XXIII Perła Paprocan - NW

Tychy Paprocany
22.03.2015

Wyniki

Biegi 0km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto min/km km/h Czas końcowy
1
KUREK Edward
mosir czeladz
701 Katowice 00:54:11:28
2
POLOCZEK Marta
tyskie sinice
876 Tychy 00:55:04:47
3
POLOCZEK Emilia
877 Tychy 00:56:33:43
4
RYŚ Adam
579 00:56:40:48
5
MARCINIAK Anna
809 Tychy 00:57:41:62
6
TYCZEWSKA Teresa
886 Gliwice 00:58:30:22
7
KOKOT Stefan
amator
861 Tychy 00:59:24:68
8
KALINOWSKI Andrzej
916 Bielsko Biała 00:59:59:22
9
KURCOK Joanna
harrisdent
867 Tychy 01:01:47:95
10
KUBERA Jolanta
Kuberun
868 Tychy 01:02:02:87
11
SWOSZOWSKI Adam
891 Chełmek 01:02:36:68
12
NOWAK Jakub
875 Tychy 01:02:42:57
13
BRZOZA Joanna
GIMNAZJUM NR 3 TYCHY
845 Tychy 01:02:43:09
14
SIEWIOR Julia
851 Tychy 01:02:44:09
15
SĘPIOŁ Magdalena
WF Sportrun Team
869 Tychy 01:02:45:28
16
LEWANDOWSKA Agata
gim3
834 Tychy 01:02:48:44
17
OPRZONDEK Julia
909 Tychy 01:02:48:85
18
SIPURZYŃSKA Julia
GIMNAZJUM 3 TYCHY
889 Tychy 01:02:49:88
19
CHORĄŻEWICZ Natalia
gim3
833 Tychy 01:02:50:85
20
PASTUSZKA Wiktoria
gim3
835 Tychy 01:02:55:07
21
ROSENBEIGER Oliwia
873 Tychy 01:02:56:48
22
HAŚNIK Renata
843 Mysłowice -Wesoła 01:03:40:67
23
PSZCZÓŁKA- CICHOŃ Natasza
862 Tychy 01:03:59:58
24
STYPKA Anna
880 Katowice 01:04:04:25
25
RZESZUTEK Sylwia
837 Mikołów 01:04:05:59
26
PAPIERZYŃSKA Barbara
812 Tychy 01:04:27:08
27
OBŁĄK Lidia
818 Tychy 01:04:28:35
28
ŻUCZEK Jolanta
cA broker/ca aktywni
839 Tychy 01:04:44:75
29
BEDNARZ Daria
gim3
832 Tychy 01:05:36:18
30
WOJNAR Katarzyna
Tyskie szpilki w biznesie
820 Tychy 01:05:40:83
31
KULCZYK-SZYMAŃSKA Anna
Tyskie szpilki w biznesie
810 Tychy 01:05:41:15
32
MIKOŁAJCZYK Ewa
stowarzyszenie tyskie szpilki
917 Tychy 01:05:41:59
33
WOJCIECHOWSKA Elżbieta
922 Tychy 01:05:42:27
34
MOTYKA Joanna
gim3
823 Tychy 01:05:43:47
35
SKAPCZYK Oliwia
gim3
836 Tychy 01:05:53:73
36
STAWSKA Katarzyna
-
913 Mysłowice -Wesoła 01:07:04:07
37
KOCHMAŃSKA Elżbieta
---------------
841 Tychy 01:07:15:85
38
SMOLORZ Jadwiga
848 Mysłowiece 01:07:43:27
39
KOSECKI Michał
563 Tychy 01:08:30:73
40
KOŚLACZ Kamila
902 Tychy 01:09:29:28
41
SZAMOTA Laura
884 Tychy 01:09:30:38
42
SÓJKA Ewelina
Tyskie szpilki
879 Tychy 01:10:07:98
43
ZDROJEWSKA Aneta
897 Tychy 01:10:09:72
44
PIETRZYK Katarzyna
Tyskie szpilki
878 Tychy 01:10:13:24
45
DUTKA Elzbieta
921 Tychy 01:11:23:87
46
DĄBEK Elżbieta
853 Tychy 01:12:23:18
47
KNAPIK Teresa
821 Tychy 01:12:26:47
48
OLBRICH Daria
882 Ruda Śląska 01:12:57:82
49
ANTCZAK Barbara
SIWY DYM
872 Tychy 01:13:16:64
50
PIETRASIUK Halina
SIWY DYM
211 Tychy 01:13:18:92
51
PELIC Małgorzata
803 Tychy 01:13:44:75
52
ŻUKOWSKI Czesław
oratorium seniora pw. św. rodzina
908 Tychy 01:14:24:37
53
KOPCZYK Iwona
881 Tychy 01:14:26:77
54
KWINTA Joanna
855 Katowice 01:14:40:78
55
SOCHA Teresa
WF SPORTON TEAM
713 Tychy 01:14:49:48
56
CIEŚLAK Natalia
927 01:19:27:38
57
JELEŃ Iwona
niezrzeszona
811 Pszczyna 01:22:54:28
58
GROTECKA Danuta
ORATORIUM SENIORA PW. ŚW. RODZINA
904 Tychy 01:24:21:84
59
DUTKOWSKA Helena
oratorium seniora pw. św. rodziny
903 Tychy 01:24:23:38
60
POMPER Krystyna
oratorium seniora pw. św. rodzina
905 Tychy 01:40:49:43
61
ZIĘBA Agnieszka
fit klub agnes
896 Tychy 01:46:58:18
62
MAZUR Kaja
JURA.PL
854 Poręba 01:52:33:92
63
KRYUT Rafał
883 Pszczyna 01:55:05:68
64
SEREDYŃSKI Sławomir
846 Pszczyna 01:57:18:85
65
KOSTKA Elżbieta
874 Tychy 01:59:56:05
66
KĄDZIOŁKA Emilia
Ostatni na mecie
850 Gliwice 01:59:56:73
67
BROŻEK Małgorzata
wf sportrun team
852 Tychy 01:59:57:78
68
MUŻELAK-MAZUREK Barbara
887 Tychy 02:02:59:27
69
PŁASZCZYCA Rafał
813 Tychy 02:05:21:68
70
WUJEK Agata
804 Miedźna 02:10:43:87
71
KWINTA Tomasz
856 Katowice 02:16:31:47
72
GAWROŃSKA Agnieszka
814 Dąbrowa Górnicza 02:16:37:34
73
KUCHTA Rafał
Silesia Nordic Team
911 Chełmek 02:18:26:28
74
SOBKOWSKA Teresa
ks halny węgierska górka
919 Łodygowice 02:20:07:78
75
BRYNDZA Krzysztof
speed team
885 Maków Podhalański 02:24:14:08
76
DZIKOŁOWSKA Katarzyna
11 02:25:01:17
77
WIERZBICKA Sylwia
441 02:25:02:02
78
SCHRÖDER Karol
Silesia Nordic Team
959 02:26:04:37
79
SOBKOWSKI Janusz
Silesia nordic team
920 Łodygowice 02:31:08:22
80
MAKOWSKI Marek
801 Tychy 02:31:57:38
81
MÓL Wioletta
silesia nordic team
717 Czeladź 02:32:27:87
82
JOB Andrzej
866 Łaziska 02:37:59:98
83
SITKO Stanisław
807 Uciechowice 27 02:40:00:13
84
ZYZNAWSKA - SITKO Stanisława
808 Uciechowice 27 02:40:00:87
85
POLEWCZAK Mariusz
Clleo Instytut zdrowia i urody
924 Zawiercie 02:40:45:98
86
CZORNY Jacek
226 Rybnik 02:40:51:17
87
BUSZTA- STRYCZEK Barbara
912 Tychy 02:40:53:92
88
TUREK Joanna
558 02:40:56:92
89
KUPIBIELA Bogusława
Silesia Nordik Team
958 02:41:57:25
90
POLEWCZAK Aneta
Clleo Instytut zdrowia i urody
923 Zawiercie 02:44:36:65
91
GRZEGORZEK Mateusz
899 Mikołów 02:47:13:58
92
SERWOTKA Jan
fORMA wODZISŁAW śLĄSKI
816 Wodzisław Śląski 02:47:57:38
93
KUBACKA Jolanta
run jarecky run
805 Tychy 02:48:32:12
94
WINIKAJTIS Mariusz
374 Rybnik 02:48:36:38
95
PASZEK Joanna
314 Tychy 02:48:40:18
96
KOZIEŁ Anna
Dokąd tak cągle idę?
317 Ciepielów 02:48:41:18
97
ŁUCZAK Anna
819 Palowice 02:48:42:28
98
PIPIRO Grażyna
uKS ZSZ jEDYNKA
858 Jastrzebie 02:48:57:53
99
BUDZYŃ Anna
speed team
918 Maków Podhalański 02:49:30:78
100
KASZUBA Grażyna
40-latek tycjhy
932 Tychy 02:50:22:08
101
WOLNIEWICZ Izabela
fabrika nordika
988 Ruda Śląska 02:52:22:13
102
CZUCHAŃSKI Tadeusz
190 Tychy 02:55:12:78
103
SZYMIK Grażyna
828 Bełk 02:55:15:35
104
BIAŁAS Bożena
300 02:55:43:98
105
GEMBALA Violetta
817 Bełk 02:55:58:38
106
PAŁKA Leszek
716 Wrocław 02:56:05:65
107
SAGAN Irena
40-latek
800 Tychy 02:56:36:95
108
ŁYCZAK Jolanta
890 Sosnowiec 02:58:17:28
109
WUJEK Joanna
MAFLOW
825 Miedźna 02:58:39:78
110
BIAŁAS Patrycja
830 Orzesze 02:59:29:04
111
PIWOWARCZYK Małgorzata
MAFLOW
826 Oświęcim 03:00:12:48
112
PĘDZIWIATR Ewa
Kijowa Drużyna
328 Katowice 03:00:19:93
113
WOLNIEWICZ Katarzyna
Fabrikanordika
987 Ruda Śląska 03:02:03:02
114
GRALIŃSKA Magda
fabrika nordika
986 Ruda Śląska 03:02:29:28
115
DANILUK Lidia
Kijowa Drużyna
589 03:02:55:07
116
DUKAT Zygmunt
915 Myslowice 03:03:37:25
117
PIPIRO Grzegorz
uKS ZSZ jEDYNKA
859 Jastrzebie 03:03:52:52
118
KOZAK Sławomir
857 Zawiercie 03:04:56:87
119
BIERNACKI Jacek
wf sportrun team
849 Tychy 03:07:39:06
120
ŁUGOWSKA Ewa
alpebike.pl
864 Tychy 03:07:39:57
121
WOJTOWICZ Barbara
914 Imielin 03:12:52:27
122
BEDNAREK Marzena
844 Tychy 03:14:16:65
123
JORGEN-WÓJCIK Małgorzata
842 Tychy 03:14:17:58
124
PRZYBYLSKI Piotr
900 Mysłowice 03:15:01:47
125
SKUTELA Barbara
cA broker/ca aktywni
840 Tychy 03:17:47:38
126
KUCAP Justyna
CA aktywni/ CA BRoker
838 Głębowice 03:17:48:53
127
PFEIFER-NIEDŹWIEDZA Katarzyna
863 Mysłowice 03:24:21:24
128
BARAŃSKA-DEJAS Ewa
NIEZRZESZONA
901 Mysłowice 03:24:21:75
129
ZOBEK Edward
829 Sosnowiec 03:25:32:25
130
KOPIA Katarzyna
870 Tychy 03:29:03:97
131
MRÓZ Krystyna
WF sportrun team
865 Tychy 03:31:03:38
132
KNAPIK Agnieszka
822 Tychy 03:35:05:38
133
KOPIA Barbara
831 Tychy 03:45:12:53
134
SMOLORZ Ireneusz
847 Mysłowiece 03:45:40:12
135
SOCHA Mariusz
WF sportrun Team
888 Tychy 03:45:41:53
136
HARLENDER Joanna
893 Gliwice 03:54:37:17
137
FURMANIK Marzena
894 Gliwice 03:54:39:18
138
DOLIŃSKA Joanna
892 Gliwice 03:54:41:54
139
ŻOGAŁA Magdalena
791 Katowice 04:05:19:32
140
ŻOGAŁA Barbara
792 Katowice 04:05:30:68

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU