XIV Bieg Wedla

Warszawa, Polska
02.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Elżbieta - C 5,43km / K POL Warszawa Amatorka biegania

Zapłacone

Adamczyk Jacek - C 5,43km / M POL Latchorzew

Zapłacone

Adamiak Arkadiusz - D 9km / M POL Ciechanów Ciechanów

Zapłacone

Adamiak Robert - D 9km / M POL Ciechanów Ciechanów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / M Kamionek
POL Lublin PTTK O/Warszawa Wola

Zapłacone

Adamus Katarzyna - D 9km / K ekstra C
POL Piaseczno Decathlon Piaseczno

Zapłacone

Andruczyk Arkadiusz - D 9km / M POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

Andruczyk Katarzyna - D 9km / K POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

Antolak Adam - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Antonowicz Agata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Antos Dominik - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Arkadiusz Jaros - D 9km / M ekstra C
POL Brwinów

Zapłacone

Artyszuk Mirosław - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Augustyniak Mariusz - D 9km / M POL Marki

Zapłacone

Babiński Jerzy - C 5,43km / M POL Nadarzyn

Zapłacone

Bajorek Jacek - C 5,43km / M POL Wyszków Izbi Konsulting

Zapłacone

Bąk Nina - O-run / K POL Warszawa Slow Jogging Białołęka

Zapłacone

Bakalarska Mariola - D 9km / K POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

Bakker Lars - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Bakker Laura - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Bakuła Wiesław - D 9km / M Kamionek
POL Wach wampir

Zapłacone

Balcerowski Rafał - D 9km / M POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Balcerzak-Jałtuszewska Katarzyna - D 9km / K POL Ząbki

Zapłacone

Bałacki Kacper - B 250m / M POL Ząbki BBLZT

Zapłacone

Banachowicz Milena - C 5,43km / K POL Latchorzew

Zapłacone

Banasiak Artur - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Banasik Paweł - D 9km / M ekstra C
POL Radom Enduhub.com

Zapłacone

Banaszewska Małgorzata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Bandoch Marta - C 5,43km / K POL Olsztyn

Zapłacone

Baranowski Romuald - NW / M POL Płock 1968

Zapłacone

Barcikowski Jarosław - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Bardadyn Urszula - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Barszczewska Marta - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Bartczak Robert - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Bartecka-Matuszewska Urszula - C 5,43km / K POL Nowy Dwór Mazowiecki Holi GymFitness

Zapłacone

Bartel Adam - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Bartnicki Artur - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Bartosiak Beata - NW / K POL Gniezno

Zapłacone

Bartosiak Elżbieta - NW / K POL Józefosław Avocado

Zapłacone

Bartosik Krystyna - NW / K POL Zgierz

Zapłacone

Baszczyńska Katarzyna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Baszczyński Tomasz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Bator Zbigniew - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Bechta Damian - C 5,43km / M POL Biała Podlaska Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Bednarek Jacek - D 9km / M POL Warszawa MetLife RUN

Zapłacone

Bednarska Antonina - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Bednarska Jolanta - C 5,43km / K POL Tarnobrzeg

Zapłacone

Bednarski Jeremi - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Bednarzak Tadeusz - D 9km / M POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

Bereza Karolina - D 9km / K POL Warszawa RMF FM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / K POL Zaborów

Zapłacone

Berkowski Tadeusz - NW / K POL Zaborów

Zapłacone

Bezuch Michał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Białek Andrzej - D 9km / M POL Sulejów Bóbr Tłuszcz

Zapłacone

Bianga-Łada Natasza - C 5,43km / K POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Biega Joanna - C 5,43km / K POL Warszawa Slow Jogging

Zapłacone

Bielawska Elwira - NW / K POL Okuniew SonsiedziTeam

Zapłacone

Bielawski Leszek - NW / M POL Okuniew SonsiedziTeam

Zapłacone

Bielecka Katarzyna - NW / K POL Biała Podlaska Keen on Running

Zapłacone

Bielska Anna - NW / K POL Płońsk

Zapłacone

Bienias Grzesiek - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

Bieńka Anna - D 9km / K POL Warszawa SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha

Zapłacone

Biernat Agnieszka - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Kosmiczne muminki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Legionowo

Zapłacone

Binkiewicz Grzegorz - C 5,43km / M Kamionek
POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Binkiewicz Sylwia - C 5,43km / K Kamionek
POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Błachnio Antek - A 1,86km / M POL Siedlce TSC

Zapłacone

Błachnio Franek - A 1,86km / M POL Siedlce TSC

Zapłacone

Błachnio Staś - B 250m / M POL Siedlce TSC

Zapłacone

Błesznowska-Korniłowicz Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Bocheńska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Bociarska Magdalena - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Bodaszewska Lidia - C 5,43km / K POL Warszawa Nessi Team

Zapłacone

Bodner Izabela - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa ZUMBIARY

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszaea

Zapłacone

Bogucka Martyna - C 5,43km / K POL Warszawa TeamZabieganeDni

Zapłacone

Bogucki Michał - D 9km / M POL Warszawa RRC

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Sękocin Nowy

Zapłacone

Bogumił Izabela - D 9km / K POL Legionowo

Zapłacone

Bojanowski Miroslaw - C 5,43km / M POL Sochaczew

Zapłacone

Bolkowska-Leśniak Dorota - O-run / K POL Warszawa OPS Włochy

Zapłacone

Boniecki Jacek - NW / M POL Pruszków

Zapłacone

Boniecki Przemysław - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa Mikkeller Running Club

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Bońska Karolina - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Dęblin

Zapłacone

Borkowski Dariusz - NW / M POL Siedlce Nowi Siedlce

Zapłacone

Borkowski Jacek - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Borkowski Leszek - NW / M POL Grabianów NoWi Siedlce - NW Wschód

Zapłacone

Borowicz Adrianna - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa zumbiary

Zapłacone

Boruta Anna - C 5,43km / K POL Siedlce

Zapłacone

Borządek Aleksandra - C 5,43km / K POL Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club

Zapłacone

Bratowski Arek - D 9km / M POL Piaseczno Kuźnia Triathlonu/ The Park

Zapłacone

Braun Weronika - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Brodowski Dawid - D 9km / M POL Nosarzewo Borowe Ciechanów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / K POL Kobyłka Sonsiedzi Team

Zapłacone

Brzoska Małgorzata - D 9km / K POL Kielce Bank Gospodarsta Krajowego

Zapłacone

Brzozowicz Mariusz - C 5,43km / M POL Końskie Maraton team

Zapłacone

Brzozowska Aleksandra - C 5,43km / K POL Warszawa AR Warsaw

Zapłacone

Brzozowska Magdalena - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Brzozowski Andrzej - D 9km / M ekstra C
POL Zamość

Zapłacone

Budniak Wojciech - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Bujar-Misztal Małgorzata - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Bukowiec Przemysław - C 5,43km / M Kamionek
POL Zamość BUSHIDO

Zapłacone

Bukowski Mateusz - C 5,43km / M POL Warszawa Gruby Miczel

Zapłacone

Burczyńska Beata - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa RozpędzOna z I love fitness

Zapłacone

Bury Beata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Burzykowska Justyna - C 5,43km / K POL Lublin

Zapłacone

Buszta Katarzyna - NW / K POL Warszawa Amator

Zapłacone

Bystrek Piotr - C 5,43km / M POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

Bystrek Tymoteusz - B 250m / M POL Świdnik Biegający Świdnik

Zapłacone

Bytner Monika - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Bytniewska Katarzyna - NW / K POL Żelechów Żelechów Team

Zapłacone

Bytniewski Jakub - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Żelechów Team

Zapłacone

Całka Paweł - D 9km / M POL Warszawa Metro

Zapłacone

Całusińska Anna - C 5,43km / K POL Radom

Zapłacone

Całusińska Paula - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Całusiński Krzysztof - C 5,43km / M POL Radom

Zapłacone

Cęcelewski Jarek - D 9km / M ekstra C
POL Cisie Figlarze

Zapłacone

Ceglarz Wojciech - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Charlej Ireneusz - D 9km / M POL Mierzyn Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Chmiel Agata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Chmielewska Bożena - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa Wedel

Zapłacone

Chmielewska Ewa - C 5,43km / K POL Warszawa Queen of Roads

Zapłacone

Choiński Paweł - C 5,43km / M POL Zambrów

Zapłacone

Chojnacki Marcin - NW / M POL Konstancin-Jeziorna Morsy

Zapłacone

Cholewińska Joanna - C 5,43km / K POL Warszawa RaceFighter

Zapłacone

Choroszewski Bartosz - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Chrobasik Adam - D 9km / M POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

Chrobasik Monika - D 9km / K POL Siemianowice Śląskie MK Team

Zapłacone

Chrzanowski Marcin - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Cebulaki

Zapłacone

Chudecki Andrzej - D 9km / M Kamionek
ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Chudio Marcin - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Chwirot Zofia - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Ciach Dariusz - D 9km / M ekstra C
POL Wyszków KB Wyszków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Józefosław

Zapłacone

Cichocka Renata - NW / K POL Warsaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / M POL Józefosław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B 250m / M POL Józefosław

Zapłacone

Ciechanowicz Marcin - D 9km / M POL Żyrardów ModesseF1 Team

Zapłacone

Ciepłowska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Cieśluk Joanna - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Cimochowska Magdalena - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Ciok Przemek - O-run / M POL Warszawa Ks Staszewscy

Zapłacone

Cwil Jakub - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Cybulski Grzegorz - D 9km / M POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

Cybulski Mateusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Cylwik Aleksandra - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Cypryański Piotr - D 9km / M POL Warszawa Runfollowme

Zapłacone

Czajka Justyna - D 9km / K Kamionek
POL Parzniew

Zapłacone

Czapiewska Małgorzata - C 5,43km / K POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czapiewski Maciej - C 5,43km / M POL Brodnica Brodnica Biega

Zapłacone

Czapska Izabela - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Czarnecka Katarzyna - D 9km / K POL Brwinów wkurw_team

Zapłacone

Czarnecka Magdalena - C 5,43km / K POL Płońsk NW Płońsk

Zapłacone

Czarnecka Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Czarniecki Kamil - D 9km / M POL Warszawa 12tri.pl

Zapłacone

Czayka Joanna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Czechowska Anna - C 5,43km / K POL Ruda Maleniecka

Zapłacone

Czechowski Jerzy - D 9km / M POL Warszawa mza - warszawa

Zapłacone

Czechowski Konrad - D 9km / M POL Warszawa Kopalnia Mocy

Zapłacone

Czerniawski Romuald - D 9km / M POL Kobyłka

Zapłacone

Czerwiński Tomasz - C 5,43km / M POL Ząbki Kanciak Team

Zapłacone

Czubakowski Sławomir - D 9km / M Kamionek
ekstra C
POL Warszawa niezrzeszony

Zapłacone

Czyczuk Mateusz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Czyżowska Jagoda - B 250m / K POL Huta Mińska RaceFighter

Zapłacone

Czyżowska Wiktoria - B 250m / K POL Huta Mińska RaceFighter

Zapłacone

Dąbrowa Wojciech - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

Dąbrowska Dominika - C 5,43km / K POL Kielce

Zapłacone

Dąbrowski Jacek - C 5,43km / M POL Piaseczno

Zapłacone

Dąbrowski Mateusz - D 9km / M POL Łomianki

Zapłacone

Dąbrowski Paweł - D 9km / M POL Toruń

Zapłacone

Dadache Amina - D 9km / K POL Kraków Reebok Run Crew

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Danielek Ewa - C 5,43km / K POL Bydgoszcz Reebok Run Crew

Zapłacone

Darmochwał Filip - C 5,43km / M POL Nieporęt Pentacomp

Zapłacone

De Almeida Monika - D 9km / K IRL Athlone AIT AC ATHLONE

Zapłacone

Dealmeida Karolina - B 250m / K IRL Athlone

Zapłacone

Dealmeida Szymon - B 250m / M IRL Athlone

Zapłacone

Dębska Aneta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Dembiński Piotr - C 5,43km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Zawidz zawidz

Zapłacone

Derlacka Anna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Derlacka Dorota - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Długokęcki Krzysztof - NW / M POL Ciechanów NW CIECHANÓW

Zapłacone

Długosz Wiktoria - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Dobaj-Zerek Magdalena - D 9km / K Kamionek
ekstra C
POL Warszawa MAD-Z

Zapłacone

Dobiasz Joanna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Dobrzyńska Agnieszka - D 9km / K POL Truskaw Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Dolińska Agnieszka - D 9km / K POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Drabczyk Szymon - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Draszanowski Kuba - C 5,43km / M POL Słupsk

Zapłacone

Drewniak Marcin - D 9km / M POL Koczargi Stare

Zapłacone

Drobik Marcin - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Droś Michał - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Droś Robert - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Drzewicz Ania - O-run / K POL Stare Strącze

Zapłacone

Duch Emil - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa JB Warsaw

Zapłacone

Duda Cynthia - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Duda Michalina - C 5,43km / K POL Końskie Klub biegacza maraton team Konskie

Zapłacone

Dudek Barbara - D 9km / K ekstra C
POL Lublin lusia biega

Zapłacone

Dudek Bartłomiej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa 12Tri.pl

Zapłacone

Dudek Przemysław - C 5,43km / M POL Lublin

Zapłacone

Dudek Tomasz - NW / M POL Lublin

Zapłacone

Dudko Mikalai - D 9km / M POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

Duraj-Modzelewska Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Durka Dorota - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Duszak Pola - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Dutkiewicz Maciej - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Dużyński Mariusz - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Dworzyński Konrad - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Dworzyński Robert - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Dziakiewicz Iwona - NW / K POL Żyrardów

Zapłacone

Dzideczek Marcin - D 9km / M POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Dzięcielska Urszula - C 5,43km / K POL Mińsk Mazowiecki DTZ

Zapłacone

Dzięcielski Łukasz - D 9km / M POL Mińsk Mazowiecki DTZ

Zapłacone

Dziedzic Józef - C 5,43km / M ekstra D
POL Wołomin Run-Log.com

Zapłacone

Dzięgielewski Marcin - D 9km / M POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

Dzięgielewski Paweł - D 9km / M POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

Dzieniszewska Alina - NW / K Kamionek
POL Małkinia

Zapłacone

Dziewicka Milena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Dziewulska Henia - C 5,43km / K POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / K POL Ożarów Mazowiecki Grupa Wilki

Zapłacone

Dziubak Bartłomiej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Żelechów Team

Zapłacone

Dżuganowska Agnieszka - C 5,43km / K POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Ejsmont-Brzeska Magdalena - D 9km / K POL Grzymek

Zapłacone

Eliasz Magdalena - D 9km / K ekstra C
POL Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka

Zapłacone

Ewertowski Piotr - C 5,43km / M ekstra D
POL Marki MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

Fabijański Zbigniew - D 9km / M POL Warszawa T-Mobile

Zapłacone

Fabisiak Patryk - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Fabrowicz Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Fajkowski Piotr - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Fałatowicz Ryszard - D 9km / M POL Otwock

Zapłacone

Feliga Mariusz - C 5,43km / M POL Granice

Zapłacone

Ficner Joanna - O-run / K POL Żyrardów

Zapłacone

Ficoń Monika - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Fijałkowski Cyprian - B 250m / M POL Duczki

Zapłacone

Fijałkowski Miron - B 250m / M POL Duczki

Zapłacone

Filipczuk Dariusz - D 9km / M POL Zielonka

Zapłacone

Filipek Dariusz - D 9km / M POL Warszawa Warbud Running Team

Zapłacone

Filipek Wojciech - A 1,86km / M POL Warszawa Warbud Running Team

Zapłacone

Filipowicz Albert - D 9km / M ekstra C
POL Tyrowo Albert biega

Zapłacone

Flis Artur - D 9km / M ekstra C
POL Michałowice

Zapłacone

Florek Michał - D 9km / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Frank Bartosz - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Freitag Arkadiusz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Frenkiel Filip - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Frenkiel Patrycja - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Frontczak Joanna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Frydrych Artur - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Frydrych Hubert - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Frydrych Wiktor - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Furtak Katarzyna - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Gabrys Aleksander - D 9km / M Kamionek
ekstra C
POL Warszawa IESE

Zapłacone

Gadomska Małgorzata - NW / K POL Warszawa NW Człapski Team

Zapłacone

Gadomski Krzysztof - NW / M POL Warszawa NW Człapski Team

Zapłacone

Gągolewski Marcin - C 5,43km / M Kamionek
POL Pomiechówek Orzechovia

Zapłacone

Gajowniczek Robert - O-run / M POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Galimski Marcin - D 9km / M POL Ząbki

Zapłacone

Gałązka Agnieszka - D 9km / K POL Łomża Akademia Sportu Medyk Łomża

Zapłacone

Gałka Remigiusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Bartek trenuje team

Zapłacone

Gałka Remigiusz - C 5,43km / M POL Warszawa Bartek Trenuje Team

Zapłacone

Gałkowski Marcin - C 5,43km / M POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Gałuszka Filip - D 9km / M POL Warszawa Kokoszka36Team

Zapłacone

Gańska-Karamon Monika - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Biegam

Zapłacone

Garbacz Andrzej - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Garbacz Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Gasińska Halina - NW / K POL Ożarów Mazowiecki Grupa Wilki

Zapłacone

Gasiński Janusz - NW / M POL Ozarow Mazowiecki GRUPA WILKI

Zapłacone

Gawkowska Agnieszka - C 5,43km / K POL Marki

Zapłacone

Gawlak Damian - C 5,43km / M POL Maszna Spectrum Team

Zapłacone

Gawron Monika - NW / K POL Ożarów Mazowiecki Grupa Wilki

Zapłacone

Gawrych Magdalena - C 5,43km / K POL Łochów

Zapłacone

Gawrych Martyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Gawrylak Beata - O-run / K POL Piaseczno Zumbiary

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha

Zapłacone

Gil Wojciech - C 5,43km / M POL Warszawa Warszawa

Zapłacone

Gilińska Agnieszka - C 5,43km / K POL Magdalenka

Zapłacone

Glebocka-Roszczyk Joanna - C 5,43km / K POL Warszawa SBRT

Zapłacone

Gładysz Kamil - D 9km / M POL Warszawa M+CC

Zapłacone

Głaszczka Magdalena - D 9km / K POL Sobolow Gazeta Mieszkaniec

Zapłacone

Głodowski Adam - D 9km / M POL Warszawa Żórawski Team

Zapłacone

Głowacka Aleksandra - C 5,43km / K POL Legionowo Młody vs Stary

Zapłacone

Głowacki Andrzej - O-run / M POL Legionowo DWOT

Zapłacone

Głowacki Andrzej - D 9km / M ekstra C
POL Legionowo Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

Głowacki Paweł - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Serock Biega z Hotelem Narvil

Zapłacone

Głowacki Szymon - A 1,86km / M POL Warszawa Varsovia

Zapłacone

Głowacz Marcin - C 5,43km / M Kamionek
POL Piaseczno

Zapłacone

Godlewska Marta - C 5,43km / K POL Warszaea Love Life

Zapłacone

Godlewski Krzysztof - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa Love Life

Zapłacone

Golan Marek - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Golawski Radoslaw - O-run / M POL Modrzyca

Zapłacone

Golec Zosia - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Gołaszewska Emilia - NW / K POL Wołomin

Zapłacone

Gołaszewska Wioletta - NW / K Kamionek
POL Płońsk płońsk

Zapłacone

Gołaszewski Marcin - C 5,43km / M POL Wołomin Morsy Zielonka

Zapłacone

Goławski Krzysztof - D 9km / M ekstra C
POL Kożuchów

Zapłacone

Goławski Przemysław - C 5,43km / M ekstra D
POL Nowa Sól

Zapłacone

Gołoś Aleksander - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Gołoś Mateusz - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Gomolińska Danuta - D 9km / K Kamionek
ekstra C
POL Ostrzeszów Gumisie

Zapłacone

Gomoliński Sławomir - D 9km / M ekstra C
POL Ostrzeszów Gumisie

Zapłacone

Gonet Katarzyna - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa RozpędzOna

Zapłacone

Gontarz Mateusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Goral Tadeusz - D 9km / M POL Warszawa Kkb

Zapłacone

Górecki Konrad - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Górniak Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Górzyńska Anna - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Górzyńska Małgorzata - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Goszczyńska Wioleta - D 9km / K POL Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

Grabowski Damian - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grabowski Emil - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grabowski Filip - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Grabowski Leszek - D 9km / M POL Latchorzew Stare Babice Biegają

Zapłacone

Grabowski Piotr - D 9km / M POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

Gregorowicz Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Grochowska Joanna - D 9km / K POL Warszawa Biegamy z Ochotą

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Groniecki Mikołaj - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Groszyk Jan - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grubkajtys Henryk - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grudzień Wojciech - C 5,43km / M ekstra D
POL Radom

Zapłacone

Grupa Maciej - B 250m / M POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Grupa Monika - C 5,43km / K POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Grupa Wojciech - B 250m / M POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Gruszka Jakub - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grycko Marta - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Grządziel Paweł - C 5,43km / M POL Warszawa Parkrun Bródno

Zapłacone

Grzebalska Paulina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Grzechnik Renata - C 5,43km / K POL Mińsk Mazowiecki SAMOTNA

Zapłacone

Grzelak Krzysztof - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grzelakowska Agata - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Grzelakowski Paweł - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grześkowiak Kamil - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Grzeszczyk Jacek - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Legionowo

Zapłacone

Grzeszczyk Mikołaj - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Grzywacz Tomasz - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Gulbinowicz Dorota - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Guzek Jacek - NW / M POL Nowy Tomysl lub wybierz z listy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Marki

Zapłacone

Guzik Aleksandra - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Guzińska Ola - C 5,43km / K POL Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team

Zapłacone

Gzula Beata - D 9km / K ekstra C
POL Warszwa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Gzyl Krzysztof - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Halot Agnieszka - C 5,43km / K POL Kielce

Zapłacone

Handziuk Anna - NW / K Kamionek
POL Warszawa -

Zapłacone

Hawryluk-Stasiak Ewa - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Henclewska Ewa - C 5,43km / K POL Inowrocław

Zapłacone

Hipp Robert - NW / M POL Nadarzyn

Zapłacone

Hiroaki Kodera - D 9km / M JPN Wedel

Zapłacone

Hnidziuk Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Hulanicka Irina - O-run / K POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

Hulanicki Andrzej - C 5,43km / M POL Warszawa Goggle Team

Zapłacone

Ilczuk Piotr - C 5,43km / M POL Błonie

Zapłacone

Ishida Norihiro - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Iwański Jacek - C 5,43km / M POL Skaryszew UKS OLIMP

Zapłacone

Izdebski Paweł - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Izraelska Katarzyna - NW / K POL Okuniew SONSIEDZI TEAM

Zapłacone

Izumi Kumiko - C 5,43km / K Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Izumi Teppei - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Iżycki Krystian - O-run / M POL Warszawa Ciapaki i Głuptaki

Zapłacone

Jabłoński Tomasz - D 9km / M POL Warszawa KSG RUN

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jachymek Bartłomiej - D 9km / M POL Warszawa Jacekbiega Running Team

Zapłacone

Jachymek Karina - D 9km / K ekstra C
POL Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM

Zapłacone

Jagielski Witold - D 9km / M POL Warszawa Dzikie Skrzydło

Zapłacone

Jagiełło-Fajkowska Agnieszka - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jagnieszzczak Zuzanna - D 9km / K POL Warszawa Ar Warsaw

Zapłacone

Jakubczyk Edyta - D 9km / K POL Pułtusk

Zapłacone

Jakubisiak Renata - C 5,43km / K POL Warszawa Aegon Run

Zapłacone

Jakubowska Anna - D 9km / K ekstra C
POL Piaseczno

Zapłacone

Jakubowska Justyna - A 1,86km / K POL Piaseczno

Zapłacone

Jałtuszewski Krzysztof - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Jambor Michał - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Bractwo Biegowe Bgk

Zapłacone

Jamioł Antoni - A 1,86km / M POL Kielce Kielce

Zapłacone

Jamioł Ignacy - B 250m / M POL Kielce Kielce

Zapłacone

Jamioł Michał - D 9km / M ekstra C
POL Kielce

Zapłacone

Jamioł Miłosz - B 250m / M POL Kielce Kielce

Zapłacone

Jamiołkowska Katarzyna - D 9km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Jamiołkowski Kuba - B 250m / M POL Wedel

Zapłacone

Janiec Katarzyna - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Jankowska Agata - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jankowska Aleksandra - A 1,86km / K POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Jankowski Jakub - D 9km / M ekstra C
POL Brwinów

Zapłacone

Jankowski Radek - D 9km / M POL Nasielsk TMNT

Zapłacone

Janowski Konrad - C 5,43km / M POL Warszawa Wyjątkowi

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Jaros Aleksandra - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jarosz Andrzej - B 250m / M POL Warszawa Rodzina

Zapłacone

Jarosz Grzegorz - C 5,43km / M POL Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy

Zapłacone

Jarosz Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Jarząb Katarzyna - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Jarząbek Grażyna - NW / K POL Warszawa Avocado Welleness

Zapłacone

Jasiul Mariola - C 5,43km / K ekstra D
POL Legionowo

Zapłacone

Jasiul Urszula - C 5,43km / K ekstra D
POL Legionowo

Zapłacone

Jaskolska Kama - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa Lana running

Zapłacone

Jaskólska Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa Lania Running

Zapłacone

Jaskuła Aleksandra - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Jaskuła Aneta - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Jaskuła Robert - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Jastrzewska Sandra - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jaszczuk Mateusz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Jaworska Sylwia - NW / K POL Pruszków

Zapłacone

Jaworski Albert - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Jaworski Hubert - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Jaworski Robert - C 5,43km / M POL Nowa Iwiczna

Zapłacone

Jędrachowicz Agnieszka - C 5,43km / K Kamionek
POL Skierniewice

Zapłacone

Jedrzejewski Konrad - D 9km / M POL Warszawa JacekBiega Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Radom OSP Radom

Zapłacone

Jeżewska Angelika - C 5,43km / K POL Warszawa Puella Pump

Zapłacone

Józwik Robert - D 9km / M POL Warszawa Arsun

Zapłacone

Jurczak Agnieszka - C 5,43km / K POL Kępiny

Zapłacone

Jurczak Damian - C 5,43km / M POL Jedlińsk

Zapłacone

Jurczuk Sławomir - C 5,43km / M POL Nowa Wieś Run For Fun

Zapłacone

Jureczek Barbara - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Jurek Beata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jurkiewicz Agata - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Jurkiewicz Anita - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Jurkiewicz Magdalena - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Jurkowska Irena - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Jusiński Krystian - C 5,43km / M POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Juźwiak Elżbieta - NW / K POL Łomianki

Zapłacone

Kacprzak Kamil - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kacprzak Monika - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kaczmarek Magdalena - D 9km / K ekstra C
POL Pruszków

Zapłacone

Kaczor Renata - C 5,43km / K POL Warszawa 1970

Zapłacone

Kaczorek Robert - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kaczyńska Małgorzata - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kaczyńska Małgorzata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kaczyńska Paula - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kaczyński Krzysztof - C 5,43km / M POL Warszawa AC Kortenberg

Zapłacone

Kądziela Radosław - C 5,43km / M Kamionek
POL Marki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K Kamionek
POL Koczargi Stare

Zapłacone

Kądziołka Beata - C 5,43km / K ekstra D
POL Stalowa Wola FMW Runners

Zapłacone

Kajak-Siemaszko Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kąkol Michał - C 5,43km / M ekstra D
POL Mińsk Mazowiecki Racefighter

Zapłacone

Kalata Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kalbarczyk Beata - D 9km / K ekstra C
POL Otwock ORANGE POLSKA

Zapłacone

Kalbarczyk Izabella - D 9km / K POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

Kaleta Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa FC FANGA

Zapłacone

Kalinca Amalia - D 9km / K Kamionek
ekstra C
POL Warsaw WITC

Zapłacone

Kalinowska Małgorzata - O-run / K POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

Kalinowska Marlena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Kałaska Michał - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kamiński Jacek - NW / M POL Zakręt Sonsiedzi Team

Zapłacone

Kańciała Rafał - C 5,43km / M ekstra D
POL Wołomin

Zapłacone

Kanemoto Mika - C 5,43km / K Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Kanemoto Sachika - A 1,86km / K JPN Wedel

Zapłacone

Kanemoto Shinichi - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Kanemoto Sora - A 1,86km / K JPN Wedel

Zapłacone

Kaniewska Emilia - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kaniowska Aleksandra - C 5,43km / K POL Końskie

Zapłacone

Kaniuk Karolina - C 5,43km / K POL Łochów

Zapłacone

Kaprykowski Jakub - O-run / M POL Grupa

Zapłacone

Karamon Jagoda - O-run / K POL Warszawa Biegam

Zapłacone

Karamon Oliwia - O-run / K POL Warszawa Biegam

Zapłacone

Karasawa Taichi - A 1,86km / M JPN Wedel

Zapłacone

Karasiewicz Katarzyna - D 9km / K Kamionek
POL Kuligów

Zapłacone

Karasińska Katarzyna - C 5,43km / K POL Końskie Szkolny Klub Biegacza Maraton Team Końskie

Zapłacone

Karaszewski Grzegorz - D 9km / M ekstra C
POL Legionowo

Zapłacone

Karczewski Jacek - D 9km / M POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-Wa

Zapłacone

Karczewski Wiktor - D 9km / M ekstra C
POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

Karłowicz Anna - C 5,43km / K POL Warszawa Partia Wolnych Biegaczy

Zapłacone

Karolak Jolanta - D 9km / K ekstra C
POL Piaseczno

Zapłacone

Karolak Karol - C 5,43km / M POL Łazy M.I.L.A.

Zapłacone

Karolak Monika - C 5,43km / K POL Łazy M.I.L.A.

Zapłacone

Karwowski Jacek - C 5,43km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kasierska Ewa Katarzyna - D 9km / K ekstra C
POL Poznań WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

Kaska Krzysztof - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Kawa-Zięba Paulina - D 9km / K POL Rzeszów

Zapłacone

Kawalec Marcin - NW / M Kamionek
POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

Kawka Sławomir - D 9km / M Kamionek
POL Nieporęt

Zapłacone

Kaźmierczak Hania - D 9km / K POL Warszawa Kaziki Sportowelove

Zapłacone

Kaźmierczak Patryk - D 9km / M POL Warszawa Robotnicze Stowarzyszenie Wychowania Fizycznego „Jutrznia”

Zapłacone

Kazubek Michał - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

Kędra Rafał - D 9km / M POL Janów Lubelski

Zapłacone

Kędziora Monika - D 9km / K POL Łochów No Limit-Łochowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Kerner Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

Khakimava Viktoria - D 9km / K POL Warszawa Warsaw International Triathlon Club WITC

Zapłacone

Kieliszczyk Grzegorz - C 5,43km / M POL Duchnów

Zapłacone

Kiełbasiński Michał - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa 1987

Zapłacone

Kiljan Karolina - C 5,43km / K POL Piaseczno

Zapłacone

Kilkowska Joanna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kilkowski Jarosław - D 9km / M POL Toruń

Zapłacone

Kirkiewicz Kacper - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kisielewicz Bożena - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa Gang Endorfin

Zapłacone

Kisielewicz Franek - O-run / M POL Warszawa Gang Endorfin

Zapłacone

Kiszkis Elżbieta - O-run / K POL Warszawa HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

Kleczewski Piotr - A 1,86km / M POL Warszawa UKS KUSY

Zapłacone

Klimas Anna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Klimas Natalka - B 250m / K POL Warszawa SP 375

Zapłacone

Klucinski Leszek - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Kluf Zdzisław - D 9km / M POL Bełchatów Amator

Zapłacone

Klukowski Marcin - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Klusek Jolanta - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Kłos Agata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kłos Elżbieta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kłos Zbyszek - C 5,43km / M POL Piastów Tak Sobie Biegam-Piastów

Zapłacone

Kmiecik Arkadiusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Fundacja Morsy Wołomin - Kobyłka

Zapłacone

Kmiecik Justyna - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kmiecik Marcin - C 5,43km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Knychas Darek - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Pzu Sport Team

Zapłacone

Kochanowska Monika - D 9km / K POL Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór

Zapłacone

Kochanowski Sebastian - D 9km / M ekstra C
POL Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór

Zapłacone

Kokoszka Karolina - C 5,43km / K POL Łochów

Zapłacone

Kokotajlo Emilia - C 5,43km / K POL Blonie

Zapłacone

Kolano-Wysokińska Monika - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kolasa Andrzej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

Kolasa Barbara - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

Kolosko Agnieszka - D 9km / K POL Warszawa Pani

Zapłacone

Kołacz Karina - D 9km / K ekstra C
POL Machnatka

Zapłacone

Kołtan Krzysztof - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kołtunowicz Igor - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kołudzki Maciek - D 9km / M POL Józefów

Zapłacone

Komarnicki Kamil - D 9km / M POL Warszawa Sam Się Turlam

Zapłacone

Komorowska Małgorzata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Konarski Maciej - O-run / M POL Podkowa Leśna Mielony Chrupek

Zapłacone

Konat Sebastian - C 5,43km / M POL Kielce Faithless MC

Zapłacone

Kondej Marcin - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kondracka-Meyer Izabela - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Konik Alicja - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kopczyńska Judyta - C 5,43km / K POL Marki

Zapłacone

Kopeć Wojciech - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Team Kopeć

Zapłacone

Koper Agata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Koper Marek - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kopera Katarzyna - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kopytowska Anna - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Adidas runners warsaw

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Korkosz Andrzej - D 9km / M ekstra C
POL Blizne Jasińskiego Groty Team

Zapłacone

Kornacka Aleksandra - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Kornicka Aneta - NW / K POL Pruszków

Zapłacone

Kornicka Dorota - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

Kornicki Robert - NW / M POL Pruszków

Zapłacone

Korosacka Sylwia - NW / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Kościk Jakub - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Królewski Klub Biegacza

Zapłacone

Kosek Justyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kosek Paweł - C 5,43km / M POL Świeradów-Zdrój

Zapłacone

Kosmala Dariusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Kośnik Maciej - C 5,43km / M POL Ostrow Mazowiecka

Zapłacone

Kostrzembski Zbigniew - D 9km / M ekstra C
POL Zielona Góra 1977

Zapłacone

Kostrzewski Juliusz - NW / M POL Warszawa Amator

Zapłacone

Koszutska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kotarba Iwona - NW / K POL Pruszków

Zapłacone

Kotas Patrycja - C 5,43km / K POL Katowice

Zapłacone

Kotnowski Jan - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kotomska Renata - D 9km / K ekstra C
POL Aleksandrówka

Zapłacone

Kotowska Weronisia - B 250m / K POL Warszawa SP nr 375

Zapłacone

Kotowski Paweł - A 1,86km / M POL Warszawa SP nr 375

Zapłacone

Kowalczyk Bogdan - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Kowalczyk Klaudia - C 5,43km / K POL Radom Team ZabieganeDni

Zapłacone

Kowalczyk Magdalena - NW / K Kamionek
POL Sokołów Podlaski

Zapłacone

Kowalczyk Piotr - O-run / M POL Pruszków Cień wiatru

Zapłacone

Kowalska Anita - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kowalska Joanna - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Kowalska Kasia - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

Kowalska Olga - D 9km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kowalska Zosia - B 250m / K POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

Kowalski Andrzej - C 5,43km / M POL Sochaczew

Zapłacone

Kowalski Artur - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa TVP Sport

Zapłacone

Kowalski Grzegorz - D 9km / M ekstra C
POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

Kowalski Hubert - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kowaslki Jakub - D 9km / M ekstra C
POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kozłowicz Antonina - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kozłowicz Paulina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kozłowska Patrycja - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kozłowski Marek - D 9km / M Kamionek
ekstra C
POL Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Kozłowski Patryk - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Kozłowski Witold - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa Warszawa-Bemowo

Zapłacone

Kraińska Karolina - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Krajczewski Jan - D 9km / M POL Warszawa Impuls Warszawa

Zapłacone

Krajewska Aleksandra - D 9km / K POL Łomianki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Warszawa Markowi Biegacze

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Dziekanow Polski

Zapłacone

Krasuska-Błachnio Ewa - C 5,43km / K POL Siedlce TSC/Yulo

Zapłacone

Krawczyk Jadwiga - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Krawczyk Wojciech - D 9km / M POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Krejckant Marcin - D 9km / M POL Ząbki

Zapłacone

Krochmalska Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa Krochmale

Zapłacone

Krochmalski Ignacy - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Król Adam - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Król Agnieszka - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Król Anna - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Król Maciej - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Król Michał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Król Paweł - D 9km / M POL Zalesie Górne

Zapłacone

Król Ryszard - C 5,43km / M POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

Królak Dariusz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Królak Paweł - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Królicki Konrad - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa AXA Running Team

Zapłacone

Królikowska Agata - D 9km / K POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

Królikowska Emilia - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Krupiniewicz Antoni - C 5,43km / M POL Legionowo SKORPION

Zapłacone

Krupowicz Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa Adidas Runners warsaw

Zapłacone

Krut Michał - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Krzeczewski Jacek - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Krzysiak Anna - D 9km / K POL Owczarnia

Zapłacone

Krzysztoszek Maciej - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Krzywiec Przemysław - D 9km / M POL Falenty

Zapłacone

Krzyżewski Maciej - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Krzyżewski Szymon - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Krzyziński Paweł - D 9km / M POL Siedlce Dzikie Grubasy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / M POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Księżopolska Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kubel Antoni - B 250m / M POL Warszawa Klub Findusa

Zapłacone

Kubel Kinga - B 250m / K POL Warszawa Klub Findusa

Zapłacone

Kubel Mateusz - C 5,43km / M POL Warszawa Klub Findusa

Zapłacone

Kubicki Adam - C 5,43km / M POL Busko-Zdrój Insignis TFI

Zapłacone

Kubielska Joanna - D 9km / K POL Warszawa Deloitte Adventure Team

Zapłacone

Kucharska Aleksandra - D 9km / K POL Warszawa Three Paws Club

Zapłacone

Kucharski Błażej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Three Paws Club

Zapłacone

Kuchta Aleksander - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kuchta Piotr - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Kucińska Monika - D 9km / K POL Pruszków

Zapłacone

Kuciński Łukasz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Kudła Renata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kudzia Katarzyna - D 9km / K POL Warszawa Bractwo biegowe BGK

Zapłacone

Kulczycki Jan - C 5,43km / M POL Gdańsk

Zapłacone

Kulesza Agnieszka - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Trucht Tarchomin Team

Zapłacone

Kulesza Damian - C 5,43km / M POL Warszawa Reebok Run Crew

Zapłacone

Kulesza Kuba - C 5,43km / M POL Wyszków

Zapłacone

Kuliński Sławek - O-run / M POL Warszawa forBET Runners

Zapłacone

Kuliszewski Maciej - D 9km / M POL Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Kułaj Wadim - O-run / M POL Poaseczno

Zapłacone

Kumala Sebastian - D 9km / M ekstra C
POL Chrzanów

Zapłacone

Kunka Piotr - D 9km / M ekstra C
POL Jakubów Team ZabieganeDni

Zapłacone

Kurdynowska Marlena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kurek Krzysztof - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Kurkowski Jaroslaw - D 9km / M ekstra C
POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

Kurkus Aleksander - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Dogoń Grodzisk Mazowiecki / adidas runners warsaw

Zapłacone

Kurzawa Slawomir - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa T-Mobile Sport Team

Zapłacone

Kusy Marcin - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Kusy Roksana - O-run / K POL Warszawa Syrenka

Zapłacone

Kusz Vel Sobczuk Aleksandra - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Kutyła Anna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kwapisiewicz Sylwia - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kwaśna Anna - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Kwaśna Małgorzata - NW / K POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

Kwaśna Małgorzata - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Kwaśny Maciej - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

Kwaśny Tomasz - NW / M POL Borki CHODZĘ Z SERcEM

Zapłacone

Kwaśny Wojciech - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Kwiatkowska Maja - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Kwiatkowska Maja - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Kwiatkowski Aleksander - C 5,43km / M POL Łowicz PCC, IPA KATOWICE VI

Zapłacone

Kwiatkowski Michał - C 5,43km / M POL Górakalwaria

Zapłacone

Kyoi Takamasa - A 1,86km / M JPN Wedel

Zapłacone

Kyoi Yasumasa - C 5,43km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Kyoi Yukimasa - A 1,86km / M JPN Wedel

Zapłacone

La Mani Ola - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

La Mani Ola - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Lach Adrian - C 5,43km / M POL Warszawa TRICLUB

Zapłacone

Lach Marta - C 5,43km / K POL Warszawa Slow Jogging Warszawa

Zapłacone

Lachowski Karol - C 5,43km / M POL Warszawa Aegon Run

Zapłacone

Lamparska Patrycja - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Lamparski Łukasz - O-run / M POL Warszawa Axa running team

Zapłacone

Lamparski Robert - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Laskowska Marta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Laskowski Kamil - C 5,43km / M POL Hucisko

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K ekstra C
POL Lublin

Zapłacone

Laszuk Hubert - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Laszuk Liliana - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Lech Paweł - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa Pragi Płd

Zapłacone

Lenartowicz Ewelina - C 5,43km / K POL Pruszków Run and fun

Zapłacone

Lengiewicz Jakub - D 9km / M POL Warszawa Otk Rzeźnik

Zapłacone

Lengiewicz Tomasz - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Leonarska Małgorzata - D 9km / K POL Warszawa 1987

Zapłacone

Lesiak Kamil - D 9km / M POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Leśniak Urszula - D 9km / K POL Warszawa TriWawa

Zapłacone

Leśniewicz Danuta - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa MinionsSpeedTeam

Zapłacone

Leszczyńska Kamila - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Leszczyński Paweł - C 5,43km / M POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

Lewandowska Agnieszka - D 9km / K POL Legionowo Rossbiegani

Zapłacone

Lewandowski Bartosz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Lewandowski Marcin - D 9km / M POL Kobyłka Forma Team

Zapłacone

Lewandowski Mariusz - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Lewińska Agata - D 9km / K ekstra C
POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem przez Polskę

Zapłacone

Lewiński Krzysztof - D 9km / M ekstra C
POL Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem przez Polskę

Zapłacone

Lichucka Katarzyna - NW / K POL Pruszków

Zapłacone

Lipińska Joanna - C 5,43km / K ekstra D
POL Kazuń Polski RozbiegaMy Nowy Dwór

Zapłacone

Lipko Adam - C 5,43km / M POL Sławatycze Dzik Sławatycze

Zapłacone

Lis Kamil - O-run / M POL Radwanków Szlachecki

Zapłacone

Listwon Konrad - C 5,43km / M Kamionek
POL Błonie

Zapłacone

Lityńska Małgorzata - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa TeamZabieganeDni

Zapłacone

Lukstaedt Marta Paulina - NW / K POL Ożarów Mazowiecki Grupa Wilki

Zapłacone

Łabędzki Piotr - C 5,43km / M POL Piaseczno

Zapłacone

Łabudziński Radosław - C 5,43km / M POL Warszawa Słupcza

Zapłacone

Łącka Ilona - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa Białołęka jest kobietą

Zapłacone

Łapińska Edyta - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa Parkrun Warszawa Praga

Zapłacone

Łapiński Marcin - O-run / M POL Serock Motointegrator Running Team

Zapłacone

Ławnicka Krystyna - NW / K POL Grójec

Zapłacone

Łazur Rafał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Łobejko Dorota - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Łowczak Jacek - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Łucak Marzena - D 9km / K ekstra C
POL Budziska CST

Zapłacone

Łucak Piotr - D 9km / M ekstra C
POL Budziska

Zapłacone

Łuczak Małgorzata - D 9km / K POL Warszawa Runnersi ze Skarbka

Zapłacone

Łuczyński Cyryl - A 1,86km / M POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Łukasiewicz Robert - C 5,43km / M POL Warszawa KOKOSZKA36TEAM

Zapłacone

Łukaszewska Anna - C 5,43km / K POL Warszawa DAMS TEAM

Zapłacone

Łuniewska Anna - NW / K POL Warszawa NW Warszawa Wawer

Zapłacone

Machnikowski Paweł - D 9km / M POL Warszawa Saska Squad

Zapłacone

Maciejowicz Michał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Macuba Edyta - C 5,43km / K POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Macugowski Adam - D 9km / M Kamionek
POL Ząbki. Wedel

Zapłacone

Macugowski Adam - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Macugowski Mariusz - D 9km / M POL Mława KB TKKF Promyk Ciechanów

Zapłacone

Macugowski Wojciech - B 250m / M POL Wedel

Zapłacone

Macura Anna - C 5,43km / K POL Ząbki

Zapłacone

Magnuska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Magnuski Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Magot Tomasz - D 9km / M POL Piaseczno

Zapłacone

Maj Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Majchrzak Sławomir - D 9km / M POL Starachowice Uczniowski Klub Sportowy Tychów Stary

Zapłacone

Majchrzyk Anieszka - NW / K Kamionek
POL Okuniew SonSiedzi Team

Zapłacone

Majer Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa Trener24h

Zapłacone

Makarowski Paweł - C 5,43km / M ekstra D
POL Białystok RUNtravelFUN

Zapłacone

Makolski Martin - D 9km / M DEU Hanau

Zapłacone

Makowski Mariusz - C 5,43km / M POL Błonie

Zapłacone

Maks Katarzyna - C 5,43km / K POL Milanówek

Zapłacone

Malczewski Hubert - D 9km / M POL Czyżówka MOCZYMORDKI

Zapłacone

Malecka Karolina - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Malicki Kamil - D 9km / M ekstra C
POL Sochaczew

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / K POL Piaseczno

Zapłacone

Malinowska Katarzyna - C 5,43km / K Kamionek
POL Jaroszowa Wola

Zapłacone

Malinowska Magdalena - D 9km / K Kamionek
POL Jabłonna

Zapłacone

Malinowski Andrzej - C 5,43km / M Kamionek
POL Jaroszowa Wola Metro Warszawskie

Zapłacone

Malinowski Mariusz - D 9km / M POL Warszawa Biegam Na Tarchominie

Zapłacone

Maliszewski Marek - D 9km / M POL Łomianki Frajda Tennis Club

Zapłacone

Małecka Aniela - B 250m / K POL Warszawa TeamZabieganeDni

Zapłacone

Małek Hanna - D 9km / K POL Warszawa Husaria Race Team

Zapłacone

Małkowska Katarzyna - C 5,43km / K POL Pruszkow

Zapłacone

Mańka-Wizor Dagmara - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa AKS Polonia Warszawa

Zapłacone

Manowska-Cepak Katarzyna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Manowski Andrzej - D 9km / M POL Warszawa DENTSU AEGIS RUNNERS

Zapłacone

Marciniak Klaudia - C 5,43km / K POL Gręboszów

Zapłacone

Marciniak Krzysiek - C 5,43km / M POL Płock Activeruners

Zapłacone

Marciniak Radosław - C 5,43km / M POL Płock Active Runners Płock

Zapłacone

Marciniak Szymon - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa KB Peloid

Zapłacone

Marcinkiewicz Adrianna - B 250m / K POL Wołomin

Zapłacone

Marcinkiewicz Patryk - B 250m / M POL Wołomin

Zapłacone

Marczak Przemek - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Marczyk Jerzy - NW / M POL Warszawa Face Nordic Walking Team

Zapłacone

Marek Roman - O-run / M POL Warszawa Ipn

Zapłacone

Markowska Dorota - C 5,43km / K POL Reguły Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Markowska Oktawia - O-run / K POL Malbork Ks Staszewscy

Zapłacone

Markowska Paulina - C 5,43km / K POL Końskie

Zapłacone

Maron Agnieszka - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack Team

Zapłacone

Maron Jacek - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - A 1,86km / M POL Janów

Zapłacone

Marszałek Jerzy - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - A 1,86km / M POL Janów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - A 1,86km / M POL Janów

Zapłacone

Martyniuk Renata - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Maruszewska Kinga - C 5,43km / K POL Brwilno Active Runners Płock

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / M POL Brwilno Active Runners Płock

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Brwilno Active Runnsers Płock

Zapłacone

Mateńka Piotr - D 9km / M POL Warszawa FC FANGA

Zapłacone

Matlachowska Natalia - C 5,43km / K POL Mysłowice

Zapłacone

Matsuoka Shigetomo - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Matsuyama Haruto - B 250m / M JPN Wedel

Zapłacone

Matsuyama Ikuto - B 250m / M JPN Wedel

Zapłacone

Matsuyama Kenichi - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Matuszewski Paweł - C 5,43km / M POL Nowy Dwór Mazowiecki

Zapłacone

Matyjasik Ilona - C 5,43km / K POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

Matys Paulina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Matyskiel Krzysztof - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Albatrosy

Zapłacone

Mazur Aleksander - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Mazur Paweł - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Mazurkiewicz Iwona - D 9km / K POL Łódź Chocolate Runners

Zapłacone

Mazurkiewicz Michał - D 9km / M POL Warszawa Wkurw_team

Zapłacone

Męczyńska Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Mędrek Dariusz - C 5,43km / M POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

Mejka Aneta - C 5,43km / K POL Warszawa RaceFighter

Zapłacone

Melska Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Mendrek Ireneusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Kancelaria Radców Prawnych IMO

Zapłacone

Miąskiewicz Amelka - B 250m / K POL Duczki

Zapłacone

Miazek Joanna - D 9km / K POL Rokiciny

Zapłacone

Michalak Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa PKO BP SA

Zapłacone

Michalec Wojciech - D 9km / M ekstra C
POL Radom BiegiemRadom!

Zapłacone

Michalska Gosia - A 1,86km / K POL Warszawa Ryk

Zapłacone

Michalska Gosia - A 1,86km / K POL Warszawa Oliwka

Zapłacone

Michalska Gosia - B 250m / K POL Warszawa Tymek S.

Zapłacone

Michalska Marta - D 9km / K POL Łódź

Zapłacone

Michalski Mariusz - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Michalski Robert - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Nocne Piłowanie Agrykoli

Zapłacone

Michałowska Barbara - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Michałowska Małgorzata - NW / K POL Gąsiorowo

Zapłacone

Michałowska Maria - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Mickiewicz Agnieszka - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Mieczkowski Mieczysław - D 9km / M ekstra C
POL Brwinów TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ

Zapłacone

Mierzejewska Olga - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Mierzejewski Jakub - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Mierzwińska Karolina - D 9km / K Kamionek
POL Wołomin

Zapłacone

Mierzyński Mateusz - D 9km / M POL Grądy

Zapłacone

Mikołajczyk Grzegorz - D 9km / M POL Białystok

Zapłacone

Mikołajczyk Maciej - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa MOCNO GROCHÓW

Zapłacone

Mikulski Damian - D 9km / M POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Milewska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Miller-Groniecka Ilona - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Miloszewski Paweł - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Mirecki Jan - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Mirecki Zbigniew - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa Parkrun Bródno

Zapłacone

Mirkowski Adrian - B 250m / M POL Radzymin Szkoła Podstawowa nr 263 w Warszawie

Zapłacone

Miśkiewicz Alex - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Miyajima Takeshi - C 5,43km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Miyazaki Itsuku - B 250m / M JPN Wedel

Zapłacone

Miyazaki Jinyu - B 250m / M JPN Wedel

Zapłacone

Miyazaki Shinsuke - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Mizerski Tomek - C 5,43km / M POL Warszawa HGR Bemowo

Zapłacone

Mochniej Bogusław - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Mochniej Maciej - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Modras Agnieszka - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Modrzejewski Dominik - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Momot Olga - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Monarcho Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Mordzon Natalia - NW / K Kamionek
POL Warszawa NK Kickteam

Zapłacone

Mościcki Zenon - D 9km / M POL Rutki

Zapłacone

Mostowski Grzegorz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Moszkowicz Eugeniusz - C 5,43km / M POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

Mrówka Kararzyna - D 9km / K POL Grodzisk Nazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

Mróz Sebastian - C 5,43km / M POL Komorów

Zapłacone

Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna - C 5,43km / K ekstra D
POL Węgrów Wkurw_team / Aktywni Węgrów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa 1991

Zapłacone

Muniak Paulina - D 9km / K POL Warszawa Mokroiwieje.pl

Zapłacone

Murawska Magdalena - C 5,43km / K POL Małkinia Górna

Zapłacone

Murawski Zbigniew - C 5,43km / M Kamionek
POL Patok Gas Riders

Zapłacone

Murmyło Marcin - D 9km / M POL Warszawa Mokroiwieje.pl

Zapłacone

Musiał Paweł - C 5,43km / M POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Myślińska Anna - D 9km / K POL Warszawa Białołęka jest Kobietą

Zapłacone

Myszewska Elżbieta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nadulska Sylwia - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa O co biega

Zapłacone

Nadulski Paweł - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Naja Joanna - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Najmark Grzegorz - NW / M Kamionek
POL Kanie RedConcept

Zapłacone

Najmark Patrycja - NW / K Kamionek
POL Kanie RedConcept

Zapłacone

Nartowski Jan - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Mort!

Zapłacone

Naskręt Mariusz - D 9km / M POL Racot

Zapłacone

Nawrat Monika - D 9km / K POL Ząbki

Zapłacone

Nawrocka-Bouffette Agnieszka - D 9km / K POL Wola Rzędzińska 1986

Zapłacone

Nawrozidis Igusia - A 1,86km / K POL Legionowo

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - A 1,86km / K POL Legionowo

Zapłacone

Nawrozidis Sławek - C 5,43km / M POL Legionowo

Zapłacone

Nenko Vikkie - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nesteruk Julita - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Niebieszczańska Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Niebylski Maciej - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Niedźwiecki Marcin - O-run / M POL Warszawa TRIWAWA

Zapłacone

Niemczyk Damian - D 9km / M POL Warszawa DREAM RUN

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B 250m / K POL Warszawa PYZA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - A 1,86km / M POL Warszawa PYZA

Zapłacone

Niewiadomski Krzysztof - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Noiszewski Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Norkowska Aleksandra - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

Nosek Jan - NW / M POL Warszawa Noski Trzy

Zapłacone

Nosek Joanna - NW / K POL Warszawa Noski Trzy

Zapłacone

Nosek Robert - NW / M POL Warszawa NOSKI TRZY

Zapłacone

Nowacka Małgorzata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nowak Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nowak Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nowak Małgorzta - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Nowakowska Paulina - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Nowakowski Czeslaw - D 9km / M POL Warszawa Klub Biegacza Goch

Zapłacone

Nowakowski Maciej Potwór - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa REMBERTÓW TEAM

Zapłacone

Nowakowski Tobiasz - C 5,43km / M ekstra D
POL Stanisławów RaceFighter

Zapłacone

Nowoczyński Piotr - D 9km / M POL Mława

Zapłacone

Nowosielski Grzegorz - D 9km / M POL Warszawa Gazeta Mieszkaniec

Zapłacone

Obłudka Adam - C 5,43km / M POL Ząbki O.R.P.P

Zapłacone

Obrębska Elżbieta - NW / K POL Płońsk NORDIC WALKING CZŁAPSKI TEAM

Zapłacone

Ochnik Krzysztof - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Ogończyk Donata - O-run / K POL Legionowo

Zapłacone

Ogonowska Marzena - C 5,43km / K POL Łochów No Limit

Zapłacone

Ogrodniczuk Józef - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M Kamionek
ekstra D
POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

Okułowicz Eliza - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Olczyk Katarzyna - C 5,43km / K POL Nowa Iwiczna PWPW

Zapłacone

Olesiński Piotr - D 9km / M POL Żyrardów Belvedere Żyrardów

Zapłacone

Olszak Agnieszka - C 5,43km / K POL Nowy Dwór Mazowiecki HUsaria Race Team

Zapłacone

Olszak Zenon - D 9km / M POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

Olszewska Dorota - NW / K POL Łomianki

Zapłacone

Olszewska Ewelina - C 5,43km / K POL Zalesie

Zapłacone

Olszewski Krzysztof - C 5,43km / M POL Zalesie

Zapłacone

Olszewski Wiktor - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Ołowska-Łapińska Joanna - O-run / K POL Milanówek

Zapłacone

Ordon Dorota - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Orlańska Maria - A 1,86km / K POL Wesoła HKT TREP

Zapłacone

Orlański-Woźniak Leon - B 250m / M POL Pruszków HKT TREP

Zapłacone

Orlański-Woźniak Patryk - A 1,86km / M POL Pruszków HKT TREP

Zapłacone

Orlicka Anetta - C 5,43km / K POL Jabłonna

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

Orzoł Sławomir - D 9km / M POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Osiński Stanisław - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa niezrzeszony

Zapłacone

Osowski Andrzej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Ostas Lidia - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Ostaszewski Marcin - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa #ZawszeGratem

Zapłacone

Ostaszewski Marek - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Ostrowski Dariusz - D 9km / M POL Legionowo

Zapłacone

Ostrowski Marcin - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Ostrowski Marcin - D 9km / M POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

Osuchowska Wioletta - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa PKOBP

Zapłacone

Owczarczk Paweł - C 5,43km / M POL Nieporęt

Zapłacone

Owczarek Aleksander - B 250m / M POL Ożarów Mazowiecki

Zapłacone

Owczarek Sylwia - O-run / K POL Ożarów Mazowiecki Husaria Race Team

Zapłacone

Padzik Krystyna - NW / K POL Cegłów

Zapłacone

Padzik Sylwia - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Paja Antonina - B 250m / K POL Nowa Pogorzel

Zapłacone

Paja Jakub - B 250m / M POL Nowa Pogorzel

Zapłacone

Pająkowska Ewa - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Palichleb Mariusz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Pałuba Monika - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pankowski Grzegorz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Kosi Mazaki Team

Zapłacone

Papierniak Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Papierz Marcin - C 5,43km / M Kamionek
POL Łódź

Zapłacone

Paprocka Ewa - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Paprocka Mariola - C 5,43km / K POL Dębe Wielkie RaceFigter GOSiR Dębe Wlk.

Zapłacone

Paprocka Natalia - B 250m / K POL Dębe Wielkie

Zapłacone

Paprocki Jakub - A 1,86km / M POL Dębe Wielkie

Zapłacone

Paprocki Oliwier - A 1,86km / M POL Dębe Wielkie

Zapłacone

Paprotna Agnieszka - NW / K POL Częstochowa Viking Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

Paradowski Jakub - O-run / M POL Warszawa Geocaching Warszawa

Zapłacone

Paraszka Łukasz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa MinionsSpeedTeam

Zapłacone

Partyka Justyna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pasennik Michal - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Pasierbiński Piotr - D 9km / M ekstra C
POL Pruszków WTP

Zapłacone

Pasternak Anna - C 5,43km / K POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Paszek Krystyna - D 9km / K POL Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Pawelczyk Jarosław - D 9km / M POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

Pawelczyk Piotr - A 1,86km / M POL Warszawa Biegam na Tarchominie

Zapłacone

Pawelec Krystyna - D 9km / K POL Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki

Zapłacone

Pawełas Marta - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Pomijalni

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Pawlak Piotr - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Pawlak Rafał - D 9km / M ekstra C
POL Soboklęszcz

Zapłacone

Pawlikiewicz Anna - O-run / K POL Ostrowiec Świętokrzyski AXA Running Team

Zapłacone

Pawłowicz Aleksander - C 5,43km / M POL Warszawa Pawłowicz_ocr_team

Zapłacone

Pawłowska Katarzyna - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Pawłowska Paulina - C 5,43km / K ekstra D
POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

Paździor Katarzyna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Paziewski Andrzej - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa DWOT

Zapłacone

Pędzisz Agnieszka - NW / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Pekacka Weronika - NW / K POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

Pękacki Krzysztof - NW / M Kamionek
POL Okuniew SonSiedzi Team

Zapłacone

Pekrul Edyta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pera Adrian - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Perzyna Rafał - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Piątek Bogdan - D 9km / M ekstra C
POL Zielonka LECHICI Zielonka

Zapłacone

Pieczek Aleksandra - C 5,43km / K POL Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie

Zapłacone

Pieczerak Marta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Piekarski Jacek - D 9km / M ekstra C
POL Brwinów Kiedy zakwitnie agawa?

Zapłacone

Piekarski Paweł - D 9km / M POL Legionowo Bravehearts

Zapłacone

Pielak Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa Run a lot

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pieprzowski Marcin - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Pietrzak Agnieszka - D 9km / K ekstra C
POL Pruszków

Zapłacone

Pietrzak Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pietrzyk Jarosław - O-run / M POL Częstochowa JEST LEPIEJ RUN TEAM

Zapłacone

Pietuszko Ewa - D 9km / K POL Warszawa Biegnij z ProService

Zapłacone

Piguła Krzysztof - NW / M POL Łódź

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pilarska Katarzyna - C 5,43km / K POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Pilarska Monika - D 9km / K POL Cisie

Zapłacone

Pios Julian - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Pios Marcin - C 5,43km / M POL Warszawa Adidas Runners

Zapłacone

Pios Ola - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Piotrowska Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Piotrowska-Krzak Elżbieta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Piotrowski Jan - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

Piotrowski Paweł - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Piskorska Agnieszka - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa WARSAW RUN CLUB

Zapłacone

Piskorz Małgorzata - C 5,43km / K POL Pruszków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Pituła Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Pituła Jarosław - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Piwnicki Mateusz - D 9km / M POL Warka

Zapłacone

Plewa Dorota - C 5,43km / K POL Warszawa 1963

Zapłacone

Pluszka Adam - D 9km / M POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

Pluta Ireneusz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Płuciennik Joanna - NW / K POL Pruszków NW Człapski Team

Zapłacone

Płuciennik Marcin - NW / M POL Pruszków NW Człapski Team

Zapłacone

Pniewski Maciej - D 9km / M POL Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team

Zapłacone

Pociecha Karolina - D 9km / K POL Warszawa Aperol Team

Zapłacone

Pociecha Lena - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Pociecha Maja - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Pociecha Nina - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Podgórska Dagmara - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Podgórski Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Polak Michał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Polańczyk Paulina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Polińska Anna - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa Vege Runners

Zapłacone

Politowska Marzenna - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Polkowska Katarzyna - NW / K POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Polkowska Mika Ewelina - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Półchłopek Monika - O-run / K POL Świerklaniec

Zapłacone

Pomiński Romuald - C 5,43km / M POL Wyszków Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka

Zapłacone

Popławski Marcin - C 5,43km / M ekstra D
POL Halinów

Zapłacone

Popowski Jarosław - D 9km / M POL Warszawa UNTS Warszawa

Zapłacone

Porodzyńska Anna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Porowska Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Poss Marcin - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Potrzebowski Dominik - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Prachnio Sebastian - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Prorok Małgosia - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Prugar-Fukowska Paulina - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Dream run

Zapłacone

Przepiórka Michał - D 9km / M POL Żabieniec

Zapłacone

Przyborek Mateusz - C 5,43km / M POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

Przybylak Wanda - C 5,43km / K POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Przybył Kamil - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Przybyła Krzysztof - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa KU AZS WAT Warszawa

Zapłacone

Przybysz Agata - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Przybysz Agnieszka - C 5,43km / K POL Lębork Przybysz team

Zapłacone

Przybysz Andrzej - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Przybysz Kaja - B 250m / K POL Lębork Przybysz Team

Zapłacone

Przybysz Katarzyna - C 5,43km / K POL Nowy Pilczyn Przybysz team

Zapłacone

Przybysz Marcin - O-run / M POL Górzno Przybysz team

Zapłacone

Przybysz Rafał - O-run / M POL Lębork Przybysz team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa PYZA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B 250m / M POL Warszawa PYZA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / M POL Warszawa PYZA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - A 1,86km / M POL Warszawa PYZA

Zapłacone

Rąbalski Marcin - D 9km / M POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Raciborska Natalia - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Raciborski Dawid - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Raczkowska Dorota - D 9km / K POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Radek Tomasz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Radkiewicz Martyna - C 5,43km / K POL Żyrardów

Zapłacone

Radomski Marcin - NW / M POL Płock Biegam W Sfetsze

Zapłacone

Radonska Kamila - C 5,43km / K Kamionek
ekstra D
POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Radowiecka Kinga - NW / K Kamionek
POL Warszawa NK KickTeam

Zapłacone

Raducka Mirella - C 5,43km / K POL Warszawa BBKTS

Zapłacone

Radwanek Rafał - O-run / M POL Brzezie Husaria Race Team

Zapłacone

Rajchenbach Robert - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa Lipiec Running Team

Zapłacone

Rapczyński Witold - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Raszewski Piotr - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Ratyńska Olga - D 9km / K ekstra C
POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Rdzonek Dariusz - D 9km / M POL Legionowo

Zapłacone

Ręczkowska Julia - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Ręczkowska Maria - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Redek Sylwia - D 9km / K Kamionek
POL Wiązowna Team ZabieganeDni

Zapłacone

Redes Paulina - C 5,43km / K POL Skierniewice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Rejzmund Jagoda - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Rejzmund Roza - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Rewera Robert - D 9km / M POL Warszawa Pko Bank Polski

Zapłacone

Robak Wojciech - O-run / M POL Warszawa DG RSZ

Zapłacone

Robiński Wojciech - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Rochalska Anna - C 5,43km / K POL Warszawa Rebellion of free runners

Zapłacone

Rogowski Marcin - C 5,43km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Roik Tomasz - D 9km / M POL Szczucin biegam dla barbary

Zapłacone

Rolewska Magdalena - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Romańczyk Iwona - C 5,43km / K POL Warszawa LOréal Running Team - Run 4 Fun

Zapłacone

Romanowska Anastazja - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Romanowska Gabriela - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Romanowska Magdalena - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Romanowski Emil - A 1,86km / M POL Warszawa SP209

Zapłacone

Romanowski Filip - A 1,86km / M POL Warszawa SP209

Zapłacone

Romanowski Kamil - C 5,43km / M POL Marki Wysportowani Racing Team

Zapłacone

Romanowski Pawel - C 5,43km / M POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

Romero Juan - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa WITC

Zapłacone

Rosinski Krzysztof - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Roślik Kacper - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Rosłonowski Kamil - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Rostek Andrzej - C 5,43km / M POL Marki Markowi Biegacze

Zapłacone

Roszak Waldemar - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa Biegam na Zielonej Białołęce

Zapłacone

Różańska Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Rozwadowski Paweł - D 9km / M ekstra C
POL Brwinów

Zapłacone

Różycki Konrad - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Biegnij z Proservice

Zapłacone

Rudnik Paulina - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Rudo Jakub - D 9km / M ekstra C
POL Łochów Pgb Sportowa Paczka/No Limit -Łochowska Grupa Biegowa

Zapłacone

Runo Agnieszka - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Runo Aleksandra - C 5,43km / K Kamionek
Wedel

Zapłacone

Rupiewicz Jarosław - D 9km / M POL Warszawa runjarorun.com

Zapłacone

Ruś Magdalena - C 5,43km / K POL Piotrków Trybunalski

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Rusztecki Rafał - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa TasmanianDevil

Zapłacone

Ruta Damian - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa NikeRunning Team

Zapłacone

Rutkowski Michał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Rybacka Joanna - C 5,43km / K POL Józefosław ActionTwins

Zapłacone

Rybacki Wojciech - C 5,43km / M POL Warszaww Drużyna Złego

Zapłacone

Rybkowska Iwona - NW / K POL Pruszków RYBKI

Zapłacone

Rybkowski Grzegorz - O-run / M POL Pruszków

Zapłacone

Rydz Adrian - C 5,43km / M POL Wola Łaszewska Doczłapię do mety

Zapłacone

Rytel Rafał - D 9km / M POL Warszawa Zarząd

Zapłacone

Rzepecki Tomasz - C 5,43km / M POL Warszawa Biegnij z Proservice Finteco

Zapłacone

Saczko Adam - C 5,43km / M POL Warszawa KarMa Run

Zapłacone

Sadowska Barbara - C 5,43km / K POL Hajnówka Hajnówka Biega

Zapłacone

Sadren Robert - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Sajewska Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Sajnóg Elżbieta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Salek Radoslaw - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Samoć Barbara - C 5,43km / K POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

Sanikowska Urszula - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Sanikowski Piotr - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Sankowska Beata - NW / K POL Warszawa Avocado Wellness Club

Zapłacone

Sapiecha Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Sas Aldona - D 9km / K POL Piastów Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Sasin Andrzej - C 5,43km / M ekstra D
POL Wołomin Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Sawczuk Marta - O-run / K POL Łosice SGGW Runners

Zapłacone

Sawicki Grzegorz - D 9km / M POL Legionowo 12tri.pl

Zapłacone

Sawoń Beata - C 5,43km / K POL Marki Marecki Klub Kobiet z Pasją

Zapłacone

Schiller Monika - O-run / K POL Warszawa Slow Jogging Białołęka

Zapłacone

Schindler Żaneta - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Sędek Sylwia - C 5,43km / K POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Sęk Marcin - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Sekścińska Magda - D 9km / K POL Łomża KS Łomżanie

Zapłacone

Seredyn Aldona - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Shikama Makiko - C 5,43km / K Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Shikama Yasuhito - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Siczek Mikołaj - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Sidwiński Marcin - C 5,43km / M POL Warszawa Anmar

Zapłacone

Siedlaczek Zbigniew - D 9km / M ekstra C
POL Lublin Sklep Biegacz Lubin Team

Zapłacone

Siegieda Michał - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Sielawa Beata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Sielicki Maksymilian - C 5,43km / M POL Warszawa Biegnij z Proservice

Zapłacone

Siemaszko Michał - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Siemińska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa SAN WARSZAWA

Zapłacone

Siemiński Sławomir - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Sieradzan Grzegorz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Sierecka Dorota - C 5,43km / K POL Żelechów Team ZabieganeDni

Zapłacone

Siewiera Łuaksz - D 9km / M POL Łódź Choko Loco

Zapłacone

Sikora Mateusz - D 9km / M POL Warszawa TEAM DZIK

Zapłacone

Siniarska Paulina - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Sitek Arkadiusz - D 9km / M ekstra C
POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Siwek Mariola - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Skaba Filip - A 1,86km / M POL Bialobrzegi

Zapłacone

Skaba Sebastian - C 5,43km / M Kamionek
ekstra D
POL Białobrzegi HWT

Zapłacone

Skarżyński Adam - D 9km / M POL Warszawa Grupa Biegowa UM W-wa

Zapłacone

Skiba Paweł - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Skiba Rafał - C 5,43km / M POL Warszawa Bank Gospodarstwa Krajowego

Zapłacone

Składanowska Beata - D 9km / K POL Małkinia

Zapłacone

Skóra Krzysztof - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Skorzybut Anita - NW / K POL Jabłonna Ferajna Nordica Jabłonna

Zapłacone

Skowrońska Ewa - C 5,43km / K POL Kępiny

Zapłacone

Skowroński Wojciech - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa Santander Runners Team

Zapłacone

Skrodzki Piotr - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Pędzące Leniwce

Zapłacone

Skrzeszewski Sebastian - O-run / M POL Skierniewice Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

Skrzypek Robert - D 9km / M ekstra C
POL Piaseczno Biegnij z Proservice

Zapłacone

Skwiecińska Agnieszka - C 5,43km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Slesicka Maria - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Sliwinska Aleksandra - D 9km / K POL Kosakowo M+CC

Zapłacone

Słomczyńska Małgorzata - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Słomka Mateusz - D 9km / M ekstra C
POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

Słupecki Kamil - C 5,43km / M POL Legionowo

Zapłacone

Smoczyk Mirosława - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Smogorzewska Marta - D 9km / K POL Warszawa wkurw_team

Zapłacone

Smogorzewski Michał - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Smoliński Rafał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Smuga Łukasz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Cswląd Poznań

Zapłacone

Sobczak Anna - D 9km / K POL Nowa Iwiczna M.I.L.A

Zapłacone

Sobczak Bogusław - D 9km / M POL Iwiczna M.I.L.A.

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Nowa Iwiczna M.I.L.A

Zapłacone

Sobczuk Helena - B 250m / K POL Warszawa Gazeta Mieszkaniec

Zapłacone

Sobczyński Paweł - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Sobiech Łukasz - C 5,43km / M POL Warszawa Bank Gospodarstwa Krajowego

Zapłacone

Sobota Artur - D 9km / M Kamionek
POL Warszawa decoarty.pl

Zapłacone

Socha Dominika - D 9km / K POL Nowy Dwór Mazowiecki Bestie OCR Legionowo

Zapłacone

Socha Marcin - C 5,43km / M POL Aleksandria

Zapłacone

Sochocki Dariusz - O-run / M POL Legionowo

Zapłacone

Sójka Paweł - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Sokołowski Dariusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Azs Warszawa

Zapłacone

Sokołowski Mateusz - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa ZŁODZIEJE I PIJACY

Zapłacone

Soliwoda Mirosław - C 5,43km / M ekstra D
POL Głogów

Zapłacone

Sołdecka Anna - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Sosnówka Magdalena - D 9km / K POL Wrocław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa IESE Running Team

Zapłacone

Stachelek Karolina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Stachera Sylwester - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa Warszawa Wola

Zapłacone

Stańczak Justyna - C 5,43km / K POL Bieniewice Centrum Kettlebell Bemowo

Zapłacone

Stańczyk Krzysztof - NW / M POL Warszawa KB V-MAX Adamów

Zapłacone

Stangenberg Paweł - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Stanicka Sylwia - C 5,43km / K POL Duczki Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Stanicki Miłosz - B 250m / M POL Duczki

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M Kamionek
ekstra D
POL Warszawa Legion Warszawa

Zapłacone

Stankiewicz Joanna - C 5,43km / K ekstra D
POL Warszawa ZŁODZIEJE I PIJACY

Zapłacone

Starega Paulina - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Staruch Andrzej - C 5,43km / M POL Dębe Wielkie

Zapłacone

Stawicka Jadwiga - C 5,43km / K POL Konstancin-Jeziorna Park Zdrojowy Konstancin

Zapłacone

Stawska Natalia - B 250m / K POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Stawski Michał - B 250m / M POL Warszawa Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

Steć Adrianna - C 5,43km / K POL Warszawa Adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Steenkamp Pepin - C 5,43km / HOL Warszawa

Zapłacone

Stefaniuk Tomasz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Stefańska Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Stefański Jacek - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Stempel Tomasz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Marysin Wawerski Biega

Zapłacone

Stępniak Paweł - D 9km / M POL Paprotnia

Zapłacone

Stępniewski Tomasz - D 9km / M POL Warszawa Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Strachocka Anna - C 5,43km / K POL Warszawa Grupa Biegowa Um W-Wa

Zapłacone

Stragiewska Eliza - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Straszak Piotr - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Stronkowski Jacek - C 5,43km / M POL Siedlce

Zapłacone

Stryjek Daniel - D 9km / M POL Ostrówek Grupa biegowa No Limit Łochów

Zapłacone

Strzeszewska Edyta - C 5,43km / K POL Ostrów Mazowiecka

Zapłacone

Studniarek Barbara - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Studzińska Emilia - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Stykowska Beata - C 5,43km / K POL Warszawa Tarchośfiry

Zapłacone

Suchodolski Wiesław - NW / M POL Ciechanów NW CIECHANÓW

Zapłacone

Sucholewski Damian - D 9km / M POL Warszawa Kondycja

Zapłacone

Suder Marek - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Suduł Joanna - C 5,43km / K ekstra D
POL Węgrów Aktywni Węgrów

Zapłacone

Sujka Rafał - O-run / M POL Warszawa Bravehearts Legionowo

Zapłacone

Suszyna Tomasz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Suwald Andrzej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa JacekBiega Tunning Team

Zapłacone

Świątecka Michalina - B 250m / K POL Warszawa Szkoła podstawowa 373

Zapłacone

Świderska-Tyszka Ela - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Święcicka Justyna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Świerczyński Norbert - C 5,43km / M POL Dębe Wielkie RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.

Zapłacone

Swierzynski Tomasz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Świętochowski Marcin - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Syc Alicja - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Sypniewski Tomek - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Emo Oi!

Zapłacone

Syrocki Wojciech - D 9km / M POL Warszawa Powstanie Warszawskie ZGR Radosław

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Ulaski Sramirowskie

Zapłacone

Szafaryn Mariusz - D 9km / M ekstra C
POL Ostrołęka Morsy Ostrołęka

Zapłacone

Szajkowska Maja - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szala Ola - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szczechowicz Patrycja - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szczepaniak Artur - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Kb Czesio Biega

Zapłacone

Szczepaniuk Krzysztof - A 1,86km / M POL Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Szczepaniuk Mirosław - C 5,43km / M ekstra D
POL Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Szczepaniuk Monika - C 5,43km / K ekstra D
POL Mińsk Mazowiecki Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Szczepankowska Monika - C 5,43km / K POL Mińsk Mazowiecki 23.BLT

Zapłacone

Szczerbicki Rafał - D 9km / M POL Warszawa FMW Runners

Zapłacone

Szczęsny Witold - C 5,43km / M POL Piaseczno O.R.P.P. Kieł

Zapłacone

Szczygieł Michał - C 5,43km / M Kamionek
POL Strzyżów

Zapłacone

Szelachowska Felicja - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szelachowska Helena - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szelachowski Filip - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szelachowski Paweł - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szeląg Rafał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szeląg Tomasz - D 9km / M POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

Szeląg Tymoteusz - B 250m / M POL Warszawa

Zapłacone

Szelwachowski Dariusz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szerszeń Andrzej - D 9km / M Kamionek
POL Józefosław

Zapłacone

Szerszeń Małgorzata - D 9km / K POL Piaseczno Piaseczno Runing

Zapłacone

Szewczuk Irina - C 5,43km / K POL Pukiw Queens of Roads

Zapłacone

Szewczyk Adrian - D 9km / M POL Duczki Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Szewczyk Mariusz - C 5,43km / M POL Tomaszów Mazowiecki Razem Trenujemy Sport

Zapłacone

Szklarczyk Piotr - C 5,43km / M POL Kraków Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Szmyt Barbara - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Klub InO STOWARZYSZE

Zapłacone

Szolc Daga - D 9km / K ekstra C
POL Komorów

Zapłacone

Szost Sandra - C 5,43km / K POL Płock

Zapłacone

Szostakowski Jarosław - D 9km / M POL Warszawa Biegamy z Ochotą

Zapłacone

Szostek Anna - NW / K POL Siedlce NoWi Siedlce

Zapłacone

Szpakowski Konrad - D 9km / M POL Ząbki

Zapłacone

Szpanowska Magda - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szpanowski Marek - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szrejder Dorota - C 5,43km / K POL Nadarzyn

Zapłacone

Szturemska Agata - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Szturemska Magda - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Sztybor Anna - C 5,43km / K POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

Sztybor Tomasz - D 9km / M ekstra C
POL Mińsk Mazowiecki kacperkuzmiak.xn.pl

Zapłacone

Szulawski Robert - D 9km / M POL Warszawa GSD ZOLIBORZ.

Zapłacone

Szulc Katarzyna - D 9km / K POL Ząbki

Zapłacone

Szulc Klaudia - O-run / K POL Złotokłos

Zapłacone

Szulim-Kawalec Anna - NW / K POL Okuniew Sonsiedzi Team

Zapłacone

Szumski Maciej - D 9km / M POL Warszawa Jw 2414

Zapłacone

Szwaj Maciej - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Pędzące Leniwce

Zapłacone

Szwarnowski Xavier - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szydlik Ilona - C 5,43km / K POL Nagoszewka Pierwsza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szymańska Anna - O-run / K POL Warszawa Run4Fun LOreal Running Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szymanska Magdalena - C 5,43km / K POL Wyszków

Zapłacone

Szymańska Natalia - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szymańska Urszula - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Szymańska Urszula - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szymański Arek - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szymański Arkadiusz - O-run / M POL Warszawa cztery_zabawa

Zapłacone

Szymański Michał - C 5,43km / M POL Warszawa LegiaRunClub

Zapłacone

Szymański Michał - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Szymborska Marta - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Szymbrska Agnieszka - D 9km / K POL Warszawa Aga Team

Zapłacone

Szymczak Karolina - D 9km / K POL Ząbki Biegam bo lubię Ząbki Team

Zapłacone

Szyszka Miroslaw - C 5,43km / M POL Warszawa SUPER SZYCHA

Zapłacone

Taber Konrad - C 5,43km / M ekstra D
POL Brwinów Active Prosperia/STO-nogi Milanówek

Zapłacone

Takeuchi Satoshi - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Taraszewska Paulina - C 5,43km / K POL Warszawa PWPW S.A.

Zapłacone

Tarczyński Kamil - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Tarczyński Mariusz - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Tatarata Paweł - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Teklak Kamil - D 9km / M POL Radzymin

Zapłacone

Teklak Katarzyna - D 9km / K POL Radzymin

Zapłacone

Telakowska Anita - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Telega Janusz - C 5,43km / M POL Warszawa Wat

Zapłacone

Tenderenda Kaja - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Tenderenda Kamil - C 5,43km / M ekstra D
POL Ciechanowiec

Zapłacone

Tenderenda Łucja - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - C 5,43km / K POL Pruszków

Zapłacone

Tlaga Krzysztof - O-run / M POL Warszawa Zabiegany Wołomin

Zapłacone

Toczewska Anna - D 9km / K POL Warszawa Jacekbiega Running Team

Zapłacone

Tofel Mateusz - D 9km / M POL Ząbki

Zapłacone

Torzewska Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Torzewski Janusz - C 5,43km / M POL Warszawa Wat

Zapłacone

Traczyk Przemek - D 9km / M POL Ciechanów MazoviaProactiv

Zapłacone

Trawińska Katarzyna - C 5,43km / K POL Warszawa KOLIBER TEAM

Zapłacone

Trawińska Teresa - C 5,43km / K POL Warszawa Koliber Team

Zapłacone

Trocewicz Daniel - C 5,43km / M POL Otwock

Zapłacone

Trojanowski Rafał - D 9km / M ekstra C
POL Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM

Zapłacone

Troniarz Stanislaw - NW / M Kamionek
POL Raszyn

Zapłacone

Truszkowska Marta - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Tryniszewska Adrianna - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Tryniszewska Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Tryniszewska Gabriela - A 1,86km / K POL Warszawa

Zapłacone

Tryniszewska Zuzanna - B 250m / K POL Warszawa

Zapłacone

Trynkiewicz Monika - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Trzcińska Agnieszka - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Trzcińska Iwona - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Trzciński Michał - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Tsukioka Eri - C 5,43km / K Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Tula Renata - C 5,43km / K Kamionek
ekstra D
POL Warszawa Mykmyk

Zapłacone

Turek Marzena - D 9km / K POL Pruszków Rozbiegany Piastów

Zapłacone

Tutakowski Łukasz - D 9km / M POL Marki

Zapłacone

Twardoch Tomasz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Twardowski Piotr - C 5,43km / M POL Zakole Wiktorowo

Zapłacone

Tyczyńska Emilia - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Tyczyński Artur - D 9km / M POL Białobrzegi COMP TEAM

Zapłacone

Tymińska Izabela - NW / K Kamionek
POL Warszawa-Wesoła

Zapłacone

Tymiński Kamil - C 5,43km / M POL Duczki PIWKO RUN TEAM

Zapłacone

Tymoszuk Aleksander - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Tyndzik Eleonora - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa UKS G-8 BIELANY

Zapłacone

Tyndzik Maria - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa UKS G-8 BIELANY

Zapłacone

Tyszka Ignacy - D 9km / M ekstra C
POL Piaseczno

Zapłacone

Ugorska Magdalena - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Umiński Jacek - D 9km / M ekstra C
POL Rajszew

Zapłacone

Unkiewicz Michał - D 9km / M POL Warszawa saska sqad

Zapłacone

Urban Krzysztof - D 9km / M POL Warszawa Triclub

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Randonneurs Polska

Zapłacone

Urbańczyk Ewa - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Urbańczyk Maria - A 1,86km / K POL Warszawa UKS Gepard

Zapłacone

Urbaniak Aleksander - C 5,43km / M ekstra D
POL Warszawa

Zapłacone

Urbaniak Marek - C 5,43km / M POL Warszawa Gas Riders

Zapłacone

Urbaniak Natalia - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Urzykowski Artur - C 5,43km / M POL Warszawa Spectrum Team

Zapłacone

Wagner Jolanta - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa

Zapłacone

Walac Borys - B 250m / M POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Zapłacone

Walac Jacek - D 9km / M ekstra C
POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Zapłacone

Walac Kaja - B 250m / K POL Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Zapłacone

Walaszczyk Paulina - D 9km / K POL Cegłów Bractwo Biegowe BGK

Zapłacone

Walczak Anna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Walczyna Dariusz - D 9km / M ekstra C
POL Warszawa Klub InO STOWARZYSZE

Zapłacone

Walendzik Anna - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Waloryszak Andrzej - NW / M POL Radzymin Morsy Radzymin

Zapłacone

Waloryszak Barbara - NW / K POL Radzymin Morsy Radzymin

Zapłacone

Waluk Tadeusz - D 9km / M POL Warszawa Królewski Klub Biegacza PAP

Zapłacone

Wąs Grzegorz - D 9km / M POL Opatów Runners Club Warszawa

Zapłacone

Wasiak Iwona - O-run / K POL Warszawa

Zapłacone

Wąsik Izabela - D 9km / K POL Warszaw

Zapłacone

Wasilewska Małgorzata - C 5,43km / K POL Warszawa

Zapłacone

Wasilewski Robert - C 5,43km / M POL Warszawa COP - DKP

Zapłacone

Watanabe Yohei - D 9km / M Kamionek
JPN Wedel

Zapłacone

Watanabe Yoshitake - B 250m / M JPN Wedel

Zapłacone

Wawrzyniak Grzegorz - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Węclewski Jacek - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Węcławiak Alina - NW / K POL Piaseczno Mors

Zapłacone

Węgier Ewa - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Węgrzyn Teresa - D 9km / K ekstra C
POL Łochów Łochowska Grupa biegowa- No limit

Zapłacone

Wenzel Gustaw - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wenzel Karol - A 1,86km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wesołowska Katarzyna - D 9km / K ekstra C
POL Warszawa Orange Polska

Zapłacone

Wiącek Izabela - NW / K POL Warszawa

Zapłacone

Więcek Anna - D 9km / K POL Warszawa

Zapłacone

Więckowski Janusz - NW / M POL Sułocin Towarzystwo Biegam W Sfetsze

Zapłacone

Więczkowski Wojciech - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wierzbicka Grażyna - C 5,43km / K POL Warszawa Jack team

Zapłacone

Wierzbicka Małgorzata - C 5,43km / K POL Teresin

Zapłacone

Wierzbicka Monika - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa Jack Team

Zapłacone

Wierzbicki Jacek - C 5,43km / M POL Mrozy Mkb DREPTAK

Zapłacone

Wieśniak Zuzanna - A 1,86km / K POL Warszawa AZS AWF Warszawa

Zapłacone

Wilczyński Mariusz - D 9km / M POL Warka

Zapłacone

Wilk Anna - NW / K POL Warszawa Avocado Wellness Club

Zapłacone

Wilk Maria - NW / K POL Warszawa Avocado Wellness Club

Zapłacone

Winnicka Edyta - C 5,43km / K POL Warszawa adidas Runners Warsaw

Zapłacone

Wiśniewski Krzysztof - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wiśniewski Marcin - D 9km / M POL Warszawa SmithNephew

Zapłacone

Wiśniewski Remigiusz - C 5,43km / M POL Kutno

Zapłacone

Wloch Joanna - D 9km / K POL Warsaw Triclub

Zapłacone

Włodarczyk Joanna - NW / K POL Żelechów Żelechów Team

Zapłacone

Włodarczyk Mirosław - C 5,43km / M ekstra D
POL Włodawa I LO Kościuszko Włodawa Biega

Zapłacone

Włodarski Piotr - NW / M POL Warszawa

Zapłacone

Włosek Marcin - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Włosek Marta - D 9km / K Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Wodzyński Robert - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wojciechowska Ewa - C 5,43km / K POL Warszawa Aegon

Zapłacone

Wojciechowski Zbigniew - O-run / M POL Warszawa

Zapłacone

Wójcik Anna - C 5,43km / K Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Wójcik Marcin - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wójcik Piotr - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wójcik Piotr - C 5,43km / M Kamionek
POL Warszawa

Zapłacone

Wojda Jarek - C 5,43km / M POL Łaguszew

Zapłacone

Wojda Michał - D 9km / M POL Klembów Orły Klembów

Zapłacone

Wojdat Damian - C 5,43km / M POL Warszawa

Zapłacone

Wojdyła Karolina - D 9km / K POL Wroclaw Aperol Team

Zapłacone

Wojewoda Maurycy - B 250m / M POL Warszawa Triwawa

Zapłacone

Wojewoda Michał - D 9km / M POL Warszawa Triwawa / Run the Park

Zapłacone

Wojewoda Mikołaj - A 1,86km / M POL Warszawa Triwawa

Zapłacone

Wojewoda Renata - C 5,43km / K POL Warszawa TriWawa Run the park

Zapłacone

Wojno Grzegorz - C 5,43km / M POL Warszawa Wojniaki

Zapłacone

Wojno Maciej - A 1,86km / M POL Warszawa Wojniaki

Zapłacone

Wojno Mariusz - C 5,43km / M POL Warszawa Wojniaki

Zapłacone

Wojno Monika - C 5,43km / K POL Warszawa Wojniaki

Zapłacone

Wojtkowski Piotr - D 9km / M Kamionek
POL Wedel

Zapłacone

Wójtowicz Paweł - D 9km / M ekstra C
POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

Wołoszyn Piotr - D 9km / M POL Warszawa

Zapłacone