WULKANY 2019

Zalew złotoryjski, Złotoryja, Polska
24.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Anders Irena - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - D50 / K POL Legnica

Niezapłacone

Baran Marta - D50 / K POL Wojcieszów

Zapłacone

Be Ania - D50 / K POL Pabianice Forma na Piątkę

Niezapłacone

Bednarczyk Aga - D50 / K POL Kudowa Zdrój Kudowscy miłośnicy biegania

Niezapłacone

Bernasiewicz Józek - D50 / M POL Złotoryja

Niezapłacone

Białopotocka Beata - D50 / K POL Wrocław

Niezapłacone

Biszczad Agnieszka - D50 / K POL Jelcz-Laskowice Fan klub acana orzeł J-L

Niezapłacone

Bojko Iwona - D50 / K POL Wójcin Klub Sportowy Sokół Gąsawa

Niezapłacone

Bryniarska Patrycja - D50 / K POL Jelenia Góra

Niezapłacone

Celiński Tomasz - D50 / M POL Otwock TUPTUś Otwock

Niezapłacone

Chmielewska Anna - D50 / K POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

Chodorowska Justyna - D50 / K POL Głogów Bardziej Nordic Walking Głogów

Zapłacone

Chojnacka Ewelina - D50 / K POL Głogów Żyraf Team

Niezapłacone

Chrzan Rafał - D50 / M POL Kąkolewo Morsy Yeti Leszno

Zapłacone

Cytarzyński Andrzej - D50 / M POL Świebodzice

Niezapłacone

Dąbrowska Małgorzata - D50 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Dąbrowski Bartołomiej - D50 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Dziełak Leszek - D50 / M POL Lubin

Zapłacone

Filipowska Bogusia - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIATKĘ NW

Niezapłacone

Frankiewicz Mirosław - D50 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Frejlich Tomasz - D50 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

Golus Agnieszka - D50 / K POL Huta Dłutowska Ul Poprzeczna 12 Forma Na Piątke

Niezapłacone

Golus Grzegorz - D50 / M POL Huta Dłutowska Forma Na Piątkę

Niezapłacone

Grądzka-Możyszek Aleksandra - D50 / K POL Pabianice Fnp Nw

Niezapłacone

Habowska Aneta - D50 / K POL Legnica Drapiki

Niezapłacone

Jakimowicz Agnieszka - D50 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Jarek Małgorzata - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Jarek Sergiusz - D50 / M POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ

Niezapłacone

Jaślan Andżelika - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Jażdżewski Marcin - D50 / M POL Ruda Śląska Ruda Ekipa na kijach

Niezapłacone

Jędrosek Ala - D50 / K POL Wrocław Noa

Niezapłacone

Jezusek Barbara - D50 / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Niezapłacone

Kapuścińska Agnieszka - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIATKĘ NW

Niezapłacone

Kapuściński Wiesław - D50 / M POL Pabianice FORMA NA PIATKĘ NW

Niezapłacone

Karolewicz Anna - D50 / K POL Brzeg ŁAZIKI/ MORSY BRZEG

Niezapłacone

Kędziak Katarzyna - D50 / K POL Pabianice FNP NW

Zapłacone

Kędzierska Agnieszka - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

Kiełbik Marek - D50 / M POL Wrocław DWAMARKI

Niezapłacone

Kluczak Marzena - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

Kluczyńska Edyta - D50 / K POL Kamienna Góra

Niezapłacone

Kochaniak Maria - D50 / K POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

Konopka Marta - D50 / K POL Marciszów

Niezapłacone

Kopyściański Alek - D50 / M POL Legnica

Niezapłacone

Korycka Mariola - D50 / K POL Zgierz FORMA NA PIĄTKĘ NW

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D50 / K POL Wrocław

Niezapłacone

Kotara Krystian - D50 / M POL Wrocław ŻYRAF Team

Niezapłacone

Kozakowska Małgorzata - D50 / K POL Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa

Niezapłacone

Kozina Ewa - D50 / K POL Lubań

Niezapłacone

Król Kamila - D50 / K POL Leszczyna Aktywna złotoryja

Niezapłacone

Kurowska Dorota - D50 / K POL Wąsosz

Niezapłacone

Lenda Marek - D50 / M POL Pabianice FORMA NA PIATKĘ NW

Niezapłacone

Leśniewska Angela - D50 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Lipińska Anna - D50 / K POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Lipiński Jan - D50 / M POL Złotoryja Aktywna Złotoryja

Niezapłacone

Łakomy Robert - D50 / M POL Leszno YETI

Niezapłacone

Łondka Marlena - D50 / K POL Pabianice Forma na piątkę NW Pabianice

Niezapłacone

Łukasiewicz Maciek - D50 / M POL Złotoryja

Niezapłacone

Łukasiewicz Marta - D50 / K POL Złotoryja

Niezapłacone

Majeran Iwona - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

Majeran Marcin - D50 / M POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

Majerczyk-Godlewska Jadwiga - D50 / K POL Wiązów Nordiki

Zapłacone

Marchwiński Gniewojar - D50 / M POL Poznań Żyrafy TEAM

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - D50 / K POL Wrocław Acteam

Niezapłacone

Matuszewska Agnieszka - D50 / K POL Kamienna Góra

Niezapłacone

Mieczysław Sala - D50 / M POL Jelenia Góra Jelenia Góra

Niezapłacone

Młynarczyk Elżbieta - D50 / K POL Brzeg

Niezapłacone

Mosoń Marek - D50 / M POL Wrocław DwaMarki

Niezapłacone

Możyszek Piotr - D50 / M POL Pabianice Fnp Nw

Niezapłacone

Mzyk Andrzej - D50 / M POL Ruda Śląska Ekipa na kijach

Niezapłacone

Nowacka Renata - D50 / K POL Jelcz-Laskowice Biegnące Wieprze

Zapłacone

Olejniczak Dorota - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Zapłacone

Olejniczak Piotr - D50 / M POL Pabianice Forma na 5 NW

Zapłacone

Olejnik Janusz - D50 / M POL Nysa

Niezapłacone

Palus Malgorzata - D50 / K POL Brzeg Kotwica Brzeg

Niezapłacone

Panek Robert - D50 / M POL Legnica

Niezapłacone

Papuga Joanna - D50 / K POL Łask Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Pawlak Roman - D50 / M POL Lubań

Niezapłacone

Pawlak Teresa - D50 / K POL Lubań

Niezapłacone

Pierzchała Aleksandra - D50 / K POL Pabianice Forma na piątkę NW

Niezapłacone

Pik Monika - D50 / K POL Pabianice Forma na Piątkę NW

Niezapłacone

Piłat Beata - D50 / K POL Legnica

Niezapłacone

Piontkowski Marek - D50 / M POL Lubawka

Niezapłacone

Piotrowicz Kordian - D50 / M POL Pabianice FORMANA5NW

Niezapłacone

Płoski Jacek - D50 / M POL Oława

Zapłacone

Polak Grzegorz - D50 / M POL Swarzędz

Niezapłacone

Raszewska Izabela - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Niezapłacone

Romańska Katarzyna - D50 / K POL Katowice #Czeladzbiega

Niezapłacone

Różańska Dominika - D50 / K POL Łask FORMA NA PIĄTKĘ NW

Niezapłacone

Rybicki Mateusz - D50 / M POL Zielona Góra

Zapłacone

Sajewicz Elżbieta - D50 / K POL Złotoryja

Niezapłacone

Ścibut Anna - D50 / K POL Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW

Niezapłacone

Semczuk Andrzej - D50 / M POL Brzeg Łaziki Brzeskie

Zapłacone

Semczuk Violetta - D50 / K POL Brzeg Łaziki Brzeskie

Zapłacone

Sieńko Beata - D50 / K POL Brzeg

Zapłacone

Śmietanka Ewa - D50 / K POL Legnica Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking

Zapłacone

Soszyńska Bogna - D50 / K POL Bolków

Niezapłacone

Strzępek Magdalena - D50 / K POL Warszawa

Niezapłacone

Syrnyk Anna - D50 / K POL Syrnyk

Niezapłacone

Szeluk Grzegorz - D50 / M POL Wojcieszów

Niezapłacone

Szydłowski Grzegorz - D50 / M POL Wałbrzych Aktywny Wałbrzych

Niezapłacone

Taisner Aleksandra - D50 / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Niezapłacone

Taisner Tomasz - D50 / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach

Zapłacone

Wągrowska Izabela - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę NW

Niezapłacone

Wągrowska Kamila - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Węcławiak Alina - D50 / K POL Piaseczno Mors

Niezapłacone

Witwicka Ewa - D50 / K POL Kamienna Góra

Niezapłacone

Witwicki Paweł - D50 / M POL Kamienna Góra KGB (Kamiennogórska Grupa Biegowa)

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - D50 / K POL Pabianice Forma Na Piątkę Nw

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU