XX Ogólnopolski Bieg ,,Grzmią Pod Stoczkiem Armaty

Stoczek Łukowski, Polska
15.02.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abelski Leszek 1 10 km / M60-99 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

2. Afaltowski Grzegorz 2 10 km / M30-39 POL Kąkolewnica Międzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy 3 10 km / K16-35 POL Siedlce

Zapłacone

4. Bagłaj Marek 4 10 km / M40-49 POL Biała Podlaska Giria Ninja Biała Podlaska

Zapłacone

5. Banaś Mariusz 5 10 km / M40-49 POL Puławy

Zapłacone

6. Bany Piotr 6 10 km / M30-39 POL Ryki Biegusiem.pl

Zapłacone

7. Barej Bartłomiej 7 10 km / M30-39 POL Ząbki

Zapłacone

8. Basek Artur 8 10 km / M50-59 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

9. Bednarzak Tadeusz 9 10 km / M60-99 POL Siedlce Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

10. Belniak Mirosława 10 10 km / K50-99 POL Łuków

Zapłacone

11. Biaduń Mariusz 11 10 km / M30-39 POL Siedlce Biegacze Pomagacze

Zapłacone

12. Bieniek Andrzej 12 10 km / M50-59 POL Seroczyn

Zapłacone

13. Biernacka Agnieszka 13 10 km / K36-49 POL Siedlce

Zapłacone

14. Bisek Marek 14 10 km / M50-59 POL Lublin Lubelski Węgiel BOGDANKA

Zapłacone

15. Bocian Damian 15 10 km / M16-29 POL Radzyń Podlaski Bociany

Zapłacone

16. Brodacki Waldemar 16 10 km / M60-99 POL Puławy CHEMIK NOXY PUŁAWY

Zapłacone

17. Broś Bożena 17 10 km / K36-49 POL Turka Klub Biegacza Orange Polska

Zapłacone

18. Burdach Adam 18 10 km / M40-49 POL Łuków V-Max Adamów

Zapłacone

19. Burdach Anna 19 10 km / K36-49 POL Łuków V-Max Adamów

Zapłacone

20. Cabaj Krzysztof 20 10 km / M40-49 POL Domanice Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

21. Celej Jaroslaw 21 10 km / M40-49 POL Latowicz

Zapłacone

22. Chmielewski Antoni 22 10 km / M60-99 POL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR

Zapłacone

23. Chojecki Paweł 23 10 km / M40-49 POL Zbuczyn Zbucki Ruch

Zapłacone

24. Chruściel Jacek 24 10 km / M30-39 POL Międzyrzec Podlaski Miedzyrzecka Grupa Biegowa

Zapłacone

25. Chwedyna Tomasz 25 10 km / M40-49 POL Radzyń Podlaski LKS Milanów

Zapłacone

26. Cybulski Grzegorz 26 10 km / M40-49 POL Lublin Największa Armia Świata

Zapłacone

27. Czarczyński Łukasz 27 10 km / M30-39 POL Wodynie

Zapłacone

28. Czarnecki Marcin 28 10 km / M40-49 POL Warszawa Maratonczyk.Pl

Zapłacone

29. Czmoch Mateusz 29 10 km / M16-29 POL Siennica

Zapłacone

30. Dąbrowska Aneta 31 10 km / K36-49 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

31. Dąbrowski Mariusz 32 10 km / M40-49 POL Skórzec Klub Aktywnych parkrun Skórzec

Zapłacone

32. Uczestnik anonimowy 30 10 km / M30-39 POL Zwola PKS Rakieta Zwola

Zapłacone

33. Dereszewski Piotr 33 10 km / M40-49 POL Warszawa ZABIEGANY WOŁOMIN

Zapłacone

34. Dolega Darek 34 10 km / M50-59 POL Radom Biegiem Radom!

Zapłacone

35. Domański Jacek 35 10 km / M60-99 POL Warszawa WKB Meta Lubliniec

Zapłacone

36. Dziewulska Robert 36 10 km / M40-49 POL Zbuczyn Zbucki Ruch

Zapłacone

37. Ewertowski Piotr 37 10 km / M50-59 POL Marki MARKOWI BIEGACZE

Zapłacone

38. Filim Kasia 38 10 km / K16-35 POL Kotuń

Zapłacone

39. Frasunkiewicz Robert 39 10 km / M40-49 POL Wołomin

Zapłacone

40. Gadamska Joanna 40 10 km / K36-49 POL Zbulitow Duży Bociany

Zapłacone

41. Gajowniczek Maciej 41 10 km / M40-49 POL Frombork Rim Tim Team Frombork

Zapłacone

42. Głodek Andrzej 42 10 km / M60-99 POL Kąty LO Żelechów

Zapłacone

43. Głodek Tomasz 43 10 km / M50-59 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

44. Gmaj Daniel 44 10 km / M30-39 POL Grójec

Zapłacone

45. Gmaj Karolina 45 10 km / K36-49 POL Grójec

Zapłacone

46. Golec Rafał 46 10 km / M30-39 POL Krzesk Królowa Niwa Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

47. Grono Krzysztof 47 10 km / M40-49 POL Krzywda V-Max Adamów

Zapłacone

48. Grzechnik Renata 48 10 km / K36-49 POL Mińsk Mazowiecki SAMOTNA

Zapłacone

49. Hapunowicz Tomasz 49 10 km / M40-49 POL Zbuczyn Zbucki Ruch

Zapłacone

50. Helak Krzysztof 50 10 km / M16-29 POL Trzcianka Geo Run

Zapłacone

51. Hordejuk Dariusz 51 10 km / M50-59 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

52. Huńczak Robert 52 10 km / M40-49 POL Garwolin

Zapłacone

53. Izdebski Kazimierz 53 10 km / M60-99 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

54. Janiak Paweł 54 10 km / M40-49 POL Siedlce Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

55. Jarzynka Krzysztof 55 10 km / M50-59 POL Lublin K2

Zapłacone

56. Jurczyszyn Krystian 56 10 km / M16-29 POL Lipiny Zbucki Ruch

Zapłacone

57. Kajda Piotr 57 10 km / M30-39 POL Wola Mysłowska Kajda Athletics Team

Zapłacone

58. Kalbarczyk Ireneusz 58 10 km / M60-99 POL Wola Rowska

Zapłacone

59. Kaliszuk Janusz 59 10 km / M40-49 POL Biała Podlaska

Zapłacone

60. Kalita Cezary 60 10 km / M50-59 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

61. Kamiński Łukasz 61 10 km / M30-39 POL Ząbki PZu Sport Team

Zapłacone

62. Kander Leszek 62 10 km / M40-49 POL Siedlce YULO RUN TEAM SIEDLCE

Zapłacone

63. Karwan Zbigniew 63 10 km / M60-99 POL Lublin BBL

Zapłacone

64. Karwowski Paweł 64 10 km / M16-29 POL Celiny Grupa Biegowa TABUN

Zapłacone

65. Kawka Małgorzata 65 10 km / K16-35 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

66. Kędzierski Wojciech 66 10 km / M16-29 POL Zbuczyn Zbucki ruch

Zapłacone

67. Kępa Krzysztof 67 10 km / M30-39 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

68. Kępowicz Marcin 68 10 km / M40-49 POL Strzyżewice Pasiek Kempi

Zapłacone

69. Kleszczyńska Agnieszka 69 10 km / K16-35 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

70. Kmiecik Arkadiusz 70 10 km / M40-49 POL Warszawa Zajączek i Marchewka

Zapłacone

71. Kolasa Andrzej 71 10 km / M60-99 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

72. Kolasa Barbara 72 10 km / K50-99 POL Warszawa-Wesoła Klub J.Słowackiego

Zapłacone

73. Komorzycki Janusz 73 10 km / M40-49 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

74. Komoszyński Marcin 74 10 km / M30-39 POL Międzyrzec Podlaski

Zapłacone

75. Konofał Arkadiusz 75 10 km / M16-29 POL Otwock Otwock Biega

Zapłacone

76. Konopka Piotr 76 10 km / M40-49 POL Lublin Lubelska Grupa Triathlonu

Zapłacone

77. Kopańska Katarzyna 77 10 km / K50-99 POL Pruszyn Triathlon Siedlce Club/Yulo Run Team

Zapłacone

78. Korniluk Bogdan 78 10 km / M60-99 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

79. Kosmalski Daniel 79 10 km / M30-39 POL Siedlce

Zapłacone

80. Kossakowska Dorota 80 10 km / K50-99 POL Węgrów Morsy Węgrów

Zapłacone

81. Kosyl Hubert 81 10 km / M16-29 POL Stare Opole Straż Pożarna

Zapłacone

82. Kowalczyk Daniel 82 10 km / M30-39 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

83. Kowalska Urszula 83 10 km / K36-49 POL Łuków v max Adamów

Zapłacone

84. Kowalski Jakub 84 10 km / M40-49 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

85. Kowalski Robert 85 10 km / M40-49 POL Turze Rogi V max Adamów

Zapłacone

86. Kozieł Krystian 86 10 km / M16-29 POL Stoczek Łukowski

Zapłacone

87. Kozłowska Aleksandra 87 10 km / K16-35 POL Cegłów Kozłowscy Team

Zapłacone

88. Kozłowski Grzegorz 88 10 km / M30-39 POL Cegłów Kozłowscy Team

Zapłacone

89. Krakowiak Elżbieta 89 10 km / K50-99 POL Kock

Zapłacone

90. Krasuski Paweł 90 10 km / M30-39 POL Helenów Dzikie Borsuki

Zapłacone

91. Król Łukasz 91 10 km / M30-39 POL Warszawa PZU Sport Team

Zapłacone

92. Król Ryszard 93 10 km / M50-59 POL Lublin Lublin Biega

Zapłacone

93. Król Ryszard 92 10 km / M40-49 POL Brzostówiec Wieś Tańczy i Biega

Zapłacone

94. Kruk Andzrej 94 10 km / M50-59 POL Otwock

Zapłacone

95. Kruk Wojciech 95 10 km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

96. Krupa Łukasz 96 10 km / M30-39 POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

97. Krupa Sylwia 97 10 km / K16-35 POL Czemierniki Bociany

Zapłacone

98. Krupniewski Paweł 98 10 km / M40-49 POL Otwock OTWOCK BIEGA

Zapłacone

99. Krzysztoń Mateusz 99 10 km / M30-39 POL Żyrzyn Gloria Victis

Zapłacone

100. Krzyzińska Izabela 100 10 km / K16-35 POL Skórzec Klub Aktywnych Parkrun Skórzec

Zapłacone

101. Kurek Gustaw 101 10 km / M50-59 POL Ostrówek BIEGAM PO WOLI

Zapłacone

102. Kurek Jacek 102 10 km / M40-49 POL Ostrówek BIEGAM PO WOLI

Zapłacone

103. Kusio Mariusz 103 10 km / M16-29 POL Kobiałki Stare

Zapłacone

104. Kuźma Mirosław 104 10 km / M60-99 POL Siedlce PSSE Siedlce

Zapłacone

105. Lada Waldemar 105 10 km / M40-49 POL Zwola Poduchowna

Zapłacone

106. Lange Pawel 106 10 km / M40-49 POL Warszawa Team ZabieganeDni

Zapłacone

107. Latańska Iwona 107 10 km / K50-99 POL Puławy Myślę, Więc Biegnę

Zapłacone

108. Latuszek Krzysztof 108 10 km / M50-59 POL Miętne Truchtacz.pl

Zapłacone

109. Legat Dorota 109 10 km / K16-35 POL Mińsk Mazowiecki

Zapłacone

110. Legat Sławomira 110 10 km / K50-99 POL Latowicz KS Zielono-czarni

Zapłacone

111. Leszczyński Roman 111 10 km / M60-99 POL Ostrołęka so-biebie-gam

Zapłacone

112. Lewandowska Joanna 112 10 km / K36-49 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

113. Lewczuk Norbert 113 10 km / M30-39 POL Łosice Biegacze Pomagacze/Elite Runners

Zapłacone

114. Łukasiak Arkadiusz 114 10 km / M50-59 POL Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa

Zapłacone

115. Majek Piotr 115 10 km / M30-39 POL Kłoczew

Zapłacone

116. Majewski Andrzej 116 10 km / M50-59 POL Biała Podlaska Biała Biega

Zapłacone

117. Majewski Krzysztof 117 10 km / M50-59 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

118. Uczestnik anonimowy 118 10 km / M40-49 POL Biała Podlaska YNWA

Zapłacone

119. Makosz Marek 119 10 km / M30-39 POL Radzyń Podlaski Aktywne Borki

Zapłacone

120. Małek Mariusz 120 10 km / M40-49 POL Żelechów V Max Adamów

Zapłacone

121. Markowski Jarosław 121 10 km / M30-39 POL Siedlce Spoceni na Maxa

Zapłacone

122. Marzęcka Dorota 122 10 km / K36-49 POL Stoczek Łukowski

Zapłacone

123. Mazurek Robert 123 10 km / M40-49 POL Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKY

Zapłacone

124. Mędrek Dariusz 125 10 km / M40-49 POL Warszawa Rembertów Team

Zapłacone

125. Melchior Marcin 124 10 km / M40-49 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

126. Michałowski Tomek 126 10 km / M40-49 POL Jasieniec Inov-8 Team

Zapłacone

127. Michoń Weronika 127 10 km / K16-35 POL Zofian

Zapłacone

128. Mielczarski Bartosz 128 10 km / M30-39 POL Warszawa

Zapłacone

129. Milczarski Krzysztof 129 10 km / M60-99 POL Czosnówka Klub biegacza biała biega

Zapłacone

130. Misiak Mariusz 130 10 km / M30-39 POL Siedlce

Zapłacone

131. Mizielińska Anna 131 10 km / K16-35 POL Warszawa

Zapłacone

132. Młodzikowski Paweł 132 10 km / M30-39 POL Adamów KB V-MAX Adamów

Zapłacone

133. Młynarz Kamil 133 10 km / M30-39 POL Łęcznowola SKB Kraśnik

Zapłacone

134. Moreń Bartosz 134 10 km / M40-49 POL Stoczek Łukowski

Zapłacone

135. Mościcki Łukasz 135 10 km / M30-39 POL Łuków V-max Adamów/ Biegacze Pomagacze

Zapłacone

136. Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna 136 10 km / K36-49 POL Węgrów wkurw_team / Aktywni Węgrów

Zapłacone

137. Murashov Yuri 137 10 km / M50-59 BLR Brest

Zapłacone

138. Naskręt Mariusz 138 10 km / M40-49 POL Racot

Zapłacone

139. Uczestnik anonimowy 139 10 km / M30-39 POL Siedlce

Zapłacone

140. Nurzyński Maciej 140 10 km / M30-39 POL Siedlce Biegacze Pomagacze/Fundacja Cegiełkowo

Zapłacone

141. Nurzyński Piotr 141 10 km / M30-39 POL Łuków

Zapłacone

142. Okuń Milena 143 10 km / K16-35 POL Stoczek Łukowski Apleona Wildcats

Zapłacone

143. Okuniewski Grzegorz 142 10 km / M30-39 POL Mińsk Mazowiecki Alior Running Team

Zapłacone

144. Oleksiak Iwona 144 10 km / K16-35 POL Wilkowyja Victus Rębków

Zapłacone

145. Osiak Dawid 145 10 km / M16-29 POL Warszawa

Zapłacone

146. Osińska Monika 146 10 km / K36-49 POL Łuków Biegacze Pomagacze

Zapłacone

147. Ostrowska Joanna 147 10 km / K16-35 POL Warszawa StalowaTeam

Zapłacone

148. Ostrysz Robert 148 10 km / M30-39 POL Ryżki Biegacze Pomagacze

Zapłacone

149. Padysz Paweł 149 10 km / M30-39 POL Siedlce Pędzące Ślimaki

Zapłacone

150. Pajdosz Rafał 150 10 km / M40-49 POL Biała Podlaska KB Biała Biega

Zapłacone

151. Paluch Sebastian 151 10 km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

152. Pasiak Hubert 152 10 km / M30-39 POL Krzesk-Królowa Niwa Zbucki Ruch

Zapłacone

153. Paszkowska Natalia 153 10 km / K16-35 POL Kaleń Pierwszy Lo Żelechów

Zapłacone

154. Pawełas Marta 154 10 km / K16-35 POL Warszawa

Zapłacone

155. Piętka Rafał 155 10 km / M30-39 POL Lipówki

Zapłacone

156. Piotrowski Artur 156 10 km / M40-49 POL Łuków Triathlon Siedlce Club

Zapłacone

157. Piwowarczyk Robert 157 10 km / M30-39 POL Pruszków

Zapłacone

158. Pokora Michał 158 10 km / M30-39 POL Stoczek Łukowski

Zapłacone

159. Prażmo Roman 159 10 km / M60-99 POL Samoklęski

Zapłacone

160. Prus Elżbieta 160 10 km / K36-49 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

161. Prus Tomasz 161 10 km / M40-49 POL Warszawa Warsaw Run Club

Zapłacone

162. Raczyński Ryszard 162 10 km / M40-49 POL Domanice Biegnące Wieprze

Zapłacone

163. Rębkowski Piotr 164 10 km / M50-59 POL Otwock CZAS: START

Zapłacone

164. Redes Sebastian 163 10 km / M30-39 POL Łosice Biegacze Pomagacze

Zapłacone

165. Rosiński Piotr 165 10 km / M30-39 POL Świdry

Zapłacone

166. Rutkowska Milena 166 10 km / K36-49 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

167. Rybiński Piotr 167 10 km / M30-39 POL Tomaszów Mazowiecki

Zapłacone

168. Rzeźnik Jolanta 168 10 km / K50-99 POL Puławy 9- tka RUNNING TEAM

Zapłacone

169. Sachanowicz Irek 169 10 km / M40-49 POL Siedlce Strzała

Zapłacone

170. Sałamacha Stanisław 170 10 km / M60-99 POL Biała Podlaska

Zapłacone

171. Sałata Radosław 171 10 km / M40-49 POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

172. Santarek Wojciech 172 10 km / M40-49 POL Szczecin Niezrzeszony

Zapłacone

173. Uczestnik anonimowy 173 10 km / M30-39 POL Otwock FAST FORWARD

Zapłacone

174. Sender Andrzej 174 10 km / M50-59 POL Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM

Zapłacone

175. Serbista Tadeusz 175 10 km / M50-59 POL Józefin Aby do przodu

Zapłacone

176. Setnikowski Grzegorz 176 10 km / M60-99 POL Otwock

Zapłacone

177. Siedlaczek Zbigniew 177 10 km / M60-99 POL Lublin

Zapłacone

178. Sikora Renata 178 10 km / K50-99 POL Leśna Podlaska ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Zapłacone

179. Sikora Wojtek 179 10 km / M40-49 POL Stara Wieś Aktywne Borki

Zapłacone

180. Siwik Henryka 180 10 km / K50-99 POL Siedlce

Zapłacone

181. Skuratowicz Grzegorz 181 10 km / M30-39 POL Mińsk Mazowiecki Spoceni na maxa

Zapłacone

182. Soćko Jacek 182 10 km / M40-49 POL Grabianów 18 Dywizja Zmechanizowana

Zapłacone

183. Sowa Andrzej 183 10 km / M30-39 POL Garwolin

Zapłacone

184. Stańczuk Leszek 185 10 km / M50-59 POL Chodów Yulo Run Team Siedlce

Zapłacone

185. Staniak Łukasz 184 10 km / M16-29 POL Stoczek Łukowski VegeRunners.pl

Zapłacone

186. Staruch Andrzej 186 10 km / M60-99 POL Dębe Wielkie

Zapłacone

187. Stefaniuk Roman 187 10 km / M50-59 POL Siedlce

Zapłacone

188. Stefaniuk Tomasz 188 10 km / M30-39 POL Siedlce

Zapłacone

189. Stelmach Zbigniew 189 10 km / M60-99 POL Ćmiłów Lubelski Węgiel Bogdanka

Zapłacone

190. Strzalińska Emilia 190 10 km / K16-35 POL Skórzec Parkrun Skórzec

Zapłacone

191. Strzyżewski Maciej 191 10 km / M40-49 POL Łazy KB V-Max Adamów

Zapłacone

192. Sudykowski Paweł 192 10 km / M16-29 POL Stoczek Łukowski StalowaTeam

Zapłacone

193. Sujak Mirosław 193 10 km / M50-59 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

194. Surowiec Marian 194 10 km / M60-99 POL Milanów LKS Milanów

Zapłacone

195. Świecak Robert 204 10 km / M40-49 POL Zwola Poduchowna WILGA GARWOLIN

Zapłacone

196. Szałas Andrzej 195 10 km / M50-59 POL Garwolin

Zapłacone

197. Szczotka Paweł 196 10 km / M30-39 POL Kock Kock

Zapłacone

198. Szejko Wawrzyniec 197 10 km / M60-99 POL Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów

Zapłacone

199. Szeląg Tomasz 198 10 km / M50-59 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

200. Szewczyk Mateusz 199 10 km / M30-39 POL Józefów

Zapłacone

201. Sztelmach Adam 200 10 km / M30-39 POL Żelechów

Zapłacone

202. Szymański Artur 201 10 km / M40-49 POL Warszawa

Zapłacone

203. Szymula Przemysław 202 10 km / M16-29 POL Syry Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie

Zapłacone

204. Szyszka Miroslaw 203 10 km / M60-99 POL Warszawa FCS SUPERSZYCHA TEAM

Zapłacone

205. Tarasiuk Łukasz 205 10 km / M40-49 POL Mrozy

Zapłacone

206. Toporowski Sławoir 206 10 km / M50-59 POL Minsk Mazowiecki Mkb dreptak

Zapłacone

207. Trykacz Alicja 207 10 km / K36-49 POL Radzyń Podlaski

Zapłacone

208. Twardowski Piotr 208 10 km / M50-59 POL Zakole Wiktorowo Spoceni Na Maxa

Zapłacone

209. Wachulak Paweł 209 10 km / M40-49 POL Dęblin

Zapłacone

210. Walasek Grzegorz 210 10 km / M50-59 POL Ryki biegusiem.pl

Zapłacone

211. Waleszkiewicz Tomasz 211 10 km / M40-49 POL Zbulitów Duży bociany

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy 212 10 km / M40-49 POL Łuków Dzikie Borsuki

Zapłacone

213. Wasilewska Joanna 213 10 km / K36-49 POL Warszawa Trinergy

Zapłacone

214. Weremko Grzegorz 214 10 km / M40-49 POL Puławy Multimedia Runners Puławy

Zapłacone

215. Wieczorek Janusz 215 10 km / M60-99 POL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak

Zapłacone

216. Wierzbicki Michał 216 10 km / M30-39 POL Lesznowola M.I.L.A.

Zapłacone

217. Wilk Przemysław 217 10 km / M16-29 POL Siennica

Zapłacone

218. Witek-Kondrat Anna 218 10 km / K36-49 POL Czemierniki BOCIANY

Zapłacone

219. Wojda Sylwester 219 10 km / M50-59 POL Żelechów E.S.K.M.

Zapłacone

220. Wołosiuk Przemuś 220 10 km / M40-49 POL Biała Podlaska wólka4

Zapłacone

221. Woźniak Grzegorz 221 10 km / M40-49 POL Wola Rafalowska

Zapłacone

222. Woźniak Kamil 222 10 km / M16-29 POL Firlej

Zapłacone

223. Woźniak Marek 223 10 km / M40-49 POL Lublin umcs biega

Zapłacone

224. Woźniak Tomek 224 10 km / M16-29 POL Lubartów Lubelskiebiegacz Team

Zapłacone

225. Wróbel Tomasz 225 10 km / M40-49 POL Kobyłka Zabiegany Wołomin

Zapłacone

226. Żach Andrzej 233 10 km / M60-99 POL Małkinia Górna MKB TEAM Małkinia

Zapłacone

227. Żach Teresa 234 10 km / K50-99 POL Małkinia Górna MKB TEAM Małkinia

Zapłacone

228. Zadrożny Krzysztof 226 10 km / M50-59 POL Słup-Drugi Goszczycki

Zapłacone

229. Zadrożny Sławomir 227 10 km / M50-59 POL Lipówki Stopka

Zapłacone

230. Zagórny Robert 228 10 km / M40-49 POL Warszawa Entrruning

Zapłacone

231. Zając Katarzyna 229 10 km / K36-49 POL Biała Podlaska Klub Biegacza Biała Biega

Zapłacone

232. Zamyłko Janusz 230 10 km / M40-49 POL Znuczyn Ruch Zbucki

Zapłacone

233. Uczestnik anonimowy 231 10 km / K50-99 POL Warszawa

Zapłacone

234. Uczestnik anonimowy 232 10 km / K36-49 POL Dąbrówka Ług

Zapłacone

235. Żebrowska Jolanta 235 10 km / K50-99 POL Puławy Potrenujemy? / Chemik Noxy Puławy / UMCS Biega

Zapłacone

236. Żurowski Jacek 236 10 km / M50-59 POL Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU