X Koleżeński Maraton Leszno

Leszno, Polska
17.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Szymon 100 P / M18 POL Kąkolewo

Zapłacone

2. Adler Lukasz 1 Maraton / M30 POL Wilkowice Lesz No Limits Runners

Zapłacone

3. Banaszak Paweł 2 Maraton / M40 POL Leszno Maraton Leszno/pss Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

4. Bartosik Anna 3 Maraton / K30 POL Leszno Drużyna Szpiku

Zapłacone

5. Bartosik Daniel 4 Maraton / M30 POL Leszno Drużyna Szpiku

Zapłacone

6. Basiński Mariusz 101 P / M50 POL Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn

Zapłacone

7. Bielecki Robert 102 P / M40 POL Leszno

Zapłacone

8. Bieniek Grzegorz 103 P / M60 POL Leszno Pekho

Zapłacone

9. Błachowiak Mariusz 5 Maraton / M50 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

10. Błażejczak Tomasz 104 P / M30 POL Leszno

Zapłacone

11. Błesnowski Krzysztof 6 Maraton / M30 POL Śmigiel

Zapłacone

12. Bronowicki Ryszard 7 Maraton / M70 POL Stary Tomyśl Nkb Chyży Nowy Tomyśl

Zapłacone

13. Uczestnik anonimowy - C / M40 POL Leszno

Niezapłacone

14. Bzdęga Krzysztof 8 Maraton / M30 POL Kaczkowo

Zapłacone

15. Cholewiński Tomasz 9 Maraton / M40 POL Otyń Dla Siebie GESTAMP

Zapłacone

16. Chraplak Karol 10 Maraton / M40 POL Leszno Nasz Dom Nasz Swiat

Zapłacone

17. Cichy Andrzej 200 C / M50 POL Leszno

Zapłacone

18. Cyran-Graf Joanna - NW / K40 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

19. Domagała Bartosz 201 C / M18 POL Leszno Leszczyńscy Patrioci

Zapłacone

20. Domagała Michał 105 P / M30 POL Leszno

Zapłacone

21. Donke Marcin 106 P / M40 POL Leszno

Zapłacone

22. Dudziak Adam 202 C / M40 POL Leszno Dobiconnect

Zapłacone

23. Dudziak-Przewoźna Izabela 203 C / K40 POL Leszno

Zapłacone

24. Dziechciowski Jacek 11 Maraton / M40 POL Śrem

Zapłacone

25. Fabiański Tomasz 12 Maraton / M30 POL Legnica

Zapłacone

26. Feliczak Małgorzata 107 P / K40 POL Śrem

Zapłacone

27. Fidecki Wiesław 108 P / M70 POL Poznań niezrzeszony

Zapłacone

28. Florczak Ewa 204 C / K40 POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

29. Garnek Dominik 13 Maraton / M18 POL Kłobuczyn

Zapłacone

30. Uczestnik anonimowy 205 C / K50 POL Leszno BBKTS

Zapłacone

31. Girtler Tomasz 109 P / M40 POL Nowa Wieś

Zapłacone

32. Glapiak Piotr - C / M30 POL Leszno

Niezapłacone

33. Golec Mariusz 206 C / M40 POL Księginki

Zapłacone

34. Górny Marek 111 P / M60 POL Święciechowa Maraton Leszno Drużyna Szpiku

Zapłacone

35. Górny Tomasz 14 Maraton / M30 POL Święciechowa spinko - leszno

Zapłacone

36. Gościniak Maciej 110 P / M40 POL Leszno

Zapłacone

37. Grzelak Daniel 112 P / M40 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

38. Grzelak Justyna 113 P / K40 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

39. Grzesiak Krzysztof 207 C / M50 POL Śrem LO Śrem

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy - NW / K60 POL Mosina

Zapłacone

41. Hankiewicz Katarzyna 208 C / K40 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

42. Hedrych Małgorzata 114 P / K50 POL Głogów

Zapłacone

43. Iglińska Maria - NW / K60 POL Goniembice

Zapłacone

44. Jagiełka Krzysztof 115 P / M50 POL Leszno ksiegowoscleszno.pl

Zapłacone

45. Janisz Krystian 116 P / M18 POL Środa Śląska

Zapłacone

46. Jankowski Przemysław 15 Maraton / M30 POL Leszno KS Polonia Leszno

Zapłacone

47. Jaś Jolanta 209 C / K50 POL Leszno

Zapłacone

48. Jęsiek Aleksander 210 C / M50 POL Leszno Ciesiółka Auto Group / Maraton Leszno

Zapłacone

49. Jeż Jolanta 117 P / K40 POL Gostyń

Zapłacone

50. Jóska Łukasz 118 P / M40 POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

51. Jurga Łukasz 211 C / M40 POL Leszno

Zapłacone

52. Kaczmarek Adam 212 C / M40 POL Milicz K2 POWER

Zapłacone

53. Kaczmarek Anna 213 C / K30 POL Milicz K2 POWER

Zapłacone

54. Kaczmarek Łukasz 119 P / M30 POL Gostyń Parkrun Gostyń

Zapłacone

55. Kaczor Marcin 120 P / M40 POL Święciechowa ADJ

Zapłacone

56. Kaleta Marcin 16 Maraton / M40 POL Leszno ViaCon

Zapłacone

57. Karalus Sebastian 17 Maraton / M40 POL Krosinko

Zapłacone

58. Karamucki Jacek 18 Maraton / M40 POL Polkowice

Zapłacone

59. Karaś Sławomir 121 P / M40 POL Leszno Independent Runner

Zapłacone

60. Kasierska Ewa 19 Maraton / K70 POL Poznań WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

61. Kasprzak Artur 122 P / M40 POL Leszno

Zapłacone

62. Kasprzyk Adrian - P / M40 POL Leszno Lesz NO Limits Runners

Niezapłacone

63. Kasprzyk Jakub - P / M18 POL Leszno

Niezapłacone

64. Kaźmierczak Tomasz 20 Maraton / M40 POL Leszno T-MAKS

Zapłacone

65. Kazubski Patryk 214 C / M40 POL Leszno

Zapłacone

66. Kicinski Roman 215 C / M60 POL Perkowo Sokół Perkowo

Zapłacone

67. Klemenski Jacek - NWP / M30 POL K-N

Zapłacone

68. Kliks Krzysztof 123 P / M50 POL Leszno

Zapłacone

69. Klimsiak Sebastian - NWP / M40 POL Strzegom

Niezapłacone

70. Knaflewska Justyna 124 P / K40 POL Dąbcze Maraton Leszno/R-Team Rydzyna

Zapłacone

71. Knaflewski Krystian 125 P / M40 POL Dąbcze Maraton Leszno

Zapłacone

72. Kołek Małgorzata - NW / K50 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

73. Konieczny Cyprian 126 P / M18 POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

74. Konieczny Miłosz 127 P / M30 POL Głogów

Zapłacone

75. Kośla Tomasz 22 Maraton / M50 POL Brzeg

Zapłacone

76. Kosmala Szymon 128 P / M30 POL Leszno

Zapłacone

77. Koszarek Maciej 21 Maraton / M50 POL Poznań

Zapłacone

78. Kramm Grażyna 129 P / K40 POL Śrem

Zapłacone

79. Krause Dawid 216 C / M40 POL Leszno Leszczynscy Patrioci

Zapłacone

80. Kruczkiewicz Mateusz 130 P / M40 POL Wrocław Kruki

Zapłacone

81. Kuczyński Rafał 217 C / M40 POL Leszno 26 2

Zapłacone

82. Kuik Anna - Maraton / K18 POL Leszno Ciesiółka Auto Group

Niezapłacone

83. Kulesza Grzegorz 23 Maraton / M50 POL Gulczewko Night Runners Września

Zapłacone

84. Kulig Tomasz 24 Maraton / M40 POL Wrocław

Zapłacone

85. Kuriata Robert - P / M50 POL Złotoryja ZLB ZŁOTORYJA

Niezapłacone

86. Kwiatkowski Tadeusz 218 C / M60 POL Wielen Wolsztynski Klub Biegowy

Zapłacone

87. Lis Piotr 25 Maraton / M30 POL Włoszakowice Nationale-Nederlanden

Zapłacone

88. Lorek Adam 26 Maraton / M40 POL Leszno Biegam dla siebie

Zapłacone

89. Łupicki Andrzej 131 P / M40 POL Osieczna Osieczna Biega

Zapłacone

90. Maciejewski Krzysztof 27 Maraton / M30 POL Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN

Zapłacone

91. Makałowska Ewa 219 C / K50 POL Święciechowa Maraton Leszno

Zapłacone

92. Marcin Marcin 132 P / M30 POL Witkowo

Zapłacone

93. Marcinek Michał 220 C / M40 POL Bukówiec Górny Drużyna Szpiku

Zapłacone

94. Matuszewska Anna 133 P / K18 POL Rawicz

Zapłacone

95. Matuszewski Ryszard 134 P / M50 POL Rawicz

Zapłacone

96. Matysiak Romualda - NW / K60 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

97. Mazur Zofia 135 P / K18 POL Leszno

Zapłacone

98. Mendyka Kasia 136 P / K40 POL Gostyń

Zapłacone

99. Merta Zbigniew 137 P / M50 POL Kłoda R-TEAM

Zapłacone

100. Mikołajczak Jan - NW / M60 POL Legnica

Zapłacone

101. Mikołajczak Tomasz 138 P / M18 POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

102. Mikołajczak Wiesław 139 P / M40 POL Gostyń

Zapłacone

103. Mostowska-Nowak Elżbieta - NWP / K50 POL Żakowo Azymut

Zapłacone

104. Motwicka Joanna 221 C / K30 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

105. Musielak Patryk 140 P / M30 POL Leszno Rozwiń Z Nami Skrzydła

Zapłacone

106. Muszyński Konrad - Maraton / M30 POL Leszno Great Gratula

Niezapłacone

107. Nędza Wioletta - NW / K50 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

108. Nehring Jarosław 222 C / M40 POL Leszno Jw 1517 1Ldplot

Zapłacone

109. Noga Bolesław - NW / M60 POL Żórawina Zespół Niespokojnych Nóg

Zapłacone

110. Olejniczak Piotr - Maraton / M30 POL Leszno

Niezapłacone

111. Olejnik-Pazoła Joanna 223 C / K40 POL Leszno

Zapłacone

112. Oleniak Jarosław 28 Maraton / M40 POL Nowa Sól Gedia,NGB

Zapłacone

113. Olichwer Artur 224 C / M40 POL Leszno AntonTeam

Zapłacone

114. Oskierko Roman 29 Maraton / M50 POL Lubsko Niezrzeszony

Zapłacone

115. Pągowski Andrzej 31 Maraton / M40 POL Wrocław

Zapłacone

116. Para Jakub 30 Maraton / M40 POL Leszno Leszno Limits Runners

Zapłacone

117. Para Jakub - P / M40 POL Leszno LeszNO Limits Runners

Niezapłacone

118. Paszkowska Elżbieta - NW / K50 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

119. Pazoła Jaromir 225 C / M50 POL Leszno

Zapłacone

120. Pazoła Katarzyna 226 C / K18 POL Leszno

Zapłacone

121. Pen Stepan 141 P / M18 UKR Odessa

Zapłacone

122. Peroński Mariusz 32 Maraton / M30 POL Leszno VIACON

Zapłacone

123. Piotrowski Jarosław 33 Maraton / M40 POL Gułtowy gułtowybiegają

Zapłacone

124. Płaczek Łukasz 227 C / M30 POL Leszno

Zapłacone

125. Popielas Adrianna - P / K18 POL Leszno Połączeni Pasją

Niezapłacone

126. Prałat Grażyna - NW / K60 POL Żakowo

Zapłacone

127. Prałat Łukasz 228 C / M40 POL Leszno SPINKO Leszno

Zapłacone

128. Prałat Tomasz 142 P / M40 POL Żakowo

Zapłacone

129. Prażak Robert - C / M40 POL Leszno Jw 1517

Niezapłacone

130. Prozorowska Lidia 229 C / K40 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

131. Przewoźny Grzegorz 230 C / M40 POL Leszno

Zapłacone

132. Przybylak Stanisław - NW / M70 POL Poznań Przybylak Team

Zapłacone

133. Przybylska-Kicińska Iwona - C / K30 POL Kłoda R-Team Rydzyna

Niezapłacone

134. Rabiega Monika 143 P / K30 POL Leszno Lucky Luky

Zapłacone

135. Rabiega Szczepan 144 P / M40 POL Leszno Lucky Luky

Zapłacone

136. Razik Tadeusz 34 Maraton / M60 POL Rawicz bra

Zapłacone

137. Rożek Gerard - P / M40 POL Olecko Olecko Biega

Niezapłacone

138. Rozmus Mateusz 231 C / M18 POL Głogów Biegacz Teoretyczny

Zapłacone

139. Rutkowski Marian 35 Maraton / M70 POL Kożuchów Świat Maratończyka Kożuchów

Zapłacone

140. Salita Lech 232 C / M50 POL Gniezno ALTOM GNIEZNO

Zapłacone

141. Samol Ryszard 145 P / M40 POL Leszno Lesz No Limits Runners

Zapłacone

142. Schwarz Daniel 146 P / M30 POL Lipno Spinko Leszno

Zapłacone

143. Uczestnik anonimowy - NW / M60 POL Leszno amator leszno

Zapłacone

144. Skiba Łukasz 233 C / M30 POL Rawicz Spinko Leszno

Zapłacone

145. Skrzypińska Agnieszka 234 C / K30 POL Leszno

Zapłacone

146. Skrzypiński Arkadiusz 147 P / M40 POL Leszno Psi Patrol

Zapłacone

147. Ślęzak Lidia - P / K30 POL Bojanowo Muks szok bojanowo

Niezapłacone

148. Śliwiński Janusz 238 C / M60 POL Rydzyna Moja Stopa

Zapłacone

149. Śmigielska Anna - C / K40 POL Święciechowa

Niezapłacone

150. Smorawski Ireneusz 148 P / M30 POL Września Active Nekla

Zapłacone

151. Stamm Daniel 149 P / M18 POL Leszno

Zapłacone

152. Stamm Waldemar 235 C / M50 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

153. Stefaniak Dariusz 236 C / M30 POL Racot PKS RACOT RUN

Zapłacone

154. Świątek Katarzyna - NW / K30 POL Leszno

Zapłacone

155. Świętek Andrzej 239 C / M60 POL Leszno Spinko Leszno

Zapłacone

156. Świgoń Katarzyna - NW / K50 POL Katowice

Zapłacone

157. Świstek Lucjan 150 P / M40 POL Gostyń NETBOX BIEGA

Zapłacone

158. Sztobska Agnieszka 237 C / K30 POL Leszno Vigormed Team

Zapłacone

159. Toboła Arkadiusz 240 C / M18 POL Leszno

Zapłacone

160. Toboła Ewa 241 C / K40 POL Leszno Ambit Racing TEAM

Zapłacone

161. Trojner Ewelina - C / K40 POL Przybyszewo

Niezapłacone

162. Turbańska Beata - P / K40 POL Leszno

Niezapłacone

163. Tyliński Arkadiusz 36 Maraton / M50 POL Leszno Amator

Zapłacone

164. Tyrała Adam - P / M18 POL Święciechowa Kormoran Święciechowa

Niezapłacone

165. Urban Jacek - NW / M60 POL Leszno Stowarzyszenie Azymut

Zapłacone

166. Urbaniak Jan - NW / M60 POL Topola-Osiedle Brak

Zapłacone

167. Urbaniak Marian 242 C / M50 POL Gostyń Netbox Biega

Zapłacone

168. Urlicki Lech 37 Maraton / M60 POL Nowa Sól kb Spoceni Nowa Sól

Zapłacone

169. Wachowiak Kinga - C / K30 POL Leszno Miki Team

Niezapłacone

170. Walczak Leszek 243 C / M60 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

171. Walczak Lidia 244 C / K60 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

172. Uczestnik anonimowy 245 C / M30 POL Leszno

Zapłacone

173. Welm Grzegorz 38 Maraton / M40 POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

174. Wiatr Dariusz 39 Maraton / M40 POL Września Night Runners Września

Zapłacone

175. Wilczkowiak Jan 40 Maraton / M30 POL Wojnowice 22 Amator

Zapłacone

176. Wiśniewski Przemysław 151 P / M40 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

177. Wiśniewski Tomasz 41 Maraton / M40 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

178. Witczak Justyna 246 C / K40 POL Leszno

Zapłacone

179. Wojciechowski Braian 247 C / M18 POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

180. Wojciechowski Marcin 248 C / M30 POL Leszno Ambit Racing Team

Zapłacone

181. Wojciechowski Stanisław 249 C / M60 POL Leszno Maraton Leszno

Zapłacone

182. Wójcik Kinga - C / K30 POL Żagań

Niezapłacone

183. Wojdyła Mieczysław - NW / M50 POL Wrocław 4WSzK Wrocław

Zapłacone

184. Wolniewicz-Przybysz Julita - NWP / K40 POL Leszno

Zapłacone

185. Woźny Krzysztof 250 C / M40 POL Bojanowo

Zapłacone

186. Zapłata Patryk 251 C / M18 POL Leszno

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU