XXIV Bieg Niepodległości - Narodowy Bieg 100-lecia

Borzytuchom, Polska
11.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Abel Patryk 1 D5 / M POL Słupsk AML Słupsk
2. Adamczyk Adam 2 D5 / M POL Wierszyno BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW
3. Adamczyk Małgorzata 3 D5 / K POL Wierszyno Talex
4. Barton Krystyna 4 D5 / K POL Przechlewo Tripaka Przechlewo
5. Bentkowska Lidia 5 D5 / K POL Bytów KPP Bytów
6. Bilov Borys 6 D5 / M POL Bytów
7. Błaszczyk Patryk 216 D5 / M POL Ustka Mks Chojniczanka 1930 S. A.
8. Borkowska Katarzyna 7 D5 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów
9. Breska Daniel 8 D5 / M POL Bytów Ścigał Team
10. Brovchenko Jurii 9 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
11. Brovchenko Sylwia 10 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
12. Burandt Adam 11 D5 / M POL Bytów
13. Burandt Marcin 12 D5 / M POL Niedarzyno
14. Cała Bartosz 13 D5 / M POL Bytów
15. Cała Małgorzata 14 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
16. Chmielewska Elżbieta 15 D5 / K POL Konarzyny
17. Chmielewski Mariusz 16 D5 / M POL Konarzyny
18. Cichosz Aleksandra 17 D5 / K POL Gdańsk
19. Cichosz-Mielewczyk Mateusz 18 D5 / M POL Rzepnica
20. Cieplik Paweł 19 D5 / M POL Bytów
21. Cyrson Anna 20 D5 / K POL Bytów RuntastyczniTeam Bytow
22. Cyrson Mirosław 21 D5 / M POL Rzepnica Świat płytek u Kryspina
23. Cyrson Radek 22 D5 / M POL Bytów
24. Cyrson Sabina 23 D5 / K POL Rzepnica Świat płytek u Kryspina
25. Czech Dariusz 24 D5 / M POL Płotowo Ścigał Team
26. Dańczak Karolina 25 D5 / K POL Bytów
27. Uczestnik anonimowy 26 D5 / M POL Człuchów Człuchów
28. Domaszk Zbigniew 27 D5 / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina
29. Dorawa Tomasz 28 D5 / M POL Konarzyny
30. Dorszyński Grzegorz 29 D5 / M POL Człuchów ULKS TALEX BORZYTUCHOM
31. Drozd Michał 30 D5 / M POL Bytów KPP Bytów
32. Durawa Kacper 31 D5 / M POL Borzytuchom
33. Dykszak Wiktoria 32 D5 / K POL Struszewo
34. Dzięcioł Jarosław 34 D5 / M POL Sławno
35. Dziemianko Karol 33 D5 / M POL Ktosnowo Zawisza Borzytuchom
36. Ebel Grzegorz 35 D5 / M POL Nożynko Mlks baszta Bytów
37. Erdmańczyk Andrzej 36 D5 / M POL Brusy Karate Kyokushin
38. Erdmańczyk Marta 37 D5 / K POL Brusy Karate Kyokushin
39. Feckiw Małgorzata 38 D5 / K POL Ciemno
40. Frieske Anna 39 D5 / K POL Debrzno Wieś UKS WIKING RYCHNOWY
41. Garapuczyk Agnieszka 40 D5 / K POL Konarzyny
42. Garapuczyk Anna 41 D5 / K POL Konarzyny
43. Garska Joanna 42 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
44. Garski Dawid 43 D5 / M POL Bytów Baszta Bytów
45. Garski Kryspin 44 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
46. Gasperowicz Magdalena 45 D5 / K POL Konarzyny Konarzyny
47. Gawin Alina 46 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
48. Ginter Karolina 47 D5 / K POL Łąkie ULKS Talex Borzytuchom
49. Glazik Anna 48 D5 / K POL Bytów ULKS Talex Borzytuchom
50. Glazik Dariusz 49 D5 / M POL Bytów Ścigał Team
51. Gliszczyński Łukasz 50 D5 / M POL Bytów Świat Płytek U Kryspina
52. Główczewska Kasia 51 D5 / K POL Bytów ULKS Talex Borysław Borzytuchom
53. Główczewska Marzena 52 D5 / K POL Bytów
54. Gołębiewski Tomasz 53 D5 / M POL Człuchów UKS Wiking Rychnowy
55. Grochowski Mateusz 54 D5 / M POL Bytów
56. Hołowienko Jan 55 D5 / M POL Słupsk AML Słupsk
57. Jabłoński Andrzej 56 D5 / M POL Czarne
58. Jabłoński Krzysztof 57 D5 / M POL Miastko Mts Hamer Miastko
59. Jabłoński Tomasz 58 D5 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno
60. Uczestnik anonimowy 59 D5 / M POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
61. Jakuć Denis 60 D5 / M POL Borzytuchom
62. Jankowski Grzegorz 61 D5 / M POL Bytów
63. Jankowski Sławek 62 D5 / M POL Bytów
64. Janta Dawid 63 D5 / M POL Gołczewo Ulks Talex Borzytuchom
65. Uczestnik anonimowy 64 D5 / M POL Bytów
66. Uczestnik anonimowy 65 D5 / M POL Borzytuchom LO Bytów
67. Jasiński Paweł 66 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
68. Jodziewicz Kamila 67 D5 / K POL Słupsk
69. Jodziewicz Tomasz 68 D5 / M POL Słupsk
70. Kaczmarski Wojciech 69 D5 / M POL Bytów
71. Kamelski Piotr 70 D5 / M POL Sławno SPOKO SŁAWNO
72. Uczestnik anonimowy 71 D5 / M POL Sławno MKS Święc Sławno
73. Kasprowicz Krzysztof 72 D5 / M POL Rekowo MLKS Baszta Bytów
74. Kerzschk Nikola 73 D5 / K POL Człuchów Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny Człuchów
75. Kęsik Agnieszka 74 D5 / K POL Słupsk Świat Płytek u Kryspina
76. Kiedrowski Albin 75 D5 / M POL Brusy Karate Kyokushin
77. Kierbic Robert 76 D5 / M POL Bytów Szalone Łosie
78. Uczestnik anonimowy 77 D5 / K POL Cetyń
79. Kluczewska Emila 78 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
80. Kluk Weronika 79 D5 / K POL Miastko
81. Kłączyńska-Bazydło Joanna 80 D5 / K POL Bytów
82. Komar Agnieszka 81 D5 / K POL Sławno KB SPOKO Sławno
83. Kombarova Khrystyna 82 D5 / K POL Słupsk
84. Konkel Agnieszka 83 D5 / K POL Koszalin
85. Konkel Łukasz 84 D5 / M POL Koszalin
86. Kosicka Iwona 85 D5 / K POL Słupsk Stopa Słupsk
87. Kosicki Tomasz 86 D5 / M POL Słupsk Stopa Słupsk
88. Kosiński Tomek 87 D5 / M POL Dąbie Niestowarzyszony
89. Kosmala Aleksandra 88 D5 / K POL Szczeglino
90. Kozak Zosia 89 D5 / K POL Brusy KARATE KYOKUSHIN
91. Krauze Robert 215 D5 / M POL Chojnice Mks Chojniczanka 1930 S. A.
92. Krawiec Mateusz 90 D5 / M POL Słupsk LKS Fenix Słupsk
93. Uczestnik anonimowy 91 D5 / M POL Człuchów Człuchów
94. Kryzel Daniel 92 D5 / M POL Kołczygłowy Ulks Talex Borzytuchom
95. Krzoska Dorota 93 D5 / K POL Brusy
96. Kuklinska Joanna 94 D5 / K POL Miroszewo Metrożercy
97. Uczestnik anonimowy 95 D5 / M POL Miroszewo Metrożercy - Stężyca
98. Kurzawińska-Jabłońska Kasia 96 D5 / K POL Czarne Czarne Biega
99. Labuda Oktawiusz 97 D5 / M POL Bytów LO BYTÓW
100. Lademann Iwona 98 D5 / K POL Kleszczyniec
101. Lademann Julia 99 D5 / K POL Kleszczyniec
102. Landowski Kuba 100 D5 / M POL Człuchów
103. Langowski Damian 101 D5 / M POL Bytów KPP Bytów
104. Lass Marta 102 D5 / K POL Szprotawa
105. Uczestnik anonimowy 103 D5 / M POL Bytów
106. Lemańczyk Jagoda 104 D5 / K POL Konarzyny
107. Lewinski Konrad 105 D5 / M POL Bukowo Wiking Rychnowy
108. Łosińska Monika 106 D5 / K POL Bytów Szalone Łosie
109. Łosiński Grzegorz 107 D5 / M POL Bytów Szalone Łosie
110. Maikowska Anna 108 D5 / K POL Bytów
111. Majkowski Patryk 109 D5 / M POL Bytów
112. Majkowski Stanisław 110 D5 / M POL Bytów KB.Goch Bytów
113. Manikowski Przemysław 111 D5 / M POL Borzytuchom Borzytuchom
114. Markiewicz Paulina 112 D5 / K POL Nowe Gronowo UKS Wiking Rychnowy
115. Matysiakrembalska Anna 113 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
116. Metel Izabela 114 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
117. Metel Justyna 115 D5 / K POL Bytów Fabryka Zdrowia Bytów
118. Metlicka Wiktoria 116 D5 / K POL Sominy ULKS Talex Borzytuchom
119. Uczestnik anonimowy 117 D5 / M POL Parchowo
120. Mielniczuk Marzena 118 D5 / K POL Słupsk
121. Mielniczuk Wojciech 119 D5 / M POL Słupsk
122. Miklasińska Monika 120 D5 / K POL Sławno SPOKO Sławno
123. Mikołajczyk Tomasz 121 D5 / M POL Bytów BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW
124. Muszyński Jacek 122 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
125. Napiontek Elżbieta 123 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
126. Nastały Kamila 124 D5 / K POL Udorpie
127. Nowicka-Muerau Hanna 211 D5 / K POL Bytów Kb Goch Bytów
128. Nowodworska Justyna 125 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
129. Uczestnik anonimowy 126 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
130. Olejarczyk Katarzyna 127 D5 / K POL Dąbrówka Fabryka Zdrowia Bytów
131. Orlikowska Marlena 128 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
132. Pałasz Katarzyna 129 D5 / K POL Bytów
133. Pałasz Rafał 130 D5 / M POL Bytów NIE ZRZESZONY
134. Pańka Wiktoria 131 D5 / K POL Slupsk Aml Słupsk
135. Pawłowska Marlena 132 D5 / K POL Człuchów
136. Pela Karolina 133 D5 / K POL Sulęczyno Fabryka Zdrowia Bytów
137. Petryszyn Andrzej 134 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
138. Petryszyn Stanisław 135 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
139. Piechowska Regina 136 D5 / K POL Lipnica ULKS TALEX Borysław Borzytuchom
140. Uczestnik anonimowy 137 D5 / K POL Lipnica
141. Piechowski Radosław 138 D5 / M POL Lipnica
142. Uczestnik anonimowy 139 D5 / M POL Lipnica
143. Uczestnik anonimowy 140 D5 / K POL Dąbrówka
144. Pobojewska Izabela 141 D5 / K POL Konarzyny
145. Prądzyński Stanisław 142 D5 / M POL Niezabyszewo ULKS TALEX BORZYTUCHOM
146. Pruszak Aneta 143 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
147. Rembalski Piotr 144 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
148. Rumińska Marlena 145 D5 / K POL Słupsk LKS Fenix Słupsk
149. Rumiński Wojciech 146 D5 / M POL Słupsk AML Słupsk
150. Rzepka Adam 147 D5 / M POL Rekowo
151. Rzepka Mikołaj 148 D5 / M POL Bytów
152. Uczestnik anonimowy 149 D5 / M POL Bytów
153. Sadoń Karolina 150 D5 / K POL Dąbrówka Fabryka Zdrowia Bytów
154. Sawicka Patrycja 151 D5 / K POL Dąbrówka
155. Ścigała Janusz 175 D5 / M POL Jutrzenka ULKS TALEX BORZYTUCHOM
156. Serafinowska Julia 152 D5 / K POL Borzytuchom Borzytuchom
157. Serafinowski Dominik 153 D5 / M POL Borzytuchom ULKS TALEX Borysław Borzytuchom
158. Smoluchowski Dawid 154 D5 / M POL Miastko
159. Sójka Klaudia 156 D5 / K POL Mosiny UKS Wiking Rychnowy
160. Solak Halina 155 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
161. Uczestnik anonimowy 157 D5 / M POL Bytów
162. Uczestnik anonimowy 158 D5 / M POL Sławno MKS Święc Sławno
163. Staubach Jacek 159 D5 / M POL Borzytuchom
164. Uczestnik anonimowy 160 D5 / K POL Bytów
165. Uczestnik anonimowy 161 D5 / M POL Bytów
166. Stoltman Dawid 162 D5 / M POL Kolczyglowy
167. Stoltman Magdalena 163 D5 / K POL Cetyń
168. Stoltman Marcin 164 D5 / M POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
169. Stoltman Tomasz 165 D5 / M POL Kołczygłowy
170. Struniawski Jan 166 D5 / M POL Kołczygłowy uks orzeł Kołczygłowy
171. Struniawski Kuba 167 D5 / M POL Kołczygłowy ULKS Talex Borzytuchom
172. Sudoł Jerzy 212 D5 / M POL Bytów Kb Goch Bytów
173. Świgoń Daniel 176 D5 / M POL Bytów BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW
174. Szadrin Andrej 168 D5 / M POL Bytów KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW
175. Szczęk Małgorzata 170 D5 / K POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
176. Szczerba Mikołaj 169 D5 / M POL Rokity ULKS TALEX Borysław Borzytuchom
177. Szreder Beata 171 D5 / K POL Studzienice
178. Szumann Ewa 172 D5 / K POL Rekowo Hydroaktywni
179. Szumann Michal 173 D5 / M POL Sulęczyno Hydroaktywni
180. Szymanowicz Monika 214 D5 / K POL Chojnice Mks Chojniczanka 1930 S.a.
181. Szyszka Mariola 174 D5 / K POL Konarzyny Konarzyny
182. Topka Beata 177 D5 / K POL Bytów ULKS Talex Borzytuchom
183. Treder Patrycja 178 D5 / K POL Borzytuchom
184. Treder Sebastian 213 D5 / M POL Borzytuchom
185. Tur Irena 179 D5 / K POL Borzytuchom GOCH BYTÓW
186. Uczestnik anonimowy 180 D5 / K POL Borzytuchom niezrzeszona
187. Tur Leszek 181 D5 / M POL Borzytuchom Zawisza BORZUTUCHOM
188. Typa Aneta 182 D5 / K POL Mądrzechowo Szalone Łosie
189. Typa Marek 183 D5 / M POL Mądrzecho Szalone Łosie
190. Watral Magdalena 184 D5 / K POL Kołczygłowy
191. Wątrucka Jolanta 185 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
192. Wensierski Krzysztof 186 D5 / M POL Borzytuchom
193. Wichert Gabriela 187 D5 / K POL Bytów GOCH BYTÓW
194. Wilczewska Anna 188 D5 / K POL Bytów BŁOTNIAKI TEAM BYTÓW
195. Wilczewski Krzysztof 189 D5 / M POL Sławno KB SPOKO Sławno
196. Wilczewski Mariusz 190 D5 / M POL Sławsko MKS Święc Sławno
197. Wirkus Kacper 191 D5 / M POL Bukowo UKS WIKING RUCHNOWY
198. Wnuk Stanislaw 192 D5 / M POL Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz
199. Uczestnik anonimowy 193 D5 / K POL Bytów
200. Wojciechowska Małgorzata 194 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
201. Wolska Julia 195 D5 / K POL Bytów I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie
202. Wróblewski Leszek 196 D5 / M POL Kościerzyna Świat Płytek u Kryspina
203. Zaderetska Sofiya 197 D5 / K POL Słupsk AML Słupsk
204. Zadworny Paweł 198 D5 / M POL Poznań
205. Żak Lech 210 D5 / M POL Słupsk
206. Zakrzewska Sara 199 D5 / K POL Bukowo UKS Wiking Rychnowy
207. Zawada Szymon 200 D5 / M POL Człuchów CMKL Człuchów
208. Zbaraza Olga 201 D5 / K POL Kołczygłowy ULKS Talex Borysław Borzytuchom
209. Zblewski Tadeusz 202 D5 / M POL Bytów LKB im. Braci Petk Lębork
210. Zblewski Wojciech 203 D5 / M POL Borzytuchom ULKS TALEX BORZYTUCHOM
211. Zieman Michał 204 D5 / M POL Bytów Runtastyczni Team Bytów
212. Zientarska Martyna 205 D5 / K POL Bytów Świat Płytek u Kryspina
213. Zmuda-Trzebiatowski Jędrzej 206 D5 / M POL Dąbie
214. Zwolski Andrzej 207 D5 / M POL Rzepnica Ścigał Team
215. Zygowska Aleksandra 208 D5 / K POL Dolsko
216. Zygowski Pawel 209 D5 / M POL Dolsko

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU