XXII Bieg Niepodległości

Krosno, Polska
11.11.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiec Oliwia - D1 / K12 POL Korczyna Elektryk ZSP nr5

Niezapłacone

2. Adamski Grzegorz - D1 / M20 POL Glinik Dolny

Zapłacone

3. Apanasowicz Danuta - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

4. Arciszewski Michał - D1 / M30 POL Świerzowa Polska Spróchniali Herkulesi

Zapłacone

5. Ast Grzegorz - D1 / M20 POL Jedlicze Amstaff Team Jedlicze

Zapłacone

6. Babjak Orest - D1 / M50 UKR Uzhorod JM DEMOLEX IPHONE Bardejov

Niezapłacone

7. Bajsarowicz Maciek - D1 / M20 POL Kramarzówka

Zapłacone

8. Balon Piotr - D1 / M30 POL Krosno BAKoMAT Team

Zapłacone

9. Bała Melania - D1 / K40 POL Ropczyce Jak nie My to kto?

Zapłacone

10. Bałaban Waldemar - D1 / M50 POL Krosno WALBA

Zapłacone

11. Banasik Krzysztof - D1 / M30 POL Pruchnik

Zapłacone

12. Banasik Monika - D1 / K30 POL Pruchnik

Zapłacone

13. Bara Monika - D1 / K40 POL Jasło

Zapłacone

14. Baran Bartłomiej - D1 / M20 POL Szymbark

Zapłacone

15. Baran Beata - D2 / K40 POL Szymbark

Zapłacone

16. Baran Patryk - D1 / M20 POL Łubienko Zorza 03 Łubienko

Zapłacone

17. Baran Sławomir - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

18. Bartula Kuba - D1 / M20 POL Kołaczyce

Niezapłacone

19. Barud Artur - D1 / M40 POL Klimkówka PRZEMYTNIK

Zapłacone

20. Barud Patrycja - D1 / K12 POL Klimkówka Elektryk ZSP nr5

Zapłacone

21. Bęben Damian - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

22. Bęben Patryk - D1 / M20 POL Krosno

Niezapłacone

23. Belcik Bogusław - D1 / M30 POL Dukla MTB MOSIR DUKLA

Zapłacone

24. Belowska Grazyna - D2 / K60 POL Puławy Puławy

Zapłacone

25. Belowski Leszek - D1 / M60 POL Puławy Chemik NOXY Puławy

Zapłacone

26. Bemben Tomek - D1 / M20 POL Kraków

Zapłacone

27. Bernat Tomasz - D1 / M40 POL Ustrzyki Dolne

Zapłacone

28. Białas Monika - D1 / K30 POL Ropczyce Jak nie My to kto?

Zapłacone

29. Biały Dariusz - D1 / M30 POL Krosno Piwosze Polanka

Zapłacone

30. Biały Tomasz - D1 / M20 POL Krosno Piwosze Polanka

Niezapłacone

31. Biega Mariusz - D2 / M40 POL Niebieszczany Sanok Ski Team

Niezapłacone

32. Bielamowicz Janusz - D2 / M50 POL Niegłowice

Niezapłacone

33. Bielski Roman - D1 / M40 POL Potok

Zapłacone

34. Bieszczaad Paweł - D1 / M20 POL Niepla

Zapłacone

35. Bieszczad Magdalena - D1 / K30 POL Jasło SPEED JASŁO

Zapłacone

36. Bilik Wojciech - D2 / M40 POL Krosno Samotni Wędrowcy

Zapłacone

37. Biskup Jakub - D1 / M12 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

38. Biskup Mariusz - D1 / M40 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

39. Bloch Radosław - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

40. Błaż Konrad - D1 / M20 POL Haczów TreesMedic

Zapłacone

41. Błażejowski Dariusz - D1 / M30 POL Świerzowa Polska Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

42. Błyskal Krzysztof - D1 / M30 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Zapłacone

43. Bobusia Jarosław - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

44. Boczar Kamil - D1 / M20 POL Korczyna

Zapłacone

45. Bodkowska Sara - D2 / K12 POL Krosno Jedlicze Team

Zapłacone

46. Bodkowski Paweł - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

47. Bogdan Ryszard - D1 / M60 POL Libusza

Zapłacone

48. Borowiecka Renata - D2 / K40 POL Błażkowa

Zapłacone

49. Borowiecki Roman - D1 / M40 POL Błażkowa

Zapłacone

50. Bożek Dawid - D1 / M12 POL Wysoka Strzyżowska

Niezapłacone

51. Bożek Grzegorz - D1 / M40 POL Krosno Dzikie Życie RunTeam

Zapłacone

52. Bożek Maciej - D1 / M20 POL Krosno

Zapłacone

53. Bożętka Waldemar - D1 / M30 POL Krosno Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

54. Brągiel Maciej - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

55. Brej Ewa - D1 / K20 POL Dębowiec

Zapłacone

56. Brej Marek - D1 / M20 POL Dębowiec

Zapłacone

57. Brela Barbara - D1 / K30 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

58. Brela Jakub - D1 / M30 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

59. Brocławik Anna - D1 / K40 POL Jasło Fizjoteam

Zapłacone

60. Brocławik Mirosław - D1 / M40 POL Krosno MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

Zapłacone

61. Bryl Janina - D2 / K50 POL Lubaczów

Niezapłacone

62. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Krosno Spróchniali Herkulesi

Zapłacone

63. Buczek Paweł - D1 / M12 POL Głowienka Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

64. Buczkowicz Piotr - D1 / M30 POL Jeziorzany International School of Krakow

Zapłacone

65. Budzisz Jerzy - D2 / M60 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Zapłacone

66. Chodorowski Tomasz - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

67. Chudzik Maciek - D1 / M12 POL Kobyle Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

68. Ciborowska Gabriela - D1 / K40 POL Jasło Strefa Fit Jasło

Zapłacone

69. Ciborowska Katarzyna - D1 / K40 POL Jasło Speed Jasło

Zapłacone

70. Ciepiela Tomasz - D1 / M30 POL Roztoki

Zapłacone

71. Cierpicka Katarzyna - D2 / K40 POL Krosno Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

72. Cieśla Jarosław - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

73. Cieślak Łukasz - D1 / M30 POL Jedlicze brak

Zapłacone

74. Ciślik-Kaszany Anna - D1 / K30 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Zapłacone

75. Ciuba Paweł - D1 / M30 POL Krosno Spróchniali Herkulesi

Zapłacone

76. Cwanek-Florek Ewa - D2 / K40 POL Rzeszów Przeworska Grupa Biegowa

Zapłacone

77. Ćwiąkała Halina - D1 / K40 POL Krosno Samotni Wedrowcy

Zapłacone

78. Cygan Kamil - D1 / M20 POL Łysa Góra OSP KSRG ŁYSA GÓRA | Compressport

Niezapłacone

79. Czajka Kamila - D1 / K12 POL Bieździadka Ulks Technik Trzcinica

Zapłacone

80. Czech Tomasz - D2 / M30 POL Poraż ZKN Sokół Zagórz

Niezapłacone

81. Czekaj Piotr - D1 / M20 POL Krosno

Zapłacone

82. Czekański Wojciech - D1 / M40 POL Krościenko Wyzne

Niezapłacone

83. Czelna Angelika - D1 / K30 POL Krosno Blue Team

Zapłacone

84. Czerwonka Hubert - D1 / M40 POL Jasło HUBERT

Zapłacone

85. Uczestnik anonimowy - D1 / M20 POL Krosno

Zapłacone

86. Debiec Antoni - D1 / M50 POL Krosno KKB MOSiR KROSNO

Zapłacone

87. Delimat Artur - D2 / M40 POL Głowienka Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

88. Delimat Łukasz - D1 / M40 POL Głowienka

Zapłacone

89. Didovodiuk Dmytro - D1 / M30 POL Ivano-Frankivsk Borys Running Club

Niezapłacone

90. Domiszewska Maria - D1 / K50 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Zapłacone

91. Domiszewski Ignacy - D1 / M20 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz

Zapłacone

92. Drozd Sławek - D1 / M30 POL Sędziszów Małopolski Jak nie MY to kto? Ropczyce

Niezapłacone

93. Drzyzga Klaudia - D2 / K12 POL Korczyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie

Zapłacone

94. Dworzański Marcin - D1 / M40 POL Posada Górna

Zapłacone

95. Dybaś Anna - D1 / K50 POL Jasło Zespół Szkół Spolecznych w Lipnicy Dolnej

Zapłacone

96. Dybaś Jerzy - D1 / M50 POL Jasło Naturex Pektyna Jasło

Zapłacone

97. Dziubaszewska Ewa - D2 / K40 POL Rymanów

Zapłacone

98. Faber Patryk - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

99. Findysz Anna - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

100. Folta Joanna - D1 / K20 POL Długie

Zapłacone

101. Uczestnik anonimowy - D1 / M40 POL Świerzowa Polska

Zapłacone

102. Franczyk Wiesław - D1 / M30 POL Ropczyce Jak nie My to kto?

Zapłacone

103. Frej Stanisław - D1 / M60 POL Krosno Sparta Draganowa

Zapłacone

104. Frydrych Dariusz - D1 / M40 POL Krosno KKB Mosir Krosno

Zapłacone

105. Furman Katarzyna - D1 / K30 POL Jedlicze

Niezapłacone

106. Furman Marian - D2 / M60 POL Biecz Zdrowy Odlot NW Team

Niezapłacone

107. Gajda Łukasz - D1 / M20 POL Jasło Spróchniali Herkulesi

Niezapłacone

108. Gajda Mateusz - D1 / M30 POL Błażkowa Spróchniali Herkulesi

Zapłacone

109. Gajewska Sylwia - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

110. Galica-Niepokój Agnieszka - D2 / K20 POL Srednie Wielkie Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - D1 / M20 POL Weglówka LZS ROTAR Węglówka

Niezapłacone

112. Uczestnik anonimowy - D1 / M20 POL Węglówka LZS ROTAR Weglówka

Zapłacone

113. Gawlak Tomasz - D1 / M30 POL Biecz Biecz/Kołaczyce

Zapłacone

114. Gerlach Sylwia - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

115. Gęsiak Tomasz - D1 / M30 POL Chorkówka

Zapłacone

116. Gierlasiński Krzysztof - D2 / M50 POL Krosno NWG PRZYSZŁOŚĆ

Zapłacone

117. Gierula Grzegorz - D1 / M20 POL Łężany Zdany Tylko na Siebie

Niezapłacone

118. Ginalska Zuzanna - D1 / K12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

119. Ginda Jan - D1 / M50 POL Rymanów Finisz Rymanów

Niezapłacone

120. Uczestnik anonimowy - D1 / M50 POL Rymanow finisz rymanow

Zapłacone

121. Glejzer Ewa - D1 / K50 FRA Passavant

Zapłacone

122. Glejzer Jean-Pierre - D1 / M50 FRA Passavant

Zapłacone

123. Gleń Wiktor - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

124. Gładysz Paweł - D1 / M30 POL Krosno M.U.K.S. "Podkarpacie" Jedlicze

Zapłacone

125. Głód Grzegorz - D1 / M30 POL Głowienka MTB MOSIR DUKLA

Zapłacone

126. Godek Tomasz - D1 / M30 POL Ropczyce Jak nie My to kto?

Zapłacone

127. Golowski Mikołaj - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

128. Gonet Grzegorz - D1 / M40 POL Zręcin

Zapłacone

129. Góra Marek - D1 / M40 POL Ropczyce Jak nie My to kto?

Zapłacone

130. Gorczyca Łukasz - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr5

Niezapłacone

131. Uczestnik anonimowy - D1 / K30 POL Radymno brak

Zapłacone

132. Grasela Jacek - D1 / M30 POL Kalety

Zapłacone

133. Gruszczyk Marcin - D1 / M30 POL Kraków

Zapłacone

134. Gryboś Małgorzata - D1 / K50 POL Gorlice

Zapłacone

135. Grządziel Kazimierz - D2 / M50 POL Poraż ZKN "Sokół" Zagórz

Niezapłacone

136. Grzybała Łukasz - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

137. Grzybała Piotr - D2 / M40 POL Odrzykoń

Niezapłacone

138. Gucwa Grzegorz - D1 / M30 POL Bobowa RUNNING G&G

Niezapłacone

139. Guzik Marek - D1 / M40 POL Krosno

Niezapłacone

140. Guzik Paweł - D1 / M30 POL Krosno Klub Sztuk Walk GARYU Krosno

Zapłacone

141. Haduch Jerzy - D1 / M60 POL Pisarowce Sanok i Okolice

Zapłacone

142. Hajduk Agnieszka - D2 / K40 POL Gorlice IPA GORLICE

Zapłacone

143. Hajduk Tomasz - D1 / M40 POL Gorlice

Zapłacone

144. Hałczyńska-Drozd Agnieszka - D2 / K30 POL Nowosielce

Niezapłacone

145. Hanus Joanna - D2 / K30 POL Krosno

Zapłacone

146. Hanus Kacper - D1 / M12 POL Rymanów Zdrój Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

147. Hanus Teresa - D2 / K60 POL Krosno

Zapłacone

148. Heliński Jacek - D1 / M40 POL Krosno Dzikie Życie Run Team

Zapłacone

149. Heliński Jakub - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

150. Honkisz Maciej - D1 / M50 POL Potok

Zapłacone

151. Uczestnik anonimowy - D1 / M60 UKR Kolochava MCHK Ruskov

Niezapłacone

152. Uczestnik anonimowy - D1 / M60 UKR Kolochava IPA

Niezapłacone

153. Iveruk Mykhaylo - D1 / M40 UKR Rivne Lkb Rudnik

Niezapłacone

154. Jagielska Gabriela - D1 / K12 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Zapłacone

155. Jajesnica Marian - D1 / M60 POL Jedlicze muks jedlicze

Zapłacone

156. Jakieła Maciej - D1 / M12 POL Lubatowa Elektryk ZSP nr 5

Zapłacone

157. Jaklik Andrzej - D1 / M50 POL Krosno

Zapłacone

158. Jakubczyk Jakub - D1 / M12 POL Lubatowa Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

159. Jamrogiewicz Adrian - D1 / M12 POL Żarnowiec Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

160. Janas Szymon - D1 / M12 POL Bóbrka

Zapłacone

161. Janocha Maciej - D1 / M40 POL Świerzowa Polska MJE TEAM

Zapłacone

162. Janocha Paweł - D1 / M40 POL Krosno LKS Dobieszyn

Zapłacone

163. Janocha Robert - D2 / M50 POL Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

164. Jaracz Marcin - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

165. Jarecki Piotr - D1 / M12 POL Błażkowa KS SPEED Jasło

Zapłacone

166. Jasiński Łukasz - D1 / M30 POL Jasło

Zapłacone

167. Jasiurska Katarzyna - D1 / K30 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ Ustrzyki Dolne

Zapłacone

168. Józefczyk Jakub - D1 / M30 POL Rymanów Finisz Rymanów

Zapłacone

169. Juszczyk Adam - D1 / M12 POL Jasło Brzyszczki

Zapłacone

170. Juszczyk Grzegorz - D1 / M40 POL Jasło Morsy Jasło

Niezapłacone

171. Juszczyk Michał - D1 / M12 POL Jasło Elektryk ZSP nr 5

Zapłacone

172. Kaczkowski Tomasz - D1 / M40 POL Haczów

Zapłacone

173. Kalisz Małgorzata - D1 / K40 POL Krosno

Zapłacone

174. Kaliszuk Małgorzata - D2 / K40 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

175. Kaliszuk Szymon - D1 / M12 POL Krosno

Zapłacone

176. Kaltenberg Janusz - D1 / M50 POL Jaroslaw

Zapłacone

177. Kamińska Elżbieta - D2 / K40 POL Krosno

Niezapłacone

178. Kamiński Andrzej - D1 / M50 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

179. Kandefer Adrianna - D1 / K12 POL Łężany Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

180. Kandefer Beata - D1 / K40 POL Korczyna

Zapłacone

181. Kandefer Wojciech - D1 / M40 POL Korczyna

Zapłacone

182. Kania Maciej - D1 / M40 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

183. Kasperkowicz Edward - D1 / M50 POL Kroscienko Wyzne kkb mosir krosno

Zapłacone

184. Kaszany Karol - D1 / M12 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Zapłacone

185. Kaszany Piotr - D1 / M40 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Zapłacone

186. Kędzierski Mateusz - D1 / M20 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

187. Kilarowski Marcin - D1 / M20 POL Miejsce Piastowe

Zapłacone

188. Kiliarska Valentyna - D1 / K20 UKR Nikolaev Lkb Rudnik

Niezapłacone

189. Kin Rafał - D1 / M30 POL Odrzykoń AZS PWSZ KROSNO

Zapłacone

190. Kisielewicz Marcin - D1 / M20 POL Leśniówka Athletic Zręcin

Niezapłacone

191. Kiszka Maciej - D1 / M12 POL Jasło Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

192. Uczestnik anonimowy - D1 / K12 POL Wrocanka

Zapłacone

193. Klocek Aneta - D1 / K12 POL Krosno Elektryk ZSP 5 Krosno, KKB MOSIR

Niezapłacone

194. Klocek Dawid - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

195. Klocek Jakub - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

196. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Łężyny

Niezapłacone

197. Kmiecik Grzegorz - D1 / M30 POL Folusz Folusz Team

Zapłacone

198. Kochańska Aneta - D2 / K40 POL Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

Niezapłacone

199. Kochański Tomasz - D1 / M40 POL Jedlicze MUKS PODKARPACIE JEDLICZE

Zapłacone

200. Kociuba Marcin - D1 / M40 POL Krosno Guzikówka Krosno biega

Zapłacone

201. Kołodziejski Łukasz - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

202. Konarski Robert - D2 / M30 POL Krotoszyn NW team Jasło

Niezapłacone

203. Kończewska Bożena - D2 / K50 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Zapłacone

204. Konik Jacek - D2 / M40 POL Stefkowa bieszczadzki klub nordic walking

Niezapłacone

205. Konik Jakub - D2 / M12 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

206. Konik Katarzyna - D2 / K30 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

207. Konik Mikołaj - D2 / M12 POL Stefkowa bieszczadzki klub nordic walking

Niezapłacone

208. Konopka Marek - D1 / M50 POL Dębowiec start(uję)

Zapłacone

209. Konturek Mary - D1 / K20 POL Baranówka TreesMedic

Zapłacone

210. Kopacz Arkadiusz - D1 / M30 POL Krosno Karpaty Krosno

Zapłacone

211. Kopacz Małgorzata - D2 / K40 POL Potok MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

212. Kopcza Daniel - D1 / M40 POL Krosno Nowy Styl Group Runnig Team

Zapłacone

213. Kosiba Antoni - D1 / M50 POL Kryg Saint-Gobain Squad

Niezapłacone

214. Kostka Janusz - D1 / M50 POL Szczepancowa Posmakuj Run Team

Zapłacone

215. Kostka Małgorzata - D1 / K40 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

216. Kostycz Grzegorz - D1 / M20 POL Teodorówka AZS AWF Kraków

Niezapłacone

217. Kowalczyk Dagmara - D1 / K30 POL Sanok

Zapłacone

218. Kowalski Dariusz - D1 / M30 POL Rogi Kowal Time

Zapłacone

219. Kowalski Konrad - D1 / M30 POL Lubatowa

Niezapłacone

220. Kozioł Kacper - D1 / M12 POL Krosno

Zapłacone

221. Kozioł Maciej - D1 / M20 POL Targowiska OSP Targowiska

Zapłacone

222. Kozioł Mateusz - D1 / M20 POL Krosno

Zapłacone

223. Kozioł Sylwester - D1 / M40 POL Ropczyce Jak nie My to kto?

Zapłacone

224. Kozioł Sylwester - D1 / M50 POL Krosno

Zapłacone

225. Kozioł Wiesław - D1 / M60 POL Krosno dzikie życie run team

Niezapłacone

226. Krawczyk Krzysztof - D2 / M30 POL Żeglce

Niezapłacone

227. Krawczyńska Stanisława - D2 / K60 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

228. Krokowski Wojciech - D1 / M60 POL Jaslo BWG Ekonomic

Niezapłacone

229. Uczestnik anonimowy - D1 / M60 POL Jaslo BWG Ekonomic

Niezapłacone

230. Król Bartłomiej - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

231. Krukar Adam - D1 / M40 POL Iwonicz Finisz Rymanów

Niezapłacone

232. Krupa Jan - D2 / M50 POL Krosno

Niezapłacone

233. Krzanowski Piotr - D1 / M20 POL Krosno

Zapłacone

234. Krzysztyniak Kacper - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

235. Krzywda Sebastian - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

236. Kubal Katarzyna - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

237. Kubiszyn Irena - D2 / K40 POL Lubaczów

Niezapłacone

238. Kubiszyn Małgorzata - D1 / K30 POL Lubaczów

Zapłacone

239. Kubiszyn Tadeusz - D2 / M50 POL Lubaczów

Zapłacone

240. Kubiszyn Wiesława - D2 / K40 POL Lubaczów

Zapłacone

241. Kubit Grzegorz - D2 / M50 POL Krosno

Niezapłacone

242. Kubit Piotr - D1 / M30 POL Strzyżów Krosno Glass Running Team

Zapłacone

243. Kuc Arkadiusz - D1 / M40 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Zapłacone

244. Kuc Paweł - D1 / M12 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Zapłacone

245. Kukulski Sławomir - D1 / M40 POL Krosno KKB MOSiR Krosno

Zapłacone

246. Kurzyński Mariusz - D1 / M50 POL Krosno

Niezapłacone

247. Kusaj Jakub - D2 / M20 POL Dębica OSP ZAWADA

Niezapłacone

248. Kusaj Tomasz - D2 / M50 POL Dębica OSP ZAWADA

Niezapłacone

249. Kuzian Kacper - D1 / M12 POL Buków KKB Mosir Krosno

Zapłacone

250. Kuźnar Łukasz - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

251. Uczestnik anonimowy - D1 / K60 UKR Lviv Ultra

Niezapłacone

252. Langos Józef - D1 / M20 POL Wróblik Królewski PWSZ Krosno

Zapłacone

253. Lasota Patrycja - D1 / K20 POL Jaszczew

Zapłacone

254. Lazarowicz Piotr - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

255. Leś Agnieszka - D1 / K12 POL Targowiska Uniwersytet Rzeszowski

Zapłacone

256. Lidwin Aleksandra - D1 / K12 POL Krosno MOSiR Karpaty Krosno

Zapłacone

257. Lis Robert - D2 / M50 POL Korczyna n/z

Zapłacone

258. Lisik Witold - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

259. Lorenc Kinga - D1 / K12 POL Krosno KKb Mosir Krosno

Zapłacone

260. Uczestnik anonimowy - D1 / M20 POL Krosno Brak

Zapłacone

261. Lorenc Mateusz - D1 / M30 POL Krosno MTB MOSiR Dukla

Niezapłacone

262. Lorenc Paweł - D1 / M40 POL Łężany

Zapłacone

263. Łacek Mikołaj - D1 / M20 POL Rogi

Niezapłacone

264. Ławrynowicz Katarzyna - D1 / K30 POL Lubaczów

Zapłacone

265. Łomnicka-Gut Ewa - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

266. Łuszcz Martyna - D1 / K12 POL Bukowsko Komunalni Sanok

Niezapłacone

267. Machowski Bartłomiej - D1 / M30 POL Szczepańcowa Machoney Team

Zapłacone

268. Maciewicz Teresa - D1 / K40 POL Munina

Zapłacone

269. Majchrowicz Andrzej - D1 / M40 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

270. Majchrowicz Marzenna - D1 / K40 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

271. Malczewski Piotr - D1 / M30 POL Dukla MTB MOSIR DUKLA

Niezapłacone

272. Malig Mateusz - D1 / M20 POL Ryglice

Zapłacone

273. Małkuch Katarzyna - D2 / K40 POL Haczów

Niezapłacone

274. Marchewka Patryk - D1 / M20 POL Nowy Zmigrod

Zapłacone

275. Markuszka Sławek - D1 / M40 POL Równe Biegam Bo Lubię

Zapłacone

276. Marszałek Sabina - D1 / K40 POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

277. Maślikiewicz Alfred - D1 / M60 POL Krosno BAMA Team

Zapłacone

278. Mastej Lucyna - D1 / K50 POL Jasło Fizjo-Team

Zapłacone

279. Matiasik Alicja - D1 / K12 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE

Zapłacone

280. Matiasik Karolina - D1 / K12 POL Ustrzyki Dolne MKS HALICZ USTRZYKI

Zapłacone

281. Mazan Piotr - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

282. Michalski Ludwik - D1 / M12 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Niezapłacone

283. Michalski Rafał - D1 / M40 POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Niezapłacone

284. Mieszaniec Aleksandra - D2 / K20 POL Grabno Grabno Zadupie NW Team

Niezapłacone

285. Mikołajczyk Józef - D1 / M40 POL Folusz -

Zapłacone

286. Mitoraj-Wiatr Joanna - D1 / K30 POL Jasło KKB Mosir Krosno

Zapłacone

287. Mocur Paulina - D1 / K20 POL Ustrzyki Dolne

Zapłacone

288. Molisak Julian - D1 / M12 POL Potok Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

289. Mosoń Wiktor - D1 / M40 POL Głowienka MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

290. Moszczyński Artur - D1 / M50 POL Krosno

Zapłacone

291. Mrozek Krzysztof - D1 / M30 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

292. Mrozowski Marek - D1 / M50 POL Krosno Guzikówka Krosno biega

Zapłacone

293. Munia Mikołaj - D1 / M12 POL Krosno

Niezapłacone

294. Murdzia Lesław - D1 / M50 POL Krosno

Zapłacone

295. Uczestnik anonimowy - D1 / M50 SVK Bukovce KB Bukovce

Niezapłacone

296. Musiał Jan - D1 / M60 POL Jasło

Zapłacone

297. Muszańska Alicja - D1 / K30 POL Jasło UKS ASW JUDO JASŁO

Zapłacone

298. Nastał Krzysztof - D1 / M12 POL Turze Pole Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

299. Nawrocki Kamil - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

300. Niemiec Adam - D1 / M40 POL Krosno PIWOSZE POLANKA

Zapłacone

301. Niepokój Józef - D2 / M60 POL Wrocanka Wrocanka

Zapłacone

302. Niepokój Radoslaw - D2 / M30 POL Wrocanka Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Zapłacone

303. Niezgoda Michał - D1 / M12 POL Dukla MTB Mosir Dukla

Niezapłacone

304. Nikody Małgorzata - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

305. Nitka Andrzej - D2 / M60 POL Jasło NW team Jasło

Niezapłacone

306. Niznik Marcin - D1 / M40 POL Miejsce Piastowe Nowy Styl Group Running Team

Zapłacone

307. Nowak Gabriel - D1 / M30 POL Wójtowa

Zapłacone

308. Nowak Jakub - D1 / M20 POL Szczepańcowa

Zapłacone

309. Nowak Janusz - D1 / M50 POL Żółków wolny biegacz

Zapłacone

310. Nowak Kacper - D1 / M12 POL Dębowiec Kyokushin Jasło

Zapłacone

311. Nowak Krzysztof - D1 / M50 POL Dębowiec Magurskie Wilki

Zapłacone

312. Nowak Łukasz - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

313. Oberc Grzegorz - D1 / M40 POL Rymanow Finisz Rymanow

Zapłacone

314. Uczestnik anonimowy - D1 / M40 POL Rymanów Finisz Rymanów

Zapłacone

315. Och Dominik - D1 / M12 POL Jedlicze Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

316. Olbrycht Paweł - D1 / M30 POL Krosno nie dotyczy

Zapłacone

317. Oleksyk Grzegorz - D1 / M50 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz Klub biegacza Ustrzyki Dolne

Zapłacone

318. Oleksyk Małgorzata - D2 / K50 POL Ustrzyki Dolne MKS Halicz Klub biegacza,Bieszcz. Klub nordic walking

Zapłacone

319. Ozga Radek - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

320. P Piotr - D2 / M12 POL Krosno KKb Mosir Krosno

Niezapłacone

321. Pabisz Mirosław - D1 / M20 POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

322. Pacek Marek - D1 / M40 POL Krosno

Niezapłacone

323. Pająk-Cieśla Joanna - D1 / K40 POL Krosno

Zapłacone

324. Paluch Bartłomiej - D1 / M20 POL Dębowiec

Zapłacone

325. Panaś Artur - D1 / M40 POL Szczepańcowa Zamczysko Team

Zapłacone

326. Paryś Piotr - D1 / M50 POL Zarzecze SPEED Jasło

Niezapłacone

327. Pasek Sławomir - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

328. Pasieka Agnieszka - D2 / K40 POL Ustrobna

Niezapłacone

329. Pasierb Marek - D2 / M60 POL Rzeszow NZ

Zapłacone

330. Pasterczyk Dariusz - D1 / M40 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

331. Uczestnik anonimowy - D1 / K20 POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

332. Patejuk Krzysztof - D1 / M20 POL Krosno

Zapłacone

333. Patla Ewa - D1 / K40 POL Krosno KKB Mosir Krosno

Zapłacone

334. Patla Piotr - D2 / M12 POL Krosno KKB MOSIR KROSNO

Zapłacone

335. Pelczar Beata - D2 / K30 POL Krościenko Wyzne

Zapłacone

336. Uczestnik anonimowy - D2 / M40 POL Krosno

Niezapłacone

337. Pelczar Radosław - D1 / M30 POL Dobieszyn

Zapłacone

338. Piech Krystian - D1 / M30 POL Zielonka

Zapłacone

339. Pięta Leszek - D1 / M50 POL Trzcinica masaze lecznicze

Zapłacone

340. Pilarski Mirosław - D1 / M50 POL Dukla IPA Region Bieszczady Sanok

Zapłacone

341. Piszczek Stanisław - D1 / M30 POL Przemyśl

Zapłacone

342. Piszczyk Sławomir - D1 / M30 POL Lipinki

Zapłacone

343. Piszczyk Szymon - D1 / M20 POL Gorlice

Zapłacone

344. Pocałuń Adam - D2 / M60 POL Zagórz ZKN Sokół Zagórz

Niezapłacone

345. Podraza Marek - D1 / M50 POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

346. Półchłopek Piotr - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

347. Potempa Michał - D1 / M12 POL Jasło KS Speed Jasło

Zapłacone

348. Prajsnar Bogdan - D1 / M30 POL Korczyna

Zapłacone

349. Prajzner Tomasz - D1 / M30 POL Orzechówka

Niezapłacone

350. Prejznar Marcin - D1 / M30 POL Dukla MTB MOSiR DUKLA

Zapłacone

351. Prejznar Nina - D1 / K30 POL Dukla MTB MOSiR DUKLA

Niezapłacone

352. Prokop Krzysztof - D1 / M40 POL Kobylanka

Niezapłacone

353. Puchała Grzegorz - D1 / M30 POL Kraczkowa

Zapłacone

354. Pukas Małgorzata - D2 / K50 POL Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Zapłacone

355. Rajchel Marcin - D1 / M30 POL Krosno Szybcy i wściekli

Niezapłacone

356. Rak Joanna - D2 / K30 POL Krosno

Niezapłacone

357. Rak Wanda - D1 / K30 POL Stary Żmigród

Zapłacone

358. Rec Bartosz - D1 / M40 POL Krosno

Zapłacone

359. Reczkowski Andrzej - D1 / M60 POL Nienaszów KB Atletic Zręcin

Zapłacone

360. Rępalska Agata - D1 / K30 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

361. Rogoziński Artur - D1 / M40 POL Binarowa BiegamBoLubię

Zapłacone

362. Roś Jolanta - D1 / K50 POL Jasło Jasło

Zapłacone

363. Roś Martyna - D1 / K12 POL Kołaczyce ULKS Technik Trzcinica

Zapłacone

364. Rościński Franciszek - D1 / M40 POL Sanok-Zahutyń Samotny Wilk

Zapłacone

365. Rozenbajgier-Domin Katarzyna - D1 / K20 POL Haczów

Zapłacone

366. Rusin Grzegorz - D1 / M30 POL Mielec Run for Fun

Niezapłacone

367. Rutkowski Jakub - D1 / M30 POL Wolbórz Rutkowsky Team

Zapłacone

368. Rutkowski Łukasz - D1 / M30 POL Korczyna

Zapłacone

369. Ryba Justyna - D1 / K12 POL Jasło

Niezapłacone

370. Ryba Sebastian - D1 / M20 POL Szerzyny Szerzyny

Zapłacone

371. Rygiel Leszek - D2 / M60 POL Iwonicz

Zapłacone

372. Rykała Irena - D2 / K30 POL Lubaczów

Niezapłacone

373. Rysz Konrad - D1 / M20 POL Krościenko Wyżne Zielone Wiewióry

Zapłacone

374. Rzucidło Jan - D1 / M60 POL Rzeszów Bbl

Niezapłacone

375. Sałak Maria - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

376. Samolewicz Jakub - D1 / M12 POL Pstrągówka Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

377. Sanocki Marcin - D1 / M30 POL Jedlicze Muks Podkarpackie Jedlicze

Zapłacone

378. Satur Maks - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

379. Sawczuk Marek - D1 / M40 POL Dukla Gonet TEAM

Zapłacone

380. Setlak Michał - D1 / M12 POL Gorlice ggb/azs rzeszów

Zapłacone

381. Sielka Justyna - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

382. Sikora Agnieszka - D1 / K12 POL Lipinki ULKS LIPINKI

Niezapłacone

383. Sikora Kacper - D1 / M12 POL Lipinki ULKS TECHNIK TRZCINICA

Zapłacone

384. Skrzysiński Gniewomir - D1 / M30 POL Krasna Monk Sandals Team/#teamAltraRed

Zapłacone

385. Słowik Izabela - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

386. Słyś Mariusz - D1 / M50 POL Krosno

Zapłacone

387. Uczestnik anonimowy - D1 / M50 SVK Medzilaborce MSK Medzilaborce

Niezapłacone

388. Smolik Bartosz - D1 / M20 POL Krosno Turaszówka

Zapłacone

389. Uczestnik anonimowy - D1 / M12 POL Krosno

Zapłacone

390. Sobejko Artur - D1 / M40 POL Bolestraszyce Przemyski Klub Biegacza

Zapłacone

391. Socha Tomasz - D1 / M40 POL Biecz KKB Mosir Krosno

Zapłacone

392. Sokołowska Aneta - D1 / K12 POL Rymanów Zdrój PTG Sokół Rymanów

Zapłacone

393. Sokołowski Marek - D2 / M50 POL Rymanów-Zdrój PTG "Sokół" Rymanów

Zapłacone

394. Sokołowski Szymon - D1 / M20 POL Ustrzyki Dolne

Zapłacone

395. Uczestnik anonimowy - D1 / M12 POL Odrzykoń

Zapłacone

396. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

397. Stanisz Kamil - D1 / M20 POL Lubatowa

Zapłacone

398. Starodubtsev Viktor - D1 / M40 UKR Lviv Jm Demolex IPhone Bardejov

Niezapłacone

399. Starzecka Joanna - D1 / K40 POL Jaroslaw

Zapłacone

400. Stasiowski Konrad - D1 / M30 POL Boguchwała Brak

Zapłacone

401. Stec Anna - D1 / K30 POL Rzeszów

Zapłacone

402. Stec Kamil - D1 / M30 POL Rzeszów

Zapłacone

403. Stępak Piotr - D2 / M20 POL Zbylitowska Góra Zbylitowska Góra NW team

Niezapłacone

404. Stojak Jerzy - D1 / M40 POL Świerzowa Polska

Zapłacone

405. Uczestnik anonimowy - D1 / M30 POL Ustrzyki Dolne IPA Region Bieszczadzki Ustrzyki Górne

Zapłacone

406. Studnicka Katarzyna - D1 / K30 POL Jedlicze AZS PWSZ KROSNO

Zapłacone

407. Świątek Agnieszka - D1 / K30 POL Świerzowa Polska KKB mosir krosno

Zapłacone

408. Świeboda Elżbieta - D1 / K30 POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Zapłacone

409. Syrek Michał - D1 / M20 POL Chlebna 7 lat do Czo Oju

Zapłacone

410. Szajna Jagoda - D2 / K12 POL Krosno Elektryk ZSP nr5

Niezapłacone

411. Szczurek Ela - D1 / K40 POL Dukla Mosir Dukla

Zapłacone

412. Szczurek Jacek - D1 / M40 POL Cergowa Mtb mosir Dukla

Zapłacone

413. Szelc Marcin - D1 / M30 POL Krosno KKB Mosir Krosno

Zapłacone

414. Szewczyk Genowefa - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

415. Szmist Szymon - D1 / M30 POL Szczepancowa Atletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

Niezapłacone

416. Szmyd Dawid - D1 / M12 POL Kroscienko Wyzne

Niezapłacone

417. Szpiech Damian - D1 / M12 POL Ustrobna Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

418. Szuba Dariusz - D1 / M40 POL Przemyśl Soldier Team

Zapłacone

419. Szurlej Paulina - D1 / K30 POL Haczów

Niezapłacone

420. Szwast Jerzy - D1 / M40 POL Dukla

Niezapłacone

421. Szybisty Grzegorz - D1 / M40 POL Wrocanka Kkb Mosir Krosno

Zapłacone

422. Szymański Konrad - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

423. Tara Janina - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

424. Topór Małgorzata - D2 / K50 POL Gorlice Zdrowy Odlot NW Team

Niezapłacone

425. Trychta Jerzy - D1 / M40 POL Jasło

Zapłacone

426. Trzciniecka Janina - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

427. Turek Łukasz - D1 / M30 POL Równe Nowy Styl Group Cycling Team

Zapłacone

428. Uliasz Jacek - D1 / M40 POL Korczyna

Zapłacone

429. Uliasz Waldemar - D1 / M40 POL Jedlicze

Zapłacone

430. Uram Wojciech - D1 / M40 POL Jaszczew Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowa.

Zapłacone

431. Wachowski Michał - D1 / M30 POL Dębowiec

Zapłacone

432. Wacławska Ewelina - D1 / K30 POL Krosno Dzikie Zycie Run Team

Zapłacone

433. Wacławska Natalia - D1 / K20 POL Ustrzyki Dolne

Niezapłacone

434. Wajdowicz Ignacy - D1 / M40 POL Dębowiec Spróchniali Herkulesi

Zapłacone

435. Walaszczyk Hubert - D1 / M12 POL Jasło JSC Jasło

Zapłacone

436. Walaszczyk Wojciech - D1 / M40 POL Jasło JSC Jasło

Zapłacone

437. Walczak Szymon - D1 / M12 POL Krościenko Wyżne Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

438. Walczak Zbigniew - D2 / M40 POL Krościenko Wyżne

Niezapłacone

439. Walczyk Andrzej - D1 / M50 POL Nowy Żmigród KP PSP Jasło

Zapłacone

440. Walczyk Mateusz - D1 / M30 POL Nowy Żmigród

Zapłacone

441. Węgrzyn Bartłomiej - D1 / M12 POL Rogi Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

442. Węgrzyn Jacek - D1 / M40 POL Miejsce Piastowe Lekarska Grupa Kolarska

Zapłacone

443. Węgrzyn Michał - D1 / M20 POL Rogi

Zapłacone

444. Węgrzyn Wacław - D1 / M50 POL Rogi

Zapłacone

445. Wielgosz Iwona - D2 / K20 POL Jasło

Niezapłacone

446. Wielgosz Krzysztof - D2 / M30 POL Jasło

Niezapłacone

447. Wiklowska Monika - D1 / K12 POL Zręcin

Niezapłacone

448. Wilusz Leszek - D1 / M40 POL Krosno Nowy Styl Group Runnig Team

Zapłacone

449. Winiarski Karol - D1 / M30 POL Żeglce Błękitni Żeglce

Zapłacone

450. Wiśniowski Mateusz - D1 / M20 POL Opole SPAJ Jedlicze

Zapłacone

451. Wizner Czesław - D1 / M60 POL Mysłowice IPA Katowice VIII

Niezapłacone

452. Wójcik Adrianna - D2 / K20 POL Krosno

Niezapłacone

453. Wójcik Sławomir - D1 / M50 POL Jureczkowa LZS WIAR JURECZKOWA

Niezapłacone

454. Wójcik Tadeusz - D2 / M60 POL Jasło NW team Jasło

Niezapłacone

455. Wojdyła Wojciech - D1 / M30 POL Kołaczyce brak

Zapłacone

456. Wojnar Aneta - D1 / K30 POL Krosno

Niezapłacone

457. Wojnar Sylwester - D1 / M40 POL Krosno MUKS JEDLICZE PODKARPACIE

Zapłacone

458. Wojtasiewicz Wincenty - D1 / M60 POL Tarnowiec

Niezapłacone

459. Wójtowicz Andrzej - D1 / M40 POL Wróblik Królewski Iskra Wróblik

Zapłacone

460. Wójtowicz Jakub - D1 / M12 POL Wróblik Królewski Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

461. Wosiewicz Wiktoria - D1 / K12 POL Krosno MOSiR Karpaty Krosno

Zapłacone

462. Woźniak Ilona - D1 / K20 POL Iwla KU AZS Politechnika Rzeszowska

Zapłacone

463. Wróbel Dominik - D1 / M40 POL Jasło AZS PWSZ Krosno

Zapłacone

464. Wroński-Tusik Mateusz - D1 / M40 POL Limanowa KS LIMANOWA FORREST

Niezapłacone

465. Wszołek Anna - D1 / K20 POL Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

466. Wszołek Jerzy - D1 / M20 POL Rożnowice Gorlicka Grupa Biegowa

Zapłacone

467. Uczestnik anonimowy - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

468. Wyderka Damian - D1 / M30 POL Krosno KKB Mosir Krosno

Zapłacone

469. Zabielski Waldemar - D1 / M50 POL Strzeszyn niezrzeszony

Zapłacone

470. Zając Ireneusz - D1 / M60 POL Biecz Biecz

Zapłacone

471. Zajchowski Łukasz - D1 / M40 POL Bajdy Bez klubu

Niezapłacone

472. Zajdel Katarzyna - D1 / K30 POL Krosno

Zapłacone

473. Zajdel Michał - D1 / M12 POL Krosno Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

474. Zalisko Oksana - D1 / K60 UKR Lviv SK NU Lvivska Politechnika

Niezapłacone

475. Zapołoch Bożena - D1 / K30 POL Sanok Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Zapłacone

476. Zawadzki Patryk - D1 / M12 POL Jasło UKS ASW JUDO JASŁO

Zapłacone

477. Zieleń Michał - D1 / M12 POL Gorlice ULKS Technik Trzcinica

Zapłacone

478. Zieliński Wojciech - D1 / M30 POL Krosno

Zapłacone

479. Zimoch Oskar - D2 / M12 POL Korczyna n/z

Zapłacone

480. Ziobro Tomasz - D1 / M40 POL Krosno Krosno Miasto Szkła

Zapłacone

481. Ziółkowska Bożana - D1 / K40 POL Krosno WALBA

Zapłacone

482. Zoła Artur - D1 / M50 POL Jasło

Zapłacone

483. Żubryd Renata - D2 / K60 POL Zagórz Nordic Walking Relaks Zagórz

Zapłacone

484. Związek Urszula - D1 / M30 POL Przysieki

Niezapłacone

485. Zych Witold - D2 / M40 POL Rogi

Zapłacone

486. Zygar Mateusz - D1 / M12 POL Krościenko Wyżne Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

487. Zygar Michał - D1 / M12 POL Krościenko Wyżne Elektryk ZSP nr 5

Niezapłacone

488. Zygarowicz Izabela - D1 / K12 POL Krosno

Zapłacone

489. Zymróz Tomek - D1 / M20 POL Ropczyce Jak nie MY to kto? Ropczyce

Zapłacone

490. Żywiec Tomasz - D1 / M30 POL Krościenko Wyżne

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU