XV CROSS MARATON „PRZEZ PIEKŁO DO NIEBA”

Niebo, Polska
11.07.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arabasz Aneta - MARATON / K40-49 POL Wola Kopcowa

Zapłacone

2. Armada Andrzej - PÓŁMARATON PTTK / M POL Kielce Homo Viator

Zapłacone

3. Bańbura Paweł - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

4. Bańbura Piotr - MARATON / M40-49 POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

5. Baranowski Jan - PÓŁMARATON / M POL Warszawa

Zapłacone

6. Bednarczyk Stępień Katarzyna - MARATON / K30-39 POL Dyszów-Końskie

Zapłacone

7. Białek Ela - PÓŁMARATON / K POL Lelitek Opoczyński Klub Morsów

Zapłacone

8. Biskupski Ireneusz - PÓŁMARATON PTTK / M POL Końskie PTTK KOŃSKIE

Zapłacone

9. Bodulska Izabela - MARATON / K40-49 POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

10. Bogusz Wijata Joanna - PÓŁMARATON / K POL Opoczno

Zapłacone

11. Brogowicz Stępniewska Agnieszka - MARATON / K40-49 POL Grójec

Zapłacone

12. Brzezina Józef Maciej - PÓŁMARATON / M POL Sochaczew

Zapłacone

13. Brzoza Jan - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

14. Brzoza Mateusz - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

15. Buchcic Anna - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce

Zapłacone

16. Celarek Janusz - MARATON / M60-69 POL Siemianowice Śląskie Lecymy Wartko

Zapłacone

17. Chrzanowski Kamil - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

18. Chylicki Marian - MARATON / M60-69 POL Radom biegiem ! radom

Zapłacone

19. Ciesielski Jerzy - PÓŁMARATON PTTK / M POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

20. Dębowska Ada - MARATON / K18-29 POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

21. Deperas Jakub - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

22. Deperas Łukasz - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

23. Deperas Piotr - PÓŁMARATON / M POL Końskie Kansas Kazanów

Niezapłacone

24. Długosz Jacek - MARATON / M30-39 POL Starachowice

Zapłacone

25. Drozdowicz Katarzyna - PÓŁMARATON / K POL Lubochnia

Zapłacone

26. Dulewicz Rafał - MARATON / M40-49 POL Końskie Pasat Końskie

Niezapłacone

27. Dusza Rafał - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

28. Dziubałtowska Aleksandra - PÓŁMARATON / K POL Opoczno

Zapłacone

29. Filipiak Katarzyna - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Zapłacone

30. Franaszczyk Lech - MARATON / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

31. Gałuszka Dariusz - PÓŁMARATON / M POL Brzezówka KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

32. Gałuszka Katarzyna - PÓŁMARATON / K POL Brzezówka KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

33. Gancarczyk Michał - MARATON / M30-39 POL Skarżysko-Kamienna OM PTTK Skarżysko

Zapłacone

34. Gawor Artur - MARATON / M40-49 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

35. Gawor Monika - MARATON / K40-49 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Zapłacone

36. Gazda Mariusz - MARATON / M40-49 POL Krosno KROSNO

Zapłacone

37. Gębska Jolanta - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce

Zapłacone

38. Gębska Renata - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce

Zapłacone

39. Gogol Dariusz - MARATON / M30-39 POL Lubochnia

Zapłacone

40. Gogol Tomasz - MARATON / M30-39 POL Lubochnia

Zapłacone

41. Górecki Norbert - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

42. Górlicki Przemek - MARATON / M40-49 POL Chlewiska Pasieka Górliccy

Zapłacone

43. Grabda Karol - MARATON / M40-49 POL Mirów Biegiem Radom!

Niezapłacone

44. Jackowska Maja - PÓŁMARATON do 18 lat / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

45. Jackowski Tomasz - PÓŁMARATON PTTK / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

46. Jałkiewicz Aneta - PÓŁMARATON / K POL Warszawa

Zapłacone

47. Jałkiewicz Juliusz - MARATON / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

48. Janus Monika - MARATON / K40-49 POL Radoszyce Fit Radoszyce

Zapłacone

49. Jęczmińska Anna - MARATON / K40-49 POL Kielce

Zapłacone

50. Jęczmiński Adam - MARATON / M40-49 POL Kielce

Zapłacone

51. Jędrzejczyk Anna - PÓŁMARATON PTTK / K POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

52. Jędrzejczyk Grzegorz - PÓŁMARATON PTTK / M POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

53. Jędrzejczyk Małgorzata - PÓŁMARATON / K POL Bliżyn

Zapłacone

54. Jędrzejczyk Sebastian - MARATON / M30-39 POL Opoczno Oknonet Ultra Run

Zapłacone

55. Jurachno Edward - MARATON / M60-69 POL Bełchatów

Zapłacone

56. Jurachno Tamara - PÓŁMARATON / K POL Bełchatów

Zapłacone

57. Kaczorowski Tomasz - MARATON / M30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

58. Klimek Barbara - MARATON / K40-49 POL Lubochnia

Zapłacone

59. Kolaszt Michał - MARATON / M30-39 POL Iłża Iłża Pędzi

Zapłacone

60. Komar Krzysztof - MARATON / M50-59 POL Nietulisko Duże

Zapłacone

61. Konieczna Zuzanna - PÓŁMARATON do 18 lat / K POL Warszawa

Zapłacone

62. Konieczny Michał - PÓŁMARATON / M POL Warszawa

Zapłacone

63. Korepta Tadeusz - MARATON / M60-69 POL Busko-Zdrój PTTK Busko-Zdrój

Zapłacone

64. Kos Krzysztof - MARATON / M50-59 POL Końskie Pasat Końskie

Niezapłacone

65. Kościołek Renata - PÓŁMARATON / K POL Włoszczowa

Zapłacone

66. Kowalczyk Krzysztof - MARATON / M40-49 POL Stąporków

Zapłacone

67. Kowalczyk Wojciech - MARATON / M50-59 POL Bełchatów KB Spartakus Bełchatów

Zapłacone

68. Kowalski Jan - PÓŁMARATON PTTK / M POL Krzywanice

Zapłacone

69. Kowalski Zdzisław - MARATON / M70-99 POL Kielce

Zapłacone

70. Kozubski Bogdan - MARATON / M60-69 POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

71. Krukar Beata - PÓŁMARATON / K POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

72. Kubiszewska Sabina - MARATON / K40-49 POL Żarnów PTTK Żarnów

Zapłacone

73. Kudaj Sylwia - PÓŁMARATON / K POL Łódź Epoka Nordica Łódż

Zapłacone

74. Kumidaj Jacek - MARATON / M50-59 POL Niesułków Kolonia

Zapłacone

75. Laskowska Katarzyna - MARATON / K40-49 POL Knurów

Zapłacone

76. Liber-Opałko Justyna - PÓŁMARATON / K POL Kielce Kijowe Lejdis

Zapłacone

77. Lubiński Jarosław - MARATON / M18-29 POL Lipno Aktywna Pszczyna

Zapłacone

78. Ludwinek Wieslaw - MARATON / M60-69 POL Kielce Pttk kielce

Zapłacone

79. Łaska Gabriela - MARATON / K18-29 POL Brudzewice Pasat Końskie

Zapłacone

80. Łojek Norbert - MARATON / M30-39 POL Ostrowiec Świętokrzyski

Zapłacone

81. Łuczyński Wojciech - PÓŁMARATON / M POL Warszawa

Zapłacone

82. Maciejewski Robert - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

83. Małaszewska Urszula - PÓŁMARATON / K POL Warka

Zapłacone

84. Marasek Adam - MARATON / M40-49 POL Kielce

Zapłacone

85. Marasek Anna - MARATON / K40-49 POL Kielce

Zapłacone

86. Masłowski Dominik - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

87. Masłowski Łukasz - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

88. Matynia Robert - MARATON / M50-59 POL Końskie

Zapłacone

89. Mazur Jolanta - PÓŁMARATON / K POL Radom

Zapłacone

90. Mazurkiewicz Mariusz - MARATON / M40-49 POL Kielce Kamrat Team

Zapłacone

91. Minner Romek - PÓŁMARATON / M POL Górno BBL Kielce

Niezapłacone

92. Miśkiewicz Jan - PÓŁMARATON PTTK / M POL Wolica

Zapłacone

93. Miśkiewicz Małgorzata - PÓŁMARATON do 18 lat / K POL Wolica

Zapłacone

94. Miskiewicz Maria - PÓŁMARATON do 18 lat / K POL Wolica

Zapłacone

95. Młynik Małgorzata - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Zapłacone

96. Nieradkiewicz Ania - PÓŁMARATON / K POL Opoczno Opoczyński klub Morsa

Zapłacone

97. Nowak Andrzej - MARATON / M60-69 POL Opoczno TKKF CEEMKA IDZIKOWICE

Zapłacone

98. Okła Andrzej - MARATON / M50-59 POL Bliżyn

Zapłacone

99. Okólska-Urban Agnieszka - PÓŁMARATON / K POL Szebnie KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

100. Ołub Sławek - MARATON / M40-49 POL Skarżysko Kamienna Lepsi niż wczoraj

Zapłacone

101. Opałko Grzegorz - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

102. Orczykowski Dariusz - MARATON / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

103. Orman Justyna - PÓŁMARATON / K POL Kazanów

Zapłacone

104. Pasek Wojciech - PÓŁMARATON PTTK / M POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

105. Pasterczyk Dariusz - PÓŁMARATON / M POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

106. Pasterczyk Maria - PÓŁMARATON / K POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

107. Paszyński Jarosław - PÓŁMARATON / M POL Końskie

Zapłacone

108. Piekarski Zdzisław - MARATON / M60-69 POL Opoczno

Zapłacone

109. Pietras Jolanta - MARATON / K40-49 POL Piastów

Zapłacone

110. Pietras Marcin - PÓŁMARATON / M POL Wola Załężna

Zapłacone

111. Posmyk Szymon - MARATON / M30-39 POL Wąsosz

Zapłacone

112. Raciborska Martyna - PÓŁMARATON / K POL Opoczno

Zapłacone

113. Rajska Justyna - PÓŁMARATON / K POL Opoczno

Zapłacone

114. Rakoczy Rafał - PÓŁMARATON PTTK / M POL Tychy 40 Latek Tychy

Niezapłacone

115. Reiter Eugeniusz - MARATON / M70-99 POL Poznań Post42

Zapłacone

116. Rusak Sławomir - MARATON / M40-49 POL Radom Biegiem Radom

Zapłacone

117. Serek Roman - MARATON / M40-49 POL Brzeście Lepsi niż wczoraj

Zapłacone

118. Simińska Ilona - PÓŁMARATON / K POL Opatów

Zapłacone

119. Skrzątek Anna - MARATON / K18-29 POL Kielce

Zapłacone

120. Snokowska Małgorzata - PÓŁMARATON / K POL Kruszewiec-Kolonia -

Zapłacone

121. Snokowski Antoni - PÓŁMARATON do 18 lat / M POL Kruszewiec-Kolonia

Zapłacone

122. Snokowski Marcin - MARATON / M40-49 POL Kruszewiec-Kolonia

Zapłacone

123. Snopek Teresa - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce

Zapłacone

124. Sobczak Dawid - MARATON / M30-39 POL Stanisławów PTTK Żarnów

Zapłacone

125. Stupnowicz Przemek - MARATON / M18-29 POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

126. Świątek Stefan - MARATON / M50-59 POL Opoczno TKKF CEEMKA IDZIKOWICE

Zapłacone

127. Świtek Sylwester - MARATON / M60-69 POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

128. Tatuśko Tomasz - MARATON / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

129. Tkaczyk Anna - PÓŁMARATON PTTK / K POL Końskie KTA PTTK PASAT KOŃSKIE

Zapłacone

130. Tomaszewski Ireneusz - MARATON / M70-99 POL Kielce

Zapłacone

131. Tomaszewski Michał - MARATON / M30-39 POL Kielce

Zapłacone

132. Turek Aleksandra - PÓŁMARATON / K POL Dębica

Zapłacone

133. Urazińska Katarzyna - PÓŁMARATON / K POL Opoczno

Zapłacone

134. Urban Wiktor - PÓŁMARATON / M POL Szebnie KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

135. Urbański Józef - MARATON / M60-69 POL Krosno KKB Mosir Krosno

Zapłacone

136. Więckowska Magdalena - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Zapłacone

137. Witczak Ewa - PÓŁMARATON / K POL Końskie

Zapłacone

138. Wojciechowski Włodzimierz - MARATON / M70-99 POL Końskie Pasat Końskie

Zapłacone

139. Wójcik Marcin - MARATON / M40-49 POL Skarżysko-Kamienna Lepsi niż wczoraj

Zapłacone

140. Wojtuniak Rafal - MARATON / M40-49 POL Małęczyn Biegiem Radom !

Zapłacone

141. Woźniak Łukasz - MARATON / M40-49 POL Niekłań Wielki SMART

Zapłacone

142. Zaczkiewicz Anna - MARATON / K30-39 POL Kielce Aktk Pttk Sabat

Zapłacone

143. Zaczkiewicz Konrad - MARATON / M30-39 POL Kielce Aktk Pttk Sabat

Zapłacone

144. Zając Emilian - MARATON / M40-49 POL Końskie Biegające Zające

Zapłacone

145. Żarnowska Sylwia - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce AKTK SABAT

Zapłacone

146. Żarnowski Jacek - PÓŁMARATON PTTK / M POL Kielce AKTK SABAT

Zapłacone

147. Zelga Sylwia - PÓŁMARATON / K POL Opoczno

Zapłacone

148. Zielińska Sylwia - PÓŁMARATON PTTK / K POL Radoszyce PTTK Końskie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU