XXV BIEG ULICZNY im. Wojciecha Korfantego

Katowice, Polska
21.04.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miejscowość Klub Status opłaty
Altman Marcin - 10 km / M30 POL Ruda Śląska
Bałaziński Paweł 99 10 km / M30 POL Mysłowice A-Team

Zapłacone

Baranowski Mirosław 40 10 km / M40 POL Katowice

Zapłacone

Bartodziej Aleksandra 11 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Bielańska Beata - 10 km / K40 POL Katowice
Bobrzyńska Sara - 10 km / K16 POL Mysłowice
Buława Ewa 90 10 km / K30 POL Mysłowice

Zapłacone

Buława Łukasz 91 10 km / M30 POL Mysłowice

Zapłacone

Burczyński Michał 97 10 km / M30 POL Świętochłowice

Zapłacone

Burzan Marcin - 10 km / M40 POL Żory Fuchs Oil Team
Bzdyk Iwona 74 10 km / K30 POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Chmielewski Artur 56 10 km / M40 POL Tychy Team Papry 20

Zapłacone

Czornik Edward 65 10 km / M50 POL Katowice

Zapłacone

Drążkowski Krzysztof - 10 km / M30 POL Katowice Thyssenkrupp Materials Poland S.a.
Drzyzga Adam 80 10 km / M50 POL Katowice Ironberry

Zapłacone

Dudkiewicz Jerzy 84 10 km / M40 S
POL Katowice

Zapłacone

Dylong Aleksandra 18 10 km / K20 POL Bytom

Zapłacone

Dymek Adrian - 10 km / M40 POL Będzin A-Team
Filipkowski Paweł 78 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Furtak Monika - 10 km / K30 POL Chorzów Natalczywi Biegacze
Fus Julia - 10 km / K20 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś
Gajewski Jaroslaw - 10 km / M50 POL Tychy Fuchs Oil Team
Garncarz Michał - 10 km / M30 POL Sosnowiec A-Team
Gaweł Artur 75 10 km / M30 POL Piekary Slaskie Lecymy Durś

Zapłacone

Gaweł Danuta 83 10 km / K40 POL Chorzów

Zapłacone

Góra Mateusz 22 10 km / M30 POL Będzin

Zapłacone

Gracz Natalia 9 10 km / K20 POL Katowice Hernik Team

Zapłacone

Grudniewski Rafał - 10 km / M30 S
POL Tarnowskie Góry Biegamy W Srebrnym Mieście
Gwioździk Sławek 35 10 km / M50 POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

Heluszka Dariusz 64 10 km / M40 POL Chorzów Pzu Sport Team

Zapłacone

Herman Anna - 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie Runonline
Hernas Kamil 68 10 km / M30 POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Hładki Tadeusz 42 10 km / M40 POL Czerwionka-Leszczyny Fuchs Oil Team

Zapłacone

Hora Rewazi 2 10 km / M50 POL Katowice Katowice

Zapłacone

Jacoszek Rafał 73 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Jagieła Adam - 10 km / M40 POL Siemianowice Śląskie Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
Jaskółka Michał 15 10 km / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kaczmarczyk Mariusz 69 10 km / M50 POL Siemianowice Slaskie Lecker

Zapłacone

Kadula Piotr - 10 km / M40 POL Jaworzno
Kasztelan-Hunia Ewa 17 10 km / K40 POL Bytom Bbmlw

Zapłacone

Kępa Krzysztof - 10 km / M40 POL Ruda Śląska Ads Masna
Klich Izabela 32 10 km / K30 POL Mysłowice

Zapłacone

Klima Marcin - 10 km / M30 POL Tychy Survival Klan
Klimasara Magdalena 28 10 km / K40 POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

Klosa Marta 70 10 km / K30 POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

Kopyto Aleksandra - 10 km / K20 POL Katowice
Korkosz Anna 7 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie Bezpolotuteam

Zapłacone

Kotas Patrycja 52 10 km / K20 POL Katowice Mk Team

Zapłacone

Kotowicz Michal 76 10 km / M40 POL Siemianowice Śląskie Leniwwy Kocur

Zapłacone

Kotyrba Tomasz 19 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Kowalski Sławomir - 10 km / M30 POL Bytom Biegam Od Wczoraj
Kozij-Gulińska Barbara - 10 km / K30 POL Katowice
Krzemińska Ewa 46 10 km / K40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Krzemiński Andrzej 45 10 km / M40 POL Siemianowice Śląskie Pko Bank Polski

Zapłacone

Kubacz Piotr 85 10 km / M40 POL Mikołów

Zapłacone

Kubica Marek - 10 km / M30 POL Katowice Www.marek.prv.pl
Kubisty Anna 44 10 km / K40 POL Oświęcim

Zapłacone

Kucera Łukasz 71 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Kuciel Robert - 10 km / M30 POL Bolęcin Running Bolęcin
Kuczmaszewski Łukasz 62 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie Kuman

Zapłacone

Kurz Marek - 10 km / M40 POL Katowice
Kuska Marcin 92 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Langer Jacek - 10 km / M40 POL Chorzów
Langer Katarzyna - 10 km / K40 POL Chorzów Cardio City
Loskot Bernadeta 88 10 km / K50 POL Katowice

Zapłacone

Lubas Kalina 50 10 km / K20 POL Tąpkowice

Zapłacone

Lula Adam - 10 km / M20 POL Katowice
Machalica Jacek 53 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Machowiak Adam 1 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Maćkowski Wojciech - 10 km / M30 POL Czeladź
Macoch Zbigniew 58 10 km / M70 POL Krzepice Liswarta Krzepice

Zapłacone

Malinowska Aneta - 10 km / K30 POL Czeladź
Malinowski Adrian - 10 km / M40 POL Będzin
Małecka-Smyk Beata - 10 km / K30 POL Katowice A-Team
Mańka Wojciech 26 10 km / M30 POL Chorzów Parchowiny

Zapłacone

Marszalik Anna 39 10 km / K30 POL Katowice Parkrun

Zapłacone

Marszałek Dariusz 60 10 km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Michalczyk Konrad 33 10 km / M30 POL Katowice Po Robocie

Zapłacone

Mikołajczyk Tomasz 100 10 km / M40 POL Mysłowice A-Team

Zapłacone

Modzelewska Katarzyna 61 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

Mól Wioletta - 10 km / K40 POL Czeladź #czeladzbiega
Morawska Julia - 10 km / K16 POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice
Morcinek Robert 98 10 km / M40 POL Imielin

Zapłacone

Moskwa Magdalena 43 10 km / K30 POL Katowice Pzu Sport Team

Zapłacone

Mucha Michał 14 10 km / M30 POL Siemianowice

Zapłacone

Musiał Andrzej - 10 km / M40 POL Katowice
Muszyński Krzysztof - 10 km / M20 POL Ruda Śląska
Nawrocki Adam 13 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Nawrocki Przemek - 10 km / M40 POL Katowice 1978
Nowacka Marta - 10 km / K30 POL Dąbrowa Górnicza
Nowacki Andrzej - 10 km / M40 POL Chorzów Drużyna K
Nowakowski Zenon - 10 km / M50 POL Zabrze
Otto Marcin 94 10 km / M30 POL Siemianowice Cf Siemianowice

Zapłacone

Ozdoba Marcin 47 10 km / M30 POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Pawełczyk Adam 101 10 km / M50 POL Katowice Bwm

Zapłacone

Peter Marcin 48 10 km / M40 POL Katowice

Zapłacone

Pieniążek Katarzyna - 10 km / K30 POL Czeladź
Plucińska Edyta 30 10 km / K40 POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

Pluciński Paweł 31 10 km / M40 POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

Png Suseł Alek 29 10 km / M30 W
S
POL Mikołów

Zapłacone

Podlewski Piotr 49 10 km / M30 POL Katowice Kocham Madzię

Zapłacone

Porydzaj Aleksandra 82 10 km / K30 POL Mysłowice

Zapłacone

Promiński Michał 25 10 km / M20 POL Katowice

Zapłacone

Przybylska Dorota 36 10 km / K50 POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

Przybylska Magdalena 38 10 km / K20 POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

Przybylski Andrzej 34 10 km / M50 POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

Psonka Justyna 93 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Rauchfleisch Dawid - 10 km / M30 POL Bytom Toursport Running Team
Roner Agnieszka 54 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie Uks Wołodyjowski

Zapłacone

Roner Przemysław 55 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie Uks Wołodyjowski

Zapłacone

Różewicz Sebastian 72 10 km / M30 POL Tychy

Zapłacone

Rubiniec Marian 8 10 km / M30 POL Piekary Śląskie A-Team

Zapłacone

Rzepka Magdalena 41 10 km / K30 POL Katowice Night Runners

Zapłacone

Schab Bartłomiej 10 10 km / M20 POL Gliwice

Zapłacone

Schneider Anna 81 10 km / K40 POL Radzionków

Zapłacone

Sieja Zbyszek 27 10 km / M50 POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

Siejda Daniel 89 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie Tata I Olaf

Zapłacone

Sokół Adam - 10 km / M50 POL Katowice Fuchs Oil Team
Sówka Grzegorz 63 10 km / M60 POL Chorzow

Zapłacone

Sroga Arkadiusz - 10 km / M30 POL Mysłowice
Sroga Przemysław - 10 km / M30 POL Mysłowice
Stompel Ewelina 59 10 km / K20 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Stopa Arkadiusz 79 10 km / M50 POL Katowice Ironberry

Zapłacone

Strączek Grzegorz 24 10 km / M40 POL Siemianowice

Zapłacone

Świat Damian - 10 km / M30 POL Dąbrowa Górnicza
Szczepański Krzysztof 3 10 km / M40 POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

Szczypa Robert 12 10 km / M40 POL Katowice

Zapłacone

Szydłowska Sabina 5 10 km / K50 POL Chorzów August Team

Zapłacone

Szydłowski Piotr 6 10 km / M50 POL Chorzów August Team

Zapłacone

Szyler Arkadiusz 87 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Tomczyk Piotr Czesław - 10 km / M30 POL Piasek Wild Runners Club
Uniejewski Tomasz 51 10 km / M40 POL Katowice

Zapłacone

Urbanowicz Damian 16 10 km / M30 POL Ruda Slaska Ads Masna

Zapłacone

Utykal Adrian 23 10 km / M30 POL Siemianowice Śląskie Zool Team

Zapłacone

Utykal Katarzyna 21 10 km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wala Wioletta - 10 km / K20 POL Łaziska Górne
Walasiak Kamila - 10 km / K16 POL Mysłowice #bbl
Wawrzoła Magdalena - 10 km / K30 POL Rogoźnik Lecymy Durś
Wiekieta Marek 37 10 km / M40 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wilczek Monika 77 10 km / K50 POL Katowice

Zapłacone

Wiśniewska Beata 95 10 km / K50 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Witek Tobiasz 20 10 km / M30 POL Katowice Treningi Personalne-Tobiasz Witek

Zapłacone

Wojtasiński Dawid 4 10 km / M20 POL Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa

Zapłacone

Woldan Marek - 10 km / M30 POL Katowice
Wróbel Łukasz 57 10 km / M16 POL Katowice Liski

Zapłacone

Zagórska Monika 66 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

Zagórski Rafał 67 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Żakowiecka Barbara 96 10 km / K30 POL Katowice

Zapłacone

Zdancewicz Anna - 10 km / K30 POL Katowice
Żokowski Mateusz 86 10 km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Zubel Michał - 10 km / M40 POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU