XV CROSS MARATON „PRZEZ PIEKŁO DO NIEBA”

Spacerowa, Sielpia Wielka, Polska
30.05.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Arabasz Aneta - MARATON / K40-49 POL Wola Kopcowa

Zapłacone

2. Armada Andrzej - PÓŁMARATON PTTK / M POL Kielce Homo Viator

Zapłacone

3. Banasiak Piotr - MARATON / M50-59 POL Ozorków KRZAL ADVENTURE TEAM

Zapłacone

4. Baraniecki Zbigniew - MARATON / M60-69 POL Poznań 100Marathon Klub Poland

Niezapłacone

5. Bednarczyk Stępień Katarzyna - MARATON / K30-39 POL Dyszów-Końskie

Zapłacone

6. Botkiewicz Jarosław - MARATON / M40-49 POL Piaseczna Górka stokowczyki team/wkurw team

Zapłacone

7. Buchcic Anna - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce

Zapłacone

8. Budziński Marek - MARATON / M40-49 POL Radom

Zapłacone

9. Bujak Arkadiusz - MARATON / M40-49 POL Końskie Vigors

Zapłacone

10. Celarek Janusz - MARATON / M60-69 POL Siemianowice Śląskie Lecymy Wartko

Niezapłacone

11. Chabowska Katarzyna - MARATON / K40-49 POL Kielce Chabusie

Niezapłacone

12. Ciesielski Jerzy - MARATON / M60-69 POL Łódź Epoka Nordica Łódź

Zapłacone

13. Czyżewski Grzegorz - MARATON / M40-49 POL Skarżysko-Kamienna

Niezapłacone

14. Dankova Andrea - MARATON / K40-49 SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

15. Dębowska Ada - MARATON / K18-29 POL Końskie PASAT Końskie

Niezapłacone

16. Deneka Iwona - MARATON / K40-49 POL Puławy Kamrat Team

Niezapłacone

17. Długosz Jacek - MARATON / M30-39 POL Starachowice

Niezapłacone

18. Dusza Rafał - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

19. Dvorscak Milan - MARATON / M50-59 SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

20. Faliszewska Marta - MARATON / K60-99 POL Kielce Kielecki Klub Kazika

Zapłacone

21. Filipiak Katarzyna - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Zapłacone

22. Franaszczyk Lech - MARATON / M50-59 POL Warszawa

Zapłacone

23. Gałkowski Artur - MARATON / M40-49 POL Kielce

Niezapłacone

24. Gancarczyk Michał - MARATON / M30-39 POL Skarżysko-Kamienna OM PTTK Skarżysko

Zapłacone

25. Gawor Artur - MARATON / M40-49 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

26. Gawor Monika - MARATON / K40-49 POL Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza

Niezapłacone

27. Gębska Jolanta - MARATON / K40-49 POL Kielce

Zapłacone

28. Gębska Renata - MARATON / K40-49 POL Kielce

Zapłacone

29. Gogol Dariusz - MARATON / M30-39 POL Lubochnia

Zapłacone

30. Gogol Tomasz - MARATON / M30-39 POL Lubochnia

Zapłacone

31. Górlicki Przemek - MARATON / M40-49 POL Chlewiska Pasieka Górliccy

Zapłacone

32. Ihnatová Monika - MARATON / K50-59 SVK Košice MARAS team

Niezapłacone

33. Jagieło Michał - MARATON / M30-39 POL Lubienia Iłża Pędzi

Niezapłacone

34. Janus Monika - MARATON / K40-49 POL Radoszyce Fit Radoszyce

Zapłacone

35. Jęczmińska Anna - MARATON / K40-49 POL Kielce

Niezapłacone

36. Jęczmiński Adam - MARATON / M40-49 POL Kielce

Zapłacone

37. Jęczyńska Katarzyna - PÓŁMARATON / K POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Niezapłacone

38. Jędrzejczyk Anna - PÓŁMARATON PTTK / K POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

39. Jędrzejczyk Grzegorz - PÓŁMARATON PTTK / M POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

40. Jezierski Tomasz - MARATON / M40-49 POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

41. Jot Jedrek - PÓŁMARATON PTTK / M POL Kielce -

Niezapłacone

42. Jóźwiak Jagoda - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce -

Niezapłacone

43. Jurek Marzena - MARATON / K40-49 POL Opoczno

Zapłacone

44. Juszczyk Małgorzata - PÓŁMARATON / K POL Niepołomice

Zapłacone

45. Kaczkowski Krzysztof - MARATON / M30-39 POL Kozienice WKZ KOZIENICE BBL

Niezapłacone

46. Kaczmarczyk Krzysztof - MARATON / M30-39 POL Skarżysko-Kamienna Lepsi niż wczoraj

Niezapłacone

47. Kaczorowski Tomasz - MARATON / M30-39 POL Piaseczno

Zapłacone

48. Karcz Anita - MARATON / K50-59 POL Kielce Kielecki Klub Kazika

Zapłacone

49. Karyś Natalia - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Niezapłacone

50. Kasierska Ewa - MARATON / K60-99 POL Poznań WKB META LUBLINIEC/POLSKI KLUB 100 MARATONÓW

Niezapłacone

51. Klimek Barbara - MARATON / K40-49 POL Lubochnia

Zapłacone

52. Knop Piotr - MARATON / M40-49 POL Wola Załężna Feniks Opoczno

Zapłacone

53. Kościołek Renata - PÓŁMARATON / K POL Włoszczowa

Zapłacone

54. Kowalczyk Krzysztof - MARATON / M40-49 POL Stąporków

Zapłacone

55. Kowalczyk Wojciech - MARATON / M50-59 POL Bełchatów KB Spartakus Bełchatów

Zapłacone

56. Kowalski Grzegorz - MARATON / M50-59 POL Skarżysko-Kamienna KTW BaBa

Niezapłacone

57. Krajňák Ladislav - PÓŁMARATON / M SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

58. Krajňáková Katarína - MARATON / K50-59 SVK Prešov MARAS team

Niezapłacone

59. Krzemińska Agnieszka - MARATON / K40-49 POL Kielce Kijowe Lejdis

Zapłacone

60. Kuc Piotr - MARATON / M50-59 POL Kielce Kijowie Lejdis

Niezapłacone

61. Kundracik Miroslav - MARATON / M30-39 SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

62. Ludwinek Wieslaw - MARATON / M60-69 POL Kielce Pttk kielce

Niezapłacone

63. Łaska Gabriela - MARATON / K18-29 POL Brudzewice PTTK Końskie

Niezapłacone

64. Łoskot-Fit Katarzyna - MARATON / K40-49 POL Masłów Kijowe Lejdis

Niezapłacone

65. Machocki Rafał - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Niezapłacone

66. Maciejewski Robert - PÓŁMARATON / M POL Kielce

Zapłacone

67. Maras Ladislav - MARATON / M50-59 SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

68. Marasek Adam - MARATON / M40-49 POL Kielce Sami Swoi

Niezapłacone

69. Marasek Anna - MARATON / K40-49 POL Kielce Sami Swoi

Niezapłacone

70. Mazur Krzysztof - MARATON / M50-59 POL Tarnów Ekipa z Tarnowa

Zapłacone

71. Mazurkiewicz Mariusz - MARATON / M40-49 POL Kielce Kamrat Team

Zapłacone

72. Milczarczyk Dorota - MARATON / K40-49 POL Opoczno

Zapłacone

73. Mroczek Iza - PÓŁMARATON / K POL Szewce

Niezapłacone

74. Mroczek Maja - PÓŁMARATON do 18 lat / K POL Szewce

Niezapłacone

75. Niebudek Justyna - MARATON / K40-49 POL Kielce

Zapłacone

76. Niedziela Robert - MARATON / M40-49 POL Skarżysko-Kamienna

Niezapłacone

77. Nowak Andrzej - MARATON / M60-69 POL Opoczno TKKF CEEMKA IDZIKOWICE

Zapłacone

78. Okła Andrzej - MARATON / M50-59 POL Bliżyn

Zapłacone

79. Ołub Sławek - MARATON / M40-49 POL Skarżysko Kamienna Lepsi niż wczoraj

Zapłacone

80. Palovcik Anton - MARATON / M40-49 SVK Kosice MARAS team

Niezapłacone

81. Palovcik Anton - PÓŁMARATON / M SVK Kosice MARAS team

Niezapłacone

82. Pałgan Paweł - MARATON / M18-29 POL Kozów

Zapłacone

83. Pasek Wojciech - PÓŁMARATON PTTK / M POL Końskie Pasat Końskie

Niezapłacone

84. Perlak Ewa - PÓŁMARATON / K POL Kielce Kijowe Lejdis

Niezapłacone

85. Różański Wojciech - MARATON / M40-49 POL Kielce

Zapłacone

86. Sadkowski Paweł - MARATON / M40-49 POL Maków Runners Team Kallipso

Niezapłacone

87. Serek Roman - MARATON / M40-49 POL Brzeście Lepsi niż wczoraj

Zapłacone

88. Sikora Natalia - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Niezapłacone

89. Skrzątek Anna - MARATON / K18-29 POL Kielce

Zapłacone

90. Ślefarski Bogusław - PÓŁMARATON PTTK / M POL Kielce PTTK

Zapłacone

91. Smida Vladimir - MARATON / M60-69 SVK Spisska Nova Ves MK Tatran Spisska Nova Ves

Niezapłacone

92. Snopek Teresa - PÓŁMARATON PTTK / K POL Kielce

Niezapłacone

93. Stobiecki Andrzej - MARATON / M40-49 POL Kielce 10. Świętokrzyska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej

Zapłacone

94. Strzelecki Jakub - MARATON / M50-59 POL Łódź Rossmann

Niezapłacone

95. Świątek Stefan - MARATON / M50-59 POL Opoczno TKKF CEEMKA IDZIKOWICE

Zapłacone

96. Świtek Sylwester - MARATON / M60-69 POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

97. Szczepocki Andrzej - MARATON / M50-59 POL Niepołomice Niepołomice Biegają

Zapłacone

98. Tatuśko Tomasz - MARATON / M50-59 POL Kraków

Zapłacone

99. Tkaczyk Anna - PÓŁMARATON PTTK / K POL Końskie KTA PTTK PASAT KOŃSKIE

Zapłacone

100. Tomaszewski Ireneusz - MARATON / M70-99 POL Kielce

Niezapłacone

101. Tomaszewski Michał - MARATON / M30-39 POL Kielce

Zapłacone

102. Tomaszewski Seweryn - MARATON / M40-49 POL Kielce Vege Runners

Zapłacone

103. Więckowska Magdalena - PÓŁMARATON / K POL Kielce

Zapłacone

104. Witczak Ewa - PÓŁMARATON / K POL Końskie

Zapłacone

105. Wójcicki Jarosław - PÓŁMARATON / M POL Łączany Team Zalesice

Niezapłacone

106. Wójcik Marcin - MARATON / M40-49 POL Skarżysko-Kamienna Lepsi niż wczoraj

Zapłacone

107. Woźniak Łukasz - MARATON / M40-49 POL Niekłań Wielki SMART

Zapłacone

108. Zaczkiewicz Anna - MARATON / K30-39 POL Kielce Aktk Pttk Sabat

Zapłacone

109. Zaczkiewicz Konrad - MARATON / M30-39 POL Kielce Aktk Pttk Sabat

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU