XX Jubileuszowy Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko

Moryń, Polska
20.07.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczak Damian 181 15 km / M50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

2. Adamczewski Jerzy 182 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

3. Andrzejak Szymon 183 15 km / M40 POL Chojna UKS SP MORZYCKO MORYŃ

Zapłacone

4. Andrzejczak Ela 184 15 km / K50 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

5. Andrzejczak Jan 101 4 km / M M
POL Mirowo

Zapłacone

6. Antkiewicz Agnieszka 185 15 km / K30 POL Dobra

Zapłacone

7. Augustyn Marian 186 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

8. Babiński Robert 187 15 km / M40 M
POL Gryfino ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

9. Bałachowski Tomasz 188 15 km / M50 POL Chojna UKS- T Victoria Chojna

Zapłacone

10. Bandkowska Małgorzata 189 15 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

11. Bandkowski Sylwester 190 15 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

12. Barsch Detlef 102 4 km / M DEU Schwedt TSV Blau-Weiß 65 / Schwedter Hasen

Zapłacone

13. Bartyszak Jarosław 191 15 km / M40 POL Moryń Przyjezierze

Zapłacone

14. Batóg Iwona - 15 km / K30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki

Niezapłacone

15. Bedkowski Marcin 192 15 km / M40 M
POL Gryfino Lillestrom Romerike Runners Team

Zapłacone

16. Bernacki Mariusz 193 15 km / M40 POL Dołgie MODLITWA BIEGANIA GRYFINO

Zapłacone

17. Białek Beata 194 15 km / K40 POL Żarczyn KB Hermes Gryfino

Zapłacone

18. Bielecka Monika 103 4 km / K POL Szczecin TupTup Team

Zapłacone

19. Birger Filip 195 15 km / M30 POL Przecław

Zapłacone

20. Błażków Anna 196 15 km / K40 POL Dębno netto grupa biegowa 42,195 dębno

Zapłacone

21. Błażków Stanisław 197 15 km / M40 POL Dębno netto grupa biegowa 42,195 dębno

Zapłacone

22. Błoniarczyk Krzysztof 198 15 km / M50 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

23. Bobińska Maria 199 15 km / K40 POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

24. Bochen Izabela 200 15 km / K40 POL Bezrzecze RAZ Szczecin

Zapłacone

25. Bodnar Zbigniew 201 15 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

26. Bodys Marek 202 15 km / M30 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

27. Boguniewicz Witold - 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

28. Borczewski Paweł 203 15 km / M40 POL Gorzow Wlkp Siła

Zapłacone

29. Brodowinski Jacek - 15 km / M40 POL Szczecin 100%eg

Zapłacone

30. Budzyński Radosław 204 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

31. Butrymowicz Kamila 205 15 km / K30 POL Barlinek BBL

Zapłacone

32. Butrynowska Agnieszka - 15 km / K40 POL Smolnica

Niezapłacone

33. Cacek Piotr 104 4 km / M M
POL Moryń

Zapłacone

34. Cebeńko Maria 206 15 km / K50 POL Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino

Zapłacone

35. Cejba Jan 207 15 km / M40 POL Gorzów Wlkp Unbreakable / vetoquinol.pl

Zapłacone

36. Chmielniak Szymon 208 15 km / M40 POL Goleniów

Zapłacone

37. Chodyniecki Tomasz 209 15 km / M30 POL Warzymice

Zapłacone

38. Chomont Rafał 210 15 km / M40 POL Goleniów

Zapłacone

39. Uczestnik anonimowy 211 15 km / M60 M
POL Moryn Morzycko Moryn

Zapłacone

40. Choroszewicz Dawid - 15 km / M30 POL Moryń Owocowa Team

Zapłacone

41. Chorzępa-Pasik Agnieszka 212 15 km / K40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

42. Chrząszcz Andrzej 213 15 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą #ChrząszczTeam#

Zapłacone

43. Cichowska Jadwiga 105 4 km / K POL Lisie Pola Polne Lisy

Zapłacone

44. Cichowski Mieczysław 214 15 km / M30 POL Lisie Pola Polne Lisy

Zapłacone

45. Cieślak Adam 215 15 km / M50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

46. Cieślak Helena 216 15 km / K50 POL Gryfino LEGENDARY POWER SZEWC

Zapłacone

47. Czekalski Krzysztof 217 15 km / M40 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

48. Czosnowski Krzysztof 218 15 km / M40 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

49. Denisiuk Krzysztof 219 15 km / M60 POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

50. Długokęcki Mateusz 220 15 km / M30 POL Gryfino Elitarny Klub Biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ

Zapłacone

51. Dmytrów Krzysztof 221 15 km / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

52. Dobrek Wojciech 222 15 km / M50 POL Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie

Zapłacone

53. Drobczyński Bartosz 223 15 km / M30 POL Szczecin Puszczyk Bukowy

Zapłacone

54. Drochomirecki Piotr 224 15 km / M20 POL Łazy Netto grupa biegowa 42.195 Dębno

Zapłacone

55. Dygas Przemysław - 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

56. Dziadkiewicz Paweł 106 4 km / M M
POL Moryń

Zapłacone

57. Ferfet Eliza - 4 km / K POL Chojna Szkoła Języków Obcych Professional School

Niezapłacone

58. Filipowski Dariusz 225 15 km / M40 POL Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team

Zapłacone

59. Frączek Krzysztof 226 15 km / M30 POL Kraków EINSATZ KRAKAU

Zapłacone

60. Frydryszak Wojciech 227 15 km / M30 POL Chojna

Zapłacone

61. Galant Grzegorz 107 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

62. Gałamaga Sylwia 108 4 km / K POL Niekłończyca LoveLasy

Zapłacone

63. Gątarek Anna - 4 km / K M
POL Gądno

Zapłacone

64. Gątarek Marcin - 4 km / M M
POL Gądno

Zapłacone

65. Gaweł Barbara 228 15 km / K40 POL Mieszkowice --kgb

Zapłacone

66. Gaweł Tomasz 229 15 km / M40 POL Mieszkowice

Zapłacone

67. Gess Magdalena 230 15 km / K30 POL Goleniów

Zapłacone

68. Gess Mariusz 231 15 km / M40 POL Goleniów Czuby z Goleniowa

Zapłacone

69. Glubs Wioletta - 15 km / K40 POL Jelenin

Niezapłacone

70. Gontarz Karol 232 15 km / M20 POL Trzcińsko-Zdrój

Zapłacone

71. Górecka Kamila - 4 km / K POL Kostrzyn Nad Odrą Nauczyciele

Niezapłacone

72. Górski Bernard 234 15 km / M50 M
POL Mierno Niezrzeszony

Zapłacone

73. Gorszka Damian 233 15 km / M20 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

74. Grabia Jacek 235 15 km / M40 POL Poznań

Zapłacone

75. Grabsztunowicz Małgorzata 236 15 km / K30 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

76. Grabsztunowicz Robert 237 15 km / M40 POL Szczecin TT Szczecin

Zapłacone

77. Greguła Joanna - 15 km / K20 POL Chojna Chojna

Zapłacone

78. Grygorcewicz Justyna 238 15 km / K20 POL Police Go Sport

Zapłacone

79. Grzelak Kacper 109 4 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

80. Grzelak Ryszard 110 4 km / M POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

81. Gutowska Justyna 111 4 km / K POL Nawodna

Zapłacone

82. Guzikiewicz Adrianna 239 15 km / K40 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

83. Guzikiewicz Marcin 240 15 km / M40 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

84. Hałas Renata 241 15 km / K50 POL Szczecin Szybciej Nie Mogę

Zapłacone

85. Hałka Arkadiusz 112 4 km / M POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

86. Hałka Justyna 113 4 km / K POL Łobez Trucht Łobez

Zapłacone

87. Harasimowicz Sławek 114 4 km / M POL Goleniów

Zapłacone

88. Herba Zbigniew 242 15 km / M60 POL Nowe Linie Ja Się Nie Ścigam-Stargard.Holstar-Pęzino.

Zapłacone

89. Hołub Piotr 243 15 km / M40 POL Gryfino 100% EG

Zapłacone

90. Horożaniecki Michał 244 15 km / M30 POL Szczecin KUNY Stare Łysogórki

Zapłacone

91. Hryciuk Łukasz 245 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie czlapaki

Zapłacone

92. Huszcza Bernardeta 246 15 km / K40 POL Dębno Akcja Motywacja

Zapłacone

93. Huszcza Łukasz 247 15 km / M30 POL Dębno Akcja motywacja

Zapłacone

94. Jakubik Sławek 248 15 km / M20 POL Chojna

Zapłacone

95. Jakubowski Jan 249 15 km / M60 POL Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo

Zapłacone

96. Janczura Artur 250 15 km / M40 POL Dębno Pitt Bull

Zapłacone

97. Janczura Wioletta 251 15 km / K40 POL Dębno biegam bo lubię

Zapłacone

98. Jarosiński Dawid 252 15 km / M40 POL Myślibórz KP PSP Myślibórz

Zapłacone

99. Jasak Michał 253 15 km / M30 POL Gryfino Royal Runners Team

Zapłacone

100. Jastrzebski Daniel 115 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

101. Jaz Aneta 254 15 km / K20 POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

102. Jaz Justyna 255 15 km / K20 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

103. Jaz Krzysztof 256 15 km / M40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

104. Jaz Leszek 257 15 km / M40 POL Chojna

Zapłacone

105. Jaz Małgorzata 258 15 km / K40 POL Mieszkowice KM TEAM

Zapłacone

106. Jaz Paulina 259 15 km / K20 POL Chojna AGB Nygus

Zapłacone

107. Judek Krzysztof 260 15 km / M60 POL Mierzyn

Zapłacone

108. Juzyszyn Dorota 116 4 km / K POL Moryń

Zapłacone

109. Juzyszyn Ryszard 117 4 km / M POL Moryń

Zapłacone

110. Kaczmar Dominik 261 15 km / M30 POL Moryn UKS Morzycko Moryń

Zapłacone

111. Kaczmarek Jan 262 15 km / M70 POL Mieszkowice

Zapłacone

112. Kaczorowski Jan 263 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie Człapaki

Zapłacone

113. Kaczyński Artur 264 15 km / M40 POL Pilchowo

Zapłacone

114. Kałduński Michał 118 4 km / M M
POL Gądno

Zapłacone

115. Uczestnik anonimowy 265 15 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

116. Kaźmierczak Krzysztof 266 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

117. Kaźmierczak Norbert 119 4 km / M POL Szczecin TupTupTeam

Zapłacone

118. Kiedos Mariusz 267 15 km / M40 POL Widuchowa

Zapłacone

119. Klisowski Mateusz 268 15 km / M20 POL Chojna RAZ Szczecin

Zapłacone

120. Kobus Adam 269 15 km / M50 POL Gardno KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

121. Kołaczyk Jerzy 120 4 km / M M
POL Moryń KB Hermes Gryfino

Zapłacone

122. Konarska Aleksandra 270 15 km / K30 POL Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project

Zapłacone

123. Konecki Damian 271 15 km / M20 POL Moryń Youll never walk alone

Zapłacone

124. Kopcewicz Henryk 121 4 km / M POL Goleniów Crown Goleniów

Zapłacone

125. Korczak Edyta 122 4 km / K POL Szczecin

Zapłacone

126. Korecka Barbara 123 4 km / K POL Chojna AGB NYGUS

Zapłacone

127. Korzeniewski Jarosław 272 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski Team Kopeć

Zapłacone

128. Kościuk Marcin 274 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

129. Kostkowski Hubert 273 15 km / M20 POL Mieszkowice Fizjobiegacze Szczecin

Zapłacone

130. Kowalczyk Kamila 275 15 km / K30 M
POL Moryn

Zapłacone

131. Kowalczyk Paweł 277 15 km / M30 M
POL Moryń

Zapłacone

132. Kowalczyk Paweł 276 15 km / M30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

133. Kowalewska Joanna 278 15 km / K30 POL Nowe Czarnowo Royal Runners Team

Zapłacone

134. Kowalska Renata 279 15 km / K30 POL Troszyn

Zapłacone

135. Kowalski Tomasz 280 15 km / M30 POL Dębno Zmęcony Sezonem

Zapłacone

136. Kozanecka Iwona 281 15 km / K60 POL Szczecin

Zapłacone

137. Kozieł Jacek 124 4 km / M POL Gryfino

Zapłacone

138. Koziniec Ewelina - 4 km / K M
POL Przyjezierze DRUŻYNA FILIPA

Zapłacone

139. Koziniec Krystian 282 15 km / M40 POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

140. Krygier-Rosiak Monika 283 15 km / K30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

141. Krześniowski Marcin 284 15 km / M40 POL Szczecin VIKING Bike Team

Zapłacone

142. Kucab Grzegorz 285 15 km / M30 POL Chojna KKK

Zapłacone

143. Kucharska Katarzyna 125 4 km / K POL Pyrzyce

Zapłacone

144. Kuchta Piotr 126 4 km / M POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

145. Kula Łukasz 286 15 km / M20 POL Dębno Dębno

Zapłacone

146. Kulig Anna 127 4 km / K POL Gryfino modlitwa biegania gryfino

Zapłacone

147. Kulig Krzysztof 287 15 km / M40 POL Dołgie Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

148. Kupinski Mieczysław 288 15 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

149. Kurlej Mariusz 289 15 km / M50 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

150. Kwaśniewska Patrycja 290 15 km / K30 POL Szczecin śRUNdunia Szczecin

Zapłacone

151. Kwaśniewski Bartosz 128 4 km / M M
POL Moryń

Zapłacone

152. Kwaśniewski Patryk 291 15 km / M30 POL Stare Łysogorki

Zapłacone

153. Kwiatkowska Julita - 4 km / K POL Stargard

Zapłacone

154. Kwiatkowski Dariusz 292 15 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

155. Kwiecień Hubert 129 4 km / M M
POL Moryń MKS HERMES

Zapłacone

156. Lemczak Paweł 130 4 km / M POL Boleszkowice For runner

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy 293 15 km / M50 POL Myślibórz Myślibórz

Zapłacone

158. Lewicki Andrzej 294 15 km / M60 M
POL Moryń Brzozowa Team

Zapłacone

159. Lewicki Michał 295 15 km / M20 POL Moryń Brzozowa Team

Zapłacone

160. Lindhoff Sven 296 15 km / M40 DEU Berlin

Zapłacone

161. Lipski Łukasz 297 15 km / M30 POL Szczecin Biegohollica

Zapłacone

162. Łoś Jarosław 298 15 km / M30 POL Parsów #rusz4litery

Zapłacone

163. Maciejewski Krzysztof 299 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

164. Madera Krzysztof 300 15 km / M30 POL Chojna Agb Nygus

Zapłacone

165. Makowski Mariusz - 4 km / M POL Stargard FC Stargard

Niezapłacone

166. Marciniak Kasia 301 15 km / K30 POL Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno

Zapłacone

167. Markowski Krzysztof 302 15 km / M40 POL Myślibórz

Zapłacone

168. Matuk Mariusz 303 15 km / M40 POL Górzyca ICT Poland

Zapłacone

169. Mazur-Mokrzycka Kamila 131 4 km / K POL Mieszkowice

Zapłacone

170. Michalak Jacek 304 15 km / M50 POL Szczecin

Zapłacone

171. Mierzwińska-Kudła Marta 305 15 km / K30 POL Dębno

Zapłacone

172. Mika Jerzy 306 15 km / M60 M
POL Moryń

Zapłacone

173. Uczestnik anonimowy 307 15 km / M30 POL Dębno MM RUN TEAM

Zapłacone

174. Mikołajczyk Alicja 308 15 km / K30 POL Trzcińsko-Zdrój AGB Nygus

Zapłacone

175. Mikołajewska Marta 132 4 km / K M
POL Gądno

Zapłacone

176. Młynarczyk Krzysztof 309 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

177. Mokrzycka Beata 133 4 km / K M
POL Mieszkowice

Zapłacone

178. Mościcki Mirosław - 4 km / M POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

179. Możdżeń Paweł 310 15 km / M30 POL Mieszkowice

Zapłacone

180. Mróz Dariusz 311 15 km / M40 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

181. Mularczyk Justyna 312 15 km / K20 M
POL Moryń

Zapłacone

182. Murawska Wioletta 313 15 km / K50 POL Szczecin

Zapłacone

183. Nadolna Monika 134 4 km / K POL Szczecin Szczecin

Zapłacone

184. Nadolny Przemysław 314 15 km / M40 POL Szczecin Parkrun Szczecin

Zapłacone

185. Narejko Paweł 315 15 km / M20 POL Warzymice Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

186. Naujok Jurgen 135 4 km / M POL Moryn

Zapłacone

187. Naujok Weronika 136 4 km / K POL Moryn

Zapłacone

188. Uczestnik anonimowy - 4 km / K POL Chojna

Niezapłacone

189. Nowacki Damian 137 4 km / M POL Stare Łysogórki Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

190. Nowak Daniel 316 15 km / M30 POL Goleniów Rozbiegany Goleniów

Zapłacone

191. Nowak Wieslaw 317 15 km / M70 POL Szczecin rowery-turowski

Zapłacone

192. Nowakowski Wojciech 318 15 km / M40 POL Poznań NIGHT RUNNERS

Zapłacone

193. Okonek Izabela 138 4 km / K POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

194. Okonek Kazimierz 319 15 km / M70 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

195. Olejnik Przemek 320 15 km / M50 POL Szczecin niezrzeszony

Zapłacone

196. Oleśków Norbert 321 15 km / M40 POL Chojna Active Chojna

Zapłacone

197. Orłowska Ewa 139 4 km / K POL Przyjezierze Drużyna Filipa

Zapłacone

198. Ostrowski Marian - 15 km / M60 POL Złocieniec

Niezapłacone

199. Ostrowski Wiesław 322 15 km / M70 POL Szczecin

Zapłacone

200. Owczarz Krystyna 323 15 km / K40 POL Barlinek

Zapłacone

201. Pańko Andrzej 324 15 km / M20 POL Żarczyn KB HERMES GRYFINO

Zapłacone

202. Pawlewski Krzysztof 325 15 km / M40 POL Krzywin Gryfiński AGB NYGUS

Zapłacone

203. Pawluk Piotr 326 15 km / M30 POL Kozielice

Zapłacone

204. Peda Leszek 327 15 km / M60 POL Police Police

Zapłacone

205. Pejska-Babińska Justyna 328 15 km / K30 M
POL Gryfino ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

206. Piasecka Marta 329 15 km / K40 POL Moryń Szczecin

Zapłacone

207. Piątek Karolina 140 4 km / K POL Warzymice

Zapłacone

208. Piątek Szymon 141 4 km / M POL Warzymice

Zapłacone

209. Piątkowski Michał 330 15 km / M30 POL Dębno IMC PROTEAM

Zapłacone

210. Piątkowski Przemysław 331 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski Team Kopeć

Zapłacone

211. Pieczyński Krzysztof 332 15 km / M60 POL Szczecin

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy 333 15 km / M20 POL Jenin Browar Jenin

Zapłacone

213. Piotrowski Edward 334 15 km / M50 POL Lisie Pole

Zapłacone

214. Piotrowski Konrad 335 15 km / M30 POL Lisie Pole

Zapłacone

215. Plata Tadeusz 336 15 km / M60 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

216. Pluta Grzegorz 337 15 km / M50 POL Nowe Czarnowo Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

217. Podgórski Jarosław 338 15 km / M30 POL Witnica Chojeńska

Zapłacone

218. Pokrywiecki Łukasz 339 15 km / M30 POL Dębno Dębnowskie człapaki

Zapłacone

219. Pokrzywiński Krzysztof 340 15 km / M50 POL Police Z CH Police

Zapłacone

220. Poręba Agnieszka 341 15 km / K50 M
POL Moryń Karate Kyokushin Mortń

Zapłacone

221. Potasznik Artur 342 15 km / M40 POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

222. Pożarycka Aleksandra 142 4 km / K POL Mieszkowice

Zapłacone

223. Prokop Agata - 4 km / K POL Szczecin

Niezapłacone

224. Prokop Grzegorz 343 15 km / M40 POL Dębno Król Gór

Zapłacone

225. Pruss Kasia 344 15 km / K40 POL Szczecin Wkurw Team

Zapłacone

226. Pruss Sławek 345 15 km / M40 POL Szczecin

Zapłacone

227. Pruszanow Marcin 346 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

228. Rajfur Joanna 347 15 km / K30 POL Daleszewo Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą

Zapłacone

229. Rajtar Robert 348 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski guardian

Zapłacone

230. Rękawiecki Krzysztof 349 15 km / M30 POL Słubice

Zapłacone

231. Rohrlack Stefanie 350 15 km / K30 DEU Prenzlau TSV 62 Prenzlau

Zapłacone

232. Rojewska Weronika 143 4 km / K POL Szczecin

Zapłacone

233. Rojewski Mateusz 351 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

234. Rolla Dorian 352 15 km / M40 POL Warzymice

Zapłacone

235. Rosiak Marcin 353 15 km / M30 POL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie

Zapłacone

236. Rudziński Jacek 354 15 km / M50 POL Gryfino KB HERMES Gryfino

Zapłacone

237. Rutkowski Krzysztof 355 15 km / M30 POL Szczecin

Zapłacone

238. Rycak Bartosz - 15 km / M20 POL Police 5 pułk inżynieryjny

Niezapłacone

239. Rzeszowska-Bindas Paulina 144 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

240. Sawicki Bartosz 356 15 km / M20 POL Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

241. Ścierko Dawid 378 15 km / M20 POL Szczecin Dzikie Wieprze

Zapłacone

242. Shehynska Galyna - 4 km / K POL Kostrzyn Nad Odrą

Niezapłacone

243. Sieczkowski Michał 145 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

244. Siedlecki Adam Wiktor - 4 km / M POL Szczecin Przebiegli po Przejściach

Zapłacone

245. Sierzputowska-Mantur Joanna 357 15 km / K50 POL Dobra

Zapłacone

246. Sikora Robert - 4 km / M POL Barlinek

Niezapłacone

247. Skarżyńska Anna 146 4 km / K POL Chojna Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

248. Skiba Eugeniusz - 4 km / M POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

249. Skorek Jarosław - 4 km / M M
POL Moryń

Niezapłacone

250. Słoboda Robert 358 15 km / M40 POL Gryfino Elitarny klub biegacza Powolni z nadwagą

Zapłacone

251. Słodownik Konrad 147 4 km / M POL Chojna Szkoła języków Obcych Professional School

Zapłacone

252. Smoliński Stanisław 148 4 km / M POL Szczecin Maratończyk Team Szczecin

Zapłacone

253. Sójka Małgorzata 149 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

254. Sokół Katarzyna 359 15 km / K40 POL Dębno Lubuskie Król Gór

Zapłacone

255. Sokół Mirosław 360 15 km / M50 POL Dębno Król Gór

Zapłacone

256. Sosińska Katarzyna 361 15 km / K30 POL Goleniów Zabiegani Goleniów

Zapłacone

257. Srokowski Mateusz 362 15 km / M20 POL Mieszkowice Kuny Stare łysogorki

Zapłacone

258. Stańczyk Sławomir - 15 km / M30 POL Stargard Stargard. Ja Się Nie Ścigam

Zapłacone

259. Stefaniak Paweł 363 15 km / M30 POL Stargard 14bUJ/12BZ

Zapłacone

260. Stelmach Mariusz 364 15 km / M30 POL Szczecin Aktywne Prawobrzeże Szczecin

Zapłacone

261. Stojecki Bartosz 365 15 km / M40 POL Goleniów Czuby z Goleniowa

Zapłacone

262. Strabel Jacek 366 15 km / M30 POL Komorniki KB Intrex Poznań

Zapłacone

263. Strelczuk Mariusz 367 15 km / M40 M
POL Moryń

Zapłacone

264. Strzelec Tomasz 368 15 km / M40 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

265. Strzępka Damian 369 15 km / M40 M
POL Rurka

Zapłacone

266. Strzępka Halina 150 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

267. Suchecka Elżbieta 370 15 km / K50 POL Witnica Rozbiegajmy Witnicę

Zapłacone

268. Swędra Radosław 371 15 km / M30 POL Namyślin

Zapłacone

269. Świerzko Artur 379 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Wlkp.

Zapłacone

270. Szafran Mariusz - 4 km / M POL Szczecin

Zapłacone

271. Szafran Marta - 4 km / K POL Szczecin

Zapłacone

272. Szcząbrowski Jakub 372 15 km / M30 POL Mieszkowice

Zapłacone

273. Szczepański Adam 373 15 km / M30 POL Szczecin KB Pionier Szczecin

Zapłacone

274. Szczerbińska Barbara 151 4 km / K POL Gryfino

Zapłacone

275. Szewczyk Tomasz 374 15 km / M40 POL Dębno Akcja Motywacja

Zapłacone

276. Szulc Anna 375 15 km / K30 GER Schwedt TSV Blau Weiss/Schwedter Hasen

Zapłacone

277. Szymański Marek 376 15 km / M30 POL Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski

Zapłacone

278. Szyszka Henryk 377 15 km / M50 POL Dębno BALSA TEAM

Zapłacone

279. Tatara Marek 380 15 km / M40 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

280. Tomaszewski Michał 381 15 km / M30 POL Kostrzyn Nad Odrą Moim trenerem jest sam Mo Farah

Zapłacone

281. Tomczyk Ferdynand 382 15 km / M50 POL Gryfino Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

282. Trochimiuk Andrzej 383 15 km / M40 M
POL Moryń AGB NYGUS/OSP Moryń

Zapłacone

283. Trochimiuk Justyna 384 15 km / K40 M
POL Moryń AGB NYGUS

Zapłacone

284. Turkiewicz Monika 385 15 km / K30 POL Szczecin

Zapłacone

285. Tuzinek Kamila 152 4 km / K M
POL Moryń

Zapłacone

286. Walukiewicz Monika - 15 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

287. Węgrzynowska Anna 153 4 km / K POL Barlinek BBL Barlinek

Zapłacone

288. Weisskopf Madlyne - 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

289. Wieliński Krzysztof 386 15 km / M60 POL Gryfino KB Hermes Gryfino

Zapłacone

290. Wierny Rafał 387 15 km / M30 POL Dębno Dębno

Zapłacone

291. Winkel Arkadiusz 388 15 km / M40 POL Gryfino 100%EG

Zapłacone

292. Winkler Marcin 389 15 km / M30 POL Bogusław Kostrzyn nad Odrą

Zapłacone

293. Winnicka Beata 390 15 km / K50 POL Dębno

Zapłacone

294. Winnicki Dariusz 391 15 km / M50 POL Dębno

Zapłacone

295. Witkowska Karolina 392 15 km / K30 POL Cychry

Zapłacone

296. Witkowski Andrzej 393 15 km / M50 POL Gorzów Wlkp

Zapłacone

297. Witkowski Piotr 394 15 km / M40 POL Gorzów Wielkopolski

Zapłacone

298. Wloczyk Bożena 154 4 km / K DEU Berlin

Zapłacone

299. Wójcik Damian - 15 km / M40 POL Darłowo Runnerswalde Darłowo

Niezapłacone

300. Wójcik Justyna - 15 km / K30 POL Porto

Zapłacone

301. Wojnach Andrzej 395 15 km / M40 POL Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE

Zapłacone

302. Wojtaszak Sylwia 155 4 km / K POL Gryfino

Zapłacone

303. Worm Bernd 396 15 km / M60 M
POL Moryń

Zapłacone

304. Worm Cornelia 156 4 km / K POL Moryn

Zapłacone

305. Woźnica Konrad 157 4 km / M POL Czelin Kuny Stare Łysogórki

Zapłacone

306. Wyganowski Karol 158 4 km / M DEU Berlin

Zapłacone

307. Wypych Rafał 397 15 km / M40 POL Gryfino ROYAL RUNNERS TEAM

Zapłacone

308. Zaczko Jacek 398 15 km / M40 POL Szczecin TURBO ŚLIMAK

Zapłacone

309. Zając Bożena 399 15 km / K50 POL Daleszewo legendary power szewc

Zapłacone

310. Zapała Kryspina 400 15 km / K30 POL Kostrzyn Nad Odrą

Zapłacone

311. Zawadzka Marta 159 4 km / K POL Chojna

Zapłacone

312. Zazulak Andrzej 401 15 km / M50 POL Chojna

Zapłacone

313. Zdanowski Dariusz 160 4 km / M POL Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyńska Grupa Biegowa

Zapłacone

314. Zelek Mariusz 402 15 km / M40 POL Szczecin Modlitwa Biegania Gryfino

Zapłacone

315. Zembik Grzegorz 403 15 km / M50 POL Gryfino Kb Hermes Gryfino

Zapłacone

316. Żygieło Monika 404 15 km / K40 POL Choszczno choszczeńska 10

Zapłacone

317. Żywicki Janusz 405 15 km / M50 POL Szczecin Kb Pionier Szczecin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU