POL Ruda Śląska Ruda Ekipa na kijach

Zapłacone

23. Karolewicz Anna - D50 / K POL Brzeg ŁAZIKI/ MORSY BRZEG

Zapłacone

24. Kędziak Katarzyna - D50 / K POL Pabianice FNP NW

Zapłacone

25. Kędzierska Agnieszka - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

26. Kluczak Marzena - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

27. Kluczyńska Edyta - D50 / K POL Kamienna Góra

Zapłacone

28. Kochaniak Maria - D50 / K POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

29. Konopka Marta - D50 / K POL Marciszów

Zapłacone

30. Konopka Paweł - D50 / M POL Marciszów

Zapłacone

31. Kopyściański Alek - D50 / M POL Legnica

Zapłacone

32. Korycka Mariola - D50 / K POL Zgierz FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

33. Kozakowska Małgorzata - D50 / K POL Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa

Zapłacone

34. Król Kamila - D50 / K POL Leszczyna Aktywna złotoryja

Zapłacone

35. Kurowska Dorota - D50 / K POL Wąsosz

Zapłacone

36. Leśniewska Angela - D50 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

37. Lipińska Anna - D50 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

38. Lipiński Jan - D50 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Zapłacone

39. Łakomy Robert - D50 / M POL Leszno YETI

Zapłacone

40. Łondka Marlena - D50 / K POL Pabianice Forma na piątkę NW Pabianice

Zapłacone

41. Łukasiewicz Maciek - D50 / M POL Złotoryja

Zapłacone

42. Łukasiewicz Marta - D50 / K POL Złotoryja

Zapłacone

43. Majeran Iwona - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

44. Majeran Marcin - D50 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

45. Majerczyk-Godlewska Jadwiga - D50 / K POL Wiązów Nordiki

Zapłacone

46. Marchwiński Gniewojar - D50 / M POL Poznań Żyrafy TEAM

Zapłacone

47. Matuszewska Agnieszka - D50 / K POL Kamienna Góra

Zapłacone

48. Mieczysław Sala - D50 / M POL Jelenia Góra Jelenia Góra

Zapłacone

49. Miękina Monika - D50 / K POL Legnica

Zapłacone

50. Mzyk Andrzej - D50 / M POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Zapłacone

51. Nowacka Renata - D50 / K POL Jelcz-Laskowice Biegnące Wieprze

Zapłacone

52. Olearnik Leslaw - D50 / M POL Długołęka

Zapłacone

53. Olejniczak Dorota - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

54. Olejniczak Piotr - D50 / M POL Pabianice Forma na 5 NW

Zapłacone

55. Olejnik Janusz - D50 / M POL Nysa

Zapłacone

56. Palus Malgorzata - D50 / K POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

57. Panek Robert - D50 / M POL Legnica

Zapłacone

58. Piechota Katarzyna - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIATKĘ NW

Zapłacone

59. Piłat Beata - D50 / K POL Legnica

Zapłacone

60. Piontkowski Marek - D50 / M POL Lubawka

Zapłacone

61. Płoski Jacek - D50 / M POL Oława

Zapłacone

62. Polak Grzegorz - D50 / M POL Swarzędz

Zapłacone

63. Raszewska Izabela - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

64. Raźniewska Kasia - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

65. Różańska Dominika - D50 / K POL Łask FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

66. Rybicki Mateusz - D50 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

67. Sajewicz Elżbieta - D50 / K POL Złotoryja

Zapłacone

68. Semczuk Andrzej - D50 / M POL Brzeg Łaziki Brzeskie

Zapłacone

69. Semczuk Violetta - D50 / K POL Brzeg Łaziki Brzeskie

Zapłacone

70. Sieńko Beata - D50 / K POL Brzeg

Zapłacone

71. Śmietanka Ewa - D50 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

72. Soszyńska Bogna - D50 / K POL Bolków

Zapłacone

73. Stawińska Dorota - D50 / K POL Złotoryja

Zapłacone

74. Strzępek Magdalena - D50 / K POL Warszawa

Zapłacone

75. Szeluk Grzegorz - D50 / M POL Wojcieszów

Zapłacone

76. Szmagara Teresa - D50 / K POL Wrocław

Zapłacone

77. Szydłowski Grzegorz - D50 / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Zapłacone

78. Taisner Tomasz - D50 / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

79. Wągrowska Izabela - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę NW

Zapłacone

80. Wągrowska Kamila - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

81. Węcławiak Alina - D50 / K POL Piaseczno Mors

Zapłacone

82. Witwicka Ewa - D50 / K POL Kamienna Góra

Zapłacone

83. Uczestnik anonimowy - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

84. Zuranska Elzbieta - D50 / K POL Wilków ETAP

Zapłacone

85. Zuranski Paweł - D50 / M POL Wilków ETAP

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU