XXIII Perła Paprocan - BIEG

Tychy Paprocany
22.03.2015

Wyniki

Biegi 42km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
MARTINI Dawid
Longer_7 - amator runner
551 Lędziny 0:40 91.30 00:27:28:73
2
GRABOWSKI Cezary
627 0:42 85.71 00:29:09:71
3
WALEROWICZ Maciej
truchtacz myslowice
486 Katowice 0:43 85.71 00:29:26:16
4
GÓRSKI Mariusz
-
572 Tychy 0:43 84.00 00:29:59:19
5
WIĘCZKOWSKI Piotr
335 Katowice 0:45 80.77 00:31:08:09
6
MALINA Michalina
GTS Bojszowy
524 Bojszowy 0:45 80.77 00:31:15:74
7
KRZYK Jarosław
998 Tychy 0:46 79.25 00:31:40:02
8
CZECHOWSKI Damian
545 Tychy 0:47 77.78 00:32:15:42
9
SAŁAK Seweryn
634 Tychy 0:47 76.36 00:32:52:94
10
KRYCZKOWSKI Paweł
630 Tychy 0:48 76.36 00:33:11:02
11
HARAZIM Michał
AMATOR
653 Gliwice 0:48 75.00 00:33:29:86
12
KOMARNICKI Włodzimierz
btm runners
316 Bytom 0:49 75.00 00:33:40:69
13
WOŹNIAK Mariusz
46 Tychy 0:49 75.00 00:33:43:11
14
LORENS Piotr
489 Tychy 0:49 75.00 00:33:45:59
15
ŻMIJEWSKI Kazimierz
761 Tychy 0:50 72.41 00:34:30:52
16
NAWROCKA Agata
751 Tychy 0:50 72.41 00:34:44:34
17
ZACHARKO Jacek
sp 18
31 Tychy 0:50 72.41 00:34:44:56
18
GODZWON Mirosław
maflow
274 Sosnowiec 0:50 72.41 00:34:50:26
19
CHROMIK Tomasz
MAFLOW
268 Góra 0:51 71.19 00:35:21:06
20
NAWROCKI Adam
387 Tychy 0:51 71.19 00:35:30:74
21
ŚLEZIONA Piotr
CHOP ZE ŻELAZA
666 Tychy 0:52 70.00 00:36:11:42
22
KRÓL Anita
302 Tychy 0:52 70.00 00:36:14:76
23
SZLĄZAK Michał
708 Tychy 0:52 70.00 00:36:17:91
24
KRUPIAK Karol
984 Tychy 0:53 68.85 00:36:32:56
25
HOPKOWICZ Szymon
120 Lędziny 0:53 68.85 00:36:37:82
26
PAWLICKA Agnieszka
997 Ornontowice 0:53 67.74 00:36:56:91
27
FENGLER Miłosz
103 Tychy 0:53 67.74 00:36:57:19
28
RAKOCZY Agata
40 latek tychy
75 Tychy 0:54 67.74 00:37:23:51
29
KIDOŃ Franciszek
481 Roztropice 0:54 67.74 00:37:26:29
30
FERDYN Tomek
BTm runners
216 Bytom 0:54 67.74 00:37:26:79
31
KACZMARCZYK Łukasz
MAFLOW
254 Jaworzno 0:54 66.67 00:37:34:84
32
WÓJCIK Andrzej
MAFLOW
280 Bieruń 0:54 66.67 00:37:45:36
33
KRZEMPEK Marcin
435 Bielsko-Biała 0:55 66.67 00:37:56:56
34
JOBCZYK Bogusław
MAFLOW
264 Tychy 0:55 66.67 00:38:05:04
35
NOWICKI Bartłomiej
369 Katowice 0:55 65.63 00:38:13:79
36
ATRASZKIEWICZ Anna
Get run
162 Tychy 0:55 65.63 00:38:14:91
37
SZYJA Tomasz
200 Tychy 0:55 65.63 00:38:22:46
38
ZIĘBA Łukasz
RUNHOGS
165 Tychy 0:55 65.63 00:38:28:23
39
APAJEWSKI Jakub
301 Tychy 0:55 65.63 00:38:29:19
40
SKOTNICA Karolina
spot pszczyna
570 Pszczyna 0:56 65.63 00:38:30:32
41
NOWAKOWSKI Adam
684 Tychy 0:56 64.62 00:38:48:42
42
SMERCZEK Michał
MAFLOW
270 Tychy 0:56 64.62 00:38:52:82
43
CEREMUGA Zbigniew
433 Mikołów 0:56 64.62 00:38:55:59
44
MAZUREK Piotr
MAFLOW
255 Poręba 0:56 64.62 00:39:10:11
45
KOZIOŁ Tomasz 84
173 Tychy 0:57 63.64 00:39:19:32
46
ORZAŻEWSKA Elżbieta
169 Sośnicowice 0:57 63.64 00:39:31:01
47
PĘKACZ Mateusz
btm runner bytom
593 Bytom 0:57 63.64 00:39:31:32
48
ATRASZKIWICZ Mrcin
49 Tychy 0:57 63.64 00:39:47:36
49
KAŃTOCH Joanna
513 Dąbrowa Górnicza 0:57 63.64 00:39:52:16
50
SZYMKOWSKA Zuzanna
BTM RUNNERS
344 Tarnowskie Góry 0:58 62.69 00:39:56:61
51
JARZYNA Tomasz
brak
454 Tychy 0:58 62.69 00:39:56:89
52
MALEC Jarosław
225 Tychy 0:58 62.69 00:39:57:31
53
SABAT Tomasz
MAFLOW
251 Wola 0:58 62.69 00:40:07:51
54
JARLACZYŃSKA Hanna
681 Tychy 0:58 62.69 00:40:22:43
55
KONIUSZY Mariola
658 Katowice 0:58 62.69 00:40:22:86
56
SITARZ Marcin
637 Łaziska Górne 0:58 62.69 00:40:23:69
57
CYBULSKI Łukasz
167 Tychy 0:58 61.76 00:40:31:99
58
ORZAŻEWSKI Marek
Miechowicka grupa biegowa
170 Bytom 0:59 61.76 00:40:45:49
59
JUREWICZ Marta
659 Sosnowiec 0:59 61.76 00:40:51:23
60
KURCOK Aleksander
Ołehasandr
342 Tychy 0:59 61.76 00:40:55:24
61
MAKOWSKI Jacek
NIGHT RUNNERS KATOWICE
675 Katowice 0:59 61.76 00:40:56:29
62
BĘDKOWSKI Damian
MAFLOW
262 Tychy 0:59 61.76 00:41:00:16
63
WESZKA Alicja
590 Pszczyna 0:59 60.87 00:41:13:36
64
JASNOCH Bogumiła
744 Mikołów 0:59 60.87 00:41:13:64
65
GÓRSKA Katarzyna
TYSKIE SINICE
427 Tychy 0:60 60.87 00:41:19:11
66
KARDACZYŃSKI Szymon
657 Tychy 0:60 60.87 00:41:19:71
67
SMOLORZ Michał
nIGHT RUNNERS KATOWICE
379 Katowice 0:60 60.87 00:41:21:11
68
BOGUSZ Anna
NightRunners Śląsk
212 Katowice 0:60 60.87 00:41:21:62
69
CHWILA Bartosz
private
491 Gaszowice 0:60 60.87 00:41:34:59
70
KWIECIEŃ Stanisław
brak
650 Tychy 0:60 60.87 00:41:36:69
71
CZANA Zbigniew
548 Bielsko-Biała 0:60 60.87 00:41:39:84
72
ORZEŁOWSKI Damian
giszowiec )
582 Katowice 0:60 60.87 00:41:40:24
73
SKOWROŃSKI Dariusz
ulicafinansowa.pl
682 Tychy 0:60 60.00 00:41:45:64
74
ZAJĄC Adam
SPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA
341 Dąbrowa Górnicza 0:60 60.00 00:41:55:14
75
KOCHMAŃSKI Lech
---------------
371 Tychy 1:01 60.00 00:42:02:52
76
ŚPIEWAK Wojciech
171 Wilkowice 1:01 60.00 00:42:07:94
77
GOLDA Justyna
Multi biuro
400 Tychy 1:01 60.00 00:42:11:86
78
SEGET-BIENIASZ Anna
48 Tychy 1:01 60.00 00:42:13:56
79
JAWORSKA Patrycja
315 Wołów 1:01 60.00 00:42:16:52
80
ZIENTEK Gabriela
536 Tychy 1:01 60.00 00:42:17:23
81
DURNAŚ Tatiana
537 Tychy 1:01 60.00 00:42:17:81
82
PODLAWSKI Igor
412 Tychy 1:01 59.15 00:42:24:21
83
NOWICKA Iwona
372 Katowice 1:01 59.15 00:42:29:74
84
POBOŻNIAK Karolina
698 Tychy 1:01 59.15 00:42:31:61
85
STOJECKA Iwona
703 Tychy 1:01 59.15 00:42:35:69
86
OKOŃSKI Mirosław
webmastah.pl
215 Katowice 1:01 59.15 00:42:37:71
87
KOZŁOWSKA Ilona
MAFLOW
284 Libiąż 1:01 59.15 00:42:40:56
88
KRAWIEC Katarzyna
710 Tychy 1:02 59.15 00:42:43:82
89
OPYD Urszula
MAFLOW
244 Chełmek 1:02 59.15 00:42:45:73
90
HEROK Renata
543 Tychy 1:02 58.33 00:42:56:49
91
DROZDEK Dominika
503 Tychy 1:02 58.33 00:42:57:19
92
DROZDEK Kamila
MOTO360
1001 Tychy 1:02 58.33 00:42:57:62
93
MARCINIAK Krzysztof
WF SportrUN team
474 Tychy 1:02 58.33 00:43:04:74
94
DROŻDŻEWSKA Katarzyna
750 Orzesze 1:03 57.53 00:43:32:04
95
MUCHA Wojciech
460 Tychy 1:03 57.53 00:43:34:04
96
HANKIEWICZ Mirosław
MAFLOW
248 Tychy 1:03 57.53 00:43:36:79
97
GRELA Bożena
955 Katowice 1:03 57.53 00:43:44:66
98
JALIŃSKA Anna
711 Tychy 1:03 57.53 00:43:45:16
99
KOMARNICKA Patrycja
BTM RUNNERS
310 Bytom 1:03 57.53 00:43:50:94
100
PIETRASIUK Dariusz
brak
136 Tychy 1:03 57.53 00:43:55:54
101
POLUCHA Iwona
MAFLOW
243 Tychy 1:04 56.76 00:44:08:91
102
DUBLANKA Sylwia
RYTM CZECHOWICE - DZIEDZICE
787 Czechowice-Dziedzice 1:04 56.76 00:44:09:33
103
TRACZYKIEWICZ Regina
648 Tychy 1:04 56.76 00:44:11:14
104
RZĄSA Karolina
554 Łaziska Górne 1:04 56.76 00:44:15:16
105
SOŁTYS Jarosław
btm runners
188 Bytom 1:04 56.76 00:44:17:59
106
KOZUBSKA-BRYŚ Anna
RUNHOGS TYCHY
597 Świerczyniec 1:04 56.76 00:44:20:29
107
MACOŃ Magdalena
638 Tychy 1:04 56.76 00:44:21:46
108
MARTINEZ Manuel
MAFLOW
250 Leon, Meksyk 1:04 56.76 00:44:30:12
109
MISIŁO Marek
796 Tychy 1:04 56.76 00:44:32:26
110
SZELEC Magdalena
444 Tychy 1:04 56.00 00:44:42:69
111
SYPUŁA Danuta
719 Mikołów 1:04 56.00 00:44:45:52
112
JAROSIŃSKI Marcin
NEXTEER
618 Tychy 1:04 56.00 00:44:47:64
113
SALACHNA Grzegorz
parkrun Cieszyn
151 Cieszyn 1:05 56.00 00:44:49:26
114
BIAŁEK Łukasz
fAUDANA
531 Tychy 1:05 56.00 00:44:51:42
115
WITEK Marta
514 Tychy 1:05 56.00 00:44:52:39
116
PIĘTA Aleksandra
MAFLOW
241 Tychy 1:05 56.00 00:45:10:76
117
KOZIOŁ Tomasz 75
MAFLOW
285 Tychy 1:05 56.00 00:45:12:36
118
ZBIGNIEWICZ Joanna
195 Tychy 1:05 55.26 00:45:21:42
119
SZPIECH Anna
532 Orzesze 1:05 55.26 00:45:26:09
120
KULA Katarzyna
MAFLOW
259 Tychy 1:06 55.26 00:45:32:16
121
JANIK Alina
MAFLOW
240 Bieruń 1:06 55.26 00:45:32:51
122
JABŁOŃSKI Krzysztof
MAFLOW
271 Tychy 1:06 55.26 00:45:37:04
123
WYDERKA Michalina
Harrisdent
500 Tychy 1:06 55.26 00:45:38:66
124
GRABOWSKA-JUCHA Karolina
-
515 Tychy 1:06 55.26 00:45:47:39
125
BELOWSKA Anna
966 Tychy 1:06 55.26 00:45:49:56
126
ŁATA Łukasz
552 Katowice 1:06 54.55 00:46:01:74
127
DEMBIŃSKI Piotr
NEXTEER
615 Tychy 1:06 54.55 00:46:03:81
128
PAPOK-SMERCZEK Karolina
MAFLOW
269 Tychy 1:06 54.55 00:46:10:34
129
MAJKA Paweł
MAFLOW
272 Czewionka-Leszczyny 1:07 53.85 00:46:31:84
130
STROJECKA Małgorzata
wf sportrun team
492 Tychy 1:08 53.16 00:47:07:24
131
MUZIOŁ Piotr
153 Tychy 1:08 53.16 00:47:17:41
132
WIAK Barbara
996 Mikołów 1:08 53.16 00:47:30:79
133
WOŹNICA Monika
975 Toruń 1:09 53.16 00:47:40:66
134
GOMUŁKA Marcin
974 Toruń 1:09 53.16 00:47:40:96
135
CZAPEK Anna
biegsikornik
527 Gliwice 1:09 53.16 00:47:41:76
136
KOCYŁA Aksel
WF Sportrun team
375 Tychy 1:09 52.50 00:47:47:24
137
CEDEÑO Luis
MAFLOW
277 Leon, Meksyk 1:09 52.50 00:48:11:42
138
BOLWOLUK Wioleta
MAFLOW
246 Wola 1:09 52.50 00:48:14:86
139
BŁASZCZYK Joanna
btm runners
693 Bytom 1:10 51.85 00:48:19:89
140
KOTLARZ Aneta
Harrisdent
497 Tychy 1:10 51.85 00:48:32:62
141
CZEKAJ Aleksandra
40-latek tychy
581 Tychy 1:10 51.85 00:48:32:94
142
WÓJTOWICZ-SZCZEPANIAK Halina
495 Tychy 1:10 51.85 00:48:33:34
143
WYDERKA Monika
Harrisdent
499 Tychy 1:10 51.85 00:48:33:86
144
BRYK Aneta
747 Tychy 1:10 51.85 00:48:46:96
145
KUFEL Ewelina
606 Tychy 1:10 51.85 00:48:48:11
146
BOŃCZYK Martyna
753 Gostyń 1:10 51.85 00:48:51:01
147
KOTLARZ Martyna
Harrisdent
498 Tychy 1:12 50.00 00:50:21:96
148
KRĘTOSZ-FLAKA Iwona
MAFLOW
252 Kobiór 1:13 50.00 00:50:34:86
149
DOMAGAŁA Łukasz
776 Tychy 1:13 50.00 00:50:41:59
150
MOSKWA Izabela
WF SPORTRUN TEAM
458 Tychy 1:13 49.41 00:50:48:11
151
WYGODA Agnieszka
41 Tychy 1:14 48.84 00:51:25:86
152
SIEROCKA Patrycja
promont
117 Tychy 1:14 48.84 00:51:29:61
153
KLUGER Klaudia
116 Tychy 1:14 48.84 00:51:30:46
154
WITEK Aleksandra
322 Katowice 1:14 48.84 00:51:36:06
155
POGODA Anna
-
67 Świętochłowice 1:14 48.84 00:51:44:66
156
KONTNY Magdalena
WF Sportrun team
680 Tychy 1:15 48.84 00:51:49:56
157
NIEGŁOS Krystian
MAFLOW
261 Tychy 1:15 48.84 00:51:52:16
158
KAUF Krzysztof
MAFLOW
258 Tychy 1:15 48.84 00:51:52:61
159
ZAJĄCZKOWSKI Dominik
309 Bielsko Biała 1:16 47.73 00:52:45:56
160
ZAJACZKOWSKA Grażyna
pampa
9 Bielsko Biała 1:16 47.73 00:52:46:39
161
PALKA Michał
972 Tychy 1:16 47.19 00:53:06:29
162
GRAMATYKA Michał
973 Tychy 1:16 47.19 00:53:06:56
163
GRZESICZEK Dawid
nie zrzeszony
608 Mikołów 1:16 47.19 00:53:08:02
164
LEŚNIK Mateusz
601 Orzesze 1:16 47.19 00:53:08:34
165
MAŃKA-SIEK Ewa
456 Tychy (Śląskie) 1:16 47.19 00:53:10:96
166
HENCNER Małgorzata
735 Tychy 1:17 47.19 00:53:13:62
167
ACHTELIK - ARNDT Magdalena
biegam bo nie lubię
37 Tychy 1:17 47.19 00:53:16:66
168
BELOWSKI Michał
968 Tychy 1:18 46.67 00:53:57:09
169
ZALOT Wiktoria
696 Tychy 1:18 46.15 00:54:32:44
170
OSOBA Tomasz
MAFLOW
253 Lędziny 1:19 45.65 00:54:55:89
171
ANTONIK Gabriela
MAFLOW
281 Tychy 1:19 45.65 00:54:58:09
172
ZAJĄCZKOWSKI Kamil
pampa team
7 Bielsko Biała 1:19 45.65 00:54:58:11
173
SZAŁAŚNA Marta
testyoutdoorowe.pl
565 Kobiór 1:20 45.16 00:55:59:36
174
SZAŁAŚNY Piotr
Testyoutdoorowe.pl
566 Kobiór 1:21 45.16 00:56:00:04
175
SENATOR Katarzyna
wf sportrun team
598 Tychy 1:23 43.75 00:57:51:21
176
BUNIO Małgorzata
645 Bojszowy 1:25 42.86 00:58:52:44
177
BUNIO Gabriela
polonia Tychy
646 Bojszowy 1:25 42.86 00:58:52:76
178
BUNIO Bartłomiej
470 Bojszowy 1:25 42.86 00:58:53:29
179
KROCZEK Michał
21 Tychy 1:26 42.00 01:00:04:66
180
JĘDRZEJCZAK Marta
Lotej...!!!
989 Oświęcim 1:32 39.62 01:03:45:29
181
KOSTYRA Dawid
Lotej...!!!
990 Bieruń 1:32 39.62 01:03:45:61
182
JUREWICZ Krzysztof
660 Sosnowiec 1:34 38.53 01:05:20:36
183
MADEJA Bartłomiej
555 Wola 1:34 38.18 01:05:42:46
184
MŚCICHOWSKA-BĄK Alicja
maflow
275 Tychy 1:35 38.18 01:06:09:61
185
STĘPNIEWSKI Artur
298 Tychy 1:36 37.84 01:06:41:82
186
ANCZYKOWSKI Nikodem
WF SportRun Team / Tyskie Sinice
415 Tychy 1:37 37.50 01:07:21:34
187
PYCLIK Adam
562 Tychy 1:38 36.84 01:08:07:52
188
STOPA Michał
uLICAFINANSOWA.PL
564 Tychy 1:39 36.52 01:09:07:06
189
PONIEWIERSKI Arkadiusz
sie doleci
671 Tychy 1:41 35.90 01:10:00:26
190
PONIEWIERSKI Adam
sie doleci
22 Tychy 1:41 35.90 01:10:01:11
191
MATUSIK Rafał
652 Wola 1:41 35.59 01:10:34:36
192
MAZUR Marcin
293 Tychy 1:41 35.59 01:10:38:14
193
KURCZEK Tomasz
154 Gliwice 1:42 35.59 01:11:00:01
194
KOCHUTEK Joanna
583 Bielsko-Biała 1:42 35.59 01:11:04:52
195
KOŁODZIEJ Marek
BBOSiR
749 Bielsko-Biała 1:43 35.00 01:11:46:91
196
SZŁAPA Adam
175 Tychy 1:43 35.00 01:12:01:99
197
WIECZOREK Tomasz
btm runners
692 Bytom 1:44 35.00 01:12:11:26
198
WALKIEWICZ Marek
59 Bieruń 1:44 35.00 01:12:16:04
199
JAMIŃSKI Adam
AZS AWF Katowice
935 Tychy 1:45 34.43 01:13:09:91
200
WAŃCZYK Grzegorz
199 Tychy 1:45 34.43 01:13:15:19
201
FISZER Andrzej
772 Katowice 1:45 34.43 01:13:27:91
202
SYPUŁA Łukasz
720 Mikołów 1:46 34.15 01:13:31:26
203
WATOŁA Michał
235 Rybnik 1:46 34.15 01:13:35:86
204
SZCZYGIEŁ Damian
109 1:47 33.87 01:14:19:23
205
SADLIK Bogusław
405 Bielsko-Biała 1:49 33.33 01:15:36:11
206
PIĘKOŚ Nina
Piękoś Dream Team
390 Bielsko-Biała 1:49 33.07 01:16:15:19
207
SOBOLEWSKI Zdzisław
NEXTEER
625 Tychy 1:50 32.81 01:16:43:96
208
ZIMNICKI Tomasz
223 1:50 32.81 01:16:49:69
209
WALA Grzegorz
547 Wilkowice 1:50 32.81 01:16:52:06
210
MOCZULSKI Michał
644 Tychy 1:50 32.81 01:16:56:96
211
DROZDEK Łukasz
502 Tychy 1:51 32.56 01:17:14:94
212
KUCHARCZYK Kamila
939 Kielce 1:51 32.56 01:17:25:04
213
SZYMURA Gezegorz
LESZCZYNY
575 Leszczyny 1:52 32.31 01:17:44:16
214
KACZMARCZYK Robert
534 Stanowice 1:52 32.31 01:18:00:01
215
PODKOŚCIELNY Jarosław
MAFLOW
260 Tychy 1:53 32.06 01:18:37:66
216
BIAŁOŃ Krzysztof
678 Tychy 1:54 31.82 01:19:20:23
217
OKOŃSKI Kazimierz
PTTK TYCHY
214 Tychy 1:54 31.82 01:19:23:21
218
KALETA Agnieszka
)
755 Tychy 1:55 31.58 01:19:51:69
219
LAPCZYK Paweł
360 Orzesze 1:55 31.58 01:19:58:59
220
BAŃKA Beata
209 Tychy 1:55 31.58 01:20:00:24
221
RÓŻAŃSKI Tomasz
NEXTEER
623 Tychy 1:55 31.34 01:20:07:46
222
BIERWIACZONEK Krzysztof
308 Tychy 1:55 31.34 01:20:24:36
223
GOMUŁKA Barbara Maria
971 Salamanca/tychy 1:55 31.34 01:20:28:96
224
KUBICA Marcin
NEXTEER
619 Tychy 1:56 31.34 01:20:36:23
225
ŚRODOWSKI Jacek
MAFLOW
266 Tychy 1:56 31.11 01:20:43:19
226
BIEGIER Maria
176 Mikołów 1:58 30.66 01:22:14:19
227
LISIAK Krzysztof
724 1:58 30.66 01:22:22:62
228
KRZEMPEK Bogusława
434 Bielsko-Biała 1:58 30.66 01:22:23:02
229
BIEGIER Stanisław
365 Mikołów 1:59 30.43 01:22:49:14
230
JAWORSKI Damian
520 Mikolow 1:59 30.43 01:22:49:66
231
BIEGIER Jerzy
177 Mikołów 1:59 30.43 01:22:52:51
232
OCHOJSKI Dominik
Automobilklub Zamkowy
218 Katowice 1:59 30.22 01:23:15:84
233
ARWAR Joanna
613 Mikołów 1:60 30.22 01:23:19:54
234
MICHALSKI Arek
210 Tychy 1:60 30.22 01:23:24:49
235
KIEŁCZEWSKI Marcin
Faudana
529 Tychy 1:60 30.22 01:23:30:56
236
NOWAKOWSKI Marek
PO ROBOCIE
484 Sosnowiec 1:60 30.22 01:23:40:94
237
GIBIEC Przemysław
GS OLza cieszyn
208 Cieszyn 1:60 30.00 01:23:59:86
238
WOŚ Krzysiek
Doliniarze.com
71 Katowice 2:01 30.00 01:24:02:44
239
PYRSCH Agnieszka
40-latek Tychy
383 Tychy 2:01 30.00 01:24:10:43
240
WĘGRZYNOWIK Klaudia
960 2:01 30.00 01:24:12:69
241
WYTRYKUS Barbara
561 Tychy 2:01 29.79 01:24:38:61
242
MACIĄG Daniel
Vege Runners
6 Tychy 2:02 29.58 01:25:13:74
243
BOBLA Walenty
walenty - projekt run
661 Bierun 2:02 29.58 01:25:18:36
244
GÓRSKA Basia
btm runners
146 Bytom 2:02 29.58 01:25:19:14
245
MALINA Adam
MAFLOW
265 Bojszowy 2:03 29.37 01:25:53:84
246
SKRZYPCZYK Natalia
288 Tychy 2:04 29.17 01:26:08:41
247
SKRZYPCZYK Paweł
722 Tychy 2:04 29.17 01:26:08:86
248
NOWIŃSKA Joanna
MAFLOW
282 Bieruń 2:04 29.17 01:26:17:06
249
CZYJT Dawid
485 Tychy 2:04 29.17 01:26:21:04
250
SZCZEPANIAK Paweł
Fani Uszaka
496 Tychy 2:04 28.97 01:26:43:01
251
PODBIOŁ Michalina
324 Orzesze 2:05 28.97 01:27:05:76
252
KOSMALA Karolina
CMS BIEGACZE / RYTM CZECHOWICE-dz
730 Zabrzeg 2:05 28.77 01:27:29:74
253
SZUPLAK Michał
587 Tychy 2:06 28.57 01:28:04:73
254
GORZELAK Joanna
910 Jastrzębie-Zdrój 2:07 28.57 01:28:24:02
255
MAZUREK Krzysztof
599 Tychy 2:07 28.38 01:28:35:41
256
STAWIARZ Sebastian
773 Chełm Śląski 2:08 28.38 01:28:56:59
257
MACIEJEWSKI Marek
truchtacz mysłowice
337 Mysłowice 2:08 28.19 01:29:16:94
258
ZIELINSKI Marcin
dla natalki
425 Tychy 2:08 28.19 01:29:19:84
259
PNIOK Ania
754 Świerczyniec 2:09 28.00 01:29:52:44
260
WILCZEK Marcin
85 Tychy 2:09 28.00 01:29:55:76
261
BITTNER Łukasz
759 Tychy 2:09 28.00 01:30:11:32
262
WOŹNIAK Adrian
77 Tychy 2:10 27.81 01:30:40:82
263
TUREK Rafał
206 Będzin 2:10 27.81 01:30:42:89
264
KOWAL Wioletta
769 Wisła Wielka 2:10 27.81 01:30:47:64
265
BRYŚ Piotr
RUNHOGS
56 Świerczyniec 2:11 27.63 01:31:00:12
266
WOJDOŁ Robert
122 2:11 27.63 01:31:04:16
267
KOS Joanna
388 Bielsko-Biała 2:11 27.63 01:31:26:86
268
KASPROWSKI Krzysztof
MAFLOW
267 Łaziska Górne 2:11 27.45 01:31:30:84
269
JURAK Barbara
340 Tychy 2:11 27.45 01:31:35:41
270
MARCINIAK Karol
539 Tychy 2:12 27.45 01:31:50:52
271
KUBICA Łukasz
start
443 Bielsko Biała 2:12 27.45 01:31:55:51
272
CAPIK Piotr
rytm czechowice-dziedzice
992 Czechowice-Dziedzice 2:12 27.27 01:32:15:94
273
PIEKUT Mariusz
294 Tychy 2:13 27.27 01:32:37:84
274
LIRO Wojciech
584 Bielsko-Biała 2:13 27.10 01:32:54:54
275
ZARĘBA Karolina
Irons tychy
350 Tychy 2:13 27.10 01:32:59:52
276
ZARĘBA Krzysztof
Irons tychy
588 Tychy 2:13 27.10 01:32:59:83
277
FARUGA Angelina
164 Ćwiklice 2:13 27.10 01:33:00:39
278
PASIEKA Przemysław
PO ROBOCIE
737 Katowice 2:13 27.10 01:33:01:91
279
KULA Mateusz
tERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT
119 Lędziny 2:14 27.10 01:33:15:44
280
WIECZOREK Darek
129 Tychy 2:14 26.92 01:33:22:92
281
NOWAK Mariusz
930 Czechowice-Dziedzice 2:14 26.92 01:33:37:92
282
LATUSEK Marek
FORMACJA śLĄSK
292 Łaziska Górne 2:14 26.92 01:33:42:26
283
WIŚNIEWSKI Piotr
MAFLOW
236 Toruń 2:15 26.92 01:33:48:61
284
GORZKOWSKI Bartłomiej
BTM RUNNERS
343 Tarnowskie Góry 2:15 26.75 01:33:59:59
285
GÓRSKI Kamil
btm runners
145 Bytom 2:15 26.75 01:33:59:89
286
KAWKA-SUCHOŃ Katarzyna
HarrisDent
501 Pszczyna 2:15 26.75 01:34:12:71
287
DZIUBA Andrzej
86 Tychy 2:15 26.75 01:34:13:39
288
LESZCZYŃSKI Mariusz
szchinszach
36 Gliwice 2:15 26.75 01:34:15:14
289
CZAPIEWSKI Janusz
qqrito
438 Bieruń 2:16 26.58 01:34:32:44
290
NALEPKA Zdzisław
biegiem przez góry/ pomoc dla Alka
446 Jastrzebie Zdroj 2:16 26.58 01:34:34:56
291
BUGAJSKI Jerzy
436 Tychy 2:16 26.58 01:34:40:42
292
BŁASZCZYK Piotr
367 Katowice 2:16 26.58 01:34:58:66
293
NIR Łukasz
WF Sportrun team
472 Tychy 2:17 26.42 01:35:31:19
294
MRÓZ Grzegorz
WF Sportrun team
471 Tychy 2:17 26.42 01:35:31:89
295
DEC Tomasz 74
fuchs oil team
483 Gliwice 2:17 26.42 01:35:34:86
296
CHACUŚ Adrian
rest team
549 Tychy 2:17 26.42 01:35:41:51
297
ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
pampa team
8 Bielsko Biała 2:17 26.25 01:35:47:44
298
BROŻEK Dawid
NEXTEER
614 Tychy 2:17 26.25 01:35:49:79
299
PIWOWARCZYK Adam
592 Mysłowice 2:17 26.25 01:35:51:96
300
NALEŹNIAK Bernadeta
40latek
798 Tychy 2:18 26.25 01:35:55:39
301
LISOK Mateusz
AWF KATOWICE
969 Tychy 2:18 26.25 01:36:02:89
302
DUDKIEWICZ Anna
232 Katowice 2:18 26.09 01:36:30:56
303
CZAJKOWSKI Krzysztof
685 Tychy 2:18 26.09 01:36:33:91
304
ROGÓŻ Alina
403 Tychy 2:19 26.09 01:36:52:94
305
GOŁĄBEK Dariusz
Bbl Mikołów
34 Tychy 2:19 25.93 01:37:10:16
306
SATŁAWA Adam
111 Tychy 2:19 25.93 01:37:12:51
307
DANEL Adam
977 2:19 25.93 01:37:17:82
308
ŚWIERCZEWSKI Jan
w pogoni za duchem
87 Sosnowiec 2:20 25.93 01:37:20:06
309
BALOK Artur
130 Bielsko-Biała 2:20 25.93 01:37:22:51
310
ŚWIERCZEWSKA Małgorzata
w pogoni za duchem
89 Sosnowiec 2:20 25.93 01:37:24:46
311
MAKOWSKA Agnieszka
w pogoni za duchem
92 Sosnowiec 2:20 25.93 01:37:24:81
312
GRZEBNIEWSKA Judyta
WF Sport RUN
421 Tychy 2:22 25.45 01:38:45:19
313
ROWICKI Jacek
82 Tychy 2:22 25.45 01:38:49:96
314
CIEŚLAK Bartłomiej
RUNHOGS Tychy
327 Tychy 2:22 25.45 01:38:59:83
315
ŁUGOWSKI Arek
alpebike.pl
380 Tychy 2:22 25.45 01:39:01:51
316
PASZEK Marcin
CAFE+CO delikomat
591 Bielsko-Biała 2:22 25.45 01:39:04:24
317
PILICH Łukasz
CAFECO BIELSKO-BIAŁA
453 Bielsko-Biała 2:22 25.45 01:39:04:84
318
SIWCZAK Marek
NEXTEER
624 Tychy 2:22 25.45 01:39:12:46
319
OPANOWSKI Dariusz
953 Gliwice 2:22 25.45 01:39:13:09
320
GRZYBAŁA Anna
718 Tychy 2:22 25.30 01:39:20:26
321
BOJANOWICZ Dariusz
178 Studzienice 2:23 25.30 01:39:27:66
322
POLOCZEK Tomasz
tyskie sinice
518 Tychy 2:23 25.30 01:39:41:66
323
SURMAN Grzegorz
Kabuncza
219 Rybnik 2:23 25.30 01:39:47:29
324
MEDES Marcin
779 Tychy 2:23 25.15 01:39:54:16
325
TYTKO Bartłomiej
Irons Tychy / 40-latek Tychy
983 Tychy 2:23 25.15 01:39:56:94
326
PRZYBYŁOWSKI Marcin
553 Tychy 2:23 25.15 01:39:57:76
327
MALIŃSKI Rafał
WOSZK Zakopane
790 Zakopane 2:24 25.15 01:40:09:26
328
WOJTYTO Dominik
778 Tychy 2:24 25.15 01:40:21:14
329
WOJNAROWSKI Mateusz
TERMINAL LOGistyczny promont/ 40-latek Tychy
118 Katowice 2:24 25.00 01:40:34:81
330
CYWKA Sławomir
Bieg Opolski
530 Opole 2:24 25.00 01:40:36:96
331
PATEREK Marcin
651 Katowice 2:24 25.00 01:40:37:32
332
WÓJCIK Ziemowit
KW Katowice
525 Ruda Śląska 2:24 25.00 01:40:44:59
333
BARANEK Marek
opel active team
60 Bytom 2:25 25.00 01:40:50:16
334
WELM Grzegorz
Zabiegani Częstochowa
559 Częstochowa 2:25 25.00 01:41:00:32
335
GĄSIOR Mateusz
NEXTEER
616 Tychy 2:25 24.85 01:41:09:56
336
JAMA Radosław
BTM RUNNERS
155 Bytom 2:25 24.85 01:41:15:51
337
BOŻEK Sebastian
424 Bielsko-Biała 2:25 24.85 01:41:16:51
338
WRÓBEL Andrzej
PO ROBOCIE
662 Siemianowice Śl. 2:26 24.71 01:41:57:23
339
GĄSZCZAK Michał
rUNHOGS
473 Tychy 2:26 24.71 01:41:57:74
340
CHROBAK Łukasz
656 Skawa 2:26 24.71 01:41:58:16
341
MAGUDA Damian
142 Tychy 2:26 24.71 01:42:07:62
342
TOPORCZYK Daniel
TREND BIERUŃ
567 Tychy 2:26 24.71 01:42:10:16
343
PASTWA Grzegorz
Ultra Beskid Sport
694 Jasienica 2:27 24.56 01:42:23:84
344
WOJCIESZAK Ewa
biegiem przez góry/ pomoc dla Alka
448 Sosnowiec 2:27 24.56 01:42:27:06
345
CIACIURA Magdalena
392 Bielsko-Biała 2:27 24.56 01:42:30:23
346
WINKLER Marek
477 Katowice 2:27 24.56 01:42:33:76
347
PIECHOCIŃSKI Krzysztof
jADBERG pIONIER tYCHY
429 Tychy 2:27 24.56 01:42:37:12
348
SURDZIEL Miłosz
602 Tychy 2:27 24.56 01:42:39:76
349
STROCZYŃSKI Paweł
AMATOR
13 Tychy 2:27 24.56 01:42:46:59
350
KOŹLIK Jacek
612 Wodzisław Śląski 2:28 24.42 01:42:56:21
351
KURYŁO Zenon
GEO-BUD-T.B.M. Żory
143 Rybnik 2:28 24.42 01:43:08:51
352
SOJKA Adam
STS BIEGATON MIKOŁÓW
950 Mikołów 2:28 24.42 01:43:11:06
353
SMOLARCZYK Anna
uniqa runners
469 Tarnowskie Góry 2:28 24.42 01:43:20:49
354
BORTEL Mirosław
40-latek tychy Festiwal Biegowy krynica
64 Tychy 2:29 24.28 01:43:36:71
355
BARSKI Rafał
674 Mysłowice 2:29 24.28 01:43:37:76
356
BOBIŃSKI Jakub
943 Tychy 2:29 24.28 01:43:39:54
357
FOLTYN Wojciech
drunk runners
186 Tychy 2:29 24.28 01:43:49:54
358
STOJECKI Grzegorz
702 Tychy 2:29 24.28 01:44:03:81
359
SZUBA Dawid
757 Katowice 2:29 24.14 01:44:14:86
360
SKRZYPCZYK Marcin
289 Tychy 2:30 24.14 01:44:19:41
361
DYDYNA Grzegorz
723 Zawidów 2:30 24.14 01:44:27:64
362
ZDZIBKO Jan
96 Tychy 2:30 24.14 01:44:33:86
363
CZAPNIK Mateusz
Wykop.pl
150 Tychy 2:30 24.14 01:44:35:64
364
GIERLOTKA Maciej
431 Katowice 2:30 24.14 01:44:36:12
365
OLEKSY Krzysztof
655 Katowice 2:30 24.00 01:44:45:84
366
HAJDUK Krzysztof
open
58 Czechowice Dziedzice 2:30 24.00 01:44:47:42
367
LOSKA Aleksandra
556 Piasek 2:30 24.00 01:44:50:26
368
MICHALAK Maria
51 Bestwina 2:31 24.00 01:45:02:91
369
KLUSKA Krzysztof
937 Tychy 2:31 24.00 01:45:08:06
370
ŻOŁNA Andrzej
480 Tychy 2:31 24.00 01:45:09:41
371
NOWAK Stefan
95 Tychy 2:31 24.00 01:45:11:36
372
URBANEK Łukasz
MAFLOW
257 Bieruń 2:31 23.86 01:45:19:01
373
SMOLARCZYK Grzegorz
uniqa runners
468 Tarnowskie Góry 2:31 23.86 01:45:20:06
374
KATOLIK Rafał
110 Tychy 2:31 23.86 01:45:30:62
375
ŁUKIEWICZ Zbigniew
364 Tychy 2:31 23.86 01:45:38:52
376
WYDUCH Jan
tkkf "hades" mikołów
933 Mikołów 2:32 23.73 01:46:13:92
377
GERASZEK Paweł
97 Pszczyna 2:32 23.73 01:46:20:46
378
KULA Wiesław
402 Wola 2:32 23.73 01:46:23:06
379
KUREK Krzysztof
576 Brzeszcze 2:33 23.60 01:46:34:66
380
KACZOR Sebastian
KOCHAM CIĘ ASIU
605 Tychy 2:33 23.60 01:46:54:19
381
STOKFISZ Bogusław
bieruniok
401 Bieruń 2:33 23.60 01:46:55:46
382
MARCINIAK Michał
291 Katowice 2:33 23.60 01:46:57:14
383
STANIECKO Michał
irons tychy
976 Tychy 2:33 23.60 01:47:05:12
384
KOSELSKI Krzysztof
wkb meta lubliniec
999 Lubliniec 2:34 23.46 01:47:06:79
385
KAŃTOCH Łukasz
512 Dąbrowa Górnicza 2:34 23.46 01:47:08:56
386
PUCHAŁA Dariusz
W Pogoni za duchem
107 Chorzów 2:34 23.46 01:47:09:41
387
ŁUCZAK Radosław
40 latek Tychy
688 Tychy 2:34 23.46 01:47:11:31
388
WALUKIEWICZ Przemysław
993 2:34 23.46 01:47:19:46
389
JUREK Łukasz
amator
135 Olkusz 2:34 23.46 01:47:34:66
390
ŻURAWIK Marcin
MAFLOW
247 Katowice 2:34 23.46 01:47:34:96
391
KURYŁO Dorota
DRUŻYNA SZPIKU
144 Rybnik 2:34 23.33 01:47:42:31
392
FILOSEK Tomasz
320 Wojkowice 2:35 23.33 01:48:01:74
393
ŻEREBECKI Kamil
745 Katowice 2:35 23.33 01:48:06:04
394
HABER Michał
148 Mysłowice 2:35 23.33 01:48:08:66
395
POLACZEK Tomasz
222 Bojszowy 2:35 23.33 01:48:10:69
396
ZAJĄC Łukasz
btm runners
202 Piekary Śląskie 2:35 23.33 01:48:12:62
397
KUBERA Ryszard
Kuberun
505 Tychy 2:35 23.20 01:48:21:19
398
RANIK Michał
Goggle Pro Active Eyewear
673 Tychy 2:35 23.20 01:48:21:71
399
WILUSZ Andrzej
336 Tychy 2:36 23.20 01:48:37:12
400
BURZAWA Piotr
40-latek / Warsztat formy
649 Tychy 2:36 23.20 01:48:48:04
401
KIELAR Maciej
Son of jupiter
700 Toporowice 2:36 23.08 01:48:54:89
402
ANTOSZ Michał
743 Bieruń 2:36 23.08 01:48:56:96
403
SZULC Wojciech
open
57 Czechowice Dziedzice 2:36 23.08 01:49:06:04
404
KASPRZYCKI Rajmund
Nexteer
305 Tychy 2:37 23.08 01:49:14:73
405
DZIK Dominik
47 Tychy 2:37 23.08 01:49:15:76
406
KOŚCIELNIAK Marcin 86
533 Lędziny 2:37 23.08 01:49:21:12
407
CZAPEK Marek
biegsikornik
526 Gliwice 2:37 23.08 01:49:28:74
408
GUNIA Mariusz
zadyszka oświęcim
414 Oświęcim 2:38 22.95 01:49:56:41
409
KALETA Karol
)
756 Tychy 2:38 22.95 01:49:58:46
410
MULAWA Izabela
442 Pszczyna 2:38 22.95 01:50:01:86
411
JAŁOWIECKI Łukasz
422 Chorzów 2:38 22.95 01:50:02:74
412
MURCZEK Piotr
437 Bojszowy 2:38 22.95 01:50:04:82
413
PORCZYŃSKA Patrycja
spot pszczyna
569 Pszczyna 2:38 22.83 01:50:06:92
414
SZCZOTKA Katarzyna
193 Pszczyna 2:38 22.83 01:50:13:71
415
KAPUŚNIK Tomasz
Rozbiegamy To Miasto Czechowice Dziedzice
763 Czechowice Dziedzice 2:38 22.83 01:50:20:96
416
MICHALAK Marcin
Czorne Hanysy
378 Siemianowice Śląskie 2:38 22.83 01:50:23:64
417
SOWIŃSKA Agata
#janadaltymzyje
229 Katowice 2:38 22.83 01:50:27:23
418
BRZOZOWICZ Jakub
149 Świętochłowice 2:38 22.83 01:50:30:16
419
ŁUGOWSKA Marzena
MAFLOW
263 Tychy 2:38 22.83 01:50:33:16
420
GARCIA Mariusz
99 Chorzów 2:39 22.83 01:50:36:09
421
MICHALAK Mirosław
234 Tychy 2:39 22.83 01:50:39:96
422
LIS Mariusz
585 Sosnowiec 2:39 22.70 01:50:42:81
423
KRYSZK Krzysztof
63 Katowice 2:39 22.70 01:50:50:06
424
GRELA Dariusz
wujek biega
956 Katowice 2:39 22.70 01:50:51:46
425
KLIMEK-MARSZAŁEK Kamila
727 Sosnowiec 2:39 22.70 01:50:54:01
426
WĘGIEREK Krystian
Roztocze szczebrzeszyn
607 Tychy 2:39 22.70 01:50:56:61
427
KOŁOCH Marcin
609 Żory 2:39 22.70 01:51:02:16
428
BELOWSKI Dariusz
967 Tychy 2:39 22.70 01:51:09:46
429
NOWAK Katarzyna
TKKF HADES/BBL MIKOŁÓW
981 Mikołów 2:39 22.70 01:51:12:49
430
FUCHS Grzegorz
362 Kraków 2:39 22.70 01:51:15:96
431
PAWLIK Rafał
NEXTEER
622 Tychy 2:40 22.58 01:51:21:31
432
HARMIDA Mateusz
476 2:40 22.58 01:51:27:16
433
GABAŁA Michał
891 2:40 22.58 01:51:42:51
434
BIELAK Sławomir
115 Bieruń 2:41 22.46 01:52:03:44
435
ZIĘBA Arkadiusz
187 Tychy 2:41 22.46 01:52:08:59
436
PARZYSZEK Ewa
BTM RUNNERS
156 Bytom 2:41 22.46 01:52:12:41
437
REJSZEL Łukasz
198 Tychy 2:41 22.46 01:52:24:34
438
BAUER Artur
297 Tychy 2:41 22.46 01:52:25:86
439
SKUDLIK Michał
428 Ruda Śląska 2:41 22.46 01:52:28:36
440
ZAJĄC Piotr
MAFLOW
287 Bobrek 2:41 22.34 01:52:35:06
441
WITEK Jacek
opel active team
321 Gliwice 2:41 22.34 01:52:35:73
442
SKWORC Kamil
440 Siemianowice Slaskie 2:41 22.34 01:52:39:01
443
SZKODA Mirosław
764 Gliwice 2:42 22.34 01:52:50:26
444
MAROŃSKA Natalia
516 Tychy 2:42 22.34 01:52:50:74
445
HNATÓW Szymek
SPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA
359 Dąbrowa Górnicza 2:42 22.34 01:52:53:26
446
HERMAN Aleksandra
-
729 Bieruń 2:42 22.34 01:52:56:86
447
KURASZ Joanna
479 Świętochłowice 2:42 22.34 01:53:04:34
448
BARADZIEJ Bartłomiej
TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT
121 Tychy 2:42 22.22 01:53:23:46
449
ŁAKOMSKI Marcin
28 Wodzisław Śląski 2:43 22.22 01:53:26:12
450
MYSZOR Grzegorz
508 Wyry 2:43 22.22 01:53:27:54
451
GRACA Tomasz
929 Wyry 2:43 22.22 01:53:28:36
452
KSEPKO Renata
Bielsko Biała
459 Bielsko - Biała 2:43 22.22 01:53:41:26
453
REWAJ Michał
304 Spytkowice 2:43 22.11 01:53:52:59
454
WIŚNIEWSKA Beata
76 Siemianowice Śląskie 2:43 22.11 01:53:57:19
455
WIECZOREK Wiesiek
wf sportrun team
695 Tychy 2:44 21.99 01:54:26:16
456
KOST Wojciech
647 Tychy 2:44 21.99 01:54:38:81
457
PISZCZAŁKA Mariusz
478 Roztropice 2:44 21.99 01:54:39:76
458
SMAGOROWICZ Artur
-
348 Sławków 2:44 21.99 01:54:41:06
459
JARECKA Beata
286 Siemianowice Śląskie 2:45 21.88 01:54:57:04
460
GENDZIWEŁNA Jacek
messer
65 Piekary Ślaskie 2:45 21.88 01:55:01:29
461
BRAK DANYCH
447 2:45 21.88 01:55:03:94
462
KWIECIEŃ Zbigniew
Faudana
528 Tychy 2:46 21.76 01:55:32:06
463
MERESIŃSKA Justyna
774 Tychy 2:46 21.76 01:55:33:89
464
LIS Paweł
339 Lędziny 2:46 21.76 01:55:42:19
465
JAROLIM Marcin
626 Tychy 2:46 21.76 01:55:45:51
466
SZYMASZEK Marcin
690 Tychy 2:46 21.76 01:55:53:31
467
KOCHMAŃSKI Tomasz
770 Tychy 2:46 21.76 01:55:58:29
468
ZEMAN Karolina
ekg team
357 Mazańcowice 2:46 21.65 01:56:11:51
469
PASIEKA Paulina
PO ROBOCIE
736 Katowice 2:47 21.65 01:56:13:99
470
RADZIOCH Andrzej
80 Tychy 2:47 21.65 01:56:15:46
471
KOPACZ Jakub
brak
557 Wrocław 2:47 21.65 01:56:23:34
472
ŚWIĘS Piotr
586 Kobiór 2:47 21.65 01:56:26:06
473
HAREWSKI Andrzej
WUJEK BIEGA
93 Ruda Śląska 2:47 21.65 01:56:27:99
474
FUCHS Józef
niezrzeszony
942 Bojszowy 2:47 21.65 01:56:34:26
475
AFFEK Marcin
522 Jedlina 2:47 21.54 01:56:52:56
476
BIENIASZ Krzysztof
50 Tychy 2:48 21.54 01:56:54:54
477
KUŁAKOWSKA Monika
W POGODNI ZA DAUCHEM
100 Dabrowa Górnicza 2:48 21.54 01:56:54:56
478
KOPEL Marcin
507 Orzesze 2:48 21.43 01:57:19:86
479
GUZDEK Andrzej
726 Czechowice-Dziedzice 2:48 21.43 01:57:20:36
480
GORDEL Monika
105 Ruda Slaska 2:48 21.43 01:57:20:91
481
SKUPIEŃ Krzysztof
231 Tychy 2:48 21.43 01:57:28:16
482
JAGLA Marcin
949 2:49 21.32 01:58:07:49
483
WITALA Grzegorz
758 Czarków 2:49 21.32 01:58:09:16
484
FORS Robert
40-latek Tychy SPLA
954 Tychy 2:49 21.32 01:58:13:49
485
KALINOWSKA Jolanta
766 Bielsko Biała 2:49 21.32 01:58:15:11
486
PELIC Rafał
DRUNK RUNNERS
938 2:49 21.32 01:58:17:06
487
SZATON Bogusław
762 Czeladź 2:50 21.32 01:58:18:89
488
FIDOR Michał
RUNHOGS Tychy
194 Tychy 2:50 21.21 01:58:47:23
489
MAI-MATACZ Sabina
Concordia Runners Team
112 Tychy 2:50 21.21 01:58:51:64
490
KORNATOWSKI Krzysztof
686 Łaziska Górne 2:51 21.21 01:59:01:44
491
WALCZAK Dariusz
61 2:51 21.21 01:59:05:19
492
PAWLAK Marek
40-LATEK tYCHY
643 Tychy 2:51 21.11 01:59:09:16
493
DUDKA Ewa
40-LATEK TYCHY
397 Tychy 2:51 21.11 01:59:14:79
494
BIELAWSKI Mateusz
295 Wojkowice 2:51 21.11 01:59:26:49
495
STYŚ Marek
451 Gliwice 2:51 21.11 01:59:29:24
496
DUDA Radosław
GB Gwarek TG
334 Ożarowice 2:51 21.11 01:59:35:59
497
STRAUCHMAN Roman
warsztat formy
550 Tychy 2:52 21.00 01:59:49:84
498
BURDA Marcin
CE Progres
332 Żory 2:52 21.00 01:59:56:62
499
ŚWIDERSKA Magdalena
DRUNK RUNNERS
941 2:52 21.00 01:59:58:81
500
DONIGIEWICZ Ewa
947 Tychy 2:52 21.00 02:00:01:81
501
STRANC Przemysław
168 dąbrowa górnicza 2:52 21.00 02:00:12:46
502
MATUSZEK Krzysztof
CMS BIEGACZE / RYTM CZECHOWICE-dz
732 Czechowice - Dziedzice 2:53 20.90 02:00:26:02
503
ARNDT Marcin
biegam bo nie lubię
38 Tychy 2:53 20.90 02:00:31:16
504
ZEMAN Grzegorz
ekg team
356 Mazańcowice 2:53 20.90 02:00:32:26
505
KRAUSEL-ZEMAN Ewa
ekg team
355 Mazańcowice 2:53 20.90 02:00:33:86
506
SZYMAŃSKI Paweł
991 2:53 20.90 02:00:40:91
507
GRYCHTOŁ Artur
16 Orzesze Jaskowice 2:53 20.90 02:00:47:56
508
ZAMOJSKA Iwona
Miechowicka Grupa Biegowa
306 Bytom 2:53 20.90 02:00:50:74
509
ZAMOJSKI Bartosz
Miechowicka Grupa Biegowa
307 Bytom 2:53 20.90 02:00:51:01
510
WOJTYNEK Bartosz
10 Gliwice 2:53 20.90 02:00:51:36
511
WASIOŁKA Adam
797 Katowice 2:53 20.79 02:00:56:74
512
CIEŚLAK Jakub
926 2:54 20.79 02:01:15:56
513
MICHALAK Piotr
450 Bestwina 2:54 20.79 02:01:18:66
514
OTTO Marcin
311 Siemianowice 2:54 20.79 02:01:27:44
515
HAJDUCZEK Krzysztof
114 Imielin 2:54 20.69 02:01:37:34
516
ŁOZIŃSKA Edyta
98 Ruda Śląska 2:54 20.69 02:01:41:76
517
KASTELIK Mariusz
Team Brzezinka
667 Oświęcim-Brzezinka 2:55 20.69 02:01:50:91
518
SZATIEWSKA Agnieszka
205 Będzin 2:55 20.69 02:01:58:02
519
MICZEK Wiesław
niezrzeszony
368 Mikołów 2:55 20.69 02:01:58:84
520
FARON Joanna
tkkf hades mikołów
3 Mikołów 2:55 20.69 02:02:02:86
521
FARON Piotr
tkkf hades mikołów
2 Mikołów 2:55 20.69 02:02:03:54
522
BORGIEŁ Marek
RYTM CZECHOWICE - DZIEDZICE
465 Czechowice-Dziedzice 2:55 20.59 02:02:14:62
523
WÓJCIAK Marcin
133 Głubczyce 2:55 20.59 02:02:18:66
524
SIKORSKI Piotr
WF SPORTRUN TEAM
180 Tychy 2:55 20.59 02:02:19:16
525
ZALASA Mateusz
780 Tychy 2:55 20.59 02:02:25:14
526
WĘGRZYNOWICZ Radosław
WF SportRun Team
494 Tychy 2:56 20.59 02:02:34:74
527
OŚLIZŁO Jarosław
125 2:56 20.49 02:02:44:86
528
PUDLIK Paweł
399 Dąbrowa Górnicza 2:56 20.49 02:02:47:96
529
BODUSZEK Tomasz
957 Tychy 2:56 20.49 02:02:53:26
530
ŻYTKOWSKA Iwona
775 Pszczyna 2:56 20.49 02:02:53:94
531
SYRAKOWSKI Witold
124 Tychy 2:56 20.49 02:02:54:94
532
WUWER Andrzej
fuchs oil team
140 Rybnik 2:56 20.49 02:02:54:96
533
MARYNIOK Józef
niezrzeszony
895 Bojszowy 2:56 20.49 02:02:57:16
534
STACHA Paweł
373 Tychy 2:56 20.49 02:02:57:18
535
CHWILA Iwona
private
137 Gaszowice 2:56 20.49 02:03:04:29
536
CHWILA Tomasz
private
138 Gaszowice 2:56 20.49 02:03:04:76
537
KUŻAJ Antoni
MESSER
517 Tychy 2:56 20.49 02:03:09:86
538
TARASEK Mariusz
pko bp sa
123 Wodzisław Śląski 2:57 20.39 02:03:32:06
539
AKSAMIT Ewelina
mysłowicki klub biegacza no.i
420 Mysłowice 2:57 20.39 02:03:32:36
540
BIELICKI Mirosław
runnerssport.com
970 2:57 20.39 02:03:33:01
541
CHROBASIK Monika
27 Siemianowice Śląskie 2:57 20.39 02:03:34:76
542
TOMECKI Rafał
mysłowicki klub biegacza no.i
419 Mysłowice 2:57 20.39 02:03:39:24
543
RYMARCZYK Piotr
228 Siemianowice Śląskie 2:57 20.39 02:03:44:02
544
RUTKOWSKA Hanna
-
68 Ruda Śląska 2:57 20.39 02:03:45:89
545
GONSIOR Mateusz
15 Ruda Śląska 2:57 20.39 02:03:46:36
546
TERLECKI Józef
Meta Lubliniec
777 Gruszewnia 2:57 20.39 02:03:53:01
547
WIZNER Czesław
995 Mysłowice 2:57 20.39 02:03:53:31
548
ORZEŁEK Sławomir
zABIEGANI CZ-WA
944 Panki 2:58 20.29 02:03:59:29
549
MELLER Grzegorz
NEXTEER
620 Tychy 2:58 20.29 02:04:13:84
550
ZŁOMANIEC Robert
-)
418 Tychy 2:58 20.29 02:04:20:49
551
KNAPIK Karolina
52 Tychy Poland 2:58 20.29 02:04:23:32
552
NIESLER Marian
niezrzeszony
407 Bytom 2:59 20.19 02:04:36:61
553
KLIMEK-KARAS Sylwia
354 2:59 20.19 02:04:44:51
554
URBANEK Piotr
338 Lędziny 2:59 20.19 02:04:45:73
555
SZOTA Marek
560 Rudnik Mały 2:59 20.19 02:04:47:34
556
MYSŁEK Wioletta
715 Tychy 2:59 20.19 02:04:48:76
557
PASZEK Joanna
314 Tychy 2:59 20.19 02:04:50:56
558
ZNAK Paweł
728 Będzin 2:59 20.19 02:04:56:01
559
OPANOWSKA Anna
952 Gliwice 2:59 20.19 02:05:01:02
560
TRZCIONKA Dawid
668 Tychy 2:59 20.19 02:05:05:51
561
STYLOK Barbara
183 Lędziny 2:59 20.10 02:05:12:56
562
NOWAK Piotr
411 Tychy 2:59 20.10 02:05:15:16
563
KOSMALA Piotr
CMS BIEGACZE / RYTM CZECHOWICE-dz
731 Zabrzeg 2:60 20.10 02:05:22:89
564
WÓJCIK Tomasz
196 Tychy 2:60 20.10 02:05:24:09
565
PASZEK Paulina
535 Tychy 2:60 20.10 02:05:27:79
566
URBAŃSKA Katarzyna
bieg opolski
871 Opole 2:60 20.10 02:05:31:99
567
WRÓBEL Arkadiusz
349 Tychy 2:60 20.00 02:05:50:92
568
GAWEŁCZYK Marta
ce progress
323 Żory 2:60 20.00 02:05:57:73
569
STENDERA Magadalena
CE PROGRESS
30 Żory 2:60 20.00 02:05:58:96
570
GOŁĄB Radosław
423 Tychy 3:01 20.00 02:06:09:32
571
MICHALSKI Marcin
697 Bytom 3:01 19.91 02:06:35:99
572
NOWAK Mateusz
163 Tychy 3:01 19.91 02:06:36:91
573
NOWAK Barbara
345 Pszczyna 3:01 19.91 02:06:38:28
574
SIEKAN Grzegorz
733 Tychy 3:01 19.91 02:06:41:44
575
BIEG Marek
466 Tychy 3:02 19.91 02:06:45:13
576
WYDUCH Marzena
tkkf "hades" mikołów
934 Mikołów 3:02 19.91 02:06:46:28
577
NOWICKA Monika
640 Tychy 3:02 19.91 02:06:47:84
578
RANIK Ania
676 Tychy 3:02 19.91 02:06:48:49
579
KRAL Piotr
RUNHOGS Tychy
734 Tychy 3:02 19.81 02:07:01:89
580
LISZKA Damian
610 Katowice 3:02 19.81 02:07:06:24
581
JANKOWSKI Marcin
AGAT
432 Gostyń 3:02 19.81 02:07:17:61
582
LAUER Jarosław
Korona Pabianice
346 Pabianice 3:03 19.81 02:07:29:44
583
MIROŃCZUK Marek
90 Będzin 3:03 19.72 02:08:02:38
584
GAWRON-HOŁUBOWSKI Kamil
462 Wrocław 3:05 19.53 02:09:01:44
585
LOREK Paweł
330 Gilowice 3:05 19.53 02:09:03:78
586
DEC Tomasz 77
611 Tychy 3:05 19.44 02:09:26:24
587
PLEWA Remigiusz
493 Gostyń 3:06 19.44 02:09:32:31
588
PIEPRZYCA Joanna
980 Tychy 3:06 19.44 02:09:33:78
589
BORGIEŁ Krzysztof
RYTM CZECHOWICE - DZIEDZICE
519 Czechowice-Dziedzice 3:06 19.44 02:09:36:24
590
PILARSKI Radosław
PO ROBOCIE
600 Katowice 3:06 19.44 02:09:43:58
591
GRZYBEK Agnieszka
595 Tychy 3:06 19.44 02:09:50:33
592
ŚWIĘTOJAŃSKA Anna
141 Głubczyce 3:06 19.35 02:10:03:83
593
MOSKWA Przemysław
WF Sportrun team
396 Tychy 3:07 19.35 02:10:16:61
594
SOSNA Roman
523 Kobiór 3:07 19.35 02:10:17:83
595
COFAŁA Jan
Leje na pokład
689 Tychy 3:07 19.35 02:10:19:64
596
DZIWAK Damian
159 Tychy 3:07 19.35 02:10:23:24
597
PRZEWOŹNIK Marek
Zadyszka Oświęcim
404 Brzeszcze 3:07 19.35 02:10:24:94
598
ZDEBIK Adrian
brak
152 Lędziny 3:07 19.35 02:10:29:33
599
OLEJNIK Rafał
szalone imieloki
691 Imielin 3:07 19.27 02:10:43:94
600
CHROBASIK Adam
29 Siemianowice Śląskie 3:08 19.18 02:11:12:14
601
GOGOL Sebastian
303 Orzesze 3:08 19.18 02:11:12:94
602
KURACZOWSKA Katarzyna
506 Ustroń 3:08 19.18 02:11:16:98
603
MATUSEK Joanna
544 Chorzów 3:08 19.18 02:11:20:83
604
PASTERNAK Krystian
78 Tychy 3:08 19.18 02:11:22:74
605
KALINOWSKI Jakub
Biegaj a schudniesz
767 Bielsko-Biała 3:08 19.18 02:11:27:69
606
RURARZ Aleksandra
571 Tychy 3:08 19.18 02:11:28:54
607
ŚWIERCZEWSKI Krzysztof
w pogoni za duchem
88 Sosnowiec 3:09 19.09 02:11:43:44
608
WILK Barbara
jajosty
393 Tychy 3:09 19.09 02:11:46:19
609
KUBERA Kacper
kuberun
504 Tychy 3:09 19.09 02:11:51:04
610
PĘKAŁA Michał
bieg opolski
704 Opole 3:09 19.09 02:11:54:61
611
MROZICKA-ŁATA Magdalena
542 Katowice 3:09 19.09 02:12:08:01
612
WYWIAŁ Łukasz
220 Wojkowice 3:09 19.09 02:12:12:39
613
GŁASEK Arkadiusz
niezrzeszony
771 Łomianki 3:10 19.00 02:12:24:99
614
MARCZYKIEWICZ Mateusz
709 Tychy 3:10 19.00 02:12:28:78
615
SIEMBAB Anna
klub
132 Bielsko-Biała 3:10 19.00 02:12:37:61
616
WICHROWSKI Zbigniew
klub zbiegacza
131 Bielsko-Biała 3:10 19.00 02:12:37:94
617
PILICH Alicja
452 Bielsko-Biała 3:10 19.00 02:12:41:94
618
KUCHARSKI Ireneusz
91 3:10 19.00 02:12:52:64
619
KLUWA Andrzej
204 Tychy 3:10 19.00 02:12:52:89
620
PIEPRZYCA Mariusz
979 Tychy 3:10 18.92 02:12:55:41
621
KOZIOŁ Magdalena
172 Tychy 3:11 18.92 02:13:01:19
622
SIKORA Wiesław
skorpion
55 Ustroń 3:11 18.92 02:13:01:81
623
BROŻEK Teresa
WF Sportrun team
395 Tychy 3:11 18.92 02:13:15:83
624
SROCZYŃSKA Jadwiga
44 Tychy 3:11 18.92 02:13:19:61
625
SIDOR Grzegorz
MOSiR Tychy
84 Tychy 3:11 18.92 02:13:20:71
626
WOJCIECHOWSKA Małgorzata
712 Gostyń 3:11 18.92 02:13:28:24
627
JANCAROVA Helena
MK Seitl Ostrava
795 Dolni Nemce 16, Vetrni, Czech Republik 3:11 18.83 02:13:38:19
628
GÓRSKI Krzysztof
445 Tychy 3:12 18.83 02:13:43:71
629
WENDREŃSKI Marek
drunk runners
639 Tychy 3:12 18.83 02:13:46:41
630
KOPCZYK Katarzyna
540 3:12 18.83 02:13:53:54
631
STANIEWSKI Dariusz
654 Tychy 3:12 18.83 02:14:04:01
632
PTASZEK Dominika
MAFLOW
279 Tychy 3:12 18.83 02:14:04:71
633
KRETEK Monika
MAFLOW
242 Tychy 3:12 18.83 02:14:05:11
634
HOMA Bogusław
RyTM Czechowice-Dziedzice
965 Katowice 3:13 18.75 02:14:35:79
635
TOBICZYK Adam
45 Wieprz 3:13 18.67 02:14:48:73
636
WOJEWODA Artur
DAM RADĘ
408 Bielsko-Biała 3:13 18.67 02:14:49:64
637
DĄBROWSKA Marta
Night runners zabrze
363 Tychy 3:13 18.67 02:14:51:14
638
NOWAK Robert
TKKF HADES/BBL MIKOŁÓW
982 Mikołów 3:13 18.67 02:14:55:54
639
GAJEWSKI Jarosław
fuchs oil team
166 Tychy 3:14 18.67 02:15:17:49
640
JAGODA Adam
fuchs oil team
409 Chorzów 3:14 18.67 02:15:17:88
641
SYCHTA Maciej
628 Rybnik 3:14 18.58 02:15:38:88
642
MATYASZEWSKA-BOŁDYS Agnieszka
wf sportrun team
426 Tychy 3:14 18.58 02:15:39:23
643
WOLNY Andrzej
207 Mikołów 3:15 18.50 02:16:04:29
644
HOŁDA Marek
127 Siemianowcie Śląskie 3:15 18.50 02:16:15:41
645
SROCZYŃSKI Krzysztof
714 Tychy 3:16 18.42 02:16:32:14
646
WĄSIK Krzysztof
197 Dąbrowa Górnicza 3:16 18.42 02:16:34:63
647
PIETRAS Tomasz
Dla IZUNI i Adasia
416 Tychy 3:16 18.42 02:16:50:34
648
REGUŁA Jarosław
578 Tychy 3:16 18.42 02:16:53:03
649
ANDRECZKO Adam
MAFLOW
238 Bestwina 3:16 18.42 02:16:56:24
650
MATECKI Maciej
79 Pyskowice 3:16 18.42 02:16:59:63
651
MEJER Krzysztof
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
631 Bytom 3:16 18.42 02:17:02:74
652
MEJER Jarosław
632 Wyry 3:16 18.42 02:17:03:03
653
JARECKI Ryszard
574 Siemianowice Śl. 3:18 18.26 02:18:04:09
654
DZISZKIEWICZ Grzegorz
296 Bielsko-Biala 3:19 18.18 02:18:51:53
655
KRUCZEK Monika
184 Tychy 3:19 18.10 02:18:55:74
656
ZAZAKOWNY Katarzyna
224 Tychy 3:19 18.10 02:19:02:88
657
SOJDA Artur
233 Tychy 3:19 18.10 02:19:06:61
658
WITEK Dariusz
wujek biega
160 Katowice 3:19 18.10 02:19:13:58
659
KOZŁOWSKA Anna
961 3:20 18.10 02:19:20:38
660
CEBULA Justyna
398 Gliwice 3:20 18.03 02:19:30:18
661
MUCHA Cezary
sne bytom biegam z jezusem
672 Radzionków 3:20 18.03 02:19:37:34
662
OCHOJSKA Sabina
Automobilklub Zamkowy
217 Katowice 3:21 18.03 02:20:04:34
663
SZWAJNOCH Ewelina
72 Tychy 3:21 18.03 02:20:04:61
664
ADAMASZEK Maciej
738 Bielsko-Biała 3:21 17.95 02:20:19:49
665
SZMIGIEL Anna
786 Tychy 3:21 17.95 02:20:32:64
666
KRAWCZYK Kamil
Sportowe piekary
741 Dobieszowice 3:22 17.87 02:20:56:83
667
PYRSCH Zbigniew
40-latek Tychy
384 Tychy 3:23 17.80 02:21:24:43
668
PIECHULA Katarzyna
410 Tychy 3:23 17.80 02:21:34:19
669
SZEWCZUK Mieczysław
765 Tychy 3:23 17.80 02:21:40:11
670
FURGALSKI Łukasz
Irons
906 3:23 17.80 02:21:49:98
671
KOCOŃ Marcin
683 Tychy 3:23 17.72 02:21:54:28
672
MATUSIK Agnieszka
-
604 Knurów 3:23 17.72 02:22:03:24
673
SURDZIEL Magdalena
603 Tychy 3:24 17.65 02:22:38:54
674
ROZEWICZ Marta
985 Tychy 3:24 17.65 02:22:40:88
675
WOJTYŁA Szymon
642 Kraków 3:25 17.65 02:22:52:98
676
ŻÓŁKIEWICZ Grzegorz
635 Tychy 3:25 17.57 02:23:16:88
677
KEMPSKI Krzysztof
niezrzeszony
568 Katowice 3:26 17.50 02:23:45:94
678
JARCZYK Wojciech
NIGHT RUNNERS
128 Mikołów 3:26 17.50 02:23:48:91
679
PĘDZIAŁEK-KRYSTA Eliza
706 Chełmek 3:27 17.43 02:24:45:89
680
JANKOWSKA Małgorzata
NEXTEER
617 Tychy 3:29 17.21 02:26:06:93
681
MENCNER Maciej
VLO Bielsko-Biała
815 Goczałkowice Zdrój 3:31 17.14 02:27:15:91
682
WAWRZEŃ Tomasz
STS BIAGATON / BBL MIKOŁÓW
951 Łaziska Górne 3:31 17.07 02:27:18:41
683
ŚWITA Jarosław
FORMA WODZISŁAW Śląski
213 Wodzisław Śląski 3:31 17.07 02:27:27:98
684
ŻYŁA Sabina
KB KWK Wieczorek
760 Katowice 3:31 17.07 02:27:33:59
685
HAMERLAK Sylwia
WF Sportrun team
382 Tychy 3:31 17.07 02:27:34:01
686
SĘKOWSKI Damian
WF SPORTRUN TEAM
81 Tychy 3:31 17.07 02:27:34:64
687
STĘPIEŃ Łukasz
978 3:32 17.00 02:27:58:04
688
CZAJKA Aleksander
MOKRE DZIKI
26 Mikołów 3:33 16.94 02:28:39:63
689
DUDA Krzysztof
silesia nordic team
740 Mokołów 3:33 16.94 02:28:39:94
690
WYRÓD Karol
521 Tychy 3:33 16.94 02:28:58:84
691
BROŻEK Wojciech
386 Tychy 3:33 16.94 02:28:59:74
692
RADOMSKI Paweł
541 Będzin 3:35 16.73 02:30:27:99
693
KUŁAKOWSKI Grzegorz
W POGODNI ZA DUCHEM
101 Dabrowa Górnicza 3:36 16.73 02:30:35:88
694
GORDEL Marcin
104 Tychy 3:36 16.73 02:30:51:29
695
MIELCZAREK Aleksandra
sts biegaton mikołów
742 Mikołów 3:36 16.67 02:30:55:83
696
OTOROWSKA Ola
347 Gliwice 3:37 16.67 02:31:14:59
697
GRZYBEK Adrian
594 Tychy 3:37 16.60 02:31:48:38
698
KUBEK Mirosław
928 Kobiór 3:37 16.60 02:31:49:18
699
JARECKA Monika
573 Siemianowice Śl. 3:38 16.54 02:32:21:64
700
PIETROWSKI Michał
679 Ruda Śląska 3:40 16.41 02:33:24:74
701
BILIŃSKI Paweł
463 Wrocław 3:40 16.41 02:33:29:23
702
BILIŃSKA-GAWRON Elżbieta
461 Wrocław 3:41 16.28 02:34:37:63
703
JURECZKO Damian
664 Tychy 3:41 16.28 02:34:41:73
704
PERZYŃSKI Jacek
19 Katowice 3:42 16.22 02:35:08:19
705
ŁAKWA Michał
312 Wola 3:43 16.22 02:35:24:53
706
GOŁASZEWSKA Karolina
381 Tychy 3:43 16.15 02:35:59:51
707
KOCUREK Łukasz
Synek ZE WSI
189 Tychy 3:43 16.15 02:35:59:84
708
SZALA Marcin
Gůrny Ślůnsk
739 Łaziska Górne 3:44 16.09 02:36:36:84
709
CHRZANOWSKI Czesław
hdk pck basia przy kwk mysłowice-wesoła
318 Sosnowiec 3:45 16.03 02:37:20:51
710
URBAŃCZYK Karol
NIght runners gliwice
633 Gliwice 3:45 16.03 02:37:22:14
711
ŚLIWA Paweł
Biegnę po hotdoga
725 Gliwice 3:45 16.03 02:37:23:74
712
PAPESZ Tomasz
OPEL ACTIVE TEAM
157 Ruda Śląska 3:45 16.03 02:37:24:28
713
WÓJCIK Adrian
insan-projekt wójcik
139 Żory 3:48 15.85 02:39:06:19
714
CZEKAJ Krzysztof
40 latek tychy
580 Tychy 3:49 15.79 02:39:45:24
715
JURKULAKOVA Dagmar
806 3:49 15.73 02:40:03:24
716
PIĘKOŚ Rafał
Piękoś Dream Team
389 Bielsko-Biała 3:49 15.73 02:40:08:31
717
BIENIOSZEK Grzegorz
TTA BIERUŃ
963 Bieruń 3:49 15.73 02:40:12:11
718
RECLIK Jarosław
Forma wodzisław śląski
361 Skrzyszów 3:55 15.38 02:43:54:34
719
MASIOŁ Sebastian
TTA Bieruń
962 Bieruń 3:56 15.33 02:44:39:03
720
ŁOPATA Grzegorz
BODY4U TEAM
385 Mikołów 3:58 15.16 02:46:02:64
721
CZYSZCZOŃ Andrzej
WF sportrun team
577 Tychy 3:59 15.11 02:46:55:09
722
WIECZOREK Krzysztof
Truchtacz mysłowice
490 Katowice 3:59 15.11 02:46:57:74
723
KLIMCZAK Bronisław
amator-czestochowa
106 Częstochowa 3:60 15.05 02:47:41:28
724
KRUSZYNA Elżbieta
538 Katowice 4:02 14.95 02:48:43:43
725
DOBRZYNIECKI Tomasz
33 Tychy 4:02 14.89 02:49:12:74
726
GIBASZEWSKA Justyna
KRS TKKF Jastrząb ruda śląska
677 Chorzów 4:03 14.84 02:49:49:24
727
STRZELECKI Andrzej
sts biegaton mikołów/bbl mikołów
940 Mikołów 4:05 14.74 02:51:08:83
728
PONIEWIERSKA Marzena
sie doleci
23 Tychy 4:05 14.69 02:51:26:04
729
FUŁEK Ewelina
370 Tychy 4:06 14.69 02:51:45:44
730
WOJCIECHOWSKI Tomasz
669 Gostyn 4:06 14.63 02:52:08:19
731
TYCHANOWICZ Adam
Sportowe piekary
748 Piekary Śląske 4:07 14.63 02:52:20:21
732
KOZA Wiesława
fAUDANA
69 Tychy 4:09 14.48 02:54:01:63
733
WIECZOREK Damian
Night Runners Śląsk
964 Katowice 4:09 14.48 02:54:10:48
734
GÓRNY Magdalena
ca aktywni/ca broker
353 Lędziny 4:14 14.19 02:57:45:49
735
MURRAY Alexander
NEXTEER
621 Tychy 4:15 14.14 02:57:54:98
736
MACIEJEWSKI Artur
Zabiegani Częstochowa
54 Biskupice 4:15 14.14 02:58:27:01
737
RAJEK Sebastian
32 Tychy 4:20 13.86 03:01:49:69
738
SZYWACZ Jerzy
No fear my friends it's a requiem for my friends
511 Tychy 4:20 13.86 03:01:57:04
739
FELIKSIK Michał
GAL - Grupa Aktywnych Ludzi
230 Jaworzno 4:21 13.86 03:02:00:39
740
ORKWISZEWSKA Ola
94 Bieruń Nowy 4:28 13.46 03:07:16:09
741
WOJTYŁA Janusz
641 Bielsko-Biała 4:28 13.46 03:07:16:64
742
GROŃSKI Mirosław
BBL Mikołów
126 Łaziska Górne 4:31 13.33 03:09:13:58
743
BADERA Krzysztof
masters brzeszcze
83 Jawiszowice 4:38 13.00 03:13:56:74
744
ZELECH Rafał
MAFLOW
283 Chełmek 4:38 12.96 03:14:06:31
745
BOBRAN Bartek
DOLINIARZE.COM
449 Będzin 4:38 12.96 03:14:32:54
746
KULIŃSKI Tomasz
376 Katowice 4:38 12.96 03:14:34:48
747
SZWEBLIK Krzysztof
35 Zabrze 4:41 12.84 03:16:26:58
748
JAKUBCZYK Ninomysław
746 Tychy 4:42 12.77 03:17:06:03
749
NOWICKI Artur
wf sportrun team
417 Tychy 4:43 12.73 03:17:47:23
750
SZAFRAN Magdalena
cA broker/ca aktywni
352 Libiąż 4:44 12.73 03:18:17:04
751
MIĘDZIK Jacek
NOVUM BHP CONSULTING
358 Bytom 4:45 12.69 03:18:50:99
752
HRYCYSZYN Julia
201 Gliwice 4:45 12.65 03:19:21:14
753
LIC Janusz
331 Zabrze 4:46 12.61 03:19:47:03
754
DRACZYŃSKI Marek
663 Tychy 4:48 12.54 03:20:58:33
755
KONIK Grzegorz
Zadyszka Oświęcim
948 Przeciszów 4:48 12.50 03:21:34:34
756
BIEŁKA Marcin
SPORTOWE TYCHY
482 Tychy 4:51 12.43 03:23:05:31
757
DAMPS Maria
kiribati klub
12 Katowice 4:52 12.35 03:24:14:88
758
GŁASEK Łukasz
niezrzeszony
108 Warszawa 4:54 12.28 03:25:27:48
759
STAWOWSKI Bogumił
475 Katowice 4:54 12.24 03:25:42:95
760
FLASIŃSKI Michał
391 Gliwice 4:55 12.21 03:26:09:63
761
BOHM Jacek
brak
179 Mikołów 4:57 12.17 03:27:16:13
762
LUBOWICKI Łukasz
40-latek Tychy
781 Tychy 4:57 12.14 03:27:25:98
763
SKWORC Grzegorz
439 Siemianowice Slaskie 4:58 12.07 03:28:31:05
764
TROJANEK Krzysztof
134 Siemianowice 4:59 12.07 03:28:36:35
765
PAŹDZIOREK Adam
niezrzeszony
174 Mikołów 4:59 12.07 03:29:03:61
766
MYCH Bartosz
325 Tychy 5:01 11.97 03:30:29:93
767
SZYMCZYK Tomek
670 Chorzów 5:02 11.97 03:30:53:83
768
BĄK Rafał
BRak
221 Opole 5:04 11.86 03:32:11:63
769
KRYZIA Grzegorz
W pogoni za duchem
509 Dąbrowa Górnicza 5:05 11.83 03:32:51:83
770
KACZOREK Marcin
vw grupa kaczorek
192 Józefów 5:05 11.83 03:33:16:28
771
JANCAR Stanislav
MK Seitl Ostrava
794 Dolni Nemce 16, Vetrni, Czechia 5:06 11.76 03:33:58:38
772
HRČEK Petr
-
793 Brandýs Nad Labem / Czechy 5:06 11.76 03:34:11:88
773
REINERT Aleksandra
721 Pszczyna 5:07 11.73 03:34:31:59
774
WIDŁA Grzegorz
782 Rzezawa 5:09 11.67 03:35:55:25
775
KUDŁA Jarosław
40-latek Tychy
705 Poznań 5:10 11.63 03:36:49:38
776
LESIECKI Tomasz
Road MARATON TEAM
39 Zabrze 5:11 11.60 03:37:20:65
777
DWORSKI Marek
AKMB PĘDZIWIATR gLIWICE
14 Gliwice 5:14 11.51 03:39:10:68
778
NIEDZIELA Kamil
Miechowicka grupa biegowa
329 Bytom 5:18 11.32 03:42:35:55
779
NOWAK Jacek
785 Katowice 5:18 11.32 03:42:35:95
780
ŁYSCARZ Józef
ZOLL rUNNERS
784 Katowice 5:19 11.32 03:42:41:58
781
BELZYT Edmund
zabiegani częstochowa
636 Częstochowa 5:20 11.26 03:43:52:42
782
SZAJNA Marcin
Gks jastrzębie
596 Cieszyn 5:22 11.20 03:45:11:68
783
WOLEK Szymon
789 Tychy 5:24 11.11 03:46:31:42
784
FURMAN Tomasz
161 Warszawa 5:24 11.11 03:46:34:08
785
CHMIELEWSKI Robert
KB MCKiS Jaworzno
936 Jaworzno 5:24 11.11 03:46:39:23
786
SITKO Adam
SBD Energetyk rybnik
945 Rybnik 5:25 11.08 03:47:10:97
787
ZAMBRZYCKI Maciej
Night Runners Zabrze
510 Zabrze 5:25 11.08 03:47:27:06
788
BARTYZEL Dariusz
MAFLOW
245 Kobiór 5:27 11.02 03:48:28:43
789
KOPIEC Piotr
488 Bielsko-Biała 5:28 10.99 03:49:12:48
790
ROSIŃSKI Zbigniew
wkb meta lubliniec
1000 Lubliniec 5:29 10.97 03:49:50:45
791
MAJOS Adrian
191 Tychy 5:30 10.94 03:50:18:81
792
WYSOCKI Piotr
687 Tychy 5:31 10.88 03:51:38:13
793
SZCZERBA Andrzej
994 Sosnowiec 5:33 10.82 03:52:52:97
794
MENCNER Adrian
925 Bąków 5:33 10.82 03:52:54:23
795
KASPROWSKI Michał
66 Łaziska Górne 5:34 10.80 03:53:14:05
796
ANDRUSZKIEWICZ Andrzej
147 Gliwice 5:35 10.77 03:53:52:53
797
WÓJTOWICZ Marcin
Mank Bytków
931 Marcin.gandhi@interia.pl 5:35 10.77 03:54:13:73
798
KONDAS Arkadiusz
runningbastards.pl
203 Skoczów 5:35 10.74 03:54:27:73
799
TOMALA Łukasz
wf sportrun team
377 Tychy 5:36 10.74 03:54:31:48
800
SIEDLACZEK Tomasz
290 Tychy 5:36 10.74 03:54:40:93
801
LISZKA Piotr
ks lIMANOWA FORREST
182 Bytom 5:36 10.74 03:54:44:18
802
KULESZA Maciej
MAXIMUS
17 Łódź 5:36 10.74 03:54:46:92
803
KONTOWICZ Rafał
Mysłowicki Klub Biegacza No.1
42 Mysłowice 5:36 10.71 03:54:56:35
804
HUS Tomasz
898 Żory 5:37 10.69 03:55:35:58
805
LITWA Tadeusz
546 Katowice 5:37 10.69 03:55:43:15
806
RUSEK Weronika
43 Katowice 5:39 10.66 03:56:40:93
807
MIELCZAREK Wojciech
53 Tychy 5:42 10.55 03:58:53:81
808
KORDOWSKI Piotr
upojeni wiatrem
299 Kraków 5:42 10.53 03:59:13:63
809
SIWEK Krzysztof
455 5:44 10.47 04:00:36:53
810
FABRYCZNY Klaudiusz
gopher sosnowiec
457 Sosnowiec 5:44 10.47 04:00:36:77
811
BROŻEK Zygmunt
629 Kraków 5:45 10.47 04:00:53:26
812
KALITA Marcin
788 Zakopane 5:46 10.42 04:01:42:88
813
LERCH-CZAJKA Dagmara
MOKRE DZIKI
25 Mikołów 5:47 10.40 04:02:38:11
814
PETRUS Ryszard
4 Katowice 5:49 10.34 04:03:52:68
815
GDYNIA Daniel
70 Knurów 5:53 10.22 04:06:39:28
816
GOEBEL Adam
KRK-Krowodrza
406 Kraków 5:54 10.19 04:07:14:36
817
NIEMCZOK Daniel
113 Imielin 5:54 10.19 04:07:16:77
818
STĘPNIAK Janusz
Amator Katowice
333 Katowice 5:56 10.12 04:08:59:28
819
BOROJA Drago
40latek U freda
799 Serbia 5:57 10.10 04:09:44:95
820
SZYDŁO Maciej
Opel Active team
326 Mysłowice 5:57 10.10 04:09:47:38
821
GAWEŁKO Janusz
181 Gliwice 5:58 10.05 04:10:30:76
822
KOPIEC Szymon
487 Mikołów 5:59 10.05 04:10:52:11
823
PLUSZCZYK Mateusz
366 Katowice 6:01 10.00 04:12:04:72
824
SZABLICKI Aleksy
wkb meta lubliniec
707 Katowice 6:05 9.88 04:14:59:72
825
OLCZYK Cezary
Wf sPortrun team
185 Tychy 6:07 9.84 04:16:17:22
826
SOCHA Dorota
WF SPORTRUN TEAM
102 Tychy 6:07 9.84 04:16:21:97
827
RACHWAŁ Jacek1
413 Trzyciąż 6:10 9.74 04:18:26:61
828
HAJDO Grzegorz
783 Rzezawa 6:10 9.74 04:18:34:86
829
SKOP Michał
Bieg Opolski
351 Zabrze 6:17 9.57 04:23:35:22
830
LEBIODA Mariusz
467 Katowice 6:22 9.44 04:27:17:58
831
GRZYBOWSKI Tomasz
946 Mysłowice 6:24 9.40 04:28:25:83
832
WILK Damian
jajosty
394 Tychy 6:28 9.29 04:31:29:25
833
SZEWCZYK Artur
Dokąd tak ciągle biegnę?
24 Ciepielów 6:30 9.25 04:32:24:27
834
KISIELEWSKI Krystian
464 Katowice 6:32 9.19 04:34:16:18
835
WALTER-DZIWAK Natalia
158 Tychy 6:34 9.15 04:35:33:68
836
PENDOLSKI Franciszek
kb. józefinka
752 Katowice 6:35 9.11 04:36:25:13
837
GROCHOWSKI Grzegorz
Biegamy z ochotą
20 Warszawa 6:38 9.05 04:38:09:08
838
PETRUS Karolina
5 Katowice 6:43 8.96 04:41:24:38
839
JOPEK Jarosław
699 Tychy 6:45 8.90 04:43:03:81
840
ZEMSTA Robert
politechnika śląska
1 Zabrze 6:53 8.71 04:48:56:17
841
KARLAK Andrzej
KB Galeria Warszawa
768 Warszawa 6:59 8.59 04:53:13:03
842
PAWŁOWSKA Beata
74 Tychy 7:11 8.37 05:01:05:18
843
PAWŁOWSKI Witold
73 Tychy 7:11 8.37 05:01:05:36

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU