Bieg III - XI Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych

Tychy, Polska
25.03.2018

Wyniki

Dystans 10km 10 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
BUKAŁA Dawid
Dawid Bukała
32 POL Bieruń 3:28 17.24 00:34:39.72
2
BUCZEK Paweł
57 POL Tychy 3:35 16.67 00:35:45.11
3
GAJDA Marcin
37 POL Tychy 3:37 16.67 00:36:07.80
4
MACIĄG Daniel
Vege Runners
82 POL Tychy 3:38 16.67 00:36:13.63
5
STĘPNIEWSKI Artur
Tgb Lake Runners
85 POL Tychy 3:44 16.13 00:37:15.68
6
WRZESIŃSKI Rafał
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
29 POL Tychy 3:47 15.87 00:37:44.77
7
PETKIEWICZ Tomasz
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
18 POL Mikołów 3:49 15.63 00:38:06.33
8
KUREK Jacek
40-Latek Tychy
68 POL Tychy 3:51 15.63 00:38:20.98
9
OPRYSZEK Bogusław
Itmbw Kraków
62 POL Kraków 3:53 15.38 00:38:42.83
10
PIETRAS Adam
Kumple Grzmotka
23 POL Kędzierzyn 3:53 15.38 00:38:46.97
11
SKORUPA Paweł
Skorupa Triathlon
15 POL Tychy 3:54 15.38 00:38:51.83
12
PSTRAŚ Leszek
Parkrun Katowice
101 POL Katowice 3:55 15.38 00:39:09.80
13
WRZESIŃSKI Andrzej
Kia Etrans-Sts Biegaton Mikołów
61 POL Tychy 3:56 15.38 00:39:13.02
14
MALINA Adam
Świerczyniec Running
39 POL Bojszowy 3:56 15.38 00:39:14.47
15
PODGÓRSKI Jerzy
Lato Team
63 3:58 15.15 00:39:33.31
16
LIS Paweł
77 POL Lędziny 3:58 15.15 00:39:38.43
17
KOSIBÓR Krzysztof
95 POL Bielsko-Biała 3:60 14.93 00:39:57.02
18
JUREK Piotr
52 Chorzów 4:03 14.93 00:40:24.83
19
RAKOCZY Rafał
74 POL Tychy 4:04 14.71 00:40:39.83
20
SZOLC Sebastian
25 POL Gliwice 4:05 14.71 00:40:42.52
21
RYŚ Grzegorz
92 Tychy 4:05 14.71 00:40:48.73
22
PORWIT Filip
40 POL Tychy 4:05 14.71 00:40:49.17
23
SKRZYPCZYK Marcin
105 POL Tychy 4:06 14.71 00:40:57.68
24
SAMBAK Tadeusz
Zadyszka Oświęcim
38 POL Brzeszcze 4:07 14.71 00:41:01.78
25
KONIECZNY Mateusz
-
33 POL Kobiór 4:08 14.49 00:41:12.80
26
LUBOWICKI Łukasz
40-Latek Tychy
110 POL Tychy 4:08 14.49 00:41:16.53
27
MAJ Witold
Oldboys Truskolasy
5 POL Wręczyca Wielka 4:09 14.49 00:41:24.73
28
ŻŁOBIŃSKI Krzysztof
19 POL Tychy 4:11 14.29 00:41:49.27
29
ADAMCZYK Grzegorz
Sts Biegaton
99 Mikołów 4:15 14.08 00:42:20.33
30
KAUF Damian
94 Zbrosławice 4:15 14.08 00:42:26.56
31
DZIUBA Emil
Sts Biegaton Mikołów
75 POL Mikołów 4:15 14.08 00:42:28.23
32
NIR Łukasz
Warsztat Formy
89 POL Tychy 4:16 14.08 00:42:30.63
33
KRZCZUK Benedykt
49 POL Tychy 4:17 14.08 00:42:49.43
34
KOWALCZYK Adam
Sts Biegaton
17 4:19 13.89 00:43:05.43
35
DAWID Michał
Tgb Lake Runners
36 POL Tychy 4:19 13.89 00:43:07.50
36
FRANKE Mirosław
Sts Biegaton Mikołów
41 4:20 13.89 00:43:20.00
37
PIEKARSKI Rafał
Runhogs Tychy
56 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:31.10
38
ŻUK Marcin
30 POL Tychy 4:22 13.70 00:43:35.31
39
HYECKA Vadym
31 Tychy 4:22 13.70 00:43:37.03
40
ROGASCH Stanisław
Bbl Kraków
65 POL Kraków 4:25 13.70 00:44:02.88
41
SOLISZEWSKI Mateusz
6 Bielsko Biała 4:26 13.51 00:44:17.98
42
TOPOLNICKI Sławomir
40 Latek Tychy
72 POL Tychy 4:27 13.51 00:44:24.78
43
STANIECKO Michał
71 POL Tychy 4:28 13.51 00:44:35.70
44
PIETRAS Dariusz
Kumple Grzmotka
24 POL Kędzierzyn 4:29 13.33 00:44:43.31
45
BUKAŁA Jarosław
88 Bieruń 4:29 13.33 00:44:45.90
46
CZEKAJ Krzysztof
40 Latek Tychy
66 POL Tychy 4:30 13.33 00:44:55.90
47
WALA Andrzej
12 Bielsko-Biała 4:31 13.33 00:45:04.83
48
PRONOBIS Marek
Bwm Team
11 POL Bystra 4:31 13.33 00:45:07.48
49
ORLICKI Stanisław
Team Papry 20
113 4:33 13.16 00:45:20.63
50
PODOWSKI Jan
Spla Akuvilla Tychy
3 POL Tychy 4:33 13.16 00:45:22.42
51
BORTEL Mirosław
111 4:37 12.99 00:46:08.10
52
KATOLIK Rafał
Runhogs Tychy
108 POL Tychy 4:38 12.99 00:46:15.13
53
TORBA Marcin
107 POL Tychy 4:45 12.66 00:47:25.38
54
KASZUBA Bogdan
40-Latek Tychy
35 POL Tychy 4:47 12.50 00:47:44.93
55
ADAMCZYK Kazimierz
Spla Tychy
2 POL Tychy 4:53 12.35 00:48:41.47
56
DZIARNOWSKI Adrian
84 POL Tychy 4:55 12.20 00:49:03.78
57
PYTEL Michał
50 POL Tychy 4:55 12.20 00:49:06.78
58
BIELA Marek
93 Tychy 4:56 12.20 00:49:12.90
59
PILCH Marek
Głos Seniora
64 POL Kraków 4:56 12.20 00:49:14.63
60
SŁOMKA Andrzej
Hades Mikołów
13 POL Katowice 4:57 12.20 00:49:27.70
61
PAWLAK Marek
Klub Biegowy 40-Latek Tychy
83 POL Tychy 4:60 12.05 00:49:51.81
62
BOJARSKI Krzysztof
Bbl Mikołów
76 POL Tychy 4:60 12.05 00:49:59.23
63
ŚWIĘS Piotr
40-Latek Tychy
22 POL Kobiór 5:02 11.90 00:50:19.48
64
MUCHA Wojciech
Klub Wesołego Biegacza :)
103 POL Tychy 5:09 11.63 00:51:21.63
65
MUSZER Witold
40-Latek Tychy
60 POL Tychy 5:10 11.63 00:51:38.42
66
SZYMSKI Marian
Truchtacz-Mysłowice
27 Mysłowice 5:14 11.49 00:52:17.23
67
HANASIEWICZ Marcin
112 POL Czeladź 5:17 11.36 00:52:43.63
68
OKOŃSKI Kazimierz
Pttk Tychy
42 POL Tychy 5:19 11.36 00:53:01.73
69
LEGOMIŃSKI Werner
Truchtacz Mysłowice
54 POL Mysłowice 5:20 11.24 00:53:17.23
70
WYDUCH Jan
Mikołów Tkkf Hades
14 Mikołów 5:21 11.24 00:53:21.18
71
ŚLEZIONA Piotr
Runhogs Tychy
100 POL Tychy 5:24 11.11 00:53:57.43
72
BOJDOŁ Wojciech
Runhogs Tychy
46 POL Tychy 5:25 11.11 00:54:06.13
73
KAWALEC Grzegorz
59 POL Orzesze 5:26 11.11 00:54:15.98
74
KASTURA Jakub
10 Bielsko Biała 5:43 10.53 00:57:04.11
75
CHODOROWSKI Bartosz
81 POL Tychy 5:43 10.53 00:57:07.53
76
WITKOWSKI Mariusz
69 5:44 10.53 00:57:11.68
77
WERSEL Jerzy
Klub Biegowy 40-Latek Tychy
109 POL Tychy 5:44 10.53 00:57:14.83
78
ROSKOWSKI Stanisław
21 POL Tychy 5:46 10.42 00:57:32.18
79
DYMURSKI Wojciech
58 Tychy 5:48 10.31 00:57:54.70
80
POCZĄTKO Mateusz
7 Bielsko Biała 5:51 10.31 00:58:25.93
81
BOJARSKI Tomasz
51 POL Tychy 5:57 10.10 00:59:22.70
82
KOJDECKI Radosław
90 POL Tychy 6:24 9.43 01:03:50.73

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU