XI Kolarska Jazda Indywidualna na czas - ITT 10 km

Zapieczne, Polska
15.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aleksandrowicz Dariusz 41 PRO / M40-49 POL Ostrołęka KK24h

Zapłacone

2. Borusiński Piotr 42 PRO / M50-59 POL Warszawa PĘDZĄCY DZIK WRACA DO FORMY

Niezapłacone

3. Bożomański Tomasz 10 A-inny / M40-49 POL Ostrołęka

Zapłacone

4. Brauliński Michał 43 PRO / M18-29 POL Bielsko-Biała Power of Science - Training Centre

Niezapłacone

5. Uczestnik anonimowy 44 PRO / K30-39 POL Torun -

Niezapłacone

6. Burzyński Grzegorz 45 PRO / M30-39 POL Serafin

Niezapłacone

7. Butor Arkadiusz 46 PRO / M40-49 POL Małkinia Górna Team Karaś

Zapłacone

8. Cieśla Ryszard 47 PRO / M40-49 POL Pruszków WTP Team

Zapłacone

9. Czechowski Tomasz 48 PRO / M30-39 POL Kutno

Niezapłacone

10. Czerny Małgorzata 49 PRO / K50-59 POL Mała Nieszawka SERAFIN TEAM

Zapłacone

11. Dąbkowska Wioleta 50 PRO / K30-39 POL Olszewo Borki SZURA TEAM

Zapłacone

12. Domanowski Dariusz 51 PRO / M50-59 POL Ostrołęka MZK Sp. z o.o.

Niezapłacone

13. Uczestnik anonimowy 11 A-inny / M40-49 POL Ostrołęka kk24h

Niezapłacone

14. Dzięgielewska Efcia 52 PRO / K18-29 POL Ostrołęka

Zapłacone

15. Ejzemberg Sara 2 A-junior / K POL Łodziska XtremeSport Ostrołęka

Zapłacone

16. Godlewski Mateusz 53 PRO / M18-29 POL Białystok

Niezapłacone

17. Grabowski Jerzy 54 PRO / M60-69 POL Ostrołęka Rada Miasta Ostrołęki

Niezapłacone

18. Grala Wiesław 12 A-inny / M50-59 POL Mrągowo Grupetto Mrągowo

Zapłacone

19. Gumkowski Andrzej 55 PRO / M60-69 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

20. Gwardiak Jakub 14 A-inny / M15-17 POL Srebrny Borek

Zapłacone

21. Gwardiak Piotr 3 A-junior / M POL Srebrny Borek

Zapłacone

22. Gwardiak Tomasz 15 A-inny / M40-49 POL Srebrny Borek

Zapłacone

23. Jarkowski Tomasz 56 PRO / M18-29 POL Ostrołęka KK24h

Niezapłacone

24. Jasieniecki Wiesław 57 PRO / M50-59 POL Torun Jaca Coach

Zapłacone

25. Jasionowski Marek 58 PRO / M40-49 POL Białystok 3T Białystok

Zapłacone

26. Jo Johan 59 PRO / M30-39 POL Kaliningrad RPM RUS

Niezapłacone

27. Kaczmarczyk Maja 4 A-junior / K POL Przystan

Niezapłacone

28. Uczestnik anonimowy 60 PRO / M30-39 POL Łappy Klub

Niezapłacone

29. Karczewski Marek 13 PRO / M50-59 POL Czarnowiec KK24h

Zapłacone

30. Karwowski Maciej 61 PRO / M40-49 POL Łomża KK24h

Niezapłacone

31. Kazłowski Jakub 16 A-inny / M15-17 POL Warszawa

Niezapłacone

32. Kizerwetter-Świda Magdalena 62 PRO / K40-49 POL Warszawa JB Rowery

Niezapłacone

33. Kobrzeniecki Zbigniew 63 PRO / M60-69 POL Łęg Przedmiejski

Zapłacone

34. Kołosowski Kamil 64 PRO / M30-39 POL Białystok Nadaktywni Peleton.pl

Zapłacone

35. Kudlicka Emilia 17 A-inny / K30-39 POL Warszawa

Niezapłacone

36. Kulawik Bartłomiej 18 A-inny / M30-39 POL Ostrołęka BBL Ostrołęka

Zapłacone

37. Łapuć Edmund 65 PRO / M70-99 POL Białystok Grupa Szalonych Rowerzystów

Niezapłacone

38. Majewski Zdzisław 66 PRO / M60-69 POL Rzekuń KK24h

Zapłacone

39. Uczestnik anonimowy 5 A-junior / K POL Wasilków UKS Wygoda

Zapłacone

40. Mierzejewski Jan 67 PRO / M70-99 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

41. Mierzejewski Wiktor 68 PRO / M30-39 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

42. Mioduszewska-Sienkiewicz Marta 69 PRO / K40-49 POL Gdynia

Zapłacone

43. Mokrzyś Andrzej 1 PRO / M50-59 POL Ostrołęka

Niezapłacone

44. Uczestnik anonimowy 70 PRO / K30-39 POL Białystok

Zapłacone

45. Nestorowicz Artur 71 PRO / M30-39 POL Kętrzyn Cyklon Kętrzyn

Niezapłacone

46. Nowaczyk Stanisław 19 A-inny / M60-69 POL Ostrołęka

Niezapłacone

47. Nowaczyk Włodzimierz 20 A-inny / M30-39 POL Ostrołęka

Niezapłacone

48. Odyniec Marek 72 PRO / M30-39 POL Białystok

Niezapłacone

49. Piersa Adam 21 A-inny / M30-39 POL Ostrołęka

Zapłacone

50. Uczestnik anonimowy 22 A-inny / M18-29 POL Ostrołęka

Zapłacone

51. Rybacki Zbigniew 73 PRO / M50-59 POL Legionowo Inter Cars Sonic Bike Team

Niezapłacone

52. Rymarz Rafał 74 PRO / M18-29 POL Piotrków Trybunalski BODYiCOACH TEAM

Zapłacone

53. Rynkiewicz Mariusz 75 PRO / M40-49 POL Łyse KK24h

Niezapłacone

54. Rynkiewicz Mikołaj 6 A-junior / M POL Łyse KK24h

Niezapłacone

55. Uczestnik anonimowy 76 PRO / M40-49 POL Ostrołęka MT P.Sadowski

Niezapłacone

56. Sienkiewicz Oliwia 7 A-junior / K POL Gdynia Dream Tri Team

Zapłacone

57. Sienkiewicz Patryk 77 PRO / M40-49 POL Gdynia Dream Tri Team

Zapłacone

58. Sienkiewicz Wiktor 78 PRO / M18-29 POL Gdynia

Zapłacone

59. Skibko Tomasz 79 PRO / M30-39 POL Białystok

Niezapłacone

60. Sopyło Stefan 80 PRO / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

61. Szklarski Zdzisław 81 PRO / M40-49 POL Kadzidło KK24H

Niezapłacone

62. Szurnicka Gosia 82 PRO / K40-49 POL Drężewo SZURA TEAM

Zapłacone

63. Szurnicki Robert 83 PRO / M40-49 POL Ostrołęka SZURA TEAM

Zapłacone

64. Tomczyński Andrzej 84 PRO / M40-49 POL Łódź Biketeam

Niezapłacone

65. Urban Rafał 85 PRO / M40-49 POL Dzbenin KK24h

Zapłacone

66. Widziewicz Andrzej 86 PRO / M40-49 POL Warszawa KK Żoliber

Niezapłacone

67. Widziewicz Hania 8 A-junior / K POL Warszawa

Niezapłacone

68. Wiśniewski Krzysztof 88 PRO / M40-49 POL Ostrołęka Amator_Sportu

Zapłacone

69. Wiszowaty Krzysztof 87 PRO / M30-39 POL Ostrołęka KK24h

Zapłacone

70. Wołosz Stefan 9 A-junior / M POL Ostrołęka

Niezapłacone

71. Wołosz Wojciech 89 PRO / M30-39 POL Ostrołęka KK24h

Niezapłacone

72. Zaręba Radosław 90 PRO / M30-39 POL Zambrów

Zapłacone

73. Zarzycki Wojciech 91 PRO / M40-49 POL Ostrołęka Rada Miasta Ostrołęki

Zapłacone

74. Żebrowski Ryszard 98 PRO / M70-99 POL Ostrołęka niezrzeszony

Zapłacone

75. Zieliński Łukasz 92 PRO / M30-39 POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka

Zapłacone

76. Zieliński Piotr 93 PRO / M40-49 POL Rzekuń

Niezapłacone

77. Zieliński Przemysław 94 PRO / M40-49 POL Tczew Bike U Up/GK Gryf Tczew

Niezapłacone

78. Zielonka Wojciech 95 PRO / M50-59 POL Płońsk

Zapłacone

79. Ziemlewski Zbigniew 96 PRO / M60-69 POL Nowa Wieś Chełmińska LTM Masters Team

Niezapłacone

80. Zieniewicz Andrzej 97 PRO / M60-69 POL Kleosin Grupa Szalonych Rowerzystów

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU